Novostavby.sk
Nájdených 27 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

2 izbové byty vo Zvolene

1 2
2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

Lokalita: Lieskovská cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54.53 m²

Zelený háj je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Zvolen, v tichej oblasti vyhľadávaného sídliska Zlatý potok. Projekt je jedinečný svojou polohou, kde sa nachádza. Jedná sa totiž o uzavretý areál bývalej poľnosopodárskej školy, ktorý tak tvorí dokonalé miesto na novú štvrť na Zlatom Potoku. Investor zachová v areáli množstvo zelene a postaví bytovky vo vysokom štandarde. Druhá etapa projektu s názvom Šalvia je šesťpodlažná novostavba. Bude sa tu nachádzať 35 dvojizbových bytov a 2 trojizbové byty . Predpokladaný dátum ukončenia je koniec roka 2024. Uvedená cena je za byt v štádiu holobyt. Samozrejme odporúčame vyhotovenie bytov v štádiu „štandard“, ktorý obsahuje: - plávajúcu podlahu - obklad, sanitu, dlažbu - vypínače, zásuvky - interiérové dvere, - hliníkové okná, - exteriérové hliníkové žalúzie, - vlastný kotol Viessmann s ovládaním cez smartphone - podlahové kúrenie Cena uvedeného bytu v štandarde je: 141 325 € Dvojizbový byt s rozlohou 48,28 m2 sa nachádza na 3. poschodí. Súčasťou uvedeného bytu je balkón o výmere 3,85 m2. V cene byt je aj pivničná kobka s rozlohou 2,40 m2. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 6000 € prípadne vnútorné garážové státie za 14 000 €. Zlatý potok má aj investičný potenciál (byty sú vhodné aj ako investičná príležitosť). Okolie poskytuje veľké možnosti prechádzok v prírode. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Zástavka MHD, materská škola montessori, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, supermarkety a čerpacia stanica. Do centra mesta sa dostanete pešo za cca 20 minút a za cca 3 min. autom. Iba 3 kroky k vlastnému bývaniu: 1. Úhrada vo výške 5 000,- Eur pri podpise Rezervačnej zmluvy. 2. Do 60 dní úhrada kúpnej ceny vo výške 20% po podpise ZoBKZ. (mínus 5000,- Eur) 3. Úhrada kúpnej ceny vo výške 80% po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia a zároveň po predložení listu vlastníctva nehnuteľnosti na meno kupujúceho. Viac informácii a aktuálnu ponuku všetkých bytov nájdete na stránke www.zelenyhaj.sk , predaj@zelenyhaj.sk a na telefónnom čísle 0903 415 732. Výhradným predajcom celého projektu Zelený Háj je spoločnosť BEEVAM, s.r.o.

128 292 €
2 352,69 €/m²

Beevam, s.r.o.
2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

Lokalita: Lieskovská cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49.54 m²

Zelený háj je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Zvolen, v tichej oblasti vyhľadávaného sídliska Zlatý potok. Projekt je jedinečný svojou polohou, kde sa nachádza. Jedná sa totiž o uzavretý areál bývalej poľnosopodárskej školy, ktorý tak tvorí dokonalé miesto na novú štvrť na Zlatom Potoku. Investor zachová v areáli množstvo zelene a postaví bytovky vo vysokom štandarde. Druhá etapa projektu s názvom Šalvia je šesťpodlažná novostavba. Bude sa tu nachádzať 35 dvojizbových bytov a 2 trojizbové byty . Predpokladaný dátum ukončenia je koniec roka 2024. Uvedená cena je za byt v štádiu holobyt. Samozrejme odporúčame vyhotovenie bytov v štádiu „štandard“, ktorý obsahuje: - plávajúcu podlahu - obklad, sanitu, dlažbu - vypínače, zásuvky - interiérové dvere, - hliníkové okná, - exteriérové hliníkové žalúzie, - vlastný kotol Viessmann s ovládaním cez smartphone - podlahové kúrenie Cena uvedeného bytu v štandarde je: 128 101 € Dvojizbový byt s rozlohou 43,29 m2 sa nachádza na 3. poschodí. Súčasťou uvedeného bytu je balkón o výmere 3,85 m2. V cene byt je aj pivničná kobka s rozlohou 2,40 m2. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 6000 € prípadne vnútorné garážové státie za 14 000 €. Zlatý potok má aj investičný potenciál (byty sú vhodné aj ako investičná príležitosť). Okolie poskytuje veľké možnosti prechádzok v prírode. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Zástavka MHD, materská škola montessori, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, supermarkety a čerpacia stanica. Do centra mesta sa dostanete pešo za cca 20 minút a za cca 3 min. autom. Iba 3 kroky k vlastnému bývaniu: 1. Úhrada vo výške 5 000,- Eur pri podpise Rezervačnej zmluvy. 2. Do 60 dní úhrada kúpnej ceny vo výške 20% po podpise ZoBKZ. (mínus 5000,- Eur) 3. Úhrada kúpnej ceny vo výške 80% po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia a zároveň po predložení listu vlastníctva nehnuteľnosti na meno kupujúceho. Viac informácii a aktuálnu ponuku všetkých bytov nájdete na stránke www.zelenyhaj.sk , predaj@zelenyhaj.sk a na telefónnom čísle 0903 415 732. Výhradným predajcom celého projektu Zelený Háj je spoločnosť BEEVAM, s.r.o.

116 316 €
2 347,92 €/m²

Beevam, s.r.o.
2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

Lokalita: Lieskovská cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54.53 m²

Zelený háj je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Zvolen, v tichej oblasti vyhľadávaného sídliska Zlatý potok. Projekt je jedinečný svojou polohou, kde sa nachádza. Jedná sa totiž o uzavretý areál bývalej poľnosopodárskej školy, ktorý tak tvorí dokonalé miesto na novú štvrť na Zlatom Potoku. Investor zachová v areáli množstvo zelene a postaví bytovky vo vysokom štandarde. Druhá etapa projektu s názvom Šalvia je šesťpodlažná novostavba. Bude sa tu nachádzať 35 dvojizbových bytov a 2 trojizbové byty . Predpokladaný dátum ukončenia je koniec roka 2024. Uvedená cena je za byt v štádiu holobyt. Samozrejme odporúčame vyhotovenie bytov v štádiu „štandard“, ktorý obsahuje: - plávajúcu podlahu - obklad, sanitu, dlažbu - vypínače, zásuvky - interiérové dvere, - hliníkové okná, - exteriérové hliníkové žalúzie, - vlastný kotol Viessmann s ovládaním cez smartphone - podlahové kúrenie Cena uvedeného bytu v štandarde je: 170 338 € Dvojizbový byt s rozlohou 48,28 m2 sa nachádza na 2. poschodí. Súčasťou uvedeného bytu je balkón o výmere 3,85 m2. V cene byt je aj pivničná kobka s rozlohou 2,40 m2. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 6000 € prípadne vnútorné garážové státie za 14 000 €. Zlatý potok má aj investičný potenciál (byty sú vhodné aj ako investičná príležitosť). Okolie poskytuje veľké možnosti prechádzok v prírode. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Zástavka MHD, materská škola montessori, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, supermarkety a čerpacia stanica. Do centra mesta sa dostanete pešo za cca 20 minút a za cca 3 min. autom. Iba 3 kroky k vlastnému bývaniu: 1. Úhrada vo výške 5 000,- Eur pri podpise Rezervačnej zmluvy. 2. Do 60 dní úhrada kúpnej ceny vo výške 20% po podpise ZoBKZ. (mínus 5000,- Eur) 3. Úhrada kúpnej ceny vo výške 80% po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia a zároveň po predložení listu vlastníctva nehnuteľnosti na meno kupujúceho. Viac informácii a aktuálnu ponuku všetkých bytov nájdete na stránke www.zelenyhaj.sk , predaj@zelenyhaj.sk a na telefónnom čísle 0903 415 732. Výhradným predajcom celého projektu Zelený Háj je spoločnosť BEEVAM, s.r.o.

170 338 €
3 123,75 €/m²

Beevam, s.r.o.
2 izbový byt-  INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

2 izbový byt- INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

Lokalita: Lieskovská cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 89.2 m²

Projekt Zelený háj je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Zvolen, v tichej oblasti vyhľadávaného sídliska Zlatý potok. Prvá etapa projektu je trojpodlažná budova. Bude sa tu nachádzať 24 jednoizbových a 8 dvojizbových bytov vysokej kvality. Predpokladaný dátum ukončenia je 1Q 2023. Vyhotovenie bytov je v stupni dokončenia holobyt ale samozrejme je možné dokončenie bytov aj v stupni „štandard“, plávajúca podlaha, obklad, sanita, dlažba, vypínače, zásuvky a interiérové dvere, hliníkové okná, exteriérové hliníkové žalúzie, vlastný kotol Viessmann. Cena uvedeného bytu v štandarde je: 169 955 € Na predaj sú „loftové“ dvojizbové byty s rozlohou od 86,7 m2 , so stropmi až do výšky 3,3 m za bezkonkurenčné ceny, v cene bytov sú aj pivničné kobky s rozlohou od 2,6 m2 až do 10,1m2. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 6000,- Eur. Cena 2-izbového bytu je v predpredaji pre prvých klientov 149 955,- Eur. Zlatý potok má aj investičný potenciál (byty sú vhodné aj ako investičná príležitosť). Okolie poskytuje veľké možnosti prechádzok v prírode. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Zástavka MHD, materská škola montessori, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, supermarkety a čerpacia stanica. Do centra mesta sa dostanete pešo za cca 20 minút a za cca 3 min. autom. 3 kroky k vlastnému bývaniu: 1. Úhrada vo výške 5 000,- Eur pri podpise Rezervačnej zmluvy. 2. Do 60 dní úhrada kúpnej ceny vo výške 20% po podpise ZoBKZ. 3. Úhrada kúpnej ceny vo výške 80% po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia a zároveň po predložení listu vlastníctva nehnuteľnosti na meno kupujúceho. Viac informácii nájdete na stránke www.zelenyhaj.sk a na telefónnom čísle 0903 415 732. Alebo nás navštívte na predajnom mieste, ktoré sa nachádza na ulici. P.O. Hviezdoslava 28 vo Zvolene (oproti hotelu Academic).

149 955 €
1 681,11 €/m²

Beevam, s.r.o.
2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

2 izbový byt- NOVOSTAVBA, ZELENÝ HÁJ, ZVOLEN

Lokalita: Lieskovská cesta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54.35 m²

Zelený háj je spojením nadčasovej architektúry a skvelej lokality v blízkosti centra Zvolen, v tichej oblasti vyhľadávaného sídliska Zlatý potok. Projekt je jedinečný svojou polohou, kde sa nachádza. Jedná sa totiž o uzavretý areál bývalej poľnosopodárskej školy, ktorý tak tvorí dokonalé miesto na novú štvrť na Zlatom Potoku. Investor zachová v areáli množstvo zelene a postaví bytovky vo vysokom štandarde. Druhá etapa projektu s názvom Šalvia je šesťpodlažná novostavba. Bude sa tu nachádzať 35 dvojizbových bytov a 2 trojizbové byty . Predpokladaný dátum ukončenia je koniec roka 2024. Uvedená cena je za byt v štádiu holobyt. Samozrejme odporúčame vyhotovenie bytov v štádiu „štandard“, ktorý obsahuje: - plávajúcu podlahu - obklad, sanitu, dlažbu - vypínače, zásuvky - interiérové dvere, - hliníkové okná, - exteriérové hliníkové žalúzie, - vlastný kotol Viessmann s ovládaním cez smartphone - podlahové kúrenie Cena uvedeného bytu v štandarde je: 140 993 € Dvojizbový byt s rozlohou 48,21 m2 sa nachádza na 3. poschodí. Súčasťou uvedeného bytu je balkón o výmere 3,85 m2. V cene byt je aj pivničná kobka s rozlohou 2,29 m2. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 6000 € prípadne vnútorné garážové státie za 14 000 €. Zlatý potok má aj investičný potenciál (byty sú vhodné aj ako investičná príležitosť). Okolie poskytuje veľké možnosti prechádzok v prírode. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť. Zástavka MHD, materská škola montessori, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, potraviny, supermarkety a čerpacia stanica. Do centra mesta sa dostanete pešo za cca 20 minút a za cca 3 min. autom. Iba 3 kroky k vlastnému bývaniu: 1. Úhrada vo výške 5 000,- Eur pri podpise Rezervačnej zmluvy. 2. Do 60 dní úhrada kúpnej ceny vo výške 20% po podpise ZoBKZ. (mínus 5000,- Eur) 3. Úhrada kúpnej ceny vo výške 80% po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia a zároveň po predložení listu vlastníctva nehnuteľnosti na meno kupujúceho. Viac informácii a aktuálnu ponuku všetkých bytov nájdete na stránke www.zelenyhaj.sk , predaj@zelenyhaj.sk a na telefónnom čísle 0903 415 732. Výhradným predajcom celého projektu Zelený Háj je spoločnosť BEEVAM, s.r.o.

127 978 €
2 354,70 €/m²

Beevam, s.r.o.
Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou

Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62.36 m²

Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou Priestranný dvojizbový byt so slnečnou lódžiou stvorenou na rannú kávičku pri východe slnka alebo príjemné posedenie pri západe slnka. Moderné prepojenie obývačky s kuchyňou umožňuje maximálne využitie priestoru. Veľkou výhodou je kúpeľňa s oknom. Byt je v štandardnom vybavení (interiérové dvere a oblôžkové zárubne, plávajúce podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo vrátane batérií, wc). Bezpečnosť a súkromie vlastníkov bytu zabezpečuje moderné smart riešenie videovrátnika a vstupnej brány do uzavretého komplexu. Byt sa nachádza vo Zvolene, v pokojnej zóne Pribinovej ulice v mestskej časti Môťová. Rozšírením bývania je veľký park, kde si každý nájde svoje miesto pre oddych a záujmové aktivity, ako napríklad grilovačky s priateľmi v altánku. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Do trendu moderného zdravého a pohodlného bývania ľudí 21. storočia zapadá aj vlastná studňa. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia. Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

148 511 €
2 381,51 €/m²

RENOVIN s.r.o.
PIVNICA 9,45m2 K BYTU ZDARMA DO 31.12.2022

PIVNICA 9,45m2 K BYTU ZDARMA DO 31.12.2022

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64.6 m²

Priestranný dvojizbový byt s vlastnou terasou Priestranný dvojizbový byt s východom na vlastnú terasu stvorenú na rannú kávičku a posedenie s priateľmi. Moderné prepojenie obývačky s kuchyňou umožňuje maximálne využitie priestoru. Veľkou výhodou je kúpeľňa s oknom. Byt je v štandardnom vybavení (interiérové dvere a oblôžkové zárubne, plávajúce podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo vrátane batérií, wc). Bezpečnosť a súkromie vlastníkov bytu zabezpečuje moderné smart riešenie videovrátnika a vstupnej brány do uzavretého komplexu. Byt sa nachádza vo Zvolene, v pokojnej zóne Pribinovej ulice v mestskej časti Môťová. Rozšírením bývania je veľký park, kde si každý nájde svoje miesto pre oddych a záujmové aktivity, ako napríklad grilovačky s priateľmi v altánku. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Do trendu moderného zdravého a pohodlného bývania ľudí 21. storočia zapadá aj vlastná studňa. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia. Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

189 000 €
2 925,70 €/m²

RENOVIN s.r.o.
Moderný 2 izbový byt s vlastným parkom

Moderný 2 izbový byt s vlastným parkom

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61.47 m²

Štýlový byt s vlastným parkom a zelenou strechou Priestranný dvojizbový byt s výhľadom do vlastného parku a lódžiou stvorenou na rannú kávičku. Moderné prepojenie obývačky s kuchyňou umožňuje maximálne využitie priestoru. Byt je v štandardnom vybavení (interiérové dvere a oblôžkové zárubne, plávajúce podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo vrátane batérií, wc). Bezpečnosť a súkromie vlastníkov bytu zabezpečuje moderné smart riešenie videovrátnika a vstupnej brány do uzavretého komplexu. Byt sa nachádza vo Zvolene, v pokojnej zóne Pribinovej ulice v mestskej časti Môťová. Rozšírením bývania je veľký park, kde si každý nájde svoje miesto pre oddych a záujmové aktivity, ako napríklad grilovačky s priateľmi v altánku. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Do trendu moderného zdravého a pohodlného bývania ľudí 21. storočia zapadá aj vlastná studňa. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia. Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

148 260 €
2 411,91 €/m²

RENOVIN s.r.o.
PIVNICA 9,45m2 K BYTU ZDARMA DO 31.12.2022

PIVNICA 9,45m2 K BYTU ZDARMA DO 31.12.2022

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 74.06 m²

Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou Priestranný dvojizbový byt s výhľadom do vlastného parku a lódžiou stvorenou na rannú kávičku pri východe slnka. Moderné prepojenie obývačky s kuchyňou umožňuje maximálne využitie priestoru. Veľkou výhodou je kúpeľňa s oknom. Byt je v štandardnom vybavení (interiérové dvere a oblôžkové zárubne, plávajúce podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo vrátane batérií, wc). Bezpečnosť a súkromie vlastníkov bytu zabezpečuje moderné smart riešenie videovrátnika a vstupnej brány do uzavretého komplexu. Byt sa nachádza vo Zvolene, v pokojnej zóne Pribinovej ulice v mestskej časti Môťová. Rozšírením bývania je veľký park, kde si každý nájde svoje miesto pre oddych a záujmové aktivity, ako napríklad grilovačky s priateľmi v altánku. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Do trendu moderného zdravého a pohodlného bývania ľudí 21. storočia zapadá aj vlastná studňa. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia. Ďalšie informácie na https://www.bdhajik.sk/

166 950 €
2 254,25 €/m²

RENOVIN s.r.o.
Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou

Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62.33 m²

Štýlový byt so slnečnou lódžiou a zelenou strechou Priestranný dvojizbový byt so slnečnou lódžiou stvorenou na rannú kávičku pri východe slnka alebo príjemné posedenie pri západe slnka. Moderné prepojenie obývačky s kuchyňou umožňuje maximálne využitie priestoru. Veľkou výhodou je kúpeľňa s oknom. Byt je v štandardnom vybavení (interiérové dvere a oblôžkové zárubne, plávajúce podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo vrátane batérií, wc). Bezpečnosť a súkromie vlastníkov bytu zabezpečuje moderné smart riešenie videovrátnika a vstupnej brány do uzavretého komplexu. Byt sa nachádza vo Zvolene, v pokojnej zóne Pribinovej ulice v mestskej časti Môťová. Rozšírením bývania je veľký park, kde si každý nájde svoje miesto pre oddych a záujmové aktivity, ako napríklad grilovačky s priateľmi v altánku. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Do trendu moderného zdravého a pohodlného bývania ľudí 21. storočia zapadá aj vlastná studňa. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia. Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

151 481 €
2 430,31 €/m²

RENOVIN s.r.o.
Priestranný dvojizbový byt s vlastnou terasou

Priestranný dvojizbový byt s vlastnou terasou

Lokalita: Pribinova, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.03 m²

Priestranný dvojizbový byt s vlastnou terasou Priestranný dvojizbový byt s východom na vlastnú terasu stvorenú na rannú kávičku a posedenie s priateľmi. Moderné prepojenie obývačky s kuchyňou umožňuje maximálne využitie priestoru. Byt je v štandardnom vybavení (interiérové dvere a oblôžkové zárubne, plávajúce podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sprchový kút, umývadlo vrátane batérií, wc). Bezpečnosť a súkromie vlastníkov bytu zabezpečuje moderné smart riešenie videovrátnika a vstupnej brány do uzavretého komplexu. Byt sa nachádza vo Zvolene, v pokojnej zóne Pribinovej ulice v mestskej časti Môťová. Rozšírením bývania je veľký park, kde si každý nájde svoje miesto pre oddych a záujmové aktivity, ako napríklad grilovačky s priateľmi v altánku. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Do trendu moderného zdravého a pohodlného bývania ľudí 21. storočia zapadá aj vlastná studňa. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia. Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

174 498 €
3 353,80 €/m²

RENOVIN s.r.o.
EKLUZÍVNE-NA PRENÁJOM KRÁSNY 2-IZBOVÝ BYT V RIVERI

EKLUZÍVNE-NA PRENÁJOM KRÁSNY 2-IZBOVÝ BYT V RIVERI

Lokalita: Rákoš, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Realitná kancelária Reality JODES s.r.o. Vám ponúka na základe výhradného zastúpenia na prenájom krásny 2 – izbový byt v rezidencii RIVER vo Zvolene. Byt sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží, jeho rozloha je 32,61 m2 a orientovaný je na juho-západ. V bytovom dome je samozrejme k dispozícii výťah. Tento krásny, vkusný a kompletne zariadený byt s balkónom v novostavbe RIVER ponúka príjemné, komfortné bývanie neďaleko centra mesta Zvolen. Byt je vhodný pre 1-2 osoby a je zaujímavo dispozične a dizajnovo riešený. Parkovanie je zatiaľ možné na spevnených plochách okolo bytového domu. Cena prenájmu je 550 eur aj s energiami, TV a internetom. Pri podpise nájomnej zmluvy sa uhrádzajú 1 mesačný depozit, 1 mesačné nájomné, 1 x odplata realitnej kancelárie vo výške 1 mesačného nájmu. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa mi ozvite, ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí.

550 €/mes.
16,67 €/m²/mes.
vrátane energií
JODES, s.r.o.
Dizajnový 2 izbový byt v novostavbe pár minút z centra mesta ZVOLEN

Dizajnový 2 izbový byt v novostavbe pár minút z centra mesta ZVOLEN

Lokalita: Centrum, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

NEST realitná kancelária vám ponúka na predaj nádherný moderný 2 izbový byt v novostavbe – tehlovej 8-bytovke len pár minút z centra mesta. Je výborne dispozične riešený, s nepriechodnými izbami a priestrannou kúpeľňou. Spáleň je orientovaná do dvora. Interiér s úžasnou atmosférou, vysokými stropmi, pôsobí veľmi harmonicky. Bytovka má vlastnú kotolňu, čo zabezpečuje veľmi nízke mesačné náklady. Byt sa nachádza na 2.nadzemnom podlaží, má čistú úžitkovú plochu 50 m2 + plocha pivnice. Parkovanie pri bytovke je bezproblémové, s možnosťou prenájmu parkovacieho miesta v zabezpečenom dvore. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2018, so zachovaním historických prvkov pôvodnej budovy. Prešiel kvalitnou veľmi vkusnou prestavbou, s charakterom typického mestského bývania. VÝHODY: - Novostavba pár minút z centra mesta - Pokojné bývanie v menšom bytovom dome - Moderný interiér s priestrannou kúpeľňou - Kvalitné prevedenie - Nízke mesačné náklady - Predpríprava na klimatizáciu Prejdite sa po tejto nehnuteľnosti z pohodlia vášho domova vďaka 3D virtuálnej prehliadke: https://my.matterport.com/show/?m=QNMrPWzq3Eu V prípade záujmu vám zabezpečíme kompletné financovanie kúpy danej nehnuteľnosti (spolupracujeme so všetkými bankami), znalecký posudok máte od nás grátis. Viac informácií na tel.č.: 0917 272 422

159 900 €
3 198 €/m²

NEST property solutions s.r.o.
NA PREDAJ 2 izbový byt B1.4.2. v projekte Kubániho Dvory

NA PREDAJ 2 izbový byt B1.4.2. v projekte Kubániho Dvory

Lokalita: Ľ. Kubániho, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51.43 m²

Predstavujeme vám nový príbeh vášho bývania priamo v centre Zvolena. Kubániho dvory píšu nový príbeh vášho bývania – skutočný príbeh, v ktorom sa vaše predstavy o šťastnom a pohodlnom živote menia na realitu. Výstavba projektu krásne napreduje, predaj bytov je spustený a teraz už zostáva vyriešiť len poslednú zápletku: aký byt si vyberiete? Lokalita: Dejisko pre nový príbeh vášho bývania sa odohráva priamo v srdci starobylého mesta Zvolen. Všetko potrebné ku komfortnému životu nájdete v pešej blízkosti bytového komplexu. Priam „za rohom“ máte k dispozícii nákupné centrum Zvolenská Európa, Divadlo J. G. Tajovského a kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, úrady aj poštu). Na každodenné prechádzky môžete vyraziť do mestského Parku Ľudovíta Štúra alebo k rieke Hron, ktorú máte na skok od vášho domu. To nepochybne ocenia nielen kočíkujúci rodičia či venčiaci psičkári Vnútroblok: Ďalším dejiskom vášho príbehu budú dvory vo vnútrobloku. Pre vaše deti tu vznikne bezpečný priestor s hracími prvkami, kde sa môžu zabaviť s novými kamarátmi, seniorov poteší svieža zeleň a vy si užijete športové aktivity či príjemný relax. Štandard: Nový príbeh vášho bývania doplnia dokonalé „kulisy“ v podobe vysokého štandardu bytového interiéru. Jeho kompletný zoznam nájdete, ako jednu z priložených fotografií. Parkovanie: Pre motoristov je zabezpečených dostatok parkovacích miest – až 98 vonkajších a 58 vnútorných v podzemnej garáži. Bližšia špecifikácia 2. izbového bytu B1.4.2: - byt na 4. podlaží, - výmera bytu od 51,42 m2, - celková výmera s balkónom 56,17 m2, - pivničná kobka v cene bytu, - vysoký štandard bytového interiéru (viď príloha). V prípade záujmu neváhajte navštíviť webstránku https://www.kubanihodvory.sk/ponuka-bytov, prípadne nás kontaktovať prostredníctvom emailu: info@kubanihodvory.sk, alebo na tel. čísle +421 911 770 331

174 370 €
3 390,43 €/m²

REM Real Estate
NA PREDAJ veľký 2 izbový byt s predzáhradkou B 2.1.1 v projekte Kubániho Dvory

NA PREDAJ veľký 2 izbový byt s predzáhradkou B 2.1.1 v projekte Kubániho Dvory

Lokalita: Ľ. Kubániho, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 74.86 m²

Bývať priamo v centre Zvolena v modernom a po všetkých stránkach komfortnom bytovom komplexe nie je žiadne sci-fi. Kubániho dvory píšu nový príbeh vášho bývania – skutočný príbeh, v ktorom sa vaše predstavy o šťastnom a pohodlnom živote menia na realitu. Výstavba projektu krásne napreduje, predaj bytov je spustený a teraz už zostáva vyriešiť len poslednú zápletku: aký byt si vyberiete? Lokalita: Dejisko pre nový príbeh vášho bývania sa odohráva priamo v srdci starobylého mesta Zvolen. Všetko potrebné ku komfortnému životu nájdete v pešej blízkosti bytového komplexu. Priam „za rohom“ máte k dispozícii nákupné centrum Zvolenská Európa, Divadlo J. G. Tajovského a kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, úrady aj poštu). Na každodenné prechádzky môžete vyraziť do mestského Parku Ľudovíta Štúra alebo k rieke Hron, ktorú máte na skok od vášho domu. To nepochybne ocenia nielen kočíkujúci rodičia či venčiaci psičkári. Vnútroblok: Ďalším dejiskom vášho príbehu budú dvory vo vnútrobloku. Pre vaše deti tu vznikne bezpečný priestor s hracími prvkami, kde sa môžu zabaviť s novými kamarátmi, seniorov poteší svieža zeleň a vy si užijete športové aktivity či príjemný relax. Štandard: Nový príbeh vášho bývania doplnia dokonalé „kulisy“ v podobe vysokého štandardu bytového interiéru. Jeho kompletný zoznam nájdete, ako jednu z priložených fotografií. Parkovanie: Pre motoristov je zabezpečených dostatok parkovacích miest – až 98 vonkajších a 58 vnútorných v podzemnej garáži. Moderný a komfortný byt s vlastnou záhradou priamo v centre mesta? Bez problémov! K bytom na prízemí patria idylické predzáhradky, kde si môžete vysadiť napríklad okrasné kvetiny, alebo len tak v pohode relaxovať. Bližšia špecifikácia 2. izbového bytu s predzáhradkou: - výmera interiéru bytu 74,86 m2, - veľká predzáhradka o výmere 29,93 m2, - výmera spolu 104,79 m2, - pivničná kobka v cene bytu, - vysoký štandard bytového interiéru (viď príloha), V prípade záujmu neváhajte navštíviť webstránku https://www.kubanihodvory.sk/ponuka-bytov, prípadne nás kontaktovať prostredníctvom emailu: info@kubanihodvory.sk, alebo na tel. čísle +421 911 770 331

212 171 €
2 834,24 €/m²

REM Real Estate
NA PREDAJ - byty v projekte Kubániho dvory /Zvolen/

NA PREDAJ - byty v projekte Kubániho dvory /Zvolen/

Lokalita: Ľ. Kubániho, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.54 m²

Nepremeškajte svoju možnosť a zabezpečte si svoje nové bývanie ešte dnes. Byty v Kubániho dvoroch sú ako z rozprávky – moderné, komfortné, s veľkorysým exteriérom, priestrannými terasami a idylickými predzáhradkami. V projekte Vám ponúkame jednoizbové byty pre singles, dvojizbové byty pre mladé páry a takisto trojizbové a štvorizbové byty určené pre rodiny s deťmi. Úžitková plocha bytov: od 35,51 m2 do 102,73 m2 Celú ponuku bytov a bližšie informácie o projekte nájdete na https://www.kubanihodvory.sk/ponuka-bytov LOKALITA: Lepšie dejisko pre nový príbeh vášho bývania si hádam ani nemožno predstaviť. Odohráva sa priamo v srdci starobylého mesta Zvolen. Stačí letmý pohľad na mapu a uvedomíte si, že takmer všade sa dostanete bez problémov aj pešo. Veľké nákupné centrum Zvolenská Európa je len pár metrov od vášho domu, na skok to máte aj k rieke Hron a cyklotrase. Za pár minút sa dostanete aj do historického centra: na Námestie SNP, do Parku Ľ. Štúra, ku Kostolu sv. Alžbety či do Divadla J. G. Tajovského. Nablízku máte takisto školy, škôlky, univerzitu, kaviarne, reštaurácie, úrady aj poštu – jednoducho všetko, čo treba ku komfortnému životu. ŠTANDARD: Nový príbeh vášho bývania doplnia dokonalé „kulisy“ v podobe vysokého
štandardu bytového interiéru. Jeho kompletný zoznam nájdete v priloženom súbore. Virtuálnu prehliadku 3 izbového bytu si môžete pozrieť na https://www.kubanihodvory.sk/virtualna-prehliadka Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 905 251 692.

175 728 €
3 001,84 €/m²

REM Real Estate
NA PREDAJ 2 izbový byt s predzáhradkou A1.1.2 v projekte Kubániho Dvory

NA PREDAJ 2 izbový byt s predzáhradkou A1.1.2 v projekte Kubániho Dvory

Lokalita: Ľ. Kubániho, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 82.11 m²

Bývať priamo v centre Zvolena v modernom a po všetkých stránkach komfortnom bytovom komplexe nie je žiadne sci-fi. Kubániho dvory píšu nový príbeh vášho bývania – skutočný príbeh, v ktorom sa vaše predstavy o šťastnom a pohodlnom živote menia na realitu. Výstavba: projektu krásne napreduje, predaj bytov je spustený a teraz už zostáva vyriešiť len poslednú zápletku: aký byt si vyberiete? Lokalita: Dejisko pre nový príbeh vášho bývania sa odohráva priamo v srdci starobylého mesta Zvolen. Všetko potrebné ku komfortnému životu nájdete v pešej blízkosti bytového komplexu. Priam „za rohom“ máte k dispozícii nákupné centrum Zvolenská Európa, Divadlo J. G. Tajovského a kompletnú občiansku vybavenosť (školy, škôlky, úrady aj poštu). Na každodenné prechádzky môžete vyraziť do mestského Parku Ľudovíta Štúra alebo k rieke Hron, ktorú máte na skok od vášho domu. To nepochybne ocenia nielen kočíkujúci rodičia či venčiaci psičkári Vnútroblok: Ďalším dejiskom vášho príbehu budú dvory vo vnútrobloku. Pre vaše deti tu vznikne bezpečný priestor s hracími prvkami, kde sa môžu zabaviť s novými kamarátmi, seniorov poteší svieža zeleň a vy si užijete športové aktivity či príjemný relax. Štandard: Nový príbeh vášho bývania doplnia dokonalé „kulisy“ v podobe vysokého štandardu bytového interiéru. Jeho kompletný zoznam nájdete, ako jednu z priložených fotografií. Parkovanie: Pre motoristov je zabezpečených dostatok parkovacích miest – až 98 vonkajších a 58 vnútorných v podzemnej garáži. Moderný a komfortný byt s vlastnou záhradou priamo v centre mesta? Bez problémov! K bytom na prízemí patria idylické predzáhradky, kde si môžete vysadiť napríklad okrasné kvetiny, alebo len tak v pohode relaxovať. Bližšia špecifikácia 2. izbového bytu s predzáhradkou: - výmera bytu od 51,16 m2, - veľká predzáhradka o výmere 30,95 m2, - výmera spolu 82,11 m2, - pivničná kobka v cene bytu, - vysoký štandard bytového interiéru (viď príloha), Ponuka voľných bytov je dostupná na https://www.kubanihodvory.sk/ponuka-bytov V prípade záujmu nám môžete kontaktovať emailom na: info@kubanihodvory.sk, prípade na tel. čísle: +421 911 770 331 Pre viac informácií neváhajte navštíviť stránku www.kubanihodvory.sk

178 315 €
2 171,66 €/m²

REM Real Estate
2 izbový byt na prenájom vo Zvolene (v centre, blízko Európy SC) 53m2 s balkónom

2 izbový byt na prenájom vo Zvolene (v centre, blízko Európy SC) 53m2 s balkónom

Lokalita: 29. Augusta, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

VOĽNÝ OD 15. DECEMBRA. Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe ktorý sa nachádza vo Zvolene neďaleko Európy SC. Na ul. 29. augusta. Parametre bytu: 53m2 / s balkónom / na 2. poschodí (2-celkovo) / orientácia okien: sever-juh / novostavba / bez pivnice ✔ moderný, plne zariadený byt ✔ čisto nové spotrebiče a zariadenie ✔ centrum mesta, vedľa obchodného domu ESC ✔ slnečný ✔ parkovanie v cene nájmu ✔ voľný ihneď Nájomné je 650 €/mesiac + energie Obhliadku si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0948 172 701, alebo mailom na sabol@landmarkestate.sk ODMENA ZA TIP Poznáte v okolí niekoho, kto má záujem predať alebo prenajať svoju nehnuteľnosť? V prípade odporúčania a zrealizovania obchodu, Vám vyplatíme dohodnutú odmenu za tip English translation: We offer for rent a modern 2-room apartment in a new building located in Zvolen near Europe SC. Apartment parameters: 53m2 / with balcony / on the 2nd floor (2-total) / window orientation: north-south / new building / without cellar ✔ modern, fully furnished apartment ✔ new appliances and equipment ✔ city center, next to ESC department store ✔ parking included in the rent ✔ free immediately The rent is €650/month + energy You can arrange a tour by phone at 0948 172 701 or by email at sabol@landmarkestate.sk

650 €/mes.
12,26 €/m²/mes.
+ 50 €/mes. energie
Jando Investments s.r.o.
2izb. byt s balkónom - Rezidencia Hron

2izb. byt s balkónom - Rezidencia Hron

Lokalita: Strážska cesta 9893/16, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt

Prenajmem 2 izbový byt v Rezidencii Hron - Zvolen. Kľudná lokalita a v okolí plná občianska vybavenosť. Komplet zariadený, kuchyňa na mieru, 70" TV, vstavané skrine, s balkónon a garážovým státím. Voľný ihneď. Mesačný nájom 650€ vrátane zálohových platieb za energie, internetu a TV. V prípade záujmu nájom garážového státia 50€. Pri podpise zmluvy sa platí okrem mesačného nájmu za byt aj vratný depozit v hodnote 2 mesačných nájmov. Bez domácich zvierat. Nefajčiar. Max 2 osoby.

650 €/mes.

Novostavba 2i bytu, centrum, mestký park - kompletne zariadený s nádherným výhľadom, exkluzívne.

Novostavba 2i bytu, centrum, mestký park - kompletne zariadený s nádherným výhľadom, exkluzívne.

Lokalita: Zvolen, Zvolen (Zvolen)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Property & Profit (propertyandprofit@gmail.com alebo 0905780418) Vám ponúka na prenájom novostavbu slnečného 2i - bytu v centre mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza v novostavbe Viladom Tajovského neďaleko mestského parku. Byt má ideálnu polohu, nakoľko centrum mesta, park a Europa shopping center sú na pešo vzdialené len pár minút od bytového domu. Mestský park bezprostredne susedí s bytovým domom. Na presuny z bytu do centra mesta tak nie je nevyhnutne potrebné auto. Byt je orientovaný na severo - západ. Vzhľadom na podlažie bytu a primeranú terasu, byt ponúka množstvo panoramatických výhľadov na Banskú Bystricu a jej okolité prostredie. Bytový dom bol vyhotovený z nadštandardných materiálov, pričom exteriér domu bol nominovaný na architektonickú cenu CE-ZA-AR. Byt sa prenajíma ako plne zariadený, spolu s internetovým pripojením a káblovou televíziou. Byt spĺňa požiadavky náročného klienta, najmä čo sa týka celkového komfortu bytu a jeho vnútorného zariadenia . Izby bytu sú priestranné, vybavené moderným, dizajnovým nábytkom a spotrebičmi vyššieho štandardu. Byt má kúpeľňu so sprchovým kútom a práčkou a samostatnú toaletu. K bytu prislúcha terasa o výmere 6 m2, ktorá má najrozličnejšie spôsoby využitia. Výhodou bytu je jeho funkčná dispozícia. Byt sa prenajíma s vnútorným garážovým státím. Rozloha bytu z terasou je cca 55 m2. Devízou tohto bytu je výborná lokalita, blízkosť centra mesta, dostupnosť a blízkosť úplnej občianskej vybavenosti. Mesačný nájom + Internet a TV + parkovanie je vo výške 625 €/mesiac. Bez energií.

625 €/mes.
13,02 €/m²/mes.

Property & Profit s.r.o.
1 2