Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Zv - Real, spol. s r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Zv - Real, spol. s r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: zv-...
www.zvreal.sk
Adresa:
Kozačeka 6
Zvolen
96001
Popis:
Nájdených 3 novostavieb
Na predaj Apartmány, Vily v Egypte / Hurgade /Al Kawthar, Al Alhay, Arabia, Sheraton,

Na predaj Apartmány, Vily v Egypte / Hurgade /Al Kawthar, Al Alhay, Arabia, Sheraton,

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na predaj Apartmány, Vily v Egypte / Hurgade / Al Kawthar, Al Alhyaa, Arabia, Sheraton, Dahaba, Dahar, Madaras, Sahal Hasheesh, El Gouna. Priamo pri mori, s bazenmi, so športovými využitiami. Dormeni, security, kamerový systém 24 hodín stražené, reštaurácie, obchody, nemocnice, zabezpečujeme kompletný právny servis, pomáhame zariaďovať apartmány, vily, zabezpečujeme správu apartmánov a víl. Poskytujeme rôzne služby spojené s apartmánmi. Zabezpečujeme transfer z letiska. Daktoré apartmány sú na splátky, záloha 30% z kúpnej ceny, najmenej na splátky na 3 roky a naviac rokov. Ceny apartmánov / štúdia, Al Alhyaa, priamo pri mori máme od 28000,- Eur s krásnym výhľadom na more, výmera: 40 m, krásna pláž, ktorá Vám poskytuje lehátka so slnečníkmi. Nový apartmánový Rezort Hurgada v blízkosti Scheraton, Madaras, ponúkame studia, jednoizbový apartmán, dvojizbové apartmány, bazén, security, kamerový systém, dormen, cena od 19000 Eur

19 000 €
345,45 €/m²
+ 20 €/mes. energie
Zv - Real, spol. s r.o.
Na prenájom apartmán Egypt / Hurgáde / Al Kawthar

Na prenájom apartmán Egypt / Hurgáde / Al Kawthar

Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Na prenájom apartmán apartmán Egypte, Hurgáda v časti Al Kawthar, najznámejšej turistickej oblasti, kde majú pokúpené apartmány Európania. Apartmán je pre 4 os. je komplet vybavený internetom, myčka riadu, riad, taniere, príbory, posteľné prádlo, uteráky, 2 x plazmovka v obyvačke a v spálni, na obyvačke je balkón so sedením. Apartmán je vzdialený od letiska 8 min., od známej promenády Mamscha peši 5 min., plno egyptských obchodíkov, reštaurácii, bánk, bankomatov, súkromných pláži Old Vic a ostatné pláže, vybavujeme výlety štvorkolky, výlety loďou a ostatné výlety.

Info v RK

Zv - Real, spol. s r.o.
Na predaj apartmán Egypt/ Hurgada/ Al Alhay

Na predaj apartmán Egypt/ Hurgada/ Al Alhay

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 140 m²

Na predaj apartmán Egypt/ Hurgada/ Al Alhay, priamo pri mori, s bazénmi, jeden vyhrievaný, vým.: 140 m2, 2 x balkon, s krásnym výhľadom na more, security, kamerová systém. Slovenská reštaurácia priamo na pláži.

70 000 €
500 €/m²
+ 85 €/mes. energie
Zv - Real, spol. s r.o.