Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu ŽILINAREAL, s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
ŽILINAREAL, s. r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: adm...
http://zilinareal.com
Adresa:
Daniela Dlabača 976/6 976/6
Žilina
010 01
Nájdených 12 novostavieb
Rezidencia STRÁNSKE - Predaj murovaného 4 izb.rod.domu - typu bungalov, 574 m2  - Stránske, Žilina

Rezidencia STRÁNSKE - Predaj murovaného 4 izb.rod.domu - typu bungalov, 574 m2 - Stránske, Žilina

Lokalita: Stránske, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Stránske. Plocha: úžitková 102m2, zastavaná 126m2, pozemku 574m2.Stav objektu: vo výstavbe. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU murovaného 4 izbového rodinného domu - typu bungalov, ktorý sa nachádza na konci obce Stránske, vzdialenej od krajského mesta Žilina 12 km a od kúpeľného mesta Rajecké Teplice 1,5 km, s výbornou dopravnou infraštruktúrou a s nádhernými výhľadmi na okolité pohoria a prírodu. Dom je vhodný pre klientov, ktorí uprednostňujú kvalitné bývanie v tichej časti obce Stránske. Novostavba je umiestnená v mierne svahovitom a na slnečnom pozemku o výmere 573,6 m2, zastavaná plocha domu 126 m2, úžitková plocha domu 101,6 m2, podlahová plocha 92 m2 a podielom na spoločnej prístupovej komunikácií 59,6 m2. Vstup do domu je situovaný zo severovýchodnej strany s dvoma parkovacími státiami pri dome. Vstupný vchod tvorí zádverie z ktorého je vstup do chodby, WC, technická miestnosť, kuchyňa so špajzou prepojená s obývaciou izbou a výstupom na terasu s orientáciou JZ, rodičovská spálňa so šatníkom, dve detské izby, kúpeľňa s vaňou a WC. Stavebno - technické riešenie domu: Dom je postavený z keramických tehál zn. Porotherm 30cm + 15 cm zateplenie - fasádny polystyren s vrchnou silikonovou omietkou Terranova, strešná krytina je betónová KM Beta, okná plastové 7 - komorový profil s 3 - sklom. IS - elektrika DD5 dvojtarif, vlastná žumpa ( 12 m3 ), voda obecná. Vykurovanie je akumulačné elektrické podlahové zn. Heatflow s digitálnymi termostatmi v každej miestnosti. Dom sa predáva v stave " HOLODOM ". V cene domu je zarátaná fasádna farba, vnútorné rozvody (elektrika, voda ), vnútorné vymaľovanie stien, podlahové kúrenie, termostaty v každej miestnosti, kotol na ohrev TUV 120 l, zásuvky, vypínače, rozvody TV a internetu, vrátane energetického certifikátu A 1 a skolaudovaného rod.domu a samozrejme s terénnymi úpravami a úpravou príjazdovej komunikácie. VÝHODY DOMU: 4 izbový rodinný dom - typu bungalov, murovaný samostatne stojací, slnečný s orientáciou SV .- JZ, dokončenie podľa predstáv nového majiteľa - na kľúč, ktoré vie zabezpečiť investor stavby, nádherné panoramatické výhľady na okolité pohoria a prírodu, ticha lokalita. V blízkom okolí sa nachádzajú kúpele Rajecké Teplice, pútnické miesto Rajecká Lesná so Slovenským betlehemom, Kunerad.

198 000 €
1 941,18 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Novostavba 4 izb.rodinného domu-typ bungalov,622 m2 - Stránske, Žilina

Novostavba 4 izb.rodinného domu-typ bungalov,622 m2 - Stránske, Žilina

Lokalita: Stránske, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 104 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Stránske. Plocha: úžitková 104m2, zastavaná 126m2, pozemku 622m2.Stav objektu: novostavba. Cena 198 000 €. Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU murovaného 4 izbového rodinného domu - typu bungalov, ktorý sa nachádza na konci obce Stránske, vzdialenej od krajského mesta Žilina 12 km a od kúpeľného mesta Rajecké Teplice 1,5 km, s výbornou dopravnou infraštruktúrou a s nádhernými výhľadmi na okolité pohoria a prírodu. Dom je vhodný pre klientov, ktorí uprednostňujú kvalitné bývanie v tichej časti obce Stránske. Novostavba je umiestnená v mierne svahovitom a na slnečnom pozemku o výmere 622 m2, zastavaná plocha domu 126 m2, úžitková plocha domu 101,6 m2, podiel na spoločnej prístupovej komunikácií 59,6 m2. Vstup do domu je situovaný zo severovýchodnej strany s dvoma parkovacími státiami pri dome. Vstupný vchod tvorí zádverie z ktorého je vstup do chodby, WC, technická miestnosť, kuchyňa so špajzou prepojená s obývacou izbou a výstupom na terasu s orientáciou JZ, rodičovská spálňa so šatníkom, dve detské izby, kúpeľňa s vaňou a WC. Stavebno - technické riešenie domu: Dom je postavený z keramických tehál zn. Porotherm 30cm + 15 cm zateplenie - fasádny polystyren s vrchnou silikonovou omietkou Terranova, strešná krytina je betónová KM Beta, okná plastové 7 - komorový profil s 3 - sklom. IS - elektrika DD5 dvojtarif, vlastná žumpa ( 12 m3 ), voda obecná ( Sevak ) Vykurovanie je akumulačné elektrické podlahové zn. Heatflow s digitálnymi termostatmi v každej miestnosti. Dom sa predáva v stave " HOLODOM ". V cene domu je zarátaná fasádna farba, vnútorné rozvody (elektrika, voda ), vnútorné vymaľovanie stien, podlahové kúrenie, termostaty v každej miestnosti, kotol na ohrev TUV 120 l, zásuvky, vypínače, rozvody TV a internetu, vrátane energetického certifikátu A 1 a skolaudovaného rod.domu a samozrejme s terénnymi úpravami a úpravou príjazdovej komunikácie.. VÝHODY DOMU: 4 izbový rodinný dom - typu bungalov, murovaný samostatne stojací, slnečný s orientáciou SV .- JZ, dokončenie podľa predstáv nového majiteľa - na kľúč, ktoré vie zabezpečiť investor stavby, nádherné panoramatické výhľady na okolité pohoria a prírodu, ticha lokalita. V blízkom okolí sa nachádzajú kúpele Rajecké Teplice, pútnické miesto Rajecká Lesná so Slovenským betlehemom, Kunerad.

198 000 €
1 903,85 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Predaj dvojpodlažného domu - vo výstavbe s veľkou garážou na pozemku, 376 m2 - Bytčica

Predaj dvojpodlažného domu - vo výstavbe s veľkou garážou na pozemku, 376 m2 - Bytčica

Lokalita: Chalúpkova, Žilina-Bytčica (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 222 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Chalúpkova. Plocha: úžitková 222m2, zastavaná 152m2, pozemku 376m2.Stav objektu: novostavba. Cena 184 000 €. Ponúkame na predaj murovaný dvojpodlažný dom - vo výstavbe v atraktívnej lokalite v mestskej časti Bytčica, v tichej ulici. Budúci dvojpodlažný dom sa nachádza na rovinatom pozemku o celkovej výmere 376 m2, ma zastavanú plochu 70 m2 a úžitkovú plochu 140 m2 , v radovej zástavbe. Na pozemku je už postavená veľká murovaná garáž so zastavanou plochou 82 m2, s vlastným vchodom, ktorá môže slúžiť aj na podnikateľský investičný zámer, v garáži je elektrika 220/400V, voda, kanalizácia a urobená príprava na elektrické alebo plynové kúrenie, kvalitná garážová brána na diaľkové otváranie, sprchový kút, WC. Na rodinnom dome - vo výstavbe je urobená základová platňa s dovedenými inžinierskymi sieťami - voda, plyn, elektrika, kanalizácia, vonkajšie oplotenie. K domu - stavbe je vydané právoplatné stavebné povolenie a projektová dokumentácia na 4 izbový dvojpodlažný rodinný dom. Cena v stave hrubá stavba 220.000,-EUR Majiteľ vie zrealizovať a dokončiť stavbu rodinného domu do stavu Holodom do 04/2021. Pre bližšie informácie alebo obhliadku ma kontaktujte na tel.č. 0905 206 838 Nehnuteľnosť je výhradne ponúkaná v realitnej kancelárií Žilinareal s.r.o.

184 000 €
828,83 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
EXKLUZÍVNA ponuka Predaj nadštandardného  rodinného domu Višňové + zimná záhrada 1000 m2. Znížená ce

EXKLUZÍVNA ponuka Predaj nadštandardného rodinného domu Višňové + zimná záhrada 1000 m2. Znížená ce

Lokalita: Višňové, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 280 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 280 m2 + 35 m2 zimnej záhrady, postavený na slnečnom, rovinatom pozemku o rozlohe 1000 m2. Dom je vybavený kamerovým systémom a pozostáva z 3 spální, hosťovskej izby, veľkej obývačky s výstupom do zimnej záhrady. Kuchyňa je vyrobená na mieru v tvaru U so zabudovanými spotrebičmi + špajza.Na prízemí sa nachádza priestranná chodba s veľkou vstavanou skriňou, kúpeľňa s WC , hosťovská izba.Poschodie - tri samostatné izby ,kúpeľňa s balkónom , vaňa, WC. Na pozemku sa nachádza veľký drevený altánok spolu s vírivkou a malebnou zimnou záhradou. Pred domom je veľká parkovacia plocha na minimálne 4 ďalšie vozidlá. Dom je kompletne zateplený, kúrenie zabezpečuje nový plynový kotol so zárukou ešte 2 roky, v obývacej miestnosti je príprava na krb. Dom je napojený na čističku odpadových vôd. Na výstavbu domu boli použité tvárnice Ytong a kvalitná strecha Bramac. Odporúčam !!!

365 000 €
1 303,57 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Predaj Novostavby Kotešová  600m2 pozemok

Predaj Novostavby Kotešová 600m2 pozemok

Lokalita: Kotešová, Kotešová (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj poslednú novostavbu 4-izbového rod. domu v obci Kotešová .Tehlový rodinný dom - typu bungalov bude postavený / dokončenie štádium holodom 04/2021 na rovinatom ,slnečnom pozemku o výmere cca 600 m2 s prístupom od hlavnej cesty .Pôdorys domu je rozdelený na dennú a nočnú časť + murovaná terasa .Dom je napojený na elektrinu, žumpu, vlastná studňa , parkovanie pred domom na spevnenom povrchu. Dispozícia domu - vstupná chodba, technická miestnosť , 3 spálne, samostatné WC, kúpeľňa, špajza , obývacia izba s kuchyňou - výstup na terasu. Dom sa predáva v štádiu holodomu . V prípade otázok a bližších informácií ma kontaktujte na t.č.0918302707. Odporúčam - výborná lokalita , slnečný , rovinatý pozemok , tehlová stavba .

155 000 €
1 409,09 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Predaj novostavby 4-izbový bungalov Lietava 700m2  pozemok

Predaj novostavby 4-izbový bungalov Lietava 700m2 pozemok

Lokalita: Lietava (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu, murovaný bungalov s plochou strechou – v obci Lietava na veľkom, krásnom, slnečnom pozemku. Na pozemku sú vyvedené všetky inžinierske siete okrem plynu. Dom má výbornú dostupnosť do centra Žiliny, nádherné výhľady a kompletnú vybavenosť. Pozemok je z veľkej časti pod domom a záhradou rovinatý. Zadná časť tvorí svah, ktorý možno využiť pre stavbu terasy, alebo kabinetu s nádhernými trvale preslnenými výhľadmi na okolie. Hneď za pozemkom je krásny les. Blízkosť cyklistických trás, turistických trás, obklopenie prírodou, krásne výhľady a pritom výborná dostupnosť do centra Žiliny aj Rajeckých Teplíc je skvelou možnosťou pre každého kto má vzťah športu a zároveň vyhľadáva tiché, meditačné prostredie s bezproblémovou dostupnosťou do mesta. Dom je navrhnutý v krásnom modernom dizajne jednoduchej vilky. Svojim tvarom poskytuje ideálny základ pre maximálnu energetickú úsporu. Steny sú murované z pálenej tehly, strop je masívny betónový pre zaistenie dostatočnej akumulácie tepla. Táto konštrukcia dokonale chráni pred prehrievaním v letnom období. Výhodou je tiež severozápadné smerovanie terasy, kde nehrozí vietor a nebude potrebné tienenie v letnom období. Dispozíciu tvorí spojená obývačka s kuchyňou, kúpeľňa, samostatné WC a tri izby. Vykurovanie je v celom dome podlahové s elektrickými rohožami s pokročilým systémom ovládania. Ohrev teplej vody sa zabezpečuje elektrickým bojlerom. V obývačke je príprava pre krb. Voda a kanalizácia je obecná. Od ulice je plánované parkovanie pre 2 autá. V základnej cene je holodom bez prístreškov, plota a spevnených plôch.

183 000 €
1 989,13 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Iba u nás Predaj 4-izbového nízkoenergetického  domu + garáž Veľké Rovné

Iba u nás Predaj 4-izbového nízkoenergetického domu + garáž Veľké Rovné

Lokalita: Centrum, Veľké Rovné (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 -izbového rodinného domu v obci Veľké Rovné .Nízkoenergetický, montovaný rodinný dom sa nachádza na slnečnom,oplotenom pozemku o výmere 475 m2. Dom je 4-izbový + garáž , dispozícia domu- vstupná chodba,WC samostatné s umývadlom, tri samosttné izby,veľká kúpeľňa ,kuchyňa s obývacou izbou .Dom je zateplený 15 cm izolačným polystyrénom ,plastové okná 6 komorové trojsko, plastové vchodové dvere , strecha plech,v dome je komín , el.podlahové kúrenie ,vlastná studňa,žumpa .Pri je dome garáž o výmere 28m2.V obci výborná občianska vybavenosť-škola,škôlka,obchody,obecný úrad atd.,obec je vzdialená od mesta Bytča 9km,od žiliny 20 km.Dom sa predáva ako holodom napojený na IS .Odporúčam.V prípade záujmu o obhliadku,informácií -kontaktovať na t.č.0918302707

155 000 €
1 291,67 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Predaj novostavby 4.izb dvojpodlažneho rod.domu, 215 m2 - Lietavská Lúčka

Predaj novostavby 4.izb dvojpodlažneho rod.domu, 215 m2 - Lietavská Lúčka

Lokalita: Lietavská Lúčka, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Žilina, Lietavská Lúčka. Plocha: úžitková 125m2, zastavaná 89m2, pozemku 215m2.Stav objektu: novostavba. Cena 0 €. Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného, murovaného rodinného domu v centre obce Lietavská Lúčka, vzdialenej od centra mesta Žilina cca 6 km. Dom sa nachádza v centre obce s komplexnou občianskou vybavenosťou na pozemku 215 m2 s úžitkovou plochou 146 m2. Dispozičné riešenie domu je rozdelené na dennú a nočnú časť: vstupná chodba, technická miestnosť ( práčovňa + kotol ), kúpeľňa so sprchovým kútom a WC - geberit, priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou + jedálňou a výstupom na terasu. Poschodie: kúpeľňa s vaňou a WC, 3 x izba z toho jedna s výstupom na veľký balkón. V dome sa nachádza pôvodná pivnica v suteréne o rozlohe 18 m2. Stavebne prevedenie domu: bola použitá tehla zn.Porotherm Profi 300 mm, zateplenie fasádnym polystyrénom 150 mm a 200 mm, plastové okná - antracit, trojsklo, 7-komorove, plastové vchodové dvere, podlahové plynové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom zn. Buderus. Dom sa predáva v štádiu holodom, upravený pozemok a dlažba pri dome za cenu 0,-EUR, po dohode s majiteľom domu možnosť dokončenia domu na kľúč Pre bližšie informácie ma môžete kontaktovať na tel.č. 0905 206 838.

cena dohodou

ŽILINAREAL, s. r. o.
TOP Lokalita - Rodinný dom v Tepličke nad Váhom

TOP Lokalita - Rodinný dom v Tepličke nad Váhom

Lokalita: Južná, Teplička nad Váhom (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 859 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v nádhernej lokalite na slnečnom pozemku v tichom okolí takmer v centre obce. Rodinný dom má prízemie a obytné podkrovie, predzáhradku, na bočnej strane záhrada a za domom letná kuchyňa s prístreškom na letné posedenie. Hlavný vstup je orientovaný z uličnej strany a zo záhrady je prístup z terasy. Parkovanie je možné pod prístreškom, v garáži s automatickou bránou a na ploche pred garážou. Dispozíciu prízemia tvorí zádverie, kúpeľňa, schodisko s chodbou, kuchyňa, obývacia izba, z ktorej je prístup na terasu. V podkroví domu sú dve detské izby, spálňa , kúpeľňa a z oboch strán sú balkóny. V kuchyni je kuchynská linka, so zabudovanou plynovou platňou, zabudovanou el. rúrou, digestor a umývačka riadu. Dom je napojený na zdroj el. energie, plyn, vodu a kanalizáciu.

313 900 €
365,42 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
REZERVOVANÉ Predaj novostavby 4-izbových  rodinných domov Kotešová

REZERVOVANÉ Predaj novostavby 4-izbových rodinných domov Kotešová

Lokalita: Kotešová (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj novostavby 3 rodinných domov v obci Kotešová .Tehlové rodinné domy - typu bungalov budú postavené na rovinatom ,slnečnom pozemku o výmere cca 600 m2 s prístupom od hlavnej cesty.Pôdorys domu je rozdelený na dennú a nočnú časť + murovaná terasa .Dom je napojený na elektrinu, žumpu,vlastná studňa , parkovanie pred domom na spevnenom povrchu. Dispozícia domu - vstupná chodba, technická miestnosť , 3 spálne, samostatné WC, kúpeľňa, špajza , obývacia izba s kuchyňou - výstup na terasu. Dom sa predáva v štádiu holodomu . V prípade otázok a bližších informácií ma kontaktujte na t.č.0918302707. Odporúčam - výborná lokalita , slnečný , rovinatý pozemok , tehlová stavba .

155 000 €
1 409,09 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
Predaj skolaudovaného 3-zbového bytu Bytča novostavba 82 m2 + balkon + parkovacie miesto

Predaj skolaudovaného 3-zbového bytu Bytča novostavba 82 m2 + balkon + parkovacie miesto

Lokalita: Veľká Bytča, Bytča (Bytča)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu o výmere 82 m2 úžitkovej plochy + balkón + parkovacie miesto.Byt sa nachádza v novostavbe bytového domu na poschodí ,v tichej časti mesta s množstvom zelene,krásnym výhľadom na prírodu a veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta .Dispozícia bytu - vstupná chodba , technická miestnosť, dve samostatné izby, veľká priestranná kuchyňa s obývacou izbou s výstupom na balkón ,kúpeľňa s WC. Stavba je postavená z Ytongu ,zateplenie 12cm izolácia ,kúrenie -tepelné čerpadlo .Byt sa predáva ako holobyt s možnosťou dokončenia klienta podľa vlstných predstáv- dlažba,obklad ,podlahy,sanita,int.dvere,nábytok.Ku každému bytu je v cene jedno parkovacie miesto s možnosťou dokúpenia ďalšieho . Bližšie info rada poskytnem na t.č.0918302707.

118 000 €
1 439,02 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.
REZERVOVANÉ  Predaj novostavby 4-izbový rod.dom Lietavská Lúčka

REZERVOVANÉ Predaj novostavby 4-izbový rod.dom Lietavská Lúčka

Lokalita: Lietavská Lúčka, Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový tehlový , dvojpodlažný rodinný dom v obci Lietavská Lúčka - Žilina .Novostavba rodinného domu je postavená vo vedľajšej uličke v obci Lietavská Lúčka s rozlohou pozemku 500 m 2.Dom má výbornú dostupnosť do centra mesta Žiliny , pozemok je rovinatý,ideálny pre ľudí , ktorí sa rozhodujú medzi kúpou bytu alebo stavbou domu.Kompaktný tvar domu je obohatený o modernú mestskú architektúru.s maximálnou energetickou úsporou .Dispozícia domu- vstupná chodba , tech.miestnosť s prípravou na práčku, sprch. kút. Samostatné WC s umývadlom ,spojená obývacia izba s kuchyňou a špajzou, príprava na krbové kachle .Na poschodí sú tri samostatné izby a kúpeľňa. Dom sa predáva v stave holodomu + dokončená fasáda domu , v prípade záujmu kupujúceho je možné po dohode dokončiť dom na kľúč.Dom je napojený na všetky IS - plyn, elektrina, voda , kanalizácia,kúrenie -podlahové plynové.V prípade záujmu o bližšie info alebo obhliadku kontakt 0918302707 .

169 000 €
1 396,69 €/m²

ŽILINAREAL, s. r. o.