Novostavby.sk
Nájdených 62 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Žilina-Vlčince

1 2 3 4
Garsónka  Žilina - Vlčince 3

Garsónka Žilina - Vlčince 3

Lokalita: Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 25 m²

Ponúkame na predaj garsónku s výmerou 25 m2 v obytnom súbore KASTOR. Garsónka sa nachádza na 2. poschodí a má francúzsky balkón. Vkusne a kompletne zariadená, vrátane práčky a chladničky. Bezproblémové parkovanie.  Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 2241210

cena dohodou

Realitné služby RED
Moderné obchodné priestory v budove Poštová 1 (P)

Moderné obchodné priestory v budove Poštová 1 (P)

Lokalita: Poštová, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Obchodné priestory

Moderná kancelárska budova dokončená v roku 2019 v najvyššom štandarde s certifikáciou LEED GOLD. Táto budova je prvá dokončená v novej biznis zóne Poštová a jediná kancelárska budova v porovnateľnom štandarde v Žiline. Ponúka vysokú variabilitu kancelárskych priestorov, svetlú výšku stropov 3,2 m, akustické kazetové podhľady, zdvojenú podlahu, HVAC systém, strážnu službu, kamerový a prístupový systém, parkovanie. Projekt budovy vychádza z konceptu modernej a trvalo udržateľnej stavby, šetrnej k životnému prostrediu, materiálovým a energetickým zdrojom a zároveň vytvárajúcej zdravé a príjemné vnútorné prostredie. Dominantou je kryté átrium s jazierkom a exotickými stromami.

cena dohodou
vrátane energií
Reinoo, a. s.
1-izbový byt E407 v novostavbe na Vlčincoch

1-izbový byt E407 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30.2 m²

Predaj bytov v 3. etape projektu Zelené Vlčince práve prebieha. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 1 Plocha bytu : 27,7 m² + pivnica 2,7 m² Poschodie : 3/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

109 900 €
3 639,07 €/m²

Reinoo, a. s.
3-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

3-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85.1 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince. Dokončenie bytov sa uskutoční v lete a byt bude pripravený na odovzdanie novému majiteľovi už na jeseň tohto roka. Fyzická obhliadka bytu je možná už teraz. Bytový projekt Zelené Vlčince sa nachádza na obľúbenom sídlisku Vlčince na ulici Pražská. V lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie.

244 900 €
2 877,79 €/m²

Reinoo, a. s.
1-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

1-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30.4 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince. Dokončenie bytov sa uskutoční v lete a byt bude pripravený na odovzdanie novému majiteľovi už na jeseň tohto roka. Fyzická obhliadka bytu je možná už teraz. Bytový projekt Zelené Vlčince sa nachádza na obľúbenom sídlisku Vlčince na ulici Pražská. V lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie.

106 900 €
3 516,45 €/m²

Reinoo, a. s.
2-izbový byt E512 v novostavbe na Vlčincoch

2-izbový byt E512 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Predaj bytov v 3. etape projektu Zelené Vlčince práve prebieha. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 2 Plocha bytu : 49,1 m² + balkón 8,4 m² + pivnica 2,4 m² Poschodie : 4/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

179 900 €
2 998,33 €/m²

Reinoo, a. s.
3-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

3-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85.6 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince. Dokončenie bytov sa uskutoční v lete a byty budú pripravené na odovzdanie novému majiteľovi už na jeseň tohto roka (bytové domy C a D). Fyzická obhliadka bytu je možná už teraz. Bytový projekt Zelené Vlčince sa nachádza na obľúbenom sídlisku Vlčince na ulici Pražská. V lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie.

252 900 €
2 954,44 €/m²

Reinoo, a. s.
2-izbový byt E410 v novostavbe na Vlčincoch

2-izbový byt E410 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Predaj bytov v 3. etape projektu Zelené Vlčince práve prebieha. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 2 Plocha bytu : 51,6 m² + balkón 7,2 m² + pivnica 2,2 m² Poschodie : 3/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

178 900 €
2 932,79 €/m²

Reinoo, a. s.
Moderné obchodné priestory v budove Poštová 1 /P

Moderné obchodné priestory v budove Poštová 1 /P

Lokalita: Poštová, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Obchodné priestory

Moderná kancelárska budova dokončená v roku 2019 v najvyššom štandarde s certifikáciou LEED GOLD. Táto budova je prvá dokončená v novej biznis zóne Poštová a jediná kancelárska budova v porovnateľnom štandarde v Žiline. Ponúka vysokú variabilitu kancelárskych priestorov, svetlú výšku stropov 3,2 m, akustické kazetové podhľady, zdvojenú podlahu, HVAC systém, strážnu službu, kamerový a prístupový systém, parkovanie. Projekt budovy vychádza z konceptu modernej a trvalo udržateľnej stavby, šetrnej k životnému prostrediu, materiálovým a energetickým zdrojom a zároveň vytvárajúcej zdravé a príjemné vnútorné prostredie. Dominantou je kryté átrium s jazierkom a exotickými stromami.

cena dohodou
vrátane energií
Reinoo, a. s.
520 m2 - 1.NP - Moderné obchodné priestory v budove Poštová 1

520 m2 - 1.NP - Moderné obchodné priestory v budove Poštová 1

Lokalita: Poštová, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 520 m²

Moderná kancelárska budova dokončená v roku 2019 v najvyššom štandarde s certifikáciou LEED GOLD. Táto budova je prvá dokončená v novej biznis zóne Poštová a jediná kancelárska budova v porovnateľnom štandarde v Žiline. Ponúka vysokú variabilitu kancelárskych priestorov, svetlú výšku stropov 3,2 m, akustické kazetové podhľady, zdvojenú podlahu, HVAC systém, strážnu službu, kamerový a prístupový systém, parkovanie. Projekt budovy vychádza z konceptu modernej a trvalo udržateľnej stavby, šetrnej k životnému prostrediu, materiálovým a energetickým zdrojom a zároveň vytvárajúcej zdravé a príjemné vnútorné prostredie. Dominantou je kryté átrium s jazierkom a exotickými stromami.

cena dohodou
vrátane energií
Reinoo, a. s.
Kryté parkovacie miesto v projekte Zelené Vlčince

Kryté parkovacie miesto v projekte Zelené Vlčince

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Garáž

Parkovacie miesto v hromadných garážach projektu Zelené Vlčince. Prístup cez automatickú bránu na diaľkové ovládanie. Rozmery miesta: 2,5 x 5 m Stav objektu: novostavba Cena 20 000 €

20 000 €

Reinoo, a. s.
4-izbový byt E301 v novostavbe na Vlčincoch

4-izbový byt E301 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 127.6 m²

Predaj bytov v 3. etape projektu Zelené Vlčince práve prebieha. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 4 Plocha bytu : 108,3 m² + 2 balkóny spolu 16,9 m² + pivnica 2,5 m² Poschodie : 2/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

319 900 €
2 507,05 €/m²

Reinoo, a. s.
4-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

4-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 127.6 m²

Predaj bytov v 3. etape projektu Zelené Vlčince práve prebieha. Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 4 Plocha bytu : 108,3 m² + 2 balkóny spolu 16,9 m² + pivnica 2,5 m² Poschodie : 1/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

303 900 €
2 381,66 €/m²

Reinoo, a. s.
Kancelárske priestory Žilina - Vlčince 3

Kancelárske priestory Žilina - Vlčince 3

Lokalita: Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 136 m²

Kancelárske priestory o výmere 136m2 sa nachádzajú na prízemí bytového domu na sídlisku Vlčince v novostavbe. V priestoroch je nainštalované bezpečnostné zariadenie, bytový dom ma vlastný kamerový systém sledovaný vlastnou SBS-kou. Pred objektom sa nachádza bezplatné parkovisko. Cena je bez energií a DPH. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 3391186

1 100 €/mes.
8,09 €/m²/mes.

Realitné služby RED
Obchodné priestory Žilina - Vlčince 3

Obchodné priestory Žilina - Vlčince 3

Lokalita: Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 136 m²

Obchodný priestor o výmere 136m2 sa nachádza na prízemí bytového domu na sídlisku Vlčince v novostavbe. V priestoroch je nainštalované bezpečnostné zariadenie, bytový dom ma vlastný kamerový systém sledovaný vlastnou SBS-kou. Pred objektom sa nachádza bezplatné parkovisko. Cena je bez energií a DPH. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 3391183

1 100 €/mes.
8,09 €/m²/mes.

Realitné služby RED
2 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

2 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

Lokalita: Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Realitná kancelária RED Vám ponúka 2 - izbový byt o výmere 70m2 s veľkým balkónom na 9.p./22p. v 12-ročnej novostavbe EUROPALACE na sídlisku Vlčince. Byt sa predáva v štádiu holobyt. Rozvody vody, kanalizácie a elektriky sú pripravené na osadenie kuchynskej linky. V kúpeľni je príprava na sprchový kút, rohovú vaňu, príprava na práčku a umývadlo, stačí dokončiť obklad spolu so sanitou. Na WC je rovnako pripravený podomietkový systém Geberit, stačí osadiť závesnú keramiku a tlačitko. K bytu je možné dokúpiť garážové státie, ktoré sa nachádza na prízemí. Byt je orientovaný na severozápad. Voľný ihneď. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 2391162

cena dohodou

Realitné služby RED
Vnútorné státie  Žilina - Vlčince 2

Vnútorné státie Žilina - Vlčince 2

Lokalita: Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: Garáž

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v suteréne obytného domu The Cube na Vlčincoch 2 v Žiline. Vstup do garáže je cez rolovacie vstupné vráta na diaľkové otváranie. Foto je ilustračné. Túto ponuku nájdete na www.red.sk pod kódom: 2231022

19 000 €

Realitné služby RED
2-izbový byt / Žilina - Vlčince (Kastor)

2-izbový byt / Žilina - Vlčince (Kastor)

Lokalita: Rosinská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom (48 m2) v obľúbenom komplexe Kastor v Žiline. Byt je dispozične výborne riešený. Má dve samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu spojenú s WC a priestrannú chodbu.  Byt je slnečný, rohový, výhľad má na tenisové kurty. Má nízke mesačné náklady a patrí k nemu aj pivnica.  Výhodou je bezplatné a bezproblémové parkovanie pred bytovým domom.  Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=goqoDtUb1wr Viac informácií vám poskytneme na tel. č. 0940 843 133.

160 000 €
3 555,56 €/m²
+ 120 €/mes. energie
WFG reality, s.r.o.
Novostavba 2i byt Blok D

Novostavba 2i byt Blok D

Lokalita: Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63.86 m²

Byt sa nachádza v na druhom poschodí vznikajúcej malej štvrti. Výmera bytu je necelých 64 m2. Po tom čo vojdete cez bezpečnostné dvere ste v chodbe, kde dal terajší majiteľ stolárom za úlohu vyrobiť vstavanú skriňu vo farbách podlahy, dlhou 4m a so šírkou 60 cm. Na konci chodby doprava je spojovacia chodba, kde naľavo je toaleta a za ňou kúpeľňa - tu je objednané zrkadlo a sprchový kút so zástenou v nadštandardnom prevedení. Doprava ste mohli vidieť spálňu s výhľadom do vnútrobloku, šírka priestoru vedľa dverí je viac ako 2m - ako stvorené na manželskú posteľ, presvedčte sa sami na 3D obhliadke. Zo spálne je možné sa dostať na loggiu o rozmere necelých 8m2. Z nej je možné sa dostať do obývačky. Tá je riešená tak, že máte naľavo po ruke kúpeľňu a naľavo pred Vami za výklenkom je kuchyňa. Gazdinky určite ocenia samostatné okno v kuchyni, ktoré krásne presvetlí kuchynskú linku, ktorú sme pre Vás dali vyrobiť. V obývačke nájdete 2 samostatné optiky. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko. Zelené plochy v novej štvrti sú o rozlohe až 16 000 m². Oproti štandardnému prevedeniu sme pre Vás zakúpili: - kuchyňu - vstavanú skriňu v obývačke - príprava na elektromobilu - merač el. energií - sprchový kút zo zástenou - zrkadlo - bezpečnostné dvere nadštandard - kvalitnejšie obložky dverí - príplatková vode odolná podlaha s väčšou hrúbkou - sokle vo farbe podlahy - 2x obhliadka externého technika pri preberaní bytu (prvú obhliadku máme úspešne za sebou) Cena bytu: 205 500 holobyt + 10 000 EUR nadštandard + 20 000 Garážové státie Výsledná cena: 235 500 EUR

205 500 €
3 217,98 €/m²
+ 80 €/mes. energie
1 2 3 4