Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Zelené Vlčince, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Zelené Vlčince, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
www.zelenevlcince.sk
Adresa:
Poštová 1
Žilina
01008
Nájdených 71 novostavieb
1 2 3 4
4 izbový byt (A311) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

4 izbový byt (A311) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

Popis: Typ 4-izbového bytu s popisným číslom 11 ponúka celkovú rozlohu 125,96 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/sever/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a 2 balkóny (15,24 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z každej izby v byte, orientácia bytu, technická miestnosť (práčovňa) a tiež priestranná kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou a sprchovým kútom. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

179 900 €
1 439,20 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
5 izbový byt (A801) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

5 izbový byt (A801) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 280 m²

Popis: Typ 5-izbového bytu s popisným číslom 801 ponúka výmeru interiéeru 193,6 m2. Nachádza sa na 8 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/sever/západ/juh. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a terasa (81,21 m2 a balkón (3,38 m2). Celková plocha bytu je 280,01m2. Pridanou hodnotou bytu je vstup na terasu alebo balkón z každej izby v byte, orientácia bytu, technická miestnosť (práčovňa) a tiež priestranná kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou a sprchovým kútom. Štandard vybavenia bytov Na požiadavku klienta je pri 5-izbových bytoch možné naceniť aj verziu v štandardom vybavení. V tom sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny alebo tehlové murivo z akustickej tehly. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Hliníkové okná s izolačným trojsklom, kombinácia otváravo-sklápacie alebo iba otváravé s exteriérovými žalúziami na elektrický pohon. Vykurovanie a vzduchotechnika Príprava na podlahové kúrenie vrátane rozdeľovača na podlahové kúrenie. Príprava na klimatizáciu a krb. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

343 900 €
1 228,21 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (A410) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (A410) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Popis: Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 10 ponúka celkovú rozlohu 60,20 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a balkón (6,92 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z dvoch izieb a orientácia bytu. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

105 900 €
1 765 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
1 izbový byt (B407) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

1 izbový byt (B407) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 29 m²

Popis: Typ 1-izbového bytu s popisným číslom 7 ponúka celkovú rozlohu 27,74 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,53 m2). Pridanou hodnotou bytu je jeho orientácia, útulnosť a dispozícia prispôsobená pre aktívny život. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

64 900 €
2 237,93 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
1 izbový byt (A206) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

1 izbový byt (A206) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 28 m²

1 izbový byt (6) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA Popis: Typ 1-izbového bytu s popisným číslom 6 ponúka celkovú rozlohu 28,62 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2). Pridanou hodnotou bytu je jeho orientácia, útulnosť a dispozícia prispôsobená pre aktívny život. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

61 900 €
2 210,71 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (A308) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (A308) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 8 ponúka celkovú rozlohu 84,08 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,69 m2) a balkón (7,42 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa) a orientácia bytu. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

139 900 €
1 665,48 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (B408) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (B408) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 8 ponúka celkovú rozlohu 84,08 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,69 m2) a balkón (7,42 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa) a orientácia bytu. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

141 900 €
1 689,29 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (A209) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (A209) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 9 ponúka celkovú rozlohu 87,66 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,53 m2) a 2 balkóny (12,29 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa), orientácia bytu a dva balkóny. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

141 900 €
1 631,03 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (B210) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (B210) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 103900 m²

Popis: Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 10 ponúka celkovú rozlohu 60,20 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a balkón (6,92 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z dvoch izieb a orientácia bytu. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

103 900 €
1 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (B201) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (B201) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Popis: Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 1 ponúka celkovú rozlohu 58,57 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na juh/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a balkón (7,62 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z dvoch izieb, orientácia bytu a okno v kuchyni. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

101 900 €
1 756,90 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (B604) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (B604) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 4 ponúka celkovú rozlohu 87,82 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,69 m2) a 2 balkóny (12,29 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa), orientácia bytu a dva balkóny. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

148 900 €
1 711,49 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (B204) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (B204) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 4 ponúka celkovú rozlohu 87,82 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,69 m2) a 2 balkóny (12,29 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa), orientácia bytu a dva balkóny. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

143 900 €
1 654,02 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (B402) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (B402) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Popis: Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 2 ponúka celkovú rozlohu 63,74 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia na juh/východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a balkón (7,62 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z dvoch izieb, orientácia bytu a okno v kuchyni. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

122 900 €
1 950,79 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (B208) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (B208) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 8 ponúka celkovú rozlohu 84,08 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,69 m2) a balkón (7,42 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa) a orientácia bytu. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

139 900 €
1 665,48 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
1 izbový byt (B207) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

1 izbový byt (B207) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 29 m²

Popis: Typ 1-izbového bytu s popisným číslom 7 ponúka celkovú rozlohu 27,74 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,53 m2). Pridanou hodnotou bytu je jeho orientácia, útulnosť a dispozícia prispôsobená pre aktívny život. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

63 900 €
2 203,45 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
4 izbový byt (B211) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

4 izbový byt (B211) – ZELENÉ VLČINCE - NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

Popis: Typ 4-izbového bytu s popisným číslom 11 ponúka celkovú rozlohu 125,96 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/sever/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a 2 balkóny (15,24 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z každej izby v byte, orientácia bytu, technická miestnosť (práčovňa) a tiež priestranná kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou a sprchovým kútom. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

185 900 €
1 487,20 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (B202) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (B202) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Popis: Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 2 ponúka celkovú rozlohu 63,74 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia na juh/východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a balkón (7,62 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z dvoch izieb, orientácia bytu a okno v kuchyni. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

109 900 €
1 744,44 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (B203) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (B203) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 3 ponúka celkovú rozlohu 60,14 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na juh/východ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,53 m2) a balkón (6,92 m2). Pridanou hodnotou bytu je vstup na balkón z dvoch izieb a orientácia bytu. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

103 900 €
1 731,67 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
2 izbový byt (B205) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

2 izbový byt (B205) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Popis: Typ 2-izbového bytu s popisným číslom 5 ponúka celkovú rozlohu 60,79 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,59 m2) a balkón (7,42 m2). Pridanou hodnotou bytu je orientácia bytu – okná na obidvoch stranách budovy. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

105 900 €
1 765 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
3 izbový byt (B209) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

3 izbový byt (B209) – ZELENÉ VLČINCE – NOVOSTAVBA

Lokalita: Moskovská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Popis: Typ 3-izbového bytu s popisným číslom 9 ponúka celkovú rozlohu 87,66 m2. Nachádza sa na 2 až 7 poschodí bytového domu A, aj bytového domu B. Orientácia bytu je na východ/západ. Súčasťou bytu je bytová kobka (1,53 m2) a 2 balkóny (12,29 m2). Pridanou hodnotou bytu je technická miestnosť (práčovňa), orientácia bytu a dva balkóny. Štandard vybavenia bytov V štandardom vybavení sa nachádza laminátová podlaha, obložkové zárubne s dverami, keramický obklad, dlažba a sanita. Možnosť výberu z troch farebných variantov interiéru v cene. Zeleň a zelené strechy Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov s výškou 6 m a zachovanie vzrastlej zelene v čo najväčšom objeme. Inštalácia vsakovacích nádrží. Zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá podporuje dobrú mikroklímu prostredia a zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia. Deliace medzi-bytové steny a okná Zvukovoizolačné železobetónové steny. Použité materiály spĺňajú požiadavky na zvukovú izoláciu. Plastové okná s tepelno a zvukovo izolačným trojsklom. Vykurovanie a vzduchotechnika Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Ďalej nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie 140 garážových a 60 nadzemných státí s možnosťou odkúpenia do osobného vlastníctva. Vstup do garáží cez bránu, otváranú na diaľkové ovládanie. Spoločné priestory Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, audio vrátnik, osvetlenie, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb Jednotlivé bytové domy budú vysoké osem podlaží, pričom posledné podlažie bude ustúpené. Noví obyvatelia Zelených Vlčiniec určite ocenia aj služby v okolí novostavby. V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

141 900 €
1 631,03 €/m²

Zelené Vlčince, s.r.o.
1 2 3 4