Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 16 673 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 834
EXKLUZÍVNE: Vynikajúce obchodné priestory pre obchod a služby

EXKLUZÍVNE: Vynikajúce obchodné priestory pre obchod a služby

Lokalita: Námestie mieru, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Obchodné priestory

010-2-5-PEF Vo výhradnom zastúpení vlastníka Obchodného centra Vám ponúkame na prenájom jedinečný obchodný priestory pre obchod alebo služby. Priestor má jedinečnú pozíciu v danom OC v prízemnom podlaží, a to práve ako prvý priestor po vstupe, smerom k schodisku. Tento priestor nie je možné len tak ľahko obísť alebo prehliadnuť. Novopostavené obchodné centrum má jedinečnú polohu, a to priamo v tej najfrekventovanejšej časti centra mesta – na začiatku pešej zóny. Jeho prednosťou je preto nielen jeho pozícia, ale aj veľké priestranné parkovisko , ktoré slúži ako záchytné pre vstupe do pešej zóny a poskytuje možnosť bezplatného parkovania pre jeho zákazníkov. Tou najvýznamnejšou prednosťou OC je však jeho vyhľadávanosť a návštevnosť práve kvôli jeho zameraniu. Pre množstvo domácej klientely a turistov predstavuje moderný Dom služieb, v ktorom pod jednou strechou vybavia služby toho najširšieho spektra. Tento priestor môžete poslúžiť ako predajný, či už s bežným alebo špecifickým zameraním, z uvedeného dôvodu však predstavuje vynikajúcu príležitosť získať množstvo zákazníkov vo sfére služieb, ktorú poskytujete. Vysokú perspektívu úspechu tu majú služby ako kaderníctvo, holičstvo, barberschop, opravovňa či servis akéhokoľvek druhu (mobil, obuv, náradie, elektro, ski, bike ...), krajčírstvo, služby v oblasti zdravotnej starostlivosti, výživy, krásy, ale aj finančné či bankové služby, sl. cestovnej agentúry, prepravy tovaru, realitné, reklamné, personálne agentúry a pod.,, vieme Vám poskytnúť priestor v objekte aj pre stravovacie a ďalšie služby. Cena za prenájom predstavuje sumu cca 250 €/mesiac +DPH ročne a zahŕňa už aj náklady na vykurovanie a energie, bezpečnostnú službu a pod. Pre daný priestor s podlahovou plochou cca 24 m2 tak mesačné náklady na jeho prenájom predstavujú sumu 310,-EUR + DPH /mesačne.

250 €/mes.
vrátane energií
Ružomberok
EXKLUZÍVNE: Lukratívne obchodné priestory v centre mesta s parkoviskom

EXKLUZÍVNE: Lukratívne obchodné priestory v centre mesta s parkoviskom

Lokalita: Námestie mieru, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Obchodné priestory

009-2-5-PEF Vo výhradnom zastúpení vlastníka obchodného centra Vám ponúkame na prenájom jedinečné obchodné priestory pre obchod/služby v novopostavenom obchodnom centre, priamo v tej najfrekventovanejšej časti centra mesta. Vchod do predajne má jedinečnú polohu priamo z parkoviska, ktoré patrí objektu, a ktoré poskytuje možnosť bezplatného parkovania pre zákazníkov daného OC. Do predajne je vstup jednak priamo zvonka z chodníka v tesnej blízkosti parkoviska, ako aj z interiérovej časti obchodného centra s bohatou návštevnosťou. Predajňa má plochu cca 84 m2, má vlastné WC s umávadlom, prípojky el.energie, optický kábel pre internet, klimatizačnú jednotku. Cena predstavuje cca 160,-EUR/m2 +DPH ročne a zahŕňa už aj náklady na vykurovanie a energie. ---------------------- CENA NEHNUTEĽNOSTI JE UŽ VRÁTANE NAŠEJ PROVÍZIE, ZAHŔŇA AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A FINANČNÉ PORADENSTVO A JE URČENÁ MAJITEĽOM.

1 084 €/mes.
vrátane energií
Ružomberok
Na prenájom skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica (ID-425-27-ZUS)

Na prenájom skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica (ID-425-27-ZUS)

Lokalita: Zvolenská Cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 500 m²

ID-425-27-ZUS Ponúkame na prenájom administratívno - skladový objekt v priemyselnom areáli Banská Bystrica - Zvolenská cesta. Ide o samostatnú budovu, ktorá sa člení na: prízemie: obchodný priestor (showroom) so skladom - spolu cca 300 m2. poschodie: kancelárie so sociálnym zázemím a kuchynkou a školiaca miestnosť - spolu cca 260 m2. Sklad je vykurovaný, výška stropu 7 m, hydraulické brány, nové hygienické podlahy. Cena nájmu skladu: 60€ / m2 / rok + dph + energie. Cena nájmu kancelárií: 70€ / m2 / rok + dph + energie. Priestor je k dispozícii ihneď po dohode.

2 500 €/mes.
5 €/m²/mes.

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Na prenájom sklad 320 m2 novostavba Banská Bystrica (ID-424-27-ZUS)

Na prenájom sklad 320 m2 novostavba Banská Bystrica (ID-424-27-ZUS)

Lokalita: Zvolenská Cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 320 m²

ID-424-27-ZUS Ponúkame na prenájom skladový objekt v priemyselnom areáli Banská Bystrica - Zvolenská cesta. Skladový objekt je samostatná budova. Rozloha: 320 m2, výška stropu 7 m. Súčasťou je krytá nájazdová rampa cca 40 m2. Cena nájmu skladu: 60€ / m2 / rok + dph + energie. Cena nájmu krytej rampy: 40€ / m2 / rok + dph + energie. Skladový priestor je kompletne zrekonštruovaný, je vykurovaný, nové hygienické podlahy. Voda - umývadlo priamo v sklade. V priestore sa nachádza aj oddelená kancelária cca 9 m2. Priestor je k dispozícii ihneď po dohode.

1 600 €/mes.
5 €/m²/mes.

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Predaj novostavby v Hlohovci

Predaj novostavby v Hlohovci

Lokalita: Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144 m²

003-12-PEZa Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v Hlohovovci na ulici Zábranie vzdialenej 200m od hlavnej stanice (autobusovej a železničnej). Zastavaná plocha domu je 94m2 a terasa s rozlohou 15m2. Terasu je v budúcnosti možné prestavať na ďalšiu izbu vďaka podlahovému kúreniu. Podkrovie domu o rozmeroch 50m2 je možné prerobiť na ďalšie 2 izby, ku ktorým je vypracovaný projekt. Pozemok pred domom (60m2) poskytuje 2 parkovacie miesta. Terén pred domom bude zrovnaný a zasypaný makadamom. Za domom sa nachádza pozemok o rozlohe 240m2 . Dom sa predáva v stave holodom, kompletne oplotený vrátane elektrickej brány. K domu je dovedená prípojka elektriky,vody, plynu a kanalizácie. Všetky prípojky sú novo vybudované. Konštrukcia a vybavenie domu: - obvodové múry - 30 cm tvárnica PORFIX, zateplenie 15 cm polystyrén - kúrenie - podlahové plynové aj s kotlom - strešná krytina BRAMAC PLATINUM - zateplenie stropu minerálna vlna 30 cm - fasáda - škrabaná omietka - omietky - sádrové - okná - plastové 5 - komorové s izolačným trojsklom - príprava na alarm a kamerový systém - dátové a TV rozvody v každej izbe - 2 parkovacie miesta - oplotenie pletivo a za domom betónový plot Stav objektu: novostavba Cena: 168 900 € V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

168 900 €
1 172,92 €/m²

Trnava
Rodinný dom na predaj v meste Sládkovičovo

Rodinný dom na predaj v meste Sládkovičovo

Lokalita: Sládkovičovo (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 97 m²

019-12-JOS Ponúkame Vám na predaj 4izbový rodinný dom v meste Sládkovičovo. Dom sa predáva v štádiu holodom. Je možné zakúpiť aj vedľajší(spojený) dom vo forme dvojgeneračného domu. Pred domom sú 2 x parkovacie miesta, chodníky a oplotenie betónovým plotom. Pozemok je rovinatý a má 276 m2. Zastavaná plocha domu je 120 m2. Úžitková plocha domu je 97 m2 a zastrešená terasa má 17 m2. Odvodové murivo je z tehál a na dome sú použité kvalitné materiály. Treba vidieť. Cena 113 000 € Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

113 000 €
1 164,95 €/m²

Trnava
001-114-MIJ - 4 - IZBOVÝ PODKROVNÝ HOLOBYT - 138m2    S VLASTNOU ZÁHRADOU

001-114-MIJ - 4 - IZBOVÝ PODKROVNÝ HOLOBYT - 138m2 S VLASTNOU ZÁHRADOU

Lokalita: Levoča (Levoča)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 135 m²

001-114-MIJ Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Levoča. Plocha: úžitková 138m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Stav objektu: novostavba. Veľkou výhodou je možnosť sebarealizácie pri dokončovaní bytu podľa vlastných predstáv. Nehnuteľnosť má veľký potenciál aj z pohľadu investície do budúcna. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica. Cena 84 000 € Video obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=n6YUdoLfXmS V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať. Príďte sa pozrieť osobne Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

84 000 €
622,22 €/m²

Levoča
Na prenájom prevádzkový objekt 1000 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta (ID-414-28-ZUS)

Na prenájom prevádzkový objekt 1000 m2 Banská Bystrica - Zvolenská cesta (ID-414-28-ZUS)

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Iné prevádzkové priestory   Úžítková plocha: 1000 m²

ID-414-28-ZUS Videoobhliadka tu: https://youtu.be/sjry80sAym4 Ponúkame na prenájom samostatný prevádzkový objekt v priemyselnej časti Banská Bystrica - Zvolenská cesta. Celý areál je vhodný na skladové, výrobné, obchodné a administratívne činnosti. Nájomné upresníme pri osobnom stretnutí v objekte. V areáli ponúkame: skladovo-výbornú halu, ktorej rozloha je 805 m2, kde je možnosť aj obchodného priestoru a administratívnu budovu, ktorej rozloha je 200 m2. Skladovo-výrobná hala má 6 rolovacích vonkajších brán na diaľkové ovládanie zn. Herman, pancierovú podlahu a kvalitné teplovzdušné plynové kúrenie zn. Blowtherm. Administratívna budova je dvojpodlažná a je priamo prepojená so skladovo-výrobnou halou protipožiarnymi dverami. Na prízemí administratívnej budovy sú kancelárie, kuchynka, toalety a sprchy. Na prvom podlaží je školiaca miestnosť s kuchynkou, kancelária a toaleta so sprchou. Vo dvore objektu je k dispozícii pozemok na parkovanie pre zamestnancov aj zákazníkov. Objekt je uzavretý betónovým oplotením a vstup do areálu umožňuje 12 metrová elektrická vstupná brána s pohonom Horman. Nehnuteľnosť je 10-ročná stavba. V prípade záujmu o viac informácií, prípadne obhliadku, nás neváhajte kontaktovať.

cena dohodou

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
3 izbový byt na predaj v obci Trstice

3 izbový byt na predaj v obci Trstice

Lokalita: Trstice (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

011-11-JOSa Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trstice. Jedná sa o trojpodlažný bytový dom s vlastnými prípojkami na inžinierske siete. Celkovo je riešených 11 bytových jednotiek so svetlou výškou bytov 2,7 m, prístupných so spoločného komunikačného priestoru. Z hľadiska dispozičného riešenia sa byt člení na nasledovné miestnosti: predsieň, chodba, spálňa, 2xizba, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Samozrejmosťou sú dve parkovacie miesta pri bytovom dome a sklad na 1.NP k bytu. Stavba bola SKOLAUDOVANÁ v Septembri v roku 2019. Cena 59 700 € Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

59 700 €
852,86 €/m²

Trnava
Prenajom v Centre mesta Levice Kancelarske priestory

Prenajom v Centre mesta Levice Kancelarske priestory

Lokalita: Levice (Levice)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 90 m²

001-26-MAT Ponúkame Vám na prenájom administratívna budova Levice. Cena 480 €/mesiac. Ponúkame na prenájom nebytové priestory v Leviciach na rohu Šoltésovej námestia ,nachádzajúce sa v polyfunkčnej budove na 1.poschodí .Budova sa nachádza v centre mesta na hlavnom cestnom ťahu, s pešou dostupnosťou ku všetkým úradom , k obchodnému centru a k pešej zóne. Na prízemí budovy sa nachádzajú dve obchodné prevádzky a na poschodí advokátska kancelária .V okolí sú výborné parkovacie možnosti . V súčasnosti až do konca kalendárneho roka v priestoroch sídli notárska kancelária, prenájom je aktuálny od 01.01.2021 . Nebytový priestor je vo výmere 90 m2 ,pozostáva z dvoch veľkých miestností + kuchynka a sociálne zariadenie, vrátane sprchovacieho kúta , vstup na balkón . Možnosť upraviť počet miestností sadrokartónovými stenami . Kúrenie je plynové podlahové ( zahrnuté v nájomnom),odber elektriny a vody na vlastné odberné hodiny. Priestory sú vhodné na kancelárske účely, na poskytovanie služieb alebo aj na bývanie ,prípadne kombinácia týchto možností. Cena nájmu : 480.-EUR mesačne ( vrátane kúrenia).

480 €/mes.
5,33 €/m²/mes.
vrátane energií
Levice 2
EXKLUZÍVNE PONÚKAME: KRÁSNY REKREAČNÝ APARTMÁNOVÝ DOM POD CHOPKOM

EXKLUZÍVNE PONÚKAME: KRÁSNY REKREAČNÝ APARTMÁNOVÝ DOM POD CHOPKOM

Lokalita: Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Chata a chalupa

002-13-PEF Chata je postavená na vlastnom pozemku o celkovej výmere 443m, vek cca 10 rokov. Je situovaná priamo v srdci Liptova, v Liptovskej kotline pod Chopkom a zároveň v tej jej najhorúcejšej a najnavštevovanejšej časti - na brehoch Liptovskej Mary, v katastri obce Liptovský Trnovec. Predstavuje preto jednak ideálne miesto pre pokojný letný odpočinok pri vode, v zime zas celoročne udržiavaná asfaltová cesta až ku chate umožňuje rýchlu dostupnosť ku všetkým lyžiarskym strediskám v okolí. Obrovský rozmach turizmu v tomto regióne a nenaplnený dopyt po ubytovacích službách, a to doslova priamo na tomto mieste preto predstavuje priam tú najideálnejšiu investíciu s vysokým výnosom. Súčasný majiteľ nemá o jej vyťaženie núdzu, chata je dlhodobo vyťažená v cene 100 - 120 EUR / noc. O starostlivosť o hostí si však nemusíte robiť starosti, je zabezpečená správcom týchto chát, ktorý hosťom ponúka v centrálnej chate aj možnosť stravovania. Jej predaj je len momentálne dočasné rozhodnutie jej majiteľa, ponuka na predaj tejto nehnuteľnosti je preto časovo limitovaná na obdobie cca 30 dní. Chata sa nachádza v blízkosti aquaparku Tatralandia, vzdialenosť od centra mesta predstavuje 6km, ďalších 15 km je odtiaľ do najznámejšieho lyžiarského strediska Jasná (Chopok 2024 mnm.) Jej majiteľovi resp hosťom poskytuje ubytovanie pre 11 osôb, a to 8 na na pevných lôžkach, k dispozícií sú 3 prístelky. Vstup je spredu cez bezpečnostné dvere do predsiene a chodby so schodišťom. Naľavo je obývacia izba s krbom, za ktorým je umiestnená útulná kuchynka s jedálenskou časťou. Odtiaľ je tiež východ na terasu a do záhrady. V chodbe ďalej je kúpeľňa s umývadlom a sprchovým kútom a práčkou, ďalej s chodby je vstup do samostatného WC, priamo vzadu ešte izba pre 2 osoby. Pod schodami je umiestený automatický plynový kotol, ktorý zabezpečuje ohrev teplej vody aj vykurovanie objektu ústredným kúrením. Na poschodí je oproti schodisku útulný kútik na sedenie, kúpeľňa s toaletou, izba pre 2 osoby ako ja väčšia izba s výhľadom na hory, balkónom pre 3 soby a prípadné prístelky. Objekt je taktiež možné prestaviť na dve samostatné obytné jednotky so samostatným vstupom, a to dobudovaním vonkajšieho schodiska. Tým zároveň odbúraním interiérového schodiska vznikne priestor , a to hore na kuchynský kút, dolu povedzme na saunu či ďalšiu izbu. Objekt je napojený na centrálny vodovod, odpad vyúsťuje do obecnej kanalizácie. na LV je vedený ako REKREAČNÝ APARTMÁNOVÝ DOM.(pod Chopkom:-) Kvalitné vybavenie chaty televízorom so satelitným prijímačom, krbom, terasou s vonkajším posedením a ohniskom poskytuje dostatok priestoru pre pokojný odpočinok i zábavu. Chata je vybavená prístreškom pre autá, k dispozícií sú aj ďalšie parkovacie miesta. Veru niet nad čím ešte váhať. Prajeme hodne krásnych chvíľ a zážitkov v nej a jej okolí strávených. ZHRNUTIE: Na prízemí sa nachádza: - 2-lôžková izba, - zariadená kuchyňa (varná platňa, rúra na pešenie, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), - spoločenská miestnosť s krbom (TV so satelitom, WiFi pripojenie na internet), - kúpeľňa a samostatná toaleta, plynový kotol pod schodmi. - terasu so sedením a vstup do záhrady Na poschodí sa nachádza: - 2-lôžková izba, - 4-lôžková izba (3 pevné lôžka + 1 prístelka), - kúpeľňa spojená s toaletou .

195 000 €

Ružomberok
Novostavba rodinného domu v krásnom prostredí, Podhorany

Novostavba rodinného domu v krásnom prostredí, Podhorany

Lokalita: Sokolníky, Podhorany, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

395-12-LUB Ponúkame Vám na predaj novostavbu poschodového rodinného domu v obci Podhorany, časť Sokolníky. Rodinný dom sa nachádza na svahovitom pozemku o výmere 510 m2 kam Vás privedie súkromná prístupová cesta. Dom je poschodový so zastavanou plochou 68 m2 a úžitkovou 120 m2. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyni, kúpeľni s WC a jedálňou spojenej s obývacou izbou. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC , výstup na pochôdznu poval a východ na balkón odkiaľ máte krásny výhľad na okolité pohorie Žibrice. Rodinný dom je napojený na kanalizáciu, obecnú vodu, elektriku a plyn. Vykurovanie a ohrev teplej vody je riešený plynovým kúrením. Na jeseň si môžete užiť teplo z krbu, ktorý sa nachádza v obývacej izbe. V dome je príprava na centrálny vysávač. Obec Podhorany disponuje občianskou vybavenosťou ako škôlka, škola, potraviny, kostol, pohostinstvo. Blízke pohorie Tribeč Vám ponúka krásne prechádzky v prírode a z rozhľadni si viete pozrieť celé okolie. Cena 170 000 €.

170 000 €
1 416,67 €/m²

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
BeMi reality Vám ponúka na prenájom komerčný priestor na Volgogradskej ulici v Prešove.030-25-RAS

BeMi reality Vám ponúka na prenájom komerčný priestor na Volgogradskej ulici v Prešove.030-25-RAS

Lokalita: Prešov (Prešov)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v polyfunkčnom objekte na Volgogradskej ulici v Prešove. Priestor sa nachádza na 2 nadzemnom podlaží z 2. Celková plocha je 50m2 má samostatný vchod a sociálné zariadenie. Pakovanie je možné vo dvore. Prístup do budovy je bez obmedzenia. Meranie energií je zabezpečené samostatným elektromerom a meranie vody samostatným vodomerom. Priestory sú voľné ihneď. Majiteľ preferuje dlhodobý prenájom. Priestor je vynikajúcom mieste, blízko centra mesta a zároveň neďaleko vjazdu na diaľnicu smerom na Bratislavu ako aj novobudovaného obchvatu Prešova vedúceho k diaľnici smerom na Košice. V okolí je nákupné centrum HYPERMARKET TESCO, reštaurácia Diktátor, ČS Shell, pošta a rovnako aj zastávka MHD. Nový nájomca získa lukratívne priestory na najkrajšom Sídlisku III v Prešove;) Cena prenájmu 7 EUR + 1 EUR záloha za energie/mesačne. V prípade záujmu o obhliadku priestoru ma neváhajte kontaktovať.030-25-RAS

400 €/mes.
8 €/m²/mes.
vrátane energií
Prešov
Na predaj záhrada s rekreačnou chatou v záhradkárskej oblasti Vyšná Hutka (084-13-ALK)

Na predaj záhrada s rekreačnou chatou v záhradkárskej oblasti Vyšná Hutka (084-13-ALK)

Lokalita: Vyšná Hutka (Košice - okolie)
Druh: Záhradná chatka   Úžítková plocha: 25 m²

084-13-ALK Realitná kancelária BeMi Vám ponúka na predaj záhradu s rekreačnou chatou v záhradkárskej oblasti Vyšná Hutka, Košice - okolie. Samotný pozemok je mierne svahovitý o rozlohe 376 m2, na LV vedený ako parcela registra ,,C" - záhrada. Okrem okrasných a ovocných stromov sa na pozemku nachádza aj rekreačná chata o rozlohe 25 m2. Chata je zateplená, je v nej zavedená elektrina, má nové plastové okno i dvere. Podlaha je plávajúca, steny obložené drevom. Na pozemku sa nachádza studňa a suché WC. Výhodou je rýchla dostupnosť do mesta Košice - iba cca 7,3 km a tichá a pokojná lokalita s bezproblémovými susedmi. Do obce Vyšná Hutka je aj pravidelné autobusové (SAD) spojenie. Ak teda hľadáte pokojné miesto na víkendový relax a odpočinok, avšak časová vyťaženosť Vám nedovoľuje cestovať do vzdialenejších lokalít, tak táto nehnuteľnosť je tou správnou voľbou a určite Vás osloví. V prípade záujmu o obhliadku a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

39 000 €
1 560 €/m²

Košice

"Teraz 162 900,-€ "4-izbový moderný RD - novostavba Nitra - Kynek ID 194-12-MIG

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 133 m²

194-12-MIG Na predaj moderný, 4-izbový rodinný dom s rovnou strechou a terasou( v štádiu holodomu),v mestskej časti Nitra – Kynek.Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 461 m2(rožný pozemok), s úžitkovou plochou domu 133 m2. Dom je dobre dispozične riešený, priestranný, s veľkými izbami, napojený na elektriku, plyn, vodu,odpad riešený žumpou (12 m3). Nachádza sa v tichej lokalite v blízkosti lesa, s dobrou dostupnosťou do centra Nitry a blízkym napojením na rýchlostnú cestu R1. Stavebný materiál – tehla + zateplenie,plastové okná,kúrenie – podlahové(plyn.kotol),strecha - PVC fólia, geotextília, OSB doska, drevený trámový strop, tepelná izolácia Nobasil, parozábrana a sadrokartón... Možnosť dokončenia na kľúč. Zaujímavá ponuka,kľudné prostredie blízko lesa a nie ďaleko od centra Nitry...

162 900 €
1 224,81 €/m²

Nitra
Na prenájom administratívno- technická budova v Sládkovičove ID 013-28-ASR

Na prenájom administratívno- technická budova v Sládkovičove ID 013-28-ASR

Lokalita: Sládkovičovo (Galanta)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 300 m²

013-28-ASR Ponúkame Vám na prenájom administratívno technickú budovu kolaudovanú v roku 2019. Nachádza sa v priemyselnom parku Sládkovičovo, okres Galanta. Pozostáva z kancelárií a haly na opravu LKW. Dispozičné riešenie objektu - na prízemí je vstupný priestor, priestranná dieľňa a 6 miestností na ubytovanie. Na hornom poschodí sa nachádza 7 miestností. Momentálne využitie - robotnícka ubytovňa s kapacitou ubytovania pre 55 ľudí, Na každom poschodí sa nachádzajú toalety, kúpeľne, kuchyne a práčovňa. Ubytovňa spĺňa všetky normy prevádzkovania. Vonkajší priestor ponúka možnosť parkovania 10 kamiónov. Cena nájmu dohodou. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

cena dohodou
vrátane energií
Trnava
Na prenájom priestor 220 m2 a 355 m2 Banská Bystrica (ID-408-26-ZUS)

Na prenájom priestor 220 m2 a 355 m2 Banská Bystrica (ID-408-26-ZUS)

Lokalita: Cementárenská cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Výrobné priestory   Úžítková plocha: 355 m²

408-26-ZUS Ponúkame na prenájom skladovo-kancelársky objekt v priemyselnom areáli v Banskej Bystrici. Celková rozloha objektu je 555 m, ktorý je možné rozdeliť na menšie skladové priestory (napr. 220 a 335 m2) alebo podľa záujemcov o daný priestor. Nájom: 4,80 €/m2/mesiac + dph. Energie: podľa skutočnej spotreby, samostatné meranie (cca 150 € podľa fungovania nájomníka). Priestor má zásobovacie brány a rampu. Sklad sa skladá z kancelárií, sociálneho zázemia a 2 skladové miestnosti. Sklad je murovaný, zateplený, vykurovaný, má hladenú betónovú podlahu. V priestore je plynové kúrenie, samostatné meranie plynu, vody a elektriky. V areáli je možnosť prenajať aj ďalšie objekty: 1. plechový vysoký sklad 440 m2 (2,00 € / m2 / mesiac + dph) 2. priestor 180 m2 (kancelárie + skladový vysoký priestor) - 4,00 € / m2 / mesiac + dph 3. sklad 90 m2 - 4,00 € / m2 / mesiac + dph 4. dve kancelárie (120 € / mesiac + dph za jednu kanceláriu). Parkovanie v areáli: - Vozidlo 12 hod režim parkovania (čiže cez deň) = 15 € / mesiac - Vozidlo 24 hod režim parkovania = 35 € / mesiac - Parkovacia kója 49 m2 = 49 € / mesiac Areál je 24 hodín strážený, prístup do areálu je tiež 24 hodín, areál je osvetlený, v zime sa očisťuje od snehu.

1 704 €/mes.
4,80 €/m²/mes.

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Slnečný 2 izbový byt pod Zoborom

Slnečný 2 izbový byt pod Zoborom

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

ID020-112-STRa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový, slnečný byt pod Zoborom v Nitre. Byt o rozlohe 42 m2 sa nachádza na štvrtom poschodí domu s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne, WC, obývačky spojenej s kuchyňou a samostatnou nepriechodnou izbou. V kúpeľni so sprchovým kútom je samostatný plynový kotol s ohrevom teplej vody ktorý slúži na vykurovanie a ohrev vody len v tomto byte. Veľkorysá obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou. Samostatná spálňa zabezpečuje dostatok súkromia. V prípade záujmu je možné dokúpiť parkovacie státie v garáži. Bezproblémová nekonfliktná komunita. Tichá obľúbená lokalita s výbornou dostupnosťou do mesta Cena 95 000 € NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

95 000 €
2 261,90 €/m²

Nitra
1 izbový byt v tichom prostredí Modranky ID 012-111-ASRa

1 izbový byt v tichom prostredí Modranky ID 012-111-ASRa

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

Ponúkame na predaj elegantný 1 izbový byt v tichej lokalite Modranky neďaleko Trnavy. Byt sa nachádza v modernej novostavbe Štvorlístok. Rozloha bytu je 38m2 + 7m2 balkón + 1.6m2 pivničná kobka. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodbičky, kúpeľne s toaletou a izby. Byt disponuje balkónom s krásnym výhľadom na okolité prostredie. Byt sa predáva v štandarte ( plávajúca podlaha, interiérové dvere, sanita...)Ku bytu prináleží pivničná kobka nachádzajúca sa na poschodí bytu. Možné odkúpenie parkovného miesta. Devízou rýchle pripojenie na diaľnicu R1, D1. Cena bytu je 81370€. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

81 370 €
2 141,32 €/m²

Trnava
REZERVOVANE Novostavba - 4 izbový rodinný dom v tichom prostredí

REZERVOVANE Novostavba - 4 izbový rodinný dom v tichom prostredí

Lokalita: Podhorany, Podhorany, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

008-12-NASa Ponúkame Vám na predaj novostavbu - rodinný dom v obci Podhorany, časť Mechenice. Stav - holodom so zastavanou plochou 156 m2 a úžitkovou plochou 110 m2. Dom stojí na rovinatom pozemku s rozlohou 547 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Okná: plastové 3-skla. Konštrukcia objektu: kvádrová. Sedlová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla. Kúrenie podlahové, príprava na krb. Osadené vypínače a zásuvky. Dom je zateplený, hrúbka izolácii - steny 15 cm, strop 40 cm. Dispozícia domu: je jednopodlažný 4 izbový: priestranná chodba, 3 spálne, obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou, špajza, terasa (má 2 vstupy). Veľká kúpeľňa je pripravená na napojenie rohovej vani a sprchovacieho kútu, wc. Oddelené WC pre návštevy. Stavba je pripravená na kolaudáciu. Pred predajom pozemok bude upravený. Dom má veľký potenciál pre nových majiteľov aby si dom upravili podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu možnosť dokončenia na kľúč. Dom sa nachádza v tichom prostredí, s výhľadom na Zobor, len 16 km od Nitry, ma obecnú prístupovú cestu. V obci je škola, škôlka, obchod, kostol, turistický chodník Zoborské vrchy - Žibrica. Naše ceny sú vrátane provízie za kompletný servis a sú schválené majiteľom.

149 900 €
1 362,73 €/m²

Nitra
1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 834