Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 303 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 916
Predaj obchodný priestor v novostavbe Čerešňová ulica, Čierna Voda

Predaj obchodný priestor v novostavbe Čerešňová ulica, Čierna Voda

Lokalita: Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 63 m²

POPIS PRIESTORU: Ponúkame na predaj pekný svetlý obchodný priestor v novostavbe, Čerešňová ulica, Čierna Voda, Chorvátsky Grob. Priestor má rozlohu 63,97 m2, je rozdelený na 2 miestnosti, vchod s chodbou, 2 x toalety /pani, dámy/, kuchynka kompletne zariadená spotrebičmi. Priestor je zabezpečený prostredníctvom alarmu a kamerového systému. STAV PRIESTORU: Priestor je ihneď voľný. Momentálne je evidovaný vo firemnom vlastníctve, takže v cene je započítaná DPH v zákonnej výške. Náklady: 99,- EUR záloha na elektrinu + 100 EUR správa priestoru – je to záloha na vykurovanie, teplá voda a smeti /vždy je preplatok vo všetkom/. LOKALITA: Priestor sa nachádza v perspektívnej stále sa zväčšujúcej lokalite neďaleko Bratislavy. V okolí je veľká občianska zastavanosť a pohyb ľudí (hotel Camila a Terno).. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

69 000 €
1 095,24 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom PANORAMA CITY 2 izbový byt,Landererova ulica,BA I.Staré Mesto

Prenájom PANORAMA CITY 2 izbový byt,Landererova ulica,BA I.Staré Mesto

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný exkluzívny 2 izbový byt v novostavbe PANORAMA CITY, Bratislava I. Staré Mesto, Landererova ulica. Byt sa nachádza na 19/33 poschodí s 3 veľkokapacitnými výťahmi a 1 štandardným výťahom. Výmera bytu je 60 m2, ponúkaný byt je s lodžiou 6 m2. K bytu je vyhradené garážové státie pre jedno auto sledované kamerovým systémom. Recepcia je s 24-hodinovou prevádzkou. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane úplne nových elektrospotrebičov – elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlná rúra, chladnička s mrazničkou, digestor, práčka, TV, klimatizácia. DISPOZÍCIA - predsieň, obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Voľný od 1.7.2019. Vhodný pre 2 osoby, bez zvierat. Cena 1070,- € + 180,- € energie, garážové státie. PLATBY: Depozit - 1250,- €, nájom - 1250,-€ , provízia RK - 500,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum Eurovea s relaxačnou zónou na nábreží Dunaja, SND a výborné napojenie na obchvat a mosty, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

1 070 €
17,83 €/m²
+ 180 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Novostavba 4 izbový byt, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Novostavba 4 izbový byt, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Lokalita: Dunajská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 143 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom exkluzívny 4 izbový byt v novostavbe, Bratislava I. Staré Mesto, Dunajská ulica. Nachádza sa na 3/6 poschodí bytového domu s výťahom. Výmera je 143 m2, patrí k nemu 2x balkón a jedno garážové miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Byt je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - varná doska, chladnička, práčka, sušička, mikrovlná rúra, umývačka riadu, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná, obývacia izba spojená s kuchyňou, 3 samostatné spálne, jedna so šatníkom, kúpelňa s WC, bidetom, vaňou, sprchovacím kútom a dvoma umývadlami, 2x balkón, jedno garážové miesto Bytový dom je v priamom centre mesta s kompletnými službami a recepciou. Voľný je od 1.8.2019. Cena nájmu je 1800,-€ + 300,-€ energie a garážové miesto. PLATBA: Depozit - 2100,-€, nájom - 2100,-€, provízia RK - 900,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

1 800 €
12,59 €/m²
+ 300 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1 izb.byt, Bosákova ulica, Bratislava V. Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 1 izb.byt, Bosákova ulica, Bratislava V. Petržalka

Lokalita: Bosákova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe na ulici Bosákova, Bratislava V. Petržalka. Nachádza sa na 15/22 poschodí s výťahom. Výmera je 52 m2 s balkónom. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa a WC, balkón. Voľný ihneď, vhodný je pre 2 osoby. Cena nájmu 500,- € + 150,-€ energie. Bytový dom disponuje kamerovým systémom a k dispozícii je vrátnik 24 h denne. Okolie domu je nadštandardné udržiavané, na nádvorí je fontána vo vstupnej hale krásne akvárium. Parkovanie je monitorované kamerovým systémom. PLATBY: Depozit - 650,- €, nájomné 650,-€, provízia pre RK 500,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €
9,62 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom sklad 600 m2, Nádražná ulica, Ivanka pri Dunaji

Prenájom sklad 600 m2, Nádražná ulica, Ivanka pri Dunaji

Lokalita: Nádražná, Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 600 m²

POPIS : Ponúkame na prenájom sklad o rozlohe 600 m2, Ivanka pri Dunaji, okres Senec. Sklad sa nachádza v uzatvorenom stráženom areáli. Výška stropu cca 3,5 m, vchod pre dodávku. Má dve kancelárie, dve toalety a kuchynku. Je tam voda, elektrika. Voľný od 1.8. 2019. LOKALITA: Ivanka pri Dunaji je lokalita blízko Bratislavy, napojená na mosty a všetky smery, výborná dostupnosť. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

2 400 €/mes.
4 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Pekný 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Dúbravčická ulica, BA IV. Dúbravka

Pekný 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Dúbravčická ulica, BA IV. Dúbravka

Lokalita: Dúbravčická, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na ulici Dúbravčická, Bratislava IV. Dúbravka. Byt sa nachádza na 7/7 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 48 m2, patrí k nemu lodžia o výmere 8 m2. K bytu je možné prenajať aj vonkajšie parkovacie státie. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe. Byt má výborné dispozičné riešenie - chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, spálňu, priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC, vstup na balkón. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi (chladnička, sporák, práčka a mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV, klimatizácia). Cena mesačného nájmu je 580,- € vrátane energii. Byt je voľný ihneď, vhodný pre max 2 osoby, bez zvierat, nefajčiari. PLATBY: Depozit - 580,- €, nájom - 580,- €, provízia RK - 480,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

580 €
12,08 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím, Okružná ulica, Stupava

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím, Okružná ulica, Stupava

Lokalita: Okružná, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt na Okružnej ulici v Stupave, okres Malacky. Nachádza sa v novostavbe (r.2009) panelového bytového domu, na 3 /5 poschodí s výťahom. Celková výmera bytu je 70 m2 s balkónom 3,6 m2 a s pivničnou kobkou na poschodí 2,3 m2. K bytu patrí aj 1 parkovacie státie v podzemnej garáži. STAV BYTU: Ponúkaný byt ponúka príjemné bývanie, aké novostavba môže poskytnúť. Má vchodové bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú rohovú kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra). Prenajíma sa kompletne zariadený vkusným a moderným nábytkom, spolu so spotrebičmi (práčka v kúpeľni, televízor). DISPOZÍCIA BYTU: Byt má vstupnú chodbu, veľký samostatný šatník, obývaciu miestnosť (zariadená rohovou sedačkou, konferenčným stolíkom a TV), ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňu, kúpeľňu s vaňou a práčkou, samostatné WC, balkón. Cena nájmu: 450,-€ s parkovacím miestom + 150.-€ energie s KTV, bez internetu. Voľný je od 1.10.2019, vhodný je na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, mladú rodina s 1 dieťaťom, nefajčiari, malé zvieratko dohodou. PLATBY: Depozit: 600.-€, Nájom: 600.-€, provízia pre RK: 250.-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, detské ihrisko,sieť MHD). Za domom sa nachádza detské ihrisko, v komplexe sa nachádza domáca cukráreň a pekáreň, kaviarne, stomatológ, kozmetický salón, masáže , zdravotné stredisko, autobusová zastávka, škola do 5 minút pešo. V okolí je veľa možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život.

450 €
7,14 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj NOVOSTAVBA 3 izbový byt, Agátová ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Predaj NOVOSTAVBA 3 izbový byt, Agátová ulica, Bratislava IV. Dúbravka

Lokalita: Agátová, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj moderný zariadený 3 izbový byt v NOVOSTAVBE z roku 2008, Bratislava IV. Dúbravka, Agátová ulica. Byt sa nachádza na 4/8 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera 73,93 m2 (z toho balkón 6,72 m2 a lodžia 3,15 m2), murovaná pivnica 2 m2. V cene bytu je aj vlastné vonkajšie parkovacie miesto. STAV BYTU: Byt je v štandardnom prevedení a zariadený: plastové okná s elektrickými žalúziami, bezpečnostné dvere, obklady a dlažba v kúpeľni a WC, kvalitné laminátové podlahy, znižované stropy s led podsvietením, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, multifunkčná rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou energetickej triedy A+, umývačka riadu, zabudovaný kávovar), 3x vstavaná skriňa, novo vymaľovaný. Byt sa predáva kompletne aj zo zariadením a vybavením vrátane spotrebičov a nábytku. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba, 2x spálňa každá so vstupom na balkón, priestranná obývacia izba s veľkým kuchynským kútom a vstupom na lodžiu, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, pivnica a vlastné vonkajšie parkovacie miesto. Ak hľadáte nehnuteľnosť do ktorej sa môžete okamžite nasťahovať tak tento byt je určený pre Vás. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

200 000 €
2 739,73 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Zadunajská cesta, Bratislava V.

Prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Zadunajská cesta, Bratislava V.

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľmi pekný 2- izbový byt v NOVOSTAVBE, Zadunajská cesta, Bratislava V. Petržalka. Byt sa nachádza v tehlovom dome na 3/6 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 70 m2 + lodžia 7 m2. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, v byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, vstavanú kuchyňu na mieru so všetkými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu a mikrovlnky. Súčasťou bytu je aj samostatná špajza. WC je oddelené od kúpeľne, v ktorej je automatická práčka. Na oknách sú elektrické žalúzie. V celom byte je drevená podlaha, zariadený je moderným nábytkom vrátane LCD TV. Byt má klimatizáciu. Cena 700 €+ 60 € energie/mesiac.. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v garáži. Byt je voľný ihneď. PLATBY: Depozit - 2x nájom,- €, nájom - 700 € + 60 €, provízia RK - 350,- € LOKALITA: Výborná poloha v peknom prostredí v blízkosti centra oproti Digital Parku a Auparku.

700 €
10 €/m²
+ 60 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izb.byt KOLOSEO,Tomášikova ulica,Bratislava III. Nové Mesto

Prenájom 2 izb.byt KOLOSEO,Tomášikova ulica,Bratislava III. Nové Mesto

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe - Koloseo, Bratislava III. Nové Mesto, Tomášikova ulica. Byt sa nachádza na 9/12 poschodí s výťahom. Výmera bytu je 82 m2, lodžia 8 m2, garážové státie. STAV BYTU: Byt sa nachádza v novostavbe. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Byt je členený na obývaciu izbu spojenú s kuchynským kútom so vstupom na lodžiu, spálňu, kúpeľňu a WC. Je kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi (umývačka riadu, rúra, mikrovlnná rúra, varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou, práčka, ). K bytu prislúcha garážové státie. Cena prenájmu je 800,-€ vrátane energií, KTV a internetu. Voľný je od 20.8., vhodný pre max. 2 osoby, bez zvierat. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

800 €
9,76 €/m²

House reality, s.r.o.
Krásny 2-izbový byt v Zuckermandel, Žižkova ulica, BA I Staré Mesto

Krásny 2-izbový byt v Zuckermandel, Žižkova ulica, BA I Staré Mesto

Lokalita: Žižkova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom štýlový 2 izbový byt v Zuckermandel, BA I. Staré Mesto, Žižkova ulica. Plocha bytu je 63 m2, lodžia 10 m2, nachádza sa na 3/6 poschodí tehlového bytového domu, byt má garážové státie. STAV BYTU: Jedná sa o moderný štýlový byt - hliníkové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru. Byt sa prenajíma moderne zariadený nábytkom a je vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV, umývačka riadu, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Kuchyňa, obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC, lodžia. Voľný je ihneď. Cena prenájmu 800,- € + 200,-€ energie, KTV a internet. Možnosť prenájmu je aj parkovacie miesto v hromadných garážach na -1. podlaží, ktorého cena za prenájom je 100,- €/mes. PLATBY: Depozit - 1000,-€ nájom - 1000,- €, provízia RK - 400,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

800 €
12,70 €/m²
+ 200 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 1 izb. byt s parkoviskom Kadnárova ul Bratislava III. Rača

NOVOSTAVBA 1 izb. byt s parkoviskom Kadnárova ul Bratislava III. Rača

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 1- izbový byt v Bratislava III. Rača, Kadnárova ulica. Byt sa nachádza v novostavbe na zvýšenom prízemí/7 poschodí, výmera bytu je 42 m2 + lodžia, k bytu patrí vonkajšie parkovacie státie. POPIS BYTU: Ponúkaný byt je v novostavbe - plastové okná, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Byt sa prenajíma zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU. Byt má vlastný vstup, chodbu, obývaciu izbu spolu s kuchynským kútom, lodžiu. Voľný je ihneď. Cena nájmu 1 osoba 450,-€, 2 osoby 480,-€ vrátane energií a parkovacieho miesta. PLATBY: Depozit - 450,-€, nájom - 450,-€, provízia RK 400,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky s krásnym výhľadom na Karpaty. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

450 €
10,71 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 1 izbový byt Vajnorská ulica,Bratislava III. Nové Mesto

Prenájom pekný 1 izbový byt Vajnorská ulica,Bratislava III. Nové Mesto

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt, v lokalite Bratislava III. Nové Mesto, Vajnorská ulica. Podlahová plocha bytu je 43 m2 bez balkóna, byt sa nachádza na 2/5 poschodí bytového domu. STAV BYTU: Ponúkaný byt prešiel rekonštrukciou: plastové okná, drevené parkety, dlažba, kuchynská linka. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Voľný od 1.10.2019, prípadne 1-2 týždne skôr podľa dohody. Cena prenájmu je 490,-€ + 80,-€ energie. PLATBY: Depozit - 570,- €, nájom, 570,- € provízia RK - 490,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Pekný kúsok prírody ako Chorvátske rameno. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

490 €
11,40 €/m²
+ 80 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom moderný 3 izbový byt, Šustekova ulica, Bratislava V.Petržalka

Prenájom moderný 3 izbový byt, Šustekova ulica, Bratislava V.Petržalka

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný 3 izbový byt v novostavbe, Šustekova ulica, Bratislava V. Petržalka. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 86 m2 + balkón, STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, v byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Byt je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlná rúra,umývačka riadu. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, 2x spálňa, kúpeľňa s vaňou, lodžia. Byt je voľný od 1.7.2019. Cena za prenájom 740,-€+ 150,-€ energie. PLATBY: Depozit - 890,-€, nájom - 890,-€, provízia pre RK - 350,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

740 €
8,60 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom dvojgarsónka s terasou Račianska ulica, BA III. Nové Mesto

Prenájom dvojgarsónka s terasou Račianska ulica, BA III. Nové Mesto

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom peknú dvojgarsónku v NOVOSTAVBE, Bratislava III. Nové Mesto, Račianska ulica. Byt sa nachádza na 1/10 poschodí. Výmera bytu je 33 m2, s veľkou terasou 50 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Byt je zariadený nábytkom – kompletne vybavená kuchynská linka - sporák, mikrovlná rúra, chladnička, práčka, TV, záhradný nábytok. Pozostáva zo vstupnej chodby s kuchynským kútom a obývacou izbou, spálňa, kúpelne spojenej s WC, obývacej izby so výstupom na terasu. Voľný ihneď. Vhodný pre max. 2 osoby, bez zvierat, nefajčiari. Cena nájmu je 550,- € vrátane energií, KTV a internetu. PLATBY: Depozit - 550,-€, nájom - 550,-€, provízia RK - 450,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €
16,67 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 3 izb. byt pod Slavínom, Šulekova, Bratislava I. Staré Mesto

Prenájom 3 izb. byt pod Slavínom, Šulekova, Bratislava I. Staré Mesto

Lokalita: Šulekova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom príjemný 3 izbový byt v novostavbe pod Slavínom, na Šulekovej ulici, vo vyhľadávanej lokalite Bratislava I. Staré Mesto. Nachádza v dobre zateplenom bytovom dome z plnej tehly na 1/3 poschodí bez výťahu. Celková výmera je 75 m2 s veľkým balkónom 8 m2. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, na oknách sú vonkajšie elektrické žalúzie, má centrálne vetranie s rekuperáciou, ktoré vytvára príjemnú vnútornú klímu, vždy čerstvý čistý vzduch. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - elektrická varná platňa, elektrická rúra,chladnička, práčka, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačka je prepojená s kuchyňou a so stolovaním, priestranná spálňa, pracovňa, kúpeľňa, samostatným WC. Voľný je od 01.10.2019, je vhodný na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, poprípade rodinu s dieťaťom,nefajčiari, bez zvierat. Cena prenájmu je 1100,- € + 100,-€ energie, voda, odvoz odpadu, káblová TV a internet. K bytu patria aj 2 vonkajšie parkovacie miesta pri dome v cene 100.-€/ mesačne. PLATBY: Depozit - 2000,-€, nájom - 1200,-€, provízia pre RK - 550,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). Len niekoľko minút peši je celé historické jadro mesta, Horský park, Slavín ,Hrad , ktoré ponúkajú možnosti na rôznorodé kultúrne aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

1 100 €
16,42 €/m²
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA NIDO 1 izbový byt,Tomášikova ul.,Bratislava III. Nové Mesto

NOVOSTAVBA NIDO 1 izbový byt,Tomášikova ul.,Bratislava III. Nové Mesto

Lokalita: Tomášikova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 1- izbový byt v novostavbe - NIDO, Bratislava III. Nové Mesto, Tomášikova ulica. Byt sa nachádza na 6/7 poschodí s výťahom. Výmera je 33 m2, patrí k nemu lodžia o výmere 10 m2 a garážové miesto. STAV BYTU: Nachádza sa v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi - sporák, digestor, chladnička, práčka, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Je členený na obývaciu izbu spojenú s kuchynským kútom so vstupom na lodžiu, kúpeľňu a WC, + parkovacie miesto v cene 30,-€. Cena prenájmu je 520,-€ vrátane energií. Cena parkovacieho miesta je 30,- €. Voľný je ihneď, vhodný pre 1 max. 2 osoby. PLATBY: Depozit: 520,-€, nájom: 520,-€, provízia pre RK : 400,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

520 €
15,76 €/m²

House reality, s.r.o.
Predaj NOVOSTAVBA 3 izbový byt, Bystrická ulica, Bratislava IV. DNV

Predaj NOVOSTAVBA 3 izbový byt, Bystrická ulica, Bratislava IV. DNV

Lokalita: Bystrická, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt v novostavbe (r. 2018). Byt je ešte neobývaný, v blízkosti Volkswagenu vo vyhľadávanej lokalite Bratislava IV. Devínska Nová Ves, na ulici Bystrická. Nachádza sa v tehlovom bytovom zateplenom dome na 1 np./ 4 np. Celková výmera bytu je 112 m2 z toho má terasa 11 m2 a pred záhradka 35,5 m2. Izby majú samostatné vstupy, obývacia izba je prepojená s kuchyňou. Voľný je kúpou ihneď. V prípade záujmu je aj vyhradené parkovacie státie pri dome v uzavretom objekte + 4800 eur - prípadne možnosť dohody odkúpenia aj viacerých státí. STAV BYTU: Ponúkaný byt je v novostavbe ako holobyt - Štandardné vybavenie holo byt neobsahuje kuchynskú linku, obkladačky a dlažby v kúpeľni, konečnú úpravu podláh, interiérové dvere a zárubne. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

160 100 €
1 429,46 €/m²

House reality, s.r.o.
Predaj 2 izbový byt s garážou, Lesná ulica, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Predaj 2 izbový byt s garážou, Lesná ulica, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Lokalita: Lesná, Miloslavov (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj pekný, slnečný 2 izbový byt v novostavbe (r.2012) na Lesnej ulici v obci Miloslavov, v časti Alžbetin Dvor. Nachádza sa na 2NP/4 poschodí v bytovom dome bez výťahu. Plocha bytu je 80 m2 s lóggiou 5,34 m2. Bytový dom sa skladá zo suterénu (garáže a pivnice), troch podlaží a podkrovia. STAV BYTU: Byt poskytuje príjemné bývanie, aké novostavba môže ponúknuť. Má vstupné bezpečnostné dvere ADLO, plávajúce podlahy, dlažbu, plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, peknú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi značky BEKO (plynový sporák, teplovzdušná rúra, mikrovlná rúra umývačka riadu),chladnička Siemens, práčka SIEMENS. V celom byte je wifi, opticky internet od T-COM + MAGIO TV. Je orientovaný na južnú stranu. Mesačné náklady sú pomerne nízke, približne 120,-€ /pre 4 osoby/ (2+ 2) vzhľadom na to, že dom má vlastnú plynovú kotolňu na ohrev teplej vody a kúrenie. Predáva sa čiastočne zariadený,v cene bytu sú veľké vstavané skrine, kuchynská linka so spotrebičmi a kúpeľňová sanita. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva z predsiene, chodby, kuchyňa je prepojená s obývacou izbou, spálne, kúpeľne a WC. K bytu patrí pivničná miestnosť 2,81 m2 v suteréne a 1 garážové státie 33 m2. LOKALITA: Tichá lokalita v blízkosti Bratislavy ponúka dobrú občiansku vybavenosť - kostol, škola, škôlky, dva obchody, futbalový štadión s detským ihriskom a malou reštauráciou,ktoré ponúkajú možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. V dosahu 50m je hotel s wellness a fitness.Dostupnosť do Bratislavy zabezpečujú pohodlné a rýchle vlaky spol. Regio-Jet, ktoré premávajú v intervaloch 30-60 min. a prímestské autobusy. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

95 000 €
1 266,67 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt Perla Ružinova, Kaštielska ulica, BA II. Ružinov

Prenájom 2 izbový byt Perla Ružinova, Kaštielska ulica, BA II. Ružinov

Lokalita: Kaštieľska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe - Perla Ružinova, Bratislava II. Ružinov, Kaštielska ulica. Byt sa nachádza na 13/16 poschodí domu s výťahom. Výmera bytu je 55 m2, ponúkaný byt je bez balkóna. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov – klimatizácia, elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, digestor, práčka, vysávač, nový TV, domáce kino, elektrické sťahovanie roliet. DISPOZÍCIA BYTU: Dispozičné riešenie bytu nájdete na priložených obrázkoch. V byte sa nachádzajú dve toalety. Jedna v kúpeľni a druhá v oddelenej toalete s práčkou. V obývačke je rozkladacia sedačka. Spálňa je zariadená pevnou manželskou posteľou s množstvom úložného priestoru, veľkou skriňou a písacím stolíkom. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. K bytu prislúcha aj spoločná kočikáreň, ktorú môže nájomca používať. Byt je voľný od 15.7.2019. Vhodný pre 2 osoby, bez zvierat. Cena 650 €/mesiac + 150 €/mesiac. energie, KTV, internet, garážové státie. PLATBY: Depozit - 800,-€, nájom - 800,-€ , provízia RK - 650,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €
11,82 €/m²
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 916