Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 15 131 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 757
NOVOSTAVBA

NOVOSTAVBA

Lokalita: Kubelíkova, Žilina-Bytčica (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Predávame III.ETAPU v projekte Slnečné lúky Žilina Bytčica 5 izbový rodinný dom s pozemkom. Domy sa nachádzajú v pokojnom prostredí nádherných panorám Rajeckej doliny, Súľovských vrchov a majestátneho hradu Lietava. Nájdete tu príjemné bývanie vidieckeho charakteru s výhodami neďalekého centra mesta Žilina. 5 izbové domy v radovej zástavbe s úžitkovou plochou 112m2 + Balkón 10 m2 + 18m2 spodná zastrešená terasa. Pozemky majú od 198 po 323 m2. Dokončenie september 2021 V štandarde rodinných domov sú použité vysoko kvalitné materiály. Okrem nich je v cene predpríprava na klimatizáciu, alarm, káblová TV, rolety. Okná značky Internorm, 3-sklo, koeficient 0,5 majú skryté kovanie a predprípravu na vonkajšie tienenie Fyzická aj elektrická predpríprava tienenia Vonkajšie a vnútorné parapety Verzalit Nemecko Stenový nosný systém, murovaný - tehla brúsená Heluz (CZ) Betón cementový CRH C25/30 (Slovensko) Tepelná izolácia Kontaktný zateplovací systém Baumit (Rakúsko) Tepelná izolácia Isover EPS 200S (Francúzsko) Hydroizolácia Strešná Slavonia Isoflamm P-GG4 (Rakúsko) a Fatrafol Spodná stavba Slavonia Isolflamm E-KV5 (Rakúsko) Technické zariadenie budov: Plynový kotol Viessmann Vitodens 111-W (Nemecko) Vykurovacie telesá Wiessmann (Nemecko) Elektroinštalácia Schrack (Rakúsko) Vodovodná inštalácia Geberit (Švajčiarsko) Vnútorné povrchové úpravy Sadrový samonivelizačný poter Baumit Fliesen Estrich Alpha 2000 (Rakúsko) Strojová sadrová omietka Baumit Ratioglet (Rakúsko) Viac na FB Slnečné lúky Www.slnecneluky.sk

215 900 €
1 769,67 €/m²

Aran Yacht Investment, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt, Páričkova ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom pekný 2 izbový byt, Páričkova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Páričkova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom štýlový 2 izbový byt, v novostavbe PARI v lokalite Bratislava II Ružinov - Nivy, na ulici Páričkova. Plocha je 45 m2, balkón 2 m2, nachádza sa na 4/5 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha parkovacie státie za rampou. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, moderná kuchynská linka na mieru, bezpečnostné vchodové dvere, moderná kúpeľňa. Prenajíma sa kompletne štýlovo zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - chladnička, sporák, digestor, práčka, umývačka riadu, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, obývacia izba spolu s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena nájmu je 760,-€ vrátane energií, KTV a internetu. Voľný je od 1.5., vhodný pre 1-2 osoby, nefajčiarov, bez domácich zvierat. PLATBY: Depozit - 760,-€, nájom - 760,-€, provízia RK - 600,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

760 €/mes.
16,89 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Kazanská ulica, Bratislava II Podunajské Biskupice

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Kazanská ulica, Bratislava II Podunajské Biskupice

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe Mendelsohn, v lokalite Bratislava II Podunajské Biskupice na ulici Kazanská. Plocha je 45 m2 bez balkóna. Nachádza sa na 2/9 poschodí bytového domu. Garážové miesto je v cene prenájmu. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV. Dispozícia bytu – pozostáva z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. CENA: 570,-€ vrátane energie, TV s internetom a garáže. Voľný je od 1.5. PLATBY: Depozit - 570,-€, nájom - 570,-€, provízia pre RK - 450,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

570 €/mes.
12,67 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt Záporožská ulica, Bratislava V Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt Záporožská ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Záporožská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Záporožská ulica, Bratislava V. Nachádza sa na 2/5 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 64 m2 s lodžiou. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná predsieň, priestranná obývacia izba spojená s kuchynským kútom, spálňa je bez postele so vstupom na balkón, kúpeľňa a WC. Voľný je od 1.6., vhodný pre 1- 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena za prenájom 650,- € vrátane energií. PLATBY: Depozit - 650,- €, nájom - 650,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €/mes.
10,16 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom 3 izbový byt s garážou, Uhrova ulica, Bratislava III Kramáre

Prenájom 3 izbový byt s garážou, Uhrova ulica, Bratislava III Kramáre

Lokalita: Uhrova, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný 3 izbový byt v novostavbe, ulica Uhrova, Bratislava III Nové Mesto - Kramáre. Nachádza sa na 2/5 poschodového zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 94 m2, balkón. Prislúcha k nemu aj garážové státie a pivnica. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, TV. DISPOZÍCIA BYTU: Predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, 2. spálňa je nezariadená, kúpeľňa s vaňou, balkón. Byt je voľný od 1.6. PLATBY: Cena za prenájom 650,-€ + 150,-€ energie, KTV, internet, garážové státie. Depozit - 800,-€, nájom - 800,-€ , provízia RK - 650,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €/mes.
6,91 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Barber shop, Kadernictvo

Barber shop, Kadernictvo

Lokalita: Landererova 7743/8, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Odstupim zabehnuty barbershop s kompletnym vybavenim a zariadenim v Panorama city Viac info na 0918666738

cena dohodou

Nové byty Bátorove Kosihy

Nové byty Bátorove Kosihy

Lokalita: Bátorove Kosihy (Komárno)
Druh: 2 izbový byt

Exkluzívne Vám ponúkame 1-, 2-, 3 izbové byty, niektoré aj so záhradkou alebo balkónom. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Bátorove Kosihy. Ceny sú od 42 420 € po 85 850 € a ponúkame možnosť kúpy aj cez hypotekárny úver s ktorým Vám radosťou pomôžeme a nájdeme Vám najlepšie riešenie. Parkovisko je vedľa budovy (vidno na fotkách) ale máte možnosť dokúpiť garáž za 8 000 €. Kolaudácia je plánovaná v máji 2021. Výbava bytov v cene: (ŠTANDARD) - podlahové kúrenie - trojsklo - príprava na klímu - rekuperácia - kúpeľňa - podlaha - parkety a dlažba - dvere - lampy Nečakajte a zarezervujte si termín na obhliadku cez tel. číslo 0944260619 alebo mailom cez bytybatorovekosihy@gmail.com .

42 000 €
736,84 €/m²
+ 70 €/mes. energie
Predám 2i byt, parkovanie v cene,Železná Studienka

Predám 2i byt, parkovanie v cene,Železná Studienka

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený, slnečný byt na ulici K Lomu, Bratislava - Staré mesto (Patrónka). Ideálny pre ľudí, ktorí milujú prírodu a zároveň chcú zostať v blízkom kontakte s centrom mesta. V dosahu park Železná Studienka a iné pešie, či cyklo trasy v prírode. Byt pozostáva z priestrannej chodby, veľkorysej obývacej izby spojenej s kuchyňou, z ktorej sa vychádza na balkón orientovaný na východ, samostatnej spálne, kúpeľne a WC. K bytom prislúcha spoločná záhrada s altánkom na grilovanie a s detským ihriskom. Rozloha bytu: 64,56 m2 Balkón: 7,31 m2 Pivnica: 4,69 m2 K bytu prislúcha aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. Cena 20.000.- Cena spolu 285.000.- Byt sa predáva kompletne zariadený. RK NEVOLAŤ!

265 000 €
3 732,39 €/m²

Na predaj rodinný dom, pozemok 600 m2, Galanta

Na predaj rodinný dom, pozemok 600 m2, Galanta

Lokalita: Mládežnícka, Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 138 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu 4+1 v Galante, Mládežnícka štvrť. Dom sa nachádza vo výstavbe a predáva sa v štádiu hrubej stavby. Možnosť dokončenia do štádia holodom alebo štandard. Materiál tehla. Na pozemku s rozlohou 600 m2, sa nachádzajú všetky inžinierske siete – voda, elektrika, plyn, kanalizácia, optika. Prístupová cesta je betónová. Termín dokončenia marec 2021. Bližšie info v RK. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907

178 000 €
1 289,86 €/m²

Vestareal, s.r.o.
Na predaj/prenájom  hala v areáli TAZ, Trnava

Na predaj/prenájom hala v areáli TAZ, Trnava

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 3800 m²

Na predaj/prenájom hala v areáli TAZ, Trnava Podlahová úžitková plocha haly je 3800 m2. V hale sú sociálne zariadenia a priestory pre administratívu. Hala je napojená na elektrinu ( má vlastnú trafo-stanicu) a plyn. K hale prislúchajú obslužné plochy a nakladná rampa. Celková rozloha pozemku je 7695 m2. Obhliadky objektu sú možné po dohode každý deň. Cena prenájmu- €35.- m2- rok. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998

1 200 000 €
315,79 €/m²

Vestareal, s.r.o.
Na predaj novostavba 3 izbového bytu s terasou 131 m2 Galanta- centrum

Na predaj novostavba 3 izbového bytu s terasou 131 m2 Galanta- centrum

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Na predaj priestranný 3 izbový byt s terasou situovaný v novostavbe s výťahom na 3 poschodí priamo v centre mesta Galanta. Úžitková plocha bytu je 95m2 + terasa s výmerou 36m2. Byt sa nachádza v novostavbe na 3 poschodí z výťahom. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, kúpeľňa, WC a dve samostatné izby. K bytu prislúcha i technická miestnosť. Byt je bez tiarch a kúpou volný. Kúpou tejto nehnuteľnosti získavate víkendový pobyt v penzióne AJA. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane ceny znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti.

122 000 €
1 284,21 €/m²

Vestareal, s.r.o.
Na prenájom budova- objekt, pozemok 5000 m2, Sereď

Na prenájom budova- objekt, pozemok 5000 m2, Sereď

Lokalita: Cukrovarská, Sereď (Galanta)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 819 m²

Na prenájom čiastočne podpivničený objekt – budova o rozlohe 819m2 situovaná v Seredi na Cukrovarskej ulici. Jedná sa o objekt zo štyrmi samostatnými vchodmi, má sociálne zázemie, vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Je napojený na všetky IS + alarm. Oplotený pozemok má celková výmeru 5000 m2. Objekt spĺňa prísne potravinárske štandardy. V minulosti slúžil ako reštauračné zariadenie, no vzhľadom na dispozičné riešenie môže slúžiť i ako výrobná hala, skladovacie priestory, showroom či obchodné priestory. Možnosť širokého využitia. Má výbornú polohu z dopravnou dostupnosťou a blízkosťou rýchlostnej cesty R1 Nitra-Trnava. V prípade záujmu je možné prenajať aj časť objektu. Cena nájmu za mesiac: 1,95 €/m2 + energie+ depozit. Bližšie info v RK. Kontakt: 0948002878

1 597,05 €/mes.
1,95 €/m²/mes.

Vestareal, s.r.o.
Na predaj novostavba rodinného domu 4+1 s garážou, Leopoldov

Na predaj novostavba rodinného domu 4+1 s garážou, Leopoldov

Lokalita: Hlohovská cesta, Leopoldov (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Na predaj nízkoenergetická novostavba rodinného domu 4+1 s terasou, balkónom a s garážou situovaná v radovej zástavbe v Leopoldove, lokalita NOVOPOLD. Dispozične pozostáva: Prízemie - vstupná chodba, technická miestnosť, WC, schodisko, obývacia izba s jedálňou z ktorej je vstup na terasu a kuchyňa. Poschodie - chodba, kúpeľňa s WC, tri neprechodné izby a balkón. Podlahové vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla. Celková výmera pozemku je 178 m2, úžitková plocha domu je 126 m2. Nízke mesačné náklady. Dom sa predáva v štádiu holodom. K dispozícíi sú dva domy. Lokalita projektu sa vyznačuje výhodnou polohou v rámci dopravnej dostupnosti do okresného mesta Hlohovec, napojenie na diaľničnú trasu D1 2 km a v neposlednej rade je nutné spomenúť, že od krajského mesta Trnava a kúpeľného mesta Piešťany je vzdialený iba 15 km. Projekt je prístupný priamo z cestnej komunikácie Hlohovská cesta, ktorá tvorí hlavnú prístupovú komunikáciu do Leopoldova 2 km. Rodinné domy sú rozdelené do dvoch častí, v prvej sa budú nachádzať rodinné domy s tromi bytovými jednotkami a v druhej rodinná zástavba radových domov. Obytný komplex NOVOPOLD je od Hlohovskej cesty oddelený zeleným pásom s výsadbou zelene a chodníkom pre peších a ponúka ideálne bývanie pre mladé rodiny i každú generáciu, ktorá uprednostňuje pokojné bývanie vidieckeho charakteru s výhodami mestského života. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878

163 500 €
1 297,62 €/m²

Vestareal, s.r.o.
Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu, 450m2, Horná Krupá

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu, 450m2, Horná Krupá

Lokalita: Centrum, Horná Krupá (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj unikátnu romantickú novostavbu 4-izbového rodinného domu na príjemnom pozemku obklopenom záhradami v tichej uličke obce Horná Krupá. Pôjde o samostatne stojaci murovaný dom s dreveným podkrovím, galériou a priznanými trámami. Dispozícia: Zo vstupnej chodby sa prechádza do kúpeľne (v ktorej je zároveň umiestnený kotol), do spálne a do jedálne spojenej s kuchyňou a obývačkou s vonkajšou terasou. Z obývačky sa vystupuje drevenými schodmi na galériu, do podkrovných izieb a podkrovného WC. Inžinierske siete: Elektrina, vlastná studňa, žumpa + predpríprava na pripojenie kanalizácie, ktorá je v obci spolu s vodovodom v príprave na realizáciu. Celková výmera pozemku je 450 m2, zastavaná plocha je 88 m2, úžitková 110 m2. Šírka pozemku 13m, orientácia od uličnej časti je JZ. Štádium stavby vo fáze holodom zahŕňa: - murivo - tehla 300 mm - plechová strešná krytina (prípadne betónová - podľa dohody) - komín - príprava na pripojenie krbových kachlí - plastové okná a balkónové dvere - trojsklo - drevené vchodové dvere - podlaha v podkroví - drevená palubovka - podlahové kúrenie na prízemí - teplovodné - elektrický kotol + zásobník - izolácia strechy - minerálna vlna - 400 mm - zateplenie obvodových múrov - 200 mm - stropy v podkroví - tatranský obklad - silikátová fasáda - strojové sádrové omietky - vymaľovanie - elektroinštalácia vrátane zásuviek a vypínačov - studňa (cca 40m) + šachta + vodáreň - žumpa (+ predpríprava na pripojenie kanalizácie) V prípade záujmu je možnosť obhliadky vzorového hotového domu. Predpokladaný termín ukončenia stavby - 12/2021. Možnosť dokončenia domu na kľúč! Z obce Horná Krupá je možnosť prejsť za 15 minút po poľnej ceste do Naháča k úpätiu pohoria Malých Karpát. V blízkosti obce sa rozprestierajú rozsiahle rybníky a háje. Možnosť turistiky, cykloturistiky, hubárčenia,.. . Miesto ako stvorené na zdravý aktívny život i na rekreáciu. Krajské mesto Trnava je vzdialené 14 km. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485

129 900 €
1 180,91 €/m²

Vestareal, s.r.o.
Na prenájom 5 kancelárií po 17 a 49 m2 , ul.Priemyselná v Galante

Na prenájom 5 kancelárií po 17 a 49 m2 , ul.Priemyselná v Galante

Lokalita: Priemyselná, Galanta (Galanta)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 117 m²

Na prenájom 4 kancelárie po 17m2 a jedna 49 m2 celkovo 117 m2, ul.Priemyselná v Galante 4 menšie kancelárie majú vlastný vstup, spoločné sociálne zariadenie na chodbe a jedna veľká s 2 x vlastným vchodom zo soc. zariadením, kuchynkou,možnosť otvoriť priečky ak je potrebná väčšia kancelária. Prvá platba 2 x nájom s energiami. Obhliadky sú možné každý deň. V cene prenájmu je kompletný právny servis - od vyhotovenia nájomných zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998

7 €/mes.
0,06 €/m²/mes.

Vestareal, s.r.o.
Na predaj novostavba 4+1, pozemok 629 m2 Galanta- Kolónia

Na predaj novostavba 4+1, pozemok 629 m2 Galanta- Kolónia

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu nachádzajúceho sa v Galante, časť Kolónia. Zastavaná plocha je 158m2. Celková výmera pozemku je 629m2. Murovaná novostavba z tehly sa predáva v štádiu holodom z možnosťou dokončenia na kľúč. Termín dokončenia Jún 2020. Dispozícia: vstupná chodba, 3 x samostatná izba, obývačka bezbariérovo prepojená s kuchyňou, 2 x kúpeľňa s WC, technická miestnosť, terasa. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti.

165 000 €
1 375 €/m²

Vestareal, s.r.o.
Na predaj novostavba rodinného domu 4+1, Matúškovo

Na predaj novostavba rodinného domu 4+1, Matúškovo

Lokalita: Podhájska, Matúškovo (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Exkluzívne iba v našej RK: na predaj novostavba rodinného domu 4+1 nachádzajúca sa v obci Matúškovo. Dispozične pozostáva: prízemie - vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na terasou, kúpeľňa s WC, samostatná izba a technická miestnosť, poschodie: izba zo šatníkom, izba s lodžiou a hala. Dom je postavený z Porfixu, zateplený a fasáda je bielej farby. Na streche je použitá strešná izolácia Fatrafol. Okná sú plastové Salamander trojsklo. Je napojený na vodu, kanalizáciu a elektrinu. Plyn je pred pozemkom. Celková výmera pozemoku je 210m2, úžitková plocha je 110m2. K pozemku je možnosť využívania ďalšieho pozemku s výmerou cca 300m2. Parkovanie možné na pozemku i pred pozemkom. Možnosť dokončiť do štádia holodom alebo na klúč. V obci je kompletná občianska vybavenosť- obchod 100 m, škôlka 5 minút, ŽSR 15 minút, zastávka autobusu 5 minút. Galanta 1 km. Kľúče v RK. K dispozícii hotový znalecký posudok. Kúpou tejto nehnuteľnosti získavate víkendový pobyt v penzione AJA. Možná dohoda na cene, prípadne možné vymeniť za 3 izbový byt + doplatok. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane ceny znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0948002878

cena dohodou

Vestareal, s.r.o.
Novostavba rodinného domu 4+1 s garážou,pozemok 629m2, Špačince

Novostavba rodinného domu 4+1 s garážou,pozemok 629m2, Špačince

Lokalita: Na pažiti, Špačince (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 151 m²

Na predaj nadštandardná novostavba tehlového rodinného domu 4+1 s veľkou garážou, nachádzajúca sa v tichej ulici obce Špačince. Táto veľkorysá priestranná stavba pozostáva zo vstupnej haly, troch neprechodných izieb, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, šatníka, technickej miestnosti, 2 x kúpeľne a 2 x WC. Budúci kupujúci sa môže okamžite nasťahovať - nie je potrebné už pristúpiť k žiadnym úpravám. V izbách sú kvalitné podlahy z dubového dreva, nainštalované 3 klimatizačné jednotky, vonkajšie žalúzie s el. ovládaním, alarm, podlahové vykurovanie je v celej obytnej časti vrátane garáže, ktorej výmera je 49m2, nová kuchynská linka vr. elektrospotrebičov, komplet nábytok, vyhrievané chodníky priamo k domu,... . K domu s terasou prislúcha i záhrada. Celková výmera pozemku je 629 m2 so šírkou 22m, zastavaná plocha 200 m2, obytná plocha je 151 m2. Dom je napojený na všetky IS. Nehnuteľnosť je kúpou voľná, bez tiarch! Veľkou výhodou tohto domu sú nízke náklady. V obci je kompletná občianska vybavenosť- MŠ, ZŠ, pošta, lekárska ambulancia, zubná ambulancia, obchody. Trnava cca 5 minút. Bližšie info v RK. Doporučujeme vidieť!!! V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485

399 000 €
2 642,38 €/m²

Vestareal, s.r.o.
TOP PONUKA 2i. krásny slnečný  byt , ul .Hroznová ,Pezinok

TOP PONUKA 2i. krásny slnečný byt , ul .Hroznová ,Pezinok

Lokalita: Hroznová, Pezinok (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt v Pezinku ul. Hroznová. Byt je v OV, podlahová plocha bytu je 56 m2,na 2 posch/3, veľmi dobre dispozične riešený. Dispozičné riešenie bytu: Vstupná chodba s bezpečnostnými dverami ADLO ,v chodbe vstavaná skriňa, izba so samostatným vstupom, priestranná svetlá kompletne zariadená kuchyňa s otvorenou obývacou miestnosťou s výstupom na balkón. V izbách sa nachádzajú plávajúce podlahy, na chodbe ,v kuchyni ,v kúpelni a toalete je dlažba. Plastové okná so sieťkami, Samostatné WC ,kúpeľňa s vaňou. Kúrenie vlastné pre bytový dom. Bytový dom je zateplený, elektrický vrátnik. • Všeobecné informácie - Byt je príjemne slnečný a svetlý, orientácia je na SZ -Byt je kúpou ihneď voľný -Predáva sa bez sedacej súpravy a dvoch postelí. Cena : 129500- vrátane sprostredkovateľskej provízie RK, ktorá zahŕňa kompletný právny servis. Kontakt: S.A.M.M. sro Vitálošová Emília Bližšie informácie Vám radi poskytneme na t.č.0907 199 200 alebo vitalosova@domybytyreality.sk

129 500 €
2 312,50 €/m²

S.A.M.M. s. r. o.
TRNAVA REALITY - 4 izb. MODERNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOVU Kolónia Galanta

TRNAVA REALITY - 4 izb. MODERNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOVU Kolónia Galanta

Lokalita: Brezová, Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

TRNAVA REALITY – BÝVAJTE V NOVOM na predaj 4 - izbová novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Galanta. Veľkorysý pozemok šírka 19 m na Brezovej ulici. RD bude postavený na pozemku o rozlohe 650 m2 - Zastavaná plocha domu je 120 m2 - Vnútorná rozloha domu 107 m2 - Orientácia Severo-východná ROZPIS DOMU - vstupná hala - samostatná toaleta - obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou - 3 spálne - kúpeľňa s WC a sprchovým kútom - technická miestnosť - terasa - 2x parkovacie miesto TECHNICKÉ PARAMETRE: - teplovodné elektrické podlahové kúrenie - decentrálna rekuperácia - zateplenie polystyrén - okná plastové 5 komorové s izolačným trojsklom - väzníkový krov - omietky - biela malovka - bezpečnostné vchodové dvere - komín schiedel 200 - 1x sprchovací kút - 1x vaňa - 2x WC IS - elektrina - kanalizácia - vodovod - plyn RD sa predáva v štádiu holodom, dokončenie na kľúč je podľa vlastných predstáv klienta za doplatok. Predpokladané dokončenie stavby prvý stvrtrok rok 2021. Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra. Radi Vám zabezpečíme zdarma hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. © Text a fotky sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti TRNAVA REALITY, s.r.o. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky: trnavareality.sk +421 904 075 881

141 980 €
1 326,92 €/m²

TRNAVA REALITY, s.r.o.
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 757