Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 15 131 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 757
Prenájom nezariadený 2 izbový byt, Uzbecká ulica, BA II. Podunajské Biskupice

Prenájom nezariadený 2 izbový byt, Uzbecká ulica, BA II. Podunajské Biskupice

Lokalita: Uzbecká, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v 10 ročnej novostavbe, Bratislava II Podunajské Biskupice, Uzbecká ulica. Nachádza sa na 2/7 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 59 m2, byt je s veľkou lodžiou. STAV BYTU: Ponúkaný byt je po modernej rekonštrukcii, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa NEZARIADENÝ nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, klimatizácia. Je voľný ihneď. Cena prenájmu 550,- € vrátane energií. PLATBY: Depozit - 550,- €, nájom - 550,- €, provízia RK - 250,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

550 €/mes.
9,32 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE Budatínska ulica, Bratislava V Petržalka

Prenájom veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE Budatínska ulica, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Budatínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 1 izbový byt v novostavbe, Budatínska ulica v Bratislava V mestská časť Petržalka. Nachádza sa na 2/8 poschodí s výťahom. Výmera je 47 m2 + balkón. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v 10 ročnej novostavbe. Sú v ňom plastové okná, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, práčka, TV. Voľný je od 1.4. v cene 490,-€ vrátane energií, KTV a internetu. PLATBY: Depozit - 490,-€, nájom 490,-€, provízia RK - 390,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

490 €/mes.
10,43 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom slnečný útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Prenájom slnečný útulný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Lokalita: Heyrovského, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 68 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný slnečný a útulný 2 izbový byt na ulici Heyrovského s garážovým státím v lokalite Bratislava IV Lamač. Nachádza sa v novostavbe na 4/7 poschodí s výťahmi. Celková rozloha bytu je 68 m2 s balkónom 3 m2 a s pivnicou 2 m2. STAV BYTU: Byt ponúka komfortné bývanie, aký novostavba môže poskytnúť. Má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, peknú kuchynskú linku na mieru s elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, plynový sporák, elektrická rúra, umývačka riadu, kuchynské vybavenie). V priestrannej kúpeľni je vaňa, sprchovací kút a práčka. Byt je pekne riešený, vkusne a útulne zariadený nábytkom a spotrebičmi. DISPOZÍCIA BYTU: Kuchyňa je prepojená s obývacou miestnosťou, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC a 2 komory. Voľný je ihneď, vhodný je na dlhodobý prenájom maximálne pre 3 osoby, môže byť aj mladá rodina s malým dieťaťom, alebo malé zvieratko. Cena nájmu je 700,- € spolu s energiami, KTV, internet a s garážovým státím. PLATBY: Depozit -700,- €, nájom - 700,-€, provízia RK - 250,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

700 €/mes.
10,29 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Jégého ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Jégého ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na Jégého ulici, Bratislava II Ružinov. Nachádza sa na 1/8 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Výmera je 50 m2 , balkón, parkovacie miesto. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu s WC, balkón. Voľný je ihneď. Je vhodný pre 1 osobu alebo mladý bezdetný pár, nefajčiarov a bez zvierat. Cena nájmu 620,-€ energie, KTV a internet, parkovacie miesto. PLATBA: Depozit - 620,-€, nájom - 620,-€, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

620 €/mes.
11,27 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Predaj krásny 3 izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Zámocká ulica, Bratislava I Staré Mesto

Predaj krásny 3 izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Zámocká ulica, Bratislava I Staré Mesto

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 158 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj veľký, priestranný, 3 izbový byt v staršej novostavbe v dobrej lokalite Bratislava I Staré Mesto - CENTRUM MESTA, Zámocká ulica. Nachádza sa na 2/5 poschodí domu s výťahom. Výmera je 158 m2, z toho má terasa 59 m2. Izby sú nepriechodné, kúpeľňa aj toaleta, kuchyňa je prepojená s priestrannou obývacou izbou. Byt je kúpou voľný pripravený k nasťahovaniu po odovzdaní. Možnosť si prikúpiť aj parkovacie státie v suteréne domu v cene 27 tis.€. Dom sa nachádza oproti Pálffyho palácu v centre cca 200 m od Bratislavského hradu. STAV BYTU: Byt v novostavbe - plastové okná, dlažba, vstupné bezpečnostné dvere, kuchynská linka je so vstavanými spotrebičmi, kúpeľňa, vaňa, sprchovací kút, toaleta. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je obchod s potravinami, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

310 000 €
1 962,03 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt, Muchovo námestie, Bratislava V Petržalka

Prenájom pekný 2 izbový byt, Muchovo námestie, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Muchovo námestie, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava V Petržalka, na ulici Muchovo námestie. Plocha je 51 m2, lodžia. Nachádza sa na 4/6 poschodí bytového domu s výťahom. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe štandardom sú - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi - chladnička, práčka, sporák, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Voľný je ihneď, vhodný je pre 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena nájmu je 450,- € + 120,-€ energie vrátane internetu. PLATBY: Depozit - 570,- €, nájom - 570,- €, provízia RK - 450,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

450 €/mes.
8,82 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Saratovská ulica, Bratislava IV Dúbravka

NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Saratovská ulica, Bratislava IV Dúbravka

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 1 izbový byt v novostavbe Rustika, Bratislava IV Dúbravka, Saratovská ulica. Nachádza sa na 1/13 poschodí v zateplenom dome s rozlohou 36 m2, s lodžiou. V bytovom dome je výťah. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe. Sú v ňom plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV, mikrovlnná rúra. Byt je voľný. Cena nájmu je 500,-€ PLATBY: Depozit -500,-€, nájom - 500,-€, provízia RK - 400,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
13,89 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1- izbový byt, Nová Rožňavská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Prenájom NOVOSTAVBA 1- izbový byt, Nová Rožňavská ulica, Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Nová Rožňavská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1- izbový byt v novostavbe, na nová Rožňavská ulica v Bratislava III Nové Mesto. Nachádza sa na 5/8 posch. bytového domu s výťahom. Výmera je 36 m2 + balkón 5 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe. Sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Prenajíma sa zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, TV. Je voľný ihneď. Cena prenájmu je 500,-€ vrátane energii, KTV a internetu. Je vhodný pre 1 až 2 osoby, bez zvierat. PLATBY: Depozit- 500,-€, nájom - 500,-€, provízia pre RK - 400,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

500 €/mes.
13,89 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
1 izbový byt s garážou, Podunajská ulica, BA II Podunajské Biskupice

1 izbový byt s garážou, Podunajská ulica, BA II Podunajské Biskupice

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný moderný 1 izbový byt v novostavbe, v lokalite Bratislava II Podunajské Biskupice, na ulici Podunajská. Plocha je 33 m2, je s balkónom. Nachádza sa na 2/6 poschodí v bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha garážové státie. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a je vybavený nasledovnými spotrebičmi - práčka, mikrovlnná rúra, TV, chladnička, elektrická varná platňa. V izbách je plávajúca podlaha, dlažba, plastové okná, bezpečnostné dvere. DISPOZÍCIA BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby, otvorenej obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne spolu s WC, balkóna. Prislúcha k nemu parkovacie státie v podzemnej garáži. Cena nájmu je 450,€- vrátane energií. Je vhodný pre 1-2 osoby, nefajčiari. PLATBY: Depozit - 450,- €, nájom - 450,- €, provízia RK - 350,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

450 €/mes.
13,64 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom moderný 1,5 izb. byt Tomášikova ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom moderný 1,5 izb. byt Tomášikova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný slnečný 1,5 izbový byt v NOVOSTAVBE, Bratislava II Ružinov - Tomášikova ulica. Nachádza sa na 4/8 poschodí. Výmera je 47 m2, bez balkóna. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v tehlovej novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Je dispozične riešený ako veľký spoločný priestor kde pol izba je riešená ako oddelený spací kút. Prenajíma sa plne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - vstavaná elektrická varná doska, rúra, mikrovlná rúra, chladnička, mraznička, práčka, TV. Voľný je od 1.2. Cena nájmu predstavuje 450,- € + 90,-€ energií, internet a KTV. PLATBY: Depozit - 500,- €, nájom - 540,- €, provízia RK 225,- €. LOKALITA: Veľmi dobrá občianska vybavenosť v blízkosti hotela Bratislava – Polus City Center a OC Retro (kompletná občianska vybavenosť), lekári, obchody, reštaurácie, kostol, jazero Štrkovec vhodné na prechádzky a relax.

450 €/mes.
9,57 €/m²/mes.
+ 90 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Krajná ulica, Bratislava II Ružinov

Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Krajná ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Krajná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v 12 r. novostavbe, Bratislava II, Ružinov, Krajná ulica. Nachádza sa na 2/5 poschodí s výťahom. Výmera je 47 m2, pivnica. Z obývacej izby je francúzsky balkón. Predáva sa aj so zariadením a je možné si dokúpiť garážové státie v suteréne domu v cene 13 tisíc €, nie je však podmienkou. Bytový dom má vlastnú kotolňu. Byt je kúpou ihneď voľný. STAV BYTU: Byt je v novostavbe - plastové okná zo žalúziami, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa je so sprchovacím kútom a toaleta je samostatná, bezpečnostné vchodové dvere. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - škola, škôlka, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, sieť MHD. V blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a hrádza, možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU. V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

137 000 €
2 914,89 €/m²

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Podunajská ulica, BA II Podunajské Biskupice

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Podunajská ulica, BA II Podunajské Biskupice

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II Podunajské Biskupice, Podunajská ulica. Nachádza sa na 2/4 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 50 m2, je s balkónom. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt je po modernej rekonštrukcii, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kúpeľňa, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa čiastočne nábytkom (obývacia izba je nezariadená možnosť zariadiť vlastným nábytkom alebo dozariadenie majiteľom bytu) a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto. Je voľný ihneď. Cena prenájmu 450,-€ + 100,-€ energii, KTV a internetu. PLATBY: Depozit - 450,-€, nájom - 550,-€, provízia RK - 450,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

450 €/mes.
9 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Údernícka ul, Bratislava V Petržalka

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Údernícka ul, Bratislava V Petržalka

Lokalita: Údernícka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v novostavbe Matadorka, v lokalite Bratislava - Petržalka na ulici Údernícka. Plocha je 45 m2, balkón 5 m2, nachádza sa na 3/6 poschodí bytovom dome. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe, sú v ňom plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. Byt nebol zatiaľ obývaný. V komplexe sa nachádza zelený park s multifunkčným ihriskom a recepcia. Je voľný ihneď. Cena nájmu je 460,-€ + 120,-€ energie. PLATBA: Depozit - 580,- €, nájom - 580,- €, provízia RK - 200,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

460 €/mes.
10,22 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt  s garážovým státím, Čečinová ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt s garážovým státím, Čečinová ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Čečinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt, v lokalite Bratislava II Ružinov, Čečinová ulica. Plocha je 56 m2, má veľký balkón. Nachádza sa na 2/4 poschodí bytového domu. Prislúcha k nemu garážové miesto. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka. Prenajíma sa moderne riešený, vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV. Dispozícia bytu: predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa, WC, balkón. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Voľný je ihneď. Cena nájmu je 550,-€ + 70,-€ energie. Vhodný pre 1-2 osoby, bez zvierat. PLATBY: Depozit - 620,-€, nájom - 620,-€, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €/mes.
9,82 €/m²/mes.
+ 70 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Čárskeho ulica, BA IV Karlova Ves

Prenájom NOVOSTAVBA 1 izbový byt, Čárskeho ulica, BA IV Karlova Ves

Lokalita: Čárskeho, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe v lokalite Bratislava IV Karlova Ves, na ulici Čárskeho. Nachádza sa v zateplenom tehlovom bytovom dome na 2/5 poschodí s výťahom. Celková výmera bytu je 50 m2 z toho má terasa 20 m2. Súčasťou izby je kuchynský kút. Voľný je ihneď a je vhodný pre max. 2 osoby, ideálne jednu pre komfort bývania. Parkovanie je možné v okolí domu. V tesnej blízkosti sa nachádza lesopark Líščie údolie. STAV BYTU: Novostavba - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, varná doska, rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, práčka, bezpečnostné vchodové dvere, vstavaná skriňa v chodbe, vlastné kúrenie. PLATBY: Depozit, nájom - 490,-€ vrátane energií a tv signálu, provízia pre RK - 300,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko vrátane hokejovej haly a blízkosť lesa ponúka možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Bratislave.

490 €/mes.
16,33 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Kresánkova ulica, BA IV Karlova Ves

Prenájom veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Kresánkova ulica, BA IV Karlova Ves

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný veľký 1 izbový byt v NOVOSTAVBE, Bratislava IV Karlova Ves - Dlhé Diely, Kresánkova ulica. Nachádza na 3/6 poschodí s výťahom. Výmera je 65 m2 + balkón. Prislúcha k nemu garážové státie. STAV BYTU: Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obytnej izby čiastočne prepojenej s kuchyňou a veľkej kúpeľne s toaletou. Izbu je možné predeliť na spaciu a obývaciu časť. V byte je kuchynská linka so spotrebičmi (chladnička, rúra na pečenie, el. varná doska). V kuchyni je možné doplniť stôl so stoličkami. V kúpeľni je sprchovací kút, rebrinový radiátor, toaleta je čiastočne oddelená stenou, priestor je odvetrateľný digestorom. V izbe a v kuchyni sú parkety, v predsieni a v kúpeľni dlažba a v celom byte je podlahové kúrenie s termostatom. V predsieni je vstavaná skriňa. V izbe je manželská posteľ s dvoma stolíkmi. Podľa potreby môžeme doplniť aj iné zariadenie bytu, ako napr. sedačku a práčku. Byt má bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami. Prenajíma sa čiastočne zariadený. K bytu prináleží jedno garážové státie v garáži bytového domu s diaľkovým otváraním brány. K dispozícii ihneď. Bez domácich zvierat. Cena : 420,-€ + 130,-€ energie. PLATBY: Záujemca pri podpise Nájomnej zmluvy hradí prvé nájomné 550,-€, depozit 550,-€, províziu pre RK 420,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

420 €/mes.
6,46 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, BA II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Bajkalská ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v bytovom komplexe Nový Ružinov, v lokalite Bratislava II Ružinov, Bajkalská ulica. Plocha je 56 m2, lodžia 11 m2. Nachádza sa na 3/6 poschodí bytového domu. Možnosť garážového miesta. STAV BYTU Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka. Dispozícia bytu – pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom a jedálenskou časťou, spálne so šatníkovou skriňou, kúpeľne s WC a veľkého balkóna. CENA: 600,-€ energie, KTV, internet, možnosť prenájmu garážové miesta v cene 60,-€/mesiac. Byt je vhodný pre 2 osoby. Zvieratá nie sú povolené. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit - 600,-€, nájom - 600,-€ , provízia RK - 500,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €/mes.
10,71 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom kancelársky priestor, 71 m2, Ružinovská ulica, BA II Ružinov

Prenájom kancelársky priestor, 71 m2, Ružinovská ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 71 m²

POPIS PRIESTORU: Ponúkame na prenájom pekné kancelárske priestory o ploche 71,47 m2, ktoré sa nachádzajú na 1.poschodí v polyfunkčnom bytovom dome v jednej z najlepších lokalít z pohľadu dopravnej dostupnosti a občianskej vybavenosti, Bratislava II Ružinov, na ulici Ružinovská. K dispozícií je kancelársky priestor, ktorý pozostáva zo vstupnej miestnosti s recepciou, 3 samostatných kancelárii, zasadačky, menšieho skladu a toalety. Vybavenie: plastové okná so žalúziami, klimatizácia, koberce, pri vstupe je recepčný pult a kuchynská linka, vstupné bezpečnostné dvere. Priestory sú vhodné pre firmu na kancelárske účely, prenajímajú sa nezariadené. Voľné sú ihneď. PLATBY: Cena prenájmu je 800,- €/mesiac + elektrina, internet. Depozit je vo výške jednomesačného nájmu. LOKALITA: Lokalita s výbornou dostupnosťou a kompletnou občianskou vybavenosťou.

800 €/mes.
11,27 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s garážou, Slávičie údolie, BA I Staré Mesto

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt s garážou, Slávičie údolie, BA I Staré Mesto

Lokalita: Slávičie údolie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava I Staré Mesto, Slávičie údolie. Nachádza sa na 2/5 poschodí. Výmera je 60 m2, patrí k nemu lodžia, garážové miesto a pivnica. STAV BYTU: Dispozícia bytu: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, nepriechodná spálňa, šatník, kúpeľňa s vaňou a toaleta, lodžia. Byt je kompletne moderne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi, k štandardu patria drevené okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere. Vybavenie spotrebičmi - sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, práčka, umývačka riadu, TV. K bytu patrí murovaný pivničný priestor (4m2) priamo na poschodí, vybavený policovým systémom. Parkovacie miesto (14m2) je v suteréne domu, dostupné schodiskom a výťahom. V byte je internet a káblová televízia UPC. Je k dispozícii okamžite. Cena: 600 € + Energie (cca. 50 €/mesiac) PLATBY: Depozit: 600,- €, nájom : 650,- €, provízia RK : 300,- €. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

600 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 50 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Pekný 2 izbový byt, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Pekný 2 izbový byt, Heyrovského ulica, Bratislava IV Lamač

Lokalita: Heyrovského, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v tichej lokalite Bratislava IV Lamač, na ulici Heyrovského. Nachádza sa v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v r. 2009, na zvýšenom prízemí /6 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 45 m2 s francúzskym balkónom. STAV BYTU: Byt ponúka príjemné bývanie, má vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, modernú kuchynskú linku na mieru s elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, plynová varná platňa, elektrická rúra). V kúpeľni s vaňou je práčka a vlastný kotol na kúrenie a ohrev teplej vody, je spojená s WC. DISPOZÍCIA BYTU: Byt je veľmi dobre architektonicky riešený, pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, kúpeľne a samostatnej spálne. Prenajíma sa čiastočne zariadený, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, stolom a stoličkami, vstavaná šatníková skriňa s posuvnými dverami v rámci predsiene. Voľný je od 10.4.2021, vhodný je na dlhodobý prenájom pre jednotlivca alebo pár, bez zvierat, nefajčiari. Cena nájmu je 410,- € + 150.-€ energie pre 2 osoby, internet a KTV. PLATBY: Depozit : 560.-€, nájom : 560.-€, provízia pre RK : 210.-€ LOKALITA: Tichá lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

410 €/mes.
9,11 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 757