Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 17 885 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 895
Šalviová 1013, 900 46 Most pri Bratislave - Studené

Šalviová 1013, 900 46 Most pri Bratislave - Studené

Lokalita: Šalviová 1013, Most pri Bratislave (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Bývanie v satelitoch Bratislavy má svoje nezameniteľné čaro. Ľudia milujú pokoj a pocit, že vlastnia rodinný dom dostatočne ďaleko od ruchu veľkomesta a od pracovného zhonu. Už svojou nápaditou fasádou a poctivým prevedením vyčnieva táto nehnuteľnosť spomedzi susedných a na prvý pohľad sa táto ponuka líši od konkurencie.  Kolaudácia prebehla len v roku 2013, na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž, udržiavaný pozemok má štedrú rozlohu a dom má sympatickú tradičnú architektúru. Pohľad z ulice pôsobí nesmierne romanticky, čo dokresľuje aj atmosféra terasy alebo balkóna v zadnej časti záhrady. Pozemok priam vyzýva nového majiteľa aby pustil uzdu svojej fantázií a svojim dizajnérskym zručnostiam. Interiéru domu sa nedá nič vytknúť. Denná časť umiestnená na prízemí zahŕňa toaletu, hosťovskú miestnosť a veľký vzdušný a preslnený priestor spoločnej kuchyne s obývačkou, odkiaľ sa dostanete rovno na terasu. Skúsená gazdiná ocení kompletne zariadenú kuchyňu, samostatnú komoru a výhľad na príjazdovú cestu, aby mala vždy pod kontrolou dochádzku. Na úkor funkčného priestoru bolo obetovaného minimum plochy a hala, chodba či schodisko sú umiestnené tak aby boli izby čo najväčšie. V nočnej časti na poschodí sa nachádza samostatná toaleta, kúpeľňa s rohovou vaňou a 3 spálne s balkónmi. Dominuje im samozrejme hlavná spálňa s výhľadom na dvor. Pod sedlovou strechou je pochôdzne podkrovie využiteľné len ako úložný priestor, ktorého je dostatok aj v šatníkoch po celom dome.

239 000 €
1 991,67 €/m²
+ 130 €/mes. energie
Edrey real estate

"Šintavské Nádvorie" novostavba v centre obce Šintava-2-izbový byt s balkonom - Virtuálna prehliadka

Lokalita: Mierové námestie, Šintava (Galanta)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt A8, v novostavbe polyfunkčného objektu v Šintave na Mierovom námestí. Byt o výmere 54m2 s balkónom 5m2 sa nachádza na 3.podlaží bytového domu. Ku bytu prislúcha aj pivničné miesto 2,6m2. Cena bytu je v štádiu holobyt, je možné dokončenie do kompletného štandardu za cenu 5000 euro /parkety,dvere,dlažba, obklad a sanita/ Viac na www.eldigroup.sk Trojpodlažná budova je situovaná v úplnom centre obce Šintava, na skok od školy, obchodu s potravinami či do prírody. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť. A výbornú dostupnosť do mesta Sereď ako aj na rýchlostnú komunikáciu R1. Lokalita aj navrhovaná stavba sú ideálne pre rodiny s deťmi, pre mladých či seniorov. Moderná nízko energetická novostavba ponúka veľkorysé dispozície bytov. V areáli bytového domu je možné odkúpenie parkovacieho miesta. Nachádza sa tu tiež súkromný parčík s lavičkami a detským ihriskom. Pre záujemcov sú pripravené jedno-, dvoj- a trojizbové byty. Ku každému bytu prislúcha balkón alebo veľká terasa. K vybaveniu bytov patria aj pivničné priestory na prízemí bytovej časti. V Bytovom dome je 13 bytov / štyri 3-izbové, šesť 2-izbových a tri 1-izbové / V cene bytov je zahrnuté aj zariadenie ako parkety, interiérové dvere, obklady a dlažba, sanita v kúpeľni a toalete. Príprava na exteriérové žalúzie. Do námestia je orientovaná komerčná časť objektu, v ktorej budú 3 obchodné prevádzky. Tie môžu slúžiť ako obchod, kaderníctvo, kvetinárstvo, kaviareň, či inej funkcii. Doporučujeme pozrieť virtuálnu prehliadku bytov. Využite jedinečnú príležitosť a rezervujte si svoje nové bývanie už teraz. Pre konkrétnejšie informácie navštívte prosím našu stránku www.eldigroup.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Taktiež sme Vám k dispozícii na telefónnych číslach alebo mailoch.

89 500 €
1 516,95 €/m²
+ 70 €/mes. energie
ELDi Group, s.r.o.
Landererova 1, 811 09 Bratislava

Landererova 1, 811 09 Bratislava

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ak si hľadáte trojizbový byt na prenájom máme pre vás tú najlepšiu ponuku. Ešte predtým ako sa necháte uniesť fotografiami k bytu majte na pamäti, že tento sedemdesiatdva metrový byt je celý orientovaný na západ. Západy slnka ponad Dunaj si najlepšie užijete z vlastného balkónu. Modernému zariadeniu bytu chýba už iba ruka nájomníka, ktorá z bytu spraví domov. Bielu aj čiernu techniku už byt obsahuje v cene nájmu. Váš budúci životný priestor tvoria dve spálne, obývacia izba s kuchynským kútom, moderná toaleta s bidetom a sprchovým kútom, množstvo úložného priestoru a toto všetko rozumne dispozične prístupné z vstupnej chodby. Priestor je klimatizovaný a k nábytku patrí aj ten záhradný na balkóne. Nasťahovať sa môžete v zásade okamžite. Projekt Panorama city pravdepodobne netreba veľmi predstavovať. Výrazný dizajn budov vzbudzuje pozornosť obyvateľov a návštevníkov celej Bratislavy. Nieje snáď nikto, kto by nebol aspoň zvedavý nato, nielen aký je unikátny výhľad zo západného balkóna, ale aj ako sa môže v takomto výnimočnom projekte a byte bývať. Parkujete priamo v budove na mieste v cene nájmu a ,,suchou nohou,, sa dostanete domov. Zariadenie spoločných priestorov inklinuje viac k päť hviezdičkovému hotelu ako k bytovému domu a nepretržité služby recepcie na prízemí tento dojem iba podčiarkujú. Akonáhle doma odparkujete, môžete pustiť uzdu svojej fantázii a vymýšľať si program na večer. Oddýchnite si pohľadom na západ slnka z 22. poschodia, alebo vyrazte na najkrajšie korzo na slovensku na nábreží Dunaja. Za nás vám odporúčame iba s niekým blízkym tento program zdieľať. V cene nájmu niesu zahrnuté energie vo výške 200 EUR

1 300 €/mes.
18,06 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Edrey real estate
Na Hrebienku 30, 811 02 Bratislava

Na Hrebienku 30, 811 02 Bratislava

Lokalita: Na hrebienku 30, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 166 m²

Výhody lokality, v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza sú nesporné a medzi tie najvýznamnejšie patrí určite prestížna adresa na hradnom kopci. Nieje ťažké tu stretnúť tých najúspešnejších ľudí v oblasti obchodu a verejného života. V blízkosti Mudroňovej ulice máte dostupné ako centrum tak aj výpadovku z Bratislavy na záhorie. Napriek výbornej dostupnosti tu nie sú výrazne dopravne zaťažené cesty a zaparkujete si aj tak na vlastnom parkovacom mieste. V celom byte je na obklady a dlažbu použitý príjemne chladivý kvalitný mramor a žula. Štyri miestnosti s kuchyňou a veľkou halou vám ponúknu dostatočne veľkorysý priestor na život. Byt si dokážete zamilovať a sťahovanie vám uľahčí to, že sa predáva čiastočne zariadený. Nasťahovať sa môžete zároveň takmer okamžite. V cene nehnuteľnosti sú započítané všetky služby spoločnosti EDREY real estate vrátane katastrálneho poplatku a hypotekárneho poradenstva.

319 000 €
1 921,69 €/m²

Edrey real estate
Posledné voľné 2 izbové byty

Posledné voľné 2 izbové byty "Šintavské Nádvorie" novostavba v centre obce Šintava

Lokalita: Šintava, Mierové námestie, Sereď (Galanta)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt A8, v novostavbe polyfunkčného objektu v Šintave na Mierovom námestí. Byt o výmere 54m2 s balkónom 5m2 sa nachádza na 3.podlaží bytového domu. Ku bytu prislúcha aj pivničné miesto 2,6m2. Cena bytu je v štádiu holobyt, je možné dokončenie do štandardu. /parkety,dvere,dlažba, obklad a sanita/ Viac na www.eldigroup.sk Bývajte na jar 2020. Trojpodlažná budova je situovaná v úplnom centre obce Šintava, na skok od školy, obchodu s potravinami či do prírody. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť. A výbornú dostupnosť do mesta Sereď ako aj na rýchlostnú komunikáciu R1. Lokalita aj navrhovaná stavba sú ideálne pre rodiny s deťmi, pre mladých či seniorov. Moderná nízko energetická novostavba ponúka veľkorysé dispozície bytov. V areáli bytového domu je možné odkúpenie parkovacieho miesta. Nachádza sa tu tiež súkromný parčík s lavičkami a detským ihriskom. Pre záujemcov sú pripravené jedno-, dvoj- a trojizbové byty. Ku každému bytu prislúcha balkón alebo veľká terasa. K vybaveniu bytov patria aj pivničné priestory na prízemí bytovej časti. V Bytovom dome je 13 bytov / štyri 3-izbové, šesť 2-izbových a tri 1-izbové / V cene bytov je zahrnuté aj zariadenie ako parkety, interiérové dvere, obklady a dlažba, sanita v kúpeľni a toalete. Príprava na exteriérové žalúzie. Do námestia je orientovaná komerčná časť objektu, v ktorej budú 3 obchodné prevádzky. Tie môžu slúžiť ako obchod, kaderníctvo, kvetinárstvo, kaviareň, či inej funkcii. Doporučujeme pozrieť virtuálnu prehliadku bytov. Využite jedinečnú príležitosť a rezervujte si svoje nové bývanie už teraz. Pre konkrétnejšie informácie navštívte prosím našu stránku www.eldigroup.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár. Taktiež sme Vám k dispozícii na telefónnych číslach alebo mailoch.

89 500 €
1 516,95 €/m²

ELDi Group, s.r.o.
5  IZBOVÝ RD S 2 KÚPEĽŇAMI A TEPELNÝM ČERPADLOM- ÚP 122 m2, POZEMKY 299-418 m2, Chor. Grob- Drozdia

5 IZBOVÝ RD S 2 KÚPEĽŇAMI A TEPELNÝM ČERPADLOM- ÚP 122 m2, POZEMKY 299-418 m2, Chor. Grob- Drozdia

Lokalita: Drozdia, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame na predaj 5-izbové novostavby 2 podlažných RD v lokalite Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna Voda (Monarská alej II- Drozdia ulica), iba 4 km od mestskej časti Bratislava Vajnory. Viac info: www.drozdia.sk Lokalita susedí s prírodnou rezerváciou Šúr, v pešej dostupnosti sa nachádza polyfunkčné centrum Monar, Tesco a zastávka verejnej dopravy. Dispozícia domov je navrhovaná s ohľadom na potreby budúcich majiteľov. Vstup je prestrešený, orientovaný od ulice, ktorá je jednosmerná a pokojná. Videoprezenácia: https://youtu.be/ZSs7PS253iI Na prízemí sa nachádza vstupná hala, WC so sprchovým kútom, komora, schodisko, pracovňa a kuchyňa spojená s obývacím priestorom smerovaným do záhrady. Kuchyňa je napojená na jedáleň a terasu, aby počas letných mesiacov bolo možné stolovať v záhrade. Na poschodí sa nachádza nočná časť: 2 detské izby, rodičovská spálňa s priestranný šatníkom, chodba, schodisko a hlavná kúpeľňa s vaňou. Celková podlahová plocha domu je 121,72 m2 m2 + 23 m2 terasa, prislúchajúci pozemok má výmeru od 299 m2 až 418 m2. Na výstavbu domu budú použité klasické materiály (tehla 30 cm, zateplenie 15 cm EPS, strecha s betónovou škridlou Mediteran zateplená 36 cm nim. vlnou, okná 6 komorové 3 sklá) v kombinácií s modernými úspornými technológiami vo forme tepelného čerpadla, ktoré zabezpečí energeticky efektívne vykurovanie a ohrev TÚV, čo zaručí nízke prevádzkové náklady. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM (s vnútornými sadrovými omietkami vymaľovaný na bielo, s osadenými vypínačmi a zásuvkami, kompletným podlahových kúrením vrátane TEPELNÉHO ČERPADLA so zásobníkom, s predprípravou na vonkajšie žalúzie a predprípravou na alarm), S DOKONČENÝM EXTERIÉROM (fasádna farba vrátane obkladového kameňa/tehly podľa vizualizácie, 3 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby, terasa o výmere 23 m2, zadné a bočné oplotenie – zelené pletivo vrátane podhrabových dosiek). DOM je súčasťou dvojdomu, kde každá obytná jednotka má samostatnú obvodovú stenu (2x 25 cm tehla + 5cm EPS). RD sú vo výstavbe, dokončenie je naplánované na máj 2020. Rodinným dom máme v ponuke na viacerých pozemkoch s výmerou 299 – 418 m2 v cene od 179.500 až 189.500 €. Po dohode je možné dom dokončiť do štandardu za príplatok + 15.000 €. V prípade doplňujúcich otázok, alebo záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na 0908 722 222, ale emailom na: zemanova@htreality.sk. Ďakujem

179 500 €
1 471,31 €/m²

HT reality
Nový koncept bývania, mestská vila v unikátnom projekte

Nový koncept bývania, mestská vila v unikátnom projekte

Lokalita: Frankovská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 222 m²

Úplne nový koncept bývania v Bratislave. Vysoko nad mestom, ktoré vám bude ležať pri nohách. Na svahoch Malých Karpát, odkiaľ vám príjemný letný vánok prinesie vôňu lesa a lúčnych kvetov. V blízkosti prírody a zároveň na skok do mesta. V uzavretom a bezpečnom rezidenčnom areáli, kde bude vaše súkromie dokonale chránené. Ponúkaná novostavba dvojpodlažného domu postavená v nadčasovom architektonickom štýle s bezúdržbovou fasádou predstavuje luxusné bývanie na tej najvyššej úrovni. Tu nájdete všetko pre pohodové bývanie – priestranné slnečné izby s vysokými stropmi, samostatnú pracovňu, šatník, súkromné átrium, dve kúpeľne, parkovanie až pre 4 autá. Ale aj nadštandardné materiály a technologické vyhotovenie vrátane inteligentnej elektroinštalácie, veľkoformátové hliníkové okná s exteriérovými diaľkovo ovládanými žalúziami ... jednoducho, tomu hovoríme komfortný luxus. Dom sa nachádza na príjemnom pozemku, dostatočne veľkom na vytvorenie súkromnej zelenej oázy pokoja. Rezidencia je už skolaudovaná, takže sa môžete čoskoro sťahovať! Dohodnite si obhliadku a príďte si pozrieť, ako sa dá bývať na mieste, kde vám mesto leží pri nohách! ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: uzavretý súkromný areál rezidencií 2-podlažný dom bezúdržbová fasáda pozemok 283,09 m2 celková plocha domu bez terás a átria: 222,15 m2 tehla holodom svetlá výška miestností 3 m 2x kúpeľňa, 1x samostatné WC 3x spálňa, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou, pracovňa, technická miestnosť, práčovňa, komora dvojgaráž s technickou miestnosťou 2x terasa, 2x loggia vnútorné súkromné átrium vegetačná zelená strecha orientácia: juhovýchod TOP 5 VÝHOD: - skolaudovaná stavba – dom pripravený na nasťahovanie - nadčasová architektúra s dôrazom na veľkorysosť priestorov s praktickou dispozíciou, prepracovanie detailov a použitie nadštandardných materiálov - v predaji v zhotovení holodom, možnosť dokončenia do štandardu, ale aj celkom na mieru podľa požiadaviek klienta - bezpečnosť a maximálne súkromie – uzavretý areál rezidencií s detským ihriskom - lukratívna lokalita bratislavskej Koliby – mestský život v harmónii s prírodou VYBAVENIE DOMU: sadrové omietky / kúpelne a WC vápenocementové až 3 m vysoké stropy inteligentná elektroinštalácia autonómne podlahové vykurovanie s inteligentným termostatom a s rekupreráciou kotol najvyššej triedy Viessmann Plus v kombinácií so solárnymi panelmi hliníkové okná s izolačným trojsklom a technológiou vysokého útlmu hluku exteriérové hliníkové žalúzie zelené átrium priamo v dome, ktoré presvetľuje vnútorné priestory LOKALITA: Lokalita bratislavskej Koliby je jednou z najlukratívnejších v Bratislave – a to vďaka spojeniu bývania v dosahu prírody, avšak len pár minút od centra mesta. Do 2 km od rezidenčného projektu nájdete všetky lákadlá života v meste – veľké obchodné centrá Polus a Central, množstvo reštaurácií, kaviarní, športovísk, školské aj predškolské zariadenia, banky, poštu, kino... Neďaleký podkolibský les a svahy Malých Karpát sú zase lákadlom pre milovníkov prechádzok a aktívne tráveného voľného času v prírode. CENA: pri osobnej prezentácii V cene sú zahrnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Očarila nás moderná architektúra, veľkorysé dispozície a aj kompaktnosť pozemku – je to bývanie pre náročných klientov, ktorí preferujú mestský spôsob života, no zároveň túžia zostať v dennom kontakte s prírodou. Oceňujeme aj súkromný uzavretý areál rezidenčného komplexu, ktorý poskytuje pocit absolútneho súkromia a bezpečia. Navyše sme v exkluzívnej bratislavskej lokalite a dom je vyhotovený naozaj nadštandardne, s použitím špičkových materiálov a technológií. Podľa nášho názoru ide o luxusné, a veľmi moderné bývanie.

cena dohodou

Mfgroup Slovensko, s.r.o.
SKOLAUDOVANE!Krásne bývanie hneď vedľa PARKU A JAZERA!!Tichá lokalita obklopená zeleňou!!Malý Raj

SKOLAUDOVANE!Krásne bývanie hneď vedľa PARKU A JAZERA!!Tichá lokalita obklopená zeleňou!!Malý Raj

Lokalita: Nábrežná ulica, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

Krásny rodinný dom na Nábrežnej ulici s výhľadom na Malé Karpaty, park a jazierko priamo z Vašich okien a záhrady. Dom je situovaný na hranici s parkom, do ktorého sa dostanete ROVNO Z VAŠEJ ZÁHRADY. Tehlový dvojpodlažný 5-izbový RD s 2 kúpeľňami a šatníkom v holodome v lokalite Slovenský Grob - Malý Raj. Len 5 km od BA Vajnory a 3 km od Pezinka. Možnosť dokončenia do štandardu s výberom fariebných kombinácií. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu s dvomi bytovými jednotkami, ktoré sú totožné a zrkadlovo otočené .Byty nemajú spoločnú stenu, ale každý byt má vlastnú stenu zvukovo odizolovanú. Ku každej bytovej jednotke prislúcha priestranný pozemok cca 316 m2 a obytná plocha jednej bytovej jednotky je 121 m2. Byt v rodinnom dome je napojený na všetky IS vrátane plynu + na optiku. Prízemie 59,8 m2 : zádverie 5,7 m2 , hala so schodiskom 9,3 m2, izba 9,9 m2, kúpeľňa s WC 2,4 m2, kuchyňa s obývačkou 32,4 m2 odkiaľ je východ do záhrady cez posuvne dvere Poschodie 61,2 m2 : chodba 11,2 m2, spálňa 10,80 m2 so vstupom na loggiu, šatník zo spálne 4,8 m2, detská izba 11,5 m2, detská izba 11,4 m2, technická miestnosť 2 m2, kúpelňa s WC 6,9 m2, balkón 2,7 m2 Použité materiály: - tehla 30 cm, zateplenie 15 cm polystyrén - okná plastové a vchodové dvere, 3 sklo - plechová strešná krytina KJG - strešná izolácia – minerálna vlna 40 cm - kompletné rozvody elektriny vrátane zásuviek a vypínačov - kúrenie podlahové na prízemí, na poschodí radiátory, obe ovládané samostatnými termostatmi napojené na plynový kotol - steny: vápenno-cementová jemná omietka Súčasťou predajnej ceny je aj: - dokončená fasáda vrátane obkladového kameňa - pred domom 2 parkovacie miesta zo zámkovej dlažby - predný murovaný plot pred domom - bočné ploty a zadný plot – zelené stĺpiky a pletivo - zásuvky a vypínače Legrand - plynový kotol Protherm so samostatným zásobníkom teplej vody Elíz - vnútorné schodiskové zábradlie + zábradlie na balkóne - vedľa domu je vyvedená voda na závlahu, šírka pozemku vedľa domu je 2 m - drenáž okolo domu -stena medzi bytmi je zdvojená /2 x 25 cm tehla + 5 cm akustická izolácia/ Lokalita: národná prírodná rezervácia Šúr, výhľad na Malé Karpaty, tichá lokalita so zeleňou, detské ihrisko, park, jazierko, obchody, škola, škôlka, zástavka autobusu, cykloturistika, dobudovanie obchvatu Bratislavy Cena: 186 000 Eur /holodom/ V inzeráte sú zverejnené fotky v štandarde, do ktorého je v prípade zájmu možné dom dokončiť. Cena domu v štandarde je 196 000 Eur. Štandart zahrňa: kúpelne vrátane sanity, interiérové dvere, parkety, dlažba. Možnosť výberu z farebných kombinácií. Pre viac informácii kontaktujte priamo developera na tel. čísle: Ing. Katarína Hurbaničová 0903 400 475

186 000 €
1 537,19 €/m²

Ing. Katarína Hurbaničová
Mezonetové 3 izbové rodinné domy v modernom projekte dvojdomov Nová Studienka

Mezonetové 3 izbové rodinné domy v modernom projekte dvojdomov Nová Studienka

Lokalita: Studienka 90875, Studienka (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 86 m²

THE CONCEPT REAL ESTATE Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový priestranný rodinný dom s terasou a pekným pozemkom.  Domy sa nachádzajú v projekte NOVÁ STUDIENKA, ktorý leží v centrálnej časti kultúrno-historického regiónu Záhorie na skok k vojenským lesom. V uvedenej cene za holodom je zahrnuté kompletné dokončenie elektriky v celom dome vrátane vypínačov a zásuviek, predpríprava na alarm a predpríprava na vonkajšie žalúzie. Taktiež je v cene kompletné vymaľovanie domu, podlahové elektrické kúrenie v celom dome vrátane elektrického kotla so zásobníkom na ohrev vody a centrálnym termostat na elektrické kúrenie.  Okrem iného aj geberit, plastové okná s prevedením vo farbe fasády z vonkajšej strany a z vnútornej strany v neutrálnej bielej farbe a predpríprava na krb. Čo sa týka exteriéru, v cene je oplotenie pozemku, 2 parkovacie státia a terasa. Za príplatok 10. 000 € je možné realizovať štandardné prevedenie domu, v ktorom sú zahrnuté parkety spolu s lištami, interiérové dvere, kľučky a kúpeľňa: sanita, batérie.  Dom má výmeru 86,16 m2 + terasa 21,68 m2 + pozemok 219 m2 a dve parkovacie miesta.  Rodinné domy sú postavené z kvalitnej 30 cm pálenej tehly a s 15 cm polystyrénovým zateplením, fasádna omietka, okná sú plastové 6-komorové s izolačným troj-sklom, realizované sú sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie s reguláciou teploty pomocou centrálneho termostatu a predpríprava na krb. Každý dom má elektrický kotol so zásobníkom.  Mesačné náklady na bývanie sú predpokladané vo výške 100 €. Dispozícia domu: Na prízemí sa nachádza vstupná hala, hosťovská kúpeľňa s WC, špajza, veľká obývacia časť, jedáleň spojená s kuchyňou a schodisko (43,63 m2) s východom na terasu (21,68 m2).  Na poschodí je chodba, spálňa, izba a kúpeľňa s WC (42,53m2). KOLAUDÁCIA JE NAPLÁNOVANÁ NA 04-05/2020. Lokalita: Projekt NOVÁ STUDIENKA je vybudovaný v tichej lokalite v srdci prírody malej obce Studienka. Obec Studienka disponuje úplnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, detské ihriská, lekáreň a kultúrny dom.  Prírodné pomery okolia tejto obce tvorenia prevažne borovicové a dubové lesy vďaka čomu je tamojšia príroda nie len krásna, ale aj plná húb.    Informácie o nehnuteľnosti Adresa: Studienka 90875 Mesačné náklady za energie: 100€ Rok výstavby: 2019 Stav nehnuteľnosti: Novostavba Vlastníctvo: Osobné Počet jednotiek v objekte: 4 Počet nadzemných podlaží: 0 Počet podzemných podlaži: 0 Podlažie: 0 Počet izieb/miestností: 3 Počet kuchýň: 1 Počet kúpeľní: 1 Počet WC: 2 Počet špájz: 0 Počet kumbálov: 1 Počet šatníkov: 1 Terasa: 21.68 m² Vonk. park. miesto: 2 Orientácia:Juhovýchodná, Konštrukčné prvky Okná: Plastové, Typ konštrukcie: Tehlová, Fasáda: Omietka, Podpivničenie: Žiadne Strecha: Rovná, Schody: Betónové, Umiestnenie: Radový, Zariadenie: Holopriestor, Poloha a prístup Poloha: Tichá časť Prístupová komunikácia: Betónová, Doprava: Diaľkový autobus,Inžinierske siete Plyn: Nie Voda: Áno Elektrina: Áno Na pozemku: 230 V, 380 V Kanalizácia: Nie Na pozemku: Žumpa Pri pozemku: Žumpa Kúrenie: Podlahové, Vybavenie a okolie Charakteristika objektu: Dobrá lokalita,

99 900 €
1 161,63 €/m²
vrátane energií
THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.
Projekt Hviezdoslavov-Slnečné záhrady

Projekt Hviezdoslavov-Slnečné záhrady

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 91 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj novostavby projektu SLNEČNÉ ZÁHRADY 4-izbové mezonety+kúpeľňa v obci Hviezdoslavov (časť záhrady)  MEZONET: výmera bytu je 91m2 - rodinný dom má 4 bytové jednotky, je z tehly Winerberger (25cm), zateplenie 16cm polystyrén, 7-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom, strešná krytina- Terran, betónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Vlastný inteligentný elektrický bojler na ohrev TÚV. POZEMOK: byty sú postavené na pozemkoch stredné:- 146m2 krajné:- 221m2 ŠTANDARD: - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu,WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na internet, TV. Byty sú napojené na inžinierske siete: elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu. MOŽNOSŤ DOKONČENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV! PARKOVANIE: V cene mezonetu patria 2 parkovacie státia. LOKALITA: Obec Hviezdoslavov je vzdialená od Bratislavy - 17 km, v kľudnej a rozvíjajúcej sa časti obce. V blízkej dostupnosti na vlak RegioJet (cca 500m)-rýchlo, lacno, bez zápchy a plánovanú rýchlostnú cestu R7. Obec Hviezdoslavov poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Veľmi jednoduchá dostupnosť do Šamorína (4 km),kde je kompletná občianska vybavenosť: školy škôlky, zdravotné strediská, obchody (LIDL, BILLA, Tesco, Kaufland), banky.  Neďaleko sa nachádza Aquapark a športový jazdecký areál. Prostredie je veľmi príjemné a tiché. V okolí sú potraviny, reštaurácia, škôlky, perfektná pekáreň, mäsiarstvo. PRE VIAC INFO KLIKNI TU: https://otvorenydom.sk/3d-prehliadka/byty-slnecne-zahrady-hviezdoslavov/skinned/ CENA :        STREDNÉ BYTY v štandarde    113 000 €                    KRAJNÉ BYTY   v štandarde    118.000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

cena dohodou

Delta Property BA s.r.o.
4-izbový Rodinný dom Ivánka pri Nitre

4-izbový Rodinný dom Ivánka pri Nitre

Lokalita: Krásne lúky, Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame 3 pekné novostavby rodinných domov v obci Ivánka pri Nitre. Krásne a pokojné prostredie v lokalite Krásne lúky -úžitková plocha:123,8m2+terasa -zastavaná plocha: 148,3m2 -pozemok: 718m2 -štádium dokončenia – holodom -ultra-nízkoenergetická drevostavba *PREVEDENIE* -aktuálny stav HOLODOM, možnosť dokončenia NA KĽÚČ podľa vlastných predstáv - certifikovaným stavebným systémom SK CERTIFIKÁT (SK04-ZSV-2284) - kvalita vzduchotesnosti overená blower-door testom (n50=0,46h-1/pri rozdiele tlakov 50Pa) - energetický certifikát ku kolaudácii (A1-primárna energia) - rozvody vody, kanalizácie - rozvody elektroinštalácie, bleskozvod - podlahové teplovodné vykurovanie, zdroj plynový kotol -vnútorné sadrokartónové povrchy Nadštandardné prevedenie : predpríprava na elektrické žalúzie (podomietkové) *VÝMERY MIESTNOSTÍ* 8,18 m2 - vstup 4,91 m2 - technická miestnosť: 14,88 m2– chodba 15,12 m2 – spálňa 32,78 m2 - obyvačka 13,71 m2 – kuchyňa s jedálňou 13,28 m2 – izba 13,25 m2 – izba 7,67 m2 – kúpeľňa Cena domu aj s pozemkom! Nebol vypracovaný energetický certifikát. Možnosť financovania: V hotovosti, hypotékou alebo kombinácia. Radi Vám s tým pomôžeme, úrokové sadzby na historických minimách od 0,79% p.a. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na dole uvedenom čísle. + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva

169 900 €
1 381,30 €/m²

DOM-REALÍT, s.r.o.
RODINNÝ DOM S TROJGARÁŽOU, OBEC NIŽNÁ HUTKA, iba 2 km od Košíc, tichá lokalita na konci ulice.

RODINNÝ DOM S TROJGARÁŽOU, OBEC NIŽNÁ HUTKA, iba 2 km od Košíc, tichá lokalita na konci ulice.

Lokalita: Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 215 m²

Ponúkame exkluzívne len u nás na predaj veľmi pekný rodinný dom typu Bungalov 3 izbový v netradičnom extravagantnom štýle s tromi parkovacími miestami v garáži v dome, na tichom mieste na konci ulice, ďaleko od cestných ťahov, len na skok od Košíc, obec Nižná Hutka. Výmera pozemku : 1990m2 šírka 40X50 dĺžka Zastavaná plocha : 260m2 Úžitková plocha : 215m2 Garáž : 50m2 Terasa : 71m2 Altánok : 70m2 Dispozícia: vstupná chodba, vpravo izba - momentálne slúžiaca ako pracovňa, wc, vľavo obývačka s otvorenou obojstrannou kuchynskou doskou, spálňa s posuvnými dverami na terasu, kúpeľňa s wc a posuvnými dverami na terasu, technická miestnosť, na konci chodby garáž s 3 parkovacími miestami a výstupom na terasu. Predávaná nehnuteľnosť bola postavená v roku 2011 na železobetónovej platni so základovými pásmi bez podpivničenia, obvodové múry sú so zateplením. Dom má obdĺžnikový tvar s rozmermi: šírka 12m a dĺžka 20m s nepravidelnou sedlovou strechou s dvojitým zrkadlovým a jedným jednoduchým vikierom. Okná a dvere sú značkové s izolačným dvojsklom, všetky priestory majú na podlahe keramickú gresovú dlažbou a podlahovým vykurovaním, strešný plášť je betónová škridla Bramac. Dom je v štýle otvorenej galérie s nepriznanými vysokými stropmi. Pri vstupe vás očarí nádych exotiky, akoby ste vstúpili do úplne iného sveta. Všetky steny sú doladené vkusnými textilnými tapetami, ktoré s ostatnými doplnkami ladia do jednotného štýlu a posúvajú tak interiér do nadčasovej roviny.. Vstup do domu po ľavej strane je netradične tvorený veľkým akváriom, po pravej strane je izba, ktorá je upravená na kanceláriu s priestrannými veľkými vstavanými skriňami, ktoré sú na celých 2 stenách. Zariadenie zvyšných 2 stien tvorí veľký kancelársky stôl v tvare L s policami. Nakoľko stále ide o vysoký nepriznaný strop, nad skriňami je dostatok priestoru na jeho rôzne využitie, v súčasnosti je tu veľká dvojitá posteľ, na ktorú je prístup padacími skladacími schodmi. Kuchyňa je miestom, kde bude spokojný aj najnáročnejší kulinár, jej ergonómia je dokonalá, je priestranná v tvare L na mieru vyrobená so vstavanými značkovými spotrebičmi Gorenje, pracovný pult je veľký so šírkou až 100cm s obojstranným využitím nielen v kuchynskej časti, ale aj v obývačkovej, do ktorej plynulo prechádza. Obývačka má oddelené rohové sedenie, so stenovou zostavou na mieru, nástenná LED TV. Atmosféra je dotvorená o dizajnový krb, ktorý je umiestnený na stene s priamym komínovým vývodom, je silný a vykúri celý dom. Spálňa je so samostatnou veľkou kúpeľňou s wc, ktorej súčasťou je sprchovo - vaňový masážny komplet s led osvetlením. Obe miestnosti sú zariadené rovnakým dizajnom a štýlom príznačným pre celý dom. Technická miestnosť na chodbe je miestom pre práčku, sušičku, plynový kotol a špeciálnu vlastnú úpravovňu vody, ktorá z vlastnej skružovej studne dokáže pripraviť nezávadnú pitnú vodu najvyššej kvality. Za technickou miestnosťou je vstup do garážovej časti, ktorú si súčasný vlastník prispôsobil na svoje účely - vytvoril si 3 garážové státia, ktoré sú jednotnou súčasťou domu, nakoľko tvoria výmerou až jednu tretinu. Umiestnenie technickej miestnosti s kotlom priamo pri garáži dáva možnosť budúcemu vlastníkovi priestory garáže využiť na bezproblémové vymurovanie priečok na ďalšie 2 izby vrátane okien do ulice. Z kuchyne sa veľkými posuvnými dverami dostanete do zimnej uzavretej terasy, ktorá sa na jar môže úplne otvoriť a utvára tak veľké možnosti využitia. Záhradné sedenie je pre milovníkov grilovania ničím neobmedzené, nakoľko je vedľa domu veľký záhradný altánok s grilom. Dom je napojený na všetky IS, s vlastnou čističkou ČOV, automatickým vrátnikom, kamerovým a zabezpečovacím systémom. Nachádza sa v tichej nikým a ničím nerušenej lokalite s rýchlym prístupom do Košíc, s veľkým pozemkom ohraničeným stromami, dokonalo chránený. Takýto dom už určite nenájdete, preto neváhajte a objednajte sa na obhliadku už teraz. Dom sa predáva aj so zariadením. Cena : 249.000,- EUR Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

249 000 €
1 158,14 €/m²

ADOMIS
Predám 4izbový rod.dom, Košice - Krásna, ĽAVÁ ČASŤ DVOJDOMU, nová časť

Predám 4izbový rod.dom, Košice - Krásna, ĽAVÁ ČASŤ DVOJDOMU, nová časť

Lokalita: Na Močidlách, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

PREDÁM RODINNÝ DOM K0ŠICE - KRÁSNA, ĽAVÁ ČASŤ DVOJDOMU Pozemok s rozlohou 301m2 je rovinatý, slnečný, na tichom mieste v novej časti Košíc. Dom je postavený mimo hlavného cestného ťahu, na kľudnom mieste novej časti na začiatku pri vjazde do Košíc. Dom sa predáva v stave ako HOLODOM, fasádna omietka je už v cene. Pozostáva zo 3-samostatných izieb a veľkej priestrannej obývačky s kuchyňou. Dispozícia domu: zádverie, vľavo izba, za ňou priestranná otvorená obývačka s krbom, kuchyňa, technická miestnosť, veľká kúpeľňa, izba, chodba, spálňa. Kúpeľňa veľká - predpríprava rohová vaňa alebo sprchovací kút, toaleta, umývadlo. Podlahové teplovodné kúrenie je v celom dome. Elektrický kotol na vykurovanie a ohrev TUV so 120L zásobníkom je tiež v cene. Izba vpravo 13,5m2 Chodba 3,0m2 Kuchyňa 9,0m2 Obývačka 31,5m2 Chodba 1,7m2 Spálňa 14,2m2 Kúpeľňa + wc 14,2m2 Technická miestnosť + wc 3,0m2 Izba 15,3m2 Obvodová stena je tehla 38cm. Zateplenie polystyrénom s hrúbkou 15cm. Izolácia plochej strechy s hrúbkou 38cm. Obytná plocha domu: 105 m2 Pôdorys domu : 14m x 9,5m Podlahy sú betónové potery bez potreby nivelizácie, vo finálnej fáze si klient môže realizovať dlažby, plávajúce alebo drevené podlahy podľa vlastného výberu. Steny majú kvalitné sadrové omietky. Komín je s prípravou na krb v obývačke. Okná sú značkové kvalitné s izolačným trojsklom Strešná krytina je hliníková strešná krytina RUUKKI. Dažďová voda je zo strechy zvedená do 4,5m3 šachty. K dokončeniu domu sú potrebné zriaďovacie predmety kúpeľní, kuchynská linka, obklady, dlažby, podlahy, svietidlá, zásuvky a dvere poprípade aj kozub. Dom je uzatvorený bezpečnostnými dverami. Dom je pripravený na napojenie na kanalizáciu a obecný vodovod, ktoré sú priamo pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (400V). Pozemok s rozlohou 301m2 je rovinatý, slnečný, na tichom mieste v novej časti Košíc. Príjazdová cesta je už betónová, vybudovaná, dom sa nachádza v slepej ulici, možnosť parkovania priamo pred domom. Cena: 173.000,-EUR Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

173 000 €
1 647,62 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, KOŠICE KRÁSNA

ADOMIS - PREDÁM 5-IZBOVÝ NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, KOŠICE KRÁSNA

Lokalita: Krásna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 250 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom v nadštandardnom štýle a s nadštandardným zariadením v tichej lokalite mestskej časti Košice-Krásna (klasická časť Krásnej, nie na Hore), v slepej uličke mimo dopravného ruchu. Výmera pozemku : 630m2 Plocha obytná : 250m2 Plocha: úžitková : 330m2 Garáž : 40m2 na 2 autá Bazén : 6m x 4m Terasa : 3m2 Dispozícia : Prízemie - zádverie, šatníková miestnosť, chodba,vpravo kuchyňa, schody, izba využívaná ako pracovňa, veľká kúpeľňa s wc, technická miestnosť s kotlom a zásobníkom TÚV, jedálenská časť, obývačka s krbom Poschodie - izba1, izba2, izba3, kúpeľňa, oddelené wc. Predávaná nehnuteľnosť bola postavená pred 12 rokmi, skolaudovaná v roku 2009 Materiál kvalitná pálená tehla so zateplením obvodového plášťa. Strecha je sedlová, manzardová, pálená škridla. Komín dvojitý, odvoz spalín na bežné vykurovanie z krbu. Prízemie je moderne a komfortne riešené, milovníci veľkého otvoreného priestoru budú nadšení kompozíciou a riešením zariadenia a doplnkov, ktoré je bezchybné a ladené do najmenších detailov tak, aby vytváralo harmóniu domova. Obývacia izba s krbom a výstupom na terasu prechádzajúca do jedálenského kúta. Kuchyňa je veľká a samostatná so vstavanými značkovými spotrebičmi, svojou veľkosťou, originalitou a logistickým riešením ulahodí aj najnáročnejšiemu kulinárovi. V kuchyni, na chodbe a v kúpeľni na prízemí sú keramické dlažby s podlahovým vykurovaním, doplnené radiátormi. Na poschodí sú radiátory. Schody vedúce na poschodie sú dubové s nerezovým zábradlím. Poschodie má 3 samostatné izby, ktoré slúžili ako 2 detské izby a jedna spálňa. V 2 detských izbách sú vstavané šatníkové skrine, v spálni veľká komodová skriňa v provensálskom štýle. Priestranná kúpeľňa je s dvoma umývadlami a rohovou vaňou, vybavenie ktorej je navyše doplnené o sprchovací kút a samostatné wc na chodbe. Okná a dvere sú plastové, dvojfarebné. V izbách sú kvalitné plávajúce podlahy, vykurovanie je riešené radiátormi. Všetky interiérové dvere, zárubne a doplnky sú kvalitné drevené vyrobené na mieru. Výstup na terasu z obývačky je dokonalým vstupom do oddychovej zóny, s prekrytým bazénom s ohrevom vody a protiprúdom. Terasa ma novú drevenú pergolu a sedenie. Záhradný altánok je s krbom a grilom. Na pozemku oproti vstupnej bráne je samostatná veľká garáž s priestorom na parkovanie pre ďalšie 2,3 autá. Záhrada s pestovanými okrasnými drevinami a trávnikom dotvára jedinečnosť celého projektu, ktorý si doterajší vlastníci roky detailne budovali a tak dávajú príležitosť užiť si celý komfort novému náročnému vlastníkovi, ktorý ho dokonale ocení. Pozemok je ohradený 2 metrovým múrom, brána je na diaľkové ovládanie, celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením, ako je na foto. Stačí sa len nasťahovať. Dom je napojený na všetky IS, tlaková kanalizácia. Svojou polohou v tichom prostredí slepej ulice a dobrým prístupom do ktorejkoľvek mestskej časti je ideálnym bývaním aj pre tých, ktorí o ňom zatiaľ neuvažovali. PRETO NEVÁHAJTE S OBHLIADKOU A PRÍĎTE SA POZRIEŤ NA VAŠE IDEÁLNE BÝVANIE. Cena: 348.000,-EUR Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní Ksb41

348 000 €
1 392 €/m²

ADOMIS
nový 4-izbový rodinný dom, nová časť Košice - Krásna

nový 4-izbový rodinný dom, nová časť Košice - Krásna

Lokalita: Krásna, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

PREDÁM RODINNÝ DOM K0ŠICE - KRÁSNA, ĽAVÁ ČASŤ DVOJDOMU Dom je postavený mimo hlavného cestného ťahu, na kľudnom mieste novej časti na začiatku pri vjazde do Košíc. Dom sa predáva v stave ako HOLODOM, fasádna finálna omietka je v cene. Pozostáva zo 3-samostatných izieb a veľkej priestrannej obývačky s kuchyňou. Dispozícia domu: zádverie, vpravo izba, za ňou priestranná otvorená obývačka s krbom, kuchyňa, technická miestnosť, veľká kúpeľňa, izba, chodba, spálňa. Kúpeľňa veľká - predpríprava rohová vaňa alebo sprchovací kút, toaleta, umývadlo. Podlahové teplovodné kúrenie je v celom dome. Elektrická kotol na kúrenie a ohrev TUV na 120L je tiež v cene. Izba vpravo 13,5m2 Chodba 3,0m2 Kuchyňa 9,0m2 Obývačka 31,5m2 Chodba 1,7m2 Spálňa 14,2m2 Kúpeľňa + wc 14,2m2 Technická miestnosť + wc 3,0m2 Izba 15,3m2 Obvodová stena je tehla 38cm. Zateplenie polystyrénom s hrúbkou 15cm. Izolácia plochej strechy s hrúbkou 38cm. Obytná plocha domu: 105 m2 Pôdorys domu : 14m x 9,5m Podlahy sú betónové potery bez potreby nivelizácie, vo finálnej fáze si klient môže realizovať dlažby, plávajúce alebo drevené podlahy podľa vlastného výberu. Steny majú kvalitné sadrové omietky. Komín je s prípravou na krb v obývačke. Okná sú značkové kvalitné s izolačným trojsklom Strešná krytina je hliníková strešná krytina RUUKKI. Dažďová voda je zo strechy zvedená do 4,5m3 šachty. K dokončeniu domu sú potrebné zriaďovacie predmety kúpeľní, kuchynská linka, obklady, dlažby, podlahy, svietidlá, zásuvky a dvere poprípade aj kozub. Dom je uzatvorený bezpečnostnými dverami. Dom je pripravený na napojenie na kanalizáciu a obecný vodovod, ktoré sú priamo pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (400V). Pozemok s rozlohou 301m2 je rovinatý, slnečný, na tichom mieste v novej časti Košíc. Príjazdová cesta je už betónová, vybudovaná, dom sa nachádza v slepej ulici, možnosť parkovania priamo pred domom. Cena: 168.000,-EUR Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

168 000 €
1 680 €/m²

ADOMIS
Dom s pozemkom na Liptove

Dom s pozemkom na Liptove

Lokalita: Jamník, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Snom každého človeka je nájsť svoje zázemie , mať svoj vlastný domov. Preto Vám v jednom balíku ponúkame výstavbu domov na kľúč spolu s prekrásnymi pozemkami pod Tatrami. Aj napriek neustále rastúcim cenám nehnuteľností na Liptove si ceny pozemkov s inžinierskymi sieťami a aj domami na kľúč  udržali v tomto projekte triezvu a realistickú cenovú hladinu. Cenová prístupnosť spolu s kvalitou prostredia a skúsenosťami a referenciami realizátora projektu ešte viac zvyšujú výhliadky na váš vysnívaný domov na Liptove. Projekt výstavby rodinných domov v katastri obce sa ale volá Jamnícká výhliadka. Celý pozemok  je z troch strán obkolesený lesíkom, ktorý ho chráni pred vetrom. Našim hlavným cieľom je úplná spokojnosť zákazníkov, úspora ich finančných prostriedkov a času. Preto ponúkame výstavbu domov na kľúč, s kompletnými službami:  projekt, stavebné povolenie, geodézia, financovateľnosť pozemku aj domu, vybavovanie hypotekárneho úveru, právne služby a celé poradenstvo od základovej dosky až  po konečné interiérové práce, taktiež aj realizovanie terás, chodníkov, oporných múrov plotov, garáží, altánkov, úprava pozemku, záhradnícke práce, vstavaný nábytok, kompletné exteriérové a interiérové práce. K cene domu si treba pripočítať cenu pozemku, 34€ za m2, na ktorom bude elektrika, voda, kanalizácia, dátová prípojka, asfaltová prístupová cesta s pešníkom a pouličným osvetlením. Fotky sú ilustračné, z realizovaných domov. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

cena dohodou

Deal real estate s.r.o.
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4-IZB. BUNGALOVU  NA POZEMKU 531 M2

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA 4-IZB. BUNGALOVU NA POZEMKU 531 M2

Lokalita: Veľké Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj novostavbu bungalovu (kolaudácia 2/2015) vo Veľkých Levároch na pozemku 531 m2. Dom pozostáva zo vstupnej chody/zádveria, oddeleného WC, šatníka na kabáty, technickej miestnosti s kotlom, veľkej obývačky s krbom spojenej s kuchyňou a jedálňou, komory, 3 izieb a kúpelne (vaňa, sprch. kút) s WC. Zastavaná plocha je 114 m2, úžitková plocha 90 m2. Rozmery izieb (spální ) sú: 3,30 m x 3,23 m, 3,30 m x 2,90 m a najmenšia je 3,30 m x 2,63 m. Na pozemku sa nachádza garáž a pred ňou je vydláždené státie pre cca 3 autá. Na pozemku je tráva s automatickou závlahou, ovocné stromčeky a vyvýšené záhony na pestovanie. Zo zadu domu je veľká zastrešená terasa. Ohrev vody cez solárne panely. Vykurovanie je elektrickým kotlom a alternatívne krbom, ktorý je napojený na kúrenie. Dom je okrem elektriny napojený aj na vodovod a kanalizáciu. .Kontakt pre viac informácií a dohodnutie obhliadky: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk Na fotografie a text sa vzťahuje autorské právo a sú majetkom RK Karin and Partners.

185 000 €
1 622,81 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Virtuálna obhliadka -Tento krásny rodinný dom môže byť váš  !

Virtuálna obhliadka -Tento krásny rodinný dom môže byť váš !

Lokalita: Pri trati, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 172 m²

Vstúpte a pozrite si rodinný dom prostredníctvom Virtuálnej obhliadky : Link : https://livetour.istaging.com/5b39452e-0347-4027-888d-7eaa7245ca98 Ponúkame na predaj samostatne stojaci pekný, priestranný, svetlý a dispozičné veľmi dobre riešený 4 - izbový rodinný dom - novostavba Bratislava , Podunajské Biskupice, ulica Pri trati. VÝMERA: Pozemok: 416 m2 Zastavané plochy : 110 m2 ,Úžitková plocha : 172 m2 , Podlahová plocha : 250m2 DISPOZÍCIA: Dom ma dve podlažia a pivnicu. PRÍZEMIE : vstup cez priestrannú chodbu , prechod do garáži, kúpeľňa so sprchovým kutom a WC, schodisko , kuchyňa a obývacia izba s krbom je prepojená s jedálenskou časťou a s výstupom na terasu . PRVÉ podlažie: spálňa so šatníkom, 2 samostatne izby s balkónom ,priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC. PIVNICA : vstup cez vnútorné schodisko, chodba , samostatná miestnosť kde je možnosť napojenia na komín pre krb, práčovňa a veľká technická miestnosť, miestnosť pod schodiskom. POPIS: Vstup na pozemok je cez elektrickú bránu a bránku. Na pozemku automatická závlaha . KOLAUDÁCIA domu bola v roku 2006 . Dom je zateplený, vonkajšia fasáda silikónová umývateľná , euro okna - smrek , podlahy - parkety drevené, dlažba , schodisko drevené - dubové , dvere a zárubne robené na mieru drevené - dubové , kuchynská linka robená na mieru s umývačkou riadu , zabudovaná elektrická rúra ,mikrovlnka, chladnička s mrazničkou. Kúrenie - v celom dome radiátory , vykurovací kotol na plyn so zásobníkom teplej vody. Alarm, video vrátnik . Elektrina, plyn, mestská voda, septik. PARKOVANIE: Garáž , otváranie na diaľkové ovládanie pre jedno auto a vstup do domu suchou nohou čo je veľkou výhodou , možnosť parkovať ďalšieho auta priamo na pozemku . MOŽNOSŤ: Dom je voľný, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať a predáva sa so zariadením. LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti v tichom prostredí , výborná občianska vybavenosť, škola, škôlka ,zastávka MHD . CENA: 360 000 € EXKLUZÍVNE LEN U NÁS V PONUKE! V cene sú zahrnuté kompletne služby RK : vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad do katastra, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66 €, odovzdanie nehnuteľnosti . Využite naše BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE poradenstvo. kontakt : Zuzana Tóthová , 0917524119, tothova@karinpartners.sk certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie Pre našich klientov poskytujeme osobný prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN&PARTNERS real s.r.o

360 000 €
2 093,02 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
PREDAJ – DVOJ GENERAČNÉ BÝVANIE – 2 RODINNÉ DOMY NA JEDNOM POZEMKU. ORECHOVÁ POTÔŇ OKR. DS.

PREDAJ – DVOJ GENERAČNÉ BÝVANIE – 2 RODINNÉ DOMY NA JEDNOM POZEMKU. ORECHOVÁ POTÔŇ OKR. DS.

Lokalita: Orechová Potôň, Orechová Potôň (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 290 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojgeneračné bývanie - dva rodinné domy na jednom pozemku – Orechová Potôň. V obci kompletná občianska vybavenosť – obchod, škola, škôlka, železničná stanica, diaľkový autobus..... Výborná dostupnosť do Bratislavy 41 Km , od Dunajskej Stredy 7 km. Dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom s pivnicou a 2 izbový Typ bungalov 57 m2, novostavba z roku 2013. Pozemok s bazénom a garážou, záhradným altánkom o výmere 800 m2 VIS – voda, elektrika, plyn, kanalizácia Poschodový - 4 izbový rodinný dom, rok kolaudácie 1974 Obytná plocha: 150 m2 Celková úžitková plocha: 290 m2 Dispozícia: Suterén : Garáž, sklad, technická miestnosť Prízemie: Vstupná hala, kuchyňa s komorou, priestranná obývačka, kúpeľňa, samostatná toaleta 1/NP: 3 spálne, loggia Rodinný dom prešiel rekonštrukciou: v prízemí nové elektrické rozvody, plastové okná, nová laminátové podlahy, nové obklady, dlažby, sanita, kuchyňa. Kúrenie plynový kotol, odpad – žumpa. 2 izbový Bungalov, rok výstavby 2013 Zastavaná plocha 57 m2 Dispozícia Vstupná chodba, denná miestnosť prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaleta. Vykurovanie krbom. OV, HU možný Cena: 129 900,-€ V cene je zahrnutý kompletný právny servis, poplatky spojené s predajom, profesionálne, rýchle vybavenie HU – bez poplatkov. Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

129 900 €
447,93 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 895