Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 506 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 926
Obchodný priestor na prenájom, 133 m2

Obchodný priestor na prenájom, 133 m2

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 133 m²

Ponúkame obchodný priestor na prenájom na Gagarinovej ul. v Bratislave -m.č. Ružinov. Úžitková plocha: cca 133 m2 Priestor sa nachádza na prízemí polyfunkčného objektu . Výklady sú orientované do frekventovanej ulice. Možnosť umiestnenia reklamy na fasádu objektu. Priestor je výborne viditeľný a dostupný z hlavnej ulice. Priestor je otvorený, bez delenia priečkami. Súčasťou priestoru sú toalety a sklad. Svetlá výška cca 3,5 m.. Vstup z dvoch strán priestoru. Lokalita: rezidenčná zóna s výbornou dostupnosťou autom i MHD, zastávka priamo pred objektom. Napojenie na diaľničný obchvat cca 500 m. V objekte sa nachádzajú rôzne obchodné prevádzky: banky, potraviny, drogéria, lekáreň, kvetinárstvo, reštaurácia, kaviareň, fitnes centrum, showroom svietidiel, detské centrum a iné. Priestor je vhodný pre showroom, špecializovanú predajňu , beauty salón príp. iné využitie. Nie je určený pre kaviareň a gastro prevádzku. Parkovanie: zákazníkom obchodných prevádzok nachádzajúcich sa v objekte je k dispozícii podzemná garáž s parkovaním 2 hod. zdarma. Za sprostredkovanie neplatíte províziu pre RK. Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

1 862 €/mes.
14 €/m²/mes.

CEE Commercial,s.r.o.
Nebytové priestory na prenájom, 2 posch., Perla Ružinova

Nebytové priestory na prenájom, 2 posch., Perla Ružinova

Lokalita: Gagarinova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom nebytové priestory v novostavbe polyfunkčného objektu Perla Ružinova, II fáza na Gagarinovej ulici. Priestory sa nachádzajú na 2.posch. Voľné priestory: Priestor K6: 60 m2 Priestor K8: 71,56 m2 Priestor K10: 65 m2 Priestor K11: 40,66 m2 Niektoré priestory je možné spojiť. Spoločné toalety sa nachádzajú na chodbe. K dispozícii je aj toaleta pre imobilných. Priestory majú dostatok denného svetla vďaka oknám po celej strane fasády z obidvoch strán. Výhľad na Gagarinovu ulicu, alebo do vnútorného átria. Možnosť zriadenia súkromnej ambulancie, poradenského, pohybového centra, príp. kancelárie. Parkovanie pre klientov: 2 hod. zdarma v podzemnej garáži. Bezbariérový prístup výťahom. Zastávka MHD priamo pred objektom. V objekte sa nachádza lekáreň, potraviny, fitnes centrum a ďalšie prevádzky. Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

1 560 €/mes.
12 €/m²/mes.

CEE Commercial,s.r.o.
Obchodno-skladový priestor na prenájom, 530 m2

Obchodno-skladový priestor na prenájom, 530 m2

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 530 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-skladový priestor v Bratislave v blízkosti nákupnej zóny Avion/Hornbach/Kika, pri Ivánskej ceste v Bratislave. Voľná plocha na prenájom : cca 530 m2 . Priestor pozostáva z obchodnej plochy/showroom (cca 250 m2), skladu (cca 170 m2) a soc. zázemia- toalety, kuchynka, dve kancelárie. Kancelársky vstavok - cca 70 m2. Vstup do priestoru je od parkoviska z prednej strany objektu cez spoločnú predsieň/zdieľané s jedným nájomcom, alebo zo zadnej strany cez zásobovaciu bránu. Prístup nákladnou dopravou. Možnosť využívať vonkajšiu spevnenú plochu za budovou. Areál je oplotený. Kamerový systém. Jedná sa o pomerne nový, jednopodlažný objekt s moderným dizajnom v lokalite ľahko prístupnej pre zákazníkov. Jednoduchý výjazd na diaľnicu/obchvat D1 cca 800 m. Zastávka MHD cca 250m. Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

cena dohodou

CEE Commercial,s.r.o.
Obchodný priestor na prenájom, 545 m2

Obchodný priestor na prenájom, 545 m2

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 545 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre OC Korzo v blízkosti nákupnej zóny Avion/IKEA. Úžitková plocha: cca 545 m2 Popis: Obchodný priestor sa nachádza na prízemí objektu s výkladmi a vstupom do areálu nákupného centra. Priestor pozostáva z otvorenej predajnej plochy a zázemia – sklad cca 55 m2 , šatňa, toalety. Zásobovanie kamiónmi zo zadnej strany objektu. Dvojkrídlové zásobovacie dvere o rozmeroch cca 1.90 m x 2.30 m. Šírka priečelia cca 6 m, možnosť umiestnenia reklamy na reklamný stojan na strechu objektu ako aj iné možnosti reklamy v rámci areálu. Efektívne vykurovanie a chladenie stropnými jednotkami pripojenými na tepelné čerpadlo. Výška nájmu: cca 12.00 €/m2/mesiac Prevádzkové náklady: cca 2.00 €/m2/mesiac Parkovanie: zákazníkom je k dispozícii parkovisko v rámci areálu zdarma. Lokalita: nákupné centrum sa nachádza pri zjazde z diaľnice D1 v smere do centra mesta, v blízkosti obchodného domu IKEA/Avion. Výborné dopravné spojenie, zastávka MHD v blízkosti objektu. Priestor je vhodný pre showroom nábytku, bytových doplnkov, predajňu elektro a svietidiel, príp. iné využitie. Viac informácií o tejto ponuke Vám radi poskytneme na uvedenom tel. čísle.

6 540 €/mes.
12 €/m²/mes.

CEE Commercial,s.r.o.
Best Real - 4 izbový výborne riešený rodinný dom, novostavba, slnečný, obytná zóna

Best Real - 4 izbový výborne riešený rodinný dom, novostavba, slnečný, obytná zóna

Lokalita: K jazeru, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Novostavba dvojpodlažného rodinného domu sa nachádza v zástavbe dvojdomu v obci Miloslavov. Dom pozostáva zo 4 izieb, úžitková plocha domu je 126 m2+ 2x terasa 20 m2. Pozemok 303 m2. Siete obecná voda, elektrika, kanalizácia. Na prízemí domu sa nachádza kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou, z tohto priestoru sa vychádza na priestrannú terasu, samostatné WC, špajza, šatník, úložný priestor pod schodami. Na hornom poschodí sa nachádzajú 3 izby, priestranná chodba, kúpelňa predpríprava na vaňu a sprchový kút, 2 x umývadlo. Prevedenie: - dom sa predáva v stave holodom, Po dohode s majiteľom je možnosťou dokončiť dom na kľúč. - steny vymaľované na bielo, kompletné rozvody sietí, internet, vydlaždené parkovacie miesta pre 2 autá, vydlaždené terasy, terénne úpravy, kompletne oplotený pozemok, vstupná brána. Technické parmetre: - obvodové, nosné steny aj priečky sú postavené z tehly + zateplenie - okná plastové päťsklo - cementové omietky - podlahové kúrenie elektrické rohože - v každej izbe samostatný termostat na reguláciu tepla - v každej izbe predpríprava na TV a internet Miloslavov je najbližšie vzdialená obec od Bratislavy v smere z Podunajských Biskupíc. Rodinný dom sa nachádza ihneď na začiatku obce v časti Miloslava - Anna Majer. Prístupová cesta je asfaltová, sú popri nej vybudované chodníky a verejné osvetlenie. Vo vzdialenosti do 2 km sa nachádza vlaková stanica so spojením RegioJet, krásne jazerá Košariská. K občianskej vybavenosti obce Miloslavov patrí aj základná škola, škôlka, všeobecný lekár, lekáreň, potraviny, reštaurácia, zberný dvor a tiež futbalový klub. V priebehu rokov 2018-2021 je naplánovaná realizácia rýchlostnej cesty R7, ktorá má byť prístupná aj pre obyvateľov Miloslavova prostredníctvom križovatky vo vzdialenosti cca 4 km od obce smer Šamorín. Cena: 139.900,-€ Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vás nehnuteľnosťou prevedieme osobne a odpovieme na všetky vaše otázky. Ponúkame vám bezplatnú pomoc pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru. Kontakt: 0905 798 888, monika@best-real.sk. Kompletná ponuka: www.best-real.sk

139 900 €
1 110,32 €/m²

Best Real, spol. s r.o.
Na predaj 2 izb. byt v novostavbe

Na predaj 2 izb. byt v novostavbe

Lokalita: Rustaveliho, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bratislava-Rača, Rustaveliho. Plocha: úžitková 45m2. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom.Stav objektu: novostavba. Cena 129 900 € REINS prináša slobodu a istotu pri zmene bývania. Vďaka inovatívnym riešeniam a technológiám meníme pomalý a netransparentný proces predaja nehnuteľností. Nehnuteľnosti, ktoré ponúkame na predaj sú väčšinou vlastnené priamo našou spoločnosťou. To znamená, že kupujete nehnuteľnosť s overeným právnym a technickým stavom priamo od spoločnosti s dobrou reputáciou a históriou. Nehnuteľnosti sú k dispozícii na obhliadky kedykoľvek a nasťahovať sa môžete prakticky okamžite. Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva vám tak slobodu pri zmene bývania. Všetky potrebné informácie nájdete na www.reins.sk alebo priamo zavolajte našim pracovníkom. Radi vám zodpovedia všetky otázky. REINS S nami predáte a kúpite nehnuteľnosť na pár klikov!

129 900 €
2 886,67 €/m²

REINS GROUP, s.r.o.
NADŠTANDARDNÝ Dizajnový Rodinný dom

NADŠTANDARDNÝ Dizajnový Rodinný dom

Lokalita: Jazdecká 1, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 207 m²

Ponúkame Vám na predaj NADŠTANDARDNÝ Dizajnový projekt rodinného domu v 5 ELEMENTE v Chorvátskom Grobe - časť Čierna voda.  Rodinný dom je perfektne dispozične navrhnutý a má krásne otvorené priestory - obývačka je prepojená s jedálňou a kuchyňou s výhľadom na záhradu a terasu. Izby sú na opačnej strane domu čo zabezpečuje ticho v izbovej časti. Rodinný dom má čistú výmeru 207,37 m2 + 80 m2 terasa a pozemok o výmere 1013 m2. Rodinný dom sa predáva kompletne dokončený v Exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru. Rodinný dom má veľkú výhodu že za pozemkom je golfové ihrisko a je orientovaný na juh - západ. Exteriér - hliníkové okná s izolačným 3 sklom, exteriérové hliníkové žalúzie schované do zateplenia, špeciálny exteriérový drevený obklad stien, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie pozemku z troch strán vrátane parkovacích miest pred domom. Interiér - podlahové kúrenie v celom dome v každej izbe s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne, nadštandardné použité materiály pre výber parkiet 35 farieb, interiérových dverí 32 farieb, obklad z celého výberu v ponuke Siko kúpeľne, batérie značky Grohe, WC značky Vitra a ďalších veľmi kvalitných materiálov. Lokalita ponúka veľmi tiché prostredie s množstvom zelene a veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do Bratislavy aj s MHD, pred Obchodné centrum Zlaté piesky to je presne 6 km. Na skok z domu je nová COOP Jednota, možnosť jazdy na koňoch a golfové ihrisko, kúsok ďalej je Tesco a obchodné centrum MONAR kde sú rôzne prevádzky ako (bankomaty SLSP a Tatra Banka, DM drogeria, lekáreň, Zubár, Papiernictvo, Reštaurácie, Materská Škôlka a Škola a mnoho iných. . )  Informácie o nehnuteľnosti Adresa: Jazdecká 1 Rok výstavby: 2019 Stav nehnuteľnosti: Novostavba Energetický certifikát: A Vlastníctvo: Firemné Počet jednotiek v objekte: 0 Počet nadzemných podlaží: 0 Počet podzemných podlaži: 0 Podlažie: 0 Počet izieb/miestností: 4 Počet kuchýň: 0 Počet kúpeľní: 0 Počet WC: 3 Počet špájz: 0 Počet kumbálov: 0 Počet šatníkov: 0 Terasa: 80 m² Vonk. park. miesto: 2 Garážové státie: 1 Šírka pozemku: 26 m Dĺžka pozemku: 44 m Terén pozemku: Rovinatý Umiestnenie: Intravilán Orientácia: Juhozápadná, Konštrukčné prvky Okná: Hliníkové, Dvere: Hliníkové, Steny: Stierka, Fasáda: Drevená, Omietka, Strecha: Rovná, Umiestnenie: Samostatný, Poloha a prístup Poloha: Okrajová časť, Samota, Tichá časť Prístupová komunikácia: Asfaltová, Doprava: MHD,Inžinierske siete Plyn: Na pozemku Voda: Áno Na pozemku: Diaľkový vodovod, Elektrina: Áno Kanalizácia: Áno Na pozemku: Kanalizácia, Kúrenie: Krb, Lokálne, Podlahové, Telekomunikačné a dátové pripojenie: Optická sieť, Vybavenie a okolie Voľnočasové aktivity: Cykloturistika, Detské ihriská, Fitnescentrum, Park, Reštaurácia, Rybolov, Športové ihriská Bezpečnosť: Alarm, Bezpečnostné dvere, Kamerový systém, Charakteristika objektu: Dobrá lokalita, Dobrí susedia, Luxusný, Slnečný

369 500 €
1 785,02 €/m²
vrátane energií
THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.
NA PREDAJ  - PEKNÝ  1 izb. byt S TERASOU V CENTRE ŠAMORÍNA - HLAVNÁ ULICA

NA PREDAJ - PEKNÝ 1 izb. byt S TERASOU V CENTRE ŠAMORÍNA - HLAVNÁ ULICA

Lokalita: HLAVNÁ, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

AG reality & finance ,s.r.o z poverenia majiteľa bytu - Ponúkame na predaj veľmi pekný, slnečný a priestranný 1-izbový byt rozdelený na dennú a nočnú časť , s veľkou terasou vhodnou na posedenie, v polyfunkčnom bytovom dome nachádzajúcom sa priamo v centre mesta - Hlavná ulica Byt je orientovaný na Severovýchod do tichého časti dvora . Bytový dom bol postavený v roku 2013. Byt je s priestrannou terasou o výmere 8m2 , nachádza sa na 3 P/ 3 P . Rozloha bytu je 52,15 m2 obytnej plochy a je veľmi dobre dispozične riešený. DISPOZÍCIA BYTU: Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné - vstup do chodby z ktorej je vstup do kúpeľne spojenej s WC a priestrannej izby rozdelenej na nočnú a dennú časť presklenými posuvnými dverami z tvrdeného skla spojenej s kuchynským kútom z ktorej je vstup na priestrannú terasu. Orientácia bytu je SV, vďaka čomu je byt svetlý a slnečný. Náklady na byt sú: 65 EUR mesačne. Od domu trvá cesta do centra pešo 2 minúty, 5 minút autom je do X bionicu V bízkosti sa nachádza obchod BILLA , LIDL, Kaufland, Tesco . Škola, je 3 minúty pešo. Susedia sú veľmi príjemný, nekonfliktní. BYT JE KÚPOU VOĽNÝ. MOŽNOSŤ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU. CENA SA NENAVYŠUJE O PROVÍZIU RK. telefónne číslo .: 0903772763, maklér : Andrea Gašpariková E-mail: agrealityafinancie@gmail.com Uverejnené fotografie a textácia inzerátu k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom AG reality & finance, s.r.o Všetky práva sú vyhradené PONÚKAME KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! ( realizované skúsenými poradcami s dlhoročnou bankovou praxou ) - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - yypracovanie odovzdávacieho protokol Z

65 000 €
1 250 €/m²

AGreality & finance , s.r.o
5 izbové rodinné domy RÁZTOČNÁ ulica, BRATISLAVA

5 izbové rodinné domy RÁZTOČNÁ ulica, BRATISLAVA

Lokalita: Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj 5 izbové Rodinné domy na ulici Ráztočná v Bratislave, o výmere 110m2 + 275m2 pozemok. Rodinné domy sú súčasťou dvojdomov. Cena HOLODOM 240 000 eur. Dom je možné dokončiť aj do štandardu ( pripravujeme ). Kolaudácia je plánovaná na február - marec 2020 Domy sú postavené z: - obvodové steny 30cm tehla POROTHERM - zateplenie 140mm polystyrén - tepelná izolácia strechy minerálnou vlnou hr. 300 mm - plastové 6 komorové okná SALAMANDER PROFIL s izolačným trojsklom - deliaca stena medzi bytmi 2x POROTHERM AKU akustická tehla na zabezpečenie odhlučnenia susediacich bytov, hrúbky 20cm +5 cm minerálna vlna ISOVER – celková hrúbka muriva 45 cm - strešná krytina TERRAN Zenit - vápenno- cementové omietky - kabeláž, vypínače na exteriérové žalúzie - štruktúrovaná a dátová kabeláž - kabeláž na alarm - kabeláž -coaxiál - vonkajšia omietka stien škrabaná štruktúra hr. 2mm - vonkajší obklad keramický - kameň - príprava na KRB Vykurovanie domu je zabezpečené podlahovým kúrením zn. DEVI, 9 samostatných okruhov. Ohrev vody zabezpečuje 120l bojler. Na povalu domu je zabezpečený vstup a cca 20m2 je pripravených ako úložný priestor. V cene domu je oplotenie ( medzi domami pletivo zn. RETIC a za domom betónový plot ), parking pre autá a terasa za domom zo zámkovej dlažby.

240 000 €
2 181,82 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
Kvalitné 4 izbové domy s dvoj garážou a pozemkom od 788m2 v obci Kalinkovo - Alej Hrušov

Kvalitné 4 izbové domy s dvoj garážou a pozemkom od 788m2 v obci Kalinkovo - Alej Hrušov

Lokalita: Kalinkovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 149 m²

Ponúkame na predaj kvalitné tehlové domy v obci Kalinkovo - Alej Hrušov. Čistá obytná plocha domu je 112,7m2 + dvoj garáž 36,75m2. Celková zastavá plocha domu s garážou 183,75m2. Výmera pozemku je od 788m2 do 886m2. Dispozícia domu: Vstup cez kryté zádverie (12,40m2), vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa (sprchový kút, vaňa, wc), technická miestnosť, šatník, tri samostatné izby, kuchyňa spojená s obývacou izbou z ktorej je vstup na krytou terasu (20,25m2). V dispozícii domu je priestranná dvoj - garáž s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie zn. Hörmann. Rodinný dom so sedlovou strechou je postavaný z kvalitných materiálov. Vykurovanie domu je realizované tepelným čerpadlom a rozvodom podlahového kúrenia. V dome je príprava na krb. Dom bude napojený na optický kábel. Samozrejmosťou je rozvod alarmu. Dom je napojený na všetky IS (mestská voda, elektrina, kanalizácia). Kolaudácia je plánovaná na júl 2019. Domy je možné kúpiť v stave HOLODOM prípadne v prevedení ŠTANDARD. CENY: DOM C1 4 izbový, obytná plocha 112,70m2, pozemok 886m2, cena 229 990 eur v prevedení HOLODOM DOM C2 4 izbový, obytná plocha 112,70m2, pozemok 788m2, cena 219 990 eur v prevedení HOLODOM V prípade záujmu o prevedenie ŠTANDARD je doplatok k cene domu vo výške 8 000 eur. Domy budú oplotené a s vybudovanými parkovacími miestami, trasou a chodníky. Rodinné domy sú situované v poslednej ulici projektu Alej Hrušov Kalinkovo. Pozemky sú orientované na les a na hrádzu. Celá lokalita je už vybudovaná. Domy budú financované až po ich dokončení, klient skladá iba zálohu. V cene domu je zarátaný kompletný právny servis. Možnosť využitia nášho hypotekárneho makléra, pri realizovaní financovania. Domy je možné vidieť. V prípade bližších informácii nás neváhajte kontaktovať.

219 990 €
1 476,44 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
SKOLAUDOVANÝ 4 izbový dom v obci Chorvátsky Grob, 2x kúpeľňa, tichá lokalita

SKOLAUDOVANÝ 4 izbový dom v obci Chorvátsky Grob, 2x kúpeľňa, tichá lokalita

Lokalita: Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 114 m²

Ponúkame na predaj 4 izbové rodinné domy v obci Čierna Voda o výmere 114m2, pozemok 300m2. Domy sú postavené z tehly 30cm, zateplenie polystyrén 12cm, plastové okná trojsklo antracit, vodovodné podľahové kúrenie v celom dome na elektrický bojler so zásobníkom. Prízemie: vstupná chodba, samostatné WC s umývadlom, kuchyňa s obývacou izbou a 2 výstupmi na pozemok, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom. Poschodie: 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, WC a umývadlom HOLODOM: 145 000 eur ŠTANDARD: 155 000 eur Štanadard obsahuje: - obklady a dlažby v kúpeľni, WC a technickej miestnosti - dlažba vo vstupnej chodbe - laminátové podlahy - sanita Súčasťou stavby je aj parkovacie miesto pre 2 vozidlá zo zámkovej dlažby a terasa za domom zo zámkovej dlažby. Rodinné domy sa nachádzajú v lokalite, kde je okrem iného aj Tesco, ktoré je dostupné pešo za 5min. Rodinné domy sú už postavené, práve prebieha kolaudácia a sú ihneď voľné.

145 000 €
1 271,93 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
BOND REALITY – NA PREDAJ 4 IZB. RODINNÝ DOM , NOVÁ DEDINKA - okr. SENEC

BOND REALITY – NA PREDAJ 4 IZB. RODINNÝ DOM , NOVÁ DEDINKA - okr. SENEC

Lokalita: Nová Dedinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 163 m²

Ponúkame na predaj, 4 izbový rodinný dom osemročná NOVOSTAVBA v obci NOVÁ DEDINKA neďaleko mesta SENEC. Úžitková plocha domu je 104 m2, zastavaná plocha 130 m2 s upraveným pozemkom s výmerou 519 m2. Dom má k dispozícii dve vonkajšie zastrešené parkovacie miesta. Rodinný dom je, zaujímavo, výborne dispozične riešený, obývacia izba s krbom a kuchyňou, tri nepriechodné spálne, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a WC, špajza, technická miestnosť s ďalším WC, a nádherná zimná záhrada o výmere 42 m2 s krbovými kachlami. Na pozemku sa nachádza priestranný záhradný drevený domček o výmere 17,85 m2 v štýle slovenskej drevenice. Kúrenie je riešené plynovým kondenzačným kotlom Vailant a ohrev teplej vody tiež zabezpečujú solárne panely. Úžasná, pokojná lokalita, dobrá občianska vybavenosť. Možnosť financovania aj na HÚ. V odmene pre RK je zahrnutý kompletný právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie nehnuteľnosti. Ponúkame aj bezplatné Hypotekárne poradenstvo. Cena vrátane odmeny pre RK: 175.000,- EUR

175 000 €
1 073,62 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
III ETAPA rodinných domov v Rovinke v predaji - 4 izbové rodinné domy v blízkosti hrádze

III ETAPA rodinných domov v Rovinke v predaji - 4 izbové rodinné domy v blízkosti hrádze

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj 4 izbové moderné rodinné domy v dvoch variantoch - poschodový alebo bungalov. Každý rodinný dom má vlastný pozemok, rovnako tak každá jednotka má vlastné parkovanie. Domy sú postavené z tehly, s rovnou strechou, plastové okná s izolačným trojsklom, elektrický kotol na ohrev TÚV. V celom dome je podlahové kúrenie. Domy sú zateplené. Výmera poschodového domu je 91m2. Výmera prízemného domu je 94m2. Pozemky sú v rozmeroch od 161m2 do 329m2. Domy je možné zakúpiť vo vyhotovení HOLODOM za cenu od 139 000 eur V prevedení ŠTANDARD sú ceny od 149 000 eur ŠTANDARD obsahuje: - Laminátová podlaha v izbách a v kuchyni - 1 x umývadlo v kúpelni - 1x umývadlo vo wc, - Plastová vaňa - 2 x wc - interiérové dvere - Dlažba v chodbe, wc a v kúpeľni - Obklady v kúpeľni a wc - Parkovacie miesta zo zámkovej dlažby a terasa * štandard neobsahuje kuchynskú linku. Kolaudácia domu je plánovaná na koniec roku 2019. V lokalite je plánovaná výstavba novej materskej škôlky. Výstavba sa nachádza v kompletne vybavenej časti obce. Nové nákupné centrum, čerpacia stanica, samostatná križovatka pre pohodlný výjazd z lokality a tesná blízkosť hrádze. Celý projekt realizuje renovovaný developer, ktorý realizoval výstavby v priľahlých obciach napr. Bernolákovo, Hamuliakovo, Malinovo a pod. Pri záujme o kúpu sa skladá rezervačný poplatok v sume 3000 eur. Ostatné prostriedky sú hradené až po dokončení domu/kolaudácii. Možnosť financovania pomocou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi sprostredkujeme. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. je možné vidieť hotový dom.

139 000 €
1 263,64 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
Kvalitné 4 izbové domy s pozemkom od 602m2, v obci Kalinkovo - Alej Hrušov

Kvalitné 4 izbové domy s pozemkom od 602m2, v obci Kalinkovo - Alej Hrušov

Lokalita: Kalinkovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 140 m²

Ponúkame na predaj kvalitné tehlové domy v obci Kalinkovo - Alej Hrušov. Čistá obytná plocha domu je 112,7m2 + 24m2 kryté plochy (terasa, zádverie). Celková zastavaná plocha domu 140,90m2. Výmera pozemku je od 602m2 do 644m2. Dispozícia domu: Vstup cez kryté zádverie (4,10), vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa (sprchový kút, vaňa, wc), technická miestnosť, šatník, tri samostatné izby, kuchyňa spojená s obývacou izbou z ktorej je vstup na krytú terasu (20,25m2). Rodinný dom so sedlovou strechou je postavaný z kvalitných materiálov. Vykurovanie domu je realizované tepelným čerpadlom a rozvodom podlahového kúrenia. V dome je príprava na krb. Dom bude napojený na optický kábel. Samozrejmosťou je rozvod alarmu. Dom je napojený na všetky IS (mestská voda, elektrina, kanalizácia). Kolaudácia je plánovaná na jún 2019. Domy je možné kúpiť v stave HOLODOM prípadne v prevedení ŠTANDARD s doplatkom 8 000 eur. CENY: DOM B1 4 izbový, obytná plocha 112,70m2, pozemok 602m2, cena 184 990 eur v prevedení HOLODOM DOM B2 4 izbový, obytná plocha 112,70m2, pozemok 612m2, cena 185 990 eur v prevedení HOLODOM DOM B3 4 izbový, cena 187 990 eur v prevedení HOLODOM - Predaný DOM B4 4 izbový, obytná plocha 112,70m2, pozemok 644m2, cena 189 990 eur v prevedení HOLODOM Domy budú oplotené a s vybudovanými parkovacími miestami, trasou a chodníkmi. Rodinné domy sú situované v poslednej ulici projektu Alej Hrušov Kalinkovo. Pozemky sú orientované na les a na hrádzu. Celá lokalita je už vybudovaná. Domy budú financované až po ich dokončení, klient skladá iba zálohu. V cene domu je zarátaný kompletný právny servis. Možnosť využitia nášho hypotekárneho makléra, pri realizovaní financovania. Domy je možné vidieť. V prípade bližších informácii nás neváhajte kontaktovať.

184 990 €
1 321,36 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
4 izbový rodinný dom, 126m2, pozemok 341m2, Čierna Voda

4 izbový rodinný dom, 126m2, pozemok 341m2, Čierna Voda

Lokalita: Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj rodinné domy, ktoré sú súčasťou dvojdomov v obci Čierna Voda. Úžitková plocha rodinných domov je od 126,6m2 po 135,6m2. Pozemky od 224m2 po 341m2. Všetky domy disponujú parkovacím státím zo zámkovej dlažby o veľkosti 64,8m2, terasami o veľkosti 15m2 a bočným chodníkom od parkovacieho státia až po terasu. Domy sú oplotené zo zadnej časti betónovým plotom a bočné časti pletivom, ukončeným bráničkou. Na 1. podlaží sa nachádza vstupná chodba, WC, technická miestnosť, úložný priestor pod schdiskom, obývacia izba spojená s kuchyňou. Na 2. podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom a WC. Cena domov v ŠTANDARDE je od 165 000 eur podľa výmery pozemku a domu. Súčasťou štandardu je: - laminátové podlahy - interiérové dvere a obložky - obklady a dlažby - sanita Kuchynská linka nie je súčasťou štandardu. Rodinné domy sú dokončené a ihneď voľné. Je k dispozícií vzorový dom pre obhliadky ( viď. foto ). Ponúkame na predaj rodinné domy, ktoré sú súčasťou dvojdomov v obci Čierna Voda. Úžitková plocha rodinných domov je od 126,6m2 po 135,6m2. Pozemky od 224m2 po 341m2. Všetky domy disponujú parkovacím státím zo zámkovej dlažby o veľkosti 64,8m2, terasami o veľkosti 15m2 a bočným chodníkom od parkovacieho státia až po terasu. Domy sú oplotené zo zadnej časti betónovým plotom a bočné časti pletivom, ukončeným bráničkou. Na 1. podlaží sa nachádza vstupná chodba, WC, technická miestnosť, úložný priestor pod schdiskom, obývacia izba spojená s kuchyňou. Na 2. podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom a WC. Cena domov v ŠTANDARDE je od 165 000 eur podľa výmery pozemku a domu. Súčasťou štandardu je: - laminátové podlahy - interiérové dvere a obložky - obklady a dlažby - sanita Kuchynská linka nie je súčasťou štandardu. Rodinné domy sú dokončené a ihneď voľné. Je k dispozícií vzorový dom pre obhliadky ( viď. foto ). Ponúkame na predaj rodinné domy, ktoré sú súčasťou dvojdomov v obci Čierna Voda. Úžitková plocha rodinných domov je od 126,6m2 po 135,6m2. Pozemky od 224m2 po 341m2. Všetky domy disponujú parkovacím státím zo zámkovej dlažby o veľkosti 64,8m2, terasami o veľkosti 15m2 a bočným chodníkom od parkovacieho státia až po terasu. Domy sú oplotené zo zadnej časti betónovým plotom a bočné časti pletivom, ukončeným bráničkou. Na 1. podlaží sa nachádza vstupná chodba, WC, technická miestnosť, úložný priestor pod schdiskom, obývacia izba spojená s kuchyňou. Na 2. podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom a WC. Cena domov v ŠTANDARDE je od 165 000 eur podľa výmery pozemku a domu. Súčasťou štandardu je: - laminátové podlahy - interiérové dvere a obložky - obklady a dlažby - sanita Kuchynská linka nie je súčasťou štandardu. Rodinné domy sú dokončené a ihneď voľné. Je k dispozícií vzorový dom pre obhliadky ( viď. foto ). Ponúkame na predaj rodinné domy, ktoré sú súčasťou dvojdomov v obci Čierna Voda. Úžitková plocha rodinných domov je od 126,6m2 po 135,6m2. Pozemky od 224m2 po 341m2. Všetky domy disponujú parkovacím státím zo zámkovej dlažby o veľkosti 64,8m2, terasami o veľkosti 15m2 a bočným chodníkom od parkovacieho státia až po terasu. Domy sú oplotené zo zadnej časti betónovým plotom a bočné časti pletivom, ukončeným bráničkou. Na 1. podlaží sa nachádza vstupná chodba, WC, technická miestnosť, úložný priestor pod schdiskom, obývacia izba spojená s kuchyňou. Na 2. podlaží sa nachádzajú 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom a WC. Cena domov v ŠTANDARDE je od 165 000 eur podľa výmery pozemku a domu. Súčasťou štandardu je: - laminátové podlahy - interiérové dvere a obložky - obklady a dlažby - sanita Kuchynská linka nie je súčasťou štandardu. Rodinné domy sú dokončené a ihneď voľné. Je k dispozícií vzorový dom pre obhliadky ( viď. foto ).

165 000 €
1 309,52 €/m²

BOND Reality - franchisingová sieť, s.r.o.
*** POZOR POSLEDNE 2 DOMY  NA PREDAJ  !!!   Ponukame na  predaj  krasne 4 izb.rodinne  domy v Stupav

*** POZOR POSLEDNE 2 DOMY NA PREDAJ !!! Ponukame na predaj krasne 4 izb.rodinne domy v Stupav

Lokalita: Pod kopcami, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

*** POZOR - ZOSTAVAJU POSLENE 2 DOMY NA PREDAJ !!! Ponúkame Vam na predaj POSLEDNE 2 SKOLAUDOVANE samostatne stojacie 4 izb. rodinne domy v novo vybudovanej tichej štvrti Stupavy v tesnej blízkosti lesa. Pozemok o výmere 547m2 ponúka dostatok zelene a priestoru na rodinné aktivity. DOMY SU NANOVO NAFOTENE A PREDAVAJU SA KOMPLET PRIPRAVENE A BUDU ODOVZDANE. - S OPLOTENIM - S PREDNOU ELEKTRICKOU BRANOU, - VYDLAZDENE SPEVNENE PLOCHY ( NA PARKING + CHODNIK KU VCHODU - VYROVNANY POZEMOK - SUCASTOU DOMU SU AJ : GEBERITY NA WC - KVALITNY KONDENZACNY PLYNOVY KOTOL ZNACKY JUNKERS A ZASOBNIKOM NA TEPLU VODU 110L MOZETE SI VYBRAT DOMCEK BUD - S PARKETAMI A DLAZBOU ALEBO BEZ... CENA ZA DOM BEZ PARKIET A DLAZIEB SA PREDAVA ZA 246.400 € Možnosť kúpy "hotového" domu s parketami a dlažbou v hodnote 4.200 eur za zvýhodnenú cenu 249.000,-eur Rodinne domy boli navrhnute na mieru Architektmi zohľadňujúc danosti lokality a orientáciu na svetové strany, ktorá ovplyvnila optimálny tvar domu. Vďaka možnosti realizovať až 3 parkovacie miesta na vlastnom pozemku zabezpečí komfort pre celú rodinu aj návštevy. Dopravným zápcham sa ľahko vyhnete vďaka výhodnej polohe, kúsok od dopravného napojenia na diaľnicu D1 - exite Lozorno. Dom je realizovaný lokálnou stavebnou firmou z poctivých kvalitných materiálov. - 547 m2 pozemok - 136 m2 zastavaná plocha - 315 m2 plocha zelene - nosná konštrukcia z keramických pálených tehál - teplovodné podlahové vykurovanie - okná s izolačným troj sklom v sivej farbe z exteriéru - krytá terasa orientovaná na západ - zvýšený strop v obývacej časti - energetická trieda A1 - globálny ukazovateľ - 4 izbový rodinný dom - priestranná obývačka s kuchyňou a jedálňou - dve detské izby so západnou orientáciou - spálňa rodičov so samostatnou kúpeľňou a šatníkom - samostatné wc pri vstupe - špajza a technická miestnosť ODPORÚČAME! Cena rodinného domu je 246.400 eur (cena domu bez parkiet a dlažby. Možnosť kúpy "hotového" domu s parketami a dlažbou v hodnote 4.200 eur v cene 249.000,-eur Vrátane provízie za servis RK, ktorá zabezpečí kompletný právny a predajný servis (ZBZ, KZ, návrh na vklad, kataster, banky, preberací protokol). V prípade o obhliadku kontaktujte makléra na tč. 0914 170 876

246 400 €
2 324,53 €/m²

Pobočka Bratislava
5-izb. nízkoenergetický rodinný dom s 298 m2 pozemkom v Marianke, časť Vinohrady II. - len min. od Z

5-izb. nízkoenergetický rodinný dom s 298 m2 pozemkom v Marianke, časť Vinohrady II. - len min. od Z

Lokalita: Stupavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 131 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový nízkoenergetický dvoj- podlažný rodinný dom s výmerou 131 m2 a 298 m2 pozemkom v Marianke. Domy Marianka v časti Vinohrady II. je rezidenčný projekt tvorený z 11 rodinných domov s garážami, ktorý ponúka dostupné bývanie s nízkymi mesačnými nákladmi. Domy sú situované v tichom prostredí v kontakte s prírodou avšak len 15 minút autom od centra Bratislavy. Je možnosť výberu 4 alebo 5- izbovej dispozície rodinného domu s celkovou výmerou 131 m2. Popis projektu: Projekt Vinohrady II. sa nachádza pri tichej Stupavskej ulici, v novovybudovanej zóne obce Marianka. Výborné dopravné spojenie je aj vďaka linkám MHD, ale aj pár kilometrov vzdialenému diaľničnému napájaču. Domy sú rozmiestnené tak, aby mal každý majiteľ čo najväčšie súkromie a v spoločných častiach vždy dostatok svetla. Pri dispozícii sa kládol veľký dôraz nato, aby neboli priechodné izby, poschodie dostatočne oddeľovalo dennú časť od nočnej a každý dom mal k dispozícií oddelené WC. Každý dom má svoje obvodové murivo s izoláciou, teda nie jednu spoločnú priečku, čo zaručuje podobný komfort bývania ako samostatne stojace domy. Ceny rodinných domov sa pohybujú od 221.600 EUR do 236.100 EUR. Dokončenie projektu je plánované na leto 2019. Prevedenie domu- HOLODOM: Domy budú postavené systémom Ytong a zateplené polystyrénom spolu s finálnym povrchom fasády. Domy sa predávajú v prevedení holodom, ktoré zahŕňa vstupné bezpečnostné dvere, plastové okná (3-sklo, biela/antracit), anhydridové potery, vápenno - cementové vnútorné omietky, príprava na kuchynskú linku, príprava pre krb, kompletnú elektroinštaláciu a vodoinštaláciu. Lokalita: Obec Marianka je situovaná tesne pri Bratislave a do jej centra je len okolo 10 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Obec je lemovaná kopcami Malých Karpát, vzdialených len 10 minút chôdze. Na svoje si prídu nielen rodiny s malými deťmi, ale aj turisti a športovci v jazdeckej škole, na turistických chodníkoch alebo bežeckých či cyklistických trasách. Ďalej sa tu nachádzajú obchody, reštaurácie, autobusová zastávka (5 min. chôdzou), materská škola so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko, OC Bory Mall (8 min. autom)

221 600 €
1 691,60 €/m²

GRAVITAS a. s.
TUPÉHO ul. - 4-izbový dom s okrasnými a ovocnými drevinami - Nové Mesto

TUPÉHO ul. - 4-izbový dom s okrasnými a ovocnými drevinami - Nové Mesto

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Na predaj 4-izbový 2-podlažný rodinný dom na ul. Tupého - Bratislava III - Nové Mesto s úžitkovou plochou 136,5 m2, so zastavanou plochou 93 m2 a s pozemkom o výmere 617 m2.   Jedná sa o novostavbu skolaudovanú v r.2009, situovanú na mierne svahovitom pozemku, vďaka čomu je z domu pekný výhľad na Bratislavu.   Dispozícia: - prízemie: zádverie, malá vstupná  predsieň, kuchyňa s komorou, jedáleň so vstupom na krytú terasu, samostatná veľká obývačka s krbom, WC, chodba, schodisko vedúce na horné podlažie - poschodie: tri samostatné spálne - z dvoch izieb je vstup na veľký balkón, priestranná kúpeľňa so zaujímavo riešeným vikierovým oknom, v ktorej  je  rohová vaňa, sprchový kút, umývadlo, bidet   Vybavenie: rohová kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými spotrebičmi (plynová varná doska, vstavaná rúra, umývačka riadu) a barovým pultom, krb v obývačke, plynový kotol PROTHERM, vstavaná skriňa v chodbe na prízemí, ako aj v izbách na poschodí Vykurovanie - radiátormi, plynový kotol Materiály: -tehla Porotherm hr. 38 mm + zateplenie -strešná krytina Bramac -plastové okná s izolačným dvojsklom -podlahy: dolné podlažie gresová dlažba v jednotnom farebnom prevedení, okrem obývačky, kde sú laminátové podlahy ako aj v izbách na poschodí Na pozemku sa nachádza aj samostatne stojaci 1-izbový domček s garážou v spodnej časti. Do domčeka je dovedená voda a elektrina, je plne obývateľný, s možnosťou využitia ako hosťovský dom. Z domčeka sa vychádza na krytú terasu, ktorá má samostatnú pec s roštom. Nad veľkým betónovým septikom sa nachádza drevostavba na odkladanie záhradnej techniky a iných vecí. Možnosť parkovania dvoch áut vo dvore a jedno auto v garáži s automatickou bránou. Pozemok má  peknú parkovú úpravu s okrasnými a ovocnými drevinami, rastlinami, časť pozemku je vyhradená na dopestovanie si vlastnej zeleniny a byliniek. Pozemok je oplotený so vstupnou automatickou bránou. Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie ELITEREAL ? -neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti -bezplatný právny servis je samozrejmosťou -zmluvy autorizované advokátom -zabezpečíme vyhotovenie kúpnopredajných zmlúv, návrhu na vklad do katastra a ďalšej potrebnej zmluvnej dokumentácie -hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra, -hradíme poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách -hradíme správne poplatky za výpis z listu vlastníctva -ponúkame BEZPLATNÉ HYPOTEKÁRNE PORADENSTVO – kde Vám náš hypotekárny špecialista zariadi výber najvýhodnejšieho modelu financovania pre Vašu nehnuteľnosť, spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver a navyše máte v tomto prípade vypracovanie znaleckého posudku ZDARMA!

495 000 €
3 613,14 €/m²

ELITEREAL s. r. o.
PRENÁJOM 2 izbový byt NOVOSTAVBA Bratislava Staré Mesto oproti Prezidentskému palácu - EXPISREAL

PRENÁJOM 2 izbový byt NOVOSTAVBA Bratislava Staré Mesto oproti Prezidentskému palácu - EXPISREAL

Lokalita: Suché mýto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame do prenájmu krásny, úplne nový 2 izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta v projekte Modrá guľa. Byt je na 6. poschodí s celkovou výmerou 40 m2 + pivničná kobka (3m²). Byt má obývaciu časť spojenú s kuchynským kútom, spálňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, vysokorýchlostnú WIFI + káblovú televíziu. Byt je plne zariadený, moderná kuchynská linka so spotrebičmi, dve priestranné vstavané skrine a práčka. Byt sa nachádza na Suchom mýte pri Michalskej bráne, oproti Prezidentskému palácu a prednosťou je tiež dostupnosť akejkoľvek formy dopravy pri dochádzaní za prácou, s priamym napojením na všetky dopravné ťahy mesta. Byt je voľný od 5. júla 2019 Cena : 580 €/mesiac + energie cca 170 EUR/mesiac  Info 0911 828 407

580 €/mes.
14,50 €/m²/mes.

Expis real, spol. s r.o.
PRENÁJOM 2 izbový byt NOVOSTAVBA Bratislava Ružinov Miletičova 60 - EXPISREAL

PRENÁJOM 2 izbový byt NOVOSTAVBA Bratislava Ružinov Miletičova 60 - EXPISREAL

Lokalita: Miletičova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Ponúkame do prenájmu krásny, úplne nový, svetlý 2 izbový byt v novostavbe v centre Bratislavy v projekte Miletičova 60. Byt je na 4. poschodí s celkovou výmerou 47 m2 + pivničná kobka (2,19m²). Byt má obývaciu časť spojenú s kuchynským kútom, spálňu, kúpeľňu s vaňou a samostatnú toaletu. Byt je plne zariadený nábytkom, moderná kuchynská linka so spotrebičmi vrátane umývačky riadu, dve priestranné vstavané skrine, práčka a vysokorýchlostný internet s WIFI. Byt sa nachádza na Miletičovej 60, oproti centrálnemu trhovisku, má južnú orientáciu do tichej rezidenčnej zóny a prednosťou je tiež dostupnosť akejkoľvek formy dopravy pri dochádzaní za prácou, s priamym napojením na všetky dopravné ťahy mesta. Byt je voľný od 1. júla Cena : 550 EUR/mesiac + energie cca 145 EUR/mesiac  Info 0911 828 407

550 €/mes.
11,70 €/m²/mes.

Expis real, spol. s r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 926