Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 761 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 939
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v novostavbe Letka , 178,8 m2, Nov

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v novostavbe Letka , 178,8 m2, Nov

Lokalita: Topoľová, Nová Dubnica (Ilava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 179 m²

 3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=GT8hTCFVEb4 Video prehliadka TU. https://youtu.be/Snt5hmz66Iw Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v novostavbe Letka , 178,8 m2, Nová Dubnica. Budova je realizovaná ako dve samostatné stavby. Obchodný priestor má vlastné súpisné číslo a bol kolaudovaný samostatne. Nachádza sa v blízkosti Hotela Dynamic v novostavbe Letka I na prízemí budovy. Má presklený výklad z oboch strán budovy. Priestor disponuje prípravou na kanalizáciu. V obchodnom priestore je osadená elektromerová rozvodná skriňa a sú namontované vodomery na teplú a studenú vodu. Predpríprava pre napojenie odvetrávania hygienických priestorov. Priestor má aj samostatný nástenný hydrant. Vykurovanie je podlahové a má samostatný rozdelovač. Pri vstupe sú senzorovo otvárateľné dvere. Cena za m2 je 1.000,-Eur + DPH. Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU. + ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

179 000 €
1 000 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na prenájom priestor, 50 m2, Dubnica nad Váhom - Námestie Matice Slovensk

IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na prenájom priestor, 50 m2, Dubnica nad Váhom - Námestie Matice Slovensk

Lokalita: Námestie Matice Slovenskej, Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!! Ponúkame Vám na prenájom priestor, 50 m2, Dubnica nad Váhom - Námestie Matice Slovenskej. Priestor sa nachádza v novostavbe s výťahom na 1.poschodí zo 4. Úžitková výmera je cca 50 m2. Udržiavaný, krásne presvetlený priestor vhodný na kanceláriu, ateliér,  ambulancia, IT firma, foto štúdio, projektová kancelária a iné.  Možnosť bezplatného parkovania v okolí, alebo plateného parkovovania  pri objekte. Bytový dom zabezpečuje upratovanie spoločných priestorov. Má kamerový monitoring a vstup je cez vrátnika. Vedľajší  nájomca je účtovná kancelária.  

425 €/mes.
8,50 €/m²/mes.

BartanusReality, s. r. o.
Ponúkame Vám na prenájom zariadený kancelársky priestor, Dubnica nad Váhom.

Ponúkame Vám na prenájom zariadený kancelársky priestor, Dubnica nad Váhom.

Lokalita: Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Záujemca neplatí za sprostredkovanie žiadnu províziu realitnej kancelárii!!! Ponúkame Vám na prenájom zariadený kancelársky priestor, Dubnica nad Váhom.  Nachádza sa v časti Háje . Priestor je rozdelený na 2 mietnosti ,WC , kúpeľňa ,kuchynský kútik. V budove je možnosť pripojenia sa na WIFI a celá budova je zabezpečená kamerovým systémom a alarmom. Parkovisko je priamo pred budovou. Mesačný nájom vrátane nákladov na energiu je 530,- Eur.

550 €/mes.
6,88 €/m²/mes.

BartanusReality, s. r. o.
Na predaj rodinný dom bungalov Ilava. 3D prehliadka

Na predaj rodinný dom bungalov Ilava. 3D prehliadka

Lokalita: Ilava (Ilava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 173 m²

3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=2GLuhrwZKpp Video prehliadka TU. https://youtu.be/S0gIfb43lSY Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu v Ilave, ul. Medňanská  s úžitkovou plochou 173 m2 so škridlovou strechou. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 537 m2, zastavaná plocha predstavuje výmeru 190 m2 (vrátane terasy cca 5 m2 a garáže). K domu patria aj spoluvlastnícke podiely na prístupovej ceste v celkovej výmere 222 m2, kde sú vybudované aj nové inžinierske siete (kanalizácia, voda. el.energia), cesta je z hladkého liateho betónu. Ako je dom riešený dispozične si môžete pozrieť na 3D virtuálnej prehliadke. Súčasťou domu je aj garáž o rozlohe 27 m2. Bungalov je vo výstavbe, plánované ukončenie výstavby je jeseň 2019. Odovzdaný bude v štádiu holodom (skolaudovaný) čo znamená, že stavba bude s vnútornými priečkami, inštaláciami, izoláciami, vnútornými omietkami, strechou, vonkajšou fasádou, oknami a vstupnými dverami. Je ale možnosť dohody dokončenia stavby. V blízkosti domu je dobrá občianska vybavenosť, rýchle napojenie na diaľnicu, rýchly prístup do centra mesta. Kompletné informácie o výstavbe, použitých materiáloch a technológiách dostanete pri obhliadke. Objekt bude vybavený plastovými oknami a balkónovými dvermi,  dverami s bezpečnostným zámkom. Vykurovanie bude podlahové, elektrické,  ohrev vody elektrtickým bojlerom, steny a stropy so sadrovou omietkou.  Vonkajšie zateplenie bude polystyrénom.  Spevnené plochy na pozemku budú so zámkovou dlažbou.  Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU. + ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.  

164 500 €
950,87 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
DELTA 4 izb. RD na pozemku 541m2- SKOLAUDOVANÉ

DELTA 4 izb. RD na pozemku 541m2- SKOLAUDOVANÉ

Lokalita: Kalinkovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 97 m²

Delta Property Vám ponúka na predaj samostatný 4-izbový RD v stave-HOLODOM, obec Kalinkovo,časť Alej hrušov Dom: výmera je 97m2 - RD je z tvárnice Porfix (37,5cm), zateplenie 15cm polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom, strešná krytina Mediterran, sadrokartónové stropy, vodou ohrievané plynové podlahové kúrenie,2x WC. - 3 nepriechodné izby,každá izba má prípravu na TV/Internet,obývačka spojená s kuchyňou a výstupom na terasu.V podkroví je miesto na úložný priestor. - RD má predprípravu na alarm, internet, TV,klimatizáciu a krb. - RD je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a obecnú kanalizáciu. POZEMOK: k domu prislúcha pozemok o veľkosti 541m2, ktorý nieje oplotený. MOŽNOSŤ DOKONČENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV!- Po vzájomnej dohode,je možnosť dokončiť RD do štandardu SKOLAUDOVANÝ! CENA HOLODOMU : 155 000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

155 000 €
1 597,94 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
NA PREDAJ  RODINNÉ DOMY za 141.900 EUR - MILOSLAVOV

NA PREDAJ RODINNÉ DOMY za 141.900 EUR - MILOSLAVOV

Lokalita: Štvrtocká, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

AG reality & finance , s.r.o. vo výhradnom zastúpení Developera Ponúkame na predaj 4- izbový rodinný dom – bungalov - dvojdom s terasou, parkovacím miestom pre 2 autá. RD je umiestnený v pokojnej časti v zastavanej lokalite Miloslavov, časť Alžbetin dvor . RD je v štádiu výstavby, dokončenie december 2019 v stave ŠTANDARD. DOM: Miloslavov, časť Alžbetin Dvor, okres Senec 4-izbový s terasou úžitková plocha domu 100,00 m2 Terasa 15m2 novostavba, rok 2019, dokončenie 12/2019 dvojdom materiál tehla 30 cm plastové okná zn. Salamander farba antracit vnútorné hladké sadrové omietky, strešná krytina zn. Terran farba antracit, okapy vo farbe antracit ,elektrické teplovodné podlahové kúrenie zn REHAU v celom dome, prístupová cesta - asfaltová IS: elektrina, voda a kanalizácia Optika T-com POPIS: Vstup do domu tvorí priestranná chodba, z ktorej sa dostaneme do malej chodby, ktorá nám otvára krásny priestor do izieb a na konci chodby do obývačky s kuchyňou a s jedálňou. Z obývačky je východ na slnečnú terasu. RD má 3 samostatné izby, jedno samostatné WC a jedno WC je súčasťou kúpelky, kde je priestor pre sprchovací kút aj vaňu. Pred domom je parkovisko pre 2 autá. Cena za pol dom v stave HOLODOM je 141.900,- € (cena zahŕňa terénne úpravy, parkovanie pre 2 autá, zámkovú dlažbu pred domom elektrické teplovodné kúrenie ,kotol zásuvky, vypínače , oplotenie zo všetkých strán okrem brány a bráničky . Cena za poldom v stave ŠTANDARD je 149.900,-€ (cena zahŕňa komplet vo vysokom štandarde - dlažba, obklad, sanita, dvere, parkety, lišty ,oplotenie zo všetkých strán Rozmer miestností: zádverie 4,23 m2 izba 1 10,29 m2 izba 2 11,55 m2 izba 3 10,08 m2 kuchyňa s jedálňou 19,22 m2, obývačka 15,86 m2 kúpeľňa s WC 8,21 chodba 8,69 m2 WC 1,75 terasa 15 m2 POZEMOK: 400 m2 pre polovičku domu OKOLIE: Miloslavov je obec vzdialená necelých 10 km od Bratislavy a stelesňuje predstavu pokojného bratislavského vidieka. Skladá sa z dvoch miestnych častí - Alžbetin Dvor a Miloslava, ktoré sú od seba vzdialené zhruba 2 km. Dostupnosť z hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým aj vlakovým spojením. Dvojdom sa nachádza v miestnej časti Alžbetin Dvor. V pokojnej časti dediny si môžete naplno vychutnať krásne dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. Vďaka strategickej polohe domu to budete mať všade na skok: Materská škola - 12 minút pešo Základná škola - 12 minút pešo Vlaková zástavka Regio Jet - 15 minút pešo Autobusová zástavka - 10 minút pešo Pošta - 10 minút pešo Reštaurácia - 10 minút pešo Wellness a fitness - 1km Jazero Košariská - 6,5km Hrádza - 10 km MAKLÉR : DAGMAR FUSEKOVÁ mobil : 0948 624 470 , mail : d.fusekova@gmail.com PONÚKAME KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS - komplexné poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho produktu, odporučenie najvhodnejšej banky), celý proces vybavovania hypotéky je pre Vás zdarma! ( realizované skúsenými poradcami s dlhoročnou bankovou praxou ) - problematika prevodu nehnuteľností - problematika bezpečnej úhrady kúpnej ceny (hotovosť, vinkulácia v banke, notárska úschova a pod.) - daňová problematika (daň z nehnuteľností) - obhliadky nehnuteľností KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS - vypracovanie Zmlúv o uzatvorení budúcej kúpnej zmluvy - vypracovanie Kúpnych, nájomných zmlúv - vypracovanie Zmlúv o prevode vlastníctva bytu, príp. nebytového priestoru - vypracovanie Dodatkov k zmluvám - vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva - vypracovanie Plnomocenstiev - yypracovanie odovzdávacieho protokol

149 900 €
1 499 €/m²

AGreality & finance , s.r.o
DELTA - 3 izb. RD 135.000 v štandarde

DELTA - 3 izb. RD 135.000 v štandarde

Lokalita: Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 72 m²

Delta Property Vám ponúka Exluzívne na predaj 3-izbový RD v dvojdome, časť Miloslavov (výstavba pri Bille)  Dom: má výmeru 72 m2 + terasa 10,58 m2. - je z brúsenej tehly (30cm), zateplenie 12cm polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom, zvonku antracit zvnútra biele, strešná krytina BRAMAC, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Ohrev vody 120L bojlerom. Pri domoch budú inštalované pergoly. POZEMOK: k domu prislúcha pozemok o veľkosti od 360m2, ktorý je oplotený zeleným pletivom. ŠTANDARD: dom je vybavený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie,v obývacej miestnosti je komín a v podkroví je možnosť úložného priestoru - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu, WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na alarm, internet, TV a klimatizáciu. - dom je napojený na verejný vodovod,elektrinu a kanalizáciu. PARKOVANIE: k domu prislúchajú 2 parkovacie státia. PREDPOKLADANÉ DOKONČENIE JE LETO 2020 Pre viacej info o projekte kliknite tu: http://bit.ly/2F6AJPi CENA v ŠTANDARDE: 135.000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

135 000 €
1 875 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
DELTA- 2 ETAPA BYTY od 113.000 v ŠTANDARDE

DELTA- 2 ETAPA BYTY od 113.000 v ŠTANDARDE

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj novostavby projektu SLNEČNÉ ZÁHRADY 4-izbové mezonety+kúpeľňa v obci Hviezdoslavov (časť záhrady)  MEZONET: výmera bytu je 85m2 - rodinný dom má 4 bytové jednotky, je z tehly Termobrik (25cm), zateplenie 12cm polystyrén, 5-komorové plastové okná s izolačným dvoj-sklom, strešná krytina- Terran, betónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Vlastný inteligentný elektrický bojler na ohrev TÚV. POZEMOK: byty sú postavené na pozemkoch stredné:- 146m2 krajné:- 221m2 ŠTANDARD: - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu,WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na internet, TV. Byty sú napojené na inžinierske siete: elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu. MOŽNOSŤ DOKONČENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV! PARKOVANIE: V cene mezonetu patria 2 parkovacie státia. LOKALITA: Vzdialenosť RD sa nachádza 17km od BA, v kľudnej a rozvíjajúcej sa časti obce. V blízkej dostupnosti na vlak RegioJet (cca 500m) a plánovanú rýchlostnú cestu R7. Obec Hviezdoslavov poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Mesto Šamorín je vzdialené len 5 km a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, neďaleko sa nachádza Aquapark a športový jazdecký areál. KOLAUDÁCIA je plánovaná OKTÓBER/NOVEMBER CENA :      STREDNÉ BYTY v štandarde  113 000 €                  KRAJNÉ BYTY   v štandarde 118.000€ Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

113 000 €
1 329,41 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
DELTA- 2 ETAPA BYTY od 113.000 v ŠTANDARDE

DELTA- 2 ETAPA BYTY od 113.000 v ŠTANDARDE

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 85 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj novostavby projektu SLNEČNÉ ZÁHRADY 4-izbové mezonety+kúpeľňa v obci Hviezdoslavov (časť záhrady) MEZONET: výmera bytu je 85m2 - rodinný dom má 4 bytové jednotky, je z tehly Termobrik (25cm), zateplenie 12cm polystyrén, 5-komorové plastové okná s izolačným dvoj-sklom, strešná krytina- Terran, betónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Vlastný inteligentný elektrický bojler na ohrev TÚV. POZEMOK: byty sú postavené na pozemkoch stredné:- 146m2 krajné:- 221m2 ŠTANDARD: - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu,WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na internet, TV. Byty sú napojené na inžinierske siete: elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu. MOŽNOSŤ DOKONČENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV! PARKOVANIE: V cene mezonetu patria 2 parkovacie státia. LOKALITA: Vzdialenosť RD sa nachádza 17km od BA, v kľudnej a rozvíjajúcej sa časti obce. V blízkej dostupnosti na vlak RegioJet (cca 500m) a plánovanú rýchlostnú cestu R7. Obec Hviezdoslavov poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Mesto Šamorín je vzdialené len 5 km a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, neďaleko sa nachádza Aquapark a športový jazdecký areál. KOLAUDÁCIA je plánovaná OKTÓBER/NOVEMBER CENA :      STREDNÉ BYTY v štandarde 113.000€                  KRAJNÉ BYTY   v štandarde 118.000€ Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.  

113 000 €
1 329,41 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
Na predaj nebytový priestor v Novoskolaudovanom projekte FLAT 75!!!

Na predaj nebytový priestor v Novoskolaudovanom projekte FLAT 75!!!

Lokalita: Čapajevova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 51 m²

BS real estate, a.s. Vám ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 51, 98m2 , ktorý pozostáva z: - prenajímateľného priestoru 40,13m2 - Predsienka 1,97m2 - WC ženy 1,98m2 - WC muži 1,35m2 - WC muži 2,74m2 - Sklad 3,78m2 K priestoru je k dispozícií vyhotovený projekt na realizáciu kaviarne. Priestor sa nachádza v novom skolaudovanom projekte Flat 75 . Bližšie informácie o projekte sa dozviete na našej stránke http://www.flat75.sk/o-projekte/. V prípade ďalších otázok, prípadne záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na markova@bsrealestate.sk, alebo na tel. čísle 0915 533 881.

107 000 €
2 098,04 €/m²

BS real estate a.s.
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt / 82 m2/ + terasa / 87 m2/ novostavba, plus státie,Hviezdoslavov

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt / 82 m2/ + terasa / 87 m2/ novostavba, plus státie,Hviezdoslavov

Lokalita: Hviezdne bývanie, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt / 82 m2/ + terasa / 87 m2/ novostavba, Hviezdoslavov. Súčasťou bytu je i parkovacie státie pred vchodom. POPIS: Jedná sa veľký 3 izbový byt o rozlohe 82 m2. K bytu patrí terasa o výmere 87 m2, ktorá sa nachádza okolo celého bytu. Východ na terasu je zo 4 strán. Z každej izby a kuchyne. Terasa aj byt sa predávajú kompletne zariadené. Kuchyňa je spojená s obývačkou a predáva sa so spotrebičmi. Nachádza sa tu aj umývačka riadu a digestor s možnosťou výstupu do exteriéru. V obývacej izbe ostáva sedacia súprava s úložným priestorom, veľký kuchynský sklenený stôl s úložným priestorom, malý sklenený stôl, kvalitná obývacia stena, kvalitné LED svietidlá . Na chodbe sa nachádza rolldor 2,5 x 2,6 m na výšku a hĺbka 70 cm. Kúpeľňa je s rohovou vaňou, a čo je výhoda je okno na vetranie a skrinky ako úložný priestor. V byte je WC oddelené. Nachádza sa u aj technická miestnosť kde je regál, plynový kondenzačný kotol, mechanický kovový trezor, a pračka. Spálňa je kompletne zariadená na mieru s rolldorom , plus extra úložným priestorom, vysokou manželskou posteľou s úložným priestorom, veľká komoda, stolček, lampy. Ďalej v byte sa nachádza klíma 3,5 KW, plus horný elektrický okruh pre projektor či kamerový systém, IP káble v každej miestnosti +TV. Náklady na bývanie sú nízke: cca 158 100 €. Byt sa nachádza na2. poschodí z dvoch bez výťahu. Pred bytom je ešte chodba, ktorá je v užívaní iba majiteľa tohto bytu. TERASA: Terasa sa nachádza okolo celého bytu a je tu - južná drevená pergola cca 26 m2 plus drevené sedenie pre 7 ľudí, - severná drevená pergola cca 14 m2 plus sedenie pre 5 ľudí, - záhradný domček 11 m2 s výbavou a malou dielňou a veľkým úložným regálovým priestorom, - exkluzívna kompozitná talianska dlažba Marazzi - Treverkhome 20 Quercia 120 x 40/ cca 40 m2/ na teleskopických terčoch, - terasa ďalej obsahuje záhradný nábytok 2 sady, hojdačku / plus závesný systém/ - vodné sudové čerpadlo, sudy na vodu 2 x 500 L a 1 x 200L CENA bytu je 163 200 € celkom.

158 100 €
1 928,05 €/m²

REAL HOLDING s.r.o
Odkúpime Vašu REZERVÁCIU v novovstavbe v Bratislave

Odkúpime Vašu REZERVÁCIU v novovstavbe v Bratislave

Lokalita: Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Rezervovali ste si byt v jednej z plánovaných novostavieb v Bratislave? Zmenila sa Vám situácia alebo ste sa rozhodli kúpiť medzičasom inú nehnuteľnosť ? ODKÚPIME Vašu rezerváciu za aktuálnu trhovú hodnotu, prípadne zaplatíme pokutu pre developera za odstúpenie od zmluvy a prevezmeme záväzky na nás. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom bližších informácií. +421 908 128 358

cena dohodou

TopHome Reality s.r.o.
Odkúpime Vašu REZERVÁCIU novostaby v Bratislave za trhovú cenu

Odkúpime Vašu REZERVÁCIU novostaby v Bratislave za trhovú cenu

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Rezervovali ste si byt v jednej z plánovaných novostavieb v Bratislave? Zmenila sa Vám situácia alebo ste sa rozhodli kúpiť medzičasom inú nehnuteľnosť ? ODKÚPIME Vašu rezerváciu za aktuálnu trhovú hodnotu, prípadne zaplatíme pokutu pre developera za odstúpenie od zmluvy a prevezmeme záväzky na nás. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom bližších informácií. +421 908 128 358

cena dohodou

TopHome Reality s.r.o.
Byty Bystrická, 1,5 izbový byt s parkovacím státim, Devínska Nová Ves

Byty Bystrická, 1,5 izbový byt s parkovacím státim, Devínska Nová Ves

Lokalita: Bystricka 25, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 izbový byt v úspešne vypredanej I. etape Byty Bystrická na Bystrickej ul. Devínska Nová Ves. LOKALITA Bytový dom sa nachádza v pokojnej lokalite Devínskej Novej Vsi s nízkou zástavanosťou rodinných domov. V okolí bytového domu sa nachádza reštaurácia, potraviny, zastávka MHD či vlaková stanica. BYT pozostáva z kuchyne prepojenej s obývacou izbou, spálne a kúpelne s toaletou. K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica. K bytu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie státie. Byt sa predáva dokončený v štandarde bez zariadenia TECHNICKÉ INFO. Celková plocha: 37,26 m2 Úžitková plocha: 37,26 m2 Poschodie: 1. / 2 Balkón: nie Orientácia: severovýchod Parkovanie: vlasné vonkajšie státie Pivnica: áno VÝHODY • Parkovanie • Murovaná pivnica • Ihneď voľný k nasťahovaniu • Novostavba • možnosť financovať HÚ CENA BYTU Cena bytu vrátane pivnice 88 900 € Cena parkovacieho státia 6000 € Cena spolu 94 900 € (cena zahŕňa kompletný právny servis) Kontakt: TopHome Reality Marko Regrut 0908 128 358

94 900 €
2 564,86 €/m²
+ 90 €/mes. energie
TopHome Reality s.r.o.
ZNÍŽENÁ CENA Chalupa v krásnom prostredí - Vyšná Pisaná

ZNÍŽENÁ CENA Chalupa v krásnom prostredí - Vyšná Pisaná

Lokalita: Vyšná Pisaná (Svidník)
Druh: Chata a chalupa   Úžítková plocha: 250 m²

Láka Vás život uprostred ticha a krásnej prírody? Ponúkame na predaj chalupu v obci Vyšná Pisaná. Nachádza sa len 13 km od mesta Svidník. Je to novostavba postavená z kvalitných materiálov. Napojená na rozvod elektriny, má vlastnú studňu a vykurovanie na tuhé palivo. Má tri podlažia. Suterén, prízemie a podkrovie. V suteréne je hobby izba, kúpeľňa, kuchyňa a kotolňa s kotlom. Na prízemí sa nachádza hala s krbom, kuchyňa, dve izby, kúpeľňa, WC a schodisko. V podkroví sú tri obytné miestnosti a samostatné WC. Chalupa je kompletne zariadená s možnosťou celoročného využitia. Altánok ponúka možnosť príjemného posedenia a grilovania. Okolie a veľký 23 árový pozemok je pekne udržiavaný s dostatkom miesta na chov zvierat. Milovníci bio – farmárčenia si tiež prídu na svoje. Krásne, tiché prostredie a príroda pôsobí ako balzam na dušu. Pokiaľ chcete plnohodnotne bývať alebo relaxovať, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Výhody: • Blízkosť mesta • Celoročné využitie • Veľký pozemok (23 árov) • Bio záhradka a chov zvierat • Tiché prostredie • IS Úžitková plocha: 250 m² Celková plocha: 2287 m² Počet poschodí: 3 Vybavenosť: balkón, dlažba, príslušenstvo, nábytok, studňa, kanalizácia, žumpa

89 900 €
359,60 €/m²

TopHome Reality s.r.o.
1 izbový byt v novostavbe, ul. Bystrická, Devínska Nová Ves

1 izbový byt v novostavbe, ul. Bystrická, Devínska Nová Ves

Lokalita: Bystrická, Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

Ponúkame na predaj apartmánový byt v novostavbe na Bystrickej ulici v Devínskej Novej Vsi. Byt je súčasťou prvej, úspešne vypredanej etapy projektu - Byty Bystrická. Nachádza na 1. nadzemnom podlaží dokončený v štandarde s vlastným vchodom. Celková výmera je 41 m2. Úžitková plocha je 34 m2 vrátane pivnice. K bytu prislúcha balkón o výmere 3,5 m2 a vstupná terasa o výmere 4 m2 Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej terasy, vstupnej chodby, priestrannej izby a kúpelne s toaletou. V byte je predpríprava na kuchynskú linku a možnosť oddeliť spaciu časť. Súčasťou bytu je aj murovaná pivnica. Výhody: • Voľný ihneď k nasťahovaniu • Novostavba • Pivnica v cene bytu • Parkovanie • Možné financovať pomocou hypotekárneho úveru Cena Cena vrátane pivnice je 80 840 € Cena parkovacieho státia je 6000 € Cena spolu: 86 840 € / mesačná splátka HÚ - 333 € (cena zahŕňa kompletný právny servis)

80 840 €
2 245,56 €/m²

TopHome Reality s.r.o.
Prenájom, 2 izbový byt v novostavbe s garážovým státim

Prenájom, 2 izbový byt v novostavbe s garážovým státim

Lokalita: Ulica 29. Augusta 2B, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Augustus v Starom Meste na Ulici 29. Augusta. Bytový dom sa nachádza na križovatke ulíc Mickiewiczova a Ul. 29. Augusta. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 63,25 m2. K bytu prislúcha balkón o výmere 4,34 m2 a pivničná kôbka na 2. podzemnom podlaží bytového domu o výmere 5,12 m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 5 s výťahom. K bytu prináleží parkovacie miesto v garáži. Orientácia: Juhovýchod Dispozícia bytu : Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, spálne, útulnej kúpeľne s toaletou. Z obývacej izby je vstup na balkón, ktorý má výhľad do kľudného dvora. Byt sa prenajíma zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi. K bytu prislúcha aj parkovacie státie v garáži. Výhody: - výborná lokalita, - novostavba, - byt sa prenajíma komplet zariadený, - moderná kuchynská linka, - balkón, - byt je ihneď voľný k nasťahovaniu, - pivničná kôbka, - garážové státie. Cena nájmu je 850 € + 150 € energie (vrátane parkovacieho státia)

850 €/mes.
14,41 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
TopHome Reality s.r.o.
NEW! ZADUNAJSKÁ, 2-i byt, 77 m2 –  neďaleko AUPARKU, veľká TERASA, vyhradené PARKOVANIE

NEW! ZADUNAJSKÁ, 2-i byt, 77 m2 – neďaleko AUPARKU, veľká TERASA, vyhradené PARKOVANIE

Lokalita: Zadunajská cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výťahom, pár minút od Auparku. Moderný byt plný slnka s luxusnou terasou vo vyhľadávanej lokalite, hneď na začiatku Petržalky, pár minút od nábrežia. Jednoduché parkovanie na vyhradenom mieste pred bytovkou, slnečná orientácia a to všetko len 5 minút od úplného centra Bratislavy. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
 Bratislava V, Petržalka – Zadunajská ulica
 2-izbový byt s terasou tehla, zateplenie
 celková plocha: 76,8 m2 (byt 47,2 m2 + terasa 29,6 m2) 7. poschodie / 7 výťah parkovanie – vlastné vonkajšie parkovacie miesto kúrenie – ústredné kúrenie, vyregulované VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: • plastové okná • exteriérové elektrické hliníkové rolety • drevené parkety • klimatizácia • kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (chladnička, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, pračka) MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: • orientácia bytu na Západ • na poschodí sa nachádzajú 2 byty • mesačné prevádzkové náklady bytu – 120 EUR správca + elektrina • pozemok pod bytovým domom je v podielovom vlastníctve • byt je v prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti na následný prenájom možné odkúpiť rovno aj s nájomníkom a pokračovať v investičnom zámere 
AKÉ JE OKOLIE BYTU: • NA DOSAH STARÉ MESTO - jedna z veľmi obľúbených lokalít na začiatku Petržalky. Aupark, Sad Janka Kráľa, nábrežie Dunaja s reštauráciami, len pár minút pešo od vášho bytu. • VÝBORNÁ OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - obchody, reštaurácie, zdravotné stredisko, fitness centrum, tenisové kurty, školy… • MHD - zastávka so širokou ponukou liniek MHD 5 minút od domu. Perfektná dostupnosť centra a rýchle napojenie na obchvat. • PRÍRODA NA DOSAH - prechádza popri Dunaji alebo bicyklom až do Rakúska, Lužné lesy Z NÁŠHO POHĽADU: Byt je situovaný na najvyššom poschodí, vďaka čomu vám ponúkne cenné súkromie bez rušivých susedov nad hlavou. Luxusná strešná terasa disponuje príjemnými panoramatickými výhľadmi do ďalekého okolia, kde budete môcť tráviť večer po práci. Kompaktná dispozícia bytu, veľká terasa, kvalitné prevedenie a perfektná lokalita, to je miesto pre ľudí milujúcich mestský život. Byt je ideálnou voľbou, aj ako investičná nehnuteľnosť – byt na prenájom s dlhodobou garanciou príjmu vďaka vysokému dopytu po tejto lokalite CENA: 219 900 EUR Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS. POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania. Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti... SIRIUS - VÁŠ KOMPAS VO SVETE REALÍT Dajte nám o sebe vedieť: 0918 999 399 hudik@sirius.sk

219 900 €
2 855,84 €/m²

SIRIUS Realitná kancelária
NEW! BERNOLÁKOVO, 6-i dom, 323 m2 – pozemok 991 m2, priestranný RD, tichá ulica, KRYTÝ BAZÉN

NEW! BERNOLÁKOVO, 6-i dom, 323 m2 – pozemok 991 m2, priestranný RD, tichá ulica, KRYTÝ BAZÉN

Lokalita: Záhradná, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 323 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 6-izbový priestranný rodinný dom, ktorý je situovaný na veľkom pozemku v tichej, kľudnej ulici. Na prvý pohľad vás zaujme veľkosťou izieb, čo ocení viacčlenná rodina. Dom je počas celého dňa presvetlený. Pohodu si môžete vychutnať na terase s krytým bazénom a záhradou. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Bernolákovo - Záhradná ulica 6-izbový celková plocha: 322,57 m2 (suterén 65,53 m2 + garáž 35,1 m2 + 1.NP 92,31 m2 + terasa 29 m2 + 2.NP 100,63 m2 + loggia 3,65 m2) novostavba (kolaudácia v roku 2005) IS – elektrina, vodovod, kanalizácia, plyn pozemok - 991 m2 veľká terasa parkovanie - v garáži a pred domom VYBAVENIE A ZARIADENIE DOMU: • plastové okná drevo dekor • plynová varná doska, elektrická rúra, granitový drez • krb v obývačke • plynový kotol • predsieň • technické a skladové miestnosti • schodisko • obývacia izba s východom na terasu • kuchyňa s jedálňou • 5x nepriechodná izba • 2x kúpeľňa s WC MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: • orientácia domu na S / V / J • oplotený, rovinatý pozemok • krytý bazén • studňa • automatická závlaha • garáž pre 2 autá AKÉ JE OKOLIE DOMU: • JEDINEČNÉ PRÍRODNÉ PROSTREDIE - ktoré je ako stvorené pre príjemné rodinné bývanie • OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - obec Bernolákovo leží v prostredí Podunajského regiónu, len 6 km od Bratislavy. Obec ponúka plnú občiansku vybavenosť - LIDL, Jednota, obecný úrad, pošta, lekár, zubár, základná škola, umelecká škola, škôlka, futbalové a golfové ihrisko Z NÁŠHO POHĽADU: Tento rodinný dom je ideálnou voľbou, pokiaľ hľadáte priestranný dom, kde nájdete pohodu, rodinnú atmosféru a túžite po pohodlnom bývaní neďaleko Bratislavy. Svojou dispozíciou je predurčený aj pre väčšiu rodinu. Ponúka súkromie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah. CENA: 269 900 EUR Konečná CENA BEZ ĎALŠÍCH POPLATKOV – vážime si našich klientov a preto všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva na Katastri máte od nás GRÁTIS. POSTARÁME SA O VÁS – budeme vás sprevádzať celým obchodom, od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania. Právny servis, bezplatné hypotekárne poradenstvo, súdny znalec, bytový dizajnér, pomoc pri predaji inej nehnuteľnosti... PREVEDIEME VÁS KÚPOU NEHNUTEĽNOSTI S ÚSMEVOM NA TVÁRI Dajte nám o sebe vedieť 0904 517 404 kohout@sirius.sk

269 900 €
835,60 €/m²

SIRIUS Realitná kancelária
1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 939