Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 16 672 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 834
Kúpa rodinného domu - Lovce

Kúpa rodinného domu - Lovce

Lokalita: Lovce (Zlaté Moravce)
Druh: Rodinný dom

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Lovce. V prípade záujmu kontaktujte: Anna Fiťková, tel.:0905 393 311, mail: fitkova@realitybemi.sk. Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

65 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Hľadáme rodinný dom v okolí Nitry

Hľadáme rodinný dom v okolí Nitry

Lokalita: Ivanka pri Nitre (Nitra)
Druh: Rodinný dom

Pre konkrétnu klientku hľadáme rodinný dom s dobrým autobusovým spojením do Nitry. Obce Ivánka pri Nitre, Lužianky, Lehota, Nitrianske Hrnčiarovce,... Dom by mal byť aspoň 4-izbový, na min. 600 m2 pozemku. Cena do 130 000 €. V prípade vyhovujúcej ponuky kontaktujte: Bystrická, tel. č.: 0908 065 082, bystricka@realitybemi.sk

130 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Kúpa 4 izbového bytu  - Zlaté Moravce

Kúpa 4 izbového bytu - Zlaté Moravce

Lokalita: Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: 3 izbový byt

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4 izbový, prípadne 3, 5 izbový byt v Zlatých Moravciach, na lokalite nezáleží, mal by mať balkón a plastové okná .V prípade záujmu kontaktujte: Anna Fiťková, tel.:0905 393 311, mail: fitkova@realitybemi.sk. Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

70 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Kúpa 2 izbového bytu - Vráble

Kúpa 2 izbového bytu - Vráble

Lokalita: Vráble (Nitra)
Druh: 2 izbový byt

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt vo Vrábloch, prípadne menší 3 izbový. V prípade záujmu kontaktujte: Anna Fiťková, tel.:0905 393 311, mail: fitkova@realitybemi.sk. Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

60 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
NR - Veľký  Báb, polyfunkčný objekt, ľahká výroba a administratíva, 800 m2 úžitkovej plochy, pozemok

NR - Veľký Báb, polyfunkčný objekt, ľahká výroba a administratíva, 800 m2 úžitkovej plochy, pozemok

Lokalita: Veľký Báb, Báb (Nitra)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 240 m²

1144-28 - ponúkame na prenájom funkčný výrobný objekt - výrobná hala, sklady a administratíva v lokalite Nitra - Veľký Báb postavený na pozemku o celkovej výmere 4.847 m2, murovaná výrobná hala - 9x35m (šxdl.), výška 3m, 315 m2 úžitkovej plochy, kolaudovaná v r. 2003, výrobné priestory, kotolňa, šatňa, sprchy a WC, kancelária, kuchynka, všade dlažba, ústredné kúrenie, kotol - drevoplyn 45 KW, radiátory Korado, zateplená budova, možnosť využitia podkrovia, vonkajšia manipulačná plocha - zámková dlažba, sklad - prízemie, 9x27m (šxdl.), výška 3m, 243 m2 úžitkovej plochy, časť murovaná a časť drevostavba, skladové priestory, šatňa, sprchy a WC, kotolňa, kotol - drevoplyn, radiátory Korado, podlahy dlažba, plastové okná, zateplená budova, podkrovie - 243 m2 úžitkovej plochy, administratívne priestory, kúpeľňa s WC, kuchyňa, plávajúce podlahy, elektrika 230/400 V, 32 A istič, obecná voda, 2x studňa, žumpa, elektr. vysoké napätie v dosahu 100m, zabezpečovacie zariadenie - alarm, internet, objekt je situovaný na polosamote, oplotený, brána na DO, asfaltová prístupová cesta, dostupný aj kamiónovou dopravou, 500 m od zjazdu a výjazdu na diaľnicu smer BA - NR - BB, cena: 2.500 €/mes. + energie. + DPH. Prenájom min. na 5 rokov a viac. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

2 500 €/mes.
10,42 €/m²/mes.

Nitra
NR  - hľadáme na prenájom sklad

NR - hľadáme na prenájom sklad

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Skladový objekt

Pre nášho klienta hľadáme na prenájom nevykurovaný sklad s elektrikou o rozlohe 40-50m2, v časti Horné Krškany. V prípade vyhovujúcej ponuky volajte: Nagy, 0907 685 380, nagy@realitybemi.sk

1 €

Nitra
Kúpa 3 izbového bytu - Topoľčianky

Kúpa 3 izbového bytu - Topoľčianky

Lokalita: Topoľčianky (Zlaté Moravce)
Druh: 3 izbový byt

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Topoľčiankach.V prípade záujmu kontaktujte: Anna Fiťková, tel.:0905 393 311, mail: fitkova@realitybemi.sk.Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

55 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Kúpa rodinného domu - Slepčany

Kúpa rodinného domu - Slepčany

Lokalita: Slepčany (Zlaté Moravce)
Druh: Rodinný dom

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Slepčanoch, cena do 60000€ V prípade záujmu kontaktujte: Anna Fiťková, tel.:0905 393 311, mail: fitkova@realitybemi.sk. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. v Slepčanoch, prípadne vo Vieske nad Žitavou.

60 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Kúpa 3 izbového bytu - Zlaté Moravce

Kúpa 3 izbového bytu - Zlaté Moravce

Lokalita: Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: 3 izbový byt

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový, najlepšie tehlový 3 izbový byt v Zlatých Moravciach . Platba v hotovosti. V prípade záujmu kontaktujte: Anna Fiťková, tel.:0905 393 311, mail: fitkova@realitybemi.sk. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

75 000 €

BeMi realitná kancelária, s.r.o.
Kúpime chatku alebo 1 izbový domček

Kúpime chatku alebo 1 izbový domček

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Chata a chalupa

Pre nášho klienta hľadáme chatku, prípadne 1 izbový domček s kuchyňou, elektrina, plyn, malý pozemok. Lokalita Nitra - časť Kynek, Janíkovce, Hrnčiarovce. V prípade vhodnej ponuky kontaktujte: Nagy, nagy@relitybemi.sk, 0907 685 380.

35 000 €

Nitra
NR -  prenájom administratívne priestory, 300 m2,  novostavba, parkovanie, širšie centrum mesta ( 88

NR - prenájom administratívne priestory, 300 m2, novostavba, parkovanie, širšie centrum mesta ( 88

Lokalita: Nitra, Nitra (Nitra)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 350 m²

881-28 - ponúkame na prenájom administratívne priestory v novostavbe - podkrovie, 300 m2, širšie centrum mesta, samostatný vstup, šatne, kancelárie, kuchynka, všetky IS, internet, parkovanie vo dvore, merateľné energie, dlhodobý prenájom minimálne na 2 roky, cena: 53 EUR/m2/rok + energie+DPH. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

1 545,83 €/mes.
4,42 €/m²/mes.

Nitra
Arvin & Benet | Rodinný dom s dovolenkovou atmosférou

Arvin & Benet | Rodinný dom s dovolenkovou atmosférou

Lokalita: Boldog (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 72 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj slnečnú vilku pri jazere s čarovnou atmosférou, kde sa budete celý rok cítiť ako na dovolenke. Balzam na nervy. Poteší Vás ideálna výmera domu pre rodinu a zároveň záhrada, ktorá nepotrebuje veľkú údržbu. Všetkému samozrejme kraľuje vstup do jazera po pár schodoch priamo z terasy. Bonusom je uzatvorený súkromný areál s dostatkom súkromia. Príjemnú atmosféru v lete vytvára jazero a v zime krásny výhľad, ktorý najlepšie vynikne z pohľadu od krbu, ktorý sa nachádza obývacej izbe. Dom zatiaľ nebol nikým obývaný, je úplne nový a budúcim majiteľom dáva možnosť si ho dotvoriť presne podľa svojich predstáv a potrieb. Rodinný dom disponuje dvomi samostatnými spálňami, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchynskou časťou, kúpeľňou v príjemných zemitých odtieňoch a samostatnou toaletou. Pozemok je upravený s vkusnou výsadbou kvetín a zeleným trávnikom ku ktorého top stavu prispieva aj závlaha napojená na studňu. Exteriérové žalúzie sú garanciou príjemného chládku a zároveň súkromia. Na pozemku je elektrina, žumpa a voda zo studne. Do budúcnosti je ale vypracovaný projekt na realizáciu kanalizácie a obecného vodovodu. Tento zatiaľ neobývaný rodinný dom je skolaudovaný a pripravený na sťahovanie. Tento dom má magickú atmosféru a pri prezeraní fotografií sme sami museli uznať, že v realite pôsobí oveľa lepšie. Ak vám vyhovuje lokalita a výmera nehnuteľnosti, určite odporúčame aby ste sa prišli osobne presvedčiť, že táto nehnuteľnosť je naozaj výborná. Lokalita: Boldog je vzdialený 25 km od Bratislavy a 3 km od okresného mesta Senec, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Napojenie obce na diaľnicu je veľmi dobré. Cena: 159 500 eur Výmera: 72,60 m² Terasa: 22,20 m² Pozemok: 390 m2 Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

159 500 €
2 215,28 €/m²

Arvin & Benet
3 izbový byt Žilina 55m2 terasa RUDINY na predaj - TOP ponuka

3 izbový byt Žilina 55m2 terasa RUDINY na predaj - TOP ponuka

Lokalita: 55m2 terasa RUDINY, Žilina (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 130 m²

RH reality vám ponúka Na predaj 3-izbový byt s terasou v novostavbe Rudiny Lokalita: Žilina Byt o výmere 75m2 + 55m2 terasa ponúka kľudné bývanie. Terasa a byt sú orientované na južnú stranu. Dokončenie do štandardu, v izbách a chodbe sú zabudované stavané skrine. Byt sa nachádza na 3NP. Na poschodí sa nachádza spoločná oddychová záhrada. K bytu prislúcha pivnica a je možnosť dokúpiť parkovacie miesto. Ihneď k dispozicií. Nehnuteľnosť Vám ukáže realitný maklér Majerčík Lukáš – majerciklukas.sk Cena 203 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: A. Ev. číslo: 137267 Kontakt maklér: +421905750373, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.

203 000 €
1 561,54 €/m²

Reality holding, s.r.o.
Arvin & Benet | Čarovný 4i byt s predzáhradkou a parkovacím miestom

Arvin & Benet | Čarovný 4i byt s predzáhradkou a parkovacím miestom

Lokalita: Bullova, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom čarovný 4i byt s romantickou predzáhradkou, pivnicou a parkovacím miestom v Dúbravke. Byt je určený pre niekoho, kto má rád mesto, ale zároveň chce zanechať ruch veľkomesta za dverami svojho bytu a doma si užívať len kľud a pohodu. Tomu napomáha nielen okúzľujúca predzáhradka a naozaj komfortné zariadenie bytu, ale aj výdobytky modernej techniky, ktoré budú robiť Váš život naozaj bezstarostným (smart domácnosť – ovládanie na diaľku). Byt je zabezpečný dverami Sherlock a v oknách sú bezpečnostné sklá s hliníkovými roletami s časovačom a možnosťou diaľkového ovládania. Byt: Dispozícia bytu je vyriešená veľmi rozumne a prakticky, kde nočná časť je oddelená od dennej. Prepojením týchto dvoch častí je vstupná chodba so vstavanou skriňou. Z chodby sa vstupuje do dennej časti pozostávajúcej z modernej kuchyne a obývačky. Kuchyňa je plne vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi, varná doska je plynová. Obývačka je tiež plne zariadená. Nechýba v nej pohodlná sedačka, nadrozmerné akvárium, televízor a veľká knižnica. Jedinečný filmový alebo hudobný zážitok Vám zabezpečí kvalitný audiosystém Harman Kardon zabudovaný v stenách. Vstup do hlavnej spálne, hosťovskej izby a kúpeľne je tiež z chodby. Spálňa bude imponovať každej romantickej duši. Disponuje samostatným šatníkom a kvalitnou posteľou s baldachýnom a extra hrubým matracom. Druhá spálňa je tiež plne vybavená a svojim zariadením vám bude slúžiť ako detská, príp. hosťovská izba. Nakoniec z chodby vstupujeme do krásne zariadenej kúpeľne. Tu si majitelia dali záležať na detailoch ako je sprcha s dažďom alebo zrkadlo s reproduktorom, bluetooth, meteostanicou a systémom proti zahmlievaniu. Toto urobí z Vášho sprchovania naozaj zážitok. Na záver si prehliadneme pracovňu, ktorá je nenápadne prepojená s obývačkou a je zariadená tak, aby Vám pri práci naozaj nič nechýbalo. Veľký pracovný stôl, magnetická tabuľa, oddychový kútik a výhľad do záhrady zabezpečia vysoký pracovný výkon i kreativitu. Prehliadku nehnuteľnosti zavŕšime návštevou krásnej romantickej záhradky, do ktorej sa vstupuje cez malý balkónik z dennej časti. Premyslená úprava, vysoké stromy, jemná tráva a detaily ako sprcha s teplou vodou robia zo záhradky naozaj oázu kľudu alebo skvelé ihrisko pre Vaše ratolesti v každom ročnom období. Ak Vám záhradka bude málo, máte možnosť cez bráničku vyjsť aj do malého parčíka priamo pri dome. K bytu prislúcha parkovacie miesto pred garážou a pivnica v záhrade. Lokalita: Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na začiatku mestskej časti Dúbravka neďaleko zimného štadiónu, 3 minúty od zjazdu z diaľnice. V pešej dostupnosti je všetka občianska vybavenosť: potraviny (Kaufland, Tesco Expres), reštaurácie, kaviarne, škola, niekoľko materských škôlok, zastávka MHD. Športové vyžitie ponúka interiérové alebo exteriérové fitness centrum, obe na skok od bytového domu. Cena: 1150 eur / mesiac (830 eur byt + 220 eur energie vrátane internetu a Netflix TV + 100 eur parkovacie státie) Výmera: 82 m² (interiér 78 m², balkón 2 m², pivnica 2 m²) + 100 m² predzáhradka Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti

830 €/mes.
10,64 €/m²/mes.
+ 220 €/mes. energie
Arvin & Benet
PRENÁJOM veľkého 1 izbového bytu na Kováčskej ulici v Košiciach

PRENÁJOM veľkého 1 izbového bytu na Kováčskej ulici v Košiciach

Lokalita: Kováčska, Košice (Košice)
Druh: 1 izbový byt

Ponúkame na prenájom veľký 1izbový byt situovaný v centre mesta na Kováčskej ulici. Byt sa nachádza na 1. poschodí tehlového bytového domu. Byt disponuje priestrannou kuchyňou, plne vybavenou (chladnička, mikrovlnná rúra, sporák, digestor), chodbou s vešiakovou stenou, samostatnou kúpeľňou (práčka v kúpeľni) a samostatným WC, veľkou izbou s rozkladacím gaučom a televíziou (posteľ na fotografiách nie je súčasťou vybavenia). V byte je veľa odkladacieho priestoru vďaka vstavanej skrini v izbe. Byt má rozlohu cca 65 m2. Vykurovanie je vlastným plynovým kotlom. Cena nájmi: 500 Eur + 2-mesačný depozit (nájomné sa platí mesiac dopredu) Viac informácií: Mgr. Veronika Janošková tel. 0940 477 077 email: office@marbor.sk MARBOR REAL s.r.o. Kováčska 28 040 01 Košice

500 €

MARBOR REAL s.r.o.
2. fáza predaja - HRADSKÁ GARDENS - 3 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKO

2. fáza predaja - HRADSKÁ GARDENS - 3 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKO

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

HRADSKÁ GARDENS - Ponúkame na predaj 3-izbové byty v uzavretom rodinnom kondomíniu s maximálnym súkromím a bezpečím pre obyvateľov a ich rodiny. Byty sa budú nachádzať v 3 podlažnej novostavbe s 28 bytovými jednotkami. Súčasťou komorného kondomínia je vlastná komunitná zóna s prístreškom, grilom a posedením. Na pozemku sa bude nachádzať aj detské ihrisko, ktoré je viditeľné z jednotlivých bytov a ich balkónov. Nadštandardnom novostavby je, že v každom vchode sa nachádza jeden výťah, ktorý obsluhuje iba 7 bytov. Byty o výmere 66,13 a 73,80 m2 + 5 až 13 m2 balkón a sú orientované na severnú a južnú stranu a budú dokončené do štandardu, ktorý si klient môže vybrať z dostupnej ponuky developera. Samozrejmosťou je optické pripojenie. Vďaka výbornej dispozícii je v bytoch dostatok možností pre úložný priestor. Výnimočnou súčasťou bytu zvyšujúc kvalitu bývania je oddelená kúpelňa od WC. Vzhľadom na lokalitu, ktorá poskytuje výbornú dostupnosť občianskeho vybavenia, ako aj prístup prostredníctvom MHD a osobnej dopravy je projekt výbornou voľbou. Do dvora bude zabezpečený vjazd cez diaľkovo ovládanú bránu a následnú príjazdovú cestu. Samotný projekt sa nachádza ďalej od ulice a vylučuje priamy kontakt s hlukom od dopravy pričom zástavka MHD sa nachádza cca 50m od samotnej vstupnej brány. 50% bytov v projekte je vypredaných! Využite šancu na kúpu bytu v 2. fáze projektu! 3i byty v tomto dispozičnom usporiadaní začínajú od 168 900 € vrátane DPH. K bytu je potrebné obstarať aj parkovacie miesto a pivnicu o výmere 2,79m2 Dokončenie projektu je plánované na 2Q 2022.

168 900 €
1 897,75 €/m²

BOND Reality
2. fáza predaja - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKO

2. fáza predaja - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKO

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

HRADSKÁ GARDENS - Ponúkame na predaj 2-izbové byty v uzavretom rodinnom kondomíniu s maximálnym súkromím a bezpečím pre obyvateľov a ich rodiny. Byty sa budú nachádzať v 3 podlažnej novostavbe s 28 bytovými jednotkami. Súčasťou komorného kondomínia je vlastná komunitná zóna s prístreškom, grilom a posedením. Na pozemku sa bude nachádzať aj detské ihrisko, ktoré je viditeľné z jednotlivých bytov a ich balkónov. Nadštandardnom novostavby je, že v každom vchode sa nachádza jeden výťah, ktorý obsluhuje iba 7 bytov. Byty o výmere 48 m2 + 5m2 balkón sú orientované na severnú a južnú stranu a budú dokončené do štandardu, ktorý si klient môže vybrať z dostupnej ponuky developera. Samozrejmosťou je optické pripojenie. Vďaka výbornej dispozícii je v bytoch dostatok možností pre úložný priestor. Výnimočnou súčasťou bytu zvyšujúc kvalitu bývania je oddelená kúpelňa od WC. Vzhľadom na lokalitu, ktorá poskytuje výbornú dostupnosť občianskeho vybavenia, ako aj prístup prostredníctvom MHD a osobnej dopravy je projekt výbornou voľbou. Do dvora bude zabezpečený vjazd cez diaľkovo ovládanú bránu a následnú príjazdovú cestu. Samotný projekt sa nachádza ďalej od ulice a vylučuje priamy kontakt s hlukom od dopravy pričom zástavka MHD sa nachádza cca 50m od samotnej vstupnej brány. 50% bytov v projekte je vypredaných! Využite šancu na kúpu bytu v 2. fáze projektu! 2i byty v tomto dispozičnom usporiadaní začínajú od 139 900 € vrátane DPH. K bytu je potrebné obstarať aj parkovacie miesto a pivnicu o výmere 2,79m2 Dokončenie projektu je plánované na 2Q 2022.

139 900 €
2 543,64 €/m²

BOND Reality
3 izb. byt v na prenájom v novostavbe na Floriánskej

3 izb. byt v na prenájom v novostavbe na Floriánskej

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

ponúkame Vám na prenájom luxusný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe s parkovacím miestom na Floriánskej ulici v Košiciach. Byt je situovaný na 1.poschodí z 2. Pod bytom sa nachádza iný byt. Orientácia bytu je východ, juh a západ Plocha bytu je 70m2. Suma za nájom 800 Eur/mesiac vrátane všetkých poplatkov a internetu. Depozit je vo výške 1 mesačného nájmu. Byt je zariadený v urbanistickom štýle a prenajíma sa plne zariadený (TV, umývačka riadu, práčka, chladnička s mrazničkou).Podľa požiadaviek klienta môže byť doplnený ďalší nábytok do bytu. Byt je vhodný pre manželské páry, manažérov, podnikateľov a zahraničných študentov. Byt je voľný na prenájom. Minimálna doba nájmu je 1 rok V okolí sa nachádza OC Cassovar, potraviny Fajne, fitness centrum, kaviarne, centrum mesta 5min, nemocnica 10min, autobus a električka do 5min chôdze. Kontakt :. Ľ. Krkošková, tel: 0907 139 838 Luxury 3- room flat for rent in a new building with a balcony and parking place on Floriánska street in Kosice. The flat is situated on the 1st floor from 2 floors. There is another flat on the ground floor. The orientation of the flat is east, south, west. The size of the flat is 70sqm. Rent 800 Eur/month included utilities and internet. The deposit is 1month. The flat is designed in urban style and is fully furnished (TV, washing machine, refrigerator with freezer dishwasher). Other furniture can be added to a flat according to the needs of the client. The flat is free for rent. The minimum rental period is 1 year. There is SC Cassovar in surrounding, grocery store Fajne, Gym, cafés, city center in walking distance 5min., hospital 10min., bus, and tram stop 5 min walk. Contact : Ľ.Krkošková, tel: 0907 139 838

800 €/mes.
11,43 €/m²/mes.
vrátane energií
Ponuka nehnuteľností Košice
4-izbový exkluzívny slnečný byt

4-izbový exkluzívny slnečný byt

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 128 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny slnečný 4-izbový byt s 2 parkovacími garážovými státiami v malej modernej novostavbe s terasou v Starom Meste. Byt je otočený do vnútrobloku. V  súčasnosti sú mimoriadne cenené komornejšie projekty s  menším počtom bytov s  vyššou mierou súkromia a  bezpečnosti. V bytovom dome býva len zopár rodín, medzi ktorými sú nadštandardné vzťahy a je riešený tak, že na každom podlaží sú len tri byty, čo je jeden z najžiadanejších aspektov bývania z  hľadiska komfortu bývania. Táto budova je umiestnená medzi staršími domami, čo Vám zabezpečí komfort moderného zdravého bývania s devízou výbornej lokality v rámci mesta. Do objektu sa vchádza autom cez bránu na diaľkové ovládanie dostupnú len pre jeho obyvateľov a hlavným vchodom vybaveným elektronickým vrátnikom napojeným na kameru. Byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné bývanie na žiadanej adrese Starého mesta a  je ako stvorený pre niekoho, kto miluje komfort, čistý nadčasový dizajn, súkromie a je rád obklopený kvalitou a občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. Byt sa nachádza priamo pri zástavke autobusu, trolejbusu a električky, 3 min chôdze od prezidentskej záhrady, hlavnej vlakovej stanice, obchodov, reštaurácií, kaviarní a pošty. Priamo oproti sa nachádza Základná umelecká škola pre deti. Do centra Starého mesta je to približne 10 min peši. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v 7-podlažnom bytovom dome s výťahom. Úžitková plocha bytu je 128,31 m2, z toho terasa o výmere 7,22 m2. Mimoriadne atraktívny je pre mnohých fakt, že byt sa môže predať plne zariadený. Ďalším benefitom je, že je kúpou voľný. Bezpečnosť zaručuje fakt, že celý objekt je oplotený a je monitorovaný kamerovým systémom. K  bytu prislúchajú dve dostatočne veľké parkovacie státia v garáži – jedno v podzemnej garáži a jedno vo vonkajšom murovanom dvore. Z garáže vedie výťah na jednotlivé podlažia. Popis bytu: Po vstupe do bytu sú k dispozícii v priestrannej chodbe vstavané skrine. Byt celkovo prináša vysokú mieru vzdušnosti, funkčné dispozície s vynikajúcim presvetlením, ktoré výrazne dotvárajú výbornú emóciu z neho, kuchyňa je spojená s obývačkou do obrovského priestoru o rozlohe 52,63 m2. Obývačka má po celej svojej dĺžke okná. Priamo z obývačky je vstup na modernú terasu s osvetlením a skleným zábradlím. Večer sa Vám naskytne krásny výhľad na osvetlené mesto. Byt má 3 samostatné slnečné izby s veľkými oknami s moderným pôdorysom - jedna stena je oblúková. Pre zabezpečenie komfortu väčšej rodiny je k dispozícii jedno individuálne WC s bidetom a umývadlom a veľká priestranná kúpeľňa s vaňou, murovaným sprchovým kútom a toaletou. V byte je k dispozícii aj sklad o výmere cca 3 m2. Vybavenie kuchyne: Kuchyňa je zariadená vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, varná doska, rúra, odsávač pár) a individuálne stojaca chladnička s mrazničkou. Ďalšie nadštandardné služby: Pre Vaše návštevy je k dispozícii väčšie parkovisko priamo pred budovou. V budove funguje susedská knižnica – výmena kníh. Správkyňa objektu má kanceláriu priamo v budove, je k dispozícii pri riešení akýchkoľvek problémov súvisiacich s bytom, zasiela SMS správy o prípadných očakávaných výkyvoch počasia, upozornenia a podobne. Správkyňa dbá o pravidelnú údržbu interiéru a exteriéru – pred domom je upravovaná zeleň. Vo dvore je príjemné posedenie pre všetkých obyvateľov domu. Cena: 495500,- Eur byt + 35 000,- Eur 2x garážové státie Viac info na 0903 784 642 Ladislav Gál

495 500 €
3 871,09 €/m²

Online Reality
1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 834