Novostavby.sk

Inzeráty predajcu VIVEN s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
VIVEN s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
www.viven.sk
Popis:
Nájdených 5 novostavieb
PREDAJ - Zariadený 2 izbový byt v Panorama City

PREDAJ - Zariadený 2 izbový byt v Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61.59 m²

Spoločnosť VIVEN ponúka na predaj zariadený 2 izbový byt o výmere 61.59 m2 vrátane plochy loggie (5,88m2) a pivničnej kobky (2,36m2). Byt je umiestnený v 1. veži na 6. poschodí v novostavbe Panorama City s orientáciou na juhozápad. Byt má obývaciu časť spojenú s kuchynským kútom, spálňu, a kúpeľňu s WC, je kompletne zariadený a plne klimatizovaný. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene + 35 000 Eur. Budova disponuje recepciou k dispozícii 24 hodín denne. V podnoží budovy sa nachádzajú potraviny Yeme, drogéria, reštaurácie a kaviarne. Panorama City je novostavba v bezprostrednej blízkosti nákupného centra Eurovea s výborným napojením na diaľničný obchvat. Centrum mesta ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti (relax, športové aktivity, nákupné možnosti, služby, MHD a iné).

299 000 €
4 854,68 €/m²

VIVEN s.r.o.
PREDAJ - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Klingerka

PREDAJ - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Klingerka

Lokalita: Súkennícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.5 m²

Spoločnosť VIVEN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v novostavbe KLINGERKA. Výmera bytu: 64,3m2 = 56,8m2 (byt) + 4,8m2 (balkón) + 2,7m2 (pivnica). Byt sa nachádza na 14p. a má východnú orientáciu. Má funkčnú dispozíciu: hala s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa spojená s WC, spálňa a veľkorysá denná časť s výstupom na balkón. Byt poskytuje výhľad na Ružinov a prístav. Je vyhotovený v štandardnom prevedení (kompletná sanita, drevené podlahy, hliníkové okná, príprava na klimatizáciu, príprava na elektricky ovládateľné exteriérové tienenie). Možnosť výberu z viacerých poskytovateľov Orange, Telekom, UPC, Vnet, Swan. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 30 000 Eur. KLINGERKA je novostavba nachádzajúca sa v bezprostrednej blízkosti nového centra mesta (Eurovea 10 min. peši, Obchodné centrum Nivy 10 min peši, rýchly prístup na obchvat, nábrežie 11 min peši, autobusová stanica). Lokalita poskytuje kompletnú infraštruktúru v pešej dostupnosti: obchody, služby, prístup na cyklotrasu, množstvo možností kultúrneho vyžitia, školy a škôlky. Bytový dom má 35 poschodí. Na prvom podlaží sa nachádzajú obchodné priestory a vo vstupe bude majiteľom slúžiť 24h recepcia. KLINGERKA je súčasťou rozsiahlej developerskej činnosti nie len v tejto lokalite od spoločnosti JTRE.

292 000 €
4 907,56 €/m²

VIVEN s.r.o.
PREDAJ - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Klingerka

PREDAJ - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Klingerka

Lokalita: Súkennícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.1 m²

Spoločnosť VIVEN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v novostavbe KLINGERKA. Výmera bytu: 63m2 = 55,6m2 (byt) + 4,9m2 (balkón) + 2,5m2 (pivnica). Byt sa nachádza na 13p. a má východnú orientáciu. Má funkčnú dispozíciu: priestranná hala s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa a veľkorysá denná časť s výstupom na balkón. Byt poskytuje výhľad na Ružinov a prístav. Je vyhotovený v štandardnom prevedení (kompletná sanita, drevené podlahy, hliníkové okná, príprava na klimatizáciu, príprava na elektricky ovládateľné exteriérové tienenie). Možnosť výberu z viacerých poskytovateľov Orange, Telekom, UPC, Vnet, Swan. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 30 000 Eur. KLINGERKA je novostavba nachádzajúca sa v bezprostrednej blízkosti nového centra mesta (Eurovea 10 min. peši, Obchodné centrum Nivy 10 min peši, rýchly prístup na obchvat, nábrežie 11 min peši, autobusová stanica). Lokalita poskytuje kompletnú infraštruktúru v pešej dostupnosti: obchody, služby, prístup na cyklotrasu, množstvo možností kultúrneho vyžitia, školy a škôlky. Bytový dom má 35 poschodí. Na prvom podlaží sa nachádzajú obchodné priestory a vo vstupe bude majiteľom slúžiť 24h recepcia. KLINGERKA je súčasťou rozsiahlej developerskej činnosti nie len v tejto lokalite od spoločnosti JTRE.

292 000 €
5 025,82 €/m²

VIVEN s.r.o.
PREDAJ - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Klingerka

PREDAJ - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Klingerka

Lokalita: Súkennícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.2 m²

Spoločnosť VIVEN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v novostavbe KLINGERKA. Výmera bytu: 63,1m2 = 55,7m2 (byt) + 4,9m2 (balkón) + 2,5m2 (pivnica). Byt sa nachádza na 14p. a má východnú orientáciu. Má funkčnú dispozíciu: priestranná hala s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa a veľkorysá denná časť s výstupom na balkón. Byt poskytuje výhľad na Ružinov a prístav. Je vyhotovený v štandardnom prevedení (kompletná sanita, drevené podlahy, hliníkové okná, príprava na klimatizáciu, príprava na elektricky ovládateľné exteriérové tienenie). Možnosť výberu z viacerých poskytovateľov Orange, Telekom, UPC, Vnet, Swan. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v cene 30 000 Eur. KLINGERKA je novostavba nachádzajúca sa v bezprostrednej blízkosti nového centra mesta (Eurovea 10 min. peši, Obchodné centrum Nivy 10 min peši, rýchly prístup na obchvat, nábrežie 11 min peši, autobusová stanica). Lokalita poskytuje kompletnú infraštruktúru v pešej dostupnosti: obchody, služby, prístup na cyklotrasu, množstvo možností kultúrneho vyžitia, školy a škôlky. Bytový dom má 35 poschodí. Na prvom podlaží sa nachádzajú obchodné priestory a vo vstupe bude majiteľom slúžiť 24 recepcia. KLINGERKA je súčasťou rozsiahlej developerskej činnosti nie len v tejto lokalite od spoločnosti JTRE.

292 000 €
5 017,18 €/m²

VIVEN s.r.o.
PREDAJ - Kompletne zariadené štúdio v Panorama City

PREDAJ - Kompletne zariadené štúdio v Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45.95 m²

Spoločnosť VIVEN ponúka na predaj zariadené 1 izbové štúdio v Projekte Panorama City v centre mesta. Štúdio je na 28. podlaží a ponúka krásne výhľady na Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a Karpaty. Má rozlohu 39,09 m2. Z obývačky je výstup na loggiu o výmere 2,49 m2. Štúdio má obývaciu časť spojenú s kuchynským kútom, spací kút a kúpeľňu s WC. Je kompletne zariadené; kompletná kuchynská linka vrátane spotrebičov, jedálenský stôl so stoličkami, svietidlá, vstavaná skriňa, sedačka, konferenčný stolík a TV stolík, TV, manželská posteľ, úložné priestory, black out tienenie na oknách. K štúdiu prislúcha pivničná kobka o výmere 4,37 m2. TV a Internet je možný od UPC, Telekom, Orange a Swan. Správcovské náklady sú vo výške 130 Eur + elektrina 13 Eur. Parkovanie je možné prenajať v podnoží budovy. Budova disponuje recepciou k dispozícii 24 hodín denne. V podnoží budovy sa nachádzajú potraviny Yeme, drogéria, reštaurácie a kaviarne. Panorama City je novostavba v bezprostrednej blízkosti nákupného centra Eurovea s výborným napojením na diaľničný obchvat. Centrum mesta ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti (relax, športové aktivity, nákupné možnosti, služby, MHD a iné).

269 000 €
5 854,19 €/m²

VIVEN s.r.o.