Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu VI GROUP, spol. s r.o.

Predajca

Názov predajcu:
VI GROUP, spol. s r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: ate...
http://www.vigroup.sk
Adresa:
Roľnícka 157
Bratislava III - Vajnory
83107
Nájdených 3 novostavieb
Akcia na všetky byty v projekte

Akcia na všetky byty v projekte "RNDZ"! Ceny 1+kk od 82 tis. €

Lokalita: Sklabinská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

Nový, výnimočný projekt od spoločnosti VI GROUP v predaji! https://rndz.sk/ Projekt s názvom "RNDZ" sa bude nachádzať v bratislavskej mestskej časti Rača, v časti Východné (Rendez). Praktické až nadštandardné dispozície, terasy, či predzáhradky, komunitná záhrada, cyklotrasa a omnoho viac Vám ponúka nové bývanie v projekte RNDZ, odkiaľ je len na skok do prírody. Vzhľadom na polohu je tiež výborná dopravná dostupnosť, súčasťou projektu je občianska vybavenosť a vonkajšie alebo garážové parkovacie státia. V projekte je celkovo 302 jednotiek, od 1-izbových až po 4-izbové. Jednoizbové byty a apartmány v štandardnom vybavení v bloku "A" sú v cene od 82.302,- € po zľave (vrátane DPH). Garážové státia sú k dispozícii od 9.000,- €. V súčastnosti Vám ponúkame aj možnosť individuálnych zmien v dispozíciách alebo v štandardnom vybavení. Začiatok výstavby je plánovaný už začiatkom roka 2021. Viac informácií o projekte, bytoch či cenách nájdete na webovej stránke: https://rndz.sk/ _________ Spoločnosť VI GROUP je na trhu už viac ako 14 rokov a má za sebou úspešné projekty vo viacerých mestských častiach. Radi Vám povieme viac. Tešíme sa na Vás!

82 302 €
2 743,40 €/m²

VI GROUP, spol. s r.o.
Akcia na všetky byty  v projekte

Akcia na všetky byty v projekte "RNDZ"! Ceny 2+kk od 114.049,- €

Lokalita: Sklabinská, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Nový, výnimočný projekt od spoločnosti VI GROUP v predaji! https://rndz.sk/ Projekt s názvom "RNDZ" sa bude nachádzať v bratislavskej mestskej časti Rača, v časti Východné (Rendez). Praktické až nadštandardné dispozície, terasy, či predzáhradky, komunitná záhrada, cyklotrasa a omnoho viac Vám ponúka nové bývanie v projekte RNDZ, odkiaľ je len na skok do prírody. Vzhľadom na polohu je tiež výborná dopravná dostupnosť, súčasťou projektu je občianska vybavenosť a vonkajšie alebo garážové parkovacie státia. V projekte je celkovo 302 jednotiek, od 1-izbových až po 4-izbové. Dvojizbové byty a apartmány v štandardnom vybavení v bloku "A" sú v cene od 114.049,- € po zľave (vrátane DPH). Garážové státia sú k dispozícii od 9.000- €. V súčastnosti Vám ponúkame aj možnosť individuálnych zmien v dispozíciách alebo v štandardnom vybavení. Začiatok výstavby je plánovaný už začiatkom roka 2021. Viac informácií o projekte, bytoch či cenách nájdete na webovej stránke: https://rndz.sk/ _________ Spoločnosť VI GROUP je na trhu už viac ako 14 rokov a má za sebou úspešné projekty vo viacerých mestských častiach. Radi Vám povieme viac. Tešíme sa na Vás!

114 049 €
2 426,57 €/m²

VI GROUP, spol. s r.o.
Ponúkame 2i byty v prímestskej časti Prahy.

Ponúkame 2i byty v prímestskej časti Prahy.

Lokalita: Horoměřice (Praha-západ)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Spoločnosť VI GROUP po úspešne dokončených, vypredaných a skolaudovaných projektoch vo Vrakuni, Karlovej Vsi, Petržalke a Vajnoroch ( www.vigroup.sk ) a projektoch v pred kolaudáciou Villa Ľadová,Septimo2 a Matadorka, ktoré zožali úspech medzi klientmi hľadajúcich dostupné bývanie v širšom centre Bratislavy, prišla na trh s projektom mimo územia Slovenska, ktorý rieši bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít v blízkosti Prahy . VELVARIA je nový rezidenčný developerský projekt v Horoměřicích. Nachádza sa v prímestskej obci na severozápadnom okraji Prahy necelých 20 minút od centra hlavného mesta našich západných susedov. Svetlý byt 2+kk s balkónom (obch.označ. 3.B.P) je situovaný na 3NP domu B a orientáciou na juh. Hlavná miestnosť tvorí obývaciu izbu s kuchynským kútom. Na balkón je vstup z obývacej izby a aj zo spálne. Dispozíciu bytu doplňuje kúpeľňa a samostatné WC. Pamätáme na dôležitosť úložného priestoru za vstupnými dverami do bytovej jednotky, kde je vhodné umiestniť napr. vstavanú skriňu či botník. Ďalší priestor na šatníkovú skriňu je vytvorený po celej šírke spálne. . Byt je dodávaný v štandardnom vybavení: bezpečnostné vstupné dvere, obklady, dlažby, sanita, dvere a zárubne. K bytu je možné si zakúpiť garážové státie a pivničnú kobku. Ukončenie projektu je naplánované do konca roku 2021. Bližšie informácie Vám poskytneme telefonicky na čísle +420 602 625 571 , e-mailom na petr@vigroup.eu alebo na www.velvaria.cz

154 655 €
2 535,33 €/m²

VI GROUP, spol. s r.o.