Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Vaše nehnuteľnosti s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Vaše nehnuteľnosti s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: kon...
www.vasenehnutelnosti.sk
Adresa:
Dilongova 5851/42 42
Prešov
08001
Popis:
Nájdených 4 novostavieb
Ponúkame na predaj novostavbu - holodom v Ruskej Novej Vsi

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom v Ruskej Novej Vsi

Lokalita: Ruská Nová Ves, Ruská Nová Ves (Prešov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128 m²

Vaše nehnuteľnosti Vám ponúkajú na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (bungalov) v stave holodom v obci Ruská Nová Ves vo výstavbe. Táto obec je vyhľadávanou lokalitou najmä aj pre svoju polohu a taktiež pre realizáciu výstavby nových domov, no a s výbornou dostupnosťou do Prešova (vzdialenosť do Prešova je cca 5 min autom). V blizkosti sa nachádza zástavka MHD, obchod, OÚ, či kostol. K domu vedie prístupová cesta - obecná a dom je napojený skoro na všetky siete (elektrika, voda, kanál a plyn je u suseda, ak by). PODROBNOSTI: - rozloha pozemku pre rodinný dom – 474 m2 - zastavaná plocha domu – 148 m2 - úžitková plocha domu – 128 m2 - drevodom: dom je postavený z panelového konštrukčného systému –nosný drevený hranol 60x120 rám KVH mm – zateplenie fasády: polystyrén 150 mm - plastové okná: trojsklo Hesta – vykurovanie: elektrický kotol, teplovodné podlahové vykurovanie, predpríprava na krb – strecha: betónová KM BETA - pozemok rovinatý a slnečný - prístupová cesta – asfaltová s osvetlením. DISPOZÍCIA DOMU: - obývacia izba s kuchyňou - 3x izba - 1x toaleta - kúpeľňa - špajza – terasa. Cena pri obhliadke nehnuteľnosti. V cene je zahrnutá aj terénna úprava exteriéru. Termín dokončenia : február 2020. Zabezpečíme VŠETKO potrebné, vrátane profesionálneho právneho poradenstva a financovania. Po dohode vyhovieme samozrejme aj individuálnym požiadavkám pri finalizácii domu. Bližšie informácie radi poskytneme osobne pri obhliadke, telefonicky alebo mailom.

cena dohodou

Vaše nehnuteľnosti s.r.o.
Rodinný dom - Novostavba Ľubotice

Rodinný dom - Novostavba Ľubotice

Lokalita: Polarna, Ľubotice (Prešov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 142 m²

Vase nehnutelnosti vam ponukaju na predaj 4 izbovy rodinny dom - novostavbu v Luboticiach. Ide o vyhladavanu lokalitu kvoli svojej polohe a tichu. RD sa nachadza na rovinatom pozemku o rozlohe 435 m2. K RD su pripojene vsetky IS okrem plynu. Zastavana plocha 142 m2 Podlahove kurenie (elektricky kotol) Zateplenie - 15 cm polystyren Konstrukcia - porobetonove tvarnice Trojsklo Plavajuce podlahy, keramicka dlazba Predpriprava na krb 3 x splalna, 2 x kupelna, technicka miestnost, kuchyna s obyvacou izbou Cena 189 900e vratane celeho pravneho servisu spojeneho s kupou dannej nehnutelnosti. Samozrejme vieme pomoct a zabezpecit aj pomoc pri vybavovani HU. Viac informacii telefonicky.

189 900 €
1 337,32 €/m²

Vaše nehnuteľnosti s.r.o.
Novostavba rodinného domu, Veľký Šariš

Novostavba rodinného domu, Veľký Šariš

Lokalita: Tulčická, Veľký Šariš (Prešov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

Vaše nehnuteľnosti Vám na predaj novostavbu rodinného domu v meste Veľký Šariš. Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou. V dome sa nachádzajú 3 samostatné izby, obývačka pre prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Dom je vsadený do svahu, čo umožnilo vytvoriť pivnicu o rozlohe 11 m2 a prístrešok pre auto 22 m2 (rozmer 5,5x4m). Dom sa predáva v štádiu "holodom". Technické parametre: - obvodové murivo YTONG 300 mm, vnútroné priečky YTONG 100 mm, - zateplenie polystyrén NEOFORM 150 mm, - šikmá strecha s krytinou Fatrafol, - okná 3 izolačné sklo od firmy Slovaktual, - vstupné bezpečnostné dvere, - teplovodné podlahové vykurovanie HERZ napojené na tepelné čerpadlo, - v dome je predpríprava na krb, - stropy sadrokartónové, steny stierky. Z domu sa nachádza v blízkosti centra a je z neho krásny výhľad na okolie. V cene domu je aj dokončenie exteriéru domu dlažbami a sadové úpravy pozemku. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať. Na dome neviaznú žiadne ťarchy a kúpu je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý Vám pomôžeme vybaviť.

145 000 €
1 526,32 €/m²

Vaše nehnuteľnosti s.r.o.
Na predaj RD pri Prešove v Dulovej Vsi, Vlčie Doly

Na predaj RD pri Prešove v Dulovej Vsi, Vlčie Doly

Lokalita: Dulova Ves (Prešov)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Vaše nehnuteľnosti Vám EXKLUZÍVNE ponúkajú na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (bungalov) v stave holodom v obci Dulová Ves, časť Vlčie Doly. Táto obec je vyhľadávanou lokalitou najmä pre mladé rodiny s výbornou dostupnosťou do Prešova (vzdialenosť do Prešova cca 1 km a do Košíc 33 km, v trvaní po diaľnici cca 20 minút). PODROBNOSTI: - rozloha pozemku pre rodinný dom – 809 m2 - zastavaná plocha domu – 184,5 m2 - úžitková plocha domu – 116,25 m2 - prístrešok pre auto - 22,5 m2 - terasa - 12,42 m2 - konštrukcia domu - Ytong 300 mm - kompletné fasádne zateplenie - EPS 200 mm - plastové okná - 6 komorový profil Salamander, izolačné trojsklo - vykurovanie – plynový kondenzačný kotol , podlahové vykurovanie - strecha - Bramac - pozemok rovinatý a slnečný - prístupová cesta – asfaltová s osvetlením DISPOZÍCIA DOMU: - obývacia izba s kuchyňou - 3x izba - 2x toaleta - kúpeľňa - špajza - terasa a prístrešok pre auto Termín dokončenia : apríl 2020 Zabezpečíme VŠETKO potrebné, vrátane profesionálneho právneho poradenstva a financovania. Po dohode vyhovieme samozrejme aj individuálnym požiadavkám pri finalizácii domu. Bližšie informácie radi poskytneme osobne pri obhliadke, telefonicky alebo mailom.

1 €
0,01 €/m²

Vaše nehnuteľnosti s.r.o.