Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu U9, a.s.

Predajca

Názov predajcu:
U9, a.s.
Kontakt:
Tel: 025... Zobraziť
E-mail: zau...
http://www.u9.sk
Adresa:
Zelinárska 6
Bratislava II - Ružinov
82108
Nájdených 13 novostavieb
PREDAJ 2 izbového bytu v Stupave

PREDAJ 2 izbového bytu v Stupave

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Exkluzívny predaj krásneho slnečného 2-izbového bytu v novostavbe, ul. Okružná ulica č. 2, Stupava, - 3. poschodie. celková výmera: 59,52 m2 (byt 53,82m2 + balkón 4,09m2 + pivnica 1,61 m2) Okolie plné zelene a možnosť športových aktivít, výťah, vlastná kotolňa v bytovom dome, možnosť dokúpenia parkovacieho miesta, exteriérové hliníkové žalúzie Z 90 na diaľkové ovládanie v celom byte, klimatizácia zn. Daikin, bezpečnostné dvere Sherlock Dispozícia bytu: chodba, samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou, spálňa so vstupom na balkón, kuchyňa prechádzajúca do obývacej izby so vstupom na balkón a pivnica priamo na poschodí. Novostavba bytu z roku 2015 je v prevedení/vybavení: - balkón - murovaná pivnica na poschodí - plastové okná so sieťkami proti hmyzu, balkónové dvere vybavené plisovanými sieťkami - hlboké vstavané skrine - internet: optika Telekom - oplotené detské a športové ihriská určené výhradne len pre obyvateľov ZIPAVY - plávajúce podlahy - drevené interiérové dvere a zárubne - 6-komorév plastové okná - kuchynská linka vyrobená na mieru - polyfunkcia v celom komplexe - tehla+panel / zateplenie - súčasťou predaja sú: - vstavané spotrebiče: indukčná varná doska, digestor, umývačka riadku, chladnička s mrazničkou, teplovzdušná rúra a mikrovlnná rúra, - úložné rolldoor skrine ( chodba, spálňa ) OKOLIE Priame okolie bytu tvorí zástavba novostavieb a rodinných domov. V bytovom komplexe Zipava sa nachádza výborná pekáreň s cukrárňou, stomatologická ambulancia, fitnes centrum, kaviareň, športové materské centrum. Len pár minút pešo od bytu sa nachádza zdravotné stredisko, trhovisko, obchody, základná škola, materské školy, úplné centrum Stupavy, neďaleko sa nachádza nádherný zámocký lesopark. Mesačné prevádzkové náklady pre 3 člennú rodinu: 140 EUR (správa + fond opráv) + 40 EUR elektrina. CENA BYTU: 148 000 EUR vrátane provízie a kvalitného právneho servisu spoločnosti Cena vonkajšieho parkovania: 7 000 EUR

148 000 €
2 508,47 €/m²

U9, a.s.
Predaj bytov v centre Bratislavy na Gunduličovej ulici.

Predaj bytov v centre Bratislavy na Gunduličovej ulici.

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Iný byt

Spoločnosť U9, a.s. Vám ponúka na predaj lukratívne byty v centre Bratislavy na Gunduličovej ulici.  K dispozícii máme byty:  1.nadzemné podlažie: 1NP byt č. 101 - 73,33m2  1NP byt č. 102 - 74,01m2  1NP byt č. 103 - 102,73m2  2.nadzemné podlažie: 2NP byt č. 201 -  58,40m2  3.nadzemné podlažie: 3NP byt č. 301 - 56,44m2 4.nadzemné podlažie: 4NP byt č. 401 - 58,40m2  5.nadzemné podlažie: 5NP byt č. 501 - 60,00 m2  5NP byt č. 502 - 38,80 m2  výmery balkónov nie sú zarátané v podlahovej ploche bytov: byt č. 101,201,301,401,501 – 5,15m2 PREDAJ BYTOV GUNDULIČOVA 8, v centre Bratislavy - Centrum starého mesta – záhrada prezidentského paláca, Horský park, Hrad - Výhľad na Bratislavský hrad alebo do tichého uzatvoreného dvora - Nadštandardné byty so zárukou 2 roky - Tehlová konštrukcia budovy - Tichá lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou MHD ŠTANDARD BYTOV - Vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere kategórie protipožairnosť D3 značky ADLO - Designové interiérové dvere značky SAPELI - Protihlukové plastové okná so 5-komorovým profilom značky SALAMANDRE STREAMLINE a trojsklom zo strany ulice - Vinylové podlahy prvotriednej kvality značky VINYL ECO30 - Kúpeľňa: dlažba + obklady , sanita - Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy - Klimatizácia značky CHIGO - Slaboprúdové rozvody pre internet, tv, intercom, budova s alarmom a s napojením na PCO - Balkón do vnútrobloku s mrazuvzdornou dlažbou - Výtah značky KONE - Všetky designové a projekčné práce realizovala spoločnosť Archito Ateliér s.r.o.   V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. 

cena dohodou

U9, a.s.
Novostavba RD Vyšná Kamenica, Košice-okolie – virtuálna prehliadka

Novostavba RD Vyšná Kamenica, Košice-okolie – virtuálna prehliadka

Lokalita: Vyšná Kamenica (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 788 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu vo Vyšnej Kamenici, okres Košice – okolie. Ide sa o dvojpodlažný 5 izbový RD s terasou v lokalite, kde prevažuje výstavba nových rodinných domov. Pozemok má rozlohu 788m2, úžitková plocha je 123 m2. IS: RD má dvojtarifný odber el. energie. Podľa aktuálneho cenníka a pri dobrej regulácii by celkové náklady nemali presiahnuť 100EUR /mesiac.Vykurovanie a ohrev teplej vody pracuje len v nízkej tarife. RD je v prednej časti pripojený cez vodomernú šachtu k obecnému vodovodu. Rovnako sa tam nachádza neprepustná žumpa o objeme 12000 l,v zadnej časti domu je umiestnená zberná nádrž na dažďovú vodu o objeme 4000 l, ktorá je spojená s dažďovým zvodom z hlavnej, srecha je plechová poplastovaná /záruka 30 rokov od výrobcu./ Vstupná časť domu je osvetlená LED svetlami a má terasu 8 m2 ,ako príprava pre verandu. Interiér domu je vykurovaný moderným progresívnym podlahovým kúrením - infrafóliami, ktoré sú umiestnené pod plávajúcou laminátovou podlahou. Celé kúrenie je ovládané inteligentným riadením priamo na mieste aj diaľkovo odkiaľkoľvek, kde je prístup k internetu. Dostupnosť do centra Košíc je cca 20 min. autom. Diaľnica D1 vo vzdialenosti 6 km.Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s krásnym výhľadom na Slánske vrchy. 3 km od nehnuteľnosti sa nachádza obec Herľany, ktorá je známa svojim studeným gejzírom. Pre lepšiu vizuálnu predstavu prikladáme link virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti: https://U9--a-s.vr-360-tour.com/e/WvgBd95XPkQ/e V prípade doplňujúcich informácií nás neváhajte kontaktovať.

166 500 €
211,29 €/m²

U9, a.s.
Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkom v obci Stupava

Pripravujeme dražbu rodinného domu s pozemkom v obci Stupava

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 338 m²

Dražba dvojpodlažného rodinného domu s podpivničením a podkrovím, parc. č. 955/41, k. ú . Stupava. Predmetná nehnuteľnosť sa nachádza v novo vybudovanej lokalite na ul. Javorová, ktorá je spevnenou komunikáciou s možnosťou napojenia na inžinierske siete. Komunikácia je v podielovm vlastníctve viacerých subjektov.  Rodinný dom pozostáva zo suterénu, prízemia, poschodia a podkrovia so sedlovou strechou. Na jednotlivých poschodiach sa nachádzajú izby, samostatné sociálne zariadenia, kuchyňa, terasa, balkón. Podkrovie je označované ako hobby miestnosť.  V suteréne sa nachádza kotolňa, garáž, sklady a schodisko.  Predmetom dražby sú taktiež pozemky, parc. č. 955/41 , a parc. č. 955/14, ktorá tvorí nádvorie domu. Parc. č. 955/24 je prípstupovou komunikácou pre priľahlé domy, pričom ide o parcelu v podielovm spoluvlastníctve. Spoluvlastnícky podiel 39/551.  V prípade záujmu o predmetnú nehnuteľnosť nás neváhate kontaktovať na uvedených telefónnych čislach alebo mailom. 

268 500 €
794,38 €/m²

U9, a.s.
Dražba domu v Gabčíkove

Dražba domu v Gabčíkove

Lokalita: Gabčíkovo (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1 m²

Pripravujeme dražbu rodinného domu v Gabčíkove. Bližšie informácie Vám poskytneme po vyhotovení znaleckého posudku. Tel. kontakt: 0948 917 605

cena dohodou

U9, a.s.
Dražba rodinných domov v Blatnej na Ostrove

Dražba rodinných domov v Blatnej na Ostrove

Lokalita: Blatná na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1 m²

Pripravujeme dražbu rodinných domov a rozostavaných rodinných domov v Blatnej na Ostrove. Ide o projekt senior domov. 3 Rodinné domy sú skolaudované, ostatné sa predávajú ako rozostavané rodinné domy. Predmetom dražby sú aj pozemky evidované ako obecná zeleň.  Predmetom predaja je taktiež verejná zeleň, nachádzajú sa pri rodinnej zástavbe a taktiež rozparcelované pozemky. Všetky nehnuteľnosti je možné nadobudnúť spolu prípadne osobitne.  V prípade, že Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. 

cena dohodou

U9, a.s.
Dražba 1/2 rodinného domu spolu s pozemkami v obci Okoličná na Ostrove

Dražba 1/2 rodinného domu spolu s pozemkami v obci Okoličná na Ostrove

Lokalita: Okoličná na Ostrove (Komárno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1 m²

Predmetom dražby je podiel vo veľkosti 1/2 vzhľadom k celku nižšie uvedenej nehnuteľnosti.  Kvalitne zrenovovaný rodinný dom so súp. č. 47, postavený medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, mimo obchodného centra obce, v obytnej časti. Jedná sa o samostatne stojacu budovu, s čiastočným podpivničením, s jedným nadzemným podlažím. V roku 2006 bola vykonaná úplná rekonštrukcia rodinného domu a príslušenstva, t. j. bola vymenená strešná krytina, oplechovania, nášľapné vrstvy podláh, vymenené všetky výplne otvorov (okná aj dvere), vymenené vnútorné omietky, vyhotovené sádro-kartónové podhľady s tepelnou izoláciou, bodovým osvetlením, keramické obklady, vymenené všetky vnútorné vedenia elektriny, vody, kanalizácie, plynu, ústredného kúrenia, vnútorné vybavenie kúpeľne, kuchyne, kotol ústredného kúrenia ako i vedenia. 1. Podzemné podlažie: nachádza sa tu kotolňa a sklad.  1. Nadzemné podlažie: nachádza sa tu gánog, zádverie, tri izby, kuchyňa, letná kuchyňa, kúpeľňa so záchodom, samostatný záchod a sklady + krytá terasa. Na pozemku sa nachádza aj prístavba z roku 2006, ktorá slúži ako letná kuchyňa s krytou terasou.  Príslušenstvo: Garáž, prístrešok, sklad.  Pozemky - Pozemky ležia v zastavanom území obce Okoličná na Ostrove, ktorá má počet obyvateľov do 5000, medzi rodinnými domami so štandardným vybavením, mimo obchodného centra obce, v obytnej okrajovej časti. Sú rovinatého charakteru, prístup je po spevnenej komunikácii s možnosťou napojenia na všetky rozvody inžinierskych sietí - nachádzajúce v blízkosti.

48 000 €
48 000 €/m²

U9, a.s.
Pripravovaná dražba rodinného domu v obci Okoč

Pripravovaná dražba rodinného domu v obci Okoč

Lokalita: Okoč (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 1 m²

Pripravujeme dražbu rodinného domu v radovej zástavbe v obci Okoč.  Bližšie informácie budú zverejnené po vypracovaní znaleckého posudku. 

cena dohodou

U9, a.s.
Dražba rodinného domu v obci Pataš

Dražba rodinného domu v obci Pataš

Lokalita: Pataš (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 701 m²

Predmetom dražby je rodinný dom so s.č. 225 postavený na parcele č. 252/67 a garáž so s.č. 1225 postavená na parcele č. 252/68, k.ú. Pataš, v obci Pataš, okres Dunajská Streda spolu s pozemkami o výmere 701 m2 z čoho zastávanú plochu tvorí 97,74m2. Dom sa nachádza  v obytnej zóne obce, cca 300 m od centra obce. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete verejného vodovodu, plynu a verejného elektrického NN vedenia. Splašková voda je odvádzaná do vlastnej betónovej žumpy. Dispozičné riešenie domu: vstupná hala, chodba, komora, kuchyňa, 2 obývacie izby, šatník, kúpelňa s WC, sklad. Dom je murovaný na betónových základoch, strecha valbová, krytina - pálená škridla. Vykurovanie je pomocou plynového kotla a plochých vykurovacích telies. V dome je rozvod studenej vody a ohriatej pitnej vody, zdroj teplej vody - zásobníkový ohrievač.  Elektroinštalácia - svetelná aj motorická. Rodinný dom bol daný do užívania v r. 2011. Nachádza sa v obytnej zóne obce, cca 300 m od jej centra. Kontaktné údaje: 02 59 49 01 27, 02 59 49 01 28.

60 480 €
86,28 €/m²

U9, a.s.
Dražba rodinného domu v Rumanovej

Dražba rodinného domu v Rumanovej

Lokalita: Rumanová (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 659 m²

Predmetom dražby je rodinný dom v obci Rumanová, okres Nitra, spolu s pozemkami o celkovej výmere 659 m2. Jedná sa o samostatne stojaci objekt v uličnej zástavbe, v centre obce oproti Obecnému úradu a Pošte. V roku 2010 bola vykonaná celková rekonštrukcia a modernizácia objektu (podpílenie a izolácia základov, vymenené časti obvodového muriva - pálenou tehlou, v časti nová dispozícia a nové stropy s tepelnou izoláciou a betónovým poterom, nový krov, krytina, komín, vnútorné omietky a keramické obklady stien, nové okna a dvere, podlahy, nové rozvody vody, kanalizácie, plynu, el. inštalácie, nové vykurovanie.) Rodinný dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, špajze, gánku a kúpelne s WC. Obec Rumanová sa nachádza cca 18 km od krajského mesta Nitra. Kontaktné údaje 02 59 49 01 29.

cena dohodou

U9, a.s.
Dražba RD v obci Nová Baňa

Dražba RD v obci Nová Baňa

Lokalita: Nová Baňa (Žarnovica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 229 m²

Predmetom  dražby je  veľmi pekný rodinný domček v malebnej oblasti Nová Baňa  s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu. Rodinný dom nie je podpivničený, má 1 nadzemné podlažie a 1 obytné podkrovie. V 1. NP sa nachádza vstupná hala/veranda, schodište, obývacia izba, kuchyňa, technická miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa a izba - pracovňa. V 2.NP sa nachádza schodište, chodba, šatník, 2 izby, kúpeľňa s WC. Dom je situovaný ako samostatne stojaci, ku ktorému je prístup z verejnej komunikacie. Je vo veľmi dobrom stave s dobre udržiavaním pozemkom a celím okolím. V mieste lokalizácie objektu je základná občianska vybavenosť na úrovni rekreačného priestoru.. V okolí domu je množstvo turistických chodníkov, cyklotrás, vhodná lokalita pre rybárov, lovný rybník. Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.

80 000 €
349,34 €/m²

U9, a.s.
Dražba rodinného domu v Michalovej

Dražba rodinného domu v Michalovej

Lokalita: Michalová (Brezno)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 253 m²

Predmetom dražby je rodinný dom v okrajovej časti obce Hrable. Je prístupný po spevnenej verejnej komunikácii. Rodinný dom je samostatne stojaca stavba rodinného domu so s.č. 489 na parc. KN č. 1713/10 nachádzajúca sa v k.ú. Michalová . Stavba je s vytvoreným prízemím i podkrovím. V prízemí je dispozične riešená s dvomi samostatnými vchodmi. Pozemok na ktorom stojí rodinný dom predstavuje 930 m². Vo vchode č. 1 sú 2 izby kuchyňa , a sociálna časť / vo vchode č.2 na prízemí je 1 izba, chodba, kuchyňa komora sociálna časť a schodisko do podkrovia. 1.N.P. - prízemie - pozostáva z troch izieb, dvoch kuchýň, dvoch kúpelní, 2-och chodieb a z komory a schodiska vedúceho do podkrovia. Prízemie disponuje 132,36 m². 2. N.P. - podkrovia- pozostáva z 3-och izieb, chodby s priestorom schodiska, pracovne s umiestnením v chodbe, kúpelne a šatníka. Podkrovie disponuje 121,33 m². K rodinnému dvoru patrí aj Altánok a prístrešok na garážovanie. Stavba je úžívaná od roku 2009 Tel. kontakt: 0911 236 164

cena dohodou

U9, a.s.