Novostavby.sk
Nájdených 5 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Skladové objekty v Trnave

NOVOSTAVBA, Oceľová hala s predajňou v oplotenom areáli 1278 m2, Trnava, Strojárenská ulica

NOVOSTAVBA, Oceľová hala s predajňou v oplotenom areáli 1278 m2, Trnava, Strojárenská ulica

Lokalita: Strojárenská, Trnava (Trnava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 459 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 6 ročnej Oceľovej haly, skladu s predajňou 459 m2 s vlastným oploteným areálom na peknom pozemku o výmere 1278 m2 vo veľmi zaujímavej lokalite na Strojárenskej ulici v Trnave. Rozmery haly sú 17 m x 27 m, výška 4,7 m – 5,5 m. Vstup do areálu je cez automatickú bránu na diaľkové ovládanie,na pozemku sa nachádzajú vyhradené parkovacie miesta pre 8 osobných vozidiel. Dispozične pozostáva: predajňa, kancelária, kuchyňa + sociálne zariadenie a skladovej haly. Vstup do haly je zabezpečený 2 automatickými bránami / vpredu a vzadu svetlá výška brán 2,95 m x 2,55 m / hala je priechodná. Hala je zateplená, vykurovaná plynom, predajňa, kancelárie sú klimatizované, v celom objekte sa nachádza kamerový systém + alarm napojený na bezpečnostnú službu. Objekt je napojený na všetky IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Poloha tohto objektu je veľmi zaujímavá pre rýchle napojenie na diaľnicu D1, R1, obchvat. Možnosť odpredania tovaru. Firma je zameraná na predaj ložísk priemyselné a automobilové, autosúčiastky, mazivá, oleje, a ich príslušenstva. Treba vidieť! Obhliadky možné 7 dní v týždni. Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom realitnej kancelárie a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu. V cene nehnuteľnosti: - sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis - sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

750 000 €
1 633,99 €/m²

Territory Property, s. r. o.
PRENÁJOM – hala 200m2 s kanceláriou – Priemyselná ul., TT – CORALIREAL

PRENÁJOM – hala 200m2 s kanceláriou – Priemyselná ul., TT – CORALIREAL

Lokalita: Priemyselna, Trnava (Trnava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame na prenájom halu o rozlohe 200m2 vrátane kancelárie. Hala je s dvoma bránami (vojde malá dodávka), nevykurovaná, vlastný merač elektriky, alarm. Kancelária cca 15m2, vykurovaná, tiež s vlastným meraním elektriky. Hala sa nachádza v uzatvorenom objekte, ktorý je monitorovaný, so vstupom na čipovú kartu a parkovanie priamo v objekte. CENA: 890,- Eur + DPH KONTAKT: Horváthová 0903 230 594 horvathova@coralireal.sk Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť CORALI Real, office: Nová Rožňavská 136 (budova IES), tel. č.: 0903 240 775

890 €/mes.
4,45 €/m²/mes.

CORALI Real s.r.o.
JJ Reality - Komfortná hala + administratívne priestory / Strojárenská ul., Trnava / novostavba

JJ Reality - Komfortná hala + administratívne priestory / Strojárenská ul., Trnava / novostavba

Lokalita: Strojárenská, Trnava (Trnava)
Druh: Skladový objekt

Ponúkame na predaj halu s kancelárskymi priestormi vo výbornej lokalite na Strojárenskej ulici. Celková plocha haly je 800 m2, plocha administratívy je 760 m2 a nachádzajú sa na pozemku o výmere 2500 m2. Halu možno využiť ako skladové priestory, výrobu a iné. Možnosť variability pri výbere veľkosti skladových a kancelárskych priestorov podľa požiadavky konkrétneho klienta. K objektu prislúcha sociálne zariadenie, parkovisko a manipulačná plocha.   JJ Reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Pre informácie o tejto alebo iných ponukách volajte na telefónne číslo makléra uvedeného v inzeráte. Kontakt: Juraj Jarabica 0902 898 824

1 190 000 €
476 €/m²

JJ Reality, s. r. o.
PRENÁJOM - sklad / kancelárie / Zavarská Trnava

PRENÁJOM - sklad / kancelárie / Zavarská Trnava

Lokalita: Zavarská, Trnava (Trnava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 256 m²

Inzerujem pre Vás nehnuteľnosť, ktorú som osobne navštívila a pripravila popis nehnuteľnosti tak, aby bol totožný so skutočným stavom. Skladové a administratívne priestory s kamiónovým vstupom  sa nachádzajú v objekte novostavby lokalite v Trnave na Zavarskej ulici. Konštrukcia objektu je železný sendvičový skelet, ktorého obvodové panely a strecha sú zateplené. Celý priestor je samostatne vykurovaný s vlastným  jednotkami a meračom. Pancierová podlaha v hale je pre zaťaženie 20 ton / m2. Výška haly 7,5 m. Vstup do skladových priestorov autom 3,5 tony je možný cez bránu na ovládanie výška 3,20 x šírka 3,50m.  Výmera skladových priestorov je 256 m2 so zázemím. ( kancelária ) Kancelárske priestory sú klimatizované, nezariadené.  Budova je napojená na vedenia vodného, kanalizačného, elektrického rozvodu a optického internetu. O bezpečie v uzatvorenom objekte sa stará kamerový systém. V objekte na pozemku je dostatok parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov / spevnená plocha/ VÝHODY: rýchle napojenie na D1 a R1, nízke náklady na energie / elektrina, voda, kúrenie/, reprezentatívne priestory, bezpečie POŽIADAVKY: dlhodobý prenájom, 2 x mesačný depozit. Predstava o nájomníkovi / sklad, distribúcia, logistika / nie výroba.  © Text vizualizácie a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. NAŠA realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácie Vášho nového priestoru.

cena dohodou
vrátane energií
REALITY Rstudio
Skladový kontajner o výmere 14 m2 na dlhodobý prenájom!

Skladový kontajner o výmere 14 m2 na dlhodobý prenájom!

Lokalita: Trstínská cesta, Trnava (Trnava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 14 m²

Ponúkame Vám veľký skladový kontajner na súkromnom pozemku na dlhodobý prenájom o výmere 14,4 m2 na výjazde z Trnavy, na Trstínskej ulici Pozemok má vlastný vstup s bránou, a vchod priamo z hlavnej cesty. K dispozícii je elektrina. Cena: 90 €/mesiac , plus energie VÝMERA: 14,4 m2 Pre viac info : Ing. Lenka Lopašovská, 0907 635 799, LeHouse, s.r.o.

90 €/mes.
6,43 €/m²/mes.
+ 10 €/mes. energie
LeHouse, s. r. o.