Novostavby.sk
Nájdených 44 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Kancelárie, administratívne priestory v Trnave

1 2 3
Super ponuka na prenájom priestoru, centrum mesta

Super ponuka na prenájom priestoru, centrum mesta

Lokalita: Františkánska, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 61 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám na prenájom lukratívny, kancelársky priestor s využitím aj ako priestor na obchodno - prevádzkovú činnosť. Dispozičné riešenie: vstupná časť office, prechod do otvoreného priestoru kancelárie, prechodová chodba, samostatná miestnosť s využitím podľa zamerania, kuchynka, samostatné WC s umývadlom. Výhodou je vlastné vykurovanie a ohrev teplej vody na plynový kotol. Samostatné meranie plynu, elektriky a vody. Ponúkaný priestor na prenájom sa nachádza v historickej časti, t.j. centrum mesta. Bonusom je parkovanie pre jedno osobné motorové vozidlo v dvorovej časti budovy. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis . Bližšie informácie a realizovanie obhliadky- maklér Pavel Opatovský na t.č.: 0903 462 434 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodné financovanie nehnuteľnosti a poistenie. Sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA.

600 €/mes.
9,84 €/m²/mes.

reality BIČIAR, s.r.o.
HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Trnava, Modranka - NOVOSTAVBA

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Trnava, Modranka - NOVOSTAVBA

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na prenájom moderné, presvetlené kancelárske priestory nachádzajúce sa v Trnave v mestkej časti Modranka v kancelárskej budove s vlastným parkoviskom. Celý areál je oplotený a strážený kamerovým systémom s výbornou dostupnosťou na D1 a R1. Kancelárske priestory sa nachádzajú na prízemí a disponujú kuchynkou, samostatnou toaletou, relaxačnou časťou, exterierovými žaluziami, klimatizáciou a pripojenie na internet SLOVANET. V cene prenájmu je zahrnutý moderný kancelársky nábytok. Kancelárske priestory majú rozlohu 110m2, kde sa nachádzajú 3 kancelárske miestnosti, kuchynka, toalety a technická miestnosť. Nájom 1250EUR mesačne + energie cca 120€preukazateľne zúčtovateľné+ DPH + možnosť prenájmu 6 parkovacích miest za 25€/ 1 parkovacie miesto. Vhodné pre podnik, ktorý hľadá dynamické a moderné kancelárske priestory. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 903 213 alebo na milossilny2@haloreality.sk. ID ponuky: TT-51902 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

1 250 €/mes.
11,36 €/m²/mes.

HALO reality Trnava
HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Trnava, Modranka - NOVOSTAVBA

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Trnava, Modranka - NOVOSTAVBA

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame na prenájom moderný, presvetlený kancelársky priestor nachádzajúci sa v Trnave v mestkej časti Modranka v kancelárskej budove s vlastným parkoviskom. Celý areál je oplotený a strážený kamerovým systémom s výbornou dostupnosťou na D1 a R1. Kancelárske priestory sa nachádzajú na 1 N.P. disponujú vlastnou kuchynkou, samostatnou toaletou, exterierovými žaluziami, klimatizáciou a pripojenie na internet SLOVANET. V cene prenájmu je zahrnutý moderný kancelársky nábytok. Kancelária má rozlohu 42m2. Nájom 470 EUR mesačne + energie cca 80EUR preukazateľne zúčtovateľné+ DPH + možnosť prenájmu 4 parkovacích miest za 25€/ 1 parkovacie miesto. Vhodné pre podnik, ktorý hľadá dynamické a moderné kancelárske priestory. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 903 213 alebo na milossilny2@haloreality.sk. ID ponuky: TT-51904 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

470 €/mes.
11,19 €/m²/mes.

HALO reality Trnava
Kancelárske a administratívne priestory 24m2 Hornopotočná, Trnava

Kancelárske a administratívne priestory 24m2 Hornopotočná, Trnava

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Trnava, Hornopotočná. Nachádza sa na druhom poschodí. Podlaha: dlážkovina. Okná: plastové a otvárateľné. Štrukturovaná kabeláž. Neobmedzený prístup do budovy 24/7. Zabezpečenie budovy je alarmom. Internet v cene. Parkovanie v okolí. Výhodná poloha v centre mesta. Možnosť ponechať kancelársky nábytok. Cena 300 €/mesiac vrátane energií. Províziu neplatíte!

300 €/mes.
12,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
Kancelária v blízkosti centra mesta, Hornopotočná ulica, Trnava

Kancelária v blízkosti centra mesta, Hornopotočná ulica, Trnava

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 21 m²

Ponúkame Vám na prenájom Trnava. Plocha: úžitková 21 m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: parkety. Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Ostatné vybavenie: internet. Cena 300 €/mesiac vrátane služieb, energií a DPH.

300 €/mes.
14,29 €/m²/mes.
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
Kancelárie, 42m2, Trnava Seredská, novostavba, zo zázemím, klimatizácia

Kancelárie, 42m2, Trnava Seredská, novostavba, zo zázemím, klimatizácia

Lokalita: Seredská, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 42 m²

Dáme do prenájmu na ul. Seredská samostatný klimatizovaný kancelársky priestor o výmere 42m2. Nachádza sa v modernej novostavbe na 1 poschodí. Celý areál je oplotený, zabezpečený. K priestoru patrí kuchynka a WC (zázemie). Kancelárie sú zariadené. Internet - k dispozícii od Slovanetu. Nájom 470 EUR mesačne, parkovacie miesto 25 EUR mesačne (k dispozícii sú 4 miesta) + energie cca  80 EUR preukazateľne zúčtovateľné. Výhody - luxusný, slnečný, tiché prostredie.

470 €/mes.
11,19 €/m²/mes.
vrátane energií
LIVEREAL, s. r. o.
=RE/MAX= Na kancelárie 18, 19 a 24 m2 v obchodno priemyselnej časti

=RE/MAX= Na kancelárie 18, 19 a 24 m2 v obchodno priemyselnej časti

Lokalita: Strojárenská, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

=RE/MAX= 49 rokov ÚSPECHU Číslo 1 na svete v počte krajín, kancelárií, profesionálnych maklérov, obchodov a najspokojnejších klientov. Vyberte si to najlepšie! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v obchodno priemyselnej časti Trnavy. Kancelárie o výmere 18,4 m2, 23,5 m2 a 19,5 m2 sa nachádzajú na poschodí modernej dvojpodlažnej administratívnej budovy. Vybavenie: Vnútorné bezpečnostné zariadenie, elektrický vrátnik na spoločnej chodbe, pohybový senzor, požiarny hlásič, vonkajšie kamery, vysokorýchlostný internet, spoločná kuchynka na chodbe, oddelené pánske a dámske WC a sprchy. Cena za prenájom kancelárie bez klímy 9€/m2/mes bez DPH. Energie elektro podľa spotreby, každá kancelária samostatné meranie.Voda a kúrenie sa rozpočítava. Cena za klímu 35€/mes bez DPH a Parkovacie miesto v uzatvorenom areály 35€/mes bez DPH. Cena 9 €/m2/mes bez DPH vrátane 2x parkovacie miesto. Kancelárie sa nachádzajú v okrajovej, juhozápadnej časti Trnavy, na Strojárenskej ulici, dobrý prístup aj nákladnými vozidlami, v okolí väčšie výrobné závody Johns Manville, Sachs, Boge, automobilové showroomy, prípadne obchody bežnej spotreby. Výborný prístup na diaľnicu. K dispozícii tiež posilňovňa a sprchy na poschodí pre nájomníkov budovy za 3,- eurá/vstup.

180 €/mes.
9 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE TRNAVY

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE TRNAVY

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 21 m²

Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKY PRIESTOR priamo v centre Trnavy o výmere 21 m2 + ku kancelárii prislúcha loggia. Kancelária sa nachádza na 1. poschodí, v polyfunkčnej budove. Pred budovou je možnosť parkovania. Cena za prenájom je 300 eur/mesiac vrátane energií Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

300 €/mes.
14,29 €/m²/mes.
vrátane energií
Trnava - ZASTÚPENIE
NA PRENÁJOM  VEĽKÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE TRNAVY

NA PRENÁJOM VEĽKÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE TRNAVY

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKY PRIESTOR priamo v centre Trnavy o výmere 46 m2. Kancelária sa nachádza na 1. poschodí, v polyfunkčnej budove. Pred budovou je možnosť parkovania. Cena za prenájom je 550 eur/mesiac + energie. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

550 €/mes.
11,96 €/m²/mes.

Trnava - ZASTÚPENIE
NA PRENÁJOM ZARIADENÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE TRNAVY

NA PRENÁJOM ZARIADENÝ KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE TRNAVY

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame na prenájom KANCELÁRSKY PRIESTOR priamo v centre Trnavy o výmere 24 m2. Kancelária sa nachádza na 2. poschodí, v polyfunkčnej budove, prenajíma sa plne zariadená kancelárskym nábytkom. Pred budovou je možnosť parkovania. Cena za prenájom je 300 eur mesačne vrátane energií. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

300 €/mes.
12,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Trnava - ZASTÚPENIE
nadštandardný kancelársky podkrovný priestor v centre mesta

nadštandardný kancelársky podkrovný priestor v centre mesta

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny podkrovný kancelársky priestor o rozlohe 80 m2 so samostatnou plne vybavenou kuchyňou a 2 samostatnými kúpeľňami, voľný od 1.4.2021 Aktuálne je priestor využívaný ako bytová jednotka, avšak v prípade prenájmu bude zariadený a prispôsobený podľa Vašich potrieb. Cena mesačného prenájmu je 12,5 eur/m2. Cena je vrátane všetkých energi´, internetu a TV.

1 000 €
12,50 €/m²
vrátane energií
Trnava - ZASTÚPENIE
PRENÁJOM - kancelária, obchodný priestor 46 m2 / Trnava / Hornopotočná

PRENÁJOM - kancelária, obchodný priestor 46 m2 / Trnava / Hornopotočná

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Inzerujem pre Vás nehnuteľnosť, ktorú som osobne navštívila, nafotila a pripravila popis nehnuteľnosti tak, aby bol totožný so skutočným stavom. Kancelária pre Vaše podnikanie sa nachádza na 1. NP v administratívnej budove na Hornopotočnej ulici v Trnave. Ide o  priestor vo výmere 46 m2 s výhľadom na frekventovanú ulicu. Vstup do budovy je 24 hodinový bez uzamykateľnú bránu a do kancelárie cez spoločnú chodbu, kde sú prenajaté ďalšie kancelárie. Toalety sú spoločné pre nájomcov na poschodí. Kancelária sa prenajíma nezariadená s predprípravou na klimatizáciu a vodovodnou prípojkov. Na chodbách je kamerový systém. Internet je zahrnutý v cene prenájmu. Parkovanie je verejné pred budovou.  Priestor je voľný ihneď a vhodný na dlhodobý prenájom. Pri podpise nájomnej zmluvy treba uhradiť 3 x 550 €/mesiac DPH + energie, a ďalšiu platbu platíte, až na 4 mesiac.  Províziu realitnej kancelárii neplatíte  © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

550 €/mes.
11,96 €/m²/mes.
vrátane energií
REALITY Rstudio
Na prenájom reprezentatívne kancelárie so skladom, Trnava, Priemyselná

Na prenájom reprezentatívne kancelárie so skladom, Trnava, Priemyselná

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 365 m²

Ponúkame na prenájom moderné, nadštandardné a reprezentatívne priestory v Trnave, na Priemyselnej ulici. Jedná sa o ponuku: a) kancelárskeho priestoru o výmere 115 m2 – oddelený sklenenou priečkou ( 2 kancelárie), k dispozícii soc. zázemie, klimatizácia. Mesačný nájom: 1250,-€ bez DPH (t.j. 1500,-€ s DPH ) vrátane kúrenia, vody a upratovania. Elektrina osobitne., t.j. 1500,-€ s DPH/mesiac Depozit jednomesačný. b) plechový sklad o výmere 250 m2. Mesačný nájom: 1300,-€ bez DPH (t.j. 1560,-€ s DPH ) Elektrina osobitne. Depozit jednomesačný.   Technické info: - parkovanie vo dvore pre 6-7 áut - upratovacie služby - bezpečnostný systém. - priestor je voľný od 01.09.2021.   Obhliadku a bližšie informácie Vám v prípade záujmu poskytne Ing. Krampl, t.č.  0903 721 834.

3 060 €/mes.
8,38 €/m²/mes.
vrátane energií
CKD REAL s.r.o.
Na prenájom 2 pekné nové kancelárie, Trnava, Zavarská

Na prenájom 2 pekné nové kancelárie, Trnava, Zavarská

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 152 m²

Ponúkame Vám na prenájom dva pekné nové kancelárske priestory na 2.NP, každý osobitne, na Zavarskej ul. v Trnave, v blízkosti diaľničného obchvatu R1,D1.  kancelária č. 1. ( 45 m2 ) - zasadačka - sociálne zázemie  kancelária č. 2. ( 107 m2 ) - 2x zasadačka - sociálne zázemie  Ku kanceláriám prislúchajú 2 parkovacie miesta.  CENA DOHODOU. V prípade záujmu, prosím, kontaktovať Ing. Krampla 0903 721 834.

cena dohodou
vrátane energií
CKD REAL s.r.o.
Moderný nebytový priestor na predajv centre Trnavy

Moderný nebytový priestor na predajv centre Trnavy

Lokalita: Jána Hollého, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 86 m²

Ponúkame Vám na predaj alebo prenájom štýlový, moderný nebytový priestor v samotnom centre Trnavy, na ul. J. Hollého, o výmere 86 m2. Priestor sa nachádza na prízemí polyfunkčnej budovy Leonardo, k dispozícii je i terasa ( cca 40 m2 ). Je vybavený klimatizáciou a alarmom. Dispozične pozostáva: - vstupná miestnosť - pracovná miestnosť rozdelená priečkami na 2 sekcie - kúpeľňa s 2 umývadlami - 2x WC. Ponúkaný priestor je vhodný a využiteľný na podnikateľské účely: - ambulancia, masážny salón, starostlivosť o zdravie, kancelária, obchodná činnosť a pod. Predajná cena nehnuteľnosti je 180 000,- Eur. V prípade záujmu o prenájom je cena 1000,- EUR bez DPH/mesiac. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Krampl 0903 721 834.

180 000 €
2 093,02 €/m²

CKD REAL s.r.o.
+++ LUKRATÍVNE KANCELÁRIE V ABSOLÚTNOM CENTRE V NOVOSTAVBE+++

+++ LUKRATÍVNE KANCELÁRIE V ABSOLÚTNOM CENTRE V NOVOSTAVBE+++

Lokalita: Pekárska, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 146 m²

+++ LUKRATÍVNE KANCELÁRIE V ABSOLÚTNOM CENTRE V NOVOSTAVBE+++ Kamenár&Partners Vám ponúka na prenájom tento prestížny kancelársky priestor, ktorým sa bude pýšiť niejedna firma. Priestory sa nachádzajú v novostavbe polyfunkčného domu na Hornopotočnej ulici U Krála Ludovíta. Samotný priestor je na 2.nadzemnom podlaží a je o veľkosti 83m2. Pozostáva z 2 miestností, prvej o veľkosti 20m2 vhodnej ako zadasačka a druhej miestosti o výmere 63 m2 – open space . Samotnú časť tvorí zázemie s kuchynkou, WC, sprchou a skladom. Možnosť parkovania v suteréne. Cena mesačného nájmu je 1300,- Eur vrátane vštkých energií. Priestor je okamžite voľný k nasťahovaniu a je plne vybavený a zariadený. Pre viac informácií o ponuke ma kontakujte na čísle 0918 507 888-Miroslav Kamenár

1 300 €/mes.
8,90 €/m²/mes.

Kamenár & Partners s. r. o.
+++ VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVEJ BUDOVY S KOMERČNO VÝROBNÝM VY

+++ VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVEJ BUDOVY S KOMERČNO VÝROBNÝM VY

Lokalita: Zavarská, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 496 m²

+++ VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TRNAVE NOVOSTAVBA ADMINISTRATÍVEJ BUDOVY S KOMERČNO VÝROBNÝM VYUŽITÍM V LUKRATÍVNEJ ZÓNE+++ Kamenár&Partners Vám dáva exkluzívne do pozornosti predaj novostavby tejto administratívno komerčnej budovy v lukratívnej časti Trnavy s výborným napojením na obchvat. Jedná sa o samostatne stojacu budovu na pozemku o veľkosti 1171m2. Budova je trojpodlažná, pričom plocha 1.NP má 207m2, z čoho tvorí 60,5m2 garáž-sklad. 2.nadzemné podlažie disponuje podlahovou plochou 159,2m2 a 3.nadzemné podlažie má 129,4m2, celkovo 496,2m2 administratívno skladovacích priestorov. Budova ako taká je postavená z tehly a je zateplená. Podorysy jednotlivých podlaži sa nachádzajú v prílohe inzercie, alebo aj na vyžiadanie. Interiér budovy je v procese dokončenia vrátane podláh, sanity atd. Zvyšok pozemku tvoria speveneé plochy zámkovou dlažbou. Táto novovzniknutá priemyselná lolalita na Zavarskej ulici ponúka budúcemu majiteľovi špičkovú dostupnosť priamo z obchvatu a to 24 hodín v týždni v zabezpečenom oplotenom objekte, ktorý je zabezpečený kamerovým systémom. CENA: 995.000,- EURO (plus DPH) Pre viac informácií o tejto atraktívnej ponuke, ako aj dohodnutie si obhliadky ma kontaktujte na čísle 0918 507 888-Miroslav Kamenár

995 000 €
2 006,05 €/m²

Kamenár & Partners s. r. o.
OC ISLAND - Miesto pre Skvelý Biznis a Nákupné Zážitky

OC ISLAND - Miesto pre Skvelý Biznis a Nákupné Zážitky

Lokalita: Mikoviniho, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Nové obchodné centrum Island vyrastá v časti Nová Linčianska, ktorá mení svoju tvár a postupne sa stáva atraktívnou lokalitou pre život, nákupy, zábavu aj šport. OC Island prináša na jednom mieste pestrú ponuku administratívnych priestorov a obchodných prevádzok, ktoré v tejto lokalite doteraz chýbali a bolo nutné za nimi cestovať aj niekoľko kilometrov. Každý priestor je navrhnutý tak, aby sa dal dodatočne prispôsobiť individuálnym požiadavkám, stačí si len vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. V ponuke máme atraktívne obchodné priestory vhodné pre prevádzky ako čistiareň, oprava obuvi, kľúčová služba, trafika, stávková spoločnosť, kiosky, ale tiež pekáreň, bistro a kaviareň. Na prenájom sú aj zasadacie miestnosti pre komunitné skupiny alebo menšie kongresové miestnosti na krátkodobý aj dlhodobý prenájom. Súčasťou administratívnej budovy majú byť aj ateliéry pre fotografa, projektantov a architekta, tiež kancelárie pre notárov a právnikov. Ponuku nájomných priestorov máme tiež pre lekárov, športových masérov a chiropraktikov, dietologičku, trénerku jógy a pilates alebo tanca. RETAIL od 9,50 eur / m2 / mes PRIESTORY: od 25 m2 do 1200m2 ADMINISTRATÍVA od 8,50 eur / m2 / mes PRIESTORY: od 25m2, v ponuke aj celé podlažie v administratívnej budove PRIAMY KONTAKT: prenajom@ocisland.sk

425 €/mes.
8,50 €/m²/mes.

LEVEL REAL, s.r.o.
REMARCO - Kancelárske / Administratívne priestory 24 m2 - Trnava - Zavarská

REMARCO - Kancelárske / Administratívne priestory 24 m2 - Trnava - Zavarská

Lokalita: Ulica Zavarská, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

REMARCO, s.r.o. VÁM PONÚKA PRIESTOR NA PRENÁJOM PRE KANCELÁRIU. Kancelársky priestor sa nachádza na Zavarskej ulici v Trnave. Úžitková rozloha: 24m2 - 1x parkovacie miesto v objekte DISPOZÍCIA: - 2. poschodie - spoločná kuchynka - spoločné toalety Kancelária je pod alarmom a je klimatizovaná. Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom + strážna služba. Nájom: 192, 00 € bez DPH / mesačne + spotreba elektriny podľa podružného merača a internet + služby 2,5 EUR/m2 K dispozícii je aj menší priestor - 12 m2 - https://www.nehnutelnosti.sk/4511229/remarco-kancelarske-administrativne-priestory-12-m2-trnava-zavarska/ CENA: 8 EUR/m2 vrátane klientského servisu realitnej kancelárie RemarcoReal s.r.o. * poskytujeme kompletný právny servis * hypotekárne financovanie, dofinancovanie nehnuteľnosti * poistenie nehnuteľnosti * kompletné katastrálne konanie a preplatenie všetkých nákladov, spojených s katastrom KONTAKT REMARCOREAL s.r.o. Remarco.sk +421905619611

8 €/m²/mes.

1 REMARCO REAL s.r.o.
PREDAJ PRIESTOROV NA SÚKROMNÚ AMBULANCIU ALEBO SíDLO FIRMY V CENTRE TRNAVY S PARKOVACÍM STÁTIM

PREDAJ PRIESTOROV NA SÚKROMNÚ AMBULANCIU ALEBO SíDLO FIRMY V CENTRE TRNAVY S PARKOVACÍM STÁTIM

Lokalita: Jána Hollého, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 105 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestory v novostavbe polyfunkčnej budovy využívanej na kancelárske a obchodné priestory v centre Trnavy. Celková výmera ponúkaných priestorov je 105 m2. Pozostávajú z dvoch kancelárií, vstupnej chodby,, sociálneho zariadenia a technickej miestnosti. Kancelárie sú oddelené priečkou, ale prepojené dverami, možnosť využívať samostatne alebo ako jeden otvorený priestor. Súčasťou priestoru je veľká terasa orientovaná do vnútrobloku polyfunkčného objektu, ktorý tvorí záhrada. Nehnuteľností je klimatizovaná, vybavená a postavená v najvyššom štandarte, veľkoformátové hliníkové okná vo všetkých priestoroch dodávajú celému priestoru moderný dizajn. Vstup do priestorov je zabezpečený vrátnikom na diaľku, kamerový systém v celom objekte. Priestory sa predávajú spolu s parkovacím státim v suteréne objektu, prístup z priestorov do suterénu priamo výťahom (suchou nohou ste vo svojom aute). Parkovanie v okolí objektu je verejné, prístupné v tesnej blízkosti objektu. Priestory sú vhodné na administratívne účely, súkromná klinika... Cena: 369900 EUR

369 900 €
3 522,86 €/m²

RAMIN, spol. s r. o.
1 2 3