Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 497 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Trnava

1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 25
Kancelárie, Hlavná, Trnava

Kancelárie, Hlavná, Trnava

Lokalita: Hlavná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Na prenájom kancelárske priestory v centre Trnavy s výhľadom na Hlavnú ulicu, s rozlohou 40m2 . WC, kuchynka samostatné, možnosť pripojenia na internet. Cena za prenájom je 320€ s DPH mesačne bez energií. Možnosť bezplatného parkovania.  Záujemca naplatí províziu RK.

320 €/mes.
8 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Kancelárie, Hlavná, Trnava

Kancelárie, Hlavná, Trnava

Lokalita: Hlavná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 91 m²

Na prenájom kancelárske priestory v centre Trnavy, s rozlohou 91m2 . WC, kuchynka sú samostatné, možnosť pripojenia na internet. Cena za prenájom je 780€ s DPH mesačne bez energií. Možnosť bezplatného parkovania. Priestor voľný od 1. februára 2013. Záujemca naplatí províziu RK.

780 €/mes.
8,57 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Hornopotočná, Trnava

Obchodné priestory, Hornopotočná, Trnava

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory vo výbornej lokalite v centre Trnavy, s rozlohou 46m2.  Priestor je na 1. poschodí, vhodný najmä na služby, prípadne obchod. Cena za prenájom je 500 €/mesiac VRÁTANE ceny energií, tepla, vody, internetu a parkovania. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom.Záujemca naplatí províziu RK. Viac informácii na t. čísle 0948 853 777.

500 €/mes.
10,87 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Paulínska ulica, 76m2

Obchodné priestory, Paulínska ulica, 76m2

Lokalita: Paulínska, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 76 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na ulici Paulínska v priamom centre mesta Trnava. Priestory sa nachádzajú na prízemí reprezentačnej budovy a majú rozlohu 76,70 m2. Pozostávajú z obchodnej miestnosti  44,30 m2 a zázemia 32,40 m2. Obchodný priestor má vlastný vchod z ulice aj dvora. Má vlastné zabezpečovacie zariadenie. Priestor je možné využívať 24 hodín denne. Možnosť parkovania za poplatok na vyhradenom a monitorovanom parkovisku.  Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K. Nájomné je 9,97 €/m2/mes. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

757,72 €/mes.
9,97 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodný priestor v centre Trnavy – novostavba, 35m2, 500,-EUR + energie + DPH

Obchodný priestor v centre Trnavy – novostavba, 35m2, 500,-EUR + energie + DPH

Lokalita: Hviezdoslavova, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne obchodné priestory v centre mesta Trnava, na Hviezdoslavovej  ulici. K dispozícií je priestor o výmere 35m2, ktorý sa nachádza vo vnútri novostavby, bez výkladu do ulice. Priestor sa nachádza na prízemí, má sadrokartónové priečky, ktoré je možné kombinovať podľa potrieb nájomcu. Cena mesačného prenájmu za priestor s rozlohou 35m2 je 500,-EUR + energie + DPH. Výhodou týchto priestorov je predovšetkým ich poloha – priame centrum mesta, vysoká návštevnosť a atraktívny vzhľad. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.  Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K.

500 €/mes.
14,29 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Výrobné, distribučné, parkovacie a kancelárske priestory na prenájom, 4.000m2

Výrobné, distribučné, parkovacie a kancelárske priestory na prenájom, 4.000m2

Lokalita: Seredská, Trnava (Trnava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 3000 m²

Ponúkame na prenájom výrobné, distribučné, parkovacie a kancelárske priestory na ulici Seredská v Trnave. Priestory sa nachádzajú v 2 poschodovej budove, ktoré majú spolu 4.000m2, z toho 3.000m2 – 1.poschodie 1.500m2, 2.poschodie 1.500m2 sú výrobné, distribučné a kancelárske priestory a 1.000m2 sú parkovacie a manipulačné priestory. Celý objekt  je zabezpečený kamerovým systémom - 24/7 nahrávanie. Objekt je vhodný pre ľahkú priemyselnú výrobu alebo ľahkú výrobu, možnosť zabudovania montážnej linky alebo ľahkej strojovej výroby. K dispozícií je samostatná kantína – stravovanie pre zamestnancov, vysokozdvižný a paletový vozík za poplatok. Objekt má individuálne kontrakty s dodávateľmi  energií a plynu. K dispozícií je vysokorýchlostný internet pre celý objekt, podlahy v skladových a výrobných priestoroch sú odizolované (ESD), maximálna záťaž podlahy do 3000 kgs/m2, 600 kgs/m2. K dispozícií je dielňa o výmere 750m2, výška 3,55m, sklad o výmere 499,24m2, výška 3,55m, rozmery prepojovacích brán – výška 2,28m, šírka 2,07m a iné. Výťah na prepravu materiálu s kapacitou do 1.000kg, 4,56cbm. Vestibul o výmere 150m2 a kancelárske priestory s výmerou 274m2 rozdelené do 7 kancelárií, k dispozícií konferenčná miestnosť   50m2, s kapacitou 15 osôb. Na 2.poschodí sa nachádza sklad 500m2, dielňa a ďalšie priestory. Viac informácií Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii. V prípade záujmu je možná obhliadka celého objektu.  Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K

13 500 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory na prenájom, 99,8 m2, centrum mesta Trnava, Vajanského, 8,-EUR/m2 + en. + DPH

Obchodné priestory na prenájom, 99,8 m2, centrum mesta Trnava, Vajanského, 8,-EUR/m2 + en. + DPH

Lokalita: Vajanského, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 99 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre mesta Trnava, na Vajanského ulici. Priestor s výmerou 99,8 m2 sa nachádza na prízemí, má veľký výklad do ulice, je ľahko dostupný a viditeľný. V priestore sa nachádza veľká miestnosť, dva menšie vhodné ako sklad alebo kancelária a samostatná toaleta. K dispozícií sú vlastné merače energií a klimatizácia. Obchodné priestory sú vhodné na služby, predajňu alebo  sídlo spol. Do priestoru sa vchádza z ulice, možnosť parkovania v blízkosti priestorov. Hlavnou výhodou je predovšetkým lokalita – centrum mesta, jednoduchá dostupnosť a vysoká návštevnosť (priestor sa nachádza v blízkosti bytových domov). Cena prenájmu je 8,-EUR/m2 + náklady na energie a DPH. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárií.

792 €/mes.
8 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Skladové priestory na prenájom, 4.320m2, Trnava, cena dohodou

Skladové priestory na prenájom, 4.320m2, Trnava, cena dohodou

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 4320 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory  v uzatvorenom objekte v priemyselnej časti obce Voderady. Skladové priestory sú o celkovej výmere 4.320m2, s rozmermi  90m x 48m. Výška skladu je 6m, medzi nosníkmi 7m, veľkosť brány 3,3x3m. Prístup do skladu je cez  el.  bránu, kde je umiestnená  polohovateľná el. nakladacia rampa. V sklade je el. pripojenie 220V, 380V, LED osvetlenie a žiarivky, EPS signalizácia, hala je temperovaná na 18 stupňov, v prípade potreby je možné temperovať na 22 stupňov. Hala je odizolovaná, k dispozícií sú kancelárske priestory, toalety, v hale je nainštalovaná  priemyselná  podlaha. K dispozícií je  taktiež aj vonkajšia plocha určená pre bezproblémové nakladenie a vykladanie tovaru. Prístup k nehnuteľnosti               je po spevnenej ceste, objekt má dve vrátnice, SBS službu a kamerový systém. Výhodou haly je predovšetkým lokalita – jednoduchý prístup na diaľnicu – smer BA, NR, TN, prístup do mesta Trnava. Možnosť  jednoduchého nakladania a vykladania materiálu, bezproblémový prístup a otočenie kamiónu. Možnosť parkovania v blízkosti skladových priestorov.   Objekt je ohraničený, zabezpečený alarmom, monitorovaný 24/7. Ďalšie informácie o cene prenájmu Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K

Info v RK

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Hornopotočná 40m2, Trnava

Obchodné priestory, Hornopotočná 40m2, Trnava

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na ulici Hornopotočná, v Trnave. Priestor sa nachádza na prízemí, v novostavbe. Výmera  je 40m2, k dispozícií sú samostatné toalety a umývadlo, ktoré sa nachádza v priestore. Vhodné pre kozmetické služby, kanceláriu alebo ako  obchodné priestory. Hlavnou výhodou je predovšetkým zaujímavá lokalita blízkeho centra a reprezentatívne priestory.  Možnosť umiestnenia reklamy na budovu. Cena prenájmu dohodou. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

cena dohodou

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Halenárska ulica cca 100 m2

Obchodné priestory, Halenárska ulica cca 100 m2

Lokalita: Halenárska, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na ulici Halenárska v pasáži v Trnave. Priestor má výmeru 100m2, má veľké drevené nové výklady, nové svetlá, atraktívna lokalita a reprezentatívny priestor vybavený vzduchotechnikou, internetovým pripojením a možnosťou parkovať v blízkosti priestoru. Možnosť využitia na kaviareň, obchod, kancelária, fitness centrum a pod. Cena prenájmu je 900,-EUR + energie /mesačne.  Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

900 €/mes.
9 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Nízkoenergetický rodinný dom v Trnave

Nízkoenergetický rodinný dom v Trnave

Lokalita: Kamenný Mlyn, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Predáme nízkoenergetický, jednopodlažný rodinný dom v Trnave.  Nachádza sa vo vyhľadávanej mestkej časti Kamenný mlyn s rozlohou pozemku 470 m2.  Dom je postavený z kvalitných materiálov, tehlový, zateplený, kvalitné okná, podlahové kúrenie, z každej izby je výstup do zahrady, vchodové drevené dvere.  Dispozične pozostáva: 4 izby, kuchyňa, chodba z výklenkov na vstavané skrine, technická miestnosť, samostatne wc, samostatná kúpeľňa s vaňou aj so sprchovým kútom  Dom sa predáva v stave holodom a je pred dokončením s možnosťou už tento rok bývať ...  V cene je zahrnutý kompletný právny, finančný servis a poplatok za vklad kúpnej zmluvy do katastra.  

210 000 €
2 100 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodný priestor na prenájom, T.Vansovej, 48,57m2, 350,-EUR bez DPH + energie

Obchodný priestor na prenájom, T.Vansovej, 48,57m2, 350,-EUR bez DPH + energie

Lokalita: Terézie Vansovej, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne obchodné priestory v širšom centre mesta Trnava, na ulici T.Vansovej. Priestor má výmeru 48,57m2, nachádza v novostavbe na prízemí, kolaudácia prebehla v roku 2009. Cena mesačného prenájmu za priestor je 350 €/mesiac bez DPH + náklady na energie. Kúrenie a el. energia sú merané samostatnými  meračmi. Sociálne zariadenie je spoločné pre 3 obchodné priestory, z toho dôvodu priestor nie je vhodný na prevádzku kaviarne a pod. K priestoru je k dispozícií parkovacie miesto priamo pred vstupom.   Výhodou týchto priestorov je predovšetkým ich poloha – širšie centrum mesta, vysoká návštevnosť a atraktívny vzhľad. K dispozícií sú aj ďalšie priestory, ktoré je možné navzájom kombinovať V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.  Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K.

350 €/mes.
7,29 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory na prenájom, Františkánska ulica, Trnava 390 m2

Obchodné priestory na prenájom, Františkánska ulica, Trnava 390 m2

Lokalita: Františkánska, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 127 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne obchodné priestory  s celkovou výmerou 390m2 v Trnave, na Františkánskej ulici. Priestory sa nachádzajú v lukratívnej časti mesta, ako súčasť novej polyfunkčnej budovy.  Výklady priestorov sú orientované priamo do ulice, vhodné sú pre obchod , služby, zároveň  sa dajú využiť aj ako administratívne priestory.  K dispozícií je kuchynský priestor, toalety.  V celej budove sú nové drevené okná a výklady,  keramická, veľkoplošná  dlažba vo všetkých miestnostiach, svietidlá, nové  elektrické rozvody, individuálne merače energií - zabudovaný bezpečnostný systém, rozvody na klimatizáciu. Priestory je možné rozdeliť na dve časti – prednú s výkladom a zadnú časť s výmerou 127m2, každý priestor má samostatný vstup. Parkovanie je možné priamo pred budovou. Nájomné je 8,40,-EUR /m2 mesačne + náklady na energie. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

1 066,80 €/mes.
8,40 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Nadpis: Skladové, výrobné a administratívne priestory na prenájom, 2166m2, 6,-EUR/m2 + en. + DPH

Nadpis: Skladové, výrobné a administratívne priestory na prenájom, 2166m2, 6,-EUR/m2 + en. + DPH

Lokalita: Bratislavská, Trnava (Trnava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 2166 m²

 Ponúkame na prenájom reprezentatívne skladové, výrobné a administratívne priestory v priemyselnej časti mesta Trnava, na Bratislavskej ceste. V rámci stráženého a monitorovaného objektu je k dispozícií novo vybudovaná hala (114x19m), ktorej súčasťou je okrem výrobnej a skladovej časti aj administratívna časť, ktorá sa nachádza na poschodí. Hala je zateplená, má 4 automatické brán. Priestory sú vykurované, v hale je nainštalovaná nová priemyselná podlaha. Vhodné aj pre výrobné účely. Výhodou týchto priestorov je predovšetkým reprezentatívny vzhľad, lokalita – jednoduchý prístup na diaľničný privádzač, centrum mesta, veľmi dobrá OV a zabezpečenie objektu. Možnosť parkovania, otočenia kamiónu, možnosť parkovania vozidiel na pozemku za poplatok, možnosť umiestnenia reklamy. Cena prenájmu je 6,-EUR/m2 + náklady na en. + DPH. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Záujemca o prenájom neplatí žiadnu províziu pre RK.

12 996 €/mes.
6 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Kancelárske priestory na prenájom, 186m2, Zavarská, Trnava, 1.500,-EUR + en. + DPH

Kancelárske priestory na prenájom, 186m2, Zavarská, Trnava, 1.500,-EUR + en. + DPH

Lokalita: Zavarská, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 186 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne reprezentatívne kancelárske priestory v okrajovej časti mesta Trnava, na Zavarskej ceste. Kancelárie sa nachádzajú na 1.poschodí ako súčasť novovybudovaného polyfunkčného objektu. Celková výmera 186m2 pozostáva zo 6 samostatných kancelárií, zasadacej miestnosti, príslušenstva, serverovne a miestnosťou pre údržbu. Priestory sú vybavené nábytkom, každá kancelária má klimatizačnú jednotku. Priestory sú dostupné cez schodisko a cez spoločné priestory, ktoré sa nachádzajú na prízemí. Objekt je zabezpečený alarmom, kamerovým systémom, prístup do objektu je nonstop. Vhodné pre dispečing, sídlo spol. a iné. Cena prenájmu je 1.500,-EUR + náklady na en. (vlastné merače) + DPH. Budova je zateplená – veľmi nízke náklady na vykurovanie. Výhodou týchto priestorov je predovšetkým reprezentatívny vzhľad, všestranné využitie a lokalita – blízkosť centra mesta, veľmi dobrá OV, jednoduchý prístup na diaľničný obchvat a diaľnicu. Možnosť parkovania v rámci objektu. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

1 500 €/mes.
8,06 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
/FOITT/- PRENÁJOM- 3i BYT NOVOSTAVBA BOTTOVÁ

/FOITT/- PRENÁJOM- 3i BYT NOVOSTAVBA BOTTOVÁ

Lokalita: Jána Bottu, Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na prenájom veľmi pekný priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bottova na Prednádraží v Trnave. Byt má rozlohu 75m2, je situovaný na 3.poschodí moderného bytového domu s výťahom a pochôdznou strechou, ktorá je využívaná na letné posedenie pri víne alebo grilovanie so susedmi. K bytu prislúcha murovaná pivnica, výhodou je samostatné parkovacie miesto v podzemnej garáži, kt. je v cene mesačného nájmu. Obývacia izba a chodba sú vybavené klimatizačnou jednotkou. Dispozícia: vstupná chodba, dve veľké samostatné izby, samostatná toaleta, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba so vstupom na balkón o rozlohe 5m2. Byt sa prenajíma kompletne zariadený okrem mikrovlnnej rúry a postele v jednej izbe. Cena mesačného nájmu je 650€ vrátane všetkých energií. V cene mesačného nájmu nie sú zahrnuté poplatky za TV a internet. Pri podpise zmluvy sa platí 2x depozit vo výške mesačného nájmu. Byt je voľný od 01.03.2020. V okolí je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, gymnázium, MHD zastávka, OC MAX, zdravotné stredisko, lekáreň, multifunkčné ihrisko pred bytovým domom, lesopark Kamenný mlyn, centrum mesta 10 min. chôdzou. Pre viac informácií o ponuke ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.č. 0907 522 961- Tomáš Doka.

650 €
8,67 €/m²

Foitt s.r.o.
/FOITT/-PREDAJ- NOVOSTAVBA S BALKÓNOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM

/FOITT/-PREDAJ- NOVOSTAVBA S BALKÓNOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM

Lokalita: Mikovíniho, Trnava (Trnava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 28 m²

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na predaj väčšiu garsónku s rozlohou 1i bytu s balkónom na Mikovíniho ulici v Trnave. Garsónka sa nachádza na 2/6 p. v moderne novovybudovanom bytovom komplexe MIKO. K bytu prislúcha parkovacie státie v garáži kam sa dostanete pohodlne výťahom. Úžitková plocha bytu je 28,5m2 plus 3m2 plocha balkóna. Byt sa predáva v štádiu HOLOBYT (viď foto) je možné dokončenie do stavu ŠTANDARD podľa požiadaviek budúceho vlastníka. ŠTANDARD: -plávajúce podlahy, lišty -obklady, dlažby -sanita -zárubne -dvere -zásuvky, vypínače, žiarovky s objímkou -maľovky Dispozícia: priestranná vstupná chodba s dostatkom priestoru na rolldor, kúpeľňa s toaletou, obývacia izba spojená s kuchyňou so vstupom na balkón. Tento byt je výhodou investičnou kúpou vzhľadom na nízke mesačné náklady a dobrú prenajatelnosť. Dokážem Vám pomôcť s následným prenájom, z ktorého môžete očakávať 400-450,- EUR mesačne. Nehnuteľnosť je možné zadovážiť aj na hypotekárny úver, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme. Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOITT malé prekvapenie. CENA HOLOBYT: 80.000,- EUR CENA ŠTANDARD: 84.000,- EUR V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 522 961- Tomáš Doka.

80 000 €
2 857,14 €/m²

Foitt s.r.o.
/FOITT/- PRENÁJOM- 2i BYT ARBORIA

/FOITT/- PRENÁJOM- 2i BYT ARBORIA

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na prenájom krásny novozariadený 2i byt vo vyhľadávanom modernom bytovom komplexe ARBORIA. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 2/6 podlaží, prislúcha k nemu parkovacie státie v garáži, kam sa dostanete pohodlne výťahom. Úžitková plocha bytu je 40m2 plus veľká 10m2 loggia. Byt sa dozariaďoval koncom januára 2020 a je pripravený na komfortné bývanie budúceho nájomcu. Ak sa rozhodnete práve pre túto ponuku, budete prví nájomcovia vzhľadom k tomu, že v byte ešte nikto nebýval. Všetky spotrebiče a zariadenie sú nové a nepoužité, prenajíma sa kompletne zariadený vrátane spotrebičov. Voľný ihneď. Cena mesačného nájmu je 600,- EUR vrátane energií, pripojenia na TV a optický internet. V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 522 961- Tomáš Doka.

600 €
15 €/m²

Foitt s.r.o.
/FOITT/-PRENÁJOM- 2i BYT S GARÁŽOVÝM STÁTÍM

/FOITT/-PRENÁJOM- 2i BYT S GARÁŽOVÝM STÁTÍM

Lokalita: Mikovíniho, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na prenájom vkusne a útulne zariadenú novostavbu 2i bytu v novovzniknutom projekte MIKO v okrajovej časti Trnavy s výbornou dopravnou napojenosťou. Byt sa nachádza na 4/8 poschodí s výťahom, prislúcha k nemu jedno parkovacie státie v podzemnej garáži, odkiaľ sa pohodlne výťahom vyveziete priamo pred byt. Úžitková plocha bytu je pohodlných 47 m2 plus 3 m2 plocha balkóna. Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane všetkých spotrebičov, stačí sa len nasťahovať. Cena mesačného nájmu je 600,- EUR vrátane energií, TV a internetu Byt je voľný od 13.01.2020 V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma pokojne kontaktujte na tel.č. 0907 522 961- Tomáš Doka

600 €
12,77 €/m²

Foitt s.r.o.
/FOITT/-PRENÁJOM- 1i BYT REZIDENCIA PAULÍNSKA

/FOITT/-PRENÁJOM- 1i BYT REZIDENCIA PAULÍNSKA

Lokalita: Paulínska, Trnava (Trnava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 39 m²

Realitná kancelária FOITT Vám ponúka na prenájom krásny 1i byt v centre mesta Trnava na Paulínskej ulici. Novopostavený bytový dom Rezidencia Paulínska splní požiadavky aj náročného klienta. Byt sa nachádza na 1/4 poschodí s výťahom. Úžitková plocha bytu je 39 m2 plus 3m2 loggia. K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne o rozlohe cca 3,5 m2. Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátene všetkých spotrebičov, stačí sa len nasťahovať. Cena dohodou Byt je voľný od 01.04.2020 V prípade záujmu o viac informácií ako aj dohodnutia obhliadky ma prosím kontaktujte na tel.č. 0907 522 961- Tomáš Doka.

1 €
0,03 €/m²

Foitt s.r.o.
1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 25