Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 11 novostavieb
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

4 izbové byty v Trnave

*** DOPRAJTE SI BÝVANIE NA ÚROVNI - CITY RESIDENCE ***

*** DOPRAJTE SI BÝVANIE NA ÚROVNI - CITY RESIDENCE ***

Lokalita: Františkánska, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

www.city-residence.sk Predstavujeme Vám projekt bývania, ktorý spája v sebe atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na dostatočné plochy zelene v predzáhradkách, na terasách a tiež medzi obytnými blokmi. Bytový dom harmonicky zapadne do existujúcej výstavby s predpokladom komfortného a kvalitného bývania v historickom centre mesta s parametrami súkromnej obytnej štvrti. Bloky jednotlivých bytových domov vytvoria uzavretý komplex v strede s oddychovou zelenou zónou s detským ihriskom. Na štyroch podlažiach nájdete optimálny pomer bytov rôznych veľkostných kategórií, doplnený o 107 parkovacích státí v podzemí objektu a niekoľko retailových priestorov na prízemí. Vďaka diverzite funkcií sa vytvorí malé „mesto v meste“, ktoré bude plné života. Výmery bytov: •1-izbové byty od 32 do 39 m2 •2-izbové byty od 44 do 84 m2 •3-izbové byty od 63 do 127 m2 •4-izbové byty od 83 do 121 m2 Byty budú vyhotovené v štandarde tzv. „na kľúč“: kompletné rozvody sietí vrátane podomietkových rozvodov na klimatizáciu s centrálnou jednotkou pre každé podlažie, interiérové dvere, podlahy, sanita, dlažby, obklady (okrem kuch. linky) + drevené/hliníkové okná s trojsklom vrátane vonkajších žalúzií. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka. Možnosť zakúpiť si parkovacie státie v podzemnom podlaží objektu. CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU, SAMOZREJME BEZPLATNE!

199 000 €
2 369,05 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
Prvá etapa vypredaná! Začína sa výstavba II etapy! Priestranné 4 izbové byty so záhradkou 256 m2!

Prvá etapa vypredaná! Začína sa výstavba II etapy! Priestranné 4 izbové byty so záhradkou 256 m2!

Lokalita: OPOJ, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

www.bytyopoj.sk Predstavujeme vám projekt bývania "Opoj - Pod hájom", ktorý je tzv. „ ušitý na mieru“ s ohľadom na situáciu na trhu realít a v neposlednom rade s prihliadnutím na reálne možnosti klienta, ktorý má záujem riešiť svoje vlastné bývanie. Podlahová plocha 2-izbových bytov bez balkónov a terás: od 49 do 67 m2 Podlahová plocha 3-izbových bytov bez balkónov a terás: od 60 do 84 m2 Podlahová plocha 4 izbového bytu 119,54m2 Ku každému bytu prislúcha nadštandardná terasa, záhradka, alebo balkón. Možnosť dokúpiť parkovacie miesto pred bytovým domom za cenu 1.500,- eur s DPH. Financovanie kúpy bytu - rozdelenie platieb: 1. pri podpise zmluvy o rezervácii 2 tis eur 2. pri podpise ZoBZ platba 10% z ceny bytu (vrátane zaplatenej rezervačnej zálohy) 3. po kolaudácii bytu a podpise kúpnej zmluvy doplatenie 90% ceny bytu Začiatok výstavby: 09/2017 Ukončenie výstavby: 06/2018 Moderný atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na dostatočné plochy zelene v predzáhradkách, na terasách a tiež medzi obytnými domami harmonicky zapadne do existujúcej výstavby s predpokladom komfortného a kvalitného bývania s parametrami súkromnej obytnej štvrti s detským ihriskom a s možnosťou aktívneho oddychu v prírodnom okolí. Bývanie v bytovom komplexe vám prinesie: • Blízkosť a výborná dopravná dostupnosť Trnavy ( 6 km) • Príjemnú rodinnú atmosféru novej časti obce s blízkosťou občianskej vybavenosti ( obchody, škôlka, športové zariadenia, detské ihrisko) • bezproblémové napojenie na diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu R1 ( do Bratislavy a Nitry za pár minút! ) • pohodlné a moderné bývanie • výborné dispozičné riešenia bytov s balkónom, terasou, alebo záhradkou • nízke náklady na bývanie - samostatný plynový kotol v každom bytovom dome • pivničná kobka • kvalitná architektúra • komfortné parkovanie pred bytovým domom CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!

107 900 €
899,17 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
Novostavba 4-izb bytu s výmerou 119 m2 a predzáhradkou 256 m2!

Novostavba 4-izb bytu s výmerou 119 m2 a predzáhradkou 256 m2!

Lokalita: Opoj, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 119 m²

www.bytyopoj.sk Predstavujeme vám projekt bývania, ktorý je tzv. „ ušitý na mieru“ s ohľadom na situáciu na trhu realít a v neposlednom rade s prihliadnutím na reálne možnosti klienta, ktorý má záujem riešiť svoje vlastné bývanie. Podlahová plocha 2-izbových bytov bez balkónov a terás: od 49 do 67 m2 Podlahová plocha 3-izbových bytov bez balkónov a terás: od 60 do 84 m2 Podlahová plocha 4 izbového bytu 119,54m2 Ku každému bytu prislúcha nadštandardná terasa, záhradka, alebo balkón. Možnosť dokúpiť parkovacie miesto pred bytovým domom za cenu 1.500,- eur s DPH. Financovanie kúpy bytu - rozdelenie platieb: 1. pri podpise zmluvy o rezervácii 3 tis eur 2. pri podpise ZoBZ platba 10% z ceny bytu (vrátane zaplatenej rezervačnej zálohy) 3. po kolaudácii bytu a podpise kúpnej zmluvy doplatenie 90% ceny bytu Začiatok výstavby: 10/2016 Ukončenie výstavby: 05/2017 (druhý bytový dom 07/2017) Moderný atraktívny a nadčasový architektonický dizajn s akcentom na dostatočné plochy zelene v predzáhradkách, na terasách a tiež medzi obytnými domami harmonicky zapadne do existujúcej výstavby s predpokladom komfortného a kvalitného bývania s parametrami súkromnej obytnej štvrti s detským ihriskom a s možnosťou aktívneho oddychu v prírodnom okolí. Bývanie v bytovom komplexe vám prinesie: • Blízkosť a výborná dopravná dostupnosť Trnavy ( 6 km) • Príjemnú rodinnú atmosféru novej časti obce s blízkosťou občianskej vybavenosti ( obchody, škôlka, športové zariadenia, detské ihrisko) • bezproblémové napojenie na diaľnicu D1 a rýchlostnú cestu R1 ( do Bratislavy a Nitry za pár minút! ) • pohodlné a moderné bývanie • výborné dispozičné riešenia bytov s balkónom, terasou, alebo záhradkou • nízke náklady na bývanie - plynový kotol v každom dome • pivničná kobka • kvalitná architektúra • komfortné parkovanie pred bytovým domom CENA PREDMETNEJ NEHNUTEĽNOSTI ZAHŔŇA PROVÍZIU REALITNEJ KANCELÁRIE, PROFESIONÁLNE REALITNÉ A PRÁVNE PORADENSTVO, VRÁTANE VYPRACOVANIA KÚPNO-PREDAJNÝCH ZMLÚV A NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ. V PRÍPADE POTREBY VÁM ZABEZPEČÍME SÚDNO-ZNALECKÝ POSUDOK A POMÔŽEME PRI ZÍSKANÍ HYPOTEKÁRNEHO ÚVERU!

104 900 €
881,51 €/m²

MG & Partners, s.r.o.
NA PREDAJ: 100m2 veľký 4 izbový byt s 60m2 predzáhradkou v novostavbe Arboria.

NA PREDAJ: 100m2 veľký 4 izbový byt s 60m2 predzáhradkou v novostavbe Arboria.

Lokalita: Východná, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 160 m²

Na predaj je krásny veľký 4 izbový byt o výmere 100m2 s 2 predzahrádkami o výmere 60m2. Byt je úplne nový , ešte nepoužívaný a nachádza sa v novej mestskej časti Arboria s upravený parkom. Bytový dom má bezbariérový prístup , pred domom je veľké parkovisko a pri dome je detské ihrisko. Byt má kvalitné plávajúce podlahy , moderné kúpeľne a trávnaté predzahrádky. Dispozične sa byt skladá z vstupnej haly, veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou , z 3 samostatných spálni a z komory, šatníka , z kúpeľne a WC. Predzahrádky sú orientované na východnú a južnozápadnú stranu. Byt je vhodný pre náročného zákazníka , ktorý hľadá moderné bývanie a veľa priestoru a zelene. Parkovacie miesto je v podzemnej garáži. Výmera: 160m2 CENA: 258.000,-EUR Kontakt: 0903 229 119

258 000 €
1 612,50 €/m²

MAXIS REAL s.r.o.
Novostavba veľkého 4i mezonetu s terasu a parkovaním, Koniarekova

Novostavba veľkého 4i mezonetu s terasu a parkovaním, Koniarekova

Lokalita: Koniarekova, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 96 m²

...iba u nás znalecký posudok ZDARMA... Ponúkame na predaj novostavbu veľkého 4 izbového mezonetu s terasou vo vyhľadávanej lokalite Družba, ul. Koniarekova. Nachádza sa na 4 a 5 poschodí o rozlohe 96m2 + balkón 2,5m2 + terasa 21m2 + pivnica 2m2. Dispozičné pozostáva: - Na prvom podlaží mezonetu sa nachádza vstupná hala zo schodiskom, kúpeľňa, obývacia izba spojená s kuchyňou a samostatná izba. Z obývacej izby je vstup na balkón. - Na druhom podlaží mezonetu je druhá kúpeľňa, dve samostatné izby a veľká terasa zo vstupom z oboch izieb. K bytu prislúcha parkovacie miesto v oplotenom areáli. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

142 500 €
1 484,38 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Posledný ,voľný 4izb.byt C622  s nádhernou slnečnou terasou  v  ARBORI

Posledný ,voľný 4izb.byt C622 s nádhernou slnečnou terasou v ARBORI

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

CASMAR RK ponúka na predaj nádherný 4 izb. byt s krásnou veľkou terasou o výmere 54,26m2 na 6. Podlaží s JZ orientáciou. Byt má výmeru 167,19m2 a budúcemu majiteľovi poskytuje komfortné a pohodlné bývanie s dostatkom priestoru nielen na oddych. Dispozícia tohto bytu pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu z ktorej sa prechádza do 3 samostatných izieb- z jednej taktiež výstup na terasu, obývacej izby spolu s kuchyňou so vstupom na veľkú terasu -54,26m2, samostatná toaleta, kúpeľňa s vaňou a WC. Celková výmera je 167,19m2. Byt sa predáva v stave štandard, podlahy sú prvotriednej kvality a dizajnu a vzhľad podláh si môžete vybrať sami. Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov je súčasťou vybavenia každého bytu. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky. Interiérové dvere majú zásadný význam pre dotvorenie vnútorného prostredia každého bytu. Sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami. Vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne sú testované v akreditovaných skúšobniach. Navyše, v prípade zabuchnutia máte k dispozícii NONSTOP linku. Veľkou výhodou sú nízke mesačné náklady, ktoré vám ušetria stovky € ročne. Cena tohto bytu s krásnou veľkou terasou je 239 750€. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek informácií nás neváhajte kontaktovať na č. 0908 216 676 (Ing. Marta Krejčí) alebo e-mail krejci.m@casmar.sk.

239 750 €
2 140,63 €/m²

CASMAR REALITY s.r.o.
Lukratívny veľký 4 izb. mezonetový byt, Trnava, Spiegelsal

Lukratívny veľký 4 izb. mezonetový byt, Trnava, Spiegelsal

Lokalita: Spiegelsal, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 124 m²

Ponúkame na predaj veľký lukratívny 4 izb. mezonetový tehlový byt v nadstavbe bytového domu v Trnave na Spiegelsali. Byt o rozlohe 124 m2 + balkón sa nachádza na 3 a 4 podlaží zatepleného bytového domu. Byt má vlastné kúrenie podlahové, klimatizáciu. Dispozícia: vstupná chodba, schodisko, obývacia izba so vstupom na balkón, jedáleň, kuchyňa s veľkou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, WC, poschodie - chodba, kúpeľňa s WC, 2x izba, veľký šatník. V izbe a na chodbe vstavané skrine. Byt sa predáva aj so zariadením. Výborná poloha, blízko centrum, škola, stanica. V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo. KONTAKT NA MAKLÉRA: Mgr.Štefánia Stillerová - 0905 279 475, mail: sstillerova@maxxreality.sk - 0905 733 001 Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Napíšte nám telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

158 000 €
1 274,19 €/m²

maxx realitná kancelária,s.r.o.
Krásny, nadštandardný 4izb.b s úžasnou terasou v ARBORIA PARK MESAČNÁ.

Krásny, nadštandardný 4izb.b s úžasnou terasou v ARBORIA PARK MESAČNÁ.

Lokalita: Veterná, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame na predaj krásny 4izb.b v rozlohe 165,51m2 obľúbenej novostavbe Arboria Park Mesačná. Byt sa nachádza na 6 podlaží / 6 . Ide už o 6.bytový dom v Arboria Parku ,ktorý okrem svojej polohy prináša aj množstvo ďalších benefitov pre bývanie: - 100% financovanie a výhodné úroky - nízke náklady na bývanie - novinka v BD Mesačná- okná s trojskolom zníženým parapetom -vybavenie bytu v stave štandard (podlahy, sanita, ktoré si viete vybrať z viacerých farebných variant, vn.inter.dvere, vonk.bezpečnostné dvere) -bezbariérové vstupy s kamerovým systémom - BD je bude obklopený 3ha parkom, pribudnú ihriská ,športoviská -výborné napojenie na obchvat s príjazdom na R1,D1 -možnosť garážového státia Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného šatníku, kúpeľňa spolu s vaňou a WC, kuchyňa spojená s veľkou obývacou miestnosťou s výstupom na úžasnú , priestrannú terasu o rozlohe 63,24m2 , 3x samostatná izba –z každej výstup na terasu . Prevedenie interiéru je nadštandardné, použité sú štýlové obklady a dlažby, ktoré sú na špičkovej úrovni a zaručujú dlhodobú životnosť. ARBORIA PARK Mesačná predstavuje ideálne miesto pre život, je umiestnené vo vynikajúcej lokalite dostatočne ďaleko od hluku mesta, ale zároveň je jeho súčasťou. Kolaudácia jeseň 2019! Cena nehnuteľnosti je 259 900Eur. Viac info a obhliadky na t.č. 0908 216 676 (Ing. Marta Krejčí) alebo e-mail krejci.m@casmar.sk

259 900 €

CASMAR REALITY s.r.o.
Na predaj, posledný 4 izbový byt v BYTOVOM DOME ORGOVÁNOVÁ

Na predaj, posledný 4 izbový byt v BYTOVOM DOME ORGOVÁNOVÁ

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na predaj posledný 4 izbový kvalitný byt v Bytovom dome Orgovánová s dvomi parkovacími miestami a vlastným pozemkom v uzavretom dvore bytového domu. Bytový dom ma tri nadzemné podlažia spolu 6 bytov a 12 parkovacích miest, 2 parkovacie miesta pre návštevy, spolu teda 14 parkovacích miest na pozemku o celkovej rozlohe 874 m² na spoločnom pozemku. V dome je jeden hlavný vchod a jeden vchod do záhrady spoločný s malou chodbou a schodišťom pre všetky byty. Nakoľko dom je v uzavretom areáli s dvoma motorovými bránami a s malým počtom bytov, tak sa približuje pocitom viac k rodinnému dom a nie k sídliskovému činžiaku. Tento dom sa nachádza na tichom mieste s vynikajúcou dostupnosťou služieb jak pre deti, tak pre seniorov bez potreby auta. Byt má úžitkovú plochu cca 105 m² plus 1 balkón o ploche 10m2 a takmer 100 m² ostatných plôch vrátane 2,3 parkovacích miest a zelene vo svojom vlastníctve. Do bytu je privedený optický kábel spoločnosti SWAN a v byte sú metalické počítačové rozvody FTP pre príjem TV a internetu. Okrem toho je byt pripravený na osadenie vlastného satelitného zariadenia a tiež je pripravený na osadenie Fotovoltaickej elektrárne o príkone max 2.5kW/p na jeden byt a kamerového systému pre 6 kamier. V kúpeľni sa nachádza hydromasážný box s parnou saunou. Projekt sa riadil potrebou čo najväčšieho miesta na bývanie a čo najmenšieho zbytočného miesta na spoločné priestory a zásadou „čo najnižšie náklady na bývanie“ a pri vykurovanej ploche bytu 105m2 vychádzajú náklady na kúrenie cca 20€ mesačne. (nakoľko dom má certifikát „ A0“ ) Byt má podlahové kúrenie-chladenie vybavené vlastným špičkovým tepelným čerpadlom so zásobníkom na teplú úžitkovú vodu 260 L zn. DAIKIN Altherma. Okrem toho byt má samostatnú rekuperáciu vzduchu v každej miestnosti so spotrebou cca 5W, čo bude oproti bežným rodinným a bytovým domom pravdepodobne patriť medzi prevádzkovo najlacnejšie bývanie. To znamená, že náklady vynaložené na kúpu takéhoto bytu sa čoskoro vrátia a v budúcnosti pri neustálom zdražovaní energií bude bývanie stále o veľa lacnejšie, ako bežné lacné byty. Zaujímavosťou bytového domu bude, že jednotlivé byty nebudú musieť rozpočítavať a preúčtovávať spotrebovanú spoločnú obslužnú energiu na osvetlenie a ostatné potreby a tak isto nebudú musieť rozpočítavať a preúčtovávať náklady na vykurovanie spoločných priestorov. Všetky byty sa budú na tomto podieľať rovnakým dielom automaticky a teda odpadnú náklady na spoločné merače a náklady s tým spojené čo tiež prispeje ku zníženiu celkových prevádzkových nákladov. Toto vybavenie zaraďuje tento bytový dom do vyššieho štandardu. Znalecký posudok je 186 000,-bez DPH Cena 180 000,- Možná dohoda. Byt je už skolaudovaný a pripravený k nasťahovaniu!!! MV Real, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska).

180 000 €
1 714,29 €/m²

MV Real, s.r.o.
TIMA Real* - Novostavba 4i bytu s garážovým státim, 90m2, Botanika

TIMA Real* - Novostavba 4i bytu s garážovým státim, 90m2, Botanika

Lokalita: Botanická, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt na Prednádraží, bytový dom Botanika, Trnava. Najvrchnejšie poschodie zabezpečuje náležité súkromie a dostatočný kľud. Moderná dispozícia s dvomi kúpeľňami /jedna privátna pri manželskej spálni/. Východ na balkón z obývacej izby aj zo spálne. V každej izbe a na chodbe vstavané skrine. Cena bytu je vrátane parkovacieho státia v podzemnej garáži /výťah priamo z garáže/. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

164 900 €
1 852,81 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Rezervované!!!CASMAR RK ponúka na predaj krásny 4izb.b  v centre mesta- bytový dom CENTRUM

Rezervované!!!CASMAR RK ponúka na predaj krásny 4izb.b v centre mesta- bytový dom CENTRUM

Lokalita: Veselá, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 183 m²

Je veľa miest, kde sa dá dobre bývať, no len málo z nich vyčnieva z davu svojou unikátnou identitou a architektúrou. CENTRUM je atraktívny 5 podlažný bytový dom nachádzajúci sa priamo v centre mesta Trnavy na Veselej ulici. Byty v projekte CENTRUM majú optimálne výmery a výborné dispozície. Boli navrhnuté s cieľom využívať priestor čo najefektívnejšie a zároveň tak, aby si každý majiteľ mohol zariadiť nový byt presne podľa svojich predstáv. Ku všetkým bytom prislúcha loggia, alebo priestranná terasa. Bytový dom ktorý ponúka okrem svojej polohy aj ďalšie množstvo benefitov: -v bytovom dome sa nachádza len 17 bytových jednotiek vo veľkosti 2,3,4 izb.bytov s výmerou od 45m2 po 107m2 - bývanie priamo v centre mesta -kompletná občianska vybavenosť - nízke náklady na bývanie -byty budú vyhotovené v stave „holobyt“, t.j. kompletné rozvody sietí - kúrenie s radiátormi, voda, odpady, rozvody elektriky ukončené vypínačmi a zásuvkami, vstupné dvere, plastové okná s trojsklom. -možnosť dokúpenia garážového státia , pivničnej kôpky(1NP/1PP) Dizpozícia 4izb.b B ktorý sa nachádza na 5NP o rozlohe 183m2 -pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu, kúpeľne so sprchovým kútom a toalety, priestrannej obývacej miestnosti prepojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou s výstupom na terasu s rozlohou 49,38m2 ,2 samostatných izieb, veľkého šatníku a spálne s rodičovskou kúpeľňou. Sme presvedčení, že kvalitné a modrené bývanie v Trnave by nemalo byť privilégiom, ale štandardom pre všetkých. Preto sa kládol veľký dôraz na kvalitu stavby a materiálov, ale zároveň strážili ceny, aby bol projekt dostupný pre všetky vekové skupiny. Začiatok výstavby jeseň 2017,koniec výstavby jeseň 2018. Cena nehnuteľnosti je 249900 Eur vrátane provízie realitnej kancelárie. Naša spoločnosť tiež poskytuje právne poradenstvo, vypracovanie kúpno –predajných zmlúv , zavkladovanie do katastra nehnuteľnosti, znalecké posudky, hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č. 0908 216 676 Ing. Marta Krejčí ( e-mail : krejci.m@casmar.sk)

249 900 €
1 365,57 €/m²

CASMAR REALITY s.r.o.