Novostavby.sk
Nájdených 44 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

2 izbové byty v Trnave

1 2 3
Novostavba 2izbového bytu s loggiou   - Trnava- Zavar, projekt Polianky III. etapa  PREDPREDAJ

Novostavba 2izbového bytu s loggiou - Trnava- Zavar, projekt Polianky III. etapa PREDPREDAJ

Lokalita: Zavar, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Pre celú ponuku bytov klik na www.polianky.sk Rezervujte si už dnes tento krásny byt sveľkou logiou za zvýhodnenú cenu v predpredaji už dnes. V malebnej obci Zavar, len 10 min o Trnavy realizujeme predaj už II. fázy obľúbeného rezidenčného projektu Polianky - Revitalizácia obytného komplexu. Prvé dve etapy - bytové domy z II. fázy boli úspešne vypredané. Preto neváhajte a rezervujte si tento krásny, moderný a pohodlný, veľkoryso riešený 2izbový byt s loggiou a balkónom v štandarde alebo s možnosťou výberu nadštandardu. Byt v prevedení ŠTANDARD má vlastný plynový kotol Buderus, plastové okná Slovaktual OPTIM s trojsklom a bezpečnostné vchodové dvere. INTERIÉR : - interiérové dvere a zárubne Porta doors - plávajúca podlaha (výber zo 4 druhov), - obklady a dlažba Abitare ( výber 5 farieb) - sanita Concept, Alcaplast - batérie Grohe - vaňa alebo sprchovací kút Concept. K bytu prináleží jedno parkovacie miesto pred domom. Pozrite si našu celú ponuku na www.polianky.sk V ponuke sú jedno, dvoj a trojizbové byty na štyroch podlažiach. Byty na 2 -4 podlaží majú loggiu a balkón. Byty na 1NP majú terasy a predzáhradky. Všetky byty majú vlastné kúrenie , sú vybavené dizajnovými plastovými oknami Slovaktual OPTIM s trojsklom a predávajú sa vo vybavení štandard s možnosťou vybavenia nadštandard podľa výberu.

cena dohodou

ALTYS Property, s.r.o.
Novostavba 2izbového bytu s predzáhradkou Trnava - Zavar,projekt Polianky III. etapa  PREDPREDAJ

Novostavba 2izbového bytu s predzáhradkou Trnava - Zavar,projekt Polianky III. etapa PREDPREDAJ

Lokalita: Zavar, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Pre celú ponuku bytov klik na www.polianky.sk Neváhajte a využite zľavu v PREDPREDAJI !! V malebnej obci Zavar, len 10 min o Trnavy realizujeme predaj už II. fázy obľúbeného rezidenčného projektu Polianky - Revitalizácia obytného komplexu. Prvé dve etapy - dva bytové domy z II. fázy boli úspešne vypredané. Preto neváhajte a rezervujte si tento krásny, moderný a pohodlný, veľkoryso riešený 2izbový byt s predzáhradkou v štandarde alebo s možnosťou výberu nadštandardu. Byt v prevedení ŠTANDARD má vlastný plynový kotol Buderus, plastové okná Slovaktual OPTIM s trojsklom a bezpečnostné vchodové dvere. INTERIÉR : - interiérové dvere a zárubne Porta doors - plávajúca podlaha (výber zo 4 druhov), - obklady a dlažba Abitare ( výber 5 farieb) - sanita Concept, Alcaplast - batérie Grohe - vaňa alebo sprchovací kút Concept. Každý byt má vlastnú predzáhradku s terasou a oplotením. K bytu prináleží jedno parkovacie miesto pred domom. Pozrite si našu celú ponuku na www.polianky.sk V ponuke sú jedno, dvoj a trojizbové byty na štyroch podlažiach. Byty na 2 -4 podlaží majú loggiu a balkón. Byty na 1NP majú terasy a predzáhradky. Všetky byty majú vlastné kúrenie , sú vybavené dizajnovými plastovými oknami Slovaktual OPTIM s trojsklom a predávajú sa vo vybavení štandard s možnosťou vybavenia nadštandard podľa výberu.

cena dohodou

ALTYS Property, s.r.o.
Novostavba 2izbového bytu s predzáhradkou, Trnava - Zavar, projekt Polianky III. etapa PREDPREDAJ

Novostavba 2izbového bytu s predzáhradkou, Trnava - Zavar, projekt Polianky III. etapa PREDPREDAJ

Lokalita: Zavar, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Pre celú ponuku bytov klik na www.polianky.sk Rezervujte si už dnes tento krásny byt s predzáhradkou za zvýhodnenú cenu v predpredaji už dnes. V malebnej obci Zavar, len 10 min o Trnavy realizujeme predaj už II. fázy obľúbeného rezidenčného projektu Polianky - Revitalizácia obytného komplexu. Prvé dve etapy -dva bytové domy z II. fázy boli úspešne vypredané. Preto neváhajte a rezervujte si tento krásny, moderný a pohodlný, veľkoryso riešený 2izbový byt s predzáhradkou v štandarde alebo s možnosťou výberu nadštandardu. Byt v prevedení ŠTANDARD má vlastný plynový kotol Buderus, plastové okná Slovaktual OPTIM s trojsklom a bezpečnostné vchodové dvere. INTERIÉR : - interiérové dvere a zárubne Porta doors - plávajúca podlaha (výber zo 4 druhov), - obklady a dlažba Abitare ( výber 5 farieb) - sanita Concept, Alcaplast - batérie Grohe - vaňa alebo sprchovací kút Concept. Každý byt má vlastnú predzáhradku s terasou a oplotením. K bytu prináleží jedno parkovacie miesto pred domom. Pozrite si našu celú ponuku na www.polianky.sk V ponuke sú jedno, dvoj a trojizbové byty na štyroch podlažiach. Byty na 2 -4 podlaží majú loggiu a balkón. Byty na 1NP majú terasy a predzáhradky. Všetky byty majú vlastné kúrenie , sú vybavené dizajnovými plastovými oknami Slovaktual OPTIM s trojsklom a predávajú sa vo vybavení štandard s možnosťou vybavenia nadštandard podľa výberu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať a dohodnite si prehliadkuvzorového bytu.

cena dohodou

ALTYS Property, s.r.o.
OBSADENÝ Ponúkame na prenájom 2 - izbový byt  v novostavbe CITY DOM

OBSADENÝ Ponúkame na prenájom 2 - izbový byt v novostavbe CITY DOM

Lokalita: Sladovnícka, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43.72 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbový byt v novostavbe City dom v uzatvorenom areáli Prestige Park Trnava na Sladovníckej ulici. Byt je zariadený so spotrebičmi, práčkou a TV. V bytovke je výťah a byt má veľký balkón. Byt sa nachádza v blízkosti nákupného centra City Aréna iba kúsok od historického centra Trnavy. Mesačný nájom je 599 eur vrátane energií. Depozit je jednomesačný nájom bez energií, ktoré tvoria čiastku 55 eur. Bližšie informácie o voľných bytoch nájdete na https://prestigepark.sk/

544 €/mes.
12,44 €/m²/mes.
+ 55 €/mes. energie
PRESTIGE PARK TRNAVA, s.r.o.
1 2 3