Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 15 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Obchodné priestory v Trenčíne

Na prenájom obchodno - skladovacie priestory na Kuzmányho ulici v Trenčíne.

Na prenájom obchodno - skladovacie priestory na Kuzmányho ulici v Trenčíne.

Lokalita: Kuzmányho, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 105 m²

Záujemca neplatí za sprostredkovanie Realitnej kancelárii žiadne sprostredkovateľské poplatky !!! Ponúkame Vám na prenájom obchodno - výrobno - skladovacie priestory na Kuzmányho ulici v Trenčíne. Ide o 2 miestnosti, každá o výmere cca. 45 m2. Patrí k nim WC, sprchovací kút a menšia skladová miestnosť, prípadne kancelária. Kúrenie je riešené elektrickým kotlom. Samostatné merače na vodu a elektrickú energiu. K priestoru patrí jedno vyhradené parkovacie miesto vo dvore. Ďalšie parkovacie verejné miesta sa nachádzajú pred budovou. Mesačné nájomné je 650€ bez DPH, plus preddavkové platby za energie - 80€ plus DPH/mesiac. Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá 2X depozit vo výške mesačného nájomného a 1X mesačné nájomné dopredu.

650 €/mes.
6,19 €/m²/mes.

BartanusReality, s. r. o.
Na prenájom posledná predajná jednotka, nachádzajúce sa na 1. poschodí obchodného centra Living Box

Na prenájom posledná predajná jednotka, nachádzajúce sa na 1. poschodí obchodného centra Living Box

Lokalita: Belá, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 375 m²

Záujemca neplatí žiadnu províziu realitnej kancelárii. 3D Virtuálna prehliadka TU. https://my.matterport.com/show/?m=dFQxP3Thid5 Video prehliadka TU. https://youtu.be/HC4kBB-y8v0 EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na prenájom posledná predajná jednotka, nachádzajúce sa na 1. poschodí v pravo hore obchodného centra Living Box o rozlohe 375 m2 s možnosťou vybudovania si priečok podľa vlastných potrieb. OC Laugarício je najväčšie obchodné centrum v Trenčíne a v jeho okolí sa nachádza najrozsiahlejšia obchodná zóna v tomto krajskom meste. Okrem OC Laugarício sa tu nachádzajú samostatne stojace prevádzky - Tesco, Asko, Möbelix,MC Donald, Kinekus, Mountfield, Stop shop (Nay elektrodom,Okay elektro, Deichmann, Jisk, Kik,DM drogéria, Takko, Tedi). Dostupnosť autom z centra Trenčína 5 minút.  V bezprostrednej blízkosti všetkých vypísaných prevádzok sa bude nachádzať budova Living Box s priestranným parkoviskom priamo pred budovou.   Termín dokončenia obchodného centra je predpokladaný na 15.8.2019 (nájomný pomer môže vzniknúť najskôr od 1.9.2019 s minimálnou dobou prenájmu 5 rokov) a bude sa jednať o budovu určenú na predaj nábytku a potrieb pre bývanie, avšak prenajímateľ nesúhlasí, aby nájomcovia ponúkali rovnaké komodity (napr. sedačky). Každá predajná jednotka má výklady z troch strán, takže sortiment bude viditeľný z hlavného parkoviska alebo prechádzajúcim po hlavnej ceste. Situáciu, vzhľad budovy a jej dispozičné riešenie si môžte pozrieť na priloženej vizualizácii. Dizajn budovy je vymyslený tak, aby celá budova pôsobila elegantne, luxusne a pritom bola zachovaná elementárna jednoduchosť, ako v interiéri tak aj v exteriéri a popri tom bola ešte plne funkčná.Vonkajší plášť budovy je ladený do antracitovej a stredne šedej farby. Antracitové rámy okien sa  prepisujú aj do interiéru, kde sú zladené s pohľadovým betónom na stĺpoch alebo aj s dlažbou v dekore betónu. Neutrálne sivé farby na stavebných prvkoch sa tak budú jednoducho ladiť s dizajnom prevádzok. V spodnej časti budovy budú sedačky PHASE , PreSpánok s vľavo hore je Materasso.  Nájomca si bude môcť na budovu umiestniť reklamu/logo po schválení prenajímateľom a súhlasu príslušných úradov.  Cena nájmu je 9 € bez DPH/m2/mesiac plus energie (voda, elektrika, teplo). Energie budú predmetom konečného vyúčtovania, voda a elektrika  sú merané samostatnými meračmi a centrálne vykurovanie bude rozpočítavané  podľa pomeru rozlohy prenajímaného priestoru voči celku. Prenájom je možné si rezervovať už teraz.  V prípade záujmu sa pri podpise zmluvy platí depozit vo výške troch mesačných nájmov s DPH, a to najneskôr do 14 dní od podpisu zmluvy (prenajímateľ môže uspokojiť akýkoľvek zo svojich peňažných nárokov vyplývajúcich zo zmluvy z tohto depozitu.  K cene nájmu bude nájomca uhrádzať mesačne poplatok za služby, ktoré zahŕňajú upratovanie spoločných priestorov, toalety, kosenie, údržba parkoviska, a to vo výške 0,50 €/m2.

3 375 €/mes.
9 €/m²/mes.

BartanusReality, s. r. o.
Rezervované - prenájom priest. pre zdravotnícke zariadenie, 58,41 m2

Rezervované - prenájom priest. pre zdravotnícke zariadenie, 58,41 m2

Lokalita: Jilemnického, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame na prenájom nebytové priestory v novostavbe, skolaudované pre zdravotnícke zariadenie na Jilemnického ulici v Trenčíne. Celková výmera priestoru je 75,63 m2, úžitková plocha má 58,41 m2 + terasa 11,17 m2. Priestor pozostáva s troch miestností, ktoré majú samostatný vstup z chodby, ale sú aj prepojené. V ľavej časti je miestnosť nepravidelného tvaru s výmerou 13.37 m2, miestnosť vpravo má výmeru 14,75 m2, najväčšia miestnosť s výmerou 24,17 m2, je oproti vchodovým dverám a má výstup na západne orientovanú terasu s výmerou 11,17 m2. Na chodbe sú dve toalety, jedna pre personál a jedna pre klientov - pacientov. V každej miestnosti je jedno umývadlo, v najväčšej miestnosti sú dve umývadlá a predpríprava na ďalšie dve umývadlá. Klimatizácia je tiež v každej miestnosti. Priestor je zabezpečený alarmom, vstup do budovy je zabezpečený bezbariérovo - výťahom. Priestory na treťom nadzemnom podlaží sú vymaľované a pripravené pre lekársku prax. V objekte sa nachádzajú viaceré zdravotnícke zariadenia, tým je priestor predurčený pre lekársku ambulanciu, je tu splnená aj podmienka hygieny - na prízemí je výlevka. V cene nájmu je upratovanie spoločných priestorov, internet, klimatizácia, komunálny odpad. V cene energií, ktoré sú za príplatok 58 Eur/ mesiac, je dodávka vody a stočné, dodávka elektrickej energie, vykurovanie. Priestory sú voľné od 1.1.2020.

564,15 €
9,73 €/m²
+ 58 €/mes. energie
LK REALITY s.r.o.
Prenájom - odstúpenie predajne Trenčín Kožušnícka

Prenájom - odstúpenie predajne Trenčín Kožušnícka

Lokalita: Kožušnícka, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 67 m²

Ponúkame Vám na prenájom, prípadne odstúpim predajňu textilu v meste  Trenčín, ul.  Kožušnícka za mostami. obchod pozostáva z 2 miestností a príslušenstva- kuchynský kút, WC, Plocha: úžitková 67m2, zastavaná 67m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Stav objektu: Zánovný. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie:vlastný plynový kotol.  Asfaltová prístupová cesta. Cena 500 €/mesiac + vlastné náklady na vykurovanie - teplá voda (cca 80,- eur/mesiac) Voľný po dohode s majiteľom  Nami uvedená cena nájmu je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena prenájmu zahŕňa vyhotovenie nájomných zmlúv + servis RK.

500 €/mes.
7,46 €/m²/mes.

LAUGAR REALITY Plus,s.r.o.
NA PREDAJ 50 - 1149m2 | Nebytové priestory pre obchod a služby

NA PREDAJ 50 - 1149m2 | Nebytové priestory pre obchod a služby

Lokalita: Veľkomoravská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 1149 m²

Ponúkame vám Nebytové priestory pre obchod a služby  na 1. a 2.np  v novopostavenom 7 podlažnom bytovom dome na Veľkomoravskej ul. v Trenčíne. Pošlite nám svoju požiadavku a my vám pripravíme ponuku, ktorá bude odzrkadľovať čo najvernejšie vaše predstavy. V budove máme k dispozícii  na 1.np výmeru až 1149m2  a na 2.np 1166m2 . Komerčné priestory budú vybavené dvojitou podlahou aby bolo možné splniť požiadavky čo najväčšiemu počtu záujemcov. Prvé nadzemné podlažie je vhodné pre reštaurácie, kaviarne, predajne, zdravotné zariadenia,...... Druhé nadzemné podlažie je vhodné na kancelárske priestory. Nebytové priestory sa predávajú za cenu 800 € / m2 ( cena je uvedená bez dph) Pri kúpe väčšej výmery dohoda na cene istá. Svoje požiadavky posielajte na info@byty-velkomoravska.sk Lokalita: Na pravom brehu rieky Váh v bývalých odevných závodoch ako keby  s popola vstal a dostal nový život projekt - bytový dom Veľkomoravská.  Odevné závody ktoré preslávili mesto Trenčín, stáli na tomto mieste už od roku 1940. Dnes na tomto mieste postupne vzniká nový obytný súbor malých, väčších ale aj veľkometrážnych bytov.  Ide o veľmi príjemné prostredie zasadené  v tichej a kľudnej časti Trenčína v blízkosti rieky Váh . Lokalita Veľkomoravská je zaujímavá hlavne pre dostatok  zelene ktorá  ponúka zátišie  vhodného na rodinný relax, prechádzky  či športové aktivity . Okrem príjemného prostredia je poloha Veľkomoravskej  ideálna aj pre svoju dostupnosti do centra mesta a zároveň ponúka ideálnu dostupnosť na privádzač D1. Vo vzdialenosti do 5 minút na pešo od Veľkomoravskej ul . sa nachádza  Základná škola, športové ihrisko, potraviny, reštaurácie, pošta a mhd zástavky. Vo vzdialenosti do 15 min sa nachádza zdravotné stredisko .  Lokalita ktorá v sebe skrýva  všetky dôležité predpoklady na spokojné  bývanie s neopísateľným výhľadom na Trenčiansky hrad spoza rieky Váh vás jednoznačne dostane. O projekte: Projekt Bytový dom Veľkomoravská  ponúka na prvých  dvoch nadzemných podlažiach 2315m2  obchodných, reštauračných a administratývných priestorov. Na 3 až 5np podlaží sa nachádzajú veľkometrážne 1 izbové byty, 3 izbové byty a 4 izbové byty. Ku každému bytu prináleží veľká pivnica a balkón.  Predposledné 6 np podlažie je venované dvom veľkometrážnym  5 izbovým bytom s terasou . Na poslednom poschodí ale zato z najkrajším výhľadom na okolitý Trenčín sa nachádza ateliérový byt s terasou . Bytový dom Veľkomoravská predstavuje moderné a dispozične dobre zvládnuté bývanie v príjemnom prostredí  na Považí . Financovanie: Financovaniu vášho nového bytu sa u nás medze nekladú, záloha na záväznú rezerváciu je stanovená na 1% z kúpnej ceny.  Následné pri podpise zmluvy o zmluve budúcej sa platí ďalšia platba vo výške 10% z kúpnej ceny.  Zostatok kúpnej ceny môžete doplatiť v hotovosti, formou hypotekárneho úveru alebo predajom inej nehnuteľnosti prostredníctvom našej partnerskej realitnej kancelárie ZAJO Reality, s.r.o.  Neváhajte nás kontaktovať, spôsob sa vždy nájde. Tel. č. +421907980436 /  info@byty-velkomoravska.sk

919 200 €
800 €/m²

ZAJO Reality, s.r.o.
NA PREDAJ, obchodný priestor 50m2, Námestie sv. Anny (Stará Tržnica), Trenčín

NA PREDAJ, obchodný priestor 50m2, Námestie sv. Anny (Stará Tržnica), Trenčín

Lokalita: Námestie sv. Anny, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Priestor sa nachádza v administratívno-obchodnom objekte, budova B v objekte Stara Tržnica na Námestí Sv. Anny v Trenčíne, širšie centrum. Obchodný priestor je na prízemí, nachádza sa vo dvore objektu. Okrem iného sa tu nachádzajúcu ďalšie obchodne priestory (...  Námestie sv. Anny , Trenčín (Trenčín) Cena:  69 500 €. bez DPH. Dohoda možná. Telefón: 0907163009 www.pgr.sk www.realitycomfort.sk

69 500 €
1 390 €/m²

PRESTIGE Group s.r.o.
200 m2 Obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

200 m2 Obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

Lokalita: X, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 200 m2 v Trenčíne v obchodnom centre. V priestore je prívod vody, vlastné WC.  Priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Bezbariérový prístup. V budove je výťah aj eskalátor. Na chodbe je soc. zariadenie spoločné s ostatnými nájomcami na poschodí (zvlášť dámske a pánske WC). V budove je garáž s pridelenými parkovacími miestami ZDARMA pre nájomcu.  Parkovanie pre verejnosť a zákazníkov za poplatok je takisto v budove. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10 €/m2/mes. bez DPH plus záloha na prevádzkové náklady vo výške 1,50 €/m2/mes.,  prípadne dohodou.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

2 000 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Lokalita: X, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 50 m2 v Trenčíne v obchodnom centre. Priestory sú vhodné napr. na obchod, služby, kanceláriu, salón a pod. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Bezbariérový prístup. V budove je výťah.  Na chodbe je soc. zariadenie spoločné s ostatnými nájomcami na poschodí (zvlášť dámske a pánske WC). Parkovanie v budove. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10 €/m2/mes. bez DPH plus záloha na prevádzkové náklady vo výške 1,50 €/m2/mes.,  prípadne dohodou.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

500 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
ZĽAVA 10.000 € - Obchodný priestor na PREDAJ v Trenčíne, 92 m2

ZĽAVA 10.000 € - Obchodný priestor na PREDAJ v Trenčíne, 92 m2

Lokalita: Trenčín, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 92 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory s celkovou výmerou 92 m2 v Trenčíne na Sihoti. Priestory pozostávajú z dvoch miestností, skladu, kuchynky a samostatného WC pre personál a zvlášť pre zákazníkov. Priestory sú vhodné na rôzne účely: obchod, kancelária, kaderníctvo, ambulancia, kaviareň... Záujemca o predaj neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Cena obchodného priestoru je 77 000 €. Nová cena po zľave je 67.000,- €! Voľný ihneď. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

67 000 €
728,26 €/m²

Komerčné Reality, s.r.o.
340 m2 - Obchodné priestory, Trenčín-Centrum

340 m2 - Obchodné priestory, Trenčín-Centrum

Lokalita: Centrum, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 340 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 340 m2 v centre Trenčína v blízkosti Námestia sv. Anny. Priestor je v novostavbe, na prízemí so vstupom priamo z ulice, má presklené veľke výklady, vlastné parkovacie miesta na prenájom priamo pred obchodom. Priestory slúžili pobočke banky, sú preto ideálne pre banku, hypotekárne centrum, finančné služby, leasingové spoločnosti, pripadne pobočky poisťovne a pod., ale samozrejme aj na iné obchodné prevádzky. Priestory sú rozdelené na sektor pre klientov a zázemie pre personál, je možnosť otvorenia celého priestoru, resp. iné členenie. V okolí sú obchody, banky, reštaurácie, penzión, úrady atď.. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 8,50 €/m2/mes. bez DPH plus   poplatky na energie a služby.   Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

2 890 €/mes.
8,50 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
**NA PREDAJ BUDOVA V CENTRE TRENČÍNA HASIČSKÁ ULICA

**NA PREDAJ BUDOVA V CENTRE TRENČÍNA HASIČSKÁ ULICA

Lokalita: Hasičská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory

L&P Reality Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj polyfunkčný objekt v centre Trenčína na hasičskej ulici. Predáva sa časť budovy presnejšie polovica ktorá pozostáva s 4 poschodí pričom každé poschodie má 160 m2 úžitkovú plochu. Pivnica kedysi slúžila ako podnik/bar. Momentálne je časť budovy obsadená nájomníkmi ktorý majú svoje prevádzky. Posledné poschodie je možnosť využiť na prestavbu krásnych mezonetových bytov. Za budovou je pozemok o výmere 78 m2. Budova je pripojená na všetky IS. Poloha budovy je veľmi dobra nachádza sa priamo pri 2 hlavnej autobusovej zástavky v blízkosti obchod námestie len 1 minútu pešo. Sme realitná kancelária, ktorá ponúka kompletný právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných podkladov na kúpu, predaj, prenájom nehnuteľností. Pre našich klientov vieme zabezpečiť tie najlepšie podmienky financovania danej nehnuteľnosti (spolupracujeme zo všetkými bankami). Zabezpečenie znaleckého posudku. Neváhajte nás kontaktovať. Plníme Vaše sny!

cena dohodou

LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Na prenájom administratívny priestor Bratislavská, Trenčín

Na prenájom administratívny priestor Bratislavská, Trenčín

Lokalita: Bratislavská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 90 m²

RADO Reality ponúka na prenájom administratívne priestory v lokalite zámostie na Bratislavskej ulici v Trenčíne. Priestor s výmerou 90 m2 je voľný ihneď k prenájmu za cenu 700€ bez DPH vrátane energií. V priestoroch sa nachádza 2x TV, výlevka a 2x sociálne zariadenie. Parkovanie je bezproblémové, priamo pred budovou sa nachádzajú 3 parkovacie miesta. Priestor je možné využiť pre služby, kanceláriu a podobne. Odkaz na 3D prehliadku nájdete na: https://my.matterport.com/show/?m=DDdN2fuhfDM Kontakt na makléra: Mgr. Klaudia Cárachová tel.: 0903 400 334 e-mail: info@radoreality.sk Radovan Pavlík, MBA Váš osobný realitný poradca RADO Reality Trenčín s.r.o. M 0904854810 | pavlik@radoreality.sk

700 €

RADO Reality Trenčín s.r.o.
Obchodno-kancelárske priestory - budova, na prenájom, M.R.Štefánika, Trenčín

Obchodno-kancelárske priestory - budova, na prenájom, M.R.Štefánika, Trenčín

Lokalita: M.R. Štefánika, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 1000 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory, budovu JUTEX, na ulici generála M.R. Štefánika, v Trenčíne. Budova pozostáva z prízemia a 1. Nadzemného podlažia o rovnakej výmere 500 m2. 1 poschodie sa prenajíma za 3,50 Eur/m2, prízemie 7 Eur/m2. Obidva priestory sú otvorená dispozícia so samostatným sociálnym zázemím s Možnosťou vytvorenia šatne, respektíve kuchynky. Obidva priestory majú samo statné vstupy, na prízemie je možnosť vstupu od vlastného veľkého parkoviska aj pre nadrozmerné autá s vykládkou tovaru priamo na rampe. Priestor je klimatizovaný, napojený na centrálny pult ochrany SBS. Vstup do objektu je samostatný. Veľkou výhodou je vlastné parkovanie vo dvore, kde je prístup aj pre veľké nákladné autá s tovarom s možnosťou vykládky. Otvorený priestor je vhodný na kancelárie, sklad, predajňu, malú výrobu. Priestory sú voľné po dohode a spísaní nájomnej zmluvy.  Plocha: úžitková 1000m2.Stav objektu: novostavba. Výhody: luxusný. Cena 5 250 €/mesiac. Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

5 250 €/mes.
5,25 €/m²/mes.

LAUGAR REALITY Plus,s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom Obchodno-kancelársky priestor v centre Trenčína o rozlohe 290 m2.

Ponúkame Vám na prenájom Obchodno-kancelársky priestor v centre Trenčína o rozlohe 290 m2.

Lokalita: Centrum, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 290 m²

Ponúkame Vám na prenájom Obchodno-kancelársky priestor s veľkým výkladom v centre Trenčína o rozlohe 290 m2. Objekt pozostáva z prízemia a 2 poschodí, má plynové kúrenie, pripojenie na vodu i elektrinu. V minulosti objekt slúžil ako showroom. Súčasťou obchodného priestoru je aj kancelársky priestor cca 73 m2, oddelený sklenou priečkou a vybavený nábytkom, kuchynka a samostatné pánske a dámske wc. Priestor je na prízemí s výkladom a priamym vchodom z ulice. V prípade záujmu je možné prenajať aj 1. poschodie cca. 240 m2. Objekt je možné napojiť na alarm a wifi (k dispozícii je príprava). Cena nájmu prízemie je 1500 € bez DPH / mesiac, k nájmu je potrebné prirátať platby za spotrebu energií vo výške 200 € /mes. Cena nájmu 1. poschodie je 1300 € bez DPH / mesiac, k nájmu je potrebné prirátať platby za spotrebu energií vo výške 200 € /mes. Energie a ďalšie služby zahrnuté do nájomného: vykurovanie, spotreba elektrickej energie a spotreba pitnej vody v prenajatých priestoroch, upratovanie spoločných priestorov, odvoz komunálneho odpadu celého objektu, letná a zimná údržba vonkajších priestorov, daň z nehnuteľností, poistenie celého objektu.

1 500 €/mes.
5,17 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
K&B Partners, s.r.o.
Na prenájom bchodný priestor na prízemí v novostavbe polyfun. domu na Bratislavskej ul. v Trenčíne.

Na prenájom bchodný priestor na prízemí v novostavbe polyfun. domu na Bratislavskej ul. v Trenčíne.

Lokalita: Bratislavská , Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory

Neváhajte a využite skvelú príležitosť prenajať si výnimočný obchodný priestor na veľmi frekventovnom cestnom ťahu v Trenčíne. Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v novostavbe jedinčného polyfunkčného domu na Bratislavskej ulici v Trenčíne. Celková rozloha nebytového priestoru je 82,90 m2. Nachádza sa na prízemí polyfunkčného domu kolaudovaného v roku 2015. Priestor pozostáva z chodby, predsiene a zádveria, predajne, šatne, skladu a WC. K priestoru je možné si prenajať aj garáž, ktorá sa nachádza priamo v polyfunkčnom dome, alebo je parkovanie možné voľne na pozemku za elektricky ovládanou bránou. Návštevníci nebytového priestoru môžu zaparkovať priamo pred nebytovým priestorom (príjazd z Bratislavskej ulice!). Priestor je vhodný na zriadenie obchodnej prevádzky, ako aj sídla spoločnosti. K polyfunkčnému domu patrí aj priestranná terasa, ktorá je určená na spoločné užívanie pre všetkých obyvateľov a nájomníkov. V blízkosti sa nachádza kompletná občianaska vybavenosť, skvelá dopravná infraštruktúra (blízko centra mesta, ako aj na diaľnicu D1). V prípade záujmu je možné k nebytovému priestoru za zvýhodnených podmienok prenajať aj pivničné (skladové) priestory, ktoré sa nachádzajú na 1. PP priamo pod nebytovým priestorom. Priestor má vlastné kúrenie, ako aj zabezpečovací systém. Vyhradené parkovanie priamo pred objektom v cene nájomného. Veľkou výhodou tohto priestoru je jeho poloha pri hlavnej ceste, Bratislavská ulica (hlavný ťah do centra/na diaľnicu D1) je jednou z najfrekventovanejších, možnosť odbočenia z oboch jazdných pruhov. Voľný okamžite. Nájomné 650 EUR + 80 EUR energie.

650 €/mes.
+ 80 €/mes. energie
K&B Partners, s.r.o.