Novostavby.sk
Nájdených 15 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Obchodné priestory v Trenčíne

248 m2 - Obchodné priestory na prenájom

248 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 248 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou  s výmerou 248 m2 v Trenčíne v nákupnej zóne. Priestory sa nachádzajú na prízemí obchodného centra, vstup do priestoru je z vnútra nákupného centra. Vchod pre zásobovanie zozadu. Bezbariérový prístup. Priestory sú klimatizované. Parkovisko pre zákazníkov priamo pri obchodnom centre. Priestory pozostávajú z predajnej časti, 2x kancelária, 2x WC, sklad. Možnosť umiestnenia pútača na budovu, centrum je pri križovatke, viditeľné z dvoch ciest. Priestory sú vhodné najmä pre sortiment doplnkov pre bývanie (kuchyne, koberce, nábytok, podlahy, dvere a pod.) Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K. Nájomné je 7,00 €/m2/mes plus prevádzkové náklady 1,00 €/m2/mes bez DPH, v cene nie sú započítané náklady na energie.   Voľný ihneď. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 736 €/mes.
7 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
200 m2 Obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

200 m2 Obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 200 m2 v Trenčíne v obchodnom centre. V priestore je prívod vody, vlastné WC.  Priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Bezbariérový prístup. V budove je výťah aj eskalátor. Na chodbe je soc. zariadenie spoločné s ostatnými nájomcami na poschodí (zvlášť dámske a pánske WC). V budove je garáž s pridelenými parkovacími miestami ZDARMA pre nájomcu.  Parkovanie pre verejnosť a zákazníkov za poplatok je takisto v budove. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10 €/m2/mes. bez DPH plus záloha na prevádzkové náklady vo výške 1,50 €/m2/mes.,  prípadne dohodou.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

2 000 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 50 m2 v Trenčíne v obchodnom centre. Priestory sú vhodné napr. na obchod, služby, kanceláriu, salón a pod. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Bezbariérový prístup. V budove je výťah.  Na chodbe je soc. zariadenie spoločné s ostatnými nájomcami na poschodí (zvlášť dámske a pánske WC). Parkovanie v budove. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10 €/m2/mes. bez DPH plus záloha na prevádzkové náklady vo výške 1,50 €/m2/mes.,  prípadne dohodou.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

500 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 70 m2 Hanzlíková-Trenčín

Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 70 m2 Hanzlíková-Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 70.7 m²

Podnikajte vo vlastnom!!! Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín na križovatke ul. Hanzlíkovská/Hlavná v rámci novostavby Polyfunkčného objektu nebytový priestor na prízemí vo výmere 70,70 m2 s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Využiteľný je na komerčné účely, ako kancelária, obchod, rôzne služby, vhodné aj ako ordinácia a pod. Predáva sa ako „holopriestor“ s prípojkami na hygienické zázemie, záujemca si môže členenie priestoru určiť podľa svojej potreby na mieru. Nebytový priestor bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý priestor bude mať vlastný merač, kúrenie podlahové. Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením. Okná na prízemí nebytových priestorov sú hliníkové. V súčasnosti je polyfunkčný objekt vo výstavbe, pri nebytových priestoroch je možná aj obhliadka po dohode termínu, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23. Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: *kolaudácia 12/22 a odovzdanie priestoru v stave „holopriestor“ 01/23 *úžitková plocha: 70,70 m2 *možnosť dokúpenia parkovacieho státia *vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie *nízke energetické náklady, energetický certifikát: A *výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1 CENA: 119 483,- EUR bez DPH (1 690,- EUR bez DPH/m2) Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania. LOKALITA A OKOLIE: Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

119 483 €
1 690 €/m²

Prom real consulting s. r. o.
Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 59 m2 Hanzlíková-Trenčín

Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 59 m2 Hanzlíková-Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 58.91 m²

Podnikajte vo vlastnom!!! Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín na križovatke ul. Hanzlíkovská/Hlavná v rámci novostavby Polyfunkčného objektu nebytový priestor na prízemí vo výmere 58,91 m2 s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Využiteľný je na komerčné účely, ako kancelária, obchod, rôzne služby, vhodné aj ako ordinácia a pod. Predáva sa ako „holopriestor“ s prípojkami na hygienické zázemie, záujemca si môže členenie priestoru určiť podľa svojej potreby na mieru. Nebytový priestor bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý priestor bude mať vlastný merač, kúrenie podlahové. Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením. Okná na prízemí nebytových priestorov sú hliníkové. V súčasnosti je polyfunkčný objekt vo výstavbe, pri nebytových priestoroch je možná aj obhliadka po dohode termínu, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23. Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: *kolaudácia 12/22 a odovzdanie priestoru v stave „holopriestor“ 01/23 *úžitková plocha: 58,91 m2 *možnosť dokúpenia parkovacieho státia *vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie *nízke energetické náklady, energetický certifikát: A *výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1 CENA: 99 558,- EUR bez DPH (1 690,- EUR bez DPH/m2) Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania. LOKALITA A OKOLIE: Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

99 558 €
1 690 €/m²

Prom real consulting s. r. o.
Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 49 m2  Hanzlíková-Trenčín

Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 49 m2 Hanzlíková-Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 49.49 m²

Podnikajte vo vlastnom!!! Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín na križovatke ul. Hanzlíkovská/Hlavná v rámci novostavby Polyfunkčného objektu nebytový priestor na prízemí vo výmere 49,49 m2 s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Využiteľný je na komerčné účely, ako kancelária, obchod, rôzne služby, vhodné aj ako ordinácia a pod. Predáva sa ako „holopriestor“ s prípojkami na hygienické zázemie, záujemca si môže členenie priestoru určiť podľa svojej potreby na mieru. Nebytový priestor bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý priestor bude mať vlastný merač, kúrenie podlahové. Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením. Okná na prízemí nebytových priestorov sú hliníkové. V súčasnosti je polyfunkčný objekt vo výstavbe, pri nebytových priestoroch je možná aj obhliadka po dohode termínu, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23. Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: *kolaudácia 12/22 a odovzdanie priestoru v stave „holopriestor“ 01/23 *úžitková plocha: 49,49 m2 *možnosť dokúpenia parkovacieho státia *vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie *nízke energetické náklady, energetický certifikát: A *výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1 CENA: 83 638,10 EUR bez DPH (1 690,- EUR bez DPH/m2) Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania. LOKALITA A OKOLIE: Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

83 638 €
1 690 €/m²

Prom real consulting s. r. o.
Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 79 m2 Hanzlíková-Trenčín

Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 79 m2 Hanzlíková-Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 78.82 m²

Podnikajte vo vlastnom!!! Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín na križovatke ul. Hanzlíkovská/Hlavná v rámci novostavby Polyfunkčného objektu nebytový priestor na prízemí vo výmere 78,82 m2 s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Využiteľný je na komerčné účely, ako kancelária, obchod, rôzne služby, vhodné aj ako ordinácia a pod. Predáva sa ako „holopriestor“ s prípojkami na hygienické zázemie, záujemca si môže členenie priestoru určiť podľa svojej potreby na mieru. Nebytový priestor bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý priestor bude mať vlastný merač, kúrenie podlahové. Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením. Okná na prízemí nebytových priestorov sú hliníkové. V súčasnosti je polyfunkčný objekt vo výstavbe, pri nebytových priestoroch je možná aj obhliadka po dohode termínu, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23. Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: *kolaudácia 12/22 a odovzdanie priestoru v stave „holopriestor“ 01/23 *úžitková plocha: 78,82 m2 *možnosť dokúpenia parkovacieho státia *vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie *nízke energetické náklady, energetický certifikát: A *výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1 CENA: 133 206,- EUR bez DPH (1 690,- EUR bez DPH/m2) Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania. LOKALITA A OKOLIE: Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

133 206 €
1 690 €/m²

Prom real consulting s. r. o.
Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 56 m2 Hanzlíková-Trenčín

Predaj nebytový priestor novostavba prízemie 56 m2 Hanzlíková-Trenčín

Lokalita: Hanzlíkovská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 55.85 m²

Podnikajte vo vlastnom!!! Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj v príjemnej lokalite neďaleko pod vinohradmi v centre mestskej časti Zlatovce - Trenčín na križovatke ul. Hanzlíkovská/Hlavná v rámci novostavby Polyfunkčného objektu nebytový priestor na prízemí vo výmere 55,85 m2 s možnosťou parkovania priamo v rámci objektu. Využiteľný je na komerčné účely, ako kancelária, obchod, rôzne služby, vhodné aj ako ordinácia a pod. Predáva sa ako „holopriestor“ s prípojkami na hygienické zázemie, záujemca si môže členenie priestoru určiť podľa svojej potreby na mieru. Nebytový priestor bude napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie bude zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou v rámci objektu, každý priestor bude mať vlastný merač, kúrenie podlahové. Konštrukcia polyfunkčného objektu je monolit a samotná stavba tehlová so zateplením. Okná na prízemí nebytových priestorov sú hliníkové. V súčasnosti je polyfunkčný objekt vo výstavbe, pri nebytových priestoroch je možná aj obhliadka po dohode termínu, plánovaná kolaudácia 12/22 a odovzdávanie bytu 01/23. Parkovanie – súčasťou výstavby polyfunkčného domu sú aj vonkajšie parkovacie státia, pričom je možnosť dokúpenia jedného parkovacieho miesta za cenu 8.500,- EUR s DPH. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: *kolaudácia 12/22 a odovzdanie priestoru v stave „holopriestor“ 01/23 *úžitková plocha: 55,85 m2 *možnosť dokúpenia parkovacieho státia *vlastné kúrenie v rámci objektu + v cene podlahové kúrenie *nízke energetické náklady, energetický certifikát: A *výborná poloha a dostupnosť do centra mesta Trenčín a aj na D1 CENA: 94 387,- EUR bez DPH (1 690,- EUR bez DPH/m2) Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu, vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatne hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania. LOKALITA A OKOLIE: Polyfunkčný objekt Hanzlíková je situovaná v lokálnom centre mestskej časti Zlatovce, medzi ulicami Hanzlíkovská a Hlavná, kde sa nachádza Kultúrny dom s parkom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný, v blízkosti je materská škôlka a cca 500 metrov sa nachádza v rámci vzniknutej novej lokality bytovej výstavby obchodný dom Billa a ďalšie obchody občianskej vybavenosti. Výhodou tejto lokality je bezproblémová dostupnosť mestskou dopravou, blízko do centra Trenčín a zároveň rýchla dostupnosť na diaľnicu D1.

94 387 €
1 690,01 €/m²

Prom real consulting s. r. o.
Komerčné priestory na prenájom 110 m2 + 2x parkovacie státie, priemyselná zóna, Trenčín / Zámostie

Komerčné priestory na prenájom 110 m2 + 2x parkovacie státie, priemyselná zóna, Trenčín / Zámostie

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 110 m2 v priemyselnej zóne Trenčína, na Brnianskej ulici na Zámostí. Priestory sú situované v novostavbe komerčného objektu a dispozične pozostávajú z predajnej časti, kancelárie, zázemia (kuchynský kútik, WC) a skladovej časti so vstupom do technickej miestnosti. Sklad je vybavený sekčnou bránou a dverami pre personál. K dispozícii je exteriérový manipulačný priestor 15 m2 za skladom. Výška sekčnej brány v sklade: 3,20 m, šírka: 3 m. Priestory majú vlastný vstup z priečelia + aj zo zadnej manipulačnej strany objektu. V cene prenájmu sú dve parkovacie státia priamo pred objektom. Okná a dvere: hliníkové s izolačným 3-sklom. Stropy (okrem skladu): znížené kazetové + led svietidlá / SDK. Vykurovanie: tepelné čerpadlo. Kúrenie: podlahové. Internet: optika. Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina. V tesnej blízkosti je diaľničný privádzač. Cena: 1 100 €/mesiac bez DPH a energií (náklady na el. energiu cca 150 eur vrátane DPH/mesiac). K dispozícii po dohode. Záujemca neplatí RK žiadnu províziu. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

1 100 €/mes.
10 €/m²/mes.

B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Komerčné priestory na prenájom 110 m2 + 2x parkovacie státie, priemyselná zóna, Trenčín / Zámostie

Komerčné priestory na prenájom 110 m2 + 2x parkovacie státie, priemyselná zóna, Trenčín / Zámostie

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 110 m2 v priemyselnej zóne Trenčína, na Brnianskej ulici na Zámostí. Priestory sú situované v novostavbe komerčného objektu a dispozične pozostávajú z predajnej časti, kancelárie, zázemia (kuchynský kútik, WC, technická miestnosť) a zasadačky s prechodom do skladovej časti. Sklad je vybavený sekčnou bránou a dverami pre personál. Zo skladovej časti je prístupný vyvýšený úložný priestor z OSB dosiek. K dispozícii je exteriérový manipulačný priestor 15 m2 za skladom. Výška sekčnej brány v sklade: 3,20 m, šírka: 3 m. Priestory majú vlastný vstup z priečelia + aj zo zadnej manipulačnej strany objektu. V cene prenájmu sú dve parkovacie státia priamo pred objektom. Okná a dvere: hliníkové s izolačným 3-sklom. Stropy (okrem skladu): znížené kazetové + led svietidlá / SDK. Vykurovanie: tepelné čerpadlo. Kúrenie: podlahové. Internet: optika. Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina. V tesnej blízkosti je diaľničný privádzač. Cena: 1 100 €/mesiac bez DPH a energií (náklady na el. energiu cca 150 eur vrátane DPH/mesiac). K dispozícii od 1.6.2022. Záujemca neplatí RK žiadnu províziu. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

1 100 €/mes.
10 €/m²/mes.

B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Prenájom-Obchodný priestor 200 m2 Námestie sv.Anny Trenčín

Prenájom-Obchodný priestor 200 m2 Námestie sv.Anny Trenčín

Lokalita: Inovecká, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame (iba u nás Trenčianskarealitná) na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v centre mesta Trenčín na Námestí sv. Anny. Obchodný priestor o celkovej rozlohe 200 m² dispozične (na prízemí s vchodom priamo od chodníka) pozostáva z hlavnej časti obchodného priestoru a zázemia. Hlavná časť priestoru v tvare štvorca ponúka rozlohu 140 m² a tri výklady. Zázemie pozostáva z piatich miestností (sklady a kancelárie) + WC pre zamestnancov a zvlášť dámske a pánske WC pre zákazníkov. Využite nájomných priestorov: herňa, obchod, kaviareň, bar, vinotéka, prevádzka drobnej výroby, služby obyvateľstva, administratíva a pod. Cena nájmu: 5,- Eur /1 m2/mesiac + energie. Jedno rázový vratný depozit vo výške 1000,- Eur sa platí vopred a slúži zároveň ako rezervačný poplatok.

1 000 €/mes.
5 €/m²/mes.

Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.
130 m2 - Obchodné priestory na prenájom

130 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 130 m2 v  Trenčíne. Priestory sú vhodné napr. na obchod, služby, kanceláriu, salón a pod. V priestore je zázemie oddelené priečkou (sklad, možnosť zriadenia kuchynky a pod.). Podlaha keramická dlažba. Kúrenie ústredné. Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy. Presklený výklad so vstupom priamo z ulice.  Parkovanie pred budovou. V okolí pošta, obchody, pohostinstvo, reštaurácia, škola, škôlka, hotel, zimný štadión, lekári, v budove sú ďalšie obchody a kancelárie firiem. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 7,50 €/m2/mes. bez DPH vrátane  poplatkov na energie a služby.  Nájom min. 1 rok, výpoveď 3 mesiace, depozit vo výške 2x mes. nájom. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

975 €/mes.
7,50 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
126 m2 - Obchodné priestory na prenájom

126 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na prenájom priestory pre ručnú autoumyváreň s celkovou výmerou cca 126 m2 v Trenčíne v garáži polyfunkčnej budovy nachádzajúcej sa  v širšom centre mesta. Priestory sú skolaudované a pripravené pre ručnú autoumyváreň, podlaha je dlažba, keramický obklad na stenách, technická miestnosť s izolovanou jímkou pre čistenie vody.  Priestory sú určené pre umývanie (tepovanie, vysávanie, čistenie) 2 áut súčasne vedľa seba. V cene nájmu sú ďalšie dve parkovacie miesta priamo vedľa umyvárne. Priestory sa skladajú autoumyvárne, kancelárie, technickej miestnosti (sklad), WC, sprchy. Z garáže je výťah k ostatným prevádzkam – v budove sú obchody, banky, kaviareň, reštaurácia a iné. V okolí kompletná občianska vybavenosť, MHD. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je dohodou.   Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 €/mes.
0,01 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
108 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín

108 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v novostavbe s celkovou výmerou 108 m2 v Trenčíne, Za mostami. Priestory pozostávajú z predajnej plochy 60 m2, skladu so sekčnou bránou pre zásobovanie o výmere 40 m2 a príslušenstva (WC, techn. miestnosť). Priestory sa nachádzajú na prízemí so vstupom priamo z ulice, s presklenými výkladmi. Priamo pred obchodom sú parkovacie miesta pre zákazníkov. Z druhej strany sú dvere – zadný vchod a plus sekčná brána pre auto, možnosť vjazdu osobného auta, resp. dodávky až do skladu, prípadne možnosť parkovania vo vnútri. Parkovanie pre personál za obchodom. Vlastné kúrenie a meranie spotreby energii. K dispozícii je možnosť viditeľnej reklamy na vonkajšej časti budovy. Priestory sú tesne pred dokončením, ešte je možnosť určitých úprav podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Predpokladaný termín dokončenia sept-okt 2021. Obhliadky možné ihneď,  po telefonickom dohovore. Nájomné je 1100,- €/mesiac bez DPH, plus poplatky na energie (elektrika, voda, kúrenie – plyn, výška poplatkov závisí od spotreby nájomcu).

1 100 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Na prenájom nové, moderné priestory pre obchod, služby, ordinácie a administratívu INPARK Trenčín .

Na prenájom nové, moderné priestory pre obchod, služby, ordinácie a administratívu INPARK Trenčín .

Lokalita: Zablatie, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 848 m²

Hľadáte do blízkej budúcnosti pre svoju činnosť novotou voňavé priestory na prenájom , ktoré môžu byť pripravené presne podľa Vašich potrieb a predstáv ? Nový projekt INPARK je presne miesto pre Vás, kde sa budete cítiť príjemne. Ponúkame Vám na prenájom nové priestory pre obchod, služby, ordinácie a administratívu v projekte INPARK, ktorý sa nachádza v prednej časti priemyselného parku za mostami / mestská časť Záblatie/ v Trenčíne. Dostupnosť umiestnenia projektu je jednou z jeho výhod - diaľnica D1 - smer Bratislava / Žilina , cesta E572 smer Prievidza a cesta (61) smer Nové mesto nad Váhom s napojením na cestu E50 hraničný prechod do CZ - Starý Hrozenkov - smer Brno. Projekt INPARK bude aktuálne pozostávať z dvoch moderných dvojpodlažných budov , kde je možne rozdeliť prízemia na 4 samostatné miestnosti s vlastným vchodom , čo je výhodou pre klientov s potrebou menších priestorov. 1.NP je možné rozdeliť na dva samostatné priestory , ku ktorým prináleží balkón po celom obvode budovy. Vo všetkých priestoroch vieme klientovi zabezpečiť potrebné miesta pre zázemie - kuchynky , sociálne zariadenia, šatne. Parkovanie je zabezpečené z prednej i zadnej strany , parkovisko zo zadnej strany je zamýšľané pre nájomníkov a predné parkovisko pre zákazníkov prevádzok v INPARK . Jednou z veľkých výhod je aktuálne možnosť si ešte stále vybrať umiestnenie a výmeru podľa Vašich potrieb. Celková kompletná výmera prízemia je cca 212 m2 a 1 NP 212 m2. V priloženej fotodokumentácii si môžete pozrieť pôdorysy - vizualizáciu prízemia a 1NP , pre priblíženie situácie , ako by mohli byť určité priestory rozdelené. Plánované dokončenie výstavby s kolaudáciou druhý polrok 2022. Budeme veľmi radi , ak Vás naša ponuka projektu INPARK zaujala , nech sa páči bližšie informácie Vám veľmi radi poskytneme : Lovasová Katarína 0902 181 141 katka.fairplay@gmail.com

1 €/mes.
vrátane energií
FairPlay reality s.r.o