Novostavby.sk
Nájdených 17 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Obchodné priestory v Trenčíne

Iba u nás prenajmem obchodné priestory 130 m2, SIHOŤ II, Trenčín

Iba u nás prenajmem obchodné priestory 130 m2, SIHOŤ II, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

179099 ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prízemí v Trenčíne, na Šoltésovaj ulici., v budove Termion.  Plocha: úžitková 130m2. Priestor je rozdelený na predajnú plochu + 2 menšie miestnosti. Stav objektu: novostavba. Cena bez DPH 900,-EUR/mesiac včítane nájmu, energie,  a parkovacieho miesta.  kontakt: 0915317054, email: soltisova@vasereality.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov, aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

910 €/mes.
7 €/m²/mes.
vrátane energií
VAŠE REALITY
Ponúkame na prenájom nebytový preistor priamo oproti nemocnici.

Ponúkame na prenájom nebytový preistor priamo oproti nemocnici.

Lokalita: Legionarska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v Trenčíne ul.Legionárska 25 ,priamo oproti Fakultnej nemocnici s jedným parkovacím státím za bezpečnostnou rampou. Vchod do priestoru je tak od strany nemocnice ako aj zo strany tržnice. Priestor je vybavený sociálnym zázemím, podlahovým kúrením, príprava na kamerový systém. Vysoké stropy,voľný ihneď. Cena nájmu 10€ / m2 + energie.

800 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Gelios s.r.o.
Predáme nové obchodné-kancelárske priestory. Cena je s dph

Predáme nové obchodné-kancelárske priestory. Cena je s dph

Lokalita: Veľkomoravská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodné, alebo kancelárske priestory na ulici Veľkomoravská v Trenčíne-v novostavbe pri bývalej Ozete. Kolaudácia z roku 2021. Možnosť dokúpiť pred budovou, prípadne aj za budovou parkovacie miesta, alebo dvojgaráž v suteréne budovy. Priestor sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Vstup je aj bezbariérový. V spoločných priestoroch je kaviareň, čiže to môže slúžiť poprípade ako čakáreň pre klientov. V budove je notár, advokát, lekár, nechtové štúdio a podobne... Priestor má 46m2. ´´červeným na fotkách je označené kde je možné vzájomne prepojiť priestory´´ +možnosť dokúpiť menší priestor(kanceláriu) s plochou 12m2 so samostatným vstupom a samostatnými meračmi. Priestory sú bez ťarchy a sú vo vlastníctve našej spoločnosti. Kontakt: 0918030033 Habánek Celková cena priestoru (46m2) je 110 400 € s dph. Bez dph 92000,-EUR.

110 400 €
2 400 €/m²

LEPŠIE NEHNUTEĽNOSTI, s.r.o.
Komerčné priestory na prenájom 110 m2 + 2x parkovacie státie, priemyselná zóna, Trenčín / Zámostie

Komerčné priestory na prenájom 110 m2 + 2x parkovacie státie, priemyselná zóna, Trenčín / Zámostie

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 110 m2 v priemyselnej zóne Trenčína, na Brnianskej ulici na Zámostí. Priestory sú situované v novostavbe komerčného objektu a dispozične pozostávajú z predajnej časti, kancelárie, zázemia (kuchynský kútik, WC, technická miestnosť) a zasadačky s prechodom do skladovej časti. Sklad je vybavený sekčnou bránou a dverami pre personál. Zo skladovej časti je prístupný vyvýšený úložný priestor z OSB dosiek. K dispozícii je exteriérový manipulačný priestor 15 m2 za skladom. Výška sekčnej brány v sklade: 3,20 m, šírka: 3 m. Priestory majú vlastný vstup z priečelia + aj zo zadnej manipulačnej strany objektu. V cene prenájmu sú dve parkovacie státia priamo pred objektom. Okná a dvere: hliníkové s izolačným 3-sklom. Stropy (okrem skladu): znížené kazetové + led svietidlá / SDK. Vykurovanie: tepelné čerpadlo. Kúrenie: podlahové. Internet: optika. Inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina. V tesnej blízkosti je diaľničný privádzač. Cena: 1 100 €/mesiac bez DPH a energií (náklady na el. energiu cca 150 eur vrátane DPH/mesiac). K dispozícii od 1.6.2022. Záujemca neplatí RK žiadnu províziu. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

1 100 €/mes.
10 €/m²/mes.

B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Na prenájom nové, moderné priestory pre obchod, služby, ordinácie a administratívu INPARK Trenčín .

Na prenájom nové, moderné priestory pre obchod, služby, ordinácie a administratívu INPARK Trenčín .

Lokalita: Zablatie, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 848 m²

Hľadáte do blízkej budúcnosti pre svoju činnosť novotou voňavé priestory na prenájom , ktoré môžu byť pripravené presne podľa Vašich potrieb a predstáv ? Nový projekt INPARK je presne miesto pre Vás, kde sa budete cítiť príjemne. Ponúkame Vám na prenájom nové priestory pre obchod, služby, ordinácie a administratívu v projekte INPARK, ktorý sa nachádza v prednej časti priemyselného parku za mostami / mestská časť Záblatie/ v Trenčíne. Dostupnosť umiestnenia projektu je jednou z jeho výhod - diaľnica D1 - smer Bratislava / Žilina , cesta E572 smer Prievidza a cesta (61) smer Nové mesto nad Váhom s napojením na cestu E50 hraničný prechod do CZ - Starý Hrozenkov - smer Brno. Projekt INPARK bude aktuálne pozostávať z dvoch moderných dvojpodlažných budov , kde je možne rozdeliť prízemia na 4 samostatné miestnosti s vlastným vchodom , čo je výhodou pre klientov s potrebou menších priestorov. 1.NP je možné rozdeliť na dva samostatné priestory , ku ktorým prináleží balkón po celom obvode budovy. Vo všetkých priestoroch vieme klientovi zabezpečiť potrebné miesta pre zázemie - kuchynky , sociálne zariadenia, šatne. Parkovanie je zabezpečené z prednej i zadnej strany , parkovisko zo zadnej strany je zamýšľané pre nájomníkov a predné parkovisko pre zákazníkov prevádzok v INPARK . Jednou z veľkých výhod je aktuálne možnosť si ešte stále vybrať umiestnenie a výmeru podľa Vašich potrieb. Celková kompletná výmera prízemia je cca 212 m2 a 1 NP 212 m2. V priloženej fotodokumentácii si môžete pozrieť pôdorysy - vizualizáciu prízemia a 1NP , pre priblíženie situácie , ako by mohli byť určité priestory rozdelené. Plánované dokončenie výstavby s kolaudáciou druhý polrok 2022. Budeme veľmi radi , ak Vás naša ponuka projektu INPARK zaujala , nech sa páči bližšie informácie Vám veľmi radi poskytneme : Lovasová Katarína 0902 181 141 katka.fairplay@gmail.com

1 €/mes.
vrátane energií
FairPlay reality s.r.o
130 m2 - Obchodné priestory na prenájom

130 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 130 m2 v  Trenčíne. Priestory sú vhodné napr. na obchod, služby, kanceláriu, salón a pod. V priestore je zázemie oddelené priečkou (sklad, možnosť zriadenia kuchynky a pod.). Podlaha keramická dlažba. Kúrenie ústredné. Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčnej budovy. Presklený výklad so vstupom priamo z ulice.  Parkovanie pred budovou. V okolí pošta, obchody, pohostinstvo, reštaurácia, škola, škôlka, hotel, zimný štadión, lekári, v budove sú ďalšie obchody a kancelárie firiem. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 7,50 €/m2/mes. bez DPH vrátane  poplatkov na energie a služby.  Nájom min. 1 rok, výpoveď 3 mesiace, depozit vo výške 2x mes. nájom. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

975 €/mes.
7,50 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
108 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín

108 m2 - Obchodné priestory na prenájom, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v novostavbe s celkovou výmerou 108 m2 v Trenčíne, Za mostami. Priestory pozostávajú z predajnej plochy 60 m2, skladu so sekčnou bránou pre zásobovanie o výmere 40 m2 a príslušenstva (WC, techn. miestnosť). Priestory sa nachádzajú na prízemí so vstupom priamo z ulice, s presklenými výkladmi. Priamo pred obchodom sú parkovacie miesta pre zákazníkov. Z druhej strany sú dvere – zadný vchod a plus sekčná brána pre auto, možnosť vjazdu osobného auta, resp. dodávky až do skladu, prípadne možnosť parkovania vo vnútri. Parkovanie pre personál za obchodom. Vlastné kúrenie a meranie spotreby energii. K dispozícii je možnosť viditeľnej reklamy na vonkajšej časti budovy. Priestory sú tesne pred dokončením, ešte je možnosť určitých úprav podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Predpokladaný termín dokončenia sept-okt 2021. Obhliadky možné ihneď,  po telefonickom dohovore. Nájomné je 1100,- €/mesiac bez DPH, plus poplatky na energie (elektrika, voda, kúrenie – plyn, výška poplatkov závisí od spotreby nájomcu).

1 100 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
126 m2 - Obchodné priestory na prenájom

126 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na prenájom priestory pre ručnú autoumyváreň s celkovou výmerou cca 126 m2 v Trenčíne v garáži polyfunkčnej budovy nachádzajúcej sa  v širšom centre mesta. Priestory sú skolaudované a pripravené pre ručnú autoumyváreň, podlaha je dlažba, keramický obklad na stenách, technická miestnosť s izolovanou jímkou pre čistenie vody.  Priestory sú určené pre umývanie (tepovanie, vysávanie, čistenie) 2 áut súčasne vedľa seba. V cene nájmu sú ďalšie dve parkovacie miesta priamo vedľa umyvárne. Priestory sa skladajú autoumyvárne, kancelárie, technickej miestnosti (sklad), WC, sprchy. Z garáže je výťah k ostatným prevádzkam – v budove sú obchody, banky, kaviareň, reštaurácia a iné. V okolí kompletná občianska vybavenosť, MHD. Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je dohodou.   Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 €/mes.
0,01 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
248 m2 - Obchodné priestory na prenájom

248 m2 - Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 248 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou  s výmerou 248 m2 v Trenčíne v nákupnej zóne. Priestory sa nachádzajú na prízemí obchodného centra, vstup do priestoru je z vnútra nákupného centra. Vchod pre zásobovanie zozadu. Bezbariérový prístup. Priestory sú klimatizované. Parkovisko pre zákazníkov priamo pri obchodnom centre. Priestory pozostávajú z predajnej časti, 2x kancelária, 2x WC, sklad. Možnosť umiestnenia pútača na budovu, centrum je pri križovatke, viditeľné z dvoch ciest. Priestory sú vhodné najmä pre sortiment doplnkov pre bývanie (kuchyne, koberce, nábytok, podlahy, dvere a pod.) Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre R.K. Nájomné je 7,00 €/m2/mes plus prevádzkové náklady 1,00 €/m2/mes bez DPH, v cene nie sú započítané náklady na energie.   Voľný ihneď. Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 736 €/mes.
7 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
200 m2 Obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

200 m2 Obchodné priestory v polyfunkčnom centre, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 200 m2 v Trenčíne v obchodnom centre. V priestore je prívod vody, vlastné WC.  Priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Bezbariérový prístup. V budove je výťah aj eskalátor. Na chodbe je soc. zariadenie spoločné s ostatnými nájomcami na poschodí (zvlášť dámske a pánske WC). V budove je garáž s pridelenými parkovacími miestami ZDARMA pre nájomcu.  Parkovanie pre verejnosť a zákazníkov za poplatok je takisto v budove. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10 €/m2/mes. bez DPH plus záloha na prevádzkové náklady vo výške 1,50 €/m2/mes.,  prípadne dohodou.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

2 000 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Obchodné priestory, Centrum, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s celkovou výmerou 50 m2 v Trenčíne v obchodnom centre. Priestory sú vhodné napr. na obchod, služby, kanceláriu, salón a pod. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí polyfunkčnej budovy. Bezbariérový prístup. V budove je výťah.  Na chodbe je soc. zariadenie spoločné s ostatnými nájomcami na poschodí (zvlášť dámske a pánske WC). Parkovanie v budove. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10 €/m2/mes. bez DPH plus záloha na prevádzkové náklady vo výške 1,50 €/m2/mes.,  prípadne dohodou.  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.

500 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
Nebytový priestor na PREDAJ, 73m2,Trenčín - Soblahovská

Nebytový priestor na PREDAJ, 73m2,Trenčín - Soblahovská

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 73 m²

ARCHEUS reality Trenčín Vám ponúka na PREDAJ elegantné nebytové priestory s celkovou úžitkovou plochou 73m2 ,pripravené na služby, ambulancie, salóny krásy, relaxačné centrá, administratívne priestory v širšom centre Trenčína. Priestory sa nachádzajú v polyfunkčnej budove - novostavbe kolaudovanej v roku 2018 v časti Soblahovská na 1.poschodí.  Nebytový priestor je situovaný v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou a širokou občianskou vybavenosťou. Priamo pred budovou je dostatočný priestor na parkovanie na mestských parkovacích miestach. Reštauračné zariadenia v okolí 500metrov. Priestor pozostáva zo vstupnej chodby odkiaľ je vchod do kuchynky a na samostatnú toaletu a hlavnej miestnosti so samostatným vstupom do sprchy. Hlavná miestnosť má bohatý rozmer aj na prípadné rozdelenie miestnosti podľa potreby.  Cena: 139 000Eur bez DPH. DISPOZÍCIA vstupná chodba samostatná kuchynka so šatňou samostatná toaleta samostatná sprcha hlavná miestnosť s 2 umývadlami VÝHODY vlastná klimatizácia plastové veľké francúzske okná bezbarierový prístup samostatný vstup priestory schválené hygienou s možnosťou okamžitého fungovania kúrenie podlahové plynové /regulované možnosť parkovania priamo pred budovou pokojná a zároveň vyhľadávaná lokalita na bývanie aj podnikanie v cene je zahrnutý aj nábytok /podľa dohody voľný ihneď  Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku na tel. č.: 0903 240 461. V cene je zahrnutý kompletný právny servis – kúpne zmluvy vypracované právnikom, servisné poplatky na katastri nehnuteľností, návrh na vklad. K dispozícii je Vám bezplatne hypotekárny špecialista, ktorý zariadi Vašu hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami. Zabezpečíme pre Vás všetko potrebné ku kúpe až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepisu energií. Všetko vybavíte pod jednou strechou.

145 000 €
1 986,30 €/m²

ARCHEUS reality Trenčín
FirmBox PRENÁJOM OBCHODNO-SKLADOVÝCH PRIESTOROV

FirmBox PRENÁJOM OBCHODNO-SKLADOVÝCH PRIESTOROV

Lokalita: Brnianska 2553, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 125 m²

PRENÁJOM OBCHODNO-SKLADOVÝCH PRIESTOROV Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny súbor radových objektov priemyselného predajného a skladového charakteru nachádzajúceho sa v priemyselnej zóne mesta Trenčín v mestskej časti Trenčín - Zlatovce. 1) Strategická poloha a navigácia z hľadiska dopravného napojenia - dobrá viditelnosť z hlavnej cesty z nového cestného mosta Trenčín 2) Dostatočný počet parkovacích miest pre firmy a majiteľov FIRMBOXOV ako aj ich klientov 3) Modulovateľnosť a variabilita - jednoduché vytvárenie priečok v boxe a úprav podľa potreby, prípadne prepojenie boxov navzájom 4) Nízkoenergetické prevedenie budovy a atraktívny dizajn - podlahové vykurovanie tepelným čerpadlom Vailant 5) Optické pripojenie na internet Každý box pozostáva z predajnej, skladovej a sociálnej časti vrátane vonkajšieho átria. Firmbox 268 61,6m2 predná obchodná čast 41,7m2 sklad + 17m2 odkladací priestor 2 parkovacie miesta + 50€ bez DPH každe dalšie cena 1100€ bez DPH + energie Firmbox 269 59,5m2 predná obchodná čast 43,3m2 sklad + 17m2 odkladací priestor 2 parkovacie miesta + 50€ bez DPH každe dalšie cena 1100€ bez DPH + energie Firmbox 268-269 121,1m2 predná obchodná čast 85m2 sklad + 34m2 odkladací priestor 4 parkovacie miesta + 50€ bez DPH každe dalšie cena 2200€ bez DPH + energie Firmbox 270-271 119,5m2 predná obchodná čast 79,3m2 sklad + 17m2 odkladací priestor 4 parkovacie miesta + 50€ bez DPH každe dalšie cena 2200€ bez DPH + energie Firmbox 269-270-271 179m2 predná obchodná čast 122,6m2 sklad + 34m2 odkladací priestor 6 parkovacích miest + 50€ bez DPH každe dalšie cena 3300€ bez DPH + energie Firmbox 268-269-270-271 240,6m2 predná obchodná čast 164,3m2 sklad + 51m2 odkladací priestor 8 parkovacích miest + 50€ bez DPH každe dalšie cena 4400€ bez DPH + energie

1 100 €/mes.
8,80 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
*REZERVOVANÉ* NA PRENÁJOM, OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR, FirmBox, Brnianska ul., Trenčín

*REZERVOVANÉ* NA PRENÁJOM, OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR, FirmBox, Brnianska ul., Trenčín

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR priemyselného predajného a skladového charakteru (108m2) nachádzajúceho sa v priemyselnej zóne mesta Trenčín v mestskej časti Trenčín - Zlatovce. OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR - Firmbox 54m2 predná obchodná časť, 2m2 chodba a sociálne zariadenie 34m2 sklad/kancelária + 17m2 odkladací priestor nad sociálnym zariadením 2 parkovacie miesta (možné prenajať iba prednú obchodnú časť 54m2) Strategická poloha a navigácia z hľadiska dopravného napojenia - dobrá viditeľnosť z hlavnej cesty z nového cestného mosta Trenčín 2 vyhradené parkovacie miesta v cene - dostatočný počet parkovacích miest pre klientov Modulovateľnosť a variabilita - jednoduché vytváranie priečok v boxe a úprav podľa potreby, Nízkoenergetické prevedenie budovy a atraktívny dizajn - podlahové vykurovanie tepelným čerpadlom Vailant. Cena 1 000 €/mesiac bez DPH a energií Informácie: 0907 163 009 www.realitycomfort.sk www.pgr.sk

1 000 €/mes.
9,26 €/m²/mes.

PRESTIGE Group s.r.o.
Prenájom-Obchodný priestor 200 m2 Námestie sv.Anny Trenčín

Prenájom-Obchodný priestor 200 m2 Námestie sv.Anny Trenčín

Lokalita: Inovecká, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame (iba u nás Trenčianskarealitná) na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v centre mesta Trenčín na Námestí sv. Anny. Obchodný priestor o celkovej rozlohe 200 m² dispozične (na prízemí s vchodom priamo od chodníka) pozostáva z hlavnej časti obchodného priestoru a zázemia. Hlavná časť priestoru v tvare štvorca ponúka rozlohu 140 m² a tri výklady. Zázemie pozostáva z piatich miestností (sklady a kancelárie) + WC pre zamestnancov a zvlášť dámske a pánske WC pre zákazníkov. Využite nájomných priestorov: herňa, obchod, kaviareň, bar, vinotéka, prevádzka drobnej výroby, služby obyvateľstva, administratíva a pod. Cena nájmu: 5,- Eur /1 m2/mesiac + energie. Jedno rázový vratný depozit vo výške 1000,- Eur sa platí vopred a slúži zároveň ako rezervačný poplatok.

1 000 €/mes.
5 €/m²/mes.

Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.
NA PRENÁJOM obchodný/komerčný objekt v projekte FIRMBOX

NA PRENÁJOM obchodný/komerčný objekt v projekte FIRMBOX

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 108 m²

NEWHOUSE REALITY Vám ponúka na prenájom obchodný/komerčný objekt v projekte FIRMBOX na Brnianskej ulici. Ide o novostavbu - možnosť úprav podľa požiadaviek Vašej prevádzky. Prednú časť objektu "predný priestor" je možné dotvoriť podľa požiadaviek či už na predajňu, kancelárie alebo administratívne priestory. Zadná časť objektu "sklad" disponuje sekčnou bránou pre zásobovanie, prípadne parkovanie priamo v sklade. Parkovanie je zabezpečené dvomi parkovacími miestami pred objektom. Za objektom je možnosť zaparkovať pri sekčnej bráne.  Objekt má zabezpečené vlastné vykurovanie a meranie spotreby energií. Na objekte je možnosť umiestniť viditeľnú reklamu Vašej prevádzky.    Dispozícia objektu: - predný priestor - sklad s bránou - vonkajšia galéria - predsieň - wc - sprcha    Možnosť využívať objekt od 1.6.2022    Cena nájomného je 1 100 €/mesiac bez DPH + náklady na energie podľa spotreby.    Zavolajte nám a dohodnite si stretnutie, kde sa dozviete všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa správne rozhodli. Venovať sa Vám bude Mgr. Denis Durec 0910 679 409, denis.durec@newhouse.sk, www.newhouse.sk

1 100 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

NewHouse Reality
*REZERVOVANÉ* NA PRENÁJOM, OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR, FirmBox, Brnianska ul., Trenčín

*REZERVOVANÉ* NA PRENÁJOM, OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR, FirmBox, Brnianska ul., Trenčín

Lokalita: Brnianska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 108 m²

Ponúkame Vám na prenájom OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR priemyselného predajného a skladového charakteru (108m2) nachádzajúceho sa v priemyselnej zóne mesta Trenčín v mestskej časti Trenčín - Zlatovce. OBCHODNO-SKLADOVÝ PRIESTOR - Firmbox 54m2 predná obchodná časť, 2m2 chodba a sociálne zariadenie 34m2 sklad/kancelária + 17m2 odkladací priestor nad sociálnym zariadením 2 parkovacie miesta (možné prenajať iba prednú obchodnú časť 54m2) Strategická poloha a navigácia z hľadiska dopravného napojenia - dobrá viditeľnosť z hlavnej cesty z nového cestného mosta Trenčín 2 vyhradené parkovacie miesta v cene - dostatočný počet parkovacích miest pre klientov Modulovateľnosť a variabilita - jednoduché vytváranie priečok v boxe a úprav podľa potreby, Nízkoenergetické prevedenie budovy a atraktívny dizajn - podlahové vykurovanie tepelným čerpadlom Vailant. Cena 1 000 €/mesiac bez DPH a energií Informácie: 0907 163 009 www.realitycomfort.sk www.pgr.sk

1 000 €/mes.
9,26 €/m²/mes.

PRESTIGE Group s.r.o.