Novostavby.sk
Nájdených 22 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Kancelárie, administratívne priestory v Trenčíne

1 2
Na predaj zaujímavý obchodno - kancelársky priestor v novostavbe v Trenčíne, Veľkomoravská ulica.

Na predaj zaujímavý obchodno - kancelársky priestor v novostavbe v Trenčíne, Veľkomoravská ulica.

Lokalita: Veľkomoravská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 44 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zaujímavý obchodno - kancelársky priestor v novostavbe v Trenčíne, zámostie, Veľkomoravská ulica č. 21. Priestor o výmere 44 m2 je situovaný na prízemí novostavby polyfunkčného objektu s bezbariérovým prístupom. V objekte sa nachádza lobby s kaviarňou a niekoľko prevádzok ako napr. zubár, alebo právnik. Priestor sa predáva v štádiu, ako vidieť z priložených fotografií. Priestor je napojený na centrálne vykurovanie, vodovod, elektrickú energiu a internetové pripojenie. V nehnuteľnosti je osadená rekuperácia a predpríprava na vonkajšie žalúzie. Sociálne zariadenie a denná miestnosť sú spoločne využívané s ostatnými prevádzkami, pre klientov je tiež vyhradené sociálne zariadenie. Mesačný poplatok za energie a správu v spoločných priestoroch je cca. 130€. V prípade záujmu je možné dokúpiť po dohovore s majiteľom parkovacie miesta. Koncová cena je vrátane DPH. Podrobné informácie Vám rád poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Vzdialenosť do centra je cca. 15 minút pešou chôdzou. Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!! + ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

110 000 €
2 500 €/m²

BartanusReality, s. r. o.
Na prenájom komerčný priestor v novostavbe, 56 m2, Trenčín, časť Vinohrady

Na prenájom komerčný priestor v novostavbe, 56 m2, Trenčín, časť Vinohrady

Lokalita: Na Vinohrady, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame vám na prenájom kanceláriu, komerčné priestory v novopostavenej budove, ktorá sa nachádza v Trenčíne, lokalita Vinohrady. Priestory sú na 2. poschodí s výťahom. Rozloha je 56 m2, je tu aj možnosť rozdelenia priečkou. V kancelárii je umývadlo, plávajúca podlaha, vonkajšie elektrické žáluzie na diaľkové ovládanie, klimatizácia s wifi ovládaním na diaľku. Pri kancelárii na chodbe sa nachádzajú dámske a pánske WC. V kancelárii je možnosť pripojenia pevnej linky a optického internetu. Cena za prenájom je 700 eur/mesiac bez DPH. V cene nájomného je zahrnutá zimná aj letná údržba parkoviska a okolia budovy, upratovacie služby spoločných priestorov a WC, vykurovanie, vetranie a chladenie nájomnej jednotky. Nájomné nezahŕňa spotrebu el. energie a vody. Tieto energie majú vlastné merače. Pred vchodom do priestorov je vyhradené parkovacie miesto za 50 Eur/mesiac, vstup na parkovisko cez rampu. Nehnuteľnosť má energetický certifikát A. Záujemca neplatí RK žiaden poplatok za sprostredkovanie. V okolí úplná občianska vybavenosť mesta. Kontakt na makléra: 0948 014 108.

700 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Trenčín
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný nebytový priestor na služby, alebo kanceláriu v pol. objekte

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný nebytový priestor na služby, alebo kanceláriu v pol. objekte

Lokalita: Vladimíra Predmerského, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný nebytový priestor v Trenčíne v novovybudovanej časti Vinohrady, na ulici V. Predmerského. Priestory sa nachádzajú v novostavbe "Polyfunkčného objektu Billa TN Zlatovce" na 1.poschodí s výťahom a sú vhodné na kancelárske účely, alebo služby. Ide o jeden veľký priestor (rozmery cca 6,78m x 8,35m) o celkovej výmere 56 m2, ktorý je možné prispôsobiť vlastným potrebám. V priestore sa nachádza vlastné umývadlo, optický internet, elektronický vrátnik, klimatizácia a vonkajšie žalúzie na elektronické ovládanie. Na chodbe je vybudované spoločné zázemie s WC (dámske a pánske) a výlevkou. Pred vchodom do priestorov je vyhradené parkovacie miesto, ktoré je za automatickou rampou. Ostatní návštevníci môžu parkovať pri objekte. Viac info o projekte a lokalite nájdete aj na stránke developera: https://rezidenciavinohrady.sk/obsah/polyfunk-n-objekt-billa-tn-zlatovce Info o cene v RK. V prípade záujmu prosím kontaktujte - Tomáš Krúpa, 0918 582 940.  

cena dohodou
vrátane energií
K&B Partners, s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Trenčína

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Trenčína

Lokalita: Palackého, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 210 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Palackého ulici č. 6403 v centre Trenčína. Kancelárie sú v rôznych veľkostiach, nachádzajú sa v modernej administratívnej budove s bezbariérovým prístupom na III. a IV. poschodí. Cena prenájmu je 83,- € / m2 / rok / bez DPH / vrátane energii. - 50 m2.....................415,00 €/mes. - 34 m2.....................282,20 €/mes.

cena dohodou
vrátane energií
K&B Partners, s.r.o.
46 m2, Kancelária s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín

46 m2, Kancelária s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín

Lokalita: Legionárska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory s terasou v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. K dispozícii sú 2 samostatné kancelárie situované vedľa seba s výmerami 46 m2 a 48 m2. Z oboch miestnosti je východ na terasu. Sú vybavené štruktúrovanou kabelážou v podlahe, na oknách sú automatické žalúzie. 4. poschodie, 2 výťahy. Budova je bezbariérovo prístupná. Parkovanie priamo v budove v garážach, parkovacie miesta na prenájom. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,- €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 1,50 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

460 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 2 €/mes. energie
Komerčné Reality, s.r.o.
36 m2, Kancelárie s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín,

36 m2, Kancelárie s klimatizáciou a terasou na prenájom, Trenčín,

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 36 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory s terasou v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. Priestory sa skladajú z 2 navzájom prepojených kancelárii o celkovej výmere 36 m2. Z oboch miestnosti je východ na terasu. Sú vybavené štruktúrovanou kabelážou v podlahe, na oknách sú automatické žalúzie. 4. poschodie, 2 výťahy. Budova je bezbariérovo prístupná. Parkovanie priamo v budove v garážach, parkovacie miesta na prenájom. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,- €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 1,50 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

360 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
32 m2, Kancelárie na prenájom, Trenčín

32 m2, Kancelárie na prenájom, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 32 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta na Legionárskej ul.. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. Kancelária má výmeru 32 m2. V budove sú priestory s rôznymi výmerami  35 m2,  68 m2(3 miestnosti), openspace 130 m2 a ine. Menšie kancelárie sú na spoločnej chodbe s inými kanceláriami, pričom zdieľajú WC, výťah apod. Veľkometrážne kancelárie majú vlastné WC (dámske, pánske, výlevka), vlastnú kuchynku, vlastnú serverovňu, sklad, resp. archív, terasu, lodžiu. Budova je bezbariérovo prístupná. V budove je niekoľko výťahov. Parkovanie priamo v budove v garážach, za každých 50 m2 prenajatých kanc. priestorov je jedno PARKOVACIE MIESTO ZDARMA k nájmu. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,- €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 1,50 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

320 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 2 €/mes. energie
Komerčné Reality, s.r.o.
144 m2, Kancelárie na prenájom, Trenčín

144 m2, Kancelárie na prenájom, Trenčín

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 144 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. Priestory sa skladajú z veľkej hlavnej kancelárie (open space priestory), samostatnej kancelárie, rokovacej miestnosti, kuchynky a serverovne.  Sú vybavené štruktúrovanou kabelážou v podlahe. Budova je bezbariérovo prístupná. Parkovanie priamo v budove v garážach. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,50 €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 2,00 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

1 512 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Komerčné Reality, s.r.o.
25 m2 - kancelária na prenájom, klimatizácia, Trenčín-centrum

25 m2 - kancelária na prenájom, klimatizácia, Trenčín-centrum

Lokalita: Centrum, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 25 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v polyfunkčnej  budove v Trenčíne v širšom centre mesta na Legionárskej ul.. Priestory sú vhodné pre administratívne účely, resp. služby. Možnosť využitia kancelárii ako open space priestory, open office, alebo je možné ich rozdeliť priečkami (sklenými aj nepriehľadnými) na samostatné miestnosti., k dispozícii sú aj samostatné kancelárie. V budove sú priestory s rôznymi výmerami 16 m2, 32 m2, 35 m2, 200 – 400 m2. Menšie kancelárie sú na spoločnej chodbe s inými kanceláriami, pričom zdieľajú WC, výťah apod. Veľkometrážne kancelárie majú vlastné WC (dámske, pánske, výlevka), vlastnú kuchynku, vlastnú serverovňu, sklad, resp. archív, terasu, lodžiu. Budova je bezbariérovo prístupná. V budove je niekoľko výťahov. Parkovanie priamo v budove v garážach, za každých 50 m2 prenajatých kanc. priestorov je jedno PARKOVACIE MIESTO ZDARMA k nájmu. Je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov (chodby, schody, WC...). V okolí budovy ako aj v budove je množstvo služieb (banka, reštaurácia, obchody, potraviny atď). Záujemca o prenájom neplatí  žiadnu  províziu pre RK. Nájomné je 10,- €/m2/mesiac bez DPH plus zálohy na energie vo výške 1,50 €/m2/mes..  Ďalšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii na tel. čísle 0948 863 777 v pracovné dni od 9-18. hod.

250 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 2 €/mes. energie
Komerčné Reality, s.r.o.
Lukratívne kancelárske priestory, 56 m2, Trenčín, časť Vinohrady

Lukratívne kancelárske priestory, 56 m2, Trenčín, časť Vinohrady

Lokalita: Vladimíra Predmerského, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory s výmerou 56 m2 v Trenčíne časť Vinohrady na ulici Vladimíra Predmerského. Kancelária sa nachádza na prvom poschodí v novostavbe s výťahom a bezbariérovým vstupom. Vybavenie: elektronický vrátnik, klimatizácia, vonkajšie žalúzie, optický internet a umývadlo. Na chodbe je k dispozícii WC. Pri vchode je vyhradené parkovacie miesto za 50€ mesačne. Cena nájmu 650,-€ bez DPH mesačne + elektrina a voda

650 €/mes.
11,61 €/m²/mes.

B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Kancelária 21 m2, 1.p., Trenčín, ul.1.mája / centrum

Kancelária 21 m2, 1.p., Trenčín, ul.1.mája / centrum

Lokalita: 1. Mája, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 21 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 21 m2 na 1.poschodí administratívneho objektu na ul.1.mája v centre Trenčína. Na chodbe sú k dispozícii spoločné sociálne zariadenia. Iné vybavenie: služby recepcie, zabezpečenie alarmom, kuchynka. Cena prenájmu kancelárie je 6,70,- eur/m2/mesiac, cena je uvedená vrátane energií, bez DPH. Energetický certifikát: nemá. Bez výťahu. Ilustračné foto. K dispozícii od 1.8.2022. Možnosť prenájmu parkovacieho státia vo dvore objektu. Vynikajúca dostupnosť do centra mesta, v blízkosti viaceré dôležité inštitúcie, banky. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 18.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

140,70 €/mes.
6,70 €/m²/mes.
vrátane energií
B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Podkrovná kancelária na prenájom, 13 m2, Piaristická ul., Trenčín / širšie centrum

Podkrovná kancelária na prenájom, 13 m2, Piaristická ul., Trenčín / širšie centrum

Lokalita: Piaristická, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 13 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 13 m2 na Piaristickej ulici, v širšom centre Trenčína. Kancelária sa nachádza v podkroví polyfunkčného objektu bez výťahu. Podlaha: dlažba. Nové maľovky na stenách. K dispozícii je kuchynský kútik. Sociálne zariadenia sú spoločné, na chodbe. Kúrenie: centrálne. V okolí viaceré dôležité inštitúcie, poliklinika, banky. Cena prenájmu vrátane energií: 80 €/mesiac. Parkovanie: verejné (+ možnosť prenájmu parkovacích miest v neďalekom areáli). K dispozícii je i ďalšia podkrovná kancelária s výmerou 35 m2 ( 150,- eur mesačne). K dispozícii: august 2022. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

80 €/mes.
6,15 €/m²/mes.
vrátane energií
B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Obchodné priestory na prenájom, 272 m2, Trenčín, Gen.M.R.Štefánika / širšie centrum

Obchodné priestory na prenájom, 272 m2, Trenčín, Gen.M.R.Štefánika / širšie centrum

Lokalita: Gen. M. R. Štefánika, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 272 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory s výmerou 272 m2 na ul. Gen. M. R. Štefánika v Trenčíne. Priestory s výkladmi sú situované na prízemí objektu, sú prístupné priamo zo Štefánikovej ulice. Dispozične priestory pozostávajú z hlavnej predajnej časti (230 m2) + kancelária, sklad, sociálne zariadenia, kuchynka ( celkom 42 m2). Podlaha: keramické dlažba. Okná/dvere: biele plastové. Priestory 1.18 a 1.19 vyznačené v pôdoryse sú určené na zásobovanie prevádzky, pričom sú zdieľané s druhým nájomcom v objekte a nezapočítavajú sa do ceny prenájmu. Možnosť prenájmu ďalších 130 m2 na 1.poschodí objektu + možnosť umiestnenia reklamy na fasáde objektu - veľmi dobrá viditeľnosť z frekventovanej Štefánikovej ulice. K dispozícii ihneď. Vynikajúca dostupnosť do centra mesta - 10 min. pešou chôdzou. V tesnej blízkosti objektu sa nachádza ZOC MAX, bus zastávky. Bez energetického certifikátu. Cena prenájmu za m2 (6,- eur) je uvedená bez energií a DPH. Možnosť rozdelenia priestorov na 2 menšie priestory - v tomto prípade je cena mesačného prenájmu bez energii a DPH vo výške 7,- eur. V prípade dlhodobého nájmu dohoda o cene možná. Možnosť rozdeliť priestory na 2-3 menšie. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

1 904 €/mes.
7 €/m²/mes.

B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Kancelária na prenájom, 35 m2, Piaristická ul., Trenčín / širšie centrum

Kancelária na prenájom, 35 m2, Piaristická ul., Trenčín / širšie centrum

Lokalita: Piaristická, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 35 m2 na Piaristickej ulici, v širšom centre Trenčína. Kancelária sa nachádza na v podkroví polyfunkčného objektu bez výťahu. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Kancelária je čiastočne zariadená. K dispozícii je kuchynský kútik na chodbe pri kancelárii. Sociálne zariadenia sú spoločné, na chodbe. Kúrenie: centrálne. Energetický certifikát: B. V okolí viaceré dôležité inštitúcie, poliklinika, banky. Cena prenájmu vrátane energií: 150 €/mesiac. Parkovanie: verejné (+ možnosť prenájmu parkovacích miest v okolí). K dispozícii je i ďalšia podkrovná kancelária s výmerou 13 m2 ( 80,- eur/mesiac). K dispozícii: august 2022. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk

150 €/mes.
4,29 €/m²/mes.
vrátane energií
B4 REALITY - Ing. Alica Bernáthová
Kancelárie, Jesenského, prenájom, Jesenského, Trenčín

Kancelárie, Jesenského, prenájom, Jesenského, Trenčín

Lokalita: Jesenského, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

RADO Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor v novostavbe na ul. Jesenského v Trenčíne o výmere 41,20 m2. Priestor sa nachádza na 1/4 posch. Je prístupný hlavným schodiskom z pasáže a k dispozícii je aj výťah. Na spoločnej chodbe sa nachádza 2x kúpeľňa s WC. Cena nájmu na vyžiadanie v RK. K priestoru prislúcha balkón o výmere 4,49 m2. Priestor má vlastné kúrenie i klimatizáciu. Je možnosť využívania vonkajšieho parkovania - za poplatok. Energetický certifikát - A. Vladimír Nemec RADO Reality Group, s.r.o. M +421 903 442 599 nemec@radoreality.sk

cena dohodou

RADO Reality Group s.r.o.
Prenájom administratívneho priestoru 37 m2 + parking, Trenčín-Zlatovce

Prenájom administratívneho priestoru 37 m2 + parking, Trenčín-Zlatovce

Lokalita: Kasárenská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 37 m²

RADO Reality ponúka na prenájom administratívny priestor o výmere 37 m². Priestor sa nachádza na 1.posch. v novostavbe polyfunkčnej budovy v Zlatovciach v Trenčíne. K dispozícii je vlastná kuchynka, WC je spoločné. V cene nájmu je zahrnuté vyhradené parkovacie státie na parkovisku pri budove. Cena nájmu: 10,- €/ m²/ mes. (bez DPH) + 45,- €/ mes. (vodné, stočné, elektrina). Cena nájmu nezahŕňa internetové pripojenie. Energetická trieda – A Ing. Vladimír Nemec RADO Reality Group Tel.: +421 903 442599 E-mail: nemec@radoreality.sk

370 €/mes.
10 €/m²/mes.

RADO Reality Group s.r.o.
Na prenájom priestory na podnikanie – kancelárie, služba  a pod. blízko centra Trenčína

Na prenájom priestory na podnikanie – kancelárie, služba a pod. blízko centra Trenčína

Lokalita: Jilemnického, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 78 m²

Na prenájom priestory na podnikanie ( m. č. 6.1 viď príloha – pôdorys podlažia, ktoré môžu byť využité na kancelárie, služby, ateliér a pod. ). Jedná sa o 2 miestnosti o rozlohe 78 m2 a podiel na chodbe m. č. 6.0 vo veľkosti 4 m2. Priestory sa nachádzajú v lukratívnej časti Trenčína na Jilemnického ulici blízko centra mesta. Spolu s miestnosťou je v prenájme zahrnuté využívanie a prevádzka spoločných priestorov ( miestnosť číslo 6.0 a WC so sprchami , kuchynka, chodba, terasa +1 parkovacie miesto v podzemnej garáži). Nachádzajú sa v udržiavanej budove (12 ročná), objekt je zateplený. V blízkosti sa nachádzajú obchody, škola, škôlka, nemocnica, zástavka MHD. Voľné od 1. mája 2022. Cena za prenájom miestnosti vrátane podielu na spoločných priestorov je 472,- EUR/mes. bez DPH + 195,- EUR/ mes. bez DPH záloha na energie a služby –upratovanie spoločných priestorov + 55,- EUR/ mes. bez DPH za parkovacie miesto = spolu 722,- EUR/ mes bez DPH resp. 866.- EUR/ mes. s DPH. Miestnosť č. 6.1 má samostatné meranie spotreby elektrickej energie.

722 €/mes.
9,26 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality DK
NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY (12 m2), Trenčín

NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY (12 m2), Trenčín

Lokalita: Gen. M. R. Štefánika, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 12 m²

Na prenájom kancelárske priestory na Štefánikovej ulici v Trenčíne. Kancelárske priestory pozostávajú  z  1 miestností (1 kancelária 12m2). K dispozícii sú a soc. zariadenia, kuchynka, parkovacie miesta. Výhodná poloha - cca 500m od centra mesta. Uvádzaná cena bez energií a DPH. Informácie: 0907 163 009 www.pgr.sk

100 €/mes.
8,33 €/m²/mes.

PRESTIGE Group s.r.o.
Prenájmeme zariadenú novú kanceláriu. Cena 230,-€ aj s energiami

Prenájmeme zariadenú novú kanceláriu. Cena 230,-€ aj s energiami

Lokalita: Veľkomoravská, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový kancelársky priestor na ulici Veľkomoravská v Trenčíne-v novostavbe pri bývalej Ozete. Kolaudácia z roku 2021. Priestor sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Vstup je aj bezbariérový. V spoločných priestoroch je kaviareň V budove je aj notár, advokát, lekár, zubár, nechtové štúdio a podobne... Kancelária má 12m2. a je kompletne zariadená-ešte nepoužívaná. Kontakt na vlastníka nehnuteľnosti:0904 291 210 Celková cena prenájmu je 230,-€ za mesiac aj s energiami.

230 €/mes.
19,17 €/m²/mes.

LEPŠIE NEHNUTEĽNOSTI, s.r.o.
*REZERVOVANÉ* NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY (27 m2), Gen. M. R Štefánika, Trenčín

*REZERVOVANÉ* NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY (27 m2), Gen. M. R Štefánika, Trenčín

Lokalita: Gen. M. R. Štefánika, Trenčín (Trenčín)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 27 m²

Na prenájom kancelárske priestory na ulici Gen. M. R Štefánika v Trenčíne. Kancelárske priestory pozostávajú  z  1 miestností (1 kancelária 27m2). K dispozícii sú a soc. zariadenia, kuchynka, parkovacie miesto. Výhodná poloha - cca 500m od centra mesta. Cena: 200,-€/mesiac bez energií a DPH. Zálohová platba za energie a služby:  elektrická energia -  20,-€/mesiac plyn -                          25,-€/mesiac vodné, stočné -         10,-€/mesiac upratovacie služby - 10,-€/mesiac popl. za odpad -          5,-€/mesiac SPOLU -                      70,-€/ mesiac *REZERVOVANÉ* Informácie: 0907 163 009 www.pgr.sk www.realitycomfort.sk

200 €/mes.
7,41 €/m²/mes.

PRESTIGE Group s.r.o.
1 2