Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 4 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Administratívne objekty v Trenčíne

TRENČÍN - administratívno-výrobný areál na oplotenom pozemku

TRENČÍN - administratívno-výrobný areál na oplotenom pozemku

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 4683 m²

Domy pre ľudí v exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúka na predaj administratívno-výrobný areál v priemyselnej zóne v Trenčíne v blízkosti privádzača na autostrádu Bratislava - Žilina. Areál bol dokončený a daný do užívania bol v rokoch 2000 - 2003. Areál sa rozprestiera na kompletne oplotenom pozemku o výmere 5 432m2, má samostatný oddelený vchod a východ s rampami. Brány a rampy v areáli sú ovládané elektronicky aj na diaľku. V celom areáli je asfaltová komunikácia. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete: elektrická prípojka, vodovod, prípojka plynu, kanalizácia. V areáli sa nachádza: - administratívna budova o celkovej výmere 945,50m2, - malý a veľký sklad spolu o celkovej výmere 2 679,61m2, - prístrešok o výmere 908,50m2 (prístup aj pre kamióny), - sanitárne zázemie pre zamestnancov + garáže spolu o celkovej výmere 131m2, - parkovisko, - vrátnica 19,20m2. Administratívna budova má 2. poschodia, nachádza sa tu 17 kancelárií o výmere 460,05m2 s príslušenstvom. Budova je vyhotovená v štandardnom kancelárskom vyhotovení. Súčasťou administratívnej budovy je služobný byt o výmere 81,83m2, ktorý môže slúžiť pre majiteľa. V budove je klimatizácia, štrukturovaná kabeláž, výťah, kotolňa, kamerový bezpečnostný systém. Sklad je jednopodlažný z oceľovej nosnej konštrukcie obalenej zatepleným plášťom so sedlovou strechou o výške pri žľabe 6,74 m a vo vrchole 9,52 m. Budovy sú vhodné ako obchodný, prevádzkový, skladový, administratívny a výrobný areál. Celý areál môže slúžiť na rôzne účely, tak isto aj jednotlivé objekty je možné užívať na samostatné účely. V blízkom okolí budovy je nákupné centrum, priemyselná zóna, sieť obchodov, služieb a rôznych podnikov. Objekt je vzdialený od: Železničnej stanice 3,70km, od zjazdu z diaľnice D1 3,10km, od centra mesta 3,30km. Cena zahŕňa všetky objekty vrátane priľahkých pozemkov (administratívna budova, sklady, sanitárne zázemie pre zamestnancov, garáže, vrátnica). Súčasťou predaja je aj zariadenie administratívnej budovy - budova je zariadená. V byte na poschodí zostane všetko zabudované. Celý areál aj príslušenstvo je technicky vo veľmi dobrom stave. Naše služby pri predaji Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. - Všetky texty a fotografie sú vlastníctvom spoločnosti Domy pre ľudí s.r.o. - ich zneužitie, kopírovanie bude riešené súdnou cestou.

cena dohodou

Domy pre ľudí s.r.o.
Administratívno-skladový objekt, Zlatovce, Trenčín

Administratívno-skladový objekt, Zlatovce, Trenčín

Lokalita: Trenčín, Trenčín (Trenčín)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 1066 m²

Ponúkame na predaj administratívno-skladový objekt s pozemkami v Trenčíne - časť Zlatovce. Jedná sa o dvojpodlažný objekt s celkovou úžitkovou plochou 1066m², situovaný v priemyselnej zóne s prístupom z diaľnice, pozostávajúci z administratívnej budovy s úžitkovou plochou 642m², haly s výmerou 424m² a prislúchajúcich pozemkov s celkovou výmerou 5200m². 1. Administratívna budova - dvojpodlažný objekt, murovaný, zateplený (Terranova),  s plochou strechou, oddelený od haly dilatáciou. Dispozičné riešenie I.NP - vstup so zádverím, časť office + info, sociálne priestory zamestnancov, dielne, sklady, technická miestnosť. II.NP - kancelárske priestory,  sociálne zázemie, WC, kuchynka, zasadačka, chodba. Dvere vnútorné - drevené, okná a parapety plastové, presklené steny exteriérové a presklená fasáda -  z profilov Al s dvojsklom. Zábradlie schodiska – oceľové s úpravou NiCr. Vonkajšie povrchy – šľachtená omietka, vnútorné povrchy – keramické obklady a sadrokartónové podhľady. Podlahy – keramické a textilné vpichované. Vykurovanie - plynový kotol. Kolaudácia 2008. Hala nevykurovaná – prízemný jednopodlažný objekt - oceľový skelet so zateplenými panelmi Kingspan. Omietky – Terranova. Presvetlenie oknami. Okná hliníkové a plastové, vráta z Al profilov, zateplené, s horným vedením. Dvere – plastové a plechové. Podlaha – betónová s konečnou bezprašnou úpravou. Objekt je napojený na alarm a kamerový systém. Súčasťou sú prípojky inž. sietí – vodovodná, kanalizačná, elektrická, plynová, vjazd cez posuvnú bránu, parkovisko (zámková dlažba) a spevnené plochy. Prístup aj pre kamiónovú dopravu. Možnosť ďalšej výstavby na pozemku. Uvedená cena je bez DPH. DOHODA MOŽNÁ! Pre bližšie info voljte 0948405151.

1 150 000 €
1 078,80 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
Administratívna budova Trenčín širšie centrum na predaj -

Administratívna budova Trenčín širšie centrum na predaj -

Lokalita: Trenčín (Trenčín)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 790 m²

RH reality vám ponúka Ponúkame na predaj polyfunkčný tehlový trojpodlažný objekt v širšom centre mesta Trenčín. Objekt sa nachádza na pozemku o výmere 533 m2 s prislúchajúcim dvorom o výmere 401m2 (s využitím na parkovanie ), úžitková plocha objektu je cca 790 m2. Dispozične objekt pozostáva z prízemia - 2 obchodné priestory s výkladom do ulice, 8 skladových priestorov, 2 garáže, sociálne zariadenie, vlastná kotolňa ) , prvého poschodia – 2 byty s balkónom 107m2 + 143 m2 (s nutnosťou rekonštrukcie) , druhého poschodia – 2 byty s balkónom 107m2 + 143m2 (s nutnosťou rekonštrukcie) a povala. Využitie objektu na obchodno – kancelársku činnosť a bývanie. V prípade vážneho záujmu fotky a výkresová dokumentácia Vám bude poskytnutá k nahliadnutiu v našej realitnej kancelárii.Energetická trieda: D. Ev. číslo: 128351 Kontakt maklér: +421915496780, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.

cena dohodou

Reality holding, s.r.o.
Na predaj polyfunkčná budova, Trenčín, Legionárska ul. - investičná príležitosť !

Na predaj polyfunkčná budova, Trenčín, Legionárska ul. - investičná príležitosť !

Lokalita: Legionárska, Trenčín (Trenčín)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 532 m²

Investičná príležitosť! Na predaj polyfunkčná budova nachádzajúca sa v širšom centre mesta Trenčín na Legionárskej ulici. Budova je situovaná na frekventovanom mieste - dostupná z Legionárskej ulice a viditeľná z hlavnej dopravnej tepny mesta - z Električnej ulice, vďaka čomu je fasáda budovy ideálnym priestorom na umiestnenie reklamy. Táto moderná polyfunkčná budova bola navrhnutá a postavená v roku 2007 ako samostatne stojaca s vlastným nádvorím. Celková výmera pozemku predstavuje 915 m2. Budova pozostáva z troch nadzemných podlaží (prízemia + dvoch poschodí). V budove sa nachádza niekoľko funkčne samostatných priestorov spolu o úžitkovej ploche 532,62 m2. Na prízemí sa nachádza prevádzka reštaurácie (nebytový priestor č.1) – o výmere 178,50 m2 so zázemím a pomocnými priestormi. Priestory reštaurácie dispozične tvoria: - hlavný vstup pre hostí a služobný vstup (zásobovanie) - krytá terasa 45 m2 - hlavná časť s barom a zázemím baru - samostatný salónik (vhodný pre akcie s uzavretou spoločnosťou) WC (dámy a páni) - kuchyňa, umyváreň riadu, prípravovňa - skladové priestory a zásobovanie Na 1. poschodí sa nachádzajú samostatné administratívne priestory o výmere 161,65 m2 (nebytový priestor č.2) pozostávajúce z chodby, 5 kancelárií, skladu a sociálnych zariadení pre ženy a mužov. Priestory sú dlhodobo prenajímané ako sídlo firmy a aj do budúcnosti sú ideálne na prenájom. Okrem týchto administratívnych priestorov sa na 1. poschodí nachádza aj ďalší priestor (nebytový priestor č.3) o výmere 8,84 m2 pozostávajúci z troch miestností využívaných zamestnancami reštaurácie (šatne, umyvárne a WC pre zamestnancov). Na 2. poschodí sa nachádza zóna s bytmi - jeden veľký 3 izbový byt o výmere cca. 88,50 m2 a jeden veľký priestor (č.4) o výmere 95,13 m2, ktorý môže tiež slúžiť ako trojizbový byt. Byty sú zariadené a pripravené na bývanie prípadne na prenájom. Jednotlivé priestory v budove sú samostatné, priestory reštaurácie sú prístupné vlastnými vstupmi z nádvoria budovy. Priestory na poschodiach sú prístupné z vnútorného schodiska a chodieb. Každý z priestorov má vlastné podružné meranie spotreby elektriny a vody. K budove patrí aj pozemok o celkovej výmere 915 m2 s parkoviskom. V okruhu niekoľko minút pešou chôdzou sa nachádza zastávka MHD, fakultná nemocnica, Kaufland, čerpacia stanica, inštitúcie mesta. Výhodou je takisto veľmi rýchle a jednoduché dopravné napojenie na dialničný privádzač D1. Budova je vzhľadom na svoju polohu, samostatnosť a rozmanitosť účelu jednotlivých priestorov veľmi zaujímavou investičnou príležitosťou. Odporúčam vidieť! Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie. *EXKLUZÍVNE IBA U NÁS* Peter Benech - 0911 578 672 REALBIZNIS realitná kancelária info@realbiznis.sk www.realbiznis.sk

Info v RK

REALBIZNIS, s.r.o.