Novostavby.sk
Nájdených 5 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Trávnica

4 byty v novostavbe - rodinnom dome - Trávnica

4 byty v novostavbe - rodinnom dome - Trávnica

Lokalita: Trávnica, Trávnica (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 172 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu - rodinný dom so štyrmi bytovými jednotkami. Výmera domu je 194m². Každy byt je 2 izbový a má rozlohu 48 m2 a dispozične pozostava z obyvacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne so sprchovacím kutom a toaletou, prekrytej terasy. Plus možnosť ku každemu bytu dobudovať podkrovnú izbu cca 25m2. Dom sa nachádza mimo hlavnej cesty, na rovinatom pozemku s rozlohou 610m2. Pozemok bude rozdelený na štyri časti, s každej vznikne predzahradka. Tiež na pozemku je naplanovane spraviť parkovisko a spoločný kut s altankom. Dom je napojený na obecný vodovod, elektrinu, TV s internetom, odpad - žumpa. Dom je postavený z porfixu, zateplený polystirenom, okná plastové. Sedlová strecha s pochodzným podkrovím, je možnosť dobudovať podkrovnú izbu cca 25m2. Strešná krytina: mediteran. Vnútri dom bude dokončený do štandardu (podlaha, steny, dvere, sanita, bez kuchynskej linky a spotrebičov). Keďže súčasný stav domu - holodom, je možnosť z dvoch bytov spraviť 4 izbový byt. Výhody: Výborná lokalita - dom sa nachádza len 5 km od znamého Termalného kúpaliska Podhajská. Dom má aj veľký potenciál pre nových majiteľov aby si dom upravili podľa vlastných predstáv. Investičná priležitosť - zaujímavo riešený priestor ponúka možnosť využitia nielen na bývanie ale aj na podnikateľské účely - prenájom apartmanov. Alebo spojiť bývanie a odnikanie - žiadna cesta do prace. Dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, kostol, obchod, tri parky priľahlé ku kaštieľom... V obce sú dva rybníky, v extraviláne obce sú dve vodné nádrže - lokalita pre rybárov a vyborné miesto na prechadzku. Ďalšie detailné informácie ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti, Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo telefonicky na t.č. 0907757247, e-mail: stepanova@kovalreality.sk V cene je zahrnuté vybavenie všetkých úkonov potrebných k prevodu nehnuteľností, vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. Podanie návrhu na vklad je elektronicky, cestou advokátskej kancelárie. Zabezpečujeme taktiež cestou nášho hypotekárneho špecialistu vybavenie hypotekárneho úveru i znaleckého posudku.

260 000 €
1 511,63 €/m²

Koval & partners reality s.r.o.
Krásny nízkoenergetický rodinný dom

Krásny nízkoenergetický rodinný dom

Lokalita: Trávnica, Trávnica (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický montovaný rodinný dom v obci Trávnica okr. Nové Zámky. Úžitková plocha je 98m2, zastavaná plocha je 131m2. Pozemok je vo výmere 600m2 + 86m2 podiel na príjazdovej ceste. Cena je 116 200 € v štádiu hrubej stavby, 145 000 € v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na kľúč. Dom obsahuje podlahové elektrické vykurovanie, príprava na centrálnu rekuperáciu a klimatizáciu.  Prevádzkové náklady na vykurovanie, ohrev vody a varenie, svietenie do 150€ za mesiac. Vzorový dom nájdete na našej webovej stránke www.finreality.sk.

116 200 €
1 185,71 €/m²

Fin Reality  s.r.o.
Rodinný dom v krásnom tichom prostredí

Rodinný dom v krásnom tichom prostredí

Lokalita: Trávnica (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 45 m²

Hľadáte rodinný domček s menšou rozlohou a peknou terasou ? Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka menší 2izbový domček v krásnej tichej ulici v obci Trávnica. Dispozícia : chodba, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou a spálňa. Materiál: - Ytong - zateplenie polystyrén 100 mm - strecha sedlová - pochôznym podkrovím - strešná krytina mediteran Inžinierske siete: - elektrika, obecná voda, žumpa, TV kábel s internetom Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je lokalita, ktorá je vhodná pre pokojné trvalé alebo víkendové bývanie. Cena tejto novostavby je 65 000 eur v štandarde. V cene nehnuteľnosti : ▸Advokát vyhotovenie: Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti ▸Úhrada kolkov za návrh na začatie konania o povolení vkladu práva k nehnuteľnosti v lehote 30 dní ▸Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov na kúpnych zmluvách ▸Doručenie podkladov na kataster po úhrade celej kúpnej ceny na účet predávajúceho ▸Asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prehlásení energií a služieb ▸Ďaľšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

65 000 €
1 444,44 €/m²

Allrisk Slovakia - Šaľa
2i bungalov - apartmán na predaj v obci Trávnica !

2i bungalov - apartmán na predaj v obci Trávnica !

Lokalita: Trávnica, Trávnica (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2i rodinný dom - bungalov, v obci Trávnica, 3 km od termálneho kúpaliska Podhájska, 16 km Vráble, Šurany, 30 km Nové Zámky a 35 km Nitra. Jedná sa o novostavbu v štádiu dokončenia - štandard, pripravenú na bývanie. Ide o radovú výstavbu 4 domov - apartmánov, pozostávajúcich z prekrytej terasy, otvorený priestor kuchyňa s obývačkou, samostatná spálňa, kúpelka s WC. Stavebný materiál je ytong, zateplenie polystyrén 10 cm, strecha sedlová - krytina škridla, s možnosťou dobudovania podkrovnej izby. Dom je napojený na elektriku, obecnú vodu, TV kábel s internetom, odpadová voda je zvedená do žumpy. Dom je možné využívať na celoročné bývanie, ako i na komerčné účely - prenájom apartmánu. Obec Trávnica má 1100 obyvateľov, dobrú občiansku vybavenosť a v obci je viacero poskytovateľov ubytovania pre termálne kúpalisko. Cena nehnuteľnosti je 65 000.-€ a bližšie informácie k nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne maklér Dobré reality s.r.o., Ing. Štefan Ölvecký na č.t.: 0902 442 125, email: olvecky@dobrereality.sk, Viber, WhatsApp. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

65 000 €
1 444,44 €/m²

Nové Zámky - POBOČKA
Predaj -. Rodinný dom,apartmán  so štyrmi 2izb. bytovými jednotkami v obci Trávnica.

Predaj -. Rodinný dom,apartmán so štyrmi 2izb. bytovými jednotkami v obci Trávnica.

Lokalita: Trávnica, Trávnica (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - rodinný dom so štyrmi bytovými jednotkami. Výmera celého domu je 194m². Každý byt má rozlohu 48 m2. Dispozične pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne so sprchovacím kutom , toaletou a prekrytou terasou. Každému bytu je možnosť dobudovať podkrovnú izbu cca 25m2. Pozemok má rozlohou 610 m2. Dom je napojený na obecný vodovod, elektrinu, vlastnú žumpu, TV. Dom je postavený z Porfixu, zateplený polystirénom, okná plastové. Sedlová strecha s pochodzným podkrovím, je možnosť dobudovať podkrovnú izbu cca 25m2. Strešná krytina Mediteran. Rodinný dom so štyrmi bytovými 2-izbovými jednotkami sa predáva len ako celok!  Bližšie info. 0908123109   0918614970 Vnútri dom bude dokončený do štandardu (podlaha, steny, dvere, sanita, bez kuchynskej linky a spotrebičov). Dom sa nachádza len 3 km od Termálneho kúpaliska Podhájska. Priestor ponúka možnosť využitia nielen na bývanie ale aj na podnikateľské účely - prenájom apartmánov. Obec má dobrú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, obchody.

205 000 €
4 270,83 €/m²

Libra Trade, spol. s.r.o.