Novostavby.sk

Inzeráty predajcu TIMA Real, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
TIMA Real, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.timareal.sk
Popis:
Nájdených 21 novostavieb
1 2
TIMA Real - Výnimočná novostavba 4i RD vo Vinosadoch

TIMA Real - Výnimočná novostavba 4i RD vo Vinosadoch

Lokalita: Vinosady (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 97.5 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného dvojdomu ktorý spĺňa všetky nároky na bývanie v obci Vinosady. Situovaný je v tichej novo vzniknutej lokalite. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 533m2, zastavaná plocha 120,5m2, úžitková plocha 97,5m2. Dispozícia: vstupná chodba, 3x samostatná spálňa, technická miestnosť, kúpelňa s WC, samostarné WC, moderne riešená kuchyňa prepojená s obývacou izbou, s prístupom na terasu v zadnej časti. Interiér bude dokončený do stavu holodom: - kúrenie je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla, podlahové kúrenie - podlahy - podlahový polystyrén a potery, pripravené na dlažby a plávajúce podlahy - kompletné rozvody elektriny, vypínače a zásuvky - kúrenie teplovodné – tepelné čerpadlo značky Panasonic - rozvody vody - zásobník na teplú vodu - elektrické podlahové kúrenie - omietky + na komplet sadrokartón - príprava na krb - príprava na elektrické žalúzie - príprava na klimatizačnú jednotku a kamerový systém. Exteriér bude zahŕňať: - spevnené plochy pre 2 parkovacie miesta - vydlaždený vchod do domu - oplotenie bez kovových častí z prednej strany, z bočnej a zadnej strany - fasádna farba bude v krémovej pastelovej farbe prípadne podľa dohody s klientom možná zmena - terén pozemku vyčistený a pripravený na výsadbu zelene Dom spadá do energetickej triedy A0. Aktuálne vo výstavbe, kolaudácia leto 2022. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

295 000 €
3 025,64 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* moderná 4i novostavba, pozemok 6á, v Mostovej už postavená!

TIMA Real* moderná 4i novostavba, pozemok 6á, v Mostovej už postavená!

Lokalita: Mostová (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Výstavba bez garancie ceny - NIE!! UŽ MÁME DOKONČENÉ Ponúkame na predaj komfortne veľký 4 izbový rodinný dom v Mostovej na pozemku o rozlohe 590m2 v novej lokalite. Prakticky navrhnutý bungalov s modernou dispozíciou o veľkosti zastavanej plochy 144m2 a nadštandardným príslušenstvom - 2x kúpeľňa, (sprchový kút + vaňa a sprchový kút), veľká technická miestnosť, komora. Okná plastové izolačné trojsklo (zn. Salamander, exteriér antracit + interiér biele), zateplenie Austrotherm 16cm, kompletné rozvody elektriny vrátane zástrčiek a vypínačov (+ v každej izbe 2x ethernet), teplovodné podlahové kúrenie zn. Herz, nadštandartná podlahová izolácia 20cm! (nekúrite do základov), poter anhydrid, tepelné čerpadlo Daikin systém vzduch-voda vrátane 200L zásobníka na teplú vodu, príprava na vonkajšie žalúzie. Strecha "rovná", TOP technológia (nosníky + betónový poter, hydroizolácia zn. PROTAN + zásyp riečnym štrkom 10cm, tepelná izolácia 39cm). Súčasťou predaja je aj vŕtaná studňa o hĺbke 11m nachádzajúca sa na pozemku. Náklady na prevádzku vzhľadom k technológiám a kvalite prevedenia predpokladáme nižšie ako v 1i byte. "Poprechádzajte sa" pomocou 360': https://my.matterport.com/show/?m=cmBHhoBdzJw , prípadne si dohodnite obhliadku a priamo na mieste Vás rád v tomto modernom a príjemnom dome osobne uvítam. Predaj v štádiu holodom - možnosť dokončenia "na kľúč". K dispozícii podrobná fotodokumentácia výstavby vrátane stavebného denníka kde je zaznamenané, že každá práca bola vykonaná v správnych klimatických podmienkach - počasie a teplota vzduchu a samozrejme s korektným časovým rozostupom. Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

cena dohodou

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Bývajte čoskoro - 4i novostavba RD, Galanta - Kolónia

TIMA Real - Bývajte čoskoro - 4i novostavba RD, Galanta - Kolónia

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj peknú novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu Galanta, časť Kolónia. Postavený na pozemku o rozlohe 435m2, úžitková plocha 110m2 + 20m2 terasa. Dispozícia - vstupná chodba(zádverie), 3x samostatná spálňa, kúpelňa s WC, samostatné WC,veľkorysá kuchyňa s jedáleňským sedením prepojená s obývacou izbou a východom na terasu. Dokončenie do štádia Holodom: - napojenie na IS - voda, elektrina, kanalizácia, optika, - postavený z tehly( veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti - vykurovanie podlahové - elektrické - energetická trieda A0 - 3x parkovacile miesto K domu prislúcha prístupová cesta - 1/3 spoluvlastníckeho podielu Dodinný dom svojou veľkosťou uspokojí nároky 4 člennej rodiny. Pešia dostupnosť od autobusovej zastávky 1 min Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

176 990 €
1 609 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Predaj novostavba rodinný dom, Smolenice

TIMA Real - Predaj novostavba rodinný dom, Smolenice

Lokalita: Smolenice (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Iba u nás... Ponúkame na predaj 5 ročnú novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu v krásnom prostredí na úpätí Malých Karpát v obci Smolenice. Dom dispozične pozostáva: vstupná chodba, spálňa, detská izba, pracovňa, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu s krbom, kúpeľňa s WC, samostatné WC. RD je napojený na všetky inžinierske siete elektrina, voda, kanalizácia, plyn a má klimatizáciu. Pozemok je oplotený a nachádza sa na ňom bazén. Miesto pre parkovanie je pre 2 autá. Obytná plocha domu: 100 m2 Pozemok: 400m2 Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

299 500 €
2 995 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Útulná 4i novostavba RD s bazénom, Váhovce

TIMA Real - Útulná 4i novostavba RD s bazénom, Váhovce

Lokalita: Váhovce (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj útulnú novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Váhovce. Postavená na pozemku o rozlohe 750m2, úžitková plocha je 100m2, zastavaná plocha 120m2. Kolaudácia v roku 2017. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa opticky prepojená s obývacou izbou a jedáleňským sedením, spálňa, 2x detská izba, 2x kúpelňa( 1x kúpelňa s vaňou, 1x kúpelňa so sprchovým kútom, WC. Kúrenie je elektrické podlahové, akumulačný krb s rozvodmi do každej mistnosti. Rodinný dom disponuje klimatizáciou čo vám spríjemní letné mesiace. Bezpečnosť bývania je zabezpečené alarmom. Vstup na pozemok je cez elektrickú bránu. okolie domu je krásne upravené vrátane krytej terasy a pre letné osvieženie zabudovaný bazén na záhrade. Napojený na elektrinu, kanalizáciu, mestskú vodu, vlastná studňa. Nízske mesačné náklady cca 100€. Nachadza sa v kludnej lokalite mimo hlavnej cesty čo zabezpečuje kľudné bývanie. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

239 000 €
2 390 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real ponúka peknú 4 izb. novostavbu RD v Jablonci

TIMA Real ponúka peknú 4 izb. novostavbu RD v Jablonci

Lokalita: Jablonec (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 92.5 m²

TIMA Real - ponúka ideálnu 4 izbovú novostavbu RD v novej lokalite obci Jablonec okr. Pezinok. Dom je postavený v miernom svahu s výhľadom na prírodu, v pokojnej ulici. Jedná sa o nehnuteľnosť, s úžitkovou plochou 92,5m2 na pozemku s rozlohou 408m2, postavený z ytongu 300 mm, plastové okná vo farbe antacit. Dom bude dokončený do štádia holodomu, s bielymi stenami, vodovodným podlahovým kúrením, s pripojením na obecný vodovod, s pripojením na el. Sústavu 3x400V a s vlastnou čističkou odpadových vôd. V podkroví bude fúkaná izolácia v hrúbke 40cm. Kotol bude plynový, kondenzačný s integrovaným zásobníkom TUV. V dome je príprava na elektrické žalúzie. Dom bude zateplený 15cm hrubým polystyrénom. V dome bude integrovaná klimatizačná jednotka v obývacej/jedálenskej časti. Izby a chodby nebudú chladené. Súčasťou predaja bude aj namontovaný bezpečnostný systém (alarm, nie kamery). Fasáda bude bielej farby, ktorá bude dokončená začiatkom budúceho roka 2023. K domu prislúcha aj terasa cca 30m2. Možnosť dokončenia na kľúč. Obec Jablonec sa nachádza v blízkosti obce Cífer a Budmerice. Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

220 000 €
2 378,38 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Bývajte v štýlovej novostavbe 4i RD v Topoľnici

TIMA Real - Bývajte v štýlovej novostavbe 4i RD v Topoľnici

Lokalita: Topoľnica (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 99 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu typ bungalov v Topoľnici v novej lokalite rodinných domov mimo hlavnej cesty. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 550m2, šírka 20m), zastavaná plocha 120m2, úžitková plocha 99m2. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a východom na terasu, troch samostatných spální, kúpeľne, WC, technickej miestnosti a komory. Prestrešený vstup a prestrešená terasa. 100% overená kvalita, predáva sa v štádiu holodom, výstavba 02/2022. Stavané tradičnou technológiou s použitím certifikovaných materiálov, kúrenie podlahové teplovodné. IS - voda, kanalizácia, elektrina. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

177 900 €
1 796,97 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Čoskoro odovzdávame! 4i novostavba RD, pozemok 6á, Cífer, Mlynská ul.

Čoskoro odovzdávame! 4i novostavba RD, pozemok 6á, Cífer, Mlynská ul.

Lokalita: Mlynská, Cífer (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Už vo výstavbe - čoskoro odovzdávame! Ponúkame novostavbu 4i rodinného domu, Mlynská ulica, Cífer. Dom o veľkosti 7,5 x 16m s funkčne navrhnutou dispozíciou (2x kúpeľňa), príprava na krb, postavý tradičnou technológiou, sadrové omietky, podlahové teplovodné kúrenie, okná izolačné trojsklo (interiér biele exteriér farba), zateplenie 20cm, príprava na vonkajšie žalúzie, fasáda - možnosť farebného výberu. Pozemok 603m2 - dom postavený na hranici spolu s vedľajším (pohľadovo ako dvojdom, aj druhý má pozemok 6á). Po dohode možnosť dokončenia "na kľúč". Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

235 000 €
2 350 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
REZERVOVANÉ - TIMA Real* 4i novostavba RD, pozemok 6á, Cífer, Mlynská ul.

REZERVOVANÉ - TIMA Real* 4i novostavba RD, pozemok 6á, Cífer, Mlynská ul.

Lokalita: Mlynská, Cífer (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Výstavba zahájená! Ponúkame novostavbu 4i rodinného domu, Mlynská ulica, Cífer. Dom o veľkosti 7,5 x 16m s funkčne navrhnutou dispozíciou (2x kúpeľňa), príprava na krb, postavý tradičnou technológiou, sadrové omietky, podlahové teplovodné kúrenie, okná izolačné trojsklo (interiér biele exteriér farba), zateplenie 20cm, príprava na vonkajšie žalúzie, fasáda - možnosť farebného výberu. Pozemok 603m2 - dom postavený na hranici spolu s vedľajším (pohľadovo ako dvojdom, aj druhý má pozemok 6á). Po dohode možnosť dokončenia "na kľúč". Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

235 000 €
2 350 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ - TIMA Real* 4i novostavba RD, Bučany

VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ - TIMA Real* 4i novostavba RD, Bučany

Lokalita: Bučany (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu v Bučanoch. Dom o veľkosti 7,5 x 16m s funkčne navrhnutou dispozíciou (2x kúpeľňa), príprava na krb. Tradičná technológia (tehla alt. ytong) sadrové omietky, podlahové teplovodné kúrenie, okná izolačné trojsklo, interiér biele exteriér farba. Fasáda - možnosť farebného výberu, zateplenie polystyren 20cm, príprava na vonkajšie žalúzie. Pozemok 420m2 - dom postavený na hranici spolu s vedľajším (pohľadovo ako dvojdom, aj druhý má pozemok 4á). Výstavba zahájená! Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

210 000 €
2 100 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
PRIPRAVUJEME DO PONUKY - 4i novostavba RD, pozemok 5á, Ratkovce

PRIPRAVUJEME DO PONUKY - 4i novostavba RD, pozemok 5á, Ratkovce

Lokalita: Ratkovce (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

Pripravujeme do ponuky novostavbu 4i rodinného domu v Pečeňadoch. Stavba tradičnou technológiou (tehla alt. ytong) sadrové omietky, podlahové teplovodné kúrenie, okná izolačné trojsklo, interiér biele exteriér farba. Fasáda - možnosť farebného výberu, zateplenie polystyren 20cm, príprava na vonkajšie žalúzie. Dom o veľkosti 8 x 15m (120m2 + 20m2 terasa) s funkčne navrhnutou dispozíciou (2x kúpeľňa), príprava na krb. Pozemok 486m2 - začiatok výstavby 7/22. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

179 900 €
1 763,73 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - 3i byt De Luxe so záhradou 2x park. miesto, Veľké Úľany

TIMA Real - 3i byt De Luxe so záhradou 2x park. miesto, Veľké Úľany

Lokalita: Nezadaná, Veľké Úľany (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93.32 m²

Ponúkame na predaj komfortnú novostavbu veľkého 3 izbového bytu De Luxe s vlastnou záhradou a 2x parkovacie miesto lokalita ECO PARK, Veľké Úľany. Nachádza sa na prízemí dvoj poschodového bytového domu s vlastným samostatným vstupom. Bývanie v tomto byte ktoré je porovnateľné s bývaním v rodinnom uspokojí aj náročnejšieho klienta. Predáva sa v štádiu HOLOBYT - Úžitková plocha v rozlohe: 93,32 m2 - Vlastná záhrada, vlastná predzáhradka - Vlastné parkovisko na dva motorové vozidlá - Vlastná terasa (17,50m²) - LCD videovrátnik - Vlastný bojler - Zámková dlažba - Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - Prípojka na vysokorýchlostný internet - Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák - Predpríprava na elektrické brány na pohon - Predpríprava na alarm Cenník za vybavenie bytu : 0 € ŠTANDART - Plávajúca podlaha s vlastného výberu s montážou - Kompletné vybavenie kúpeľne – podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou - Štandardná kuchynská linka podľa vlastného výberu - Interiérové dvere so zárubňou hladké plné - fólia podľa vlastného výberu s montážou - Maľovanie na bielo V prípade požiadavky o dokončenie bytu do štandardu, cena za vybavenie bytu je stanovená za komplet. Nehnuteľnosť bude mat energetický certifikát triedy A. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

cena dohodou

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* Novostavba 4i bungalovu, Mostová, nová lokalita

TIMA Real* Novostavba 4i bungalovu, Mostová, nová lokalita

Lokalita: Mostová (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v Mostovej na pozemku o rozlohe 630m2 v novej lokalite. Prakticky navrhnutý bungalov s veľkými izbami, modernou dispozíciou a nadštandardným príslušenstvom - 2x kúpeľňa, hosťovské WC, komora, šatník. Postavený z tehly, okná plastové izolačné trojsklo (zn. Rehau, exteriér antracit + interiér biele), zateplenie polystyrénom 18cm, fasáda podľa výberu klienta, sadrové omietky, kompletné rozvody elektriny, podlahové kúrenie, predpríprava na krb, príprava na alarm. Predaj v štádiu holodom - možnosť dokončenia "na kľúč". videoprehliadka: https://www.youtube.com/watch?v=NIahyRwDWyQ Aktuálne novostavby: Galanta - Richtárske pole, Veľké Úľany Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

185 000 €
1 567,80 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - 3i byt Comfort so záhradou 2x park. miesto, Veľké Úľany

TIMA Real - 3i byt Comfort so záhradou 2x park. miesto, Veľké Úľany

Lokalita: Nezadaná, Veľké Úľany (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 103.54 m²

Ponúkame na predaj komfortnú novostavbu veľkého 3 izbového bytu COMFORT s vlastnou záhradou a 2x parkovacie miesto lokalita ECO PARK, Veľké Úľany. Nachádza sa na poschodí dvoj poschodového bytového domu s vlastným samostatným vstupom. Bývanie v tomto byte ktoré je porovnateľné s bývaním v rodinnom uspokojí aj náročnejšieho klienta. Predáva sa v štádiu HOLOBYT 116.500,-€ - Úžitková plocha 103,54 m² - Vlastné parkovisko na dve motorové vozidlá, vlastná záhradka pri dome - Vlastný balkón (2,35 m²) – na prednej časti budovy - Vlastná terasa (17,50m²) - na zadnej časti budovy - Vlastné schodište (7,88m²) - Sklad (5,30m2) - LCD videovrátnik - Vlastný bojler - Zámková dlažba - Elektrické podlahové kúrenie s dotykovými termostatmi - Farebné prevedenie plastových okien s izolačným trojsklom - Sadrokartón - Prípojka na vysokorýchlostný internet - Prípojky na umývačku riadu, chladničku, digestor a sporák - Predpríprava na alarm - Predpríprava na elektrické brány na pohon Cenník za vybavenie bytu : 7.500 € ŠTANDART - Plávajúca podlaha podľa vlastného výberu s montážou - Kompletné vybavenie kúpeľne - podľa vlastného výberu obkladov, dlažieb a sanity s montážou - Interiérové dvere so zárubňou, hladké plné - fólia podľa vlastného výberu s montážou - Maľovanie na bielo V prípade požiadavky o dokončenie bytu do štandardu, cena za vybavenie bytu je stanovená za komplet. Nehnuteľnosť bude mat energetický certifikát triedy A. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Kúpa možná aj na hypoúver v plnej výške. U nás k prefinancovaniu nehnuteľnosti úverom ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

120 500 €
1 163,80 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
REZERVOVANÉ - TIMA Real* Novostavba 4i bungalovu, Mostová, nová lokalita

REZERVOVANÉ - TIMA Real* Novostavba 4i bungalovu, Mostová, nová lokalita

Lokalita: Mostová (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Predpredaj zahájený! V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu typ bungalov v Mostovej v novej lokalite rodinných domov mimo hlavnej cesty. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 685m2, šírka 20m (zostávajúca oddychová časť za domom komfortných 20x20m), zastavaná plocha 135m2 (120m2 dom + terasy), úžitková plocha 100m2. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a východom na terasu, troch samostatných spální, kúpeľne, WC, technickej miestnosti a komory. Prestrešený vstup a prestrešená terasa. 100% overená kvalita, predáva sa v štádiu holodom, výstavba 11/2021. Stavané tradičnou technológiou s použitím certifikovaných materiálov, kúrenie podlahové teplovodné. IS - voda, kanalizácia, elektrina, plyn. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Info v RK

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* novostavba 3i bytu v lokalite rodinných domov, Kam. cesta

TIMA Real* novostavba 3i bytu v lokalite rodinných domov, Kam. cesta

Lokalita: Kamenná cesta, Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80.08 m²

Bývanie v lokalite rodinných domov. Ponúkame na predaj novostavbu skolaudovaného 3i bytu vo vyhľadávanej lokalite na Kamennej ceste, Trnava. Vyhotovenie "na kľúč" (sanita, dlažba, obklady, interiérové dvere) mimo kuchynskej linky. Vlastné plynové kúrenie, rekuperácia, exteriérové elektrické žalúzie. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

355 000 €
4 433,07 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* NOVOSTAVBA - 5i rodinný dom s garážou, 4á pozemok, Trnava

TIMA Real* NOVOSTAVBA - 5i rodinný dom s garážou, 4á pozemok, Trnava

Lokalita: Johna Dopyeru, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 157.45 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 5i rodinného domu s garážou (dvojdom) vo vyhľadávanej lokalite Kamenný mlyn, ul. Johna Dopyeru, Trnava. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 400m2 (zostávajúca oddychová časť za domom komfortných 9x21,5m), zastavaná plocha 103m2, úžitková plocha 157,45m2. Dispozične pozostáva: prízemie - zádverie, vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a východom na terasu (veľkosť 5,75x8,25m), kúpeľňa s WC, schody, garáž, poschodie - 4x izba, kúpeľňa (navrhnutá vaňa aj sprchový kút), technická miestnosť. Prestrešený vstup, príprava na klimatizáciu, príprava na zabezpečovací systém, príprava na rekuperáciu, vydláždená parkovacia plocha pre 2 autá a prístupový chodník v cene, 100% overená kvalita, predáva sa v štádiu holodom. Stavané tradičnou technológiou (presná tehla) s použitím certifikovaných materiálov, kúrenie podlahové teplovodné vrátane kotla, oplotenie z troch strán. IS - voda, kanalizácia, elektrina, plyn, optika. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

350 000 €
2 222,93 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* Novostavba 4i bungalovu, Mostová, nová lokalita

TIMA Real* Novostavba 4i bungalovu, Mostová, nová lokalita

Lokalita: Nezadaná, Mostová (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 103 m²

Predpredaj zahájený! V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu typ bungalov v Mostovej v novej lokalite rodinných domov mimo hlavnej cesty. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 673m2, šírka 20m (zostávajúca oddychová časť za domom komfortných 20x20m), zastavaná plocha 140m2 (120m2 dom + terasy), úžitková plocha 103m2. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a východom na terasu, troch samostatných spální, kúpeľne, WC, technickej miestnosti a komory. Prestrešený vstup a prestrešená terasa. 100% overená kvalita, predáva sa v štádiu holodom, výstavba 02/2022. Stavané tradičnou technológiou s použitím certifikovaných materiálov, kúrenie podlahové teplovodné. IS - voda, kanalizácia, elektrina, plyn. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

169 900 €
1 649,51 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
prenájom priestoru na služby, 9m2, centrum

prenájom priestoru na služby, 9m2, centrum

Lokalita: Hviezdoslavova, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 9 m²

Ponúkame na prenájom priestor o veľkosti 9m2 v centre, Hviezdoslavova ul. Vhodný ako prevádzka služieb (oprava hodin, obuvi a pod..) prípadne ako miniprevádzka (palacinky, zmrzlina, tabak ....). Voda a klimatizácia k dispozícii.

210 €/mes.
23,33 €/m²/mes.

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Kancelária na prenájom 29m2, Trnava - Modranka

TIMA Real - Kancelária na prenájom 29m2, Trnava - Modranka

Lokalita: Modranka (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 29 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívnu zariadenú kanceláriu Trnava časť Modranka. Nachádza sa na prízemí novej administratívnej budovy. Celková rozloha je 29m2, prislúcha jej WC a kuchyňka. Vstup do objektu je zabezpečený bránou na diaľkové ovládanie. Veľmi dobrý prístum na R1 a D1. Nájom je 320€/mes, možnosť prenajať 3x parkovacie miesto (25€/mes/jedno). Voľné od 1.6.2020 Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

320 €/mes.
11,03 €/m²/mes.

TIMA Real, s.r.o.
1 2