Novostavby.sk

Inzeráty predajcu TIMA Real, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
TIMA Real, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.timareal.sk
Adresa:
Hlavná 26/34 26/34
Trnava
91701
Popis:
Nájdených 46 novostavieb
1 2 3
DOTOVANÁ HYPOTÉKA - 4i bungalov-novostavba, nová lokalita, 3D obhliadka

DOTOVANÁ HYPOTÉKA - 4i bungalov-novostavba, nová lokalita, 3D obhliadka

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Na nehnuteľnosť je možné uplatniť akciu "DOTOVANÁ HYPOTÉKA 1,49%"!!! Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu typ bungalov v Mostovej v novej lokalite rodinných domov mimo hlavnej cesty. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 693m2, zastavaná plocha 132m2, úžitková plocha 106m2. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a východom na terasu, troch samostatných spální, kúpeľne s WC, samostatného WC a technickej miestnosti. Predáva sa v štádiu holodom. Stavané tradičnou technológiou s použitím certifikovaných materiálov, kúrenie podlahové teplovodné, elektrický kotol vrátane zásobníka na teplú vodu. Vŕtaná studňa o hĺbke 9m, príprava na krb, alarm a klimatizáciu, v každej miestnosti lokálna rekuperačná jednotka. Osadené zástrčky a vypínače, vymaľované, oplotenie. IS - obecná voda + studňa, kanalizácia, elektrina, optika. 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=DzSFVw3Ebf4 Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

189 000 €
1 890 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* výstavba zahájená bývajte už o chvíľu, 4i novostavba

TIMA Real* výstavba zahájená bývajte už o chvíľu, 4i novostavba

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu v Bučanoch. Dom o veľkosti 7,5 x 16m s funkčne navrhnutou dispozíciou, stavaný tradičou technológiou (nie montovaný), sadrové omietky, podlahové teplovodné kúrenie, okná izolačné trojsklo, interiér biele exteriér farba, príprava na krb, príprava na klimatizáciu, terasa. Fasáda - možnosť farebného výberu, zateplenie polystyren 20cm, príprava na vonkajšie žalúzie. Pozemok 420m2 - dom postavený na hranici spolu s vedľajším (pohľadovo ako dvojdom, aj druhý má pozemok 4á). 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=2dnczLNnZtJ Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

195 000 €
1 950 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA

AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA" Novostavba - 1 izbový byt so záhradkou v projekte POD RÁBLOM

Lokalita: Dvorníky (Hlohovec)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37.8 m²

UVÁDZACIE CENY Ak vás neláka ruch mesta, je najvyšší čas zamieriť do kľudnej lokality a získať v obklopení s prírodou pokojné bývanie s pocitom a atmosférou ozajstného domova. Projekt POD RÁBLOM ponúka cenovo dostupné jedno a dvojizbové byty vyhotovené s dôrazom na kvalitu bývania (podlahové kúrenie) a s príjemne nízkymi mesačnými nákladmi aj vďaka rekuperácii či kúreniu tepelným čerpadlom. Byt A1 o rozlohe 87,8m2 ( predzáhradka 50m2) sa nachádza na prízemí moderne riešeného bytového domu. Dispozícia - vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, kúpelňa s WC, obývacia izba opticky prepojená s kuchyňou a jedálňou. Byt je navrhnutý v modernom dizajne a bude dokončený do holobytu (podlahové kúrenie, rekuperácia). Štandard je možné vyhotoviť za uvádzaciu cenu 3.000,-€. Možnosť dokúpiť vyhradené parkovacie miesto za doplatok 4.800,-€ ŠTANDARD zahŕňa: - obklady a dlažby - laminátové podlahy - sanita v kúpelni ( WC, umývadlo, vaňa s batériou a sprchou prípadne presklenený sprchový kút) - interiérové dvere + obložkové zárubne Dvorníky sú najväčšou obcou okresu a pre pokojné bývanie disponujú plnou občianskou vybavenosťou. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

85 920 €
2 273,02 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA

AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA" Novostavba - 2 izbový byt v projekte POD RÁBLOM

Lokalita: Dvorníky (Hlohovec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50.8 m²

Premýšľate nad kúpou nehnuteľností a trápia Vás vyššie úroky na hypotékach? Máme pre Vás riešenie! Práve prebieha AKCIA platná do 15.4.2023 ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA". UVÁDZACIE CENY Ak vás neláka ruch mesta, je najvyšší čas zamieriť do kľudnej lokality a získať v obklopení s prírodou pokojné bývanie s pocitom a atmosférou ozajstného domova. Projekt POD RÁBLOM ponúka cenovo dostupné jedno a dvojizbové byty vyhotovené s dôrazom na kvalitu bývania (podlahové kúrenie) a s príjemne nízkymi mesačnými nákladmi aj vďaka rekuperácii či kúreniu tepelným čerpadlom. Byt A9 o rozlohe 54m2 ( balkón 3,5m2 ) sa nachádza na 4p/4p moderne riešeného bytového domu. Dispozícia - vstupná chodba, kúpelňa s WC, obývacia izba opticky prepojená s kuchyňou a jedálňou, samostatná spálňa. Dokončenie do štádia holobyt (podlahové kúrenie, rekuperácia). Využite časovo obmedzenú ponuku vyhotovenia do štandardu za cenu 4.000,-€. Možnosť dokúpiť pivnicu a vyhradené parkovacie miesta: - pivnica doplatok : 2.880 EUR s DPH výmera 3m - vyhradené parkovacie miesto doplatok : 4.800 EUR s DPH ŠTANDARD zahŕňa: - obklady a dlažby - laminátové podlahy - sanita v kúpelni ( WC, umývadlo, vaňa s batériou a sprchou prípadne presklenený sprchový kút) - interiérové dvere + obložkové zárubne Dvorníky sú najväčšou obcou okresu a pre pokojné bývanie disponujú plnou občianskou vybavenosťou. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

90 512 €
1 781,73 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - novostavba 2i bytu 65m2, Jána Hlubíka, Trnava

TIMA Real - novostavba 2i bytu 65m2, Jána Hlubíka, Trnava

Lokalita: Jána Hlubíka, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu v obľúbenej lokalite Kopánka ul. Jána Hlubíka, Trnava. Byt o rozlohe 65m2 sa nachádza v nachádza uzavretom komplexe 6 - tich bytov. Možnosť parkovať pred bytovým domom. DISPOZÍCIA: - priestranná vstupná chodba - kúpelňa s WC - samostatné WC - kuchyňa - 2x samostatná izba Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2018. Výhodou sú nízke mesačné náklady na bývanie 80€. V okolí veľmi dobrá občianska vybavenosť - lekáreň, nákupné možnosti, reštaurácia, kaviareň, MHD, výjazd na obchvat..... Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

121 000 €
1 861,54 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real 4i bungalov-novostavba, Mostová, nová lokalita, 3D obhliadka, DOTOVANÁ HYPOTÉKA 1,49%

TIMA Real 4i bungalov-novostavba, Mostová, nová lokalita, 3D obhliadka, DOTOVANÁ HYPOTÉKA 1,49%

Lokalita: Mostová (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

Na nehnuteľnosť je možné uplatniť akciu "DOTOVANÁ HYPOTÉKA 1,49%"!!! Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu typ bungalov v Mostovej v novej lokalite rodinných domov mimo hlavnej cesty. Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 693m2, zastavaná plocha 132m2, úžitková plocha 106m2. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a východom na terasu, troch samostatných spální, kúpeľne s WC, samostatného WC a technickej miestnosti. Predáva sa v štádiu holodom. Stavané tradičnou technológiou s použitím certifikovaných materiálov, kúrenie podlahové teplovodné, elektrický kotol vrátane zásobníka na teplú vodu. Vŕtaná studňa o hĺbke 9m, príprava na krb, alarm a klimatizáciu, v každej miestnosti lokálna rekuperačná jednotka. Osadené zástrčky a vypínače, vymaľované, oplotenie. IS - obecná voda + studňa, kanalizácia, elektrina. 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=DzSFVw3Ebf4 Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

189 000 €
1 783,02 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Nadštandardný 3i byt s okrasnou záhradkou, Galanta - Kolónia

Nadštandardný 3i byt s okrasnou záhradkou, Galanta - Kolónia

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Hľadáte byt s benefitmi rodinného domu? Ak áno poďte s nami na obhliadku exkluzívneho 3i bytu s vlastným vchodom a krásnou okrasnou záhradkou v mestskej časti Galanta - Kolónia. Slnečný 3 izbový byt s modernou dispozíciou je situovaný na prízemí 6 ročného bytového domu so štyrmi bytovými jednotkami. Interiér je vo farbách dreva a zeme - už pri vstupe nás nadchne jemná, neutrálna farebnosť čo dotvára príjemnú atmosféru vďaka premysleným detailom. Prijemné prostredie ktoré tvorí stromoradie zo západnej strany domu, v letnom období príjemný tieň ktorý zabraňuje rozpáleniu stien - nie je potrebná klimatizácia. DISPOZÍCIA: Srdcom bývania je presvetlená obytná časť s krásnym výhľadom cez francúzske okná a dvere do zelenej záhrady. Z priestrannej obytnej haly, spojenej s plno vybavenou kuchyňou a moderným ostrovčekom je východ na prestrešenú terasu s vonkajším sedením, 2x samostatná izba, kúpelňa so sprchovým kútom, samostatné WC, technická miestnosť. Exteriér domu tvorí vstupná elektrická brána a video vrátnik, 3x parkovacie miesto, príprava na záhradný domček, automatické zavlažovanie záhrady s vlastnou studňou, priestranná terasa na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. BENEFITY: - novostavba - bývanie ako v rodinnom dome - tiché prostredie na konci slepej ulice - bez nutnosti ďalších investícií - nízke mesačné náklady - perfektná dostupnosť na diaľnicu - v blízkosti obchody, ihriská, kúpalisko Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

189 000 €
2 100 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Novostavba RD v obci Bučany s pekným pozemkom!

TIMA Real - Novostavba RD v obci Bučany s pekným pozemkom!

Lokalita: Bučany (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

TIMA Real - Vám ponúka na predaj praktický 4-izbový rodinný dom v extraviláne obce Bučany. Rodinný dom disponuje vstupnou chodbou s výklenkom pre vstavanú skriňu. Z chodby je vstup do technickej miestnosti s WC. Obývacia izba je preistranná a spojená s kuchyňou. Je tu miesto pre jedálenský stôl pri veľkom okne s pekným výhľadom. V dome sa nachádzajú ďalšie tri izby, z toho jedna rodičovská spáľňa a dve detské izby. Kúpeľňa je priestranná, disponuje sprchovým kútom, vaňou, WC a dvomi umývadlami. Pod strechou domu je množstvo úložného priestoru, ktoré v dnešenej dobe už nájdete málokde. Dom sa predáva v štádiu holodom s možnosťou dokončenia na kľúč podľa predstáv kupujúceho. V cene holodomu je zahrnuté: fasáda vo farbe podľa výberu klienta, omietky a stierky, elektrické zásuvky a vypínače, elektrický kotol s podlahovým kúrením, plastové okná 7 - komorové s trojsklom, predpríprava na krb, predpríprava na vonkajsie žalúzie, úprava terénu, k domu budú prislúchať 3 parkovacie miesta. Rodinný dom bude napojený na elektriku a vodu, odpady budú riešené septikom. V budúcnosti je veľká pravdepodobnosť vytvorenia kanalizácie obcou, vzhľadom na rozrastajúcu sa lokalitu.Dom spĺňa požiadavky EC- A0. Pozemok bude oplotený pletivom. Predpokladaný termín dokončenia 04/23. Obec Bučany má kompletnú občiansku vybavenosť, základná škola, materská škola, pošta, zdravotné stredisko, lekárne, potraviny, kultúrny dom,... Mesto Trnava je autom vzdialené 5 minút. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

225 000 €
2 045,45 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Nízkoenergetický 5i RD na rozľahlom pozemku, Pánsky chodník - Pezinok

Nízkoenergetický 5i RD na rozľahlom pozemku, Pánsky chodník - Pezinok

Lokalita: Šteberlova, Pezinok (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový nízkoenergetický rodinný dom lokalita Pánsky chodník- ul. Šteberlova, Pezinok. Postavený na veľkorysom pozemku o rozlohe 909m2, zastavaná plocha 244m2, úžitková plocha 195m2. Rodinný dom je v štádiu rozostavanej hrubej stavby vrátane kvalitných hliníkových oknien( trojkomorové), inžinierske siete privedené na pozemok (voda, elektrina, plyn, vodomerná a kanalizačná šachta, elektromer), betónové oplotenie. PEZINOK je staré vinohradnícke mesto chránené oblými svahmi Malých Karpát, ktoré sú od nepamäti nemými spoločníkmi jeho bohatej histórie. Blízkosť hlavného mesta Bratislavy, ľahká dostupnosť cestnou a železničnou dopravou, pretrvávajúca tradícia vinohradníctva a vinárstva, ako aj špecifická gastronómia sú stále väčším lákadlom pre turistov a každodenných návštevníkov mesta. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

600 000 €
3 076,92 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* výstavba zahájená bývajte už v lete, 4i novostavba Bučany

TIMA Real* výstavba zahájená bývajte už v lete, 4i novostavba Bučany

Lokalita: Bučany (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4i rodinného domu v Bučanoch. Dom o veľkosti 7,5 x 16m s funkčne navrhnutou dispozíciou, stavaný tradičou technológiou (nie montovaný), sadrové omietky, podlahové teplovodné kúrenie, okná izolačné trojsklo, interiér biele exteriér farba, príprava na krb, príprava na klimatizáciu. Fasáda - možnosť farebného výberu, zateplenie polystyren 20cm, príprava na vonkajšie žalúzie. Pozemok 420m2 - dom postavený na hranici spolu s vedľajším (pohľadovo ako dvojdom, aj druhý má pozemok 4á). 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=2dnczLNnZtJ Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

195 000 €
1 950 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Luxusný 1 izbový byt vo výbornej lokalite len 5 minút od centra Trnavy

Luxusný 1 izbový byt vo výbornej lokalite len 5 minút od centra Trnavy

Lokalita: Biely Kostol (Trnava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 29 m²

TIMA Real Vám ponúka na predaj luxusne a veľmi vkusne zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej obci Biely Kostol, autom 5 minút od centra mesta Trnava. Výmera bytu je 29 m2 + 6 m2 balkón. Do bytu sa dostanete cez chodbu, na ktorej je na mieru vyrobená šatníková skriňa z vysokého lesku so sedacím priestorom a zrkadlom. Posuvné sklené dvere Vám otvoria priestor do nádhernej kúpeľne, kde nechýba veľké zrkadlo a výborné osvetlenie. Vaňa je obložená nádherným obkladom, ktorý je použitý aj vo zvyšku bytu s rovnakou luxusnou dlažbou. V kúpeľni tiež nechýba dizajnový radiator, ktorý dodá kúpeľni moderný šmrnc. Je tu tiež priestor pre pračku. Obývacia izba je spojená s kuchyňou, kde je všetko ladené do bielej vysoko leskej farby, s nádhernými doplnkami, ktoré dotvárajú celý interiér. Posteľ je veľmi šikovno a vkusne oddelená modernými závesmi, kde sú garníže schované do sadrokartónu. Z izby je výstup na balkón, ktorý je pokrytý dlažbou s nádherným výhľadom na Malé Karpaty, za ktoré sa každý večer schováva slnko. Náklady na byt sú tiež veľmi atraktívne a tvoria sumu do 0 €. Byt má krásneho moderného ducha, je šikovno a prakticky riešený. Budúci majiteľ si bude určite užívať každý deň v novom domove. Preto ma neváhajte kontaktovať a získajte čo najskôr obhliadku. Táto krásna nehnuteľnosť si určite rýchlo nájde svojho nového majiteľa. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

cena dohodou

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Novostavba 4i inteligentného RD v obci Vlčkovce

TIMA Real - Novostavba 4i inteligentného RD v obci Vlčkovce

Lokalita: Vlčkovce (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového radového inteligentného rodinného domu v obci Vlčkovce. Postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 309m2, úžitková plocha 126m2. Dom je kompletne ovládaný mobilnou aplikáciou vrátane osvetlenia, kúrenia, zástrčiek. Energetický certifikát trieda A. DISPOZÍCIA: Prízemie - vstupná chodba, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, technická miestnosť a obývacia izba spojená s kuchyňou. Poschodie - 3x samostaná spálňa, kúpelňa s vaňou - sprchovým kútom a WC. VÝHODY: - tichá lokalita - slepá ulica s minimálnym pohybom áut - nízke mesačné náklady - napojenie na R1(Trnava, Nitra), D1 Predáva sa zariadený ako na foto. Vydláždené 4x parkovacie miesto. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

306 000 €
2 428,57 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Moderná novostavba 4i RD na pozemku 663,5m2, Šenkvice

TIMA Real - Moderná novostavba 4i RD na pozemku 663,5m2, Šenkvice

Lokalita: Chorvátska, Šenkvice (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 103.35 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu ktorý spĺňa všetky nároky na bývanie v obci Šenkvice. Postavený na pozemku o rozlohe 663,5m2, zastavaná plocha 132,5m2, úžitková plocha 103,35m2. Vstup do domu je chránený presahom strechy, vstupná chodba spriestorom na dve vstavané skrine, 2x detská izba, rodičovská spálňa, kúpelňa s vaňou, technická miestnosť s WC. Kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou izbou. Z obývacej izby vstup na terasu situovaná v závetrí vytvorenom tvarom domu do L. Interiér dokončený do stavu holodom: - podlahové kúrenie je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla značky Panasonic vrátane zásobníka na teplú vodu - podlahy - podlahový polystyrén a potery, pripravené na dlažby a plávajúce podlahy - kompletné rozvody elektriny, vypínače a zásuvky - rozvody vody - omietky sadrové - sadrokartón, tepelná fúkaná izolácia - pochôdzna povala - príprava na krb - príprava na elektrické žalúzie - príprava na klimatizačnú jednotku a kamerový systém. Exteriér zahŕňa: - spevnené plochy pre 3 parkovacie miesta - vydlaždený vchod do domu - oplotenie bez kovových častí z prednej strany, z bočnej a zadnej strany - fasádna farba podľa dohody s klientom možná zmena - terén pozemku vyčistený a pripravený na výsadbu zelene Dom spadá do energetickej triedy A0. Kolaudácia. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

330 000 €
3 193,03 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA

AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA" POD RÁBLOM - moderný 4i nízkoenergetický radový rodinný dom

Lokalita: Dvorníky (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Premýšľate nad kúpou nehnuteľností a trápia Vás vyššie úroky na hypotékach? Máme pre Vás riešenie! Práve prebieha AKCIA platná do 15.4.2023 ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA". Ak vás neláka ruch mesta, je najvyšší čas zamieriť do kľudnej lokality a získať v obklopení s prírodou pokojné bývanie s pocitom a atmosférou ozajstného domova. Projekt POD RÁBLOM ponúka cenovo dostupné 4 izbové radové domy s dôrazom na kvalitu bývania (podlahové kúrenie) a s príjemne nízkymi mesačnými nákladmi aj vďaka rekuperácii či kúreniu tepelným čerpadlom. RRD11 o úžitkovej ploche 110m2, postavený na pozemku o rozluhe 400m2. Dispozícia - vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, 2x detská izba, samostatné WC, kúpelňa, spálňa, kuchyňa s jedálňou opticky prepojená s obývacou izbou so vstupom na terasu, komora. Dokončenie do štádia holobyt (podlahové kúrenie, rekuperácia) Využite časovo obmedzenú ponuku vyhotovenia do štandardu. ŠTANDARD zahŕňa: - obklady a dlažby - laminátové podlahy - sanita v kúpelni ( WC, umývadlo, vaňa s batériou a sprchou prípadne presklenený sprchový kút) - interiérové dvere + obložkové zárubne Dvorníky sú najväčšou obcou okresu a pre pokojné bývanie disponujú plnou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádza materská a základná škola, zdravotné stredisko, supermarket a pohostinstvá. Disponuje dobrým autobusovým spojením a dostupnosťou do miest Sereď, Hlohovec a Nitra – do pár minút. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

190 841 €
1 734,92 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real - Novostavba 4i rodinného domu, pozemok 663,5m2, Šenkvice

TIMA Real - Novostavba 4i rodinného domu, pozemok 663,5m2, Šenkvice

Lokalita: Chorvátska, Šenkvice (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119.1 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu ktorý spĺňa všetky nároky na bývanie v obci Šenkvice. Postavený na pozemku o rozlohe 663,5m2, zastavaná plocha 147,4m2, úžitková plocha 119,1m2. Dom má veľmi dobrú dispozíciu, je rozdelený na dennú a nočnú časť. Hlavný vstup do domu je z bočnej strany. Nočná časť pozostáva z dvoch izieb a rodičovskej spálne. V dennej časti je centrom diania obývačka s krbom a knihovničkou, jedálenskou zónou a kuchyňou, ktorá je čiastočne oddelená stenou od obývačky. Z kuchyne je vstup do komory. Terasa prekrytá sedlovou strechou je príjemne vzdušná a kapacitne pripravená na posedenie s rodinou a priateľmi. Na uskladnenie sezónnych vecí je pripravená pochôdzna povala. Interiér dokončený do stavu holodom: - podlahové kúrenie je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla značky Panasonic vrátane zásobníka na teplú vodu - podlahy - podlahový polystyrén a potery, pripravené na dlažby a plávajúce podlahy - kompletné rozvody elektriny, vypínače a zásuvky - rozvody vody - omietky sadrové - sadrokartón, tepelná fúkaná izolácia - pochôdzna povala - príprava na krb - príprava na elektrické žalúzie - príprava na klimatizačnú jednotku a kamerový systém. Exteriér zahŕňa: - spevnené plochy pre 3 parkovacie miesta - vydlaždený vchod do domu - oplotenie bez kovových častí z prednej strany, z bočnej a zadnej strany - fasádna farba podľa dohody s klientom možná zmena - terén pozemku vyčistený a pripravený na výsadbu zelene Dom spadá do energetickej triedy A0. Kolaudácia. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

350 000 €
2 938,71 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA

AKCIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA

Lokalita: Dvorníky (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Premýšľate nad kúpou nehnuteľností a trápia Vás vyššie úroky na hypotékach? Máme pre Vás riešenie! Práve prebieha AKCIA platná do 15.4.2023 ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA". Ak vás neláka ruch mesta, je najvyšší čas zamieriť do kľudnej lokality a získať v obklopení s prírodou pokojné bývanie s pocitom a atmosférou ozajstného domova. Projekt POD RÁBLOM ponúka cenovo dostupné 4 izbové radové domy s dôrazom na kvalitu bývania (podlahové kúrenie) a s príjemne nízkymi mesačnými nákladmi aj vďaka rekuperácii či kúreniu tepelným čerpadlom. RRD11 o úžitkovej ploche 110m2, postavený na pozemku o rozluhe 400m2. Dispozícia - vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, 2x detská izba, samostatné WC, kúpelňa, spálňa, kuchyňa s jedálňou opticky prepojená s obývacou izbou so vstupom na terasu, komora. Dokončenie do štádia holobyt (podlahové kúrenie, rekuperácia) Využite časovo obmedzenú ponuku vyhotovenia do štandardu. ŠTANDARD zahŕňa: - obklady a dlažby - laminátové podlahy - sanita v kúpelni ( WC, umývadlo, vaňa s batériou a sprchou prípadne presklenený sprchový kút) - interiérové dvere + obložkové zárubne Dvorníky sú najväčšou obcou okresu a pre pokojné bývanie disponujú plnou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádza materská a základná škola, zdravotné stredisko, supermarket a pohostinstvá. Disponuje dobrým autobusovým spojením a dostupnosťou do miest Sereď, Hlohovec a Nitra – do pár minút. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

190 841 €
1 734,92 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
AKCVIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA

AKCVIA ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA" Novostavba - 2 izbový byt v projekte POD RÁBLOM

Lokalita: Hlohovec (Hlohovec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51.3 m²

Premýšľate nad kúpou nehnuteľností a trápia Vás vyššie úroky na hypotékach? Máme pre Vás riešenie! Práve prebieha AKCIA platná do 15.4.2023 ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA". Ponúkame Vám na predaj byty Hlohovec. UVÁDZACIE CENY Ak vás neláka ruch mesta, je najvyšší čas zamieriť do kľudnej lokality a získať v obklopení s prírodou pokojné bývanie s pocitom a atmosférou ozajstného domova. Projekt POD RÁBLOM ponúka cenovo dostupné jedno a dvojizbové byty vyhotovené s dôrazom na kvalitu bývania (podlahové kúrenie) a s príjemne nízkymi mesačnými nákladmi aj vďaka rekuperácii či kúreniu tepelným čerpadlom. Byt A11 o rozlohe 51,3m2 ( balkón 3,5m2 ) sa nachádza na 4p/4p moderne riešeného bytového domu. Dispozícia - vstupná chodba, kúpelňa s WC, obývacia izba opticky prepojená s kuchyňou a jedálňou, samostatná spálňa. Dokončenie do štádia holobyt (podlahové kúrenie, rekuperácia). Využite časovo obmedzenú ponuku vyhotovenia do štandardu za cenu 4.000,-€. Možnosť dokúpiť pivnicu a vyhradené parkovacie miesto: - pivnica doplatok : 2.880,- EUR - vyhradené parkovacie miesto doplatok : 4.800,- EUR ŠTANDARD zahŕňa: - obklady a dlažby - laminátové podlahy - sanita v kúpelni ( WC, umývadlo, vaňa s batériou a sprchou prípadne presklenený sprchový kút) - interiérové dvere + obložkové zárubne Možnosť dokúpenia vyhradeného parkovacieho miesta a pivnice. Dvorníky sú najväčšou obcou okresu a pre pokojné bývanie disponujú plnou občianskou vybavenosťou. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

85 400 €
1 664,72 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
AKCIA ,, DOTOVANÁ HYPOTÉKA

AKCIA ,, DOTOVANÁ HYPOTÉKA

Lokalita: Dvorníky (Hlohovec)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Premýšľate nad kúpou nehnuteľností a trápia Vás vyššie úroky na hypotékach? Máme pre Vás riešenie! Práve prebieha AKCIA platná do 15.4.2023 ,,DOTOVANÁ HYPOTÉKA". UVÁDZACIE CENY Ak vás neláka ruch mesta, je najvyšší čas zamieriť do kľudnej lokality a získať v obklopení s prírodou bývanie s pocitom a atmosférou ozajstného domova. Projekt POD RÁBLOM ponúka cenovo dostupné jedno a dvojizbové byty vyhotovené s dôrazom na kvalitu bývania (podlahové kúrenie) a s príjemne nízkymi mesačnými nákladmi aj vďaka rekuperácii či kúreniu tepelným čerpadlom. Byt A4 o rozlohe 41m2 (balkón 3,2m2) sa nachádza na 2p/4p moderne riešeného bytového domu. Dispozícia - vstupná chodba s priestorom na vstavanú skriňu, kúpelňa s WC, obývacia izba opticky prepojená s kuchyňou a jedálňou. Dokončenie do štádia holobyt (podlahové kúrenie, rekuperácia), výborné presvetlenie vďaka francúzkemu balkónu v kuchyni. Využite časovo obmedzenú ponuku vyhotovenia do štandardu za cenu 3.000,-€. ŠTANDARD zahŕňa: - obklady a dlažby - laminátové podlahy - sanita v kúpelni (WC, umývadlo, vaňa s batériou a sprchou prípadne presklenený sprchový kút) - interiérové dvere + obložkové zárubne Možnosť dokúpenia vyhradeného parkovacieho miesta a pivnice. Dvorníky sú najväčšou obcou okresu a pre pokojné bývanie disponujú plnou občianskou vybavenosťou. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

68 112 €
1 661,27 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
TIMA Real* kancelárie na prenájom, centrum, novostavba

TIMA Real* kancelárie na prenájom, centrum, novostavba

Lokalita: Hlavná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 37 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmerách 37 m2 a 43m2 nachádzajúce sa na Hlavnej ul. v Trnave. Priestory sa nachádzajú v novostavbe s orientáciou do vnútrobloku prípadne k Vajanského ul., sú vhodné na kancelárske účely, obchodné účely, sídlo spoločnosti atď... 37m2 - otvorený priestor s kuchynkou a kúpeľňa s WC. 43m2 - 2x priestor a kúpeľňa s WC. Možnosť využitia aj na bývanie. Prístup cez pekne upravenú otvorenú pasáž z Hlavnej ul. alebo z Vajanského. Cena 10€/m2/mes. + energie + DPH Vybavenie: klímatizácia, plávajúca podlaha, sanita, vonkajšie elektrické žalúzie, bezpečnostné dvere, videovrátnik, kúrenie podlahové. K dispozícii od 1/2023. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

370 €/mes.
10 €/m²/mes.

TIMA Real, s.r.o.
REZERVOVANÉ - TIMA Real - 3i byt vo vyššom štandarde, Galanta, Mládežnícka štvrť,

REZERVOVANÉ - TIMA Real - 3i byt vo vyššom štandarde, Galanta, Mládežnícka štvrť,

Lokalita: Mládežnícka, Galanta (Galanta)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76.09 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového bytu v lukratívnej novovybudovanej časti mesta Galanta - Mládežnícka štvrť. Byt sa nachádza v štvor bytovke na poschodí so samostatným vchodom - kolaudácia 2019. K bytovke vedie samostatná príjazdová cesta zabezpečená rampou. Celková rozloha bytu je 92,37m2. - byt 76,09m2 - terasa 12,95m2 - balkón 3,33m2 DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, samostatná spálňa so vstupom na balkón, detská izba, samostatné WC, kúpelňa so sprchovým kútom, komora, kuchyňa spojená s jedáleňským sedením a obývacou izbou s výstupom na terasu priestrannú terasu. VÝHODY: - novostavba - 2x parkovacie miesto - predzáhradka - nízske náklady na bývanie cca 162 000 € - nová štvrť - perfektná dostupnosť na diaľnicu - v blízkosti obchody, ihriská, kúpalisko Ak Vás ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať rada Vás nehnuteľnosťou osobne prevediem. Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

162 000 €
2 129,06 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
1 2 3