Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 149 novostavieb

Novostavby Stupava

1 2 3 4 5 6 7 8
Predaj 4.izbového mezonetu 100,6 m2  s vlastnou záhradou 41m2

Predaj 4.izbového mezonetu 100,6 m2 s vlastnou záhradou 41m2

Lokalita: Pod Kopcami, Stupava (Malacky)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj 4 -izbový slnečný mezonetový byt umiestnený v troj dome v novo vzniknutej štvrti Stupava- Pod Kopcami.. Byt 100,6 m2 má vlastnú záhradu o rozlohe 41 m2 asamozrejme vlastné oplotenie. Bytový dom sa nachádza na konci ulice neďaleko lesa, čo zabezpečuje budúcim obyvateľom maximálne súkromie a romantické výhlady. Na základe UPI je zabezpečené súkromie i do budúcna nakoľko tu nebude povolená ďalšia výstavba. Každý byt má vlastný vchod, vlastné prípojky, vlastný kotol. Dom v ktorom sa byt nachádza je postavený z keramických tehál HELUZ PLUS UNI 30, medzibytové murivo z keramických tehál HELUZ AKU 25 MK čo zabezpečuje absolútne súkromie každej bytovej jednotky. Priečky v byte sú tiež tehlové. Zateplenie domu je na báze minerálnej vlny a XPS. Byt sa predáva v štádiu holodom , samozrejme s možnosťou úpravy do štandartu. K bytu je možnosť dokúpenia státia v sume 3 500 Eur. Byt je vhodný pre ľudí ,ktorí obľubujú súkromie a blízkosť prírody. Mezonet pozostáva z dvoch podlaží. PRÍZEMIE vstup 5,12 m2 komora 2,17 m2 chodba 2,51 m2 schodisko 4,11 m2 kúpeľňa 4,22 m2 kuchyňa s jedálňou 15,13 m2 s výstupom na terasu a vlastnú oplotenú záhradu obývacia izba 16,94 POSCHODIE chodba 7,46 m2 kúpeľňa 4,42 m2 izba 10,27 m2 izba 10,56 m2 izba 14,71 m2 Umiestnenie bytu zabezpečuje absolútne súkromie, ale súčasne skvelú dostupnosť do mestečka Stupava. V cene bytu je kompletný právny a katastrálny servis, prípadne hypotekárne poradenstvo.

143 900 €
1 439 €/m²

Papanek Reality
KOMFORTNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STUPAVE

KOMFORTNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V STUPAVE

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 119 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý projekt Rodinného domu v novej lokalite v Stupave. V ponuke máme Rodinný dom ktorý je rozdelený na 2 polovice. Pričom každý dom má vlastnú obvodovú stenu a je medzi nimi ešte aj zvuková izolácia takže ide o samostatný dom s vlastnou záhradkou a vyhradením parkovaním pre dve autá. Projekt ponúka výborné rodinné bývanie, použité moderné materiály, kvalitné prevedenie a dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy. Rodinný dom má čistú úžitkovú plochu 119,92 m2 + 207 m2 oplotený pozemok + 30 m2 terasu a 2 parkovacie miesta. V dome sú použité plastové okná s izolačným 3 sklom vo farbe antracit, Hliníkové exteriérové elektrické žalúzie, podlahové kúrenie na prízemí s dotykovým termostatom v každej miestnosti vrátane hornej kúpeľne a v izbách na poschodí sú použité radiátory. Zateplenie domu 15 cm polystyrénom, kvalitná fasádna farba JUB, spevnené plochy pre chodníky a parkovanie vrátane oplotenia pozemkov. Rodinný dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 179.900,- Euro - (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome - výber z 35 druhov, interiérové dvere - výber z 32 druhov) Projekt Pod kopcami je navrhnutý v severnej časti mestečka Stupava na pozemku rovinatého charakteru v zastavanom území mesta na ulici s rovnomenným názvom Pod Kopcami. Lokalita poskytuje skutočne príjemné a bezpečné prostredie v blízkosti prírody a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Projekt spĺňa najvyššie nároky na moderné bývanie a kvalitný život. Stupava patrí k často vyhľadávaným miestam pre život na Záhorí nielen pre kompletne vybudovanú infraštruktúru, služby, príležitosť na šport a relax a občiansku vybavenosť na výbornej úrovni. Vďaka výbornému dopravnému spojeniu s hlavným mestom a hlavnými dopravnými koridormi nie je zaťažená výraznými dopravnými problémami typickým pre iné satelitné mestečká. Stupava ponúka po celý rok zaujímavé príležitosti pre využitie voľného času. Cesty vedúce do Stupavy a jej okolia sú ako stvorené pre milovníkov cykloturistiky a iných aktivít spojených s prírodou ako je rybolov, huby a poľovníctvo. V Stupave je známa tradícia pestovania kapusty pri rôznych hodoch a kultúrnych udalostiach.

169 900 €
1 427,73 €/m²
+ 70 €/mes. energie
THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.
4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ V STUPAVE

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ V STUPAVE

Lokalita: Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý projekt Rodinného domu v novej lokalite v Stupave. V ponuke máme Rodinný dom ktorý je rozdelený na 2 polovice. Pričom každý dom má vlastnú obvodovú stenu a je medzi nimi ešte aj zvuková izolácia takže ide o samostatný dom s vlastnou záhradkou a vyhradením parkovaním pre dve autá. Projekt ponúka výborné rodinné bývanie, použité moderné materiály, kvalitné prevedenie a dobrú dopravnú dostupnosť do Bratislavy. Rodinný dom má čistú úžitkovú plochu 125,87 m2 + 275 m2 oplotený pozemok + 30 m2 terasu a 2 parkovacie miesta. V dome sú použité plastové okná s izolačným 3 sklom vo farbe antracit, Hliníkové exteriérové elektrické žalúzie, podlahové kúrenie na prízemí s dotykovým termostatom v každej miestnosti vrátane hornej kúpeľne a v izbách na poschodí sú použité radiátory. Zateplenie domu 15 cm polystyrénom, kvalitná fasádna farba JUB, spevnené plochy pre chodníky a parkovanie vrátane oplotenia pozemkov. Rodinný dom je možné predávať aj kompletne dokončený v nadštandardnom prevedení a to všetko podľa vlastného výberu v cene 184.900,- Euro - (obklad a dlažba v kúpeľni, dlažba v chodbe, sanita, batérie značky grohe, závesné WC značky Vitra s grohe splachovacím systémom, laminátové plávajúce podlahy v celom dome - výber z 35 druhov, interiérové dvere - výber z 32 druhov) Projekt Pod kopcami je navrhnutý v severnej časti mestečka Stupava na pozemku rovinatého charakteru v zastavanom území mesta na ulici s rovnomenným názvom Pod Kopcami. Lokalita poskytuje skutočne príjemné a bezpečné prostredie v blízkosti prírody a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Projekt spĺňa najvyššie nároky na moderné bývanie a kvalitný život. Stupava patrí k často vyhľadávaným miestam pre život na Záhorí nielen pre kompletne vybudovanú infraštruktúru, služby, príležitosť na šport a relax a občiansku vybavenosť na výbornej úrovni. Vďaka výbornému dopravnému spojeniu s hlavným mestom a hlavnými dopravnými koridormi nie je zaťažená výraznými dopravnými problémami typickým pre iné satelitné mestečká. Stupava ponúka po celý rok zaujímavé príležitosti pre využitie voľného času. Cesty vedúce do Stupavy a jej okolia sú ako stvorené pre milovníkov cykloturistiky a iných aktivít spojených s prírodou ako je rybolov, huby a poľovníctvo. V Stupave je známa tradícia pestovania kapusty pri rôznych hodoch a kultúrnych udalostiach.

174 900 €
1 399,20 €/m²
+ 70 €/mes. energie
THE CONCEPT REAL ESTATE s.r.o.
Priestranný, podpivničený 6 izb. RD, Stupava

Priestranný, podpivničený 6 izb. RD, Stupava

Lokalita: Na pekárkach, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 360 m²

EDREY real estate vám ponúka napredaj dva vedľa seba stojace rodinné domy ktoré sa nachádzajú v Stupave na rozľahlých pozemkoch o výmere 1700m2. Dva priestranné rodinné domy stojace každý na pozemku o výmere 850m2 ponúkajú dostatok priestoru pre deti a ich kamarátov alebo na príjemné posedenie s priateľmi na záhradnej vyvýšenej terase. Dom jeden aj dva sú o výmere 360m2 a pozostávajú z dvoch podlaží. Na prvom môžeme nájsť priestrannú kuchyňu prepojenú s obývačkou z ktorej je aj východ priamo na terasu a do záhrady. Rovnako môžeme nájsť aj samostatnú toaletu a jednu hosťovskú izbu. Na poschodí nájdeme 4 samostatné priestranné spálne v ktorých sa nikto nebude tlačiť. Pre pohodlie je aj na poschodí samostatná toaleta a kúpeľňa. Samozrejme v dome je aj dostatok úložného a herného priestoru nakoľko je celý dom podpivničený a tak ponúka priestor pre množstvo nápadov. Lokalita je veľmi príjemná nakoľko sa dom nachádza v Stupave ktorá je veľmi ľahko dostupná z Bratislavy a je aj rovnako bezpečná, v prípade že sa chcete cítiť bezpečne v domoch nájdete aj alarm. Dom dva má na poschodí ešte o jednu izbu navyše. V cene sú zahrnuté kompletné služby ponúkané EDREY real estate, kompletný právny servis a katastrálne poplatky.

349 000 €
969,44 €/m²

Edrey real estate
POSLEDNÝ VOĽNÝ!! SKOLAUDOVANÉ!! Novostavby 4 izb. bytov so záhradkou

POSLEDNÝ VOĽNÝ!! SKOLAUDOVANÉ!! Novostavby 4 izb. bytov so záhradkou

Lokalita: Pod Kopcami, Stupava (Malacky)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj moderne riešené 4 izb. byty s vlastným vchodom v malej bytovke len s 3 bytmi s pekným pozemkom aj súkromím. 4 izb., 2 NP (ako mezonet), 100m2 podlahová plocha, tehla, zateplený, vlastné plynové podlahové kúrenie, 2 kúpeľne, oplotený pozemok v cene, antracitové plastové okná. Dispozícia-prízemie: vstupná chodba/zádverie, kúpeľňa s wc, obývačka spojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, terasa. Poschodie: chodba, 3 x spálňa, kúpeľňa s wc. V ponuke 3 typy dispozícii 4 izb. bytov od 98m2 do 101 m2 a samostatné pozemky k ním o výmere od 50m2 do 180m2. Termín ukončenia 11/2017, ceny od 139 900,- € viac info a obhliadky (aj cez víkend!!) na 0903 700 566 .

139 900 €
1 399 €/m²

DEWALL,  s.r.o.
POSLEDNÝ VOĽNÝ!! SKOLAUDOVANÉ!! Novostavby 4 izb. domov so skvelou dispozíciou

POSLEDNÝ VOĽNÝ!! SKOLAUDOVANÉ!! Novostavby 4 izb. domov so skvelou dispozíciou

Lokalita: Pod Kopcami, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj moderne riešené 4 izb. domy s vlastným vchodom v trojdome s pekným pozemkom aj súkromím. 4 izb., 2 NP (ako mezonet), 100m2 podlahová plocha, tehla, zateplený, vlastné plynové podlahové kúrenie, 2 kúpeľne, oplotený pozemok v cene, antracitové plastové okná. Dispozícia-prízemie: vstupná chodba/zádverie, kúpeľňa s wc, obývačka spojená s jedálenskou a kuchynskou časťou, terasa. Poschodie: chodba, 3 x spálňa, kúpeľňa s wc. V ponuke 3 typy dispozícii od 98m2 do 101 m2 a pozemky k ním o výmere od 70m2 do 180m2. Termín ukončenia 11/2017, ceny od 139 900,- € viac info a obhliadky (aj cez víkend!!) na 0903 700 566 .

139 900 €
1 271,82 €/m²

DEWALL,  s.r.o.
Slnečný 6i RD, novostavba 2016, 5x parkovanie, Stupava

Slnečný 6i RD, novostavba 2016, 5x parkovanie, Stupava

Lokalita: Malacká, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 242 m²

Na predaj 6i rodinný dom, kolaudácia r. 2016, novovybudovaná lokalita rodinných domov, Stupava - 6 izieb - plocha: 242.07 m2 + terasa - rovinatý pozemok: 952 m2 - kolaudácia r. 2016 - vykurovanie: elektrický kotol so zásobníkom vody, podlahové kúrenie - prízemie, radiátory s termostatickými hlavicami - poschodie - orientácia domu: Západ - osobné vlastníctvo - bez zaťaženia hypotekárnym úverom - oporný múr je odizolovaný a prevetrávaný vybudovanou technickou chodbou, dom sa predáva v štádiu holodomu s možnosťou zariadenia - následne sa upraví kúpna cena Dispozícia domu: podľa pôdorysov pri fotografiách domu. Zariadenie domu: alarm, plastové okná, kúrenie zabezpečované elektrickým kotlom so zásobníkom vody, predpríprava pre krb, podlahové kúrenie na prízemí, 3x kúpeľňa, 3x WC, záhradný domček(časť domu), terasa. Vonkajšie zariadenie: na pozemku sa nachádza studňa pre zavlažovanie, záložná studňa pre pitnú vodu, čistička odpadových vôd s prečerpávaním do kanalizácie, možnosť pripojenia na plyn(zaslepená prípojka na pozemku) Steny domu - 30 cm tehla + 10 cm zateplenie IS: elektrina, vodovod, studňa, plyn, kanalizácia, ČOV, telefónna prípojka, asfaltová cesta, verejné osvetlenie. Parkovacie miesta pre 5 áut Mesačné náklady: podľa vlastnej spotreby - dom nie je zaťažený hypotekárnym úverom Energetický certifikát B Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre RK a kompletného právneho a administratívneho servisu. Využite služby nášho hypotekárneho špecialistu - okrem zabezpečenia najvýhodnejších podmienok na trhu, Vám preplatíme znalecký posudok a kolky za záložné zmluvy na katastri. (neviaže sa iba na nehnuteľnosti z našej ponuky). OSIRIS real Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Kontakt: 0948 890 324 peter@osiris.sk

449 000 €
1 855,37 €/m²

osiris real s.r.o.
GRAHAMS – PREDAJ, 3-izb. byt, Železničná ulica, Stupava

GRAHAMS – PREDAJ, 3-izb. byt, Železničná ulica, Stupava

Lokalita: Železničná, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na Železničnej ulici v Stupave. Byt je situovaný na 6 poschodí– v 8 poschodovom bytovom dome s výťahom a jeho celková výmera predstavuje 68,80 m2, vrátane balkóna o rozlohe 3,5 m2 . Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, obývacej miestnosti a dvoch izieb, oddelenej toalety, a kúpeľne s vaňou. V vstupnej hale sa nachádza vešiaková zostava. Kuchyňa je zariadená so vstavanými spotrebičmi – plynová varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu. Obývacia izba je najväčšia z miestností a je z nech východ na balkón.Jje priechodnou izbou do spálne, kde je vstavaná skriňa. Vedľa sa nachádza 3.samostatná izba, ktorá môže slúžiť ako detská. Kúpeľňa disponuje vaňou a umývadlom, nad ktorým je polička so zrkadlom s bodovým osvetlením a kúpelňovou skrinkou. Byt sa predáva nezariadený ostáva len vstavaný nábytok a spotrebiče. Bytový dom v ktorom sa byt nachádza má zrekonštruované spoločné priestory . Náklady na bývanie pre 4 osoby sú 170,- € + 35,- € za elektrinu a plyn Bytový dom sa nachádza v tichej lokalite. V okolí je vynikajúca občianska vybavenosť – zdravotné stredisko, lekáreň, obchody, reštaurácie, detské ihriská, škola, škôlka. Cena nehnuteľnosti je 106.900,- € vrátane provízie, kompletného právneho servisu, hypotekárneho servisu a ostatných náležitostí pri prepise samotnej nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zodpovedný maklér: Barbora Plekancová, kontakt: 0901 900 200, email: plekancova@grahams.sk Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams, s.r.o. © Copyright Grahams, s.r.o

106 900 €
1 644,62 €/m²

Grahams Real
PREDAJ, 2 izbový byt v novostavbe v projekte ZIPAVA, Stupava

PREDAJ, 2 izbový byt v novostavbe v projekte ZIPAVA, Stupava

Lokalita: Okružná 13, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame Vám na predaj slnečný, výborne dispozične riešený 2 izbový byt v obľúbenej lokalite v projekte ZIPAVA na Okružnej ulici v Stupave. Byt má západnú orientáciu. Byt sa nachádza na prvom poschodí a jeho výmera je 55 m2. Dispozícia bytu je rozdelená na vstupnú chodbu, obývačku spojenú s jedálenským kútom a kuchyňou a spálne. Z chodby je prístupná kúpeľná a samostatné WC, zo obývačky je prístupný balkón o výmere 3,6 m2. K bytu prislúcha pivnica umiestnená na poschodí bytového domu o výmere 1,8 m2. Štandard vybavenia: plastové okná s exteriérovými žalúziami , plávajúce podlahy v obývačke a spálni, dlažba na chodbe, v kúpeľni a kuchyni, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi ( kombinovaná chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, el. rúra na pečenie, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu) vstavané skrine na chodbe, optický internet v dome. Prístup do bytu je bezbariérový, vchod bytového domu je vybavený elektronickým vrátnikom a výťahom. Projekt Zipava ponúka množstvo oddychových možností pre rodiny s deťmi – detské ihriská s parkovou úpravou vo vnútroblokoch. Pre psíčkarov je vyhradené venčovisko. Každý blok má vlastnú párty terasu s kuchynkou a toaletou na rodinné oslavy, prípadne susedské grilovačky. Skvelá lokalita pár minút od centra so všetkou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. AES GROUP - realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.aesgroup.sk Cena 118.500 €

118 500 €

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ - projekt BYTY DLHÁ, Stupava 3 izb. byt. s balkónom a pivnicou

PREDAJ - projekt BYTY DLHÁ, Stupava 3 izb. byt. s balkónom a pivnicou

Lokalita: Dlhá, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt

Polovica bytov predaná. Zvýhodnené podmienky financovania. Splátkový kalendár: Rezervačná zmluva - 2.000,- EUR, Zmluva o budúcej kúpnej zmluve 3.000,- EUR a zvyšok po kolaudácii. www.bytydlha.sk V ponuke 30 jedno až trojizbových bytov a apartmánov, 20 vonkajších parkovacích státí a 22 garážových státí. V ponuke napríklad aj 3 izbový byt č. 12 s výmerou 68,59 m2 na 2 NP. Byt pozostáva z predsiene so šatníkom, samostatného WC, kúpeľne, obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou a dvoch spální. Balkón je prístupný z obývacej izby. Čistá podlahová plocha bytu je 65,89 m2 + výmera pivnice 2,70 m2 + výmera balkóna 4,20 m2. Byty sa odovzdávajú vo vyhotovení HOLOBYT: omietky, cementový poter, zásuvky, vypínače, vstupné bezpečnostné dvere. Bytový dom: železobetónový s tehlovým výplňovým murivom, zateplení, okná plastové izolačné trojsklá, hliníkové vstupné dvere, výťah. Možnosť zariadenia na mieru. Možnosť dokúpenia parkovacích státí: – Vonkajšie státie 2.500,- EUR- Garážové státie 6.000,- EUR Začiatok výstavby: apríl 2017. Kolaudácia september 2018. Výborná lokalita v bezprostrednej blízkosti centra Stupavy. Perfektná dopravná dostupnosť. Kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti. Stupava ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dostupnosť aj do centra Bratislavy. Zámocký park je vhodný na prechádzky s deťmi a turistické trasy a cyklotrasy k rieke Morava a do Malých Karpát sú samozrejmosťou. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.sk

119 000 €

AES GROUP s.r.o.
Na predaj krásny 2.5 izbový byt v Stupave.

Na predaj krásny 2.5 izbový byt v Stupave.

Lokalita: Stupava, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

TU reality ponúka na predaj nádherný 2.5 izbový byt v novostavbe v Stupave. Byt ma rozlohu 61,56 m2 + 3,69m2 má balkón s orientáciou na Západ. Nachádza sa na 2 poschodí z 3. Byt disponuje vstupnou chodbou, kúpeľnou spojenou s WC, "polizbou" v ktorej je presvetlenie riešné oknom do vedlajšej izby,čiže vetranie je bezproblémové, spálňou/detskou izbou z ktorej je vystup na balkón a kuchyňou spojenou s obývacou miestnosťou z ktorej sa vychádza taktiež na balkón. V izbách sú laminátové podlahy, v predsieni, kúpeľni a na loggii dlažba. Okná sú plastové s interiérovými žalúziami. Byt sa predáva zariadený so vstavanými spotrebičmi, skriňami a bezpečnostnými dverami. Energetický certifikát nieje k dispozícií. Kontakt : vlacuha@tureality.sk Tel. : 0949 283 246

122 000 €
1 967,74 €/m²

TUreality s.r.o.
2 izbový byt v novostavbe s garážovým státím

2 izbový byt v novostavbe s garážovým státím

Lokalita: Cementárenská, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v Stupave na Cementárenskej ulici Dispozícia bytu: Byt má výmeru 49 m2 + priestranný balkón s dvoma vstupmi orientovaný a západ. Byt sa nachádza v bytovom dome Agátky na 4. poschodí. Byt je vkusne zariadený. Kompletne vybavená kuchyňa, spálňa s veľkou šatníkovou skriňou. Obývacia izba je zariadená s rozkladacou sedačkou a televízorom. Samozrejmosťou je vysoko rýchlostný internet. Bezbariérový prístup priamo z podzemnej garáže. Všetko čo potrebujete sú len osobné veci . Cena prenájmu: 500 Eur + 50 Eur energie Kontakt: Bc. Adriana Buriková, adriana.burikova@artegos.eu, tel.: 0950 861 583 Kompletné info aj tu: artegos.eu Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária – kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

500 €/mes.

Artegos s.r.o.
2-iz. byt  s garáž.státím v novostavbe na Cementárenskej ul. v Stupave

2-iz. byt s garáž.státím v novostavbe na Cementárenskej ul. v Stupave

Lokalita: Cementárenská, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

2-izb. byt v novostavbe na Cementárenskej ul. v Stupave. Byt o rozlohe 49m2 + 5m2 balkón, umiestnený na 4. poschodí v novostavbe Agátky II.. K bytu prináleží garážové státie (v cene prenájmu). Byt sa prenajíma kompletne zariadený, v byte je kompletne vybavená kuchyňa, spálňa s veľkou šatníkovou skriňou. Obývacia izba je zariadená s rozkladacou sedačkou a televízorom. V cene prenájmu je taktiež káblová televízia a internet. Priestranný balkón s dvoma vstupmi orientovaný na západ. Bezbariérový prístup priamo z podzemnej garáže. Majiteľ požaduje kauciu vo výške 550 EUR, ktorá sa po ukončení nájmu vracia. Cena: 450 EUR/mesiac + 100 EUR/mesiac energie. K cene bude pripočítaná provízia pre RK za sprostredkovanie vo výške jedného mesačného nájmu. Kontakt: 0904368965; info@ipbreal.sk

450 €/mes.
9,18 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
IPB Real s.r.o.
2-izbový byt na prenájom v Stupave!

2-izbový byt na prenájom v Stupave!

Lokalita: Cementárenská 23, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Stupava, v bytovom dome Agátky I. Byt je nezariadený, s rozlohou 54,98 m2 + komora a balkón, voľný ihneď. Cena za prenájom je 470,- Eur + elektrina ZSE. Viac informácii telefonicky alebo mailom.

470 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

RETEP SLOVAKIA, s.r.o.
1-izbový byt na prenájom v Stupave!

1-izbový byt na prenájom v Stupave!

Lokalita: Cementárenská 35, Stupava (Malacky)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Stupave v bytovom dome Agátky II. Rozloha bytu je 32,12 m2. Byt je nezariadený, s komorou hneď vedľa bytu, k dispozícii od 1.4.2018, po dohode aj skôr. Cena za prenájom je 390,- Eur + elektrina ZSE. Viac informácii e-mailom alebo telefonicky.

390 €/mes.
12,19 €/m²/mes.

RETEP SLOVAKIA, s.r.o.
PREDAJ, 3i byt v novostavbe s predzáhradkou na Gaštanovej ul., Stupava

PREDAJ, 3i byt v novostavbe s predzáhradkou na Gaštanovej ul., Stupava

Lokalita: Gaštanová, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového bytu v radovej zástavbe (trojdom) v top lokalite v stabilizovanom území v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Gaštanovej ul. v Stupave. Byt B má výmeru 95 m2 a je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza zádverie, WC s umývadlom, komora pod schodiskom, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. Z obývacej izby je prístup do záhradky s výmerou cca. 73 m2. Na poschodí sa nachádzajú 2 priestranné spálne a kúpeľňa s WC. Parkovanie je zabezpečené na dvoch vlastných parkovacích státiach pri dome pred každým bytom. ŠTANDARD VYHOTOVENIA Výstavba sa realizujú z tradičných materiálov a odovzdávajú sa vo vyhotovení holodom. Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom, plastové okná s trojsklom, plastové vstupné dvere, strecha – izolácia FATRAFOL Exteriér: fasády, oplotenie, spevnené plochy zo zámkovej dlažby. Interiér: omietky so základnom maľovkou, cementový poter na podlahe, namontované zásuvky a vypínače, teplovodné podlahové kúrenie, plynový kondenzačný kotol. Ukončenie výstavby december 2018. Ceny bytov v dome: Byt A 4 izbový - Predané Byt B 3 izbový – s výmerou 95 m2 a pozemkom o výmere 117 m2 – 165.000 € Byt C 4 izbový – s výmerou 102 m2 a pozemkom o výmere 240 m2 – 185.000 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

165 000 €
1 736,84 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PRENÁJOM, veľký 1 izb. byt v centre, Budovateľská ul. Stupava

PRENÁJOM, veľký 1 izb. byt v centre, Budovateľská ul. Stupava

Lokalita: Budovateľská , Stupava (Malacky)
Druh: 1 izbový byt

Ponúkame Vám na prenájom veľký 1 izbový byt s výmerou 44,5 m2 v tehlovom dome s yýťahom na Budovateľskej ulici v Stupave. Nezariadený byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, kuchyne s jedálenským kútom a vstupom na balkón s výmerou 2 m2, samostatnej izby so vstavanou skriňou kúpeľne a oddeleného WC. V kuchyni sa nachádza linka so sporákom a potravinovou skriňou. Okná sú plastové s interiérovými žalúziami. K bytu prislúcha pivnica. Bezproblémové parkovanie pred domom. Voľný od apríla 2018. Byt sa nachádza blízko centra Stupavy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Cena 280 €/mesiac + 130 EUR energie. AES GROUP - realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí.

280 €/mes.
+ 130 €/mes. energie
AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 3i byt v novostavbe s predzáhradkou na Gaštanovej ul., Stupava

PREDAJ, 3i byt v novostavbe s predzáhradkou na Gaštanovej ul., Stupava

Lokalita: Gaštanová, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového bytu v radovej zástavbe (trojdom) v top lokalite v stabilizovanom území v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Gaštanovej ul. v Stupave. Byt B má výmeru 95 m2 a je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza zádverie, WC s umývadlom, komora pod schodiskom, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. Z obývacej izby je prístup do záhradky s výmerou cca. 73 m2. Na poschodí sa nachádzajú 2 priestranné spálne a kúpeľňa s WC. Parkovanie je zabezpečené na dvoch vlastných parkovacích státiach pri dome pred každým bytom. ŠTANDARD VYHOTOVENIA Výstavba sa realizujú z tradičných materiálov a odovzdávajú sa vo vyhotovení holodom. Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom, plastové okná s trojsklom, plastové vstupné dvere, strecha – izolácia FATRAFOL Exteriér: fasády, oplotenie, spevnené plochy zo zámkovej dlažby. Interiér: omietky so základnom maľovkou, cementový poter na podlahe, namontované zásuvky a vypínače, teplovodné podlahové kúrenie, plynový kondenzačný kotol. Ukončenie výstavby december 2018. Ceny bytov v dome: Byt A 4 izbový - Predané Byt B 3 izbový – s výmerou 95 m2 a pozemkom o výmere 117 m2 – 165.000 € Byt C 4 izbový – s výmerou 102 m2 a pozemkom o výmere 240 m2 – 185.000 € V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

165 000 €
1 736,84 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PREDAJ, 4 izbový byt v mestskej vile, 2x parkovanie, cena 131.900,-

PREDAJ, 4 izbový byt v mestskej vile, 2x parkovanie, cena 131.900,-

Lokalita: PodKopcami, Stupava (Malacky)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového bytu (mestská vila) v novej lokalite PodKopcami v Stupave. Mestská vila pripojená na všetky IS, nová príjazdová komunikácia, tri byty s predzáhradkami a samostatným vstupom. Stredný byt č. B má výmeru 100 m2 a je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza zádverie, kúpeľňa, komora pod schodiskom, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou. Z obývacej izby je prístup na južne orientovanú terasu a do záhradky s výmerou 51 m2. Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne a kúpeľňa s WC. Parkovanie je zabezpečené na dvoch vlastných parkovacích státiach pri dome pre každý byt. Štandard vyhotovenia: tehla + zateplenie 15 cm polystyrén, priečky medzi bytmi akustická tehla HELUZ 25 cm, strešná krytina FATRAFOL, plastové okná – 3 sklo (biela / antracit), vstupné dvere hliníkové, plynový kondenzačný kotol so zásobníkom – podlahové kúrenie v celom dome, sadrové omietky, cementové potery, komplet elektroinštalácie v celom dome + zásuvky a vypínače. Spevnené plochy – zámková dlažba. Oplotenie pozemku. V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0948 484 235. AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.sk

131 900 €
1 319 €/m²

AES GROUP s.r.o.
PRENÁJOM, luxusný 3 izbový byt, Stupava

PRENÁJOM, luxusný 3 izbový byt, Stupava

Lokalita: Bezručova, Stupava (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

Ponúkame Vám na prenájom luxusne zariadený 3 izbový byt v Stupave na Bezručovej ulici. Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza v nadstavbe na 9. poschodí a okrem krásneho výhľadu ponúka aj bezproblémové parkovanie a výbornú lokalitu v centre mesta. Zariadený byt pozostáva z predsiene so vstavanou skriňou, obývacej izby, kuchyne s kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, spálne so vstavanou skriňou a posteľou, ďalšej izby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Balkón je prístupný z obývacej izby. Byt sa nachádza v nadstavbe s výťahom na najvyššom poschodí s perfektným výhľadom na Stupavu. Východo-západná orientácia. Plastové okná, interiérové žalúzie, plávajúce podlahy. Byt je vyhotovený a zariadený vo vysokom štandarde a je vhodný pre náročného klienta. Výborná lokalita v centre Stupavy. K dispozícii ihneď. Cena nájmu 550 EUR/mesiac + 140 EUR/mesiac energie.

550 €/mes.
7,75 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
AES GROUP s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8