Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu StarBrokers, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
StarBrokers, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
www.starbrokers.sk
Adresa:
Palisády 50
Bratislava I - Staré Mesto
81106
Popis:
Nájdených 64 novostavieb
1 2 3 4
StarBrokers - PREDAJ - 4 izb. byt , NOVOSTAVBA, Lamač, terasa, parkovanie, záhrada

StarBrokers - PREDAJ - 4 izb. byt , NOVOSTAVBA, Lamač, terasa, parkovanie, záhrada

Lokalita: Pod Zečákom, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka na predaj 4 izbový byt (v súčasnosti 3 izb. byt, kde vymurovaním jednej priečky získate pôvodnú štvrtú izbu) v mestskej časti Lamač na ul. Pod Zečákom o rozlohe 95 m2 + prekrytá terasa o výmere 13 m2 v komornom bytovom dome s 3 bytmi kolaudovaný v r. 2011. K bytu prináleží vlastná záhrada o veľkosti 131 m2 s parkovou výsadbou a záhradným domčekom. Byt svojou jedinečnosťou, architektonickým riešením ako aj polohou je predurčení na kľudné a pokojné bývanie či už pre rodinu s deťmi alebo pre seniorov. Komfort bývania dopĺňa jedno parkovacie státie o veľkosti 15 m2 pred bytovým domom, ktoré je započítané v cene bytu. Byt je kompletne vybavený a ako napr. : - kuchynská linka zhotovená na mieru so zabudovanými spotrebičmi - vlastný plynový kotol na kúrenie a ohrev vody - kúpeľňa a samostatná toaleta so sanitou a dlažbou - laminátová plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou Dispozičné riešenie bytu : - vstupná chodba - priestranná obývacia izba s integrovanou kuchynskou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu a záhradu (orientácia juhozápad) - 3 x samostatná spálňa s orientáciou východ a juhovýchod (domurovaním priečky vznikne pôvodná štvrtá izba/spálňa) - samostatná kúpeľňa a toaleta ...... pôdorys pošleme na vyžiadanie V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí vlastník nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers, s.r.o.

319 990 €
3 368,32 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - 5 izb. rodinný dom, vyšší štandard, Stupava, tichá lokalita

StarBrokers - 5 izb. rodinný dom, vyšší štandard, Stupava, tichá lokalita

Lokalita: Továrenská, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 330 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom určený pre náročného klienta hľadajúceho veľkorysý priestor a zmysluplné usporiadanie izieb. Rodinný dom s orientáciu na východ a západ je situovaný v tichej a kľudnej časti v obci Stupava na ul. Továrenská. Pozemok o rozlohe 980 m2 s nádhernou udržiavanou záhradou, okrasnými drevinami, krytým altánkom a vírivou vaňou ponúka dostatok miesta pre aktivity s deťmi, odpočinok s rodinou, či zábavu s priateľmi. Dispozícia a rozloha rodinného domu zabezpečuje luxusné a plnohodnotné bývanie pre viacčlennú rodinu. Na pozemku je samostatne stojaca garáž o veľkosti 35 m2 pre jedno auto s možnosťou parkovania na pozemku resp. pred domom pre ďalších 4-5 áut. Dom je napojený na všetky inžinierske siete s automatickým zavlažovaním pozemku, ktoré je napojené na vŕtanú studňu s hĺbkou 13 m. Dispozičné riešenie s užitkovou plochou 330 m2 : PRÍZEMIE : - vstupná chodba/hala - priestranná obývacia izba spojená s integrovanou kuchynskou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu a záhradu - 1 x samostatná spálňa - samostaná kúpeľňa s oknom, vaňou a 2 x umývadlom - samostatná toaleta 1 NP : - veľkorysá hala (možnosť využiť ako menšiu obývaciu izbu) - 3 x samostatná spálňa so vstavanými skriňami - kúpeľňa so sprchovacím kútom - samostatná toaleta SUTERÉN : - posilňovňa s kompletným vybavením/strojmi - skladový/úložný priestor pre sezónne veci - technická miestnosť - vináreň CHARAKTERISTIKA : - Rodinný dom je umiestnený v tichom prostredí v zástavbe rodinných domov - Úžitková plocha domu umožňuje koncept bývania pre viacčlennú rodinu - prevedenie a interiér domu je vo vysokom štandarde s použitím kvalitných materiálov - kuchynská linka zhotovená na mieru so zabudovanými spotrebičmi - podlahové kúrenie v celom dome - klimatizácia - rrásna architektúra záhrady s automatickou závlahou, terasou, altánkom a množstvom drevín - kolaudácia domu v r. 2001, ktorý pred cca 3 rokmi prešiel komplexnou rekonštrukciou V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí majiteľ nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers, s.r.o.

429 900 €
1 302,73 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
5 izb. novostavba, rodičovská spálňa s kúpeľňou a šatníkom, ihneď k nasťahovaniu

5 izb. novostavba, rodičovská spálňa s kúpeľňou a šatníkom, ihneď k nasťahovaniu

Lokalita: Tomanova, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v mestskej časti Vajnory na ul. Tomanova určený pre klienta hľadajúceho veľkorysý priestor a zmysluplné usporiadanie izieb. Rodinný dom užitkovou plochou 210 m2 a orientáciou na juhozápad a severovýchod je situovaný v tichej a kľudnej časti Vajnor. Pozemok o rozlohe 330 m2 ponúka dostatok miesta pre aktivity s deťmi, odpočinok s rodinou, či zábavu s priateľmi. Moderná dispozícia a rozloha rodinného domu zabezpečuje komfortné a plnohodnotné bývanie pre viacčlennú rodinu. Samozrejmosťou dnešnej doby je rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a samostatným šatníkom. Príjemnú atmosféru domu dopĺňa krb v obývacej izbe. Dom je napojený na všetky inžinierske siete s automatickým zavlažovaním pozemku. Na pozemku je garáž pre jedno auto s možnosťou parkovania ďalšieho auta pred garážou. Dispozičné riešenie (pôdorys domu zašleme na vyžiadanie) : PRÍZEMIE : - vstupná chodba/hala - priestranná obývacia izba spojená s integrovanou kuchynskou a jedálenskou časťou s výstupom na terasu a záhradu - 1 x samostatná hosťovská spálňa/pracovňa - samostatná hosťovská kúpeľňa s toaletou 1 NP : - komunikačná chodba - 1 x samostatná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľnou, toaletou a samostatným šatníkom - 2 x samostatná spálňa/detská izba so vstavanými šatníkmi - samostatná kúpeľňa a toaleta CHARAKTERISTIKA a ŠTANDARD DOMU kolaudovaného v roku 2011 : - Rodinný dom je umiestnený v tichom prostredí v zástavbe rodinných domov - Úžitková plocha domu umožňuje koncept bývania pre viacčlennú rodinu - prevedenie a interiér domu je vo vyššom štandarde s použitím kvalitných materiálov ako napr. hliníkové okná s vonkajšími elektrickými žalúziami, veľkoplošné drevené parkety, svetelné stropné podhľady, krb a iné .... - kuchynská linka zhotovená na mieru so zabudovanými spotrebičmi (samostatná komora/špajza na potraviny) - plynový kotol s radiátorovými vykurovacími telesami v kombinácii s podlahovými konvektormi V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí vlastník nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

414 990 €
1 976,14 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers -  EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2 izb. byt s veľkou terasou, NOVOSTAVBA, Koliba

StarBrokers - EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2 izb. byt s veľkou terasou, NOVOSTAVBA, Koliba

Lokalita: Pod Vachmajstrom, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 159 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 2 izbový byt + samostatná pracovňa/izba v mestskej časti Koliba na ul. Pod Vachmajstrom o rozlohe 75 m2 + samostatná pracovňa/izba dostavaná na terase o veľkosti 11 m2 + terasa o výmere 70 m2 + murovaná pivnica o veľkosti 3,70 m2 na 2 nadzemnom podlaží zo 4 s výťahom pre 7 bytov v celej bytovej vile kolaudovanej v r. 2008. K bytu prináleží aj malá záhrada o veľkosti 60 m2 s parkovou výsadbou a extra bočným vchodom. Byt svojou jedinečnosťou, architektonickým a dizajnérskym prevedením ako aj polohou spĺňa náročné kritéria dnešnej doby a potreby majiteľa. Pohoda a štýl dýcha v každom kúsku tohto jedinečného bytu. Panoramatický výhľad, nočná scenéria celého mesta ako aj dobrá dostupnosť tento byt predurčuje na nadštandardné bývanie. Komfort bývania je možné umocniť jedným veľkorysým parkovacím státím v suteréne domu v cene 20.000 Eur (nie je započítané v cene bytu) Byt je nadštandardne vybavený a to : - plnohodnotný masívny prístrešok pozdĺž terasy - plnohodnotná prístavba - kuchynská linka zhotovená na mieru, interiérové dvere so zárubňami a doplnky všetko v prevedení masív drevo - prírodný kameň na stenách - špeciálna protihluková stena (odhlučnenie spoločných stien so susedným bytom) - podlahové kúrenie v celom byte - vlastný kotol Buderus na kúrenie a ohrev vody - kamerový systém, perimeter bytu a záhrady - alarm systém s okennými zabudovanými čipmi - pohybove svetelné senzory v exteriéri - klimatizácia DAIKIN a iné Dispozičné riešenie bytu : - vstupná chodba - priestranná obývacia izba s integrovanou kuchynskou a jedálenskou časťou - spálňa s priestrannou vstavanou skriňou - kúpeľňa s toaletou so vstupom z oboch izieb - pracovňa/izba, ktorá bolo dobudovaná na vonkajšej terase Cena bytu 329.000,- Eur Cena parkovacieho státia v suteréne domu 20.000,- Eur Cena bytu spolu s parkovacím státím v suteréne domu 349.000,- Eur V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí vlastník nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers, s.r.o.

329 000 €
2 069,18 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - LEN U NÁS! 3-i byt v novostavbe (150 m2), s veľkou terasou s výhľadom, logia + 2 garáž

StarBrokers - LEN U NÁS! 3-i byt v novostavbe (150 m2), s veľkou terasou s výhľadom, logia + 2 garáž

Lokalita: Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou, logiou, 2 parkovacími miestami a s podielom na pozemku v polyfunkčnom modernom dome Rustica na konci Dúbravky. Kolaudácia 2009. Byt sa nachádza na konci domu v bloku E, v 8-poschodovej časti na 7. poschodí. Byt je v OV, má 150 m2 (byt: 102 m2 + logia 3,50 m2 + terasa 45 m2), výťah, bez pivnice. Riešenie bytu: vstupná chodba oddelená od obývacieho priestoru roldorom, kuchyňa (5,63 m2) spojená s obývačkou a jedálňou (35,20 m2) s dvoma výstupmi na veľkú terasu (45 m2) s krásnym výhľadom na okolie až Kamzík s juhovýchodnou orientáciou, chodba (11,04 m2), samostatné WC (1,69 m2), šatník (4,81 m2), veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC aj bidetom (7,84 m2), detská izba (17,75 m2) a spáľňa (17,75 m2) s logiou (3,50 m2) s krásnym výhľadom na okolie a západnou orientáciou. Byt bol vybavený v nadštandarde: vodoinštalácia, elektroinštalácia, umývadlá, vaňa, dlažby, obklady, sanita, závesné WC, bidet, dvere, zárubne. Bezpečnostné dvere Sherlock, klimatizácia. Byt sa predáva zariadený ako je na fotografiách. Kompletne vybavená kuchyňa so všetkými zabudovanými spotrebičmi, roldor v chodbe a v spálni, veľký šatník s regálmi. Bytový dom Rustica má 14. podlaží a 5 vchodov. Horizontálne ustupujúce podlažia umožnili vytvorenie priestranných terás patriacich k bytom od 4. do 14 podlažia. V suteréne budovy sú garážové státia s garážovou bránou na diaľkové ovládanie, priemyselné kamery a prístup k výťahom až pred dvere bytu. V spoločných priestoroch sú nainštalované pohybové senzory, ktoré zabezpečujú bezpečnosť objektu. Vstup do domu na magnetickú kartu, vrátnik. - na poschodí 3 byty, mesačné náklady (správcovský poplatok: 260 € + 2 x 20 EUR parkovacie statia) + 50 EUR elektrika - k bytu prináležia 2 garážové státia v suteréne domu, ktoré nie sú zahrnuté v cene bytu (+ 2 x 12 000,- EUR) - komfortné bývanie v meste v dotyku s prírodou, v blízkosti Dúbravské lesy, možnosť turistiky na Devínsku Kobylu - kompletná občianska vybavenosť - priamo v objekte množstvo malých obchodov + BILLA oproti - rýchla dostupnosť do mesta - električky, autobusy V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí majiteľ nehnuteľnosti a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: - profesionálny právny a realitný servis - katastrálny servis - odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi - bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo 1. miesto - REALITNÁ KANCELÁRIA roka 2016 (ocenenie NARKS) Realitná kancelária StarBrokers, s.r.o. je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Viac info o výhodách spolupráce s nami na: http://www.starbrokers.sk/preco-si-vybrat-prave-starbrokers – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

244 500 €
1 630 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - Tichý bezbariérový 2-izb.byt, loggia, klíma, pivnica (+ garáž.státie), novost. Kresánk

StarBrokers - Tichý bezbariérový 2-izb.byt, loggia, klíma, pivnica (+ garáž.státie), novost. Kresánk

Lokalita: Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Certifikovaný senior real estate broker, Ing. Ingrid Formanová, ponúka na predaj prakticky riešený 2-izb. byt o výmere 57 m2 + loggia 10 m2 na zvýšenom prízemí (2,0 m nad úrovňou zeme) bytového domu. Byt je tichý, slnečný, situovaný v príjemnom prostredí Dlhých Dielov na Kresánkovej ul. Dispozičné riešenie: Vstupná chodba do tvaru L s možnosťou úložného priestoru, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC. Otvorený priestor s kuchynským a jedálenským kútom, z ktorej sa vchádza do spálne. Spálňa s oknom a výstupom na loggiu je zariadená nábytkom a vstavanou skriňou. Z obývačky je prechod na priestrannú loggiu, ktorá je spolu so spálňou orientovaná na J-JZ do zelene. Byt je klimatizovaný, s pripojením na kábl. TV a internet. Predáva sa so zariadením, resp. podľa dohody. K dispozícii je aj 1 vyhradené podzemné garážové státie v cene 15.000,-€ (nie je podmienkou kúpy spolu s bytom). K bytu prináleží aj murovaná pivnica (cca 3 m2), ktorá je hneď pri garážovom mieste. Lokalita: dobrá dostupnosť, pekné a tiché prostredie, v okolí kompletná občianska vybavenosť. Cena bytu : 139.900,- € vrátane provízie pre RK V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

139 900 €
1 998,57 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers-EXKLUZÍVNY PREDAJ: Novostavba - 4-izb. zariadený RD, Stupava, Pastierska ul.

StarBrokers-EXKLUZÍVNY PREDAJ: Novostavba - 4-izb. zariadený RD, Stupava, Pastierska ul.

Lokalita: Pastierska, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : EXKLUZÍVNY predaj 2-ročného 4-izb. RD v novovybudovanej štvrti v Stupave, Pastierska ul. Dom je súčasťou projektu novostavby 3-domov so samostatným vstupom, slnečným pozemkom so záhradnou úpravou a terasou (9 m2) orientovaných na J. Dom sa predáva s kompletným vybavením kuchyne vrátane spotrebičov a zariadením izieb (viď foto). Interiér je vybavený kvalitnými materiálmi a vkusným moderným designom, ktorý vytvára príjemné rodinné prostredie. RD pozostáva z dvoch podlaží, pričom prízemie tvorí dennú časť - vstupná chodba, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom a otvorený priestor s kuchynskou a jedálenskou časťou, ktoré sú prepojené s obývačkou. Odtiaľ je východ na terasu (5,70 m2) a do záhrady. Pozemok (72 m2) je oplotený výsadbou krásnych tují. Na vrchnom poschodí sú 3 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou a toaletou. V 2 izbách sú vstavané skrine na mieru a v rodičovskej spálni priestranný walk-in šatník. V dome je zavedený internet, káblová TV (optický kábel T-Com v každej izbe), kúrenie je podlahové – dom má vlastný plynový kotol v skladovej miestnosti , nachádzajúcej sa na prízemí. Výhodou RD sú nízke mesačné náklady, LV nie je zaťažené úverom. Parkovanie zabezpečené pred domom na vyhradenom státí pre 3 autá. Lokalita: tiché prostredie, príjemní susedia, bezprostredná blízkosť do centra Stupavy, neďaleko zastávka MHD, výborná dostupnosť a napojenie aj na diaľničný obchvat… Cena: 215.000,-€ vrátane provízie pre RK V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

215 000 €
2 028,30 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers – PRENÁJOM klimatizovanej kancelárie (55 m2), novost. BA-Nivy, Košická ul.

StarBrokers – PRENÁJOM klimatizovanej kancelárie (55 m2), novost. BA-Nivy, Košická ul.

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 55 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : Pekné reprezentazívne kancelárske priestory (presvetlená kancelária s veľkými oknami) v novostavbe na rohu ulíc Košická- Miletičova. Kancelária má výmeru 55 m2 + 5 m2 podiel na spoločných priestoroch. Budova je polyfunkčná, priestor sa nachádza na 1. posch. s výťahom a prenajíma sa nezariadený. Vybavenie: klimatizácia, videovrátnik, sociálne zariadenie na spoločnej chodbe, ako aj kuchynka. Budova je monitorovaná kamerami, vrátnica s prístupom 24/7. Parkovanie: verejné parkovisko neďaleko, alebo parkovacie státie pred budovou za poplatok. Cena : nájom 337 €/mesiac + energie a prevádzk.náklady 186,-€/mes. + DPH vrátane provízie pre RK. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

337 €/mes.
6,13 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers- PRENÁJOM: Veľký 5-izb.byt s loggiou, 2 park. státiami, novost. Karlova Ves- Líščie údol

StarBrokers- PRENÁJOM: Veľký 5-izb.byt s loggiou, 2 park. státiami, novost. Karlova Ves- Líščie údol

Lokalita: Líščie údolie, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 147 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : Priestranný 5- izb. byt s loggiou po dĺžke celého bytu sa nachádza na 3.posch./4 v novostavbe vilového domu na ul. Líščie údolie v Karlovej Vsi, má podlahovú plochu vo výmere 147 m2 bez loggie. Orientácia bytu je na V do tichého dvora s parkovou úpravou. Novostavba s vlastným uzatvoreným areálom, časť pozemku má parkovú úpravu s možnosťou príjemného relaxu, posedenia a časť pozemku má aj vyhradené miesta na vonkajšie parkovanie so vstupom cez bránu s diaľkovým ovládaním. Dom má výťah prepojený priamo s podzemnou garážou. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, otvorená dispozícia obývačky s integrovanou jedálňou a kuchyňou, 3 samostatné spálne, pracovňa, kúpeľna s vaňou, toaleta, práčovňa. Parkovanie: Dom má výťah prepojený priamo s podzemnou garážou, ktorá je uzatvorená s dvoma parkovacími miestami na 1.posch. viladomu. Vybavenie bytu: Plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, práčka, v obývačke je krb. Byt je kompletne zariadený štýlovým nábytkom, má vlastné kúrenie plynovým kotlom, alarm, satelit. K bytu prislúcha aj pivnica. Lokalita: V blízkosti domu je kompletná občianska vybavenosť , ako aj lesopark s možnosťou športového vyžitia, príjemných oddychových prechádzok, bezproblémová dostupnosť do mesta MHD ako aj autom, rýchla dostupnosť na diaľničný obchvat. Cena: 1.200,-€/mes. (vrátane správy, služieb a údržby) + energie (300,- €/mes.) VOĽNÝ od 01.08.2019, obhliadky možné aj skôr... © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

1 200 €/mes.
8,16 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers- PRENÁJOM: Krásny 5-izb.byt s terasou a 2 park.státiami- Karl.Ves- Líščie údolie

StarBrokers- PRENÁJOM: Krásny 5-izb.byt s terasou a 2 park.státiami- Karl.Ves- Líščie údolie

Lokalita: Líščie údolie, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 147 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : Priestranný 5-izb. byt v novostavbe s vlastným pozemkom - vilový dom v lukratívnej lokalite s uzatvoretým areálom, časť pozemku má parkovú úpravu s možnosťou relaxu, posedenia a časť pozemku má aj vyhradené miesta na vonkajšie parkovanie so vstupom cez bránu s diaľkovým ovládaním. Byt (výmera 147 m2 + veľká terasa) sa nachádza na 2.posch./4 s výťahom, je prepojený priamo s podzemnou spoločnou garážou, orientácia JV. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, veľký priestor- prepojenie obývačky, kuchyne a jedálne, 3 spálne so samostatným vstupom, pracovňa, 2 kúpeľne s WC. Byt sa prenajíma kompletne zariadený štýlovým nábytkom. Vybavenie bytu: plastové okná, na podlahe je plávajúca podlaha, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, práčka, v obývačke je krb, byt má vlastné kúrenie plynovým kotlom. V byte je alarm, satelit, k bytu prináleží aj pivnica ako uzatvorená garáž s dvoma parkovacími miestami vybudovaná na 1.posch. domu. Lokalita: pekné a tiché prostredie, kompletná občianska vybavenosť v okolí, bezproblémová dostupnosť do mesta aj MHD. Cena: 1,500.-€/mes. ( vrátane správcovských poplatkov) + E VOĽNÝ od 1.7.!!! Obhliadky možné už skôr... © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

1 500 €/mes.
10,20 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers – NA PREDAJ 3-izbový luxusný byt s terasou, Novostavba, kompletne zariadený

StarBrokers – NA PREDAJ 3-izbový luxusný byt s terasou, Novostavba, kompletne zariadený

Lokalita: Staré mesto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka na predaj 3 izbový moderný byt v novostavbe s priamym výhľadom na Dunaj v mestskej časti Staré Mesto o výmere 98 m2 + terasa o veľkosti 10 m2 na 5 nadzemnom podlaží zo 7 s južnou orientáciou obývacej izby. Komfort bývania dopĺňajú dve parkovacie státia v suteréne domu a pivnica, ktoré sú započítané v cene bytu. Byt svojou jedinečnosťou, architektonickým a dizajnérskym prevedením ako aj vynikajúcou polohou spĺňa náročné kritéria dnešnej doby a požiadavky klienta. Luxus a štýl dýcha v každom kúsku tohto jedinečného bytu. Dispozičné riešenie: - vstupná chodba - obývacia izba s jedálňou a integrovanou kuchyňou s výstupom na terasku s príjemným posedením s priamym výhľadom na Dunaj - 2 x samostatná spálňa s orientáciou do tichého átria - kúpelňa so sprchovacím kútom, bidetom a toaletou - samostatná toaleta - pivnica Prevedenie bytu: v byte sú použité kvalitné materiály, na podlahe sú vinylové parkety v kombinácii s dlažbou, hliníkové okná s elektrickými žalúziami aj sieťkami na oknách, moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, v chodbe ako aj v izbách zabudované rolldor skrine, značková sanita, klimatizácia a iné Lokalita: novostavba polyfunkčného domu sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta, popri nábreží Dunaja s príjemnou prechádzkou do pešej zóny mesta cca 10 minút, v okolí kompletná občianska vybavenosť, bezproblémová dostupnosť na diaľničný obchvat Cena bytu vrátane dvoch parkovacích státí, pivnice a zariadenia je 690,000.-EUR © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

690 000 €
6 388,89 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers – PREDAJ: NOVOSTAVBA - 4 izbový nízko-energetický rodinný dom - Bratislava Nové Mesto, K

StarBrokers – PREDAJ: NOVOSTAVBA - 4 izbový nízko-energetický rodinný dom - Bratislava Nové Mesto, K

Lokalita: Pyrenejská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 116 m²

Real estate broker Jolana Hajtová ponúka na predaj novostavbu - 4 izbový nízko-energetický rodinný dom - Bratislava Nové Mesto, Koliba, Pyrenejská ul. s krásnym výhľadom na hlavné mesto. Úžitková plocha domu je 116,6 m2, pozemok 360 m2. Dispozícia domu: prízemie: - vstupná miestnosť - kuchyňa so zabudovanými elektrospotrebičmi - spojená s obývačkou - samostatné WC - technická miestnosť poschodie: - tri samostatné izby - z jednej je výstup na terasu 9,7 m2 - kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom Dom je postavený z kvalitných nadštandardných materiálov. Má tepelné čerpadlo (vzduch-voda) a je vykurovaný podlahovým kúrením. Okná sú hliníkové Reynaers. V každej izbe je klimatizácia. Je vykonaná predpríprava na elektrické žalúzie,elektrickú vstupnú bránu a zavlažovanie trávnika. Vo dvore je parkovanie pre 4 autá, možnosť vybudovania prístreška alebo garáže. Cena: 495.000,- Eur vrátane provízie pre RK, v rámci ktorej pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. Realitná kancelária StarBrokers, s.r.o. je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Viac info o výhodách spolupráce s nami na: http://www.starbrokers.sk/preco-si-vybrat-prave-starbrokers. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

495 000 €
4 267,24 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - PREDAJ - NOVOSTAVBA - rodinný dom 110 m2 na 572 m2 pozemku - Chorvátsky Grob - Čierna

StarBrokers - PREDAJ - NOVOSTAVBA - rodinný dom 110 m2 na 572 m2 pozemku - Chorvátsky Grob - Čierna

Lokalita: Jedľová, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj novostavbu zariadeného rodinného domu - Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda, iba 1 km od Bratislava - Vajnory - veľmi rýchla dostupnosť do hlavného mesta. Atypický murovaný rodinný dom má úžitkovú plochu 110 m2 a nachádza sa na pozemku o výmere 572 m2. Je zateplený, farbu si nový majiteľ vyberie podľa svojich predstáv. Dispozícia domu: - vstupná hala - obývacia izba spojená s kuchyňou - dve samostatné izby - kúpeľňa - umývadlo, vaňa - samostatné WC - umývadlo, bidet Z kuchyne, kúpeľne a zo spálne sú vstupné dvere na 44 m2 terasu, ktorá je z časti zastrešená 10 m2. Vykurovanie domu - elektrinou cez podlahové rohože DEVI - regulované termostatom umiestneným v každej izbe v stene. V zimnom období sú veľkým praktickým prvkom celoliatinové kachle s výhrevnosťou 300 m3 (dom má vnútorný objem 260 m3), ktoré sú umiestnené vo vstupnej hale oproti vchodu a výrazne prispievajú k úspore nákladov na vykurovanie domu. Taktiež komín umiestnený v kúpeľni dodáva príjemné teplo počas zimného vykurovania kachľami. Teplú vodu zabezpečuje elektrický kotol. V dome je predpríprava pre senzory, alarm, vonkajšie kamery a domový vrátnik a v každej miestnosti je TV a internet /. Dom sa predáva kompletne zariadený - kuchynská linka, spotrebiče, kožený rozťahovací gauč s úložným priestorom, originálny a kvalitný nábytok od slovenských výrobcov (DREVONA, BODNÁR...), kvalitný záhradný nábytok, záhradné náčinie - benzínová kosačka a pod... Pozemok je z troch strán oplotený. Pred domom je parkovacie miesto pre 4 autá. Zadná časť pozemku je rozdelená na pestovateľskú záhradku 54 m2 a trávnik 200 m2. Je tu príprava na bazén - vykopaná jama 7*4*1,5 m, murovaný záhradný domček 15 m² na uskladnenie záhradného a iného náradia prípadne vytvorenia dielne. V záhrade je vybudovaná vsakovacia studňa s objemom 4 m3, ktorá je celoročne zásobovaná spodnou a dažďovou vodou, vybavená domácou vodárňou pre účely zalievania záhrady a trávniku. Dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite s 200 rodinnými domami s vlastným detským ihriskom. V tesnej blízkosti domu je novovybudovaný supermarket COOP Jednota. Sú tu miesta ideálne na prechádzky alebo aktívny relax v prírode - Šúrsky potok a Panónsky háj. K cene nehnuteľnosti 190.000,-€ bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.500,-€ pre realitnú kanceláriu StarBrokers, v rámci ktorej pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. 1. miesto - REALITNÁ KANCELÁRIA roka (ocenenie NARKS) Realitná kancelária StarBrokers, s.r.o. je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Viac info o výhodách spolupráce s nami na: http://www.starbrokers.sk/preco-si-vybrat-prave-starbrokers © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

190 000 €
1 727,27 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
Štartovací 1i byt v novostavbe - začiatok Petržalky-  6min električka na PEŠO - Lužná - BA V

Štartovací 1i byt v novostavbe - začiatok Petržalky- 6min električka na PEŠO - Lužná - BA V

Lokalita: Lužná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Príjemný - zariadený 1i byt na začiatku Petržalky. Má rozlohu 32,61m2 nachádza sa na 2 poschodí. Tento byt môže slúžiť ako aj štartovací byt, prípadne investičný byt (na prenájom). V tejto lokalite je záujem o prenajatie menších bytov a majitelia nemajú problém nájsť podnájomníkov. Má skvelú dostupnosť do mesta električkou 1,3 ale aj výjazd na D1. Byt má výbornú občiansku vybavenosť + pešou chôdzou AUPARK 20min. O byte: - ide o priestor v LV zapísaný ako nebytový, ale dá sa vybaviť hypotéka aj na tento typ bytu (vieme poradiť/vybaviť) - bytový dom bol kolaudovaný pred 2,5 rokom - bytový dom má vlastný kotol (nižšie náklady) - preferované wc oddelené od kúpelne - v chodbe je šatníková skriňa -dostatok úložného priestoru - vkusná nová kúpelňa a kuchyňa - nachádza a nad polyfunkciou - 2 poschodie - parkovanie volné - pred vchodom - nájom v prípade investičného bývania sa pohybuje okolo 400€ - 500€ Dispozícia: - vstupná chodba - kúpelňa - wc - kuchyňa a obývacia izba O lokalite: - do 6 min električka a BUS do centra alebo výjazd na D1 - AUPARK 20min chôdze, 6min LIDL ako aj ostatná vybavenosť - MŠ, ZŠ, VŠ, reštaurácie, banky.. - v blízkosti prechádzky do Sadu Janka Kráľa, hrádza (korčule, bicykel), plaváreň alebo fitká v okolí Ak sa vám byt zapáčil, určite ma kontaktujte - teším sa. Cena je 99 000€ UŽ VRÁTANE provízie !!! V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

99 000 €
3 093,75 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - 1i holobyt so záhradou 23 m2 a parkovacím státím pred domom - Podunajské Biskupice - L

StarBrokers - 1i holobyt so záhradou 23 m2 a parkovacím státím pred domom - Podunajské Biskupice - L

Lokalita: Ligurčeková, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

Ponúkame na predaj praktický 1-i byt so záhradou orientovanou na slnečný juh a parkovacím státím. Byt sa nachádza na prízemí 2-podlažného bytového domu, umiestneného do pokojného susedstva rodinných domov. Ide o novostavbu (kolaudácia v novembri 2018). Byt má rozlohu 33,3m2 + 23 m2 záhrada a 12 m2 parkovacie státie. Záhrada je dostupná cez terasové dvere z obývacej izby. Do bytu sa vchádza z ulice. Jedná sa o kvalitne postavený projekt, s použitím moderných technológií a materiálov. Objekt je tehlový, zateplený a nízkoenergetický, preto sa predpokladajú nízke mesačné náklady. Byt sa dispozične skladá zo vstupnej chodby s priestorom na vstavanú skriňu, z obývacej izby s kuchynskou časťou a východom do záhrady a z kúpeľne. K vybaveniu bytu patria bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, podlahové kúrenie so samostatným plynovým kotlom Viessmann so zásobníkom, predpríprava na klimatizáciu, predpríprava na optický internet od Orange. Kúpeľňa je vybavená Geberitom a rebríkovým radiátorom. Byt je v štádiu holobyt ale momentálne sa prerába do štádia Štandard aj s kuchynskou linkou za doplatok 6000,- EUR Moderné bývanie, v tichom prostredí, v blízkosti prírody. Podunajské Biskupice máju skvelé napojenie na D1 ako aj na centrum, kompletná občianska vybavenosť - všetko pre pohodlný život, prostredie je ideálne aj na prechádzky do okolia Veľký bonus: nová MHD zástavka na začiatku ulice. Cena bytu je 93 000 € + 2400 € provízia pre RK : V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

93 000 €
2 818,18 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers- EXKLUZÍVNY PRENÁJOM: Kancelársky celok 111 m2 na začiatku Podun. Biskupíc, Podunajská u

StarBrokers- EXKLUZÍVNY PRENÁJOM: Kancelársky celok 111 m2 na začiatku Podun. Biskupíc, Podunajská u

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 111 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : Priestranný kancelársky celok s celkovou výmerou 111 m2, pozostávajúci z 5 miestností a vstupnej haly, ktorý sa nachádza v polyfunkčnej budove na 1.posch./2 bez výťahu. Dom je situovaný na Podunajskej ul., kancelárie sú dostatočne svetlé a tiché, orientované na V (do dvora) a Z (do ulice). Priestor je prakticky dispozične riešený: 2 samostatné a 2 prechodné kancelárie, priestranná miestnosť vhodná ako zasadačka s funkčným krbom, z nej prechod do kuchynky, samostatné toaleta s umývadlom, kúpeľňa s toaletou a vaňou, sklad/archív. Priestory s kompletným sieťovým vybavením (internet) sa prenajímajú nezariadené, k dispozícii je kuchynský kút a vstavané skrine. Parkovanie: samostatná garáž v podzemí budovy z bočnej strany + verejné parkovisko pri dome. Lokalita: pekné a tiché prostredie so zeleňou, oproti zástavba rodinných domov, v blízkosti Malý Dunaj a Vrakunský lesík, kompletná občianska vybavenosť, rýchle napojenie na obchvat a diaľnicu, dobré spojenie aj MHD. Cena: nájom 750,-€/mes. + energie (140,-€/mes.) vrátane parkovania a provízie pre RK. VOĽNÉ od 15.JÚLA !!! Obhliadky je možné dohodnúť aj skôr – na tel. č. 0903 251 595 © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

750 €/mes.
6,76 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers – Prenájom nového 3-izbového bytu v radovej zástavbe RD v Záhorskej Bystrici s terasou

StarBrokers – Prenájom nového 3-izbového bytu v radovej zástavbe RD v Záhorskej Bystrici s terasou

Lokalita: Československých tankistov, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame na prenájom poschodový, moderne zariadený, nový 3-izbový byt s klimatizáciou na ulici Československých tankistov v Záhorskej Bystrici. Byt v rodinnom dome s rozlohou 73 m² s možnosťou nájmu prekrytého parkovacieho miesta poskytuje príjemný životný priestor a dostatok súkromia. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Prízemie: - zádverie so šatníkovou skriňou a botníkom, - samostatné WC, - priestranná obývačka s kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, kuchynskou linkou a jedálenskou časťou, kachle. Poschodie: - kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a práčkou, - 2 samostatné, nepriechodné izby so šatníkovými skriňami. VYBAVENIE: Byt sa prenajíma kompletne zariadený novým nábytkom, klimatizovaný s plne vybavenou a zariadenou kuchyňou (umývačka riadu, mikrovlnná rúra, el. varná platňa, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou), jedálenským stolom, obývacou izbou so sedacou súpravou, nábytkom, TV a dvoma zariadenými spálňami so vstavanými skriňami. V byte je zavedený internet, KTV a kamerový systém na dvore. LOKALITA: Radová zástavba RD sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlky, lekáreň, pošta, reštaurácie, kaviarne, Billa, Tesco- všetko do 5-10 min pešej chôdze). Pre milovníkov prírody ponúkajú Malé Karpaty neobmedzené možnosti cykloturistiky a turistiky. Cena: 700 € nájom/mesiac vrátane internetu a KTV + 100 € energie/mesiac + 40 € parkovacie miesto/mesiac Voľný ihneď. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

700 €/mes.
9,59 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - predáme garsónku v novostavbe na ulici Trnavská cesta.

StarBrokers - predáme garsónku v novostavbe na ulici Trnavská cesta.

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame na predaj garsónku v novostavbe na Trnavskej ceste s krásnym výhľadom. Byt sa nachádza na piatom poschodí zo siedmich. V bytovom dome je výťah, pivnica. Rozloha bytu je 24 m2(balkón 3 m2).Byt je zariadený ( veľká roll door skriňa, posteľ, keramická varná doska, chladnička, práčka). Nízke mesačné náklady vo výške 64,-€. Cena bytu je 79 000 € +4 % bez DPH sprostredkovateľská provízia. V rámci komplexného prístupu zabezpečíme. - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. 1. miesto - REALITNÁ KANCELÁRIA roka 2016 (ocenenie NARKS) Realitná kancelária StarBrokers, s.r.o. je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Viac informácií o výhodách spolupráce s nami nájdete na : http://www.starbrokers.sk/preco-si-vybrat-prave-starbrokers -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

79 000 €
3 291,67 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers- PRENÁJOM: Nový priestranný RD v lukratívnej časti Záh.Bystrice-Strmý vŕšok

StarBrokers- PRENÁJOM: Nový priestranný RD v lukratívnej časti Záh.Bystrice-Strmý vŕšok

Lokalita: Strmý vŕšok, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 381 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : Krásny moderný 2-podlažný rodinný dom v tichej lokalite - Strmý vŕšok, kolaudovaný v r. 2018, zatiaľ neobývaný. Dom s celkovou užitkovou plochou 381 m2 sa prenajíma s kompletne vybavenou kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi, vstavanou skriňou a samostatným šatníkom, inak nezariadený. Dispozičné riešenie: Spodné podlažie- dvojgaráž, vstupná predsieň so schodiskom, technická miestnosť, 2 veľké priestory s oknami (možno využiť na relax, alebo ako spoločenké miestnosti), kúpeľňa so sprchou a WC. Vrchné poschodie: predstavuje dennú a nočnú časť. Vpredu je krásny otvorený priestor – prepojenie kuchyne, jedálenskej a obývacej časti s krbom s výstupom na terasu a záhradu. V zadnej časti sa nachádzajú 2 detské izby s kúpeľňou, priestranná rodičovská spálňa s kúpeľňou, samostatný šatník so zabudovaným úložným priestorom. Výstup na terasu a záhradu je zo všetkých strán, pozemok ( s rozlohou 652 m2) je slnečný, dom je orientovaný na J a Z. Technické vybavenie: Dom je postavený z kvalitných materiálov a spĺňa požiadavky moderného a energeticky úsporného bývania s najnovšími technológiami. Vykurovanie – podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo a stropné chladenie, okná s automatickým ovládaním žaluzií. Parkovanie: dvojgaráž + 2 až 3 parkovacie státia pod prístreškom domu. Lokalita: moderná mestská štvrť rodinných domov, veľa zelene, iba 20 minút z centra mesta, prístup aj MHD, ľahká dostupnosť aj z obchvatu a diaľnice. Cena: nájom 2 950 €/mesiac. + E (300,-€/mes.) vrátane provízie pre RK © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

2 950 €/mes.
7,74 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers – PRENÁJOM: exkluzívny 2-izb. byt 110 m2 v rodinnom dome - Okánikova ul., Staré Mesto Br

StarBrokers – PRENÁJOM: exkluzívny 2-izb. byt 110 m2 v rodinnom dome - Okánikova ul., Staré Mesto Br

Lokalita: Okánikova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 110 m²

Real estate broker Jolana Hajtová ponúka na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v rodinnom dome - Okánikova ul., Bratislava – Staré Mesto. Byt s celkovou podlahovou plochou 110m2 má samostatný vchod, dá sa doň dostať buď priamo z garáže, alebo hlavným vchodom. Nachádza sa na prvom poschodí. Dispozícia bytu: - predsieň - kúpeľňa: masážna vaňa, sprchovací kút, infra-sauna, umývadlo, práčka, WC - obývačka spojená s kuchyňou a komorou, krb, TV - spálňa V kuchyni je kuchynská linka s elektrospotrebičmi – umývačka riadu, elektrická rúra, digestor, chladnička, mikrovlnka, kávovar, hriankovač. Menšia miestnosť pri kuchyni sa dá využiť ako ďalší úložný priestor. Obývačka s krbom je zariadená k príjemnému a pohodlnému bývaniu – barový pult, jedálensky stôl, pohodlná sedačka V spálni je manželská posteľ s inteligentným matracom, skrine a toaletný stolík. Zo spálne je výstup do záhrady s pestovaným trávnikom a tujami, ktoré zabezpečujú súkromie. Pozdĺž celej spálne a obývačky je ďalšia terasa, z ktorej je neskutočný výhľad na Bratislavu. Kúrenie je podlahové + radiátory. Klimatizácia. K dispozícii je jedno parkovacie miesto v garáži. Dom je zabezpečený vonkajšou bránou + alarmom. V prípade potreby je možné využiť aj výťah, ktorý je v dome. Rodinný dom sa nachádza v tichom prostredí s odrastenou zeleňou a s krásnym výhľadom na mesto. Cez záhradu sa dá prejsť za 2 minúty na autobusovú zastávku Sokolská, alebo do 5 minút na Pražskú ulicu. Cena 900,- € + energie 200,- €/1 osoba 1000,- € + energie 200,- €/2 osoby Jolana Hajtová 0905 637 469, hajtova@starbrokers.sk © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

900 €/mes.
8,18 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
1 2 3 4