Novostavby.sk

Inzeráty predajcu SORTier s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
SORTier s. r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: jur...
http://www.sortier.sk
Adresa:
Kostolište 431
Kostolište
90062
Popis:
Nájdených 6 novostavieb
4 izbový bungalov*Rekuperácia*Kuchyňa so spotrebičmi*Vstavané skrine*Kamerový systém* IHNEĎ voľný k

4 izbový bungalov*Rekuperácia*Kuchyňa so spotrebičmi*Vstavané skrine*Kamerový systém* IHNEĎ voľný k

Lokalita: Malé Leváre, Malé Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 87 m²

SORTier s.r.o. Ponúka 4 izbovú NOVOSTAVBU rodinného domu v obci Malé Leváre. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite v obci Malé Leváre. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového bývania A. Pozemok 416m² rodinný dom s úžitkovou plochou 87m² a zastavanou 108m² . Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, kúpeľne, samostatným WC, technickej miestnosti, špajze a priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou. Dom sa predáva v štandarde, kuchynská linka so spotrebičmi, vstavané skrine, rekuperácia, oplotenie, kamerový systém. Špecifikácia nehnuteľnosti Konštrukcia domu je z ytongu 30cm so zateplením – polystyrén 15 cm. Strecha je valbového typu a krytinou je škridla MEDITERAN. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom PROTHERM. Plastové okná- 3sklo , vchodové dvere, terénne úpravy, oplotenie. V priestore strechy sa nachádza priestranný pochôdzný úložný priestor. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: -priestranný pozemok -výborné dispozičné riešenie -tiché prostredie v blízkosti prírody -občianska vybavenosť obce -nízko energetický rodinný dom Dom sa nachádza v novo vznikajúcej obytnej zóne – Agátová alej. V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, hasičská zbrojnica, pohostinstvá, autoservis, masážny salón, kaderníctvo, kozmetický salón. Malé Leváre je pomerne kľudná dedina, za ruchom sa stačí presunúť do 5 minút vzdialeného mesta Malacky, kde sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, diskotéka, kino, nákupné centrá, športové centrá, nemocnica a pod V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála. Okolie je zároveň ideálne na hubárčenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 903 700 392 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

210 000 €
2 413,79 €/m²

SORTier s. r. o.
MODERNÁ novostavba 4 izbového bungalovu (časť trojdomu ) *JAKUBOV* + tepelné čerpadlo, predpríprava-

MODERNÁ novostavba 4 izbového bungalovu (časť trojdomu ) *JAKUBOV* + tepelné čerpadlo, predpríprava-

Lokalita: Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 69 m²

MODERNÁ novostavba 4 izbového bungalovu (časť trojdomu ) *JAKUBOV* + tepelné čerpadlo, predpríprava- klíma, el.rolety, oplotenie. *POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Momentálne prebieha výstavba viacerých  domov s predbežným dokončením 10/2022, na výber:  Zastavaná plocha domu: úžitková plocha domu 69,08m² Výmere pozemkov sú rôzne, tak isto aj svetové strany. pozemky sú od 241m²-166m²   *Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných nepriechodných izieb, kúpeľne s WC,  kuchyne a obývacej izby s východom na terasu, čo Vám zaručí krásne presvetlenie celého priestoru. *Holodom bude obsahovať:   Materiál na hrubú stavbu- 25 cm tehla, zateplenie – hydroizolácia a vonkajšia izolácia 15 cm, fasádna omietka  Strecha betónová s dreveným krovom Okná a dvere okná plastové –6 kokorové, izolačné 3 sklo, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie v každej izbe Vnútorné steny a stropy –vápenno cementová omietka Vykurovanie –- elektrické vodné podlahové kúrenie s ovládaním pre každú izbu -tepelné čerpadlo so zásobníkom vody- Panasonic Aquarea high Perfomance Elektroinštalácia – prevedené podľa projektovej dokumentácie, zásuvky a vypínače Iné –terénne úpravy na pozemku-  splanírovaný a zrovnaný pozemok, výlez na povalu,  vyvedená voda a elektrika na terasu, oplotenie, vybudované parkovacie státie a chodník , predpríprava na klimatizáciu  Po individuálnej konzultácii s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. *Výhody: -tepelné čerpadlo, chodníky, parkovacie státie, oplotenie -výborné dispozičné riešenie -tiché prostredie v blízkosti prírody -občianska vybavenosť obce -nízko energetický rodinný dom Obec Jakubov je vzdialená od Bratislavy 43 km, okresného mesta Malacky 8km  a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, potraviny. V okolí je krásna príroda a láka stále viac turistov - cykloturistika, rekreačná oblasť Rudava – kúpanie, rybolov, hubárčenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0903700392 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

158 000 €
2 289,86 €/m²

SORTier s. r. o.
SORTier s.r.o. 4 izbové bungalovy *JAKUBOV* tepelné čerpadlo, predpríprava- klíma, el.rolety, oplote

SORTier s.r.o. 4 izbové bungalovy *JAKUBOV* tepelné čerpadlo, predpríprava- klíma, el.rolety, oplote

Lokalita: Malá Hrádza, Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

MODERNÁ novostavba 4 izbového bungalovu vo výstavbe *JAKUBOV* + tepelné čerpadlo, predpríprava- klíma, el.rolety, oplotenie. *POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Momentálne prebieha výstavba viacerých  domov s predbežným dokončením 10/2022, na výber:  Zastavaná plocha domu: 100m², úžitková plocha domu 84m² Výmere pozemkov sú rôzne, tak isto aj svetové strany. pozemky sú od 324m²-222m²   *Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, kúpeľne, samostatným WC,  kuchyne a obývacej izby s východom na terasu, čo Vám zaručí krásne presvetlenie celého priestoru. *Holodom bude obsahovať: Materiál na hrubú stavbu- 25 cm tehla, zateplenie – hydroizolácia a vonkajšia izolácia 15 cm, fasádna omietka  Strecha betónová s dreveným krovom Okná a dvere okná plastové –6 komorové, izolačné 3 sklo, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie v každej izbe Vnútorné steny a stropy –vápenno cementová omietka Vykurovanie –- elektrické vodné podlahové kúrenie s ovládaním pre každú izbu -tepelné čerpadlo so zásobníkom vody- Panasonic Aquarea high Perfomance Elektroinštalácia – prevedené podľa projektovej dokumentácie, zásuvky a vypínače Iné –terénne úpravy na pozemku-  splanírovaný a zrovnaný pozemok, výlez na povalu,  vyvedená voda a elektrika na terasu, oplotenie, vybudované parkovacie státie a chodník , predpríprava na klimatizáciu  Po individuálnej konzultácii s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.  Po individuálnej konzultácii s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. *Výhody: -tepelné čerpadlo, chodníky, parkovacie státie, oplotenie -výborné dispozičné riešenie -tiché prostredie v blízkosti prírody -občianska vybavenosť obce -nízko energetický rodinný dom Obec Jakubov je vzdialená od Bratislavy 43 km, okresného mesta Malacky 8km  a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou – materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, potraviny. V okolí je krásna príroda a láka stále viac turistov - cykloturistika, rekreačná oblasť Rudava – kúpanie, rybolov, hubárčenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0903700392 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

184 990 €
2 202,26 €/m²

SORTier s. r. o.
REZERVOVANÝ- SORTIER S.R.O. MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV * VEĽKÉ LEVÁRE * Pekný pozemok

REZERVOVANÝ- SORTIER S.R.O. MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV * VEĽKÉ LEVÁRE * Pekný pozemok

Lokalita: Veľké Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú modernú novostavbu 4 izbového bungalovu vo veľmi príjemnej novo zastavanej časti obce Veľké Leváre. POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Rodinný dom má racionálne výmery s úžitkovou plochou 110m² a nachádza na rovinatom pozemku o výmere 548m². Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, kúpeľne, samostatným WC a technickou miestnosťou a priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou s východom na terasu, čo Vám zaručí krásne presvetlenie celého priestoru. Holodom bude obsahovať: Interiér- podlahové elektrické kúrenie s termostatom v každej miestnosti, dokončené všetky rozvody elektriky, zásuvky a vypínače, odpad, omietky a potery, bojler 80litrov Exteriér – kompletné dokončená stavba - zateplenie polystyrénom 30cm , fasáda (farba podľa výberu klienta)strecha – zateplená 40cm sklenou vatou s  krytinou Fatrafol, plastové okná- 6 komorové 3sklo , vchodové dvere, terénne úpravy Po individuálnej konzultácii s investorom možnosť dorobenia do štandardu v závislosti od požiadaviek kupujúceho. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete- vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia – do domu nie je urobené prípojka na plyn Výhody: -priestranný pozemok -výborné dispozičné riešenie -tiché prostredie v blízkosti prírody -občianska vybavenosť obce -nízko energetický rodinný dom Obec Veľké Leváre je vzdialená od Bratislavy 40 km, okresného mesta Malacky 7km  a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - materská škola, základná škola, pošta, potraviny.V okolí je krásna príroda a láka stále viac turistov - cykloturistika, rekreačná oblasť Rudava – kúpanie, rybolov, hubárčenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. 0903700392 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

225 000 €
2 045,45 €/m²

SORTier s. r. o.
REZERVAVANÉ 4 IZBOVÝ bungalov v štandarde + tepelné čerpadlo, el.žalúzie, klíma, krb*Veľké Leváre

REZERVAVANÉ 4 IZBOVÝ bungalov v štandarde + tepelné čerpadlo, el.žalúzie, klíma, krb*Veľké Leváre

Lokalita: Veľké Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

  SORTier s.r.o. ponúkame na predaj 4 IZBOVÝ priestranný nízkoenergetický moderný bungalov Rodinný dom s úžitkovou plochou 113 m² sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 557 m².  DISPOZÍCIA DOMU: Do domu sa vchádza vstupnou chodbou, kde je priestor na zabudovanie vstavanej  chodbovej skrine, NOČNÁ ČASŤ -3 nepriechodné izby, DENNÁ ČASŤ – kuchyňa s obývacou izbou s východom na terasu, špajza  + technická miestnosť. Kúpeľňa s WC plus samostatné WC. STAVBA - bude obsahovať: Materiál na hrubú stavbu- 30 cm tehla, zateplenie – hydroizolácia a vonkajšia izolácia 15 cm, fasádna omietka Strecha  s dreveným krovom pokrytá pálenou škridlou s glazúrou Okná a dvere okná plastové –6 kokorové, izolačné 3 sklo, vonkajšie elektrické žalúzie v každej izbe, dvere - hliník. Nad každým okno je vybudovaný kastlík pre vstavanú garnížu a  závesy  Vnútorné steny a stropy –vápenno cementová omietka(Baumit) + biely náter Vykurovanie –- elektrické vodné podlahové kúrenie s ovládaním pre každú izbu (ovládanie aj cez telefón)– tepelné čerpadlo a elektrický bojler na teplú vodu o objeme 230 litrov Elektroinštalácia – prevedené podľa projektovej dokumentácie, zásuvky a vypínače Iné –terénne úpravy na pozemku-  splanírovaný a zrovnaný pozemok, výlez na povalu,  vyvedená voda a elektrika na terasu Začal sa robiť štandard: pokládka plávajúcej podlahy, obkladanie kúpeľne so sanitou, interiérové dvere   BENEFITY nízkoenergetického moderného domu - krb 10 kW s nerezovou vložkou, tepelné čerpadlo -vonkajšia jednotka 6kw, vnútorná je 9kw so zásobníkom vody vstavaným 230l - vonkajšie elektrické žalúzie - ovládanie kúrenia každej izby cez mobil IS: elektrika na pozemku, aktuálne sa buduje verejný vodovod a kanalizácia – momentálne žumpa a studňa  Výhody: -priestor okolo domu poskytuje možnosť výstavby garáže, bazéna ... -priestranný pozemok -výborné dispozičné riešenie -tiché prostredie v blízkosti prírody -občianska vybavenosť obce -nízko energetický rodinný dom Obec Veľké Leváre je vzdialená od Bratislavy 40 km, okresného mesta Malacky 7km  a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - materská škola, základná škola, pošta, potraviny.V okolí je krásna príroda a láka stále viac turistov - cykloturistika, rekreačná oblasť Rudava – kúpanie, rybolov, hubárčenie.  ODPORÚČANIE:  Tento rodinný dom je vhodný pre široké spektrum ľudí. Odporúčam na trvalé bývanie ale aj ako víkendový dom pre ľudí, ktorí radi spoznávajú krásnu prírodu a obľubujú turistiku. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností a zabezpečenie financovania kúpy vo všetkých hypotekárnych bankách na Slovensku. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421903700392 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SORTier s.r.o.

259 000 €
2 292,04 €/m²

SORTier s. r. o.
Prenájom - 2izbový zariadený klimatizovaný byt v novostavbe s garážovým státím

Prenájom - 2izbový zariadený klimatizovaný byt v novostavbe s garážovým státím

Lokalita: Nádražná, Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Prenájom - 2izbový zariadený klimatizovaný byt v novostavbe s garážovým státím Realitná kancelária SORTier s.r.o. ponúka na prenájom novozariadený 2 izbový byt s balkónom, garážovým parkovacím miestom a nainštalovanou klimatizáciou o výmere 52m² v bytovom komplexe Pegas v Malackách v centre mesta. *ZARIADENIE: SPÁLŇA – manželská posteľ, veľká skriňa, KUCHYŇA– umývačka riadu, sporák, trúba, jedálenský stôl a stoličky, OBÝVACIA IZBA – sedačka, konferenčný stolík, stena do obývacej izby, CHODBA – chodbová stena, KÚPEĽŇA -pračka *DISPOZÍCIA : Po vstupe do bytu máme chodbu, samostatné WC, samostatnú kúpeľnú, samostatnú nepriechodnú izbu s východom na terasu, kuchyňa s obývacou izbou s východom na terasu. Jedná sa o novovznikajúci bytový komplex, ktorý svojím situovaním spĺňa kritériá aj pre náročnejších klientov.  Pri tejto výstavbe boli použité kvalitné materiály aby nehnuteľnosť spĺňala kritéria nízko nákladového bývania. Byt sa nachádza v dobrej lokalite  s dobrou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou (diaľničný obchvat cca 3 min. autom, nákupné možnosti, zastávky MHD a železničná stanica cca do 3 min. pešo..    V prípade záujmu sú nastavené prvotné poplatky nasledovne: 600€/mesiac nájom, 600€ depozit(bude vrátený po ukončení nájmu ak v dome nebude nič poškodené a nebudú doplatky za energie) 350€ poplatok pre RK za sprostredkovanie, právny servis a prípravu zmluvy. *VÝHODY: - kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnosti - balkón+ pivnica - slnečný byt - klimatizácia na kúrenie aj chladenie - bezproblémové parkovanie V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: Poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie nájomnej zmluvy, odovzdanie nehnuteľnosti s opisom energii. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel.. 0903700392, jurkovicova@sortier.sk *Teším sa na Vás pri obhliadke*

600 €/mes.
11,54 €/m²/mes.
vrátane energií
SORTier s. r. o.