SOFIA REAL, s.r.o. | Novostavby.sk
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu SOFIA REAL, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
SOFIA REAL, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
www.sofiareal.sk
Adresa:
Škultétyho ulica 1
Bratislava III - Nové Mesto
83101
Nájdených 9 novostavieb
Predaj: štartovacia garsónka, zariadená, Ružinov, Vietnamská ul.

Predaj: štartovacia garsónka, zariadená, Ružinov, Vietnamská ul.

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 22 m²

Hľadáte štartovacie bývanie už aj s kompletným zariadením? Príp. uvažujete o investícii? Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadenú GARSÓNKU v mestskej časti Ružinov - Trnávka, Vietnamská ulica. Príjemná nehnuteľnosť pôsobí vzdušným dojmom vďaka vysokým stropom. Byt s plochou 22 m2 sa nachádza na prízemnom podlaží v uzavretom a modernizovanom komplexe s KAMEROVÝM systémom. Nehnuteľnosť sa predáva VRÁTANE ZARIADENIA na fotografiách. DISPOZÍCIA: vstupná chodba, obytná izba prepojená s kuchynským kútom a barovým sedením, kúpeľňa spojená s toaletou VYBAVENIE: kompletne zariadený byt vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi, barové sedenie, obývacia nábytková zostava, pohodlná rozkladacia sedačka, vo vstupnej chodbe je vstavaná šatníková skriňa s množstvom úložného priestoru Byt ponúka príjemné bývanie pre jednotlivca resp. pár. LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom a modernizovanom bytovom dome s kamerovým systémom, v blízkosti sa nachádza nákupné centrum AVION, resp. Ikea, ktoré ponúkajú kompletnú vybavenosť z pohľadu služieb ako obchody, lekáreň, pošta, reštaurácie, kaviarne, fitness centrum. CENA: 117.000,- EUR plus sprostredkovateľská provízia pre realitnú spoločnosť vo výške 2.000,- EUR (kompletná cena nehnuteľnosti vrátane sprostredkovateľskej provízie je 119.000,- EUR); v rámci provízie poskytneme našim klientom: kompletný právny servis u ADVOKÁTA s vypracovaním autorizovaných zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností; uhradíme poplatky za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastrálnom úrade; v prípade záujmu vieme poskytnúť bezplatné služby v rámci HYPOTEKÁRNEHO poradenstva; v prípade záujmu vieme zabezpečiť ZNALCA KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. Informácie komunikované v predmetnom inzeráte sú informatívneho charakteru a realitná spoločnosť SOFIA REAL, s.r.o. nenesie zodpovednosť za ich správnosť, presnosť a úplnosť.

117 000 €
5 318,18 €/m²

SOFIA REAL, s.r.o.
Priestranný 2-izbový byt, staršia novostavba, loggia, Vlárska ul. - Kramáre

Priestranný 2-izbový byt, staršia novostavba, loggia, Vlárska ul. - Kramáre

Lokalita: Vlárska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70.25 m²

Hľadáte bývanie v priestrannej 2-izbovej nehnuteľnosti, v pokojnej lokalite a s dobrou dostupnosťou do centra mesta? Príp. uvažujete o investícii? Nech sa páči, ponúkame Vám bývanie v tehlovej nehnuteľnosti, ktorá je zaujímavá svojou priestrannosťou (62,25 m2 plus pohodlná loggia 8 m2) a svetlosťou (orientácia na južnú stranu mimo hlavnej cesty). Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. /6 posch. v bytovom dome s výťahom a v lokalite s množstvom zelene. DISPOZÍCIA: vstupná chodba so vstavaným rolldoor šatníkom, priestranná obývacia izba prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou (so vstupom na loggiu), spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa s vaňou a toaleta; loggia ponúka nerušený výhľad do vnútrobloku BYTOVÝ DOM: tehlová stavba so zateplením; výťah; ústredné kúrenie PARKOVANIE: dobré možnosti parkovania v okolí bytového domu LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza v príjemnej lokalite s množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou (obchody, služby, škola, škôlka, zdravotnícke zariadenie, MHD - v blízkosti zastávka trolejbusu) CENA: 275.000,- EUR PLUS sprostredkovateľská provízia pre realitnú spoločnosť vo výške 2.000,- EUR (t.j. kompletná cena vrátane sprostredkovateľskej provízie je 277.000,- EUR); v rámci provízie poskytneme našim klientom: kompletný právny servis u ADVOKÁTA s vypracovaním autorizovaných zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností; uhradíme poplatky za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastrálnom úrade; v prípade záujmu vieme poskytnúť bezplatné služby v rámci HYPOTEKÁRNEHO poradenstva; v prípade záujmu vieme zabezpečiť ZNALCA KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. TEŠÍME SA NA VÁS NA OBHLIADKE. Informácie komunikované v predmetnom inzeráte sú informatívneho charakteru a realitná spoločnosť SOFIA REAL, s.r.o. nenesie zodpovednosť za ich správnosť, presnosť a úplnosť.

275 000 €
3 914,59 €/m²

SOFIA REAL, s.r.o.
Predaj: svetlý 2-izbový byt, balkón, začiatok Ružinova

Predaj: svetlý 2-izbový byt, balkón, začiatok Ružinova

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Hľadáte bývanie v príjemnej lokalite Ružinova? Príp. uvažujete o investícii? Nech sa páči, ponúkame Vám bývanie v príjemnej 2-izbovej nehnuteľnosti na začiatku Ružinova (Bajkalská ulica). Byt je orientovaný do pokojnej časti sídliska (mimo hlavnú cestu). Nehnuteľnosť s plochou 58 m2 (z toho 4.6 m2 je pivničná kobka - v cene predaja) sa nachádza na 4. posch. bytového domu s výťahom. Byt disponuje pohodlným balkónom (6 m2) so vstupom z oboch izieb. Príjemná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s množstvom zelene a dobrou dostupnosťou do centra mesta za pár minút. DISPOZÍCIA: vstupná chodba so vstavaným šatníkom, priestranná obývacia izba prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou (so vstupom na balkón), spálňa so vstavaným šatníkom a so vstupom na balkón , kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta; pôdorys bytu vo fotogalérii ZARIADENIE: byt sa predáva so zariadením na fotografiách BYTOVÝ DOM: staršia novostavba so zateplením (cca 2006); výťah PARKOVANIE: možnosť dokúpenia samostatnej GARÁŽE v tesnej blízkosti bytového domu (28.000,- EUR); nie je podmienkou predaja LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza v príjemnej lokalite Ružinova s množstvom zelene a výbornou občianskou vybavenosťou (obchody, služby, škola, škôlka, športoviská, poliklinika, nemocnica, obľúbené jazero Štrkovec, MHD) CENA: 229.000,- EUR VRÁTANE sprostredkovateľskej provízie pre realitnú spoločnosť; v rámci provízie poskytneme našim klientom: kompletný právny servis u ADVOKÁTA s vypracovaním autorizovaných zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností; uhradíme základné poplatky za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastrálnom úrade; poskytneme bezplatné služby v rámci HYPOTEKÁRNEHO poradenstva; v prípade záujmu vieme zabezpečiť ZNALCA KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. TEŠÍME SA NA VÁS NA OBHLIADKE. Informácie komunikované v predmetnom inzeráte sú informatívneho charakteru a realitná spoločnosť SOFIA REAL, s.r.o. nenesie zodpovednosť za ich správnosť, presnosť a úplnosť.

229 000 €
3 948,28 €/m²

SOFIA REAL, s.r.o.
3D: Vzdušný a moderný 4-izbový byt, parking, loggia, Trnavská cesta, Ružinov

3D: Vzdušný a moderný 4-izbový byt, parking, loggia, Trnavská cesta, Ružinov

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 149 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vzdušný 4-izbový byt, Trnavská cesta, v rezidenčnom projekte Domino. Nehnuteľnosť ponúka pohodlné a nerušené bývanie vďaka kvalitnému vybaveniu a vyššej triede použitých materiálov v rámci celého bytu. KLIMATIZOVANÁ nehnuteľnosť s veľkorysou plochou 149 m2 (plus LOGGIA 8,1 m2) sa nachádza na 3. podlaží bytového domu s výťahom. Nehnuteľnosť je tichá vďaka orientácii do pokojného vnútrobloku a mimo hlavnú ulicu. Súčasťou prenájmu je 2x PARKOVACIE miesto v podzemnej garáži (2x12 m2) a TECHNICKÁ miestnosť (6 m²), chránená osobitným bezpečnostným systémom (vhodná napr. na odkladanie bicyklov resp. ako pivnica). Miestnosť sa nachádza priamo pri výťahu. DISPOZÍCIA: vstupná chodba pozdĺž celého bytu; vzdušná obývacia izba prepojená s jedálenskou časťou a modernou kuchyňou; 3x priestranná samostatná izba; 2x kúpeľňa s vaňou resp. sprchovacím kútom a toaletou; walk-in šatník. Vstup na loggiu je možný z obývacej izby. 3D virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti si môžete v pohodlí domova pozrieť na stránke: https://my.matterport.com/show/?m=xqGqSoxy1cB ZARIADENIE: byt je takmer kompletne zariadený vrátane kuchyne so vstavanými kuchynskými spotrebičmi (umývačka riadu; chladnička s mrazničkou; elektrická rúra; elektrická varná doska) s VÝNIMKOU 2 izieb (aktuálne je jedna upravená na fitness miestnosť a druhá izba je nezariadená - okrem šatníka a zostavy políc). Fitness miestnosť je zvukovo odizolovaná od susedných bytov (susediaca stena ako aj strop). Možnosť dozariadenia izieb na základe dohovoru s nájomcami. Digitálna televízia, vysokorýchlostný internet s Wi-Fi a špičkové domáce kino zn. Bowers & Wilkins so 75 palcovým TV. Byt poskytuje pohodlné a nerušené bývanie pre rodinu s dvomi deťmi (t.j. pre 4 osoby). Domáci miláčik NIE JE akceptovateľný. LOKALITA: výborná lokalita Ružinova s kompletnou občianskou vybavenosťou (v blízkosti sa nachádza Fresh Market, potraviny YEME, obchody, služby, jazero Kuchajda, Štrkovec) a výborné napojenie na ostatné časti mesta CENA: 1.450,- Eur/mesiac plus 300,- EUR/mesiac (energie a služby; VRÁTANE internetu a TV balíka). Pri podpise zmluvy platí nájomca kompletné jednomesačné nájomné vrátane energií, vratný depozit vo výške dvojmesačného nájmu s energiami (možnosť rozloženia na splátky) a sprostredkovateľskú províziu pre realitnú spoločnosť (450,- EUR). KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. TEŠÍME SA NA VÁS NA OBHLIADKE. © COPYRIGHT SOFIA REAL, s.r.o. – texty/obrázky/fotografie/3D virtuálna obhliadka sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SOFIA REAL, s.r.o. Ich ďaľšie šírenie, kopírovanie, resp. akékoľvek použitie bez súhlasu spoločnosti SOFIA REAL, s.r.o. nie je dovolené.

1 450 €/mes.
9,73 €/m²/mes.

SOFIA REAL, s.r.o.
Zariadený 2-izbový byt, parkovanie, loggia, III Veže/Towers, Bajkalská ul., m.č. Nové Mesto

Zariadený 2-izbový byt, parkovanie, loggia, III Veže/Towers, Bajkalská ul., m.č. Nové Mesto

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

ENGLISH look below. Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte III Veže, Bajkalská ulica, Nové Mesto. Nehnuteľnosť s rozlohou 60 m2 sa nachádza na 6./23. posch. moderného bytového domu s niekoľkými rýchlovýťahmi. Byt disponuje LOGGIOU (4 m2) a vnútorným PARKOVACÍM MIESTOM. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená vrátane kuchyne so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička, sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra), k dispozícii je práčka; LCD TV a nábytkové zariadenie v zmysle fotografií. DISPOZÍCIA: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta PARKOVANIE: vnútorné parkovacie miesto (v cene prenájmu) Byt je ideálny pre jednotlivca, resp. pár, príp. rodinu s menším dieťaťom. BEZ DOMÁCICH MILÁČIKOV. K dispozícii od 1. mája 2022. Projekt III Veže je moderným rezidenčným komplexom, ktorý poskytuje svojim obyvateľom pohodlné bývanie, 24/7 recepciu, fitness centrum a party miestnosti. LOKALITA: v obchodnom parteri komplexu sa nachádzajú služby (obchody, lekáreň, drogéria, reštaurácie, kaviarne, stomatológia), v blízkosti je MHD s dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta CENA: 600,- Eur/mesiac plus 250,- EUR/mesačne (energie a služby VRÁTANE TV, internetu a parkovania). Pri podpise zmluvy platí nájomca kompletné jednomesačné nájomné, vratný depozit vo výške kompletného jednomesačného nájmu a sprostredkovateľskú províziu pre realitnú spoločnosť (390,- EUR). KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. _____________ IN ENGLISH: We offer a two-room furnished apartment (60 m2) with LOGGIA (4 m2) on the 6th floor of the residential complex III Veže (III Towers) on Bajkalská Street, Nové Mesto. APARTMENT consists of: entrance hall, fully equipped kitchen with dining part (dishwasher, elecric oven, washing machine, fridge; microwave oven), separate bedroom, bathroom and separate toilet APARTMENT is suitable for 2 persons or a family with small children; NO PETS PARKING: parking space in the garage AVAILABLE since May 1, 2022. MONTHLY RENT: EUR 600/monthly plus EUR 250/monthly charges and services (electricity, water, TV, internet, parking space). There is once deposit (EUR 850) and a FEE to the real estate agency (EUR 390). In case of interest do not hesitate to contact: 0910 969 995 SOFIA REAL

600 €/mes.
10 €/m²/mes.

SOFIA REAL, s.r.o.
3D: Moderný 2-izbový byt, loggia, parking, v blízkosti Račianskeho mýta, Nové Mesto

3D: Moderný 2-izbový byt, loggia, parking, v blízkosti Račianskeho mýta, Nové Mesto

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

3D virtuálna prehliadka nehnuteľnosti v texte. Ponúkame na prenájom modernú a vzdušnú 2-izbovú nehnuteľnosť v rezidenčnom projekte URBAN RESIDENCE v blízkosti Račianskeho mýta - mestská časť Nové Mesto. Nehnuteľnosť s rozlohou 54 m2 (plus priestranná LOGGIA 9 m2) sa nachádza na 6./6. posch. bytového domu s výťahom a je orientovaná do pokojného vnútrobloku s parkovou výsadbou. Byt je KLIMATIZOVANÝ. DISPOZÍCIA: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou so vstupom na priestrannú loggiu, samostatná spálňa s priestranným walk-in šatníkom a so vstupom na loggiu, kúpeľňa s veľkorysým sprchovacím kútom a samostatná toaleta 3D virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti si môžete v pohodlí domova pozrieť na stránke: https://my.matterport.com/show/?m=esCB1Toe6Ju ZARIADENIE: nehnuteľnosť je kompletne zariadená vrátane moderne vybavenej kuchyne so zabudovanými spotrebičmi (teplovzdušný rúra, elektrická varná doska, umývačka riadu, chladnička, digestor), jedálenské sedenie, sedačka, konferenčný stolík, TV nábytková zostava, TV, v spálni je walk-in šatník, manželská posteľ, nočné stolíky s lampami, biela komoda, v kúpeľni sa nachádza práčka, vo vstupnej chodbe je zrkadlo, taburetka a vstavaná šatníkova skriňa PARKOVANIE: vnútorné parkovacie miesto v blízkosti výťahu (50,- EUR); nie je podmienkou prenájmu Byt poskytuje pohodlné a moderné bývanie pre jednotlivca ako aj pár. Domáci miláčik nie je akceptovateľný. Nehnuteľnosť je k dispozícii okamžite. LOKALITA: moderná, mestská lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou, priamo v rezidenčnom projekte sa nachádzajú obchodné prevádzky ako kaviareň, reštaurácia, potraviny, lekáreň, drogéria, Starý Otec, mäsiarstvo Roman, v rámci projektu sa nachádza príjemný, zelený park. Bytový dom má výbornú dostupnosť do ostatných častí mesta (v blízkosti dopravný uzol Račianske mýto - cca 5 min. peši); v pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum CENTRÁL CENA: 690,- EUR/mesiac plus poplatok za energie a služby 160,- EUR/mesiac (vrátane rozšíreného TV balíka, internetu - optika), plus parking (50,- EUR). Pri podpise zmluvy platí nájomca kompletné jednomesačné nájomné s energiami, kompletný jednomesačný depozit s energiami a províziu pre realitnú spoločnosť vo výške 490,- EUR. KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. © COPYRIGHT SOFIA REAL, s.r.o. – texty/obrázky/fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SOFIA REAL, s.r.o. Ich ďaľšie šírenie, kopírovanie, resp. akékoľvek použitie bez súhlasu spoločnosti SOFIA REAL, s.r.o. nie je dovolené.

690 €/mes.
12,78 €/m²/mes.

SOFIA REAL, s.r.o.
Moderný 1-izbový byt, loggia, AHOJ PARK, Sliačska ul., Nové Mesto

Moderný 1-izbový byt, loggia, AHOJ PARK, Sliačska ul., Nové Mesto

Lokalita: Sliačska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame na prenájom zariadenú 1-izbovú nehnuteľnosť v rezidenčnom projekte AHOJ PARK, Sliačska ulica - mestská časť Nové Mesto. Nehnuteľnosť s rozlohou 35 m2 (+ priestranná LOGGIA cca 9 m2) sa nachádza na 2./6. posch. bytového domu s výťahom. DISPOZÍCIA: vstupná časť, obytná izba prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou so vstupom na priestrannú loggiu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou ZARIADENIE: nehnuteľnosť je zariadená vrátane vybavenej kuchyne (teplovzdušná rúra, varná doska, chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, jedálenské sedenie, sedačka, manželská posteľ; konferenčný stolík, TV, na mieru robené šatníkové skrine; práčka) Byt poskytuje pohodlné a moderné bývanie pre jednotlivca ako aj pár. Menší domáci miláčik akceptovateľný po dohovore. Nehnuteľnosť je k dispozícii od 2. júna 2022. LOKALITA: moderná, mestská lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou, v blízkosti sa nachádzajú obchody, služby, kaviareň, reštaurácia, potraviny, ... v blízkosti sa nachádza les; dobrá dostupnosť do centra mesta (zastávka električky) CENA: 450,- EUR/mesiac plus poplatok za energie a služby 110,- EUR/mesiac (bez TV, internetu). Pri podpise zmluvy platí nájomca jednomesačné nájomné s energiami, vratný kompletný jednomesačný depozit a províziu pre realitnú spoločnosť vo výške 290,- EUR. KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o.

450 €/mes.
12,86 €/m²/mes.

SOFIA REAL, s.r.o.
Moderná garsónka s LOGGIOU, novostavba, Slnečnice, Žltá ul. - Petržalka

Moderná garsónka s LOGGIOU, novostavba, Slnečnice, Žltá ul. - Petržalka

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 24 m²

Hľadáte moderné a pohodlné bývanie už aj s kompletným zariadením? Príp. uvažujete o investícii? Ponúkame Vám na predaj modernú a kompletne zariadenú GARSÓNKU v rezidenčnom komplexe SLNEČNICE - Vila domy, v mestskej časti Petržalka, Žltá ulica. Príjemná nehnuteľnosť s plochou 24 m2 (plus 5 m2 pohodlná LOGGIA) sa nachádza na 2. nadzemnom poschodí v modernom bytovom dome. Nehnuteľnosť sa predáva VRÁTANE ZARIADENIA na fotografiách. DISPOZÍCIA: vstupná chodba, obytná izba prepojená s kuchynským kútom a jedálenským sedením so vstupom na loggiu, kúpeľňa spojená s toaletou, pohodlná svetlá loggia so sedením VYBAVENIE: kompletne zariadený byt vrátane kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi, jedálenské sedenie, obývacia nábytková zostava, pohodlná sedačka, v kúpeľni sa nachádza práčka, v predizbe vstavaná šatníková skriňa Byt ponúka príjemné bývanie pre jednotlivca resp. pár. LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza v modernom rezidenčnom komplexe SLNEČNICE s dobrou občianskou vybavenosťou a výbornými podmienkami na aktívne trávenie voľného času (Petržalská hrádza), v blízkosti MHD CENA: 130.000,- EUR plus sprostredkovateľská provízia pre realitnú spoločnosť vo výške 2.000,- EUR (kompletná cena vrátane sprostredkovateľskej provízie je 132.000,- EUR); v rámci provízie poskytneme našim klientom: kompletný právny servis u ADVOKÁTA s vypracovaním autorizovaných zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností; uhradíme poplatky za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastrálnom úrade; v prípade záujmu vieme poskytnúť bezplatné služby v rámci HYPOTEKÁRNEHO poradenstva; v prípade záujmu vieme zabezpečiť ZNALCA KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. Informácie komunikované v predmetnom inzeráte sú informatívneho charakteru a realitná spoločnosť SOFIA REAL, s.r.o. nenesie zodpovednosť za ich správnosť, presnosť a úplnosť.

130 000 €
5 416,67 €/m²

SOFIA REAL, s.r.o.
Priestranný 3-izbový byt; terasa; parkovanie; Koliba - Na varte

Priestranný 3-izbový byt; terasa; parkovanie; Koliba - Na varte

Lokalita: Na varte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný 3-izbový byt s terasou a vnútorným parkovaním v lokalite Koliba, ul. Na varte. Byt (80 m2) sa nachádza na prízemi a disponuje pohodlnou terasou (60 m2), ktorá je orientovaná na JV do pokojného vnútrobloku. K nehnuteľnosti prináleží pivničná kobka (v cene nájmu). ZARIADENIE: klimatizovaná nehnuteľnosť je kompletne zariadená vrátane elektrospotrebičov s množstvom odkladacích priestorov. Pohodlná terasa je vybavená záhradným sedením. DISPOZÍCIA: vstupná chodba so vstavanou skriňou; priestranná obývacia izba so vstupom na terasu je kompaktne prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou; 2x samostatná izba (master spálňa + detská izba resp. hosťovská izba resp. pracovňa); kúpeľňa s vaňou a toaletou ako aj samostatná toaleta; k bytu prislúcha pivnica (3,5 m2) PARKOVANIE: k dispozícii vnútorné parkovacie miesto (v cene 50,- EUR/mesiac) Byt je určený pre max. 3 osoby resp. rodinu s deťaťom; BEZ domácich miláčikov LOKALITA: nehnuteľnosť sa nachádza v novovybudovanej lokalite KOLIBY s dostupnosťou do centra mesta za pár minút; v blízkosti (cca 300 m) sa nachádza zastávka trolejbusu. V projekte sa nachádza priamo detské ihrisko, v blízkosti sú potraviny. CENA: 950,- EUR/mesačne + 250,- EUR/mesačne za ENERGIE a služby (vrátane poplatkov za internet a TV) + 50,- EUR/mesačne (parking). Pri podpise zmluvy platí nájomca jednomesačné nájomné vrátane energií (1.250,- EUR) + depozit (vo výške kompletného jednomesačného nájomného) a províziu pre realitnú spoločnosť (390,- EUR). KONTAKT na realitnú spoločnosť: 0910 969 995 SOFIA REAL, s.r.o. TEŠÍME SA NA VÁS NA OBHLIADKE.

950 €/mes.
11,88 €/m²/mes.

SOFIA REAL, s.r.o.