Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 54 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

2 izbové byty v Senci

1 2 3
Prenájom 2 izb. zariadeného bytu, novostavba, Svätoplukova ul.

Prenájom 2 izb. zariadeného bytu, novostavba, Svätoplukova ul.

Lokalita: Svätoplukova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom 2 izb. byt na Svätoplukovej ul. v Senci. Byt má rozlohu 48 m2 + balkón 4 m2 a nachádza sa na 4/4 posch. bez výťahu. Ide o nadstavbu na pôvodnom bytovom dome. Dispozícia: vstupná chodba s priamym prechodom do otvoreného priestoru obývacej izby spojenej s jedálenskou časťou, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa spojená s WC, kde je umiestnený aj kotol. Cena nájmu: 550 EUR/mesiac vrátane energií, internetu a KTV. Byt sa nachádza v centre mesta s blízkou dostupnosťou MŠ, ZŠ, Billa, autobusová stanica. K dispozícii od 15.01.2020.

550 €/mes.
10,58 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Krásny 2 izbový BYT V SENCI S TERASOU na pešej zóne, Lichnerova ul.

Krásny 2 izbový BYT V SENCI S TERASOU na pešej zóne, Lichnerova ul.

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM priestranný 2 izbový BYT S TERASOU – NOVOSTAVBA V SENCI – CENTRUM, na pešej zóne, Lichnerova ul. Nachádza sa v polyfunkčnom objekte Helios, priamo na pešej zóne, nachádza sa na 7./7 poschodí, s výťahom, terasou 10 m2 s krásnym výhľadom na Senec a pešiu zónu, k bytu patrí komora na chodbe cca 2 m2. Byt je slnečný, priestranný, s dobrým parkovaním + možnosť prenájmu garážového státia priamo v suteréne domu. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. VYBAVENIE a ZARIADENIE BYTU: plávajúce podlahy, plastové okná, žalúzie, kuchynská linka so sporákom a el. rúrou, manželská posteľ, 2x skriňa. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Predsieň, spálňa, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou so vstupom na terasu. LOKALITA: nachádza sa vo výbornej lokalite v centre Senca na pešej zóne. V blízkosti je škola, škôlka, MHD, vlak. Stanica, potraviny, banky, obchody a kompletná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. VÝMERA: 52 m2 + 10 m2 terasa. CENA: 470,- €/mesiac/vrátane Energií.

470 €/mes.
7,58 €/m²/mes.

A.L. & Z.L., s.r.o.
KRÁSNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT s parkovacím miestom V SENCI na pešej zóne, Lichnerova ul.

KRÁSNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT s parkovacím miestom V SENCI na pešej zóne, Lichnerova ul.

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM KRÁSNY, KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 izbový BYT – novostavba S PARKOVACÍM MIESTOM V SENCI – CENTRUM, na pešej zóne, Lichnerova ul. V BYTE EŠTE NIKTO NEBÝVAL - VŠETKO JE ÚPLNE NOVÉ PRIPRAVENÉ K NASŤAHOVANIU.  Nachádza sa priamo na pešej zóne, na 2. poschodí, bez výťahu, balkón, k bytu patrí spoločná bicykláreň/kočíkareň. Byt je slnečný, dobre dispozične riešený, s 1 vyhradeným parkovacím miestom, KOMPLETNE ZARIADENÝ vrátane KLIMATIZÁCIE, LCD televízora, práčky, chladničky a ostatného zariadenia.  LOKALITA: nachádza sa vo výbornej lokalite v centre Senca na pešej zóne. V blízkosti je škola, škôlka, MHD, vlak. Stanica, potraviny, banky, obchody a kompletná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. VÝMERA: 58 m2. CENA: 550,- €/mesiac/+Energie  VYHRADENÉ PARKOVACIE MIESTO V CENE. 

550 €/mes.
9,48 €/m²/mes.

A.L. & Z.L., s.r.o.
2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM

2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM

Lokalita: Senec, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM 2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM. Nachádza sa na 1.poschodí v novopostavenom, zateplenom bytovom objekte, S FRANCÚZSKYM BALKÓNOM, VYHRADENÝM PARKOVACÍM MIESTOM, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. LEN PRE NEFAJČIAROV! V byte je kuchynská linka so sklokeramickou varnou doskou. Vyhradené 1 parkovacie miesto. VÝMERA: Byt 65 m2. LOKALITA: v blízkosti potraviny, v blízkosti obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 450,- €/mesiac/+ENERGIE vratane parkovacieho miesta. Depozit vo výške 900,- € pri podpise zmluvy.

450 €/mes.
6,92 €/m²/mes.

A.L. & Z.L., s.r.o.
VEĽKÝ 2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM

VEĽKÝ 2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM

Lokalita: Senec, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM nezariadený 2 izbový BYT - novostavba V SENCI S PARKOVACÍM MIESTOM. Nachádza sa na PRÍZEMÍ v novopostavenom, zateplenom bytovom objekte, VYHRADENÝM PARKOVACÍM MIESTOM, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. LEN PRE NEFAJČIAROV! V byte je kuchynská linka so sporákom a el. rúrou. Vyhradené 1 parkovacie miesto. VÝMERA: Byt 60 m2. LOKALITA: v blízkosti potraviny, v blízkosti obchody, kaviarne, Slnečné jazerá, Aquathermal, v letnej sezóne Amfiteáter a ostatná občianska vybavenosť. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť - Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 415 €/mesiac + Energie/vrátane TV programov, Internetu a parkovacieho miesta. Energie /voda, kúrenie, elektrika/ budú účtované mesačne podľa skutočnej spotreby cca 50-100 Eur. 

415 €/mes.
6,92 €/m²/mes.

A.L. & Z.L., s.r.o.
SENEC - NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s parkovacím státím a  loggiou – ul. Zemplínska v Senci

SENEC - NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s parkovacím státím a loggiou – ul. Zemplínska v Senci

Lokalita: Zemplínska, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

*** V našej realitnej kancelárii Quality SC províziu za prenájom tejto nehnuteľnosti nájomca NEPLATÍ. Lokalita: ul. Zemplínska, Senec. Dáme do prenájmu 2 izbový byt na Zemplínskej ulici v Senci. Nachádza sa v 10 ročnom bytovom dome na 2/4 poschodí s výťahom s juhovýchodnou orientáciou s plochou 43,4m2 + s loggiou 4 m2 s výhľadom do dvora. Byt je kompletne zariadený s vybavením : kvalitná kuchynská linka kompletne vybavená elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, keramická platňa s el. rúrou, digestor), jedálenský kút, veľká rool-door skriňa v spálni. Dispozícia: vstup, obývačka s kuchynským kútom, jedálenským kútom, oddelená od obývacieho priestoru zasúvacou stenou, loggia, kúpeľňa, spoločne s WC a samostatná spálňa. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, spoločne s WC . Plastové okná so žalúziami, bezpečnostné dvere. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené spoločnou plynovou kotolňou s meračmi a radiátormi. Internet, káblová TV. K bytu patrí murovaná pivnica a parkovacie státie v cene. Výhodná poloha pri Bratislave s blízkym napojením na diaľnicu, 5 min. Billa, Tesco, autobusová stanica, centrum. Vhodné ako štartovací byt, alebo tiež pre starších. Cena: 450 Eur/mes. + 100 Eur energie Platobné podmienky: 1 mes. nájomné kaucia + 1 mes. nájomné dopredu. VOĽNÝ od 2.3.2020 ! Kontakt: Ing. Jozef Kaša , RK Quality SC, mobil: 0903 431 141, pevná linka: 02 / 381 381 00, e-mail: jozef.kasa@qualitysc.sk Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

450 €/mes.
10,47 €/m²/mes.

Quality SC, s.r.o.
REZERVOVANÉ

REZERVOVANÉ "3D PREHLIADKA BYTU - 2-IZB., SENEC"

Lokalita: Tulipánová, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Prejdite sa z pohodlia domova celou ponúkanou nehnuteľnosťou vďaka 3D prehliadke, ktorú nájdete na našej RB stránke: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-senec/ Máme pre Vás príležitosť bývať v rezidenčnom komplexe Senec Gardens. Začnite rok 2020 v tomto štýlovom, moderne zariadenom byte. Nachádza sa na 2.poschodí a ku šťastiu Vám bude chýbať už len posteľ. Ide o 3-ročnú novostavbu v kľudnom prostredí, s rýchlym prístupom do mesta aj na diaľnicu D1. V okolí je zeleň, detské ihriská, športové plochy, jazierko, kaviareň a dokonca anglická škôlka. Pár minút chôdze od bytového domu je zastávka MHD. Bezproblémové parkovanie priamo pri dome? Nech sa páči. Udržiavané okolie je samozrejmosťou. Využite šancu. Cena je ponuková.

111 000 €
2 018,18 €/m²

RIEŠIME BÝVANIE - Trnava
Predaj 2-izbový byt / Senec

Predaj 2-izbový byt / Senec

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na predaj 2-izbový apartmánový byt priamo na brehu Slnečných jazier v Senci. Byt sa nachádza na druhom podlaží dvojpodlažného domu.Plne zariadený byt o rozlohe 38 m2 má spálňu, obývaciu izbu, kúpelku s WC a veľkým sprchovacím kútom, chodbu s kuchynským kútom a dva balkóniky. Orientácia bytu je na sever. Dom má vlastný výťah a pláž. K bytu prináleží parkovacie miesto za rampou.

95 000 €
2 500 €/m²

JKV REAL
PREDAJ : 2 izb. byt 58 m2, NOVOSTAVBA, predzáhradka 80 m2, Jánošíkova ul., Senec.

PREDAJ : 2 izb. byt 58 m2, NOVOSTAVBA, predzáhradka 80 m2, Jánošíkova ul., Senec.

Lokalita: Jánošíkova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v Senci na Jánošikovej ulici. Pri byte je priestranná predzáhradka s terasou o výmere 80 m2 a pred bytovým domom parkovacie miesto. Byt sa nachádza v novostavbe, vo vchode sú iba tri byty. Nachádza sa na prízemí s bezbariérovým prístupom a pozostáva z priestrannej vstupnej haly so vstavanou skriňou, kuchyne so zabudovanými spotrebičmi spojenej s obývačky, z ktorej je vstup na terasu a predzáhradku, spálne a kúpeľne s WC a sprchovým kútom. Interiér je vkusne a moderne zariadený. Kúrenie a ohrev vody zabezpečuje samostatný plynový kotol, čo zabezpečuje nízke mesačné náklady. Byt sa nachádza v príjemnej , kľudnej lokalite, obývanej mladými rodinami. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a profesionálneho servisu realitnej kancelárie RE/MAX.

133 000 €
2 293,10 €/m²

RE/MAX Slovakia
Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izb. byt Senci, len pár metrov od centra

Ponúkame Vám na prenájom šikovný 2 izb. byt Senci, len pár metrov od centra

Lokalita: Štúrova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2-izbový byt v Senci pri slnečných jazerách. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Cena nájmu zahŕňa energie, internet a parkovanie v podzemnej garáži. Byt pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, ktorá je vybavená umývačkou riadu a chladničkou, šatník, kúpeľňa a samostatná toaleta. Spálňa s klimatizáciou. K dispozícií je aj 2x balkón, podzemná garáž a pivnica. Byt sa nachádza v 3 poschodovom obytnom dome s výťahom. Byt je orientovaný východ a západ. Byt ma vynikajúcu polohu, 7 min na vlakovú stanicu, 10 min. do centra mesta, v blízkosti sa nachádzajú slnečné jazerá. Cena prenájmu je 470 eur/mes. + 100 eur/mes. energie Voľný od 01.03.2020

470 €/mes.
7,34 €/m²/mes.

Spirit Reality, s.r.o.
GRAHAMS-PRENÁJOM, 2-izb. byt s parkovaním, Zemplínska ul., Senec

GRAHAMS-PRENÁJOM, 2-izb. byt s parkovaním, Zemplínska ul., Senec

Lokalita: Zemplínska, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Grahams Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2-izbový byt s vonkajším parkovacím miestom v Senci na Zemplínskej ulici. Byt s celkovou plochou 54m2 + balkón o rozlohe 4m2 je orientovaný na západ. Nachádza sa na 5. poschodí v 7. poschodovom bytovom dome. Prislúcha k nemu murovaná pivnica o rozlohe 2m2.  Byt sa prenajíma zariadený a jeho dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne a kúpeľne spojenej s WC. Prístup na balkón je z oboch miestností. V obývacej izbe, ktorá je prepojená s kuchyňou, sa nachádza pohodlná rozkladacia sedacia súprava, jedálenský stôl, nábytok z masívu a TV. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, sklokeramická doska. Spálňa je vybavená manželskou posteľou a zabudovanou policovou zostavou s rohovou skriňou. Kúpeľňa je vybavená vaňou, práčkou, rebrinovým radiátorom a vstavaným WC. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť. Byt nie je určený pre fajčiarov a majiteľov domácich zvierat. Majiteľ nemá problém s rodinou s deťmi. K bytu prináleží aj vonkajšie parkovacie státie Cena nájmu predstavuje 480 € / mes, plus zálohové platby za energie 70 € / mes. Výška vratnej kaucie je 550 €. Zodpovedný maklér: Barbora Plekancová, kontakt: 0901 900 200, email: plekancova@grahams.sk Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

480 €/mes.
8,89 €/m²/mes.
+ 70 €/mes. energie
Grahams Real
NOVOSTAVBA – moderný 2i byt na prenájom - SENEC

NOVOSTAVBA – moderný 2i byt na prenájom - SENEC

Lokalita: Holubia, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v novostavbe v Senci, na Holubej ulici s jedným parkovacím miestom. Byt sa nachádza na 2/4 poschodí. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Výmera bytu je 37m2 k bytu patrí balkón o výmere 7m2. V byte sa nachádza gauč, stôl a stoličky, manželská posteľ a úložný priestor. Cena prenájmu je 500 eur/mes., vrátane energií.

500 €/mes.
13,51 €/m²/mes.

Spirit Reality, s.r.o.
Fantastický 2 izbový byt v novost. ul. Pri Včelárikoch, Senec, nadštandartný, zariadený

Fantastický 2 izbový byt v novost. ul. Pri Včelárikoch, Senec, nadštandartný, zariadený

Lokalita: Pri Včelárikoch, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

a prenájom prekrásny 2 izbový byt na začiatku Senca na ulici Pri Včelárikoch v novostavbe. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne, samostatné WC, veľkej obývačky spojenej s kuchyňou, spálne a balkónu. Nachádza sa na 3/3p., s výťahom. Je slnečný, orientovaný na západ do tichej krajiny. Výmera bytu je 54 m2 + 2,9 m2 balkón. Prenajíma sa zariadený: obývačka: rozkladacia rohová sedačka, kreslo, konferenčný stolík, stolík pod TV, TV, lampa; kuchyňa: kuchynská linka so spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, indukčná varná doska, kávovar, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, digestor, varná konvica), jedálenský stôl so stoličkami; spálňa: manželská dvojposteľ, rolldor, nočné stolíky, nočné lampy, komody; predsieň: rolldor, vešiak, botník, protipožiarne dvere; kúpeľňa: vaňa, umývadlo s odkladacou skrinkou, zrkadlo, práčka. Ulica Pri Včelárikoch sa nachádza na začiatku Senca od zjazdu z diaľnice D1 Senec - Východ. Výborné dopravné napojenie smer Bratislava. KTV, internet a parkovacie miesto je v cene prenájmu. Voľný od 1.1. 2020. Cena: 590 €/mesiac vrátane energií. Max. 2 osoby bez zvierat, bez detí.

590 €/mes.
10,93 €/m²/mes.

ALVE real, s.r.o.
Prenájom 2izbový byt Senec

Prenájom 2izbový byt Senec

Lokalita: Neznáma, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 117 m²

Ponúkame na prenájom 2izbový byt v rodinnom dome v Senci na 1. poschodi so samostatnym vchodom. Vhodny pre 2 osoby bez detí. Zvieratá len po dohode. Byt ma rozlohu 100m2 + terasa 17m2. Dispozícia - spálňa, technická miestnosť, kuchyňa spojená s obývačkou a jedálňou, kúpeľňa spojená s wc. Byt je kompletne zariadeny, wifi, 2x parkovacie statie pred domom, v tesnej blizkosti je pošta, autobusová zastávka, Billa, centrum mesta do 5 min.peso. Cena najmu je 600 € aj s energiami + depozit 600 € + provízia RK 600 € Volny od 1.3.2020 možnosť dohody - aj skôr. Katarína Plekancová +421 944 941 383 E-mail: plekancova@danubereality.sk “Nehnuteľnosti v dobrých rukách” www.danubereality.sk © COPYRIGHT Danube Reality, s.r.o., všetky práva vyhradené fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM

600 €/mes.
5,13 €/m²/mes.

DANUBE Reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt, Senec, Holubia ulica

Prenájom 2 izbový byt, Senec, Holubia ulica

Lokalita: Holubia, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

2-izbový byt v novostavbe v Senci, na Holubej ulici s jedným parkovacím miestom. Byt sa nachádza na 2/4 poschodí. Byt sa prenajíma komplet zariadený. Výmera bytu je 37m2 k bytu patrí balkón o výmere 7m2. Kaucia za byt je vo výške 500 € pri podpise zmluvy. Cena prenájmu je aj s energiami. Provízia pre RK je vo výške mesačného nájmu. Cena 500 €/mesiac Maklér: Mgr. Furdíková Miriam Kontakt : 0903 777 888 Email : furdikova@advancereal.sk

500 €/mes.
13,51 €/m²/mes.

ADVANCE REAL SK s.r.o.
Virtuálna obhliadka / novostavba / 2 izbový byt / 61,5 m2

Virtuálna obhliadka / novostavba / 2 izbový byt / 61,5 m2

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Pozrite si nehnuteľnosť pomocou virtuálnej obhliadky: https://livetour.istaging.com/16874dd7-13f2-429a-bc3c-e1ea5ad5941b?_ga=2.253031757.537919608.1576775564-2079120375.1574279387 Ponúkame Vám na predaj priestranný 2 izbový byt v radovej zástavbe na Žitavskej ulici v Senci. Novostavba sa nachádza v tichej lokalite na okraji mesta, len 1 km od centra. Kvalitné a spokojné bývanie Vám zabezpečí kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti nájdete detské ihriská, školy, škôlky, reštaurácie, pizzériu, lekáreň, TESCO, Strieborné jazero na rekreáciu. Byt je o celkovej rozlohe 61,5 m2 + balkón 5,9 m2. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne, kuchyňa spojená s obývačkou a spálňa so vstupom na balkón. Byt je na 1/1 poschodí orientovaný na západ, čo isto oceníte v letných mesiacoch. Byt sa predáva v stave holobytu. Vstupné drevené dvere sú bezpečnostné, plastové okná sú s teplým rámikom a mikroventiláciou. V celom byte je položená kvalitná plávajúca podlaha, steny vymaľované na bielo a je pripravený na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Náklady na bývanie sú nízke vďaka vlastnému vykurovaniu plynovým teplovodným kotlom PROTHERM 25KW KTV. K bytu prislúcha parkovacie miesto rovno pred dverami. Byt je kúpou ihneď voľný. Možnosť aj na hypotekárny úver. Predajná cena nehnuteľnosti je 98 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti, právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. Pre viac informácií a obhliadku ma kontaktujte na telefónnom čísle +421 907 075 673 alebo sibal@casmar.sk Predávate, alebo hľadáte nehnuteľnosť? Zverte sa do rúk tým najlepším!!! RK Casmar – najlepšia realitná kancelária 2019.

98 000 €
1 606,56 €/m²

CASMAR REALITY s.r.o.
2 izbový byt Senec na predaj, bývanie vo výnimočnom projekte Nová Tehelňa

2 izbový byt Senec na predaj, bývanie vo výnimočnom projekte Nová Tehelňa

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Pozrite si profesionálnu video obhliadku, ktorá Vám poskytne ešte lepšiu predstavu o výnimočnom bývaní v projekte Nová Tehelnňa Senec. https://youtu.be/yJg6M9M5sIM Predstavujeme vám výnimočný projekt v širšom centre mesta Senec, ktorý vás chytí za srdce hneď od začiatku. Projekt o ktorom práve čítate sa volá Nová Tehelňa, a vyrastá na ploche približne 12 hektárov. V projekte Nová Tehelňa vyrastajú moderné rodinné domy, bytové domy, viladomy a taktiež nebytové priestory, ktoré zabezpečia občiasnkú vybavenosť. Milovníci prírody a zelene sa môžu tešiť na revitalizované jazierko s oddychovou zónou. Pre rodiny s deťmi bude k dispozícii škôlka, detské ihriská a potôčik pretekajúci celou lokalitou popri ktorom bude taktiež oddychová zóna. Váhate alebo porovnávate projekt s iným projektom ? Ak áno tak vám povieme 3 hlavné dôvody pre ktoré je tento projekt naozaj výnimočný. A tie ostatné dôvody vám povieme osobne na obhliadke. 1. Samotná poloha: Ako bolo spomenuté projekt sa nachádza v širšom centre mesta s pešou dostupnosťou kamkoľvek pre vás aj vaše deti. Do 5 minút chôdze to máte do Kauflandu alebo Lidl a do samotného centra na Lichnerovú ulicu alebo na autobusovú stanicu to máte do 10 minút. Jednou z najväčších výhod je pešia dostupnosť vašich detí do školy, ktorú zvládnu do 15 minút. 2. Dostupnosť do Bratislavy alebo Trnavy: Vďaka nedávno dokončenému diaľničnému privádzaču Blatné je zabezpečená bezproblémová, plynulý a rýchla dostupnosť do hlavného mesta ale do Trnavy. Konkrétne autom do Bratislavy je to približné 20 minút a do Trnavy 15 minút. Mesto Senec má veľmi dobre zabezpečenú aj vlakovú aj autobusovú dopravu do týchto miest. 3. Slnečné jazerá: Najväčšou dominantou mesta Senec sú obľúbené a turisticky vyhľadávané Slnečné jazerá, ktoré poskytujú možnosť relaxu a možnosť príjemne stráviť chvíle voľného času s rodinou a priateľmi. Cez horúce letné dni sa môžete okúpať a oddýchnuť si pri vode a v noci sa môžete zabaviť do skorého rána v podnikoch so živou hudbou a dobrým jedlom. Vybrať si môžete z 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových aj 4 izbových bytoch, ktoré budú v prevedení štandard s možnosťou vonkajšieho alebo vnútorného parkovacieho státia a taktiež s možnosťou výberu bytu s veľkou predzáhradkou alebo terasou. Zabezpečte si obhliadku ešte dnes a objavte všetky výhody, ktoré poskytuje bývanie v projekte Nová Tehelňa. Navštívte oficiálnu stránku projektu www.novatehelna.sk alebo zavolajte na tel. č. 0800 115 115 alebo nás navštívte na predajnom mieste na Lichnerovej ulici 33. Doplňujúce údaje: Balkón, bezpečnostné dvere, bezpečnostný systém, elektrina, kanalizácia, voda, plyn, bezproblémové parkovanie, výťah, vlaková stanica v blízkosti do 5minút Počet obytných miestností: 2 Typ kuchyne: spojená s obytnou izbou Terasa: 14 m² Energetický certifikát: A Rok kolaudácie: 2020 Stavebný materiál: tehlová Počet wc: 1 Okná: plastové Kúrenie: ústredné vykorovanie Možnosti športu v okolí: kúpalisko, thermal-kúpalisko, openair-kúpalisko, turistika, cykloturistika, rybačka, blízko les V blízkosti (do 5 minút): obchody, mestská doprava, jasle, škôlka, škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

102 166 €
2 085,02 €/m²

Broker Consulting, a. s.
2 izbový holobyt na predaj v Senci, zaujímavá lokalita, Žitavská ulica

2 izbový holobyt na predaj v Senci, zaujímavá lokalita, Žitavská ulica

Lokalita: Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, 2 izbový holobyt v lukratívnej časti Senca na Žitavskej ulici s plochou 61,5 m2. Byt má k dispozícii veľký balkón s plochou až 5,9 m2. Byt sa nachádza v radovej zástavbe na 1/1 poschodí v preferovanej lokalite 1 km od centra mesta a bol skolaudovaný v 6/2016. Jedná sa o tehlový holobyt vymaľovaný na bielo. V celom byte je položená kvalitná plávajúca podlaha, má osadené plastové okná s mikroventiláciou a teplým dištančným rámikom pre energeticky účinné okná. Dispozične byt pozostáva z predsiene s kuchynským kútom, kúpeľne a WC, obývačky a spálne so vstupom na balkón. Vykurovanie bytu je zabezpečené vlastným plynovým teplovodným kotlom PROTERM 25 KW KTV ktorý má veľmi nízke náklady na prevádzku. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto priamo pred dverami bytu. Byt je zabezpečený drevenými bezpečnostnými dverami. Nehnuteľnosť je možné prefinancovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vybavíme pre klienta zdarma. Doplňujúce údaje: Bezpečnostné dvere, nezariadený, bezproblémové parkovanie Počet obytných miestností: 2 Typ kuchyne: samostatná Poschodie: 1 z 1 Celkový počet miestností: 2 Balkón: 5,9 m² Rok kolaudácie: 2016 Stavebný materiál: tehlová Počet wc: 1 Počet kúpeľní: 1 Podlaha: plávajúca podlaha Okná: plastové Kúrenie: lokálne vykurovanie

99 500 €
1 631,15 €/m²

Broker Consulting, a. s.
Zariadený 2 - izbový byt s terasou - Novostavba

Zariadený 2 - izbový byt s terasou - Novostavba

Lokalita: Slávičia, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavne na ulici Slávičia v Senci. Byt o rozlohe 50m2 sa nachádza na prízemí bytového domu a disponuje aj terasou (predzáhradkou) o rozlohe 60m2. Dispozícia: Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa, izba a šatník. Byt sa predáva zariadený a vybavený spotrebičmi (chladnička, práčka, sušička, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, digestor, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, televízor, zariadený šatník, vstavaná skriňa v izbe a gauč vhodný na každodenné spanie). V byte je namontovaná aj klimatizácia. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto. Byt je k dispozícii IHNEĎ Cena nehnuteľnosti je 123.000,-Eur . Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863 Kompletné info aj tu: artegos.eu Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností. Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real? - Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. - Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. - V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma - Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863 Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu

123 000 €
2 460 €/m²

Artegos s.r.o.
Na predaj priestranný 2 izbový byt na Žitavskej ulici v Senci

Na predaj priestranný 2 izbový byt na Žitavskej ulici v Senci

Lokalita: Žitavská, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt na Žitavskej ulici v Senci v štádiu holobytu. Byt sa nachádza na 1. poshodí v 1 poschochových radových domoch.  Podlahová plocha je 61,5m2, prislúcha k nemu balkón 5,9m2 a parkovacie státie. Dispozícia: predsieň s kuchynským kútom, WC, kúpeľňa, obývačka aj spálňa sú s balkónom. Vstupné dvere drevené, bezpečnostné, okná plastové s teplým rámikom a mikroventiláciou. Úprava stien vápenno-cementová omietka Baumit. Podlaha je ukončená betónovým poterom pod ktorým sa nachádza PSE 80 mm a izolácia proti vlhkosti. Byt sa nachádza v krásnej lokalite iba 1km od centra mesta. Cena bytu je 99.900 vrátane kompletného právneho servisu a provízie pre RK.

99 900 €
1 637,70 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
1 2 3