Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Samaria Real s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Samaria Real s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: kad...
www.samariareal.sk
Adresa:
Hlavná 835/25
Šamorín
93101
Popis:
Nájdených 24 novostavieb
1 2
A máte odparkované

A máte odparkované

Lokalita: Gazdovský rad 7/A, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Spevnené plochy   Úžítková plocha: 12 m²

Ponúkame Vám na predaj parcelu / parkovacie miesto, Plocha: parcely 12 m2. Stav objektu: novostavba. Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu Výborná lokalita /viď. mapa/ Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

3 993 €
332,75 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ponuka ktorá prekvapí

Ponuka ktorá prekvapí

Lokalita: Neratovické namestie, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso priestorovo /250m2/ riešený 5 izbový rodinný dom. Kvalitná stavba, zaujímavo dispozične riešený s veľkým potenciálom v kludnej a tichej lokalite, poskytujúci dostatok priestoru a súkromia. Ak ste mali takúto predstavu o svojom budúcom bývaní, práve ste ho našli. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, v plnom počte a pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosť si ich pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach úverov. Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

198 000 €

Samaria Real s.r.o.
Celoročná rekreácia - bývanie

Celoročná rekreácia - bývanie

Lokalita: Hamuliakovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 85 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom /celoročne obývaná chata/, v Hamuliakove v tichej časti pod hrádzou, oddych, cyklistika. Dom je stave holodomu. Kúrenie /podlahové s termostatom v každej izbe/. Teplá voda - elektrický bojler. Dve izby, obývačka spojená s kuchyňou, s výstupom na terasu. Kúpeľňa spolu s wc a samostatné wc. Voda - navŕtaná studňa. Odpad - žumpa. Prístup - spoločný podiel na prístupovej ceste. Dom je zateplený, okná - 5 komorové, strešná krytina - škridla. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

118 500 €
1 394,12 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Výhodná ponuka, priestor č. 2

Výhodná ponuka, priestor č. 2

Lokalita: Dunajská, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Iné prevádzkové priestory   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor v Šamoríne, ulica: Dunajská /v budove novej telocvični/. Priestor č.2 - Plocha cca 60m2. Ideálne priestory – kozmetický salón, nechtové štúdio a pod., Cena za prenájom je vrátane energii. Počiatočné náklady v deň podpisu nájomnej zmluvy: Nájomné - 500€ Depozit - 500€ RK - 500€ Spolu - 1500€ Ak ste mali takúto predstavu o svojom prenájme priestorov, tak ste ju práve našli. Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu, Výborná lokalita /viď. mapa/ Podrobnosti ohľadom prenájmu a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

500 €/mes.
8,33 €/m²/mes.

Samaria Real s.r.o.
DOM V RAJKE

DOM V RAJKE

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v obci: Rajka /Maďarsko/. Dom v tichej lokalite. Pozemok: 928 m2. K pozemku prislúchajú 2 x parkovacie miesta /prístrešok/. Vybavenie domu: Kuchynská linka na mieru, klimatizácia, krb, dlažba, plávajúca podlaha, vstavané skrine, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa zo sprchovacím kútom. Kúrenie: plynové aj pevné palivo. Mesačné náklady: asi 60.- € pri 2 osobách. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

169 000 €
1 495,58 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ešte neskolaudovaný

Ešte neskolaudovaný

Lokalita: Úzka, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám v Šamoríne, ulica: Úzka, mestská časť: Čilistov, na predaj 3 izbový dom, Kúrenie, elektrika, žumpa, mestská voda. Pozemok: 354m2 Obytná plocha: 90m2 Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu, Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva

128 821 €
1 431,34 €/m²

Samaria Real s.r.o.
NEZAVÁHAJTE!!!

NEZAVÁHAJTE!!!

Lokalita: Nevädzova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave – Ružinov, Ulica: Nevädzová ulica - NOVOSTAVBA "RETRO" , na 6. poschodí, výťah. Prenajíma sa zariadený tak ako je na fotografiách. K bytu je možné prenajať aj garáž za 50€/mes Voľný ihneď. Pohodové bývanie v tichej časti, byt je pripravený vyhovieť vaším požiadavkám. Počiatočné náklady v deň podpisu nájomnej zmluvy: Nájomné - 750€ Depozit - 750€ RK - 750€ Spolu - 2250€ Ak ste mali takúto predstavu o svojom prenájme, tak ste ho práve našli. Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu, Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

750 €/mes.

Samaria Real s.r.o.
Komorné bývanie - výhodná cena

Komorné bývanie - výhodná cena

Lokalita: Prvá, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, novostavba, murovaná pivnica 10m2 vo vlastníctve, tiché komorné byvanie. Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu Výborná lokalita /viď. mapa/ Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, v plnom počte a pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosť si ich pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk /označiť, ctrl C, otvoriť vyhľadávač Google, ctrl V / alebo napísať do vyhľadávača / samariareal.sk / Ak zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

68 000 €
1 658,54 €/m²

Samaria Real s.r.o.
2X DOMY NA JEDNOM POZEMKU

2X DOMY NA JEDNOM POZEMKU

Lokalita: Pod Záhradami, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám v Šamoríne, 2x domy na jednom pozemku, 1x 3 izb., 1x 2 izb., ulica: Pod Záhradami, tiché, kludné prostredie, vyhľadávaná lokalita, domy novostavby. Pozemok: 482m2 1. dom - Obytná plocha : 80m2 2. dom - Obytná plocha : 50m2 Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

174 000 €

Samaria Real s.r.o.
DOM - A - B - NEZAVÁHAJTE !!!!

DOM - A - B - NEZAVÁHAJTE !!!!

Lokalita: Veľké Blahovo (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame Vám v obci Veľké Blahovo, na predaj vo výbornej lokalite, dva 4 izbová domy –polovina dvoj domu – A, B, ako HOLODOM. Kúrenie je podlahové elektrické s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom, vodovod, žumpa s prípravou na kanalizáciu. Veľké a priestranné samostatné izby, priestranná obývacia izba z výstupom na terasu a to všetko vo veľmi zaujímavej cenovej ponuke. Zahájená výstavba domov, máte možnosť rezervácie budúcej stavby čo vám umožní navrhnúť výbavu domu aj použité materiáli. Dom ktorý mate možnosť zarezervovať sa bude odovzdávať v dvoch variantoch. A Pozemok: 397m2 Obytná plocha: 84m2, Terasa: 10m2 B Pozemok: 397m2 Obytná plocha: 84m2, Terasa: 10m2 HOLODOM – biela farba, interiér, exteriér, oplotenie pozemku zadné, oddelovacie aj predné. Dlažba - terasa a v prednej časti až ku vchodu do domu, vrátane parkovacích miest. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová

105 501 €
1 255,96 €/m²

Samaria Real s.r.o.
ŠTANDARD aj S PREDZÁHRADKOU

ŠTANDARD aj S PREDZÁHRADKOU

Lokalita: Čakany (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj 3 izbový mezonetový byt v bytovom dome, v obci: Čakany, novostavba, Pezinská tehla, CENA je za dokončený v stave ŠTANDARD - bez kuchynskej linky, 2x WC, podlahové kúrenie, terasa, pred záhradka, žumpa, mestská voda, tiché prostredia, s možnosťou dokúpiť garáž. Podlahová plocha: 80 m2 Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

102 102 €
1 379,76 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Jeden z mála

Jeden z mála

Lokalita: Košariská, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 140 m²

Ponúkame Vám v obci Dunajská Lužná v časti Nové Košariská, na predaj 3izb byt v rodinnom dome. RD bol postavený roku 2008. Dispozičné riešenie bytu je: predsieň, samostatné WC, kúpeľne, kuchyňa, obývacia izba s výstupom na terasu a do záhrady, dve spálne a šatník. Okna sú drevené. Vykurovanie radiátormi, plynový kotol. Byt je vybavený klimatizáciou aj alarmom. K bytu prislúcha záhrada s vlastnou studňou a krytou terasou a dve parkovacie miesta. Cena nehnuteľnosti je konečná. Zastavaná plocha m2: 140 Konštrukcia domu: Ytong Skolaudovaný v roku: 2008 Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Studňa Kúrenie: Plynové Garáž: Parkovacie státie 2x Alarm: Áno Počet bytov v dome: 2 Vybavenie domu: Klimatizácia, Terasa Terasa: Áno Korektná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

142 400 €
1 017,14 €/m²

Samaria Real s.r.o.
PONUKA KTORÁ ZAUJME

PONUKA KTORÁ ZAUJME

Lokalita: Kyselica (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, v obci: Kyselica Dom sa predáva buď v stave HOLODOM za cenu 128.000.-€, alebo dokončený bez kuch. linky za 138.000-.€ Elektrické kúrenie – DEVI, kompletná elektrika, čidlá, zásuvky, vypínače, rozvody internetu, príprava na krb, vlastná voda, žumpa, zámkova dlažba. Pozemok: 600m2 Obytná plocha: 110m2 Terasa: 20m2 Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

128 000 €
1 163,64 €/m²

Samaria Real s.r.o.
KOREKTNÁ PONUKA

KOREKTNÁ PONUKA

Lokalita: ., Horná Potôň (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame Vám v obci Horná Potôň, na predaj 3 izbový rodinný dom /polovina dvojdomu/, novostavba. Pozemok oplotený. Vykurovanie plynové. CENA je za dokončený dom, bez kuchynskej linky. Pozemok: 288m2 Zastavaná plocha: 93m2 Jedinečná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

88 000 €
946,24 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Neváhajte!!!

Neváhajte!!!

Lokalita: Kyselica (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, v obci: Kyselica, dom je napojený na všetky IS, okrem plynu, podlahové kúrenie DEVI, čiastočne podpivničený. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pozemok: 500m2 Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

125 521 €
1 569,01 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Výrobná, Sklad, Logistika

Výrobná, Sklad, Logistika

Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 1000 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť /Hala/ 1000m2, výrobná, skladovacia, logistika, prípadne na iné využitie podľa vašej potreby a prislúchajúci pozemok o rozlohe 7600m2v Dunakiliti – Maďarsko. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

350 000 €
350 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ubytovanie - pozemok

Ubytovanie - pozemok

Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 12300 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, zastavaná plocha 350m2 na prislúchajúcom pozemku 12300m2 v Dunakiliti - Maďarsko, vhodná ako ubytovňa, neďaleko je výrobný podnik, možnosť ubytovať pracovníkov. Prípadne na iné využitie. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

246 000 €
20 €/m²

Samaria Real s.r.o.
VÝNIMOČNÝ

VÝNIMOČNÝ

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame Vám v obci Lehnice, časť Sasa, na predaj v novej lokalite, 4 izbový dom. Pozemok: 727 m2 Zastavaná plocha: 122 m2 Úžitková plocha: 214 Dispozícia domu: Hala, chodba, Kuchyňa,, 3 x spálňa, 2x kúpeľňa +WC, 2x šatník, Krb, technické miestnosti. 2 x solárny systém , teplovodný + elektricky. Kúrenie je elektrické aj plynové s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. Inžinierske siete plus: Plyn, elektrika, Studňa, závlahový systém, kamerový systém, Generálny kľuč, elektrické brány + ovládanie, zastrešené terasy s osvetlením. Vykurovaná Garáž: 32 m2. Myslím že opisu by stačilo. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

283 382 €
2 322,80 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Výnimočná príležitosť

Výnimočná príležitosť

Lokalita: Krivá, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Ponúkame Vám v obci Šamorín, časť Mliečno, na predaj 4 izbový rodinný dom. Samostatne stojací dom, skolaudovaný v roku 2005. Dispozične je riešený: 3 izby, obývacia izba s krbom, kuchyňa, kuchynská linka zo vstavanými spotrebičmi, technická miestnosť, šatník, kúpeľňa (WC, bidet, vaňa, sprcha, umývadlo). Dom je napojený na všetky IS. Korektná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Pozemok: 696m2 Obytná plocha:160m2 Garáž: 50m2 Úžitková plocha: 210m2 Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

230 000 €
1 095,24 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Nezaváhajte!!!

Nezaváhajte!!!

Lokalita: Rohovce (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom v obci Rohovce. Konštrukcia objektu: tehlová, Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové, s termostatom v každej izbe. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie. Pozemok: 521m2 Úžitková plocha: 115m2, Zastavaná plocha: 150m2 Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

130 000 €
1 130,43 €/m²

Samaria Real s.r.o.
1 2