Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Samaria Real s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Samaria Real s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: kad...
www.samariareal.sk
Adresa:
Hlavná 835/25
Šamorín
93101
Popis:
Nájdených 32 novostavieb
1 2
PONUKA KTORÁ ZAUJME

PONUKA KTORÁ ZAUJME

Lokalita: Dolné Janíky, Janíky (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

Ponúkame Vám 4 izbový Dom, sa nachádza v obci Dolné Janíky, 20km od BA, 15km od Šamorína a Senca v tichom prostredí, kludné bývanie, rýchla dostupnosť a veľmi dobre cestovanie aj SAD. Vstupné dvere a okná plastové. Vo vstupnej chodbe, kúpeľni a WC, keramická dlažba, v ostatných miestnostiach parkety. Rozloha parcely.: 510m2. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

149 000 €
925,47 €/m²

Samaria Real s.r.o.
REKONŠTRUKCIA - NOVOSTAVBA

REKONŠTRUKCIA - NOVOSTAVBA

Lokalita: Júliusa Lörincza, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame v Dunajskej Strede, na ulici: Júliusa Lörincza, 3 izbové byty. Byty sa nachádzajú 3 poschodovom obytnom dome, bez výťahu. Celková výmera je 68m2, Dom aj byty si prešli kompletnou rekonštrukciou, nové elektrické rozvody, omietky, podlahy, okná, vstupné brány, zateplenie, nová fasáda. Byty sa ponúkajú v Štandarde: interiérové dvere, zárubne, laminátová podlaha, obklad, dlažba, sanita, vaňa, umývadlo, toaleta, vodovodné batérie. Bez kuchynskej linky. Okná sú plastové. Cenová ponuka bytov: Prízemný byt - 55.000€ 1. poschodie – 57.000€ 2. poschodie – 57.000€ 3. poschodie – 55.000€ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

55 000 €

Samaria Real s.r.o.
Korektná ponuka

Korektná ponuka

Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame Vám v obci Dunajská Lužná v časti Nová Lipnica, na predaj 3izb byt v rodinnom dome. RD bol postavený roku 2006. Byt je na prízemí. Dispozičné riešenie bytu je: predsieň, samostatné WC, kúpeľne, kuchyňa, obývacia izba s výstupom na terasu a do záhrady, dve spálne a šatník. K bytu prislúcha záhrada s rozlohou 455m2. Cena nehnuteľnosti je konečná. Zastavaná plocha: 127m2 Plocha pozemku: 455m2 Korektná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

143 000 €
1 125,98 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ponuka ktorá zaujme

Ponuka ktorá zaujme

Lokalita: Kyselica (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, v obci: Kyselica, dom je napojený na všetky IS, okrem plynu, podlahové kúrenie DEVI, čiastočne podpivničený. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pozemok: 600m2 Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

120 021 €
1 500,26 €/m²

Samaria Real s.r.o.
REZERVOVANÉ

REZERVOVANÉ

Lokalita: Kolónia, Michal na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

Ponúkame Vám v obci Michal na Ostrove, časť: Kolónia, na predaj 4 izbový rodinný dom, novostavba, kompletne dokončená tak ako vidno na priložených fotografiách. Jedinečná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Výborná lokalita /viď. mapa/ Pozemok plocha: 538m2 Zastavaná plocha: 150m2 Zádverie: 3,98 Spálňa rodičov: 14.44 Kúpeľňa 1: 5,05 (sprchový kút, WC, umývadlo) Špajza: 3.80 Kuchyňa: 11,70 Chodba: 5,60 Obývacia izba, jedáleň, : 30,76 Detská izba: 11,55 Chodba: 2,98 Kúpeľňa 2: 4,89 (vaňa, WC, umývadlo) Detská izba: 13,18 Technická miestnosť: 2,40 (Wc,umyvadlo) Vlastná žumpa 12 m3 Vlastná Studňa Záhradný domček : 8 m2 Bodové osvetlenie okolo domu Videovratnik Podkrovie - ukladací priestor Vstavaná kuchynská linka, vstavaný nábytok v spalní a v zadveri Plastové okna-trojsklo Pred príprava na alarm Pred príprava na krb - izolácia: steny 15cm polystyrén, podlaha 10cm polystyrén, strop 35cm minerálna vlna - kúrenie: podlahové, elektrické s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne - parkovacie státia na dve autá zo zámkovej dlažby - prekrytá terasa o výmere 13 m2 - teplá voda 120l bojler - bezpečnostné vchodové dvere Rok výstavby: 2018 Pozemok je slnečný, upravené a komplet oplotené zo všetkých strán. Obec sa nachádza iba 4 km od okresného mesta Dunajská Streda, má výbornú dostupnosť. Trojkilometrová cesta vedie k ceste I. triedy 63. Obec je vzdialená od hlavného mesta len na 35 km. Od obce je iba na pár kilometrov Slovakia ring, Malkia park. Obec má výbornú občiansku vybavenosť, nachádza sa v nej materská škôlka, potraviny, kvetinárstvo, ihrisko pre deti, futbalové ihrisko, kaderníctvo... V obci je autobusová zastávka a vlaková stanica - RegioJet (priame napojenie na Dunajskú Stredu alebo Bratislavu). Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

143 000 €
1 211,86 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West – BYT: G – B4.4.

Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West – BYT: G – B4.4.

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 2 izbový byt

Ponúkame na predaj 2izb. Byt v komplexe GALANTA WEST nachádzajúci sa v bytovom dome „G“ na 4 nadzemnom podlaží. Nakoľko bytový dom má kolaudáciu naplánovanú na koniec tohto roku je tu ešte jedinečná možnosť vybrať si materiály štandardu bytu. Byt pozostáva z celkovej rozlohy 42,02 m2 z tejto plochy tvorí 2,43 m2 balkón. V štandarde bytu sú obklady a dlažby, parkety, dvere vrátane zárubní, sanita. Vchodové dvere sú Bezpečnostné s 3 bodovým uzamykaním. Okná sú 6 rsp. 7 komorové, parapetné dosky z vonku hliník a vnútro plast. Bytový dom je vybavený výťahom a podzemnými ako aj vonkajšími parkovacími miestami, ktoré je ešte možné dokúpiť. Komplex svojou modernou architektúrou ponúka moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti nájdete škôlku, školu, gymnázium, poštu, knižnicu ako aj nákupné centrum. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk

64 000 €

Samaria Real s.r.o.
Pomer cena kvalita

Pomer cena kvalita

Lokalita: ., Horná Potôň (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

Ponúkame Vám v obci Horná Potôň, na predaj 4 izbový rodinný dom /montovaný/, novostavba. Pozemok oplotený, posuvná brána, zámková dlažba /tak ako vidno na priložených fotografiách/. Inžinierske siete: voda, elektrika, žumpa. Vykurovanie el. podlahové. Pozemok: 829m2 Obytná plocha:106m2 Zastavaná plocha: 119m2 Jedinečná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

148 000 €
1 396,23 €/m²

Samaria Real s.r.o.
BYT - C

BYT - C

Lokalita: ., Štvrtok na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame Vám v Štvrtku na Ostrove, nadštandardný 4 izbový byt. Byt sa nachádza v dvojpodlažnom rodinnom dome s 3 samostatnými bytovými. Celková plocha bytu je 125,57m2, 16m2 terasa a predzáhradka. Byt má samostatný vchod s predsieňou, byt má kuchyňu spojenú s obývačkou, 3 samostatné izby, technickú miestnosť, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC, Spálne v 4 izbových bytoch sú na viac vybavené samostatnou kúpeľnou s toaletou. . Kúrenie podlahové, nízke mesačné náklady. Súčasťou bytu je veľká terasa, záhrada a 2 parkovacie miesta priamo pred domom. Byt predávame v štandarde, ktorého súčasťou sú podlahy v celom byte, zárubne s interiérovými dverami, kompletne zariadená kúpeľňa, obklady a sanita. V prípade záujmu je možné byt kompletne zariadiť podľa vašej požiadavky. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

185 990 €
1 487,92 €/m²

Samaria Real s.r.o.
BYT - B

BYT - B

Lokalita: ., Štvrtok na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

Ponúkame Vám v Štvrtku na Ostrove, nadštandardný 3 izbový byt. Byt sa nachádza v dvojpodlažnom rodinnom dome s 3 samostatnými bytovými. Celková plocha bytu je 94,98m2, 16m2 terasa a predzáhradka. Byt má samostatný vchod s predsieňou, byt má kuchyňu spojenú s obývačkou, 2 samostatné izby, technickú miestnosť, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC. Kúrenie podlahové, nízke mesačné náklady. Súčasťou bytu je veľká terasa, záhrada a 2 parkovacie miesta priamo pred domom. Byt predávame v štandarde, ktorého súčasťou sú podlahy v celom byte, zárubne s interiérovými dverami, kompletne zariadená kúpeľňa, obklady a sanita. V prípade záujmu je možné byt kompletne zariadiť podľa vašej požiadavky. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva

154 990 €
1 648,83 €/m²

Samaria Real s.r.o.
BYT - A

BYT - A

Lokalita: ., Štvrtok na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 106 m²

Ponúkame Vám v Štvrtku na Ostrove, nadštandardný 4 izbový byt. Byt sa nachádza v dvojpodlažnom rodinnom dome s 3 samostatnými bytovými. Celková plocha bytu je 106,65m2, 16m2 terasa a pred záhradka. Byt má samostatný vchod s predsieňou, byt má kuchyňu spojenú s obývačkou, 3 samostatné izby, technickú miestnosť, kúpeľňu s vaňou, samostatné WC. Kúrenie podlahové, nízke mesačné náklady. Súčasťou bytu je veľká terasa, záhrada a 2 parkovacie miesta priamo pred domom. Byt predávame v štandarde, ktorého súčasťou sú podlahy v celom byte, zárubne s interiérovými dverami, kompletne zariadená kúpeľňa, obklady a sanita. V prípade záujmu je možné byt kompletne zariadiť podľa vašej požiadavky. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

169 990 €
1 603,68 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Nezaváhajte!!!

Nezaváhajte!!!

Lokalita: Rohovce (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 115 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom v obci Rohovce. Konštrukcia objektu: tehlová, Okná: plastové. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: podlahové, s termostatom v každej izbe. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie. Pozemok: 521m2 Úžitková plocha: 115m2, Zastavaná plocha: 150m2 Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

131 500 €
1 143,48 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Jeden z mála

Jeden z mála

Lokalita: Košariská, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 140 m²

Ponúkame Vám v obci Dunajská Lužná v časti Nové Košariská, na predaj 3izb byt v rodinnom dome. RD bol postavený roku 2008. Dispozičné riešenie bytu je: predsieň, samostatné WC, kúpeľne, kuchyňa, obývacia izba s výstupom na terasu a do záhrady, dve spálne a šatník. Okna sú drevené. Vykurovanie radiátormi, plynový kotol. Byt je vybavený klimatizáciou aj alarmom. K bytu prislúcha záhrada s vlastnou studňou a krytou terasou a dve parkovacie miesta. Cena nehnuteľnosti je konečná. Zastavaná plocha m2: 140 Konštrukcia domu: Ytong Skolaudovaný v roku: 2008 Inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Kanalizácia, Studňa Kúrenie: Plynové Garáž: Parkovacie státie 2x Alarm: Áno Počet bytov v dome: 2 Vybavenie domu: Klimatizácia, Terasa Terasa: Áno Korektná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

142 400 €
1 017,14 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Výnimočná príležitosť

Výnimočná príležitosť

Lokalita: Krivá, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Ponúkame Vám v obci Šamorín, časť Mliečno, na predaj 4 izbový rodinný dom. Samostatne stojací dom, skolaudovaný v roku 2005. Dispozične je riešený: 3 izby, obývacia izba s krbom, kuchyňa, kuchynská linka zo vstavanými spotrebičmi, technická miestnosť, šatník, kúpeľňa (WC, bidet, vaňa, sprcha, umývadlo). Dom je napojený na všetky IS. Korektná ponuka vzhľadom na pomer cena kvalita. Pozemok: 696m2 Obytná plocha:160m2 Garáž: 50m2 Úžitková plocha: 210m2 Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

230 000 €
1 095,24 €/m²

Samaria Real s.r.o.
VÝNIMOČNÝ

VÝNIMOČNÝ

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame Vám v obci Lehnice, časť Sasa, na predaj v novej lokalite, 4 izbový dom. Pozemok: 727 m2 Zastavaná plocha: 122 m2 Úžitková plocha: 214 Dispozícia domu: Hala, chodba, Kuchyňa,, 3 x spálňa, 2x kúpeľňa +WC, 2x šatník, Krb, technické miestnosti. 2 x solárny systém , teplovodný + elektricky. Kúrenie je elektrické aj plynové s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. Inžinierske siete plus: Plyn, elektrika, Studňa, závlahový systém, kamerový systém, Generálny kľuč, elektrické brány + ovládanie, zastrešené terasy s osvetlením. Vykurovaná Garáž: 32 m2. Myslím že opisu by stačilo. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

283 382 €
2 322,80 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West - BYT: G – B5.4.

Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West - BYT: G – B5.4.

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame na predaj 2izb. Byt v komplexe GALANTA WEST nachádzajúci sa v bytovom dome „G“ na 5 nadzemnom podlaží. Nakoľko bytový dom má kolaudáciu naplánovanú na koniec tohto roku je tu ešte jedinečná možnosť vybrať si materiály štandardu bytu. Byt pozostáva z celkovej rozlohy 42,77 m2 z tejto plochy tvorí 3,18 m2 balkón. V štandarde bytu sú obklady a dlažby, parkety, dvere vrátane zárubní, sanita. Vchodové dvere sú Bezpečnostné s 3 bodovým uzamykaním. Okná sú 6 rsp. 7 komorové, parapetné dosky z vonku hliník a vnútro plast. Bytový dom je vybavený výťahom a podzemnými ako aj vonkajšími parkovacími miestami, ktoré je ešte možné dokúpiť. Komplex svojou modernou architektúrou ponúka moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti nájdete škôlku, školu, gymnázium, poštu, knižnicu ako aj nákupné centrum. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk

64 000 €
1 488,37 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West - BYT: G – B6.4

Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West - BYT: G – B6.4

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Ponúkame na predaj 2izb. Byt v komplexe GALANTA WEST nachádzajúci sa v bytovom dome „G“ na 6 nadzemnom podlaží. Nakoľko bytový dom má kolaudáciu naplánovanú na koniec tohto roku je tu ešte jedinečná možnosť vybrať si materiály štandardu bytu. Byt pozostáva z celkovej rozlohy 42,02 m2 z tejto plochy tvorí 2,43 m2 balkón. V štandarde bytu sú obklady a dlažby, parkety, dvere vrátane zárubní, sanita. Vchodové dvere sú Bezpečnostné s 3 bodovým uzamykaním. Okná sú 6 rsp. 7 komorové, parapetné dosky z vonku hliník a vnútro plast. Bytový dom je vybavený výťahom a podzemnými ako aj vonkajšími parkovacími miestami, ktoré je ešte možné dokúpiť. Komplex svojou modernou architektúrou ponúka moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti nájdete škôlku, školu, gymnázium, poštu, knižnicu ako aj nákupné centrum. Súčasťou ceny nehnuteľnosti je provízia. realitný a právny servis a štandardné poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk

64 000 €
1 523,81 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West - BYT: H – B5.4.

Ideálna príležitosť, 2izbový byt v Galanta West - BYT: H – B5.4.

Lokalita: Galanta (Galanta)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 43 m²

Ponúkame na predaj 2izb. Byt v komplexe GALANTA WEST nachádzajúci sa v bytovom dome „H“ na 5 nadzemnom podlaží. Nakoľko bytový dom má kolaudáciu naplánovanú na jeseň tohto roku je tu ešte jedinečná možnosť vybrať si materiály štandardu bytu. Byt pozostáva z celkovej rozlohy 42,77 m2 z tejto plochy tvorí 3,18 m2 balkón. V štandarde bytu sú obklady a dlažby, parkety, dvere vrátane zárubní, sanita. Vchodové dvere sú Bezpečnostné s 3 bodovým uzamykaním. Okná sú 6 rsp. 7 komorové, parapetné dosky z vonku hliník a vnútro plast. Bytový dom je vybavený výťahom a podzemnými ako aj vonkajšími parkovacími miestami, ktoré je ešte možné dokúpiť. Komplex svojou modernou architektúrou ponúka moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti nájdete škôlku, školu, gymnázium, poštu, knižnicu ako aj nákupné centrum. Súčasťou ceny nehnuteľnosti je provízia. realitný a právny servis a štandardné poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca množstvom úspešných úverov. Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk

64 000 €
1 488,37 €/m²

Samaria Real s.r.o.
ŠTANDARD aj S PREDZÁHRADKOU

ŠTANDARD aj S PREDZÁHRADKOU

Lokalita: Čakany (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame na predaj 3 izbový mezonetový byt v bytovom dome, v obci: Čakany, novostavba, Pezinská tehla, CENA je za dokončený v stave ŠTANDARD - bez kuchynskej linky, 2x WC, podlahové kúrenie, terasa, pred záhradka, žumpa, mestská voda, tiché prostredia, s možnosťou dokúpiť garáž. Podlahová plocha: 80 m2 Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

102 102 €
1 379,76 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Znížená cena!!!

Znížená cena!!!

Lokalita: Dolné Janíky, Janíky (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame Vám 4 izbový Dom, sa nachádza v obci Dolné Janíky, 20km od BA, 15km od Šamorína a Senca v tichom prostredí, kludné bývanie, rýchla dostupnosť a veľmi dobre cestovanie aj SAD Rozloha parcely.: 785 m2. Dom 4 izbový nízko energeticky montovaný dom typu bungalov, skolaudovaná v r 2008, zateplený 6 cm polystyrénom, strecha - Bramac. Vstupné dvere a okná plastové. Vo vstupnej chodbe, kúpeľni a WC, keramická dlažba, v ostatných miestnostiach parkety. Vykurovanie a úprava TÚV plynovým kotlom, radiátorové kúrenie. V obývacej izbe krb s teplovzdušnými rozvodmi kúrenia do všetkých izieb. Z komory výstup hore na povalu s veľkým úložným priestorom. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž, letná kuchyňa, murovaná voliéra pre psov s podlahovým kúrením a pivnica s vŕtanou studňou 14m, ČOV, plyn, elektrina, (mestská voda a kanalizácia je na hranici pozemku). Dom aj pozemok je veľmi pekne upravený s veľkým množstvom okrasných rastlín, skaliek a pestovaným trávnikom. Obytná plocha domu 122m2, terasa 25m2, garáž 30m2, letná kuchyňa s pergolou 30m2, pivnica 15m2, voliéra pre psov cca 10m2 Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

140 000 €
1 147,54 €/m²

Samaria Real s.r.o.
DOM V RAJKE

DOM V RAJKE

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu v obci: Rajka /Maďarsko/. Dom v tichej lokalite. Pozemok: 928 m2. K pozemku prislúchajú 2 x parkovacie miesta /prístrešok/. Vybavenie domu: Kuchynská linka na mieru, klimatizácia, krb, dlažba, plávajúca podlaha, vstavané skrine, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa zo sprchovacím kútom. Kúrenie: plynové aj pevné palivo. Mesačné náklady: asi 60.- € pri 2 osobách. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

175 000 €
1 548,67 €/m²

Samaria Real s.r.o.
1 2