Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Samaria Real s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Samaria Real s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: kad...
www.samariareal.sk
Adresa:
Hlavná 835/25
Šamorín
93101
Popis:
Nájdených 7 novostavieb
PRED DOKONČENÍM - 4 IZB. HOLODOM

PRED DOKONČENÍM - 4 IZB. HOLODOM

Lokalita: Trnávka, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame Vám v obci Trnávka, na predaj 4 izbový dom, časť dvoj - domu. Stavba z Pezinskej tehly, polystyrén 15cm, V dome je kompletná elektroinštalácia, zásuvky, vypínače, plastové okná 3 sklo, podlahové elektrické kúrenie DEVI s termostatom v každej miestnosti. Výborná lokalita, dobrá dostupnosť. Dokončenie do štandardu - 10 000,-€ s DPH Pozemok: 301m2 Obytná plocha: 110m2 Zastavaná plocha: 118m2 Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

149 000 €
1 354,55 €/m²

Samaria Real s.r.o.
UŽ STAVIAME - V PONUKE 20 BYTOV !!!

UŽ STAVIAME - V PONUKE 20 BYTOV !!!

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame Vám v obci Hviezdoslavov, na predaj moderný 4 izbový byt - mezonet /90m2/ s pozemkom v rodinnom dome. V ponuke je 20 BYTOVÝCH JEDNOTIEK !!! Veľkosť pozemkov ktorá náleží k bytu a bude spresnená podľa GP Uverejnené fotografie sú ilustračné, nehnuteľnosť bude vyzerať tak ako je na nich vidno, momentálne sme v štádiu zahájenia stavby Platobné podmienky: Pri podpise zmluvy je treba zložiť zálohu 10% z celkovej ceny bytu Cena bytu v stave HOLODOM / BYT: Viď, druhý obrázok ŠTANDARD: Dokončenie do štandardu je v cene cca 10.000,-€ materiál podľa vlastného výberu. ( podlahy, dvere, zárubne, sanita, dlažby a obklady, bez kuchynskej linky ) Stavba -tehla 30cm, zateplenie 150 mm polystyrén Strecha - škridla Terran Okná - 3 sklo, príprava pre vonkajšie žalúzie Inžinierske siete, mestská voda / kanalizácia Vybavenosť bytov: Podlahové elektrické kúrenie, regulácia - dotykový displej v každej miestnosti samostatne, Pripojenie na internet optický kábel, príprava pre alarm a video vrátnika Okolie: Zámkové dlažby, chodníky, 2 parkovacie miesta, kompletné oplotenie, okrem predného oplotenia Príprava pre El. vstupnú bránu Tak ako vidno na fotografiách Dostupnosť denných a pracovných aktivít je zabezpečená aj komfortným vlakovým spojom REGIOJET s trasou Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytových domov v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

170 500 €
1 894,44 €/m²

Samaria Real s.r.o.
URČITE ZAUJME !!!

URČITE ZAUJME !!!

Lokalita: Kráľovianky 91, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt

Ponúkame Vám na prenájom, 3izbový byt v dome aj zo záhradkou v Kraľoviankach, tichá ulička /nie sídlisko/, pohodové bývanie, výborná lokalita, slušný susedia, byt je pripravený vyhovieť vaším požiadavkám, všetko tak ako je vidno na fotografiách. Cena za prenájom je vrátane energii. Obytná plocha: 132m2 Počiatočné náklady v deň podpisu nájomnej zmluvy: Nájomné 1 000 €/mesiac Depozit - 1000.-€ RK - 1000.-€ Spolu - 3000.-€ Ak ste mali takúto predstavu o svojom prenájme, tak ste ho práve našli. Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu, Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

1 000 €/mes.

Samaria Real s.r.o.
Výrobná, Sklad, Logistika

Výrobná, Sklad, Logistika

Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 1000 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť /Hala/ 1000m2, výrobná, skladovacia, logistika, prípadne na iné využitie podľa vašej potreby a prislúchajúci pozemok o rozlohe 7600m2v Dunakiliti – Maďarsko. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

350 000 €
350 €/m²

Samaria Real s.r.o.
Ubytovanie - pozemok

Ubytovanie - pozemok

Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 12300 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, zastavaná plocha 350m2 na prislúchajúcom pozemku 12300m2 v Dunakiliti - Maďarsko, vhodná ako ubytovňa, neďaleko je výrobný podnik, možnosť ubytovať pracovníkov. Prípadne na iné využitie. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

246 000 €
20 €/m²

Samaria Real s.r.o.
VÝNIMOČNÝ

VÝNIMOČNÝ

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 122 m²

Ponúkame Vám v obci Lehnice, časť Sasa, na predaj v novej lokalite, 4 izbový dom. Pozemok: 727 m2 Zastavaná plocha: 122 m2 Úžitková plocha: 214 Dispozícia domu: Hala, chodba, Kuchyňa,, 3 x spálňa, 2x kúpeľňa +WC, 2x šatník, Krb, technické miestnosti. 2 x solárny systém , teplovodný + elektricky. Kúrenie je elektrické aj plynové s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. Inžinierske siete plus: Plyn, elektrika, Studňa, závlahový systém, kamerový systém, Generálny kľuč, elektrické brány + ovládanie, zastrešené terasy s osvetlením. Vykurovaná Garáž: 32 m2. Myslím že opisu by stačilo. Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich hypotekárnych špecialistov. Vypracujú pre Vás hypotekárny úver, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, taký ktorý vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach úverov. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal.sk (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal.sk ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

283 382 €
2 322,80 €/m²

Samaria Real s.r.o.
UŽ KONČÍME!!!

UŽ KONČÍME!!!

Lokalita: Lipová, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt

Ponúkame Vám v Šamoríne, mestská časť: Čilistov, na predaj 4 izbový dom, vo výstavbe Pozemok: 406m2 Obytná plocha: 115m2 Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť ponúk s tohto segmentu, Výborná lokalita /viď. mapa/ Ak Vás zaujalo treba si ponuku prísť pozrieť a všetko podstatné sa dozviete pri obhliadke na ktorú Vás týmto srdečne pozývam Pri kúpe tejto nehnuteľnosti, máte zdarma všetky právne a realitné služby spojené s týmto úkonom. Pri financovaní kúpy nehnuteľnosti, Vám ponúkame bezplatné služby svojich špecialistov. Vypracujú pre Vás HÚ, presne podľa vašej potreby, v ktorejkoľvek banke, takú ktorá vám umožní kúpu nehnuteľnosti za čo najvýhodnejších finančných podmienok. Pre bezproblémový priebeh, vrelo odporúčam – overená spolupráca v desiatkach HÚ. Možnosti niektorých realitných portálov sú obmedzené a zobrazuje sa na nich len určitý počet fotografii, pre lepší prehľad o ponúkanej nehnuteľnosti /prípadne iných/ si ju pozrite na internetovej stránke: samariareal (otvoriť vyhľadávač Google, napísať do vyhľadávača - samariareal ) Prajem príjemný deň Maria Kadvanová Naše motto: Odborný, zodpovedný a ústretový prístup zo snahou vyriešiť akýkoľvek možný problém. Samaria Real Hlavná 25 931 01 Šamorín Maria Kadvanová Mobil: 0918 560 705 Mail: kadvanova@samariareal.sk Uverejnené fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom MacroArt © Všetky práva vyhradené.

243 000 €
2 113,04 €/m²

Samaria Real s.r.o.