Novostavby.sk
Nájdených 9 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

3 izbové byty v Ružomberku

Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s južnou 13m² terasou v novostavbe Hríby, (B82)

Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s južnou 13m² terasou v novostavbe Hríby, (B82)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79.66 m²

Ponúkame na predaj prémiový 3- izbový byt (79,66m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. B82 sa nachádza na najvyššom 8. nadzemnom podlaží a disponuje južnou 13m² terasou. Orientácia tohto 3. izbového bytu ponúka obyvateľom priestory zaliate slnkom, pocit vzdušnosti a jedinečné výhľady. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 9,21 m² - vstupná chodba 23,55 m² - izba + kuchyňa 12,31 m² - izba 10,90 m² - izba 5,36 m² - kúpeľňa 1,35 m² - WC 3,89 m² - pivničná kobka 13,09 m² - terasa Výhody: - novostavba - najvyššie podlažie - južne orientovaná terasa - jedinečné výhľady - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

162 900 €
2 044,94 €/m²

ODEKO
Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s veľkometrážnou 24m² terasou v novostavbe Hríby, (B83)

Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s veľkometrážnou 24m² terasou v novostavbe Hríby, (B83)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 98.25 m²

Ponúkame na predaj prémiový 3- izbový byt (98,25m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A83 sa nachádza na najvyššom 8. nadzemnom podlaží, disponuje juhovýchodnou veľkometrážnou terasou. Orientácia tohto juhovýchodného 3. izbového bytu ponúka obyvateľom priestory zaliate slnkom, pocit vzdušnosti a premyslenú dispozíciu, v ktorej sa nachádza množstvo riešení na úložné priestory. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 14,69 m² - vstupná chodba 26,09 m² - izba + kuchyňa 12,75 m² - izba 10,26 m² - izba 5,15 m² - kúpeľňa 1,66 m² - WC 3,47 m² - pivničná kobka 24,18 m² - terasa Výhody: - novostavba - veľkometrážna terasa - jedinečné výhľady - priestranná dispozícia - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

180 900 €
1 841,22 €/m²

ODEKO
Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s priestrannou 15m² terasou v novostavbe Hríby, (A83)

Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s priestrannou 15m² terasou v novostavbe Hríby, (A83)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 93.06 m²

Ponúkame na predaj prémiový 3- izbový byt (93,06m² ) v novostavbe Hríby, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A83 sa nachádza na najvyššom 8. nadzemnom podlaží, disponuje juhovýchodnou veľkometrážnou terasou. Orientácia tohto juhovýchodného 3. izbového bytu ponúka obyvateľom priestory zaliate slnkom, pocit vzdušnosti a premyslenú dispozíciu, v ktorej sa nachádza množstvo riešení na úložné priestory. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 9,82 m² - vstupná chodba 25,49 m² - izba + kuchyňa 13,54 m² - izba 13,83 m² - izba 7,18 m² - kúpeľňa 1,53 m² - WC 6,32 m² - sklad 15,35 m² - terasa Výhody: - novostavba - priestranná terasa - jedinečné výhľady - priestranná dispozícia - použité kvalitné materiály - nízkoenergetický štandard budovy A0 - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

182 900 €
1 965,40 €/m²

ODEKO
3 izbový byt s južným balkónom v novostavbe Hríby, (A26)

3 izbový byt s južným balkónom v novostavbe Hríby, (A26)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71.91 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt (71,91m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A26 disponuje priestranným južným balkónom a pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka novostavba Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 10,03 m² - vstupná chodba 24,86 m² - obývačka s kuchyňou 5,98 m² - kúpeľňa 1,13 m² - WC 12,38 m² - spálňa 8,80 m² - izba 3,22 m² - pivničná kobka 5,52 m² - balkón Výhody: - novostavba - použité kvalitné materiály - nízkoenergetický štandard budovy A0 - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti - južná slnečná orientácia Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

167 900 €
2 334,86 €/m²

ODEKO
Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s priestrannou 34m² terasou s výhľadom na mesto v novostavbe

Prémiový 3 izbový byt najvyššom podlaží s priestrannou 34m² terasou s výhľadom na mesto v novostavbe

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 113.21 m²

Ponúkame na predaj prémiový 3- izbový byt (113,21m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A81 sa nachádza na najvyššom 8. nadzemnom podlaží a disponuje veľkometrážnou terasou orientovanou na západ s výhľadom na mesto a Choč. Orientácia tohto 3. izbového bytu ponúka obyvateľom priestory zaliate slnkom, pocit vzdušnosti, jedinečné výhľady a premyslenú dispozíciu, v ktorej sa nachádza množstvo riešení na úložné priestory. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 6,87 m² - vstupná chodba 30,86 m² - izba + kuchyňa 15,04 m² - izba 12,14 m² - izba 4,18 m² - kúpeľňa 1,35 m² - WC 5,63 m² - sklad 2,94 m² - sklad 34,20 m² - terasa Výhody: - novostavba - najvyššie podlažie - západne orientovaná terasa - jedinečné výhľady - priestranná dispozícia - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

196 900 €
1 739,25 €/m²

ODEKO
3 izbový byt v novostavbe Hríby, (B46)

3 izbový byt v novostavbe Hríby, (B46)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77.33 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt (77,33m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. B46 disponuje balkónom orientovaným na východ a priestrannou pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 7,13 m² - vstupná chodba 33,66 m² - izba + kuchyňa 13,07 m² - izba 9,45 m² - izba 4,75 m² - kúpeľňa 1,44 m² - WC 3,47 m² - pivničná kobka 4,35 m² - balkón Výhody: - novostavba - priestranná dispozícia - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

151 900 €
1 964,31 €/m²

ODEKO
3 izbový byt s južnou 20m² terasou v novostavbe Hríby, (A16)

3 izbový byt s južnou 20m² terasou v novostavbe Hríby, (A16)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86.3 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt (86,3m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A16 disponuje južnou terasou o výmere 20m² a pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 10,03 m² - vstupná chodba 24,86 m² - obývačka s kuchyňou 5,98 m² - kúpeľňa 1,13 m² - WC 12,38 m² - spálňa 8,80 m² - izba 3,22 m² - pivničná kobka 19,94 m² - terasa Výhody: - novostavba - slnečná terasa - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

153 900 €
1 783,31 €/m²

ODEKO
Slnečný 3 izbový byt v novostavbe Hríby, (B35)

Slnečný 3 izbový byt v novostavbe Hríby, (B35)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77.05 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt (77,05m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. B35 disponuje priestranným balkónom orientovaným na juh a pivničnou kobkou o veľkorysej výmere nachádzajúcou sa na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 10,27 m² - vstupná chodba 26,15 m² - izba + kuchyňa 12,14 m² - izba 10,65 m² - izba 4,18 m² - kúpeľňa 1,35 m² - WC 3,47 m² - pivničná kobka 4,84 m² - balkón Výhody: - novostavba - výborná presvetlenosť bytu - južný balkón - jedinečné výhľady - priestranná dispozícia - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

149 900 €
1 945,49 €/m²

ODEKO
3 izbový byt v novorekonštruovanej luxusnej stavbe, Makovického, Ružomberok

3 izbový byt v novorekonštruovanej luxusnej stavbe, Makovického, Ružomberok

Lokalita: D. Makovického, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 107.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt vo výstavbe nachádzajúci sa na 2 NP s parkovacím miestom v centre mesta. Byt vznikol nadštandarnou rekonštrukciou bytového domu, pri ktorom zostali na dome obvodové múry. Všetky vnútorné priečky, siete, loggia, terasa, výťah, samostatná parkovacia plocha, boli vybudované nanovo a tak poskytnú novému majiteľovi exkluzívne bývanie s vysokou kvalitou. Priečky rozdeľujúce byty sú akustické, okná hliníkové, príprava na klimatizačnú jednotku, samostané vykurovanie tepelným čerpadlom s podlahovým kúrením pre každý byt, priestranná pivnica len doladí to, čo stavba ponúka. Obhliadky budú naplánované v týždni v dvoch termínoch pre zabezpečenie plynulosti výstavby. Platobné a ďalšie podmienky Vám vysvetlíme na obhliadke.

255 000 €
2 378,73 €/m²

ALPIA, s.r.o.