Novostavby.sk
Nájdených 41 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Ružomberok

1 2 3
Skladové a kancelárske priestory na prenájom

Skladové a kancelárske priestory na prenájom

Lokalita: Texikom, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 1580 m²

ID: 092-28-BIDZ3a Ponúkame na prenájom polyfunkčnú halu situovanú na výbornom logistickom bode bývalého areálu Texicom v Ružomberku. Jedná sa o čerstvo zrekonštruované skladové a administratívne priestory, pričom sklady tvoria rozlohu cca 1 580 m2 a administratíva časť 440 m2. Administratívne priestory sa nachádzajú v hlavnej dvojpodlažnej budove s plastovými oknami, plávajúcou podlahou, podlahovým vykurovaním a oddeleným sociálnym zariadením, nachádzajúcim sa na obidvoch podlažiach. Sú veľmi vzdušné a svetlé s modernými prvkami ako napr. elektrické rozvodové skrinky v podlahe, vlastná IT miestnosť atď. Budova má tri samostatné vchody, pričom jeden z nich je cez vyťahovaciu bránu ovládanú elektricky. Objekt je dispozične prepojený viacerými halami s možnosťou uskladnenia alebo aj výroby, pričom časť z nich je vykurovaná a časť bez vykurovacieho systému. Objekt má vlastnú kotolňu s novými plynovými kotlami je napojený na elektriku, vodu a kanalizáciu. Je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom pre celú budovu. Výhodou je tiež vlastné parkovisko so 9 – 10 státiami. Nehnuteľnosť sa prenajíma v celosti ale aj oddelene na základe individuálnych požiadaviek záujemcov. cena:3,8€/m2 + kancelárske priestory 5€ 3D prezentácia :https://my.matterport.com/show/?m=UfxpU1SKXt9

5 530 €/mes.
3,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Ružomberok
Hľadám pre klienta novostavbu rodinného domu v okolí Ružomberka

Hľadám pre klienta novostavbu rodinného domu v okolí Ružomberka

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta novostavbu rodinného domu v okolí Ružomberka. Celková rozloha pozemku od 700 m2. Cena do 270000 eur. Za ponuky Vám ďakujem. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0915 331 561 alebo e-mail bado@astonreal.sk

270 000 €
2 250 €/m²

AstonReal s.r.o.
3 izbový byt s južným balkónom v novostavbe Hríby, (A26)

3 izbový byt s južným balkónom v novostavbe Hríby, (A26)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71.91 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt (71,91m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A26 disponuje priestranným južným balkónom a pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka novostavba Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 10,03 m² - vstupná chodba 24,86 m² - obývačka s kuchyňou 5,98 m² - kúpeľňa 1,13 m² - WC 12,38 m² - spálňa 8,80 m² - izba 3,22 m² - pivničná kobka 5,52 m² - balkón Výhody: - novostavba - použité kvalitné materiály - nízkoenergetický štandard budovy A0 - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti - južná slnečná orientácia Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

167 900 €
2 334,86 €/m²

ODEKO Development s. r. o.
Prémiový 4 izbový byt na 7. podlaží s veľkometrážnou terasou s výhľadom na mesto v novostavbe Hríby,

Prémiový 4 izbový byt na 7. podlaží s veľkometrážnou terasou s výhľadom na mesto v novostavbe Hríby,

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 149.01 m²

Ponúkame na predaj prémiový 4- izbový byt (149,01m²) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A71 sa nachádza na 7. nadzemnom podlaží, disponuje veľkometrážnou terasou orientovanou na západ s výhľadom na mesto a Choč a zároveň disponuje aj balkónom orientovaným na Juh. Tento jediný 4 izbový byt v projekte Hríby ponúka obyvateľom priestory zaliate slnkom, pocit vzdušnosti a premyslenú dispozíciu, v ktorej sa nachádzajú 2 toalety a množstvo riešení na úložné priestory. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka novostavba Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 12,07m² - vstupná chodba 37,97 m² - izba + kuchyňa 19,79 m² - izba 13,79 m² - izba 8,40 m² - izba 8,14 m² - kúpeľňa 1,08 m² - WC 3,37 m² - sklad 39,90 m² - terasa 4,35 m² - balkón Výhody: - novostavba - veľkometrážna terasa - južný balkón - jedinečné výhľady - 2 toalety - priestranná dispozícia - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

298 900 €
2 005,91 €/m²

ODEKO Development s. r. o.
Južný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Hríby, (A24)

Južný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Hríby, (A24)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56.26 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt (56,26m² ) v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A24 disponuje priestranným južným balkónom o výmere 4,35m² a pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 4,80 m² - vstupná chodba 25,67 m² - izba + kuchyňa 12,14 m² - izba 4,18 m² - kúpeľňa 1,35 m² - WC 3,77 m² - pivničná kobka 4,35 m² - balkón Výhody: - novostavba - vynikajúca dispozícia s ohľadom na každý m² - slnečný byt - južný balkón - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

130 900 €
2 326,70 €/m²

ODEKO Development s. r. o.
2 izbový byt s južnou 30m² terasou v novostavbe Hríby, (A14)

2 izbový byt s južnou 30m² terasou v novostavbe Hríby, (A14)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 82.43 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt (82,43m² ) v novostavbe projektu Byty Hríby, ktorá je situovaná pozdĺž Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A14 disponuje južnou terasou o výmere 30m² a pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 4,80 m² - vstupná chodba 25,67 m² - izba + kuchyňa 12,14 m² - izba 4,18 m² - kúpeľňa 1,35 m² - WC 3,77 m² - pivničná kobka 30,52 m² - terasa Výhody: - novostavba - slnečná južná terasa - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

147 900 €
1 794,25 €/m²

ODEKO Development s. r. o.
1 izbový byt s balkónom v novostavbe Hríby, (A11)

1 izbový byt s balkónom v novostavbe Hríby, (A11)

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30.18 m²

Ponúkame na predaj 1- izbový byt (30,18m² ) so západnou orientáciou v novostavbe Hríby v Ružomberku, ktorá je situovaná blízkosti Bystrickej cesty, za predajňou obchodného reťazca LIDL. Byt č. A11 disponuje balkónom a priestrannou pivničnou kobkou na tom istom podlaží. Parkovanie je riešené v podzemnej garáži. Budúcim obyvateľom ponúka projekt Hríby komfortné mestské bývanie s vynikajúcim presvetlením, čistými líniami, úchvatnými výhľadmi a výbornou pešou dostupnosťou občianskej vybavenosti sídliska Roveň. Bývanie v Hríboch spĺňa potreby moderného života s dôrazom na použitie zelených riešení, smart domácností a taktiež reaguje na trend elektromobility. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a moderným stavebným postupom je zabezpečená nízka spotreba energií, ktorú definuje nízkoenergetický štandard A0 bytového domu. Byty budú dokončené v štandarde od renomovaných výrobcov: sanita, obklady a dlažby značky Villeroy & Boch, batérie KLUDI, a podlahy Classen. 4,47 m² - vstupná chodba 15,40 m² - obytná izba + kuchyňa 4,24 m² - kúpeľňa s WC 3,77 m² - pivničná kobka 2,30 m² - balkón Výhody: - novostavba - vlastný balkón orientovaný západne - priestranná pivničná kobka - nízkoenergetický štandard budovy A0 - použité kvalitné materiály - parkovanie v podzemnej garáži s možnosťou elektrifikácie pre každé parkovacie miesto - smart riešenia domácnosti Viac informácií na tel. čísle +421 903 743 011 alebo mailom info@bytyhriby.sk, www.bytyhriby.sk Projekt realizuje etablovaný investor ODEKO (www.odeko.sk), ktorý v posledných rokoch v Ružomberku odovzdal do užívania viac ako 100 bytov.

83 900 €
2 779,99 €/m²

ODEKO Development s. r. o.
Novostavba polyfunkčného domu v centre mesta

Novostavba polyfunkčného domu v centre mesta

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 200 m²

Novostavba polyfunkčného domu z roku 2012 sa nachádza na rohu plánovanej blokovej zástavby polyfunkčných domov na rohu Mostovej ulice a námestia Š. N. Hýroša v centre mesta. Štvorpodlažný polyfunkčný objekt s výťahom je stojí na pozemku o výmere 199 m2, ktorý je celý zastavaný. Na prvom podlaží na úrovni terénu s bezbariérovým prístupom a terasou sa nachádzajú priestory, ktoré boli dlhodobo využívané ako cukráreň. Vhodné sú ako reštaurácia, kaviareň, či obchod s vlastným zázemím. Na prvom poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory, ktoré je možné využívať vcelku alebo samostatne ako 2 prevádzky, každú s vlastným zázemím (kuchynka, WC). Tretie a štvrté poschodie tvoria veľkometrážne luxusné 3 izbové byty. Dispozične sú riešené ako otvorený priestor kuchyne s obývačkou, 2 kúpeľňami a 2 samostatnými izbami a balkónmi. Horný byt je vybavený krbom. Priestranná strecha môže slúžiť ako terasa s krásnym výhľadom na mesto. Nachádza sa tu výťahová šachta s technickou miestnosťou, ktorá slúži najmä na energetickú obsluhu budovy. Primárnym zdrojom energie na ohrev vody do podlahového kúrenia v celej budove sú solárne panely. V prípade nedostatku slnečného žiarenia ich automaticky zastúpi tepelné čerpadlo doplnené záložným plynovým ohrevom. Celá budova je podpivničená. Tvoria ju skladové priestory, strojovňa a garážový výťah. Podrobnejšie informácie k nehnuteľnosti Vám radi poskytneme priamo v RK.

1 600 000 €
8 000 €/m²

FISCHER & PARTNERS, s.r.o.
Kancelárske priestory na prenájom - centrum

Kancelárske priestory na prenájom - centrum

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 33 m²

B10 Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta v obchodnom dome ADRIA. Priestory sú ihneď k dispozícii a prenajímajú sa bez zariadenia na fotkách. Cena je vrátane energií. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900 ID: 93856 Cena: 350 €/mesiac Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

350 €/mes.
10,61 €/m²/mes.
vrátane energií
B10 reality, s.r.o.
APARTMÁNY PRIAMO POD ZJAZDOVKOU V SRDCI LIPTOVA! az

APARTMÁNY PRIAMO POD ZJAZDOVKOU V SRDCI LIPTOVA! az

Lokalita: Malinô Brdo, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Iný objekt

GRAND REALITY SK s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ 2 až 3 izbové apartmány, ktoré sú ideálnou investíciou a zároveň miestom na únik z mesta do krásnej prírody Liptova. Apartmány sú umiestnené v 3 podlažných domoch, každé podlažie je samostatným apartmánom so samostatným vchodom, vlastnou terasou, parkovacím miestom a úložným priestorom. Plocha apartmánov 65 - 120m2. NÁŠ NÁZOR Krásne a luxusné apartmány v prekrásnej prírode Liptova s množstvom atrakcií na dosah pre každého člena rodiny. Zároveň je to aj skvelá investičná príležitosť. Dokonale nastavený správcovský program Vám zaručuje bezstarostný komfort prenájmu apartmánu. Reštaurácia, kaviareň, detská herňa, wellness ako aj iné služby zabezpečia absolútne pohodlie pre všetkých. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + wellness + jacuzzi + sauny + skvelá lokalita s krásnym výhľadom + hneď pri zjazdovke DISPOZÍCIA APARTMÁNU priestranná vstupná chodba svetlá obývacia izba s balkónom alebo terasou kúpeľňa s toaletou + samostatná toaleta šatník kuchyňa s jedálňou 1-2 spálne OKOLIE V prekrásnej prírode Liptova, hneď pod obľúbenou zjazdovkou a v tesnej blízkosti ďalších dvoch zjazdoviek. V okolí apartmánov sa nachádza množstvo atrakcií vhodných pre rodinu alebo jednotlivcov a každý si vyberie, čo mu je srdcu blízke. Jazero, cyklotrasy, termálne kúpele, kontaktná ZOO... CENA 2i apartmán od 140 000 EUR vrátane klientského servisu realitnej kancelárie GRAND REALITY SK s.r.o. * zabezpečíme autorizovanú KZ a hradíme všetky poplatky na katastri * poskytujeme autorizované kúpne zmluvy * kompletný právny a advokátsky servis * hypotekárne a stavebné financovanie * katastrálne konanie a geodetické práce KONTAKT GRAND REALITY SK s.r.o. Doležalova 15, Bratislava Ak Vás ponuka zaujala, volajte na t.č. 0909 20 20 10 alebo píšte na email ZANI@GRANDREALITY.SK

140 000 €
2 153,85 €/m²

1 GRAND REALITY SK s.r.o.
Nové chalet apartmány (B3) na Liptove, Hrabovo

Nové chalet apartmány (B3) na Liptove, Hrabovo

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 64 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou a saunou (B3) v nových rozostavaných domoch (typ B) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány B3 sa nachádzajú na 3. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobyt alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. V dome typu B sa nachádza jedna samostatná miestnosť tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP B) VRÁTANE TERASY: od 53,70 m2 do 71,37 m2 POZEMKY: od 309,18 m2 do 632,59 m2 CENNÍK NA VYŽIADANIE Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ A) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

Info v RK

Domovia s. r. o.
Nové chalet apartmány (B2) na Liptove, Hrabovo, Ružomberok

Nové chalet apartmány (B2) na Liptove, Hrabovo, Ružomberok

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmánový dom   Úžítková plocha: 42.6 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (B2) v nových rozostavaných domoch (typ B) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány B2 sa nachádzajú na 2. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. V dome typu B sa nachádza jedna samostatná miestnosť tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP B) VRÁTANE TERASY: od 53,70 m2 do 71,37 m2 POZEMKY: od 309,18 m2 do 632,59 m2 CENNÍK NA VYŽIADANIE Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ A) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

Info v RK

Domovia s. r. o.
Nové chalet apartmány (A3) na Liptove, Hrabovská dolina

Nové chalet apartmány (A3) na Liptove, Hrabovská dolina

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (A3) v nových rozostavaných domoch (typ A) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány A3 sa nachádzajú na 3. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. Na pozemkoch pri domoch typu A bude vybudovaný objekt SKI & BIKE tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP A) VRÁTANE TERASY: od 42,52 m2 do 55,49 m2 POZEMKY: od 245,48 m2 do 494,67 m2 CENNÍK NA VYŽIADANIE Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ B) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

cena dohodou

Domovia s. r. o.
Nové chalet apartmány (B1) na Liptove, Hrabovo

Nové chalet apartmány (B1) na Liptove, Hrabovo

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (B1) v nových rozostavaných domoch (typ B) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány B1 sa nachádzajú na 1. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. V dome typu B sa nachádza jedna samostatná miestnosť tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP B) VRÁTANE TERASY: od 53,70 m2 do 71,37 m2 POZEMKY: od 309,18 m2 do 632,59 m2 CENNÍK NA VYŽIADANIE Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2, a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ A) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

Info v RK

Domovia s. r. o.
Nové chalet apartmány (A2) na Liptove, Hrabovo

Nové chalet apartmány (A2) na Liptove, Hrabovo

Lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

Ponúkame na predaj krásne samostatné chalet apartmány s terasou (A2) v nových rozostavaných domoch (typ A) umiestnené priamo pod zjazdovkou lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku. Apartmány A2 sa nachádzajú na 2. podlaží v trojpodlažných horských domoch, ktoré sú prestrešené sedlovou vegetačnou strechou. V domoch sú umiestnené 3 nepriechodné apartmány s vlastným vstupom cez samostatné schodisko. Jednotlivé apartmány sú evidované ako samostatné bytové jednotky - BYTY. Apartmány sa predávajú buď v stave holobytu alebo aj s kompletným zariadením podľa vizualizácií v galérií. V príprave sú aj iné varianty interiérov. V apartmánoch bude zavedené elektrické podlahové vykurovanie NanoHeat + wifi regulácia. Na vyžiadanie odošlem kompletný dokument so špecifikáciou holobytu a popisu ďalšieho vybavenia. Na pozemkoch pri domoch typu A bude vybudovaný objekt SKI & BIKE tzv. lyžiareň s možnosťou odloženia lyží a bicyklov. V prípade záujmu je možné kúpiť celý horský dom prispôsobený na rodinné bývanie s otvoreným schodiskom alebo na investíciu ako apartmány na prenájom. K domu prislúchajú 3 parkovacie státia. PLOCHA APARTMÁNOV (TYP A) VRÁTANE TERASY: od 42,52 m2 do 55,49 m2 POZEMKY: od 245,48 m2 do 494,67 m2 CENNÍK NA VYŽIADANIE Možnosť odpočtu DPH. Sprostredkovateľská provízia sa realitnej kancelárií neplatí. Ceny sú oficiálne stanové investorom. Na vyžiadanie poskytnem konkrétne cenové ponuky pre apartmány na 1, 2 a 3. podlaží, prípadne celého horského domu, ceny interiérov, vizualizácie, výmery, pôdorysy a pod. Rád vám prepošlem všetky informácie a cenové ponuky aj k druhému domu (typ B) a ponuku apartmánov v ňom. Ideálne ako individuálna investícia, ktorá Vám bude kedykoľvek k dispozícii a zároveň Vám dáva možnosť komerčného prenájmu v čase keď ju nebudete využívať. Dom má energetický certifikát A0. Rád odpoviem na všetky vaše otázky. Lukáš Truba Tel.: 0950 570 116 E-mail.: truba@domovia.sk Prevediem Vás cestou k vášmu novému domovu moderným, odborným a transparentným spôsobom. Teším sa na spoluprácu.

cena dohodou

Domovia s. r. o.
PENZIÓN POD VLKOLÍNCOM - RUŽOMBEROK

PENZIÓN POD VLKOLÍNCOM - RUŽOMBEROK

Lokalita: Do Uhliska, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Hotel, penzión   Úžítková plocha: 1200 m²

POZRITE SI 3D OBHLIADKU CELÉHO OBJEKTU NA PREDAJ komplet zariadený a zabehnutý penzión s výborným ratingom na ubytovacích portáloch sa nachádza len kúsok od mesta Ružomberok. Nádherná príroda v doline pod Vlkolíncom, kde hneď popri penzióne vedie cyklotrasa Cyklokorytnička a z druhej strany tečie prítok Váhu Revúca, tiahnúca sa pozdĺž hlavnej cesty smerom od Donovalov, víta denne množstvo hostí prechádzajúcich okolo penziónu. Plne vybavená kuchyňa dimenzovaná pre prípravu 200 jedál, reštaurácia s terasou pre 60 osôb a veľký altánok s grilom, kde si pohodlne posedí aj 40 ľudí, ponúkajú veľké možnosti pre podnikanie v gastro biznise. Penzión má kapacitu ubytovania pre 41 ľudí v 16-tich izbách vrátane štyroch apartmánov. Parkovné miesto pre každú izbu, dve spoločenské miestnosti s pingpongom a biliardom sú pre každodenných hostí tiež k dispozícii. V penzióne je možnosť dobudovať wellness, čo určite poteší spokojných zákazníkov, ktorí sa do penziónu neustále vracajú. MOŽNOSŤ DOHODY: po zaplatení kúpnej ceny- prevádzkovanie penziónu pôvodným majiteľom po dobu troch rokov 749 000 € pre nového majiteľa + režijné náklady platí pôvodný majiteľ. 3D OBHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/penzion-pod-vlkolincom/

749 000 €
624,17 €/m²

RIEŠIME BÝVANIE
REZERVOVANÉ!!!!!!!4- izbový byt v centre mesta

REZERVOVANÉ!!!!!!!4- izbový byt v centre mesta

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 106 m²

ID: 034-114-BIDZ3 Hľadáte priestor pre vaše podnikanie alebo priestranný vzdušný byt priamo v centre mesta? Vytvorili sme pre vás vizualizáciu ako môže s malými úpravami vyzerať nami ponúkaný 4-izbový byt o rozlohe 106 m2 priamo v centre mesta Ružomberka . Dispozičné riešenie je vhodné práve na tieto účely. Byt pozostáva zo 4 krásnych veľkých izieb, priestrannej chodby, dvoch toaliet a miestnosti s predprípravou na kúpeľňu . Parkovanie možná priamo pred obytným domom , prístupová cesta mestská, vykurovanie elektrické. Neváhajte a dohodnite si obhliadku alebo si pozrite 3D obhliadku, ktorá Vás prevedie celým bytom https://my.matterport.com/show/?m=GBwRCn4rRNn Cena 120 000 € je konečná, vrátane provízie, právneho servisu, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárneho poradenstva

120 000 €
1 132,08 €/m²

Ružomberok
Obchodny priestor/ Služby pri TESCU -FC Štadion Ružomberok

Obchodny priestor/ Služby pri TESCU -FC Štadion Ružomberok

Lokalita: Hrabovská Cesta, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 21 m²

Vynikajuca poloha priestorov pre služby či obchod ( nie stravovacie služby) Priamo na parkovisku pri TESCO pri katolickej univerzite Novy upraveny priestor s socialnym zariadením a kuchynkou. mesačný nájom 450 eur + energie

450 €/mes.
21,43 €/m²/mes.

Finportal Reality
Prenájom apartmánu na Liptove, Ružomberok

Prenájom apartmánu na Liptove, Ružomberok

Lokalita: Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Prenájom bytu Ružomberok, Hrabovo Prenájom apartmánu Ružomberok, časť Hrabovo Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný 4-izbový apartmán (120m2) s balkónom v Ružomberku, časť Hrabovo v peknom a pokojnom prírodnom prostredí. Byt/apartmán je kompletne vybavený a disponuje: obývačkou s TV, gaučom, fotelky a obývačkovou stenou spojená s kuchyňou. Spálňa s manželskou posteľou a veľkou skriňou, kúpeľnou s práčkou a sprchovacím kútom, toaletou, chodbou a balkónom. Možnosť parkovania pri ville je samozrejmosťou. Cena nájmu je dohodou/mes. vrátane energií, internetu a televízie. V prípade ďalších informácii ma neváhajte kontaktovať. Google vyhľadávanie: prenájom bytu Ružomberok, prenájom apartmánu Ružomberok KONTAKT: Martin Škvarka martin.skvarka@re-max.sk +421 910 909 730

690 €/mes.
5,75 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
PRENÁJOM: Priestor v reštauračnom zariadení Ružomberok

PRENÁJOM: Priestor v reštauračnom zariadení Ružomberok

Lokalita: Tatranská cesta, Ružomberok (Ružomberok)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 36 m²

Realitná kancelária WINNERS reality Slovakia ponúka na prenájom, priestor v zabehnutej prevádzke reštauračného charakteru v Ružomberku, umiestnenej pri hlavnom ťahu v smere na Liptovský Mikuláš. Výmera priestoru je cca 36 m2 a rozmery 9,1 x 4 m. Priestor je moderný, vzdušný a bohato presvetlený veľkými oknami a s bezbariérovým prístupom. Priestor je vhodný na rôznu potravinársku prevádzku, rýchle občerstvenie, kvetinárstvo, predaj suvenírov, alebo iné ... V danom objekte sa snažíme vytvoriť kombináciu prevádzok, ktoré budú navzájom vytvárať synergický efekt. Aktuálne je v objekte, v celodennej prevádzke od 10:00 do 23:00, zabehnutá pizzeria a kaviareň. V prípade záujmu je možné vytvoriť aj spoluprácu. Nájomca má k dispozícii pánske aj dámske sociálne zariadenia. Priestor, ktorý môže nájomca využívať, je vyznačený na priloženom pôdoryse budovy. Možnosť bezplatného parkovania priamo pri objekte. Cena nájmu je 390,-€/mesiac vrátane všetkých energií, ale všetko ešte môže byť predmetom dohody. Nehnuteľnosť má energetický certifikát. Viac informácií pri osobnej obhliadke. Kontakt: 0904 688 245 Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia

390 €/mes.
10,83 €/m²/mes.
vrátane energií
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
1 2 3