Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Rstudio s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Rstudio s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rea...
http://www.realityrstudio.sk
Adresa:
Rybníková 550/14
Trnava
91701
Popis:
Nájdených 5 novostavieb
PREDAJ - 4i. - RODINNÝ DOM Mojmírovce

PREDAJ - 4i. - RODINNÝ DOM Mojmírovce

Lokalita: Mojmírovce, Mojmírovce (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Chceli by ste si užívať život na dedine a relaxovať prácou na dokončení svojho bývania?  TREBA VIDIEŤ a ZAŽIŤ.  Ak áno, tak Vám ponúkame na predaj 4- izbovú novostavbu jednopodlažného rodinného domu v obci Mojmírovce.  Pozemok je o výmere 428 m2 (23 x 18 m), z toho úžitková plocha je 120 m2.  Dom bol postavený v roku 2017/2018 a aktuálne bude prebiehať kolaudácia. Všetky siete sú súčasťou domu plyn, elektrina, kanalizácia a voda. Konštrukcia rodinného domu je tehlová - 30cm heluz  a 20cm zateplenie. Dispozičné riešenie: Kuchyňa s obývačkou,  ktorej je krb a tehlový obklad, 3 x samostatné izby, vstupná chodba, špajza, priestranná kúpeľňa s toaletou, samostatné toalety. Navyše nad celým domom je pochôdzna povala o rozlohe (120m2). Príjemné sedenie si užijete na terasa o rozlohe (16m2), výhodou je pivnica a garáž o rozlohe (50m2). Dom sa predáva kompletne zariadený. Výhodou je dokončenie podľa vlastných predstáv a to sú interiérové dvere, fasáda domu, dokončenie terasy, úprava okolia a drobné dokončenia. Súčasťou ceny je fasádna farba podľa želania zákazníka.   Dom sa nachádza v tichej lokalite a má v blízkosti kompletnú občiansku vybavenosť ako škôlka, škola, potraviny..... OBHLIADKY MOŽNÉ KAŽDÝ DEŇ.  © Text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

229 000 €
1 908,33 €/m²

REALITY Rstudio
PRENÁJOM - sklad / kancelárie / Zavarská Trnava

PRENÁJOM - sklad / kancelárie / Zavarská Trnava

Lokalita: Zavarská, Trnava (Trnava)
Druh: Skladový objekt   Úžítková plocha: 256 m²

Inzerujem pre Vás nehnuteľnosť, ktorú som osobne navštívila a pripravila popis nehnuteľnosti tak, aby bol totožný so skutočným stavom. Skladové a administratívne priestory s kamiónovým vstupom  sa nachádzajú v objekte novostavby lokalite v Trnave na Zavarskej ulici. Konštrukcia objektu je železný sendvičový skelet, ktorého obvodové panely a strecha sú zateplené. Celý priestor je samostatne vykurovaný s vlastným  jednotkami a meračom. Pancierová podlaha v hale je pre zaťaženie 20 ton / m2. Výška haly 7,5 m. Vstup do skladových priestorov autom 3,5 tony je možný cez bránu na ovládanie výška 3,20 x šírka 3,50m.  Výmera skladových priestorov je 256 m2 so zázemím. ( kancelária ) Kancelárske priestory sú klimatizované, nezariadené.  Budova je napojená na vedenia vodného, kanalizačného, elektrického rozvodu a optického internetu. O bezpečie v uzatvorenom objekte sa stará kamerový systém. V objekte na pozemku je dostatok parkovacích miest pre nájomníkov aj zákazníkov / spevnená plocha/ VÝHODY: rýchle napojenie na D1 a R1, nízke náklady na energie / elektrina, voda, kúrenie/, reprezentatívne priestory, bezpečie POŽIADAVKY: dlhodobý prenájom, 2 x mesačný depozit. Predstava o nájomníkovi / sklad, distribúcia, logistika / nie výroba.  © Text vizualizácie a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. NAŠA realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácie Vášho nového priestoru.

cena dohodou
vrátane energií
REALITY Rstudio
Kancelária o výmere 23m2 v polyfunkčnej budove v ŠALI - novostavba

Kancelária o výmere 23m2 v polyfunkčnej budove v ŠALI - novostavba

Lokalita: Feketeházyho, Šaľa (Šaľa)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 23 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe polyfunkčnej budovy na ulici J. Feketeházyho v Šali. Budova poskytuje dostatok parkovacích miest a vynikajúcu polohu asi 20 metrov od centra mesta - pešej zóny. Ide o kanceláriu s výmerou 23,01 m2 (na projektovej dokumentácii označená ako 2.15). Kancelária má samostatný vchod, klimatizáciu, podlahové kúrenie, rozvody pre internet, samostatné meranie spotreby elektrickej energie a alarm. Budova je chránená kamerovým systémom. Administratívna časť budovy je príjemným a kľudným miestom pre prácu, keďže sa prenajíma iba 7 kancelárií a táto časť budovy je využívaná iba desiatimi osobami. Spoločné priestory administratívnej časti poskytujú sociálne zaradenia a kuchynku. Na prízemí polyfunkčnej budovy sa nachádza reštaurácia Pepper Inn, ktorá ponúka modernú, kvalitnú a zdravú kuchyňu. Prevádzka reštaurácie nijako neobmedzuje nájomcov kancelárskych priestorov, naopak celej budove dodáva štýl a atraktivitu. V cene za prenájom je zahrnuté aj parkovanie na parkovisku, ktoré je oddelené od ostatných parkovacích miest závorou. Nájomné je vo výške 9 Eur/m2/mesiac bez DPH. K nájomnému sa pripočítajú energie, ktoré sa platia zálohovo a vyúčtujú sa ročne podľa skutočnej spotreby. Po dohode s predchádzajúcim nájomcom je možné odkúpiť aj kancelársky nábytok, ktorým je kancelária zariadená, a ktorý bol vyrábaný na mieru.  Bližšie informácie ako aj dohodnutie si obhliadky nehnuteľnosti volajte na telefónne číslo +421 903 133 156 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

207 €/mes.
9 €/m²/mes.

REALITY Rstudio
PRENÁJOM - kancelária, obchodný priestor 46 m2 / Trnava / Hornopotočná

PRENÁJOM - kancelária, obchodný priestor 46 m2 / Trnava / Hornopotočná

Lokalita: Hornopotočná, Trnava (Trnava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 46 m²

Inzerujem pre Vás nehnuteľnosť, ktorú som osobne navštívila, nafotila a pripravila popis nehnuteľnosti tak, aby bol totožný so skutočným stavom. Kancelária pre Vaše podnikanie sa nachádza na 1. NP v administratívnej budove na Hornopotočnej ulici v Trnave. Ide o  priestor vo výmere 46 m2 s výhľadom na frekventovanú ulicu. Vstup do budovy je 24 hodinový bez uzamykateľnú bránu a do kancelárie cez spoločnú chodbu, kde sú prenajaté ďalšie kancelárie. Toalety sú spoločné pre nájomcov na poschodí. Kancelária sa prenajíma nezariadená s predprípravou na klimatizáciu a vodovodnou prípojkov. Na chodbách je kamerový systém. Internet je zahrnutý v cene prenájmu. Parkovanie je verejné pred budovou.  Priestor je voľný ihneď a vhodný na dlhodobý prenájom. Pri podpise nájomnej zmluvy treba uhradiť 3 x 550 €/mesiac DPH + energie, a ďalšiu platbu platíte, až na 4 mesiac.  Províziu realitnej kancelárii neplatíte  © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

550 €/mes.
11,96 €/m²/mes.
vrátane energií
REALITY Rstudio
PRENÁJOM - 3 izbový apartmán 67 m2 / Trnava / možnosť krátkodobý prenájom /

PRENÁJOM - 3 izbový apartmán 67 m2 / Trnava / možnosť krátkodobý prenájom /

Lokalita: Zavarská, Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt Trnava, Zavarská. Plocha: úžitková 67m2.Stav objektu: novostavba. Cena 800 €/mesiac. Bližšie informácie ako aj dohodnutie si obhliadky nehnuteľnosti volajte na telefónne číslo +421911 723 462. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio. Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

800 €/mes.
11,94 €/m²/mes.
vrátane energií
REALITY Rstudio