Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RoWe Services, spol. s r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RoWe Services, spol. s r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: kan...
http://www.roweservices.eu
Adresa:
Budatínska 1
Bratislava V - Petržalka
85105
Popis:
Nájdených 3 novostavieb
PREDAJ: 3 izb. byt Budatínska 20, Petržalka, Bratislava V - novostavba TATRA PANONIA RESIDENCE

PREDAJ: 3 izb. byt Budatínska 20, Petržalka, Bratislava V - novostavba TATRA PANONIA RESIDENCE

Lokalita: Budatínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na predaj: 3 izb. byt, Budatínska ul. 20, Petržalka, okr. Bratislava V - novostavba TATRA PANONIA RESIDENCE ZÁKLADNE ÚDAJE: ✔ novostavba, skolaudovaná v r. 2008, ✔ byt o výmere 68 m2 + 5 m2 balkón, ✔ 11 / 13 posch., ✔ 2 x vonkajšie parkovacie miesta, ✔ 2 x výťah.  POPIS NEHNUTEĽNOSTI: ✔ vstupná časť (chodba) so vstavanou skriňou, ✔ obývacia miestnosť spojená s kuchyňou so vstupom na balkón,   ✔ nová vstavaná kuchynská linka, vrátane všetkých elektrospotrebičov, ✔ priestranná kúpeľňa a samostatné WC, ✔ novo vymaľovaný, neobývaný, pripravený pre nového vlastníka. VÝHODY: ✔ byt je atraktívne orientovaný (juhozápad), ✔ krásny výhľad na západ slnka, ✔ výborne dispozične riešený, ✔ k bytu prislúcha pozemok pod domom, súkromné detské ihrisko (uzamykateľné), súkromné parkovacie státia, ✔ optické siete, ✔ slušní susedia, ✔ ihneď kúpou voľný, nízke mesačné náklady (správca 2 osoby: 105,-€, ZSE: 20,- €). LOKALITA a OKOLIE: ✔ veľmi atraktívna lokalita, ✔ v blízkosti pošta, banky, služby a pod., ✔ veľmi dobré spojenie do mesta (autobusová zastávka pred vchodom), ✔ kvalitná reštaurácia priamo v bytovom dome. CENA & PLATBA:  ✔ 188.000,-€, vrátane provízie pre RK, ✔ možnosť kúpy na HÚ. HODNOTENIE MAKLÉRA: ***** Nehnuteľnosť je v atraktívnej lokalite mestskej časti BA - Petržalka, s výbornou dostupnosťou do všetkých mestských častí, vrátane diaľníc. V blízkosti sa nachádzajú obľúbené nákupné centrá, pošta, banky, tržnice, plaváreň, bowling a možnosti na voľnočasové aktivity. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, presvetlený a priestranný, má skvelú energiu s krásnym výhľadom. Je vhodný pre mladých ľudí, ako aj rodiny s deťmi.  Tejto nehnuteľnosti dávam  5 hviezdičiek,  pretože spĺňa nároky mladého klienta: novostavba,  balkón, super poschodie, dobrá orientácia, atraktívna poloha, optické siete, detské súkromné ihrisko, dve parkovacie státia prináležiace k bytu. V blízkosti bytovky je zeleň, jazero, zastávka MHD, obchody, služby, škôlky, školy. ❗Dôležité informácie: 1.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 2.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, romanmakler .sk, 0905 477 843, denne od 10.00 - 20.00 hod.

188 000 €
2 575,34 €/m²

RoWe Services, spol. s r.o.
PRENÁJOM: 3 izb. byt, Bratislavská ul., Záhorská Bystrica, Bratislava IV - NOVOSTAVBA

PRENÁJOM: 3 izb. byt, Bratislavská ul., Záhorská Bystrica, Bratislava IV - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislavská, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na prenájom: 3 izb. byt, Bratislavská ul., Záhorská Bystrica, Bratislava IV - NOVOSTAVBA Popis bytu: ✔ prízemie / 4 posch., juhovýchodná orientácia, ✔ novostavba (r. 2009), ✔ byt o výmere + 81 m2, 2 samostatné izby, obývačka spojená s priestrannou kuchyňou so všetkými elektrospotrebičmi, pivnica 3 m2, ✔ každá izba má možnosť vstupu na balkón o výmere 11 m2,  ✔ čiastočne zariadený nábytkom, v spálni priestranný šatník, ✔ v byte sa nachádza rekuperačná jednotka (možnosť vetrania bez otvorených okien), ✔ externé žalúzie, ✔ bezpečnostné dvere, ✔ vhodný pre rodinu s deťmi, nefajčiarov, bez domácich zvierat, ✔ voľný dohodou, bezproblémové parkovanie vo vyhradenom boxe pred domom. Mesačný nájom: 790 € s energiami pre 3 osoby 850 € s energiami pre 4 osoby. V cene nájmu sú všetky energie, vrátane internetu a TV Mágio. ❗Dôležité informácie: 1.) Foto a video vyhotovené: 04.08.2019. 2.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 3.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, romanmakler .sk, 0905 477 843, denne od 10.00 - 20.00 hod.

790 €/mes.
9,75 €/m²/mes.

RoWe Services, spol. s r.o.
PREDAJ: 1 izb. byt, Vyšehradská 10, Petržalka, Bratislava - novostavba

PREDAJ: 1 izb. byt, Vyšehradská 10, Petržalka, Bratislava - novostavba

Lokalita: Vyšehradská, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na predaj: 1 izb. byt, Vyšehradská ul. 10, Petržalka, okr. Bratislava V - novostavba ZÁKLADNE ÚDAJE: ✔ tehlová novostavba, skolaudovaná v r. 2008, ✔ byt o výmere 39,33 m2 +2 m2 balkón, ✔ 5 / 9 posch.,  ✔ 4 x výťah. POPIS NEHNUTEĽNOSTI: ✔ vstupná časť - predsieň so samostatnými vchodmi do kúpeľne a izby, ✔ priestranná obývacia miestnosť so vstupom na balkón, ✔ nová vstavaná kuchynská linka, vrátane elektrického sporáka a digestora, ✔ priestranná vykurovaná kúpeľňa s vaňou, WC a priestorom pre práčku, ✔ zrekonštruovaný interiér: kvalitná maľovka, nová podlaha a svietidlá,   ✔ byt je neobývaný a pripravený pre nového vlastníka. VÝHODY: ✔ byt je orientovaný na juhozápad, ✔ vhodne dispozične riešený, ✔ k bytu prislúcha pozemok pod domom, bezproblémové parkovanie, ✔ optické siete, ✔ slušní susedia, ✔ ihneď kúpou voľný, nízke mesačné náklady (platba nájomného za 2 osoby: 105€ + 30€ ZSE). LOKALITA a OKOLIE: ✔ tiché prostredie a dobre situovaná nehnuteľnosť vo vzťahu k MHD a obchodom, ✔ v blízkosti je zeleň a cyklotrasa, rameno Dunaja a výborná dostupnosť Rakúska, Maďarska,   ✔ kvalitné reštaurácie v okolí, ✔ možnosť prenajatia parkovacieho státia. CENA & PLATBA: ✔ 113.000,-€, vrátane provízie pre RK, ✔ možnosť kúpy na HÚ. ❗Dôležité informácie: 1.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 2.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, romanmakler .sk, 0905 477 843, denne od 10.00 - 20.00 hod.

113 000 €
2 825 €/m²

RoWe Services, spol. s r.o.