Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RoWe Services, spol. s r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RoWe Services, spol. s r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: kan...
http://www.roweservices.eu
Adresa:
Budatínska 1
Bratislava V - Petržalka
85105
Popis:
Nájdených 4 novostavieb
PRENÁJOM: 2 izb. byt, Staré Grunty 260, Karlova Ves, Bratislava IV

PRENÁJOM: 2 izb. byt, Staré Grunty 260, Karlova Ves, Bratislava IV

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na prenájom: ✔ 2. izb. byt, Staré Grunty 260, Karlova Ves, Bratislava IV, TOP PONUKA ✔ novostavba z roku 2011, ✔ 2/ 4 posch., 2x výťah, ✔ byt o výmere 80 m2 + 15 m2 terasa, veľmi dobre dispozične riešený, ✔ vstavaná kuchynská linka so všetkými elektrospotrebičmi + priestranná príručná špajza, ✔ kompletne zariadený IKEA nábytkom, vrátane práčky, ✔ samostatné kúrenie plynovým kotlom, ktorý je umiestnený v byte v technickej miestnosti, ✔ transparentné účtovanie nákladov (energie sa prepisujú na podnájomníka), ✔ bezproblémové parkovanie pred bytovkou, ✔ samostatný vchod (otváranie vstupnej bránky do areálu cez mobilné číslo), ✔ vhodné pre pár s dieťaťom, ✔ malý psík vítaný.  ❗ dlhodobo (min. 1 rok). ✔ voľný ihneď. Mesačný nájom: 720,- € vrátane platieb pre správcu. Výšku zálohovej platby za dodávku elektriny a plynu si zvolí podnájomník. ❗ DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: 1.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 2.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, tel. 0905477843 (od 10.00 hod. do 20.00 hod.).

720 €/mes.
9 €/m²/mes.

RoWe Services, spol. s r.o.
PRENÁJOM: 3 izb. byt, Lichnerova 16, Senec - novostavba

PRENÁJOM: 3 izb. byt, Lichnerova 16, Senec - novostavba

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na prenájom: ✔ 3 izb. byt, Lichnerova 16, Senec - centrum - novostavba ✔ 2 p./2 posch., bez výťahu, s priestrannou terasou, ✔ kompletne zrekonštruovaný, nanovo vymaľovaný (09/2019), ✔ byt o výmere 75 m2 + terasa 20 m2, ✔ kuchyňa spojená s jedálenskou časťou a obývačkou, ✔ dve samostatné izby (toho času nezariadené),  ✔ vlastné kúrenie, klimatizácia, ✔ nové žalúzie, sieťky (09/2019), ✔ kuchynská linka kompletne zariadená, byt so vstavanými skriňami, toho času nezariadený s možnosťou zariadenia novým nábytkom, ✔ chladnička, elektrická rúra, mikrovlnka, práčka, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, ✔ parkovanie pre jedno osobné auto v uzamykateľnom areáli pri dome, ❗ bez zvierat, ❗ dlhodobo, Mesačný nájom: 680 € s energiami, vrátane internetu a televízie (Enet - základný)  ❗Dôležité informácie: 1.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 2.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, romanmakler .sk, 0905 477 843, denne od 10.00 - 20.00 hod.

680 €/mes.
9,07 €/m²/mes.

RoWe Services, spol. s r.o.
PREDAJ: 2 izb. byt, Námestie M. R. Štefánika, Stupava - NOVOSTAVBA

PREDAJ: 2 izb. byt, Námestie M. R. Štefánika, Stupava - NOVOSTAVBA

Lokalita: Námestie M. R. Štefánika, Stupava (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na predaj: 2 izb. byt, Námestie M. R. Štefánika, Stupava ZÁKLADNE ÚDAJE: ✔ novostavba, skolaudovaná v r. 2006, ✔ byt o výmere 76,40 m2 + pivnica 4,32 m2 + balkón 3 m2 ,  ✔ 2 / 3 posch., ✔ bezproblémové parkovanie pred mestskou vilou,   ✔ tichá lokalita.  POPIS NEHNUTEĽNOSTI: ✔ vstupná časť (chodba) so vstupom do samostatnej kuchyne, obývačky, WC, kúpeľne, ✔ obývacia miestnosť je priechodná a spája spálňu,   ✔ r. 2017 kompletne prerobená kúpeľňa, ✔ priestranná samostatná kuchyňa so špajzou, ✔ obývačka a spálňa sú s výhľadom do tichých záhrad. VÝHODY: ✔ byt je atraktívne orientovaný (juhozápad), ✔ krásny výhľad na západ slnka, ✔ výborne dispozične riešený, ✔ k bytu prislúcha pozemok pod domom, ✔ mestská vila s minimálnym počtom vlastníkov, ✔ slušní susedia, ✔ ihneď kúpou voľný, nízke mesačné náklady (správca 3 osoby: 60,-€, ZSE: 15,- €), čistý list vlastníctva. LOKALITA a OKOLIE:  ✔ veľmi atraktívna lokalita v absolútnom centre Stupavy, ✔ v blízkosti pošta, banky, služby, park, príroda a pod., ✔ veľmi dobré spojenie do mesta (autobusová zastávka pred vchodom), ✔ kvalitná reštaurácia priamo v bytovom dome. CENA & PLATBA:  ✔ 135.000,-€, vrátane provízie pre RK, ✔ možnosť kúpy na HÚ. HODNOTENIE MAKLÉRA: ***** Nehnuteľnosť je v atraktívnej lokalite mestskej časti Stupava s výbornou dostupnosťou do mesta. V blízkosti sa nachádzajú obľúbené obchody, pošta, banky, park a množstvo možností na voľnočasové aktivity. Byt je veľmi dobre dispozične riešený, presvetlený a priestranný, má skvelú energiu s krásnym výhľadom. Je vhodný pre mladých ľudí, ako aj rodiny s deťmi.  Tejto nehnuteľnosti dávam  5 hviezdičiek,  pretože spĺňa nároky mladého klienta: novostavba,  balkón, pivnica, druhé poschodie z troch, dobrá orientácia, atraktívna poloha, bezproblémové parkovacie státie, uzamykateľný dvor otvárateľný cez telefón. V blízkosti bytovky je zeleň, jazero, zastávka MHD, obchody, služby, škôlky, školy. ❗Dôležité informácie: 1.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 2.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, romanmakler .sk, 0905 477 843, denne od 10.00 - 20.00 hod.

135 000 €
1 753,25 €/m²

RoWe Services, spol. s r.o.
PRENÁJOM TROCH KANCELÁRIÍ v polyfunkčnom objekte, Lichnerova 16, Senec - novostavba

PRENÁJOM TROCH KANCELÁRIÍ v polyfunkčnom objekte, Lichnerova 16, Senec - novostavba

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 75 m²

Realitná agentúra RoWe Services ponúka na prenájom: ✔ priestor s dvomi samostatnými kanceláriami a jednou recepciou (toho času zariadený ako byt s možnosťou úpravy), ✔ v polyfunkčnej budove v úplnom centre Senca, 2 p./2 posch., bez výťahu, s priestrannou terasou, ✔ nanovo vymaľovaný (09/2019) s možnosťou dispozičných úprav pre nového podnájomníka, ✔ priestor o výmere 75 m2 + terasa 20 m2, ✔ kuchyňa (s možnosťou úpravy, resp. zrušenia), ✔ dispozične veľmi dobre riešený,  ✔ vlastné kúrenie, klimatizácia, ✔ nové žalúzie, sieťky (09/2019), ✔ vhodné ako kancelárie pre; notára, advokáta, účtovníka, masáže, kozmetika a pod. ✔ parkovanie pre jedno osobné auto v uzamykateľnom areáli pri dome (po dohode možnosť s viacerými), Mesačný nájom: 680 € bez energií. ❗Dôležité informácie: 1.) Ponuka je aktuálna do výmazu inzerátu. 2.) Obhliadky vybavuje osobný realitný maklér Roman Weidinger, romanmakler .sk, 0905 477 843, denne od 10.00 - 20.00 hod.

680 €/mes.
9,07 €/m²/mes.

RoWe Services, spol. s r.o.