Novostavby.sk
Nájdených 19 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

2 izbové byty v Rovinke

Sunny Home II. Etapa - Krásne 2 izb byty s balkónom - www.sunnyhome.sk - predpredaj

Sunny Home II. Etapa - Krásne 2 izb byty s balkónom - www.sunnyhome.sk - predpredaj

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe s výťahom v našom novom projekte Sunny Home – www.sunnyhome.sk v Rovinke. Plocha bytu je 52 m2 + 10 m2 balkón a nachádza sa na 3/4 posch. Byt sa predáva v prevedení štandard čo znamená: interiérové dvere/zárubne, podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sanita, podlahové kúrenie a samozrejme 1 parkovacie miesto v cene. Internet a Tv - optika Orange. Ponuku všetkých voľných 2-izbových bytov nájdete na stránke www.sunnyhome.sk Cena bytu a B1.3.05 je 185.900,- Eur VO VÝTAVBE NA REZERVÁCIU VÁM TERAZ STAČÍ 5 % Z CENY VŠETKY INFORMÁCIE NÁJDETE NA WWW.SUNNYHOME.SK PREDAJCA New Reality s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava 0918 771 863 Tomáš Ďurian tomas.durian@newreality.sk V zime zahreje, v lete schladí Vykurovací podlahový systém riešený tepelnými čerpadlami voda/voda, má okrem vykurovania aj opačnú funkciu a to je chladenie - využitím obnoviteľnej el. energie spĺňame kritériá pre zaradenie do energetickej triedy A1 Financovanie Vašej nehnuteľnosti bude naozaj jednoduché v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group. Chceme, aby ste bývali rýchlo a bez zbytočných komplikácii, preto Vám zabezpečíme tú najkvalitnejšiu pomoc pri prefinancovaní Vami vybratej nehnuteľnosti v našom projekte Sunny Home. Spoločnosť Winners Group, ktorá spolupracuje so všetkými bankami na hypotekárnom trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima Banka, OTP Banka, Poštová banka, Mbank, Oberbank) ako náš exkluzívny partner, Vám garantuje pripravené ponuky na hypotéku do 2 pracovných dní. Vyberiete si najideálnejšiu ponuku pre Vás a ušetríte tak čas aj peniaze. Následne po Vašom výbere budete mať pripravený hypotekárny úver k čerpaniu do 21 pracovných dní. BEZPLATNE PRE VÁS ZABEZPEČÍME: kompletný servis pri vybavovaní hypotekárneho úveru porovnanie ponúk všetkých bánk na jednom stretnutí (kampane,splátky, poplatky, úrok, atď) skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti zložku klienta odovzdávame priamo v banke, klient príde už len priamo do banky na podpis úverových zmlúv dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hypotekárneho úveru znalecký posudok, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, vinkuláciu Neváhajte nás kontaktovať, celý hypotekárny servis je pre Vás bezplatný!!!!!!! Radi Vám poskytneme porovnanie aktuálnych ponúk a akcií všetkých bánk na slovenskom trhu ako aj výhody jednotlivých bánk, kde máme projekt Sunny Home nastavený, aby sme Vám ušetrili náklady, energiu a čas. Zahoďte starosti s vybavovaním hypotéky - zariadime to za Vás. Financovanie v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group, a.s.

185 900 €
3 575 €/m²

New Reality s.r.o.
Sunny Home II. Etapa - Krásny 2 izb byt s 20 m2 terasou na najvyššom poschodí - predpredaj

Sunny Home II. Etapa - Krásny 2 izb byt s 20 m2 terasou na najvyššom poschodí - predpredaj

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe s výťahom v našom novom projekte Sunny Home – www.sunnyhome.sk v Rovinke. Plocha bytu je 50 m2 + 20 m2 terasa a nachádza sa na 4/4 posch. Byt sa predáva v prevedení štandard čo znamená: interiérové dvere/zárubne, podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sanita, podlahové kúrenie a samozrejme 1 parkovacie miesto v cene. Internet a Tv - optika Orange. Ponuku všetkých voľných 2-izbových bytov nájdete na stránke www.sunnyhome.sk PONUKU VOĹNÝCH BYTOV VO VÝSTAVBE NÁJDETE NA SUNNHOME.SK Cena bytu a B2.4.04 je 209.900,- Eur VO VÝSTAVBE NA REZERVÁCIU VÁM TERAZ STAČÍ 5 % Z CENY VŠETKY INFORMÁCIE NÁJDETE NA WWW.SUNNYHOME.SK PREDAJCA New Reality s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava 0918 771 863 Tomáš Ďurian tomas.durian@newreality.sk V zime zahreje, v lete schladí Vykurovací podlahový systém riešený tepelnými čerpadlami voda/voda, má okrem vykurovania aj opačnú funkciu a to je chladenie - využitím obnoviteľnej el. energie spĺňame kritériá pre zaradenie do energetickej triedy A1 Financovanie Vašej nehnuteľnosti bude naozaj jednoduché v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group. Chceme, aby ste bývali rýchlo a bez zbytočných komplikácii, preto Vám zabezpečíme tú najkvalitnejšiu pomoc pri prefinancovaní Vami vybratej nehnuteľnosti v našom projekte Sunny Home. Spoločnosť Winners Group, ktorá spolupracuje so všetkými bankami na hypotekárnom trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima Banka, OTP Banka, Poštová banka, Mbank, Oberbank) ako náš exkluzívny partner, Vám garantuje pripravené ponuky na hypotéku do 2 pracovných dní. Vyberiete si najideálnejšiu ponuku pre Vás a ušetríte tak čas aj peniaze. Následne po Vašom výbere budete mať pripravený hypotekárny úver k čerpaniu do 21 pracovných dní. BEZPLATNE PRE VÁS ZABEZPEČÍME: kompletný servis pri vybavovaní hypotekárneho úveru porovnanie ponúk všetkých bánk na jednom stretnutí (kampane,splátky, poplatky, úrok, atď) skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti zložku klienta odovzdávame priamo v banke, klient príde už len priamo do banky na podpis úverových zmlúv dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hypotekárneho úveru znalecký posudok, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, vinkuláciu Neváhajte nás kontaktovať, celý hypotekárny servis je pre Vás bezplatný!!!!!!! Radi Vám poskytneme porovnanie aktuálnych ponúk a akcií všetkých bánk na slovenskom trhu ako aj výhody jednotlivých bánk, kde máme projekt Sunny Home nastavený, aby sme Vám ušetrili náklady, energiu a čas. Zahoďte starosti s vybavovaním hypotéky - zariadime to za Vás. Financovanie v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group, a.s.

209 900 €
4 198 €/m²

New Reality s.r.o.
2. izbový byt v novom projekte Rovinka Residence Apartments  na 3. NP za 215.000,-

2. izbový byt v novom projekte Rovinka Residence Apartments na 3. NP za 215.000,-

Lokalita: Neuvedene, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.77 m²

Ponúkame Vám na predaj byt v novostavbe bytového domu Rovinka Residence Apartments. Byt sa nachádza na 3. NP a jeho úžitková plocha je 55,77m2 a má 4,33 m2 loggia. Kuchyňa spolu s obývacou časťou o výmere 32,63 m2 tvoria dennú časť. Spálňa má rozlohu 13,38 m2 a má taktiež výstup na terasu. V kúpeľni sa nachádza všetko potrebné vybavenie a má rozlohu 5,18 m2. Súčasťou apartmánu je aj pivničná kobka o výmere 3,23 m2. Byt sa predáva vo vysokom štandarde. Okrem podlahového kúrenia prostredníctvom tepelného čerpadla bude mať aj stropné chladenie. Veľkou výhodou je lokalizácia a dostupnosť občianskej vybavenosti. Cena bytu je 215 000 Eur. Parkovacie státie s kontrolovaným vstupom je situované v suteréne pod budovou v cene. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 757 403 .Všetky informácie ohľadom projektu, ceny, vizualizácie, pôdorys... nájdete na stránke www.rovinkaresidence.sk. Kolaudácia plánovaná 06/2022. Výhody projektu: - štandard v cene - dostupnosť do BA - stropné chladenie - bazén - výťah - zeleň

215 000 €
3 855,12 €/m²

Luxury Residence s.r.o.
PREDAJ 2. IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE PLUS PARKOVACIE MIESTO

PREDAJ 2. IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE PLUS PARKOVACIE MIESTO

Lokalita: Nezadana, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55.77 m²

Ponúkame Vám na predaj byt v novostavbe bytového domu Rovinka Residence Apartments. Byt sa nachádza na 1. NP a jeho úžitková plocha je 55,77m2 a má 12,50 m2 loggia. Kuchyňa spolu s obývacou časťou o výmere 32,63 m2 tvoria dennú časť. Spálňa má rozlohu 13,38 m2 a má taktiež výstup na terasu. V kúpeľni sa nachádza všetko potrebné vybavenie a má rozlohu 5,18 m2. Súčasťou apartmánu je aj pivničná kobka o výmere 3,62 m2. Byt sa predáva vo vysokom štandarde. Okrem podlahového kúrenia prostredníctvom tepelného čerpadla bude mať aj stropné chladenie. Veľkou výhodou je lokalizácia a dostupnosť občianskej vybavenosti. Cena bytu je 206 000 Eur. Parkovacie státie s kontrolovaným vstupom je situované v suteréne pod budovou v cene. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 757 403 .Všetky informácie ohľadom projektu, ceny, vizualizácie, pôdorys... nájdete na stránke www.rovinkaresidence.sk. Byt je skolaudovaný Výhody projektu: - štandard v cene - dostupnosť do BA - stropné chladenie - bazén - výťah - zeleň

206 000 €
3 693,74 €/m²

Luxury Residence s.r.o.
Top ponuka - Krásny kompletne zariadený byt s parkovacím miestom v cene

Top ponuka - Krásny kompletne zariadený byt s parkovacím miestom v cene

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt/apartmán v projekte SunnyHome v Rovinke na Broskyňovej ulici. Tento krásny byt zariaďovala bytová architektka a predáva sa kompletne zariadený s 1 parkovacím miestom v cene. Nachádza sa na 3.p/4 s výťahom. Rozloha bytu je 50 m2 + 4 m2 loggia. Teplovodné podlahové kúrenie zabezpečuje kotolňa na tepelné čerpadlo. Výhodou tohto kúrenia je, že v letných mesiacoch sa používa na pasívne chladenie. Tento tehlový, zateplený, bytový dom bol kolaudovaný na začiatku roka 2022. Cena 185.000 Eur vrátane zariadenia a parkovacieho miesta. Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať na 0918 771 863 alebo na tomas.durian@newreality.sk KOMPLETNÚ PONUKU BYTOV NÁJDETE NA SUNNYHOME.SK Predajca: Tomáš Ďurian 0918 771 863/tomas.durian@newreality.sk Newreality s.r.o.

185 000 €
3 700 €/m²

New Reality s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt 55m2, Tichá a lokalita, Rovinka - Železničná ul., Klimatizácia

Prenájom 2 izbový byt 55m2, Tichá a lokalita, Rovinka - Železničná ul., Klimatizácia

Lokalita: Železničná, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Prenájom 2-izb.byt,Rovinka, Železničná ul., NOVOSTAVBA, Klimatizácia ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: 2-izb.byt, výmera 55 m2 + loggia 10 m2. NOVOSTAVBA, tichý byt s výhľadom na zeleň s parkovacím miestom v cene. Voľný k nasťahovaniu 01.09.2022 !!! STAV BYTU: Novostavba z roku 2015. Zariadený byt - kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (rúra, indukčná varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou). Veľká kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou a práčkou. Byt sa prenajíma zariadený, vrátane sedacej súpravy, jedálenského stola so stoličkami a posteľou v spálni V byte je 2 x veľká vstavaná skriňa. Plávajúce podlahy v izbách a na chodbe, v kúpeľni dlažba a obklad. Na oknách sú namontované žalúzie a sieťky. Bytový dom je zateplený. V byte je klimatizácia. Veľká terasa na ktorú sa vchádza cez obývaciu izbu. V bytovom dome je optický internet. 1 x parkovacie státie v cene ! DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Priestranný slnečný byt. V byte sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou. Samostatná izba, kúpeľňa spojená s toaletou. Vstup na loggiu je z obývacej iuzby. LOKALITA: Veľmi tichá a príjemná lokalita. Bezproblémové parkovanie pri dome. Kompletná občianska vybavenosť v tesnej blízkosti - nové detské ihrisko, škôlka, základná škola, reštaurácie, supermarket, v blízkosti autobusová zástavka, vlak, jazerá, hrádza, športoviská. Cena nájmu 500 eur + energie 100 eur / 2 osoby

500 €/mes.
7,69 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
Fidem Reality s.r.o.
Bývajte hneď v novom zariadenom, presvetlenom byte s výťahom a vlastním parkovaním v podzemnej garáž

Bývajte hneď v novom zariadenom, presvetlenom byte s výťahom a vlastním parkovaním v podzemnej garáž

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

NA PREDAJ - krásny 2 byt v novostavbe s výťahom a s vlastným garážovým státím. Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe v dobrej lokalite s výbornou dostupnosťou do Bratislavy Čím Vás tento byt zaujme: Túto lokalitu si obľúbite aj vďaka dobrej atmosfére a komunite. Poschodie 3/4 - žiadny buchot od susedov nad Vami Loggia a s nerušeným výhľadom na okolitú zeleň, čo Vám zaručuje úplné súkromie Nadštandardné prevedenie bytu Praktické a funkčné využitie bytu s dostatočným odkladacím priestorom Byt sa nachádza v príjemnom komplexe, ktorý je obývaný mladšími rodinami Bez konfliktní susedia Podlahová plocha bytu je 51,98 m2 + balkón o výmere 5,87 m2. Byt je orientovaný na JZ stranu K bytu patrí garážové státie, ktoré sa nachádza v podzemnej garáži kam sa dostanete priamo výťahom. Toto parkovacie miesto je posledné miesto v rade. Vedľa sa nachádza vyhradené miesto pre údržbu a servisné vozidlo, ktoré nie každodenne využívané a zaručuje Vám to, že z jednej strany Vášho vozidla sa neparkuje. Obec Rovinka ponúka výbornú občiansku vybavenosť: v pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny, zastávka MHD, jazero Košariská, nákupné centrum Rovinka Park. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby s miesto pre vstavanú skriňu a botník. Po pravej strane strane sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Obývacia miestnosť tvorí prepojený priestor s kuchyňou. Z obývačky je vstup na balkón kde si môžete vychutnať výhľad na zeleň pri šálke rannej káve či večer pri pohári vínka Spálňa je priestranná so priestorom pre vstavanú skriňu roldor. Zo spálne je tiež vstup na balkón. Okná majú hliníkove vonkajšie hliníkové žalúzie na diaľkové ovládanie. Mesačné náklady na byt sú nasledovné: 140,- Eur správcovské popkatky Preddavok elektrina: 40,- Eur/mes Internet (optika, Orange) 20,- Eur/mes. Súčasťou bytového štandardu okrem iného je aj vodové podlahové kúrenie s vlastnej kotolne napojené na tepelné čerpadlo. Tento typ vykurovania je veľmi efektívne a má nízke mesačné náklady. V zime príjemné kúri a v lete chladí podlahu. Byt sa predáva komplet zariadený (kuchynská linka, sedacia súprava, skrinka v obývacej izby. Cena nehnuteľnosti: 189.000 € vrátane garážového státia V prípade záujmu o bližšie informácie a fotky ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: 0907 70 92 91 Obhliadky sú možné aj po pracovnom čase aj počas víkendov.Directreal nehnuteľnosť číslo: 268603link:

189 000 €
3 258,62 €/m²

Direct Real
2-izb. byt na Kvetnej ulici v Rovinke pri Bratislave

2-izb. byt na Kvetnej ulici v Rovinke pri Bratislave

Lokalita: Kvetná, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.64 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2izb. byt vo vyhľadávanej lokalite v okolí Bratislavy – Kvetná ulica, obec Rovinka. Lokalita bytového domu: ► kompletná občianska vybavenosť ► potraviny, reštaurácie, obchody ► materská škola a základná škola ► výborná dostupnosť do Bratislavy napojenie do centra mesta ► diaľničný obchvat  smer Viedeň alebo smer Komárno Bytový dom: ► kolaudácia 2012 ► zateplený ► výťah ► vstupná brána na čip ► kamerový systém Byt: ► poschodie: 2/3 ► podlahová plocha: 58,64m² ► balkón: 4m² ► parkovacie miesto pred bytovým domom ► klimatizácia ► vykurovanie plynovým kotlom ► čiastočne zariadený ► plastové okná ► laminátové podlahy a dlažba ► orientácia: JZ   Dispozícia bytu: ► predsieň so vstavaným nábytkom a vstavanou skriňou ► kuchyňa v tvare U, ktorá je spojená s obývačkou ► kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC ► obývacia izba so vstupom na balkón ► spálňa so vstavanou skriňou Výhodou bytu sú nízke náklady vo výške 130€/mesačne. Predajná cena 180.000€ Uvedená cena je vrátane provízie RK. Súčasťou predaja je aj zabezpečenie rýchleho a nezávislého poradenstva v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho v ktorejkoľvek banke.  

180 000 €
3 069,58 €/m²

Home Financial & Housedesign, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt s predzáhradkou v Rovinke

Prenájom 2 izbový byt s predzáhradkou v Rovinke

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Leaders&Partners reality pobočka Bratislava Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na Broskyňovej ulici v obci Rovinka, okres Senec. Ešte v ňom nikto nebýval, je úplne nový. Tento nádherný byt je situovaný na prízemí, s krásnou súkromnou predzáhradkou, máte pocit že ste v dome a pritom máte bezstarostné bývanie. Je tam nasadený olivovník a dodáva celej predzáhradke pocit že ste na dovolenke v subtrópoch. Večer vás očaria svetielka ktoré sa počas dňa nabíjajú. Je to ideálne miesto pre milovníkov slnka a romantiky a krásnych večerov strávených na priestrannej terase, kde môžete grilovať, čítať knihy alebo pozorovať hviezdy a pritom mate až neobvyklé súkromie na to, že ste stále len v bytovom dome. Úžitková plocha je 52 m2, výhodou je parkovacie státie v suteréne bytového domu čo zaručí, že sa vždy dostanete suchou nohou až domov! Dispozícia bytu: vstupná chodba z ktorej sa vchádza do priestrannej kúpeľne, ktorá disponuje vaňou, toaletou a práčkou, dennú časť tvorí svetlá obývacia izba spojená s jedálenským kútom, moderná kuchyňa s množstvom úložného priestoru. Samostatná spálňa ponúka dostatok priestoru pre pokojný spánok či úložný priestor. Zo spálne a aj z obývačky sa môžete dostať do predzáhradky, ktorá obsahuje záhradný nábytok na romantické večere vonku pri vínku a sviečkach. Vybavenie: byt ponúka úplne nové (ešte nerozbalené) zariadenie – nová manželská posteľ s úložným priestorom vrátane kvalitného matraca, šatníková skriňa, žalúzie na všetkých oknách, v obývačke sa nachádza nová sedačka s konferenčným stolíkom, jedálenský stôl so stoličkami, kuchyňa je vybavená, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrická varná doska, digestor. Kúpeľňa disponuje luxusnou vaňou , práčka, atď. Bezpečie zaručia kvalitné protipožiarne bezpečnostné dvere. Parkovanie: vyhradené jedno parkovacie státie v garáži bytového domu. Cena prenájmu : 690 € + 130 € energie (voda, elektrika, kúrenie). Pri podpise zmluvy sa platí 1x nájom, 1x depozit vo výške 820 €, 1x provízia realitnéj kancelárii

690 €/mes.
13,27 €/m²/mes.

Leaders & Partners  s.r.o. Pobočka Bratislava
Dvojizbový byt v Rovinke, 33 m2, výborná lokalita, nízke mesačné náklady, parkovacie miesto v cene

Dvojizbový byt v Rovinke, 33 m2, výborná lokalita, nízke mesačné náklady, parkovacie miesto v cene

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 32 m²

Sale-A, váš partner v realitách ponúka na predaj dvojizbový byt v Rovinke. Byt má rozlohu 33,21 m2, nachádza sa na vyvýšenom 1. poschodí z dvoch, bez výťahu. Predáva sa zariadený, sú v ňom nové rozvody elektriky, vody, vlastný bojler na ohrev TÚV, plastové okná, bezpečnostné dvere, podlahové elektrické kúrenie, nové interiérové dvere, v celom byte dlažba, murované jadro, kúpeľňa spoločná s WC (sprchovací kút) – nové obklady, dlažby, sanita. Izba spoločná s kuchyňou – kuchynská linka so spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka. V byte sú vyvýšené stropy, preto pôsobí opticky priestrannejšie a v prípade vstavaných skríň je možné využiť priestor na odkladanie vecí. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej spálne a obývačky spojenej s kuchyňou.Mesačné náklady cca 80,- Eur/ mesiac vrátane energii a poplatkov. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia vo výške 2000 EUR, v ktorej sú zahrnuté právne aj finančné služby pre klientov. Byt je situovaný v príjemnom prostredí neďaleko hrádze, kompletná občianska vybavenosť – obchodné centrum 300 metrov, lekáreň, dve čerpacie stanice, reštaurácia, pizzeria. Blízka dostupnosť do Bratislavy len 15 min. V tesnej blízkosti zástavka autobusu. Pre bližšie info nás kontaktujte na t.č. 0948 522 521 alebo na kovacova@salea.sk

117 000 €
3 656,25 €/m²

Senec
R E Z E R V O V A N É- štartovací ,zariadený 2izb. byt s parkovacím miestom v cene.

R E Z E R V O V A N É- štartovací ,zariadený 2izb. byt s parkovacím miestom v cene.

Lokalita: Hlavná, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 34 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Rovinke na  Hlavnej ulici v  komplexe RELAX ROVINKA. Bytový dom sa nachádza v blízkosti hlavnej cesty a iba 4 min od napájača na diaľnicu do Bratislavy, Viedne, Brna.  Byt má peknú dispozíciu a pôsobí svetlo a priestranne. Obývačka a kuchyňa sú spojené . Spálňa je  oddelená . Vstupná chodba 2,50m2, obývačka s kuchyňou má 17m2, spálňa má 11m2, kúpeľňa s WC má 3,30m2 Byt sa nachádza na 1 poschodí z celkových 2p.  Bol postavený v roku  2015 . Celková plocha bytu je : 33,81 m2. Byt je zariadený + 12m2 parkovacie miesto. V byte boli urobené nové rozvody elektriky, vody, vlastný bojler na ohrev TÚV, plastové okná, bezpečnostné dvere, podlahové elektrické kúrenie, nové interiérové dvere, v celom byte dlažba, murované jadro, kúpeľňa spoločná s WC (sprchovací kút) – nové obklady, dlažby, sanita.  kuchynská linka so spotrebičmi – chladnička s mrazničkou, elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka. Samostatná spálňa. Byt je situovaný v príjemnom prostredí neďaleko hrádze, kompletná občianska vybavenosť – obchodné centrum 300 metrov, lekáreň, dve čerpacie stanice, reštaurácia, pizzeria. Mesačné náklady cca 80,- Eur/ mesiac vrátane energii a poplatkov. Spoločná miestnosť na uloženie bicykla. Blízka dostupnosť do Bratislavy len 15 min. V tesnej blízkosti zástavka autobusu. V cene bytu je aj 1 parkovacie miesto pred domom.  BYT JE BEZ ZÁVAD. Prečo kúpiť tento byt? - v cene je vlastné parkovacie miesto - byt je vhodný pre mladý začínajúci pár alebo jednotlivca. - nízke mesačné náklady Cena nehnuteľnosti je 119.000,-Eur a sú v nej zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 119.000,-Eur celkom. Kontakt: Klaudia Mastilovič, mastilovic@maximreal.sk, tel.: 0911 509 517  

119 000 €
3 500 €/m²

MaximReal
Prenájom zariadeného 2 izb. bytu 45m2 v novostavbe v Rovinke, balkón, parkovanie

Prenájom zariadeného 2 izb. bytu 45m2 v novostavbe v Rovinke, balkón, parkovanie

Lokalita: Hlavná, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Hľadáme pre klienta prvého nájomníka do kompletne zariadeného bytu vo veľmi elegantnom štýle na 3.p/4.p s výťahom. Nábytok na mieru a vstavané spotrebiče sú nízkej energetickej triedy a vo vysokom štandarde. Byt má priestranný balkón (5m2) a na oknách žalúzie a sieťky. Novostavba má v prízemí plánovaný wellness a bazén. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, indukčnou varnou doskou, vstavanou rúrou, chladničkou. V presvetlenej kúpeľni sa nachádza sprchový kút, WC, elektrický bojler, umývadlo a dostatok odkladacieho priestoru. Rozľahlá spálňa je zariadená veľkým rolldorom, posteľou a šikovným toaletným stolíkom. Vyhradené parkovacie státie je priamo pred bytovkou. V blízkosti sa nachádza autobusová zastávka. 2min pešo je nákupné centrum a služby. Bratislava je vzdialená cca 2 km. Cena: nájom 520,- EUR/ mes. + energie 120,- EUR/ mes. (2os.) + 50 ,- EUR/ mes. parkovacie státie 2 miesta. Vďaka vlastnému bojleru a šetrným spotrebičom je možné náklady na prevádzku bytu znížiť. Byt je k dispozícii ihneď. Obhliadky a viac informácií: Katarína Husovská, 0914 777 887, katarina.husovska@realhub.sk

520 €/mes.
11,56 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
Real Hub, s.r.o.
Kompletne zariadený 2 izb. byt, novostavba, 2 x parkovacie miesto

Kompletne zariadený 2 izb. byt, novostavba, 2 x parkovacie miesto

Lokalita: Agátová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59.1 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný, zariadený 2 izbový byt v Rovinke na Agátovej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2 v tehlovom bytovom dome, ktorý bol kolaudovaný v roku 2016. Úžitková plocha bytu je 59,10m2 + 3,62m2 balkón. Byt sa predáva kompletne zariadený (v spálni sa nachádza masívna manželská posteľ, kuchynská linka s kvalitnými spotrebičmi: indukčný varný panel značka "Gorenje", elektrická rúra značka "Gorenje" BO637E30XG, umývačka riadu SuperSilence značka "Bosh", komínový digestor značka "Mora", automatická práčka značka "Beko" WMY51032PTYB3, chladnička 180-185cm "Beko"). Samostatné kúrenie - plynový kotol. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena: 189.900 Eur Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na 0918 771 863 alebo na tomas.durian@newreality.sk

189 900 €
3 213,20 €/m²

New Reality s.r.o.
2-izb. NOVOSTAVBA Broskyňová ul. - Rovinka

2-izb. NOVOSTAVBA Broskyňová ul. - Rovinka

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 630 m²

GRAFT ponúka 2-izb. NOVOSTAVBA Broskyňová ul. - Rovinka na prenájom, 52 m2, prízemie, energetický certifikát nedodaný. Tento nádherný byt s krásnou súkromnou predzáhradkou, máte pocit že ste v dome a pritom máte bezstarostné bývanie. Je tam nasadený olivovník a dodáva celej predzáhradke pocit že ste na dovolenke v subtrópoch. Večer vás očaria svetielka ktoré sa počas dňa nabíjajú. Je to ideálne miesto pre milovníkov slnka a romantiky a krásnych večerov strávených na priestrannej terase, kde môžete grilovať, čítať knihy alebo pozorovať hviezdy a pritom mate až neobvyklé súkromie na to, že ste stále len v bytovom dome. Dispozícia bytu: vstupná chodba z ktorej sa vchádza do priestrannej kúpeľne, ktorá disponuje vaňou, toaletou a práčkou, dennú časť tvorí svetlá obývacia izba spojená s jedálenským kútom, moderná kuchyňa pre šikovných kuchárov s množstvom úložného priestoru. Samostatná spálňa ponúka dostatok priestoru pre pokojný spánok či úložný priestor. Zo spálne a aj z obývačky sa môžete dostať do predzáhradky. - V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na týchto číslach: 0902/896 789, 0903/210 582, 0904/898 328, 0911/937 698. K cene sa pripočítava 140,- € za energie. Pri podpise zmluvy sa platí nájom , depozit + odmena pre RK.

630 €/mes.
1 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
GRAFT Slovakia s.r.o.
2-IZBOVÝ BYT S TERASOU + FITNESS A WELLNESS

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU + FITNESS A WELLNESS

Lokalita: Hlavná, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 151.33 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránke www.fedorsgroup.sk FEDORS GROUP ponúka exkluzívne na predaj 2–izbový holobyt s veľkou terasou v práve skolaudovanej novostavbe na Hlavnej ulici v Rovinke. Tento byt môže byt dokončený do štandardu podľa Vašich predstáv v priebehu dvoch týždňov od kúpy. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - celková úžitková plocha bytu 151,33m2 (63,19 m2 byt + 88,14 m2 terasa) - krásna rozľahlá terasa - najvyššie poschodie - vynikajúca dispozícia - možnosť dokúpiť vyhradené vonkajšie parkovacie státie TOP 5 VÝHOD BYTU : - kvalitná novostavba z roku 2021 - veľké a úplne nové fitness a wellness centrum priamo v budove - samostatný kotol v byte - hliníkové okná s vonkajšími žalúziami - podlahové kúrenie DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Byt sa nachádza na najvyššom 5 poschodí, na ktorom sa nachádzajú len dva byty. Do bytu sa dostanete cez bezpečnostné dvere, pričom hneď na začiatku je vchod do spálne s výhľadom na terasu. Následne sa cez chodbu dostanete do hlavnej časti bytu, ktorá začína rozľahlou kúpeľnou a pokračuje kuchyňou s rozľahlou obývacou miestnosťou. Celý tento priestor lemuje rozľahlá terasa s krásnym výhľadom. Byt má exteriérové žalúzie, hliníkové okná, pasívne odvetrávanie a podlahové kúrenie. LOKALITA: Obec Rovinka je veľmi obľúbená lokalita pre svoju dostupnosť do Bratislavy a kompletnú občiansku vybavenosť. Priamo v budove bude na ploche 1.500 m2 jedno z najmodernejších fitnness a wellness centier v Bratislave a okolí. V susedstve bytového domu je nákupné centrum - BILLA, DM drogerie, lekáreň, reštaurácie, kaviarne a pod. Cez novú diaľnicu D4R7 sa dostanete do Bratislavy za menej ako 15 minút. CENA BYTU: 215 000 € K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za 13.500 EUR alebo garážové státie za 22.500 EUR. V cene sú zahnuté všetky služby ponúkané FEDORS GROUP vrátane kompletného právneho servisu, hypotekárneho poradenstva či katastrálnych poplatkov. Názor FEDORS Group: Ak hľadáte priestranný dvojizbový byt s veľkou terasou a krásnym výhľadom do 15 minút od Bratislavy, lepšiu ponuku nenájdete.

215 000 €
1 420,74 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
Ponúkame na predaj 2 izb. skolaudovaný byt v štandarde s parkovacím miestom v cene

Ponúkame na predaj 2 izb. skolaudovaný byt v štandarde s parkovacím miestom v cene

Lokalita: Broskyňová, Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.55 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Broskyňovej ulici v Rovinke. Dobre dispozične riešený byt s veľkým balkónom sa nachádza na 2. NP zo 4 v tehlovom bytovom dome s výťahom. Jedná sa o tehlovú, zateplenú novostavbu, ktorá bola kolaudovaná 02/2022. Rozloha bytu 52,5m2 + 5m2 balkón. Byt je zariadený v štandarde. V byte je teplovodné podlahové vykurovanie a bytový dom má vlastnú kotolňu na tepelné čerpadlo. Výhodou tejto kotolne je možné chladenie v bytoch v letných mesiacoch. K bytu prislúcha 1 vonkajšie parkovacie miesto. Pre viac info ma neváhajte kontaktovať na 0918 771 863 alebo na tomas.durian@newreality.sk Cena: 194.900 Eur Tomáš Ďurian 0918 771 863

194 900 €
3 708,85 €/m²

New Reality s.r.o.
KOLAUDUJEME - 2 izbové byty - ŠTANDARD/PARKING - www.sunnyhome.sk

KOLAUDUJEME - 2 izbové byty - ŠTANDARD/PARKING - www.sunnyhome.sk

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe s výťahom v našom novom projekte Sunny Home – www.sunnyhome.sk v Rovinke. Plocha bytu je 52 m2 a nachádza sa na 1/4 posch. Byt sa predáva v prevedení štandard čo znamená: interiérové dvere/zárubne, podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sanita, podlahové kúrenie a samozrejme 1 parkovacie miesto v cene. Internet a Tv - optika Orange. Ponuku všetkých voľných 2-izbových bytov nájdete na stránke www.sunnyhome.sk. AKTUÁLNU PONUKU BYTOV NÁJDETE NA STRÁNKE WWW.SUNNYHOME.SK Cena bytu A1.19 je 169.900,- Eur KOLAUDUJEME!!! NA REZERVÁCIU VÁM TERAZ STAČÍ 5 % Z CENY VŠETKY INFORMÁCIE NÁJDETE NA WWW.SUNNYHOME.SK PREDAJCA New Reality s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava 0918 771 863 Tomáš Ďurian http://www.newreality.sk info@newreality.sk V zime zahreje, v lete schladí Vykurovací podlahový systém riešený tepelnými čerpadlami voda/voda, má okrem vykurovania aj opačnú funkciu a to je chladenie - využitím obnoviteľnej el. energie spĺňame kritériá pre zaradenie do energetickej triedy A1 Financovanie Vašej nehnuteľnosti bude naozaj jednoduché v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group. Chceme, aby ste bývali rýchlo a bez zbytočných komplikácii, preto Vám zabezpečíme tú najkvalitnejšiu pomoc pri prefinancovaní Vami vybratej nehnuteľnosti v našom projekte Sunny Home. Spoločnosť Winners Group, ktorá spolupracuje so všetkými bankami na hypotekárnom trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima Banka, OTP Banka, Poštová banka, Mbank, Oberbank) ako náš exkluzívny partner, Vám garantuje pripravené ponuky na hypotéku do 2 pracovných dní. Vyberiete si najideálnejšiu ponuku pre Vás a ušetríte tak čas aj peniaze. Následne po Vašom výbere budete mať pripravený hypotekárny úver k čerpaniu do 21 pracovných dní. BEZPLATNE PRE VÁS ZABEZPEČÍME: kompletný servis pri vybavovaní hypotekárneho úveru porovnanie ponúk všetkých bánk na jednom stretnutí (kampane,splátky, poplatky, úrok, atď) skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti zložku klienta odovzdávame priamo v banke, klient príde už len priamo do banky na podpis úverových zmlúv dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hypotekárneho úveru znalecký posudok, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, vinkuláciu Neváhajte nás kontaktovať, celý hypotekárny servis je pre Vás bezplatný!!!!!!! Radi Vám poskytneme porovnanie aktuálnych ponúk a akcií všetkých bánk na slovenskom trhu ako aj výhody jednotlivých bánk, kde máme projekt Sunny Home nastavený, aby sme Vám ušetrili náklady, energiu a čas. Zahoďte starosti s vybavovaním hypotéky - zariadime to za Vás. Financovanie v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group, a.s.

169 900 €
3 267,31 €/m²

New Reality s.r.o.
KOLAUDUJEME! Posledné 2 izbové byty s balkónom - ŠTANDARD/PARKING - www.sunnyhome.sk

KOLAUDUJEME! Posledné 2 izbové byty s balkónom - ŠTANDARD/PARKING - www.sunnyhome.sk

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe s výťahom v našom novom projekte Sunny Home – www.sunnyhome.sk v Rovinke. Plocha bytu je 52 m2 + 5 m2 balkón a nachádza sa na 2/4 posch. Byt sa predáva v prevedení štandard čo znamená: interiérové dvere/zárubne, podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sanita, podlahové kúrenie a samozrejme 1 parkovacie miesto v cene. Internet a Tv - optika Orange. Ponuku všetkých voľných 2-izbových bytov nájdete na stránke www.sunnyhome.sk AKTUÁLNU PONUKU BYTOV NÁJDETE NA SUNNYHOME.SK Cena bytu A2.08 je 178.900,- Eur KOLAUDUJEME!!! NA REZERVÁCIU VÁM TERAZ STAČÍ 5 % Z CENY VŠETKY INFORMÁCIE A AKTUÁLNU PONUKU NÁJDETE NA WWW.SUNNYHOME.SK V zime zahreje, v lete schladí Vykurovací podlahový systém riešený tepelnými čerpadlami voda/voda, má okrem vykurovania aj opačnú funkciu a to je chladenie - využitím obnoviteľnej el. energie spĺňame kritériá pre zaradenie do energetickej triedy A1 PREDAJCA New Reality s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava 0918 771 863 Tomáš Ďurian http://www.newreality.sk info@newreality.sk Financovanie Vašej nehnuteľnosti bude naozaj jednoduché v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group. Chceme, aby ste bývali rýchlo a bez zbytočných komplikácii, preto Vám zabezpečíme tú najkvalitnejšiu pomoc pri prefinancovaní Vami vybratej nehnuteľnosti v našom projekte Sunny Home. Spoločnosť Winners Group, ktorá spolupracuje so všetkými bankami na hypotekárnom trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima Banka, OTP Banka, Poštová banka, Mbank, Oberbank) ako náš exkluzívny partner, Vám garantuje pripravené ponuky na hypotéku do 2 pracovných dní. Vyberiete si najideálnejšiu ponuku pre Vás a ušetríte tak čas aj peniaze. Následne po Vašom výbere budete mať pripravený hypotekárny úver k čerpaniu do 21 pracovných dní. BEZPLATNE PRE VÁS ZABEZPEČÍME: kompletný servis pri vybavovaní hypotekárneho úveru porovnanie ponúk všetkých bánk na jednom stretnutí (kampane,splátky, poplatky, úrok, atď) skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti zložku klienta odovzdávame priamo v banke, klient príde už len priamo do banky na podpis úverových zmlúv dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hypotekárneho úveru znalecký posudok, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, vinkuláciu Neváhajte nás kontaktovať, celý hypotekárny servis je pre Vás bezplatný!!!!!!! Radi Vám poskytneme porovnanie aktuálnych ponúk a akcií všetkých bánk na slovenskom trhu ako aj výhody jednotlivých bánk, kde máme projekt Sunny Home nastavený, aby sme Vám ušetrili náklady, energiu a čas. Zahoďte starosti s vybavovaním hypotéky - zariadime to za Vás. Financovanie v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group, a.s.

179 900 €
3 459,62 €/m²

New Reality s.r.o.
KOLAUDUJEME! Sunnyhome.sk - posledné voľné 2 izbové byty - ŠTANDARD/PARKING -

KOLAUDUJEME! Sunnyhome.sk - posledné voľné 2 izbové byty - ŠTANDARD/PARKING -

Lokalita: Rovinka (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v novostavbe s výťahom v našom novom projekte Sunny Home – www.sunnyhome.sk v Rovinke. Plocha bytu je 50 m2 + 4 m2 loggia a nachádza sa na 2/4 posch. Apartmán sa predáva v prevedení štandard čo znamená: interiérové dvere/zárubne, podlahy, obklady a dlažby v kúpeľni, sanita, podlahové kúrenie a samozrejme 1 parkovacie miesto v cene. Internet a Tv - optika Orange. Ponuku všetkých voľných 2-izbových bytov nájdete na stránke www.sunnyhome.sk AKTUÁLNU PONUKU NAJDETE NA SUNNYHOME.SK Cena bytu A2.18 je 154.9000,- Eur KOLAUDUJEME!!! NA REZERVÁCIU VÁM TERAZ STAČÍ 5 % Z CENY VŠETKY INFORMÁCIE A AKTUÁLNU PONUKU NÁJDETE NA WWW.SUNNYHOME.SK PREDAJCA New Reality s.r.o. Hviezdoslavovo námestie 25, 811 02 Bratislava 0918 771 863 Tomáš Ďurian http://www.newreality.sk info@newreality.sk V zime zahreje, v lete schladí Vykurovací podlahový systém riešený tepelnými čerpadlami voda/voda, má okrem vykurovania aj opačnú funkciu a to je chladenie - využitím obnoviteľnej el. energie spĺňame kritériá pre zaradenie do energetickej triedy A1 Financovanie Vašej nehnuteľnosti bude naozaj jednoduché v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group. Chceme, aby ste bývali rýchlo a bez zbytočných komplikácii, preto Vám zabezpečíme tú najkvalitnejšiu pomoc pri prefinancovaní Vami vybratej nehnuteľnosti v našom projekte Sunny Home. Spoločnosť Winners Group, ktorá spolupracuje so všetkými bankami na hypotekárnom trhu (Slovenská sporiteľňa, VUB Banka, ČSOB banka, Tatra Banka, Uni Credit Bank, Prima Banka, OTP Banka, Poštová banka, Mbank, Oberbank) ako náš exkluzívny partner, Vám garantuje pripravené ponuky na hypotéku do 2 pracovných dní. Vyberiete si najideálnejšiu ponuku pre Vás a ušetríte tak čas aj peniaze. Následne po Vašom výbere budete mať pripravený hypotekárny úver k čerpaniu do 21 pracovných dní. BEZPLATNE PRE VÁS ZABEZPEČÍME: kompletný servis pri vybavovaní hypotekárneho úveru porovnanie ponúk všetkých bánk na jednom stretnutí (kampane,splátky, poplatky, úrok, atď) skompletizovanie potrebných podkladov k podaniu žiadosti zložku klienta odovzdávame priamo v banke, klient príde už len priamo do banky na podpis úverových zmlúv dosledovanie schvaľovacieho procesu až po samotné čerpanie hypotekárneho úveru znalecký posudok, poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, vinkuláciu Neváhajte nás kontaktovať, celý hypotekárny servis je pre Vás bezplatný!!!!!!! Radi Vám poskytneme porovnanie aktuálnych ponúk a akcií všetkých bánk na slovenskom trhu ako aj výhody jednotlivých bánk, kde máme projekt Sunny Home nastavený, aby sme Vám ušetrili náklady, energiu a čas. Zahoďte starosti s vybavovaním hypotéky - zariadime to za Vás. Financovanie v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti Winners Group, a.s.

154 900 €
3 098 €/m²

New Reality s.r.o.