Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RK SPIRIT, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RK SPIRIT, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: zst...
http://www.rkspirit.sk
Adresa:
Garbiarska 695
Liptovský Mikuláš
03101
Nájdených 29 novostavieb
1 2
Nový 3-izbový byt s balkónom na predaj - Palúdzka, Liptovská Mara

Nový 3-izbový byt s balkónom na predaj - Palúdzka, Liptovská Mara

Lokalita: Branislava Lichardusa, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77.4 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný a priestranný byt pripravený na nasťahovanie. Leží v pokojnej rodinnej časti Liptovského Mikuláša – v Palúdzke, len kúsok od Vodnej nádrže Liptovská Mara. Byt s podlahovou plochou 77,4 m2 sa nachádza na 1. poschodí 4-poschodového bytového domu s výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou (vstup na balkón), spálne, detskej izby a kúpeľne spojenej s toaletou. K bytu prislúcha aj balkón, sklad (pivnica) a dostatok parkovacích miest pred bytovým domom. Predáva sa čiastočne zariadený. Okrem plne vybavenej kuchyne, spálne a kúpeľne v ňom nájdete tiež skvele vyriešené odkladacie priestory. Najväčšou pridanou hodnotou bytu je najmä jeho lokalita, ktorú ocenia nielen rodiny s deťmi, ale aj športovci. Prechádzky po neďalekej hrádzi, kúpanie sa v Liptovskej Mare, letné grilovačky, rybolov, cyklotrasy, zimné korčuľovanie sa atď.. V okolí je dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti je škôlka, potraviny, futbalový štadión, tenisové kurty, neďaleko aj nemocnica, škola... Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT.

228 000 €
2 945,74 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

1-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 40.9 m²

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. 1-izbový apartmán o celkovej výmere 40,90 m2 sa nachádza na prízemí a je orientovaný na severozápad. Apartmán bude dokončený do 30.11.2022 v prevedení štandard a bude obsahovať obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Apartmán vyťažuje správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ využíva apartmán sám pre seba, alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Ceny: - apartmán 245.880,- € bez DPH, t. j. 295.056,- € s DPH, - vonkajšie parkovacie miesto 25.000,- € bez DPH, t. j. 30.000,- € s DPH, - spoluvlastnícky podiel na vstupnom nebytovom priestore 15.000,- € bez DPH, t. j. 18.000,- € s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

295 056 €
7 214,08 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Nová CHATA DELUXE na predaj - Holiday Village Tatralandia - Liptovský Mikuláš

Nová CHATA DELUXE na predaj - Holiday Village Tatralandia - Liptovský Mikuláš

Lokalita: Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Chalupa, rekreačný domček   Úžítková plocha: 34 m²

Na predaj nový luxusný rekreačný dom nachádzajúci sa v chatovom rezorte Holiday Village Tatralandia, v Liptovskom Mikuláši. Chata DELUXE je jednopodlažný dvojizbový apartmán s kapacitou 2 pevných lôžok a možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacie kreslo v spálni a 1 v obývačke). Predáva sa kompletne zariadená. Výmera chaty je 34,39 m2 a terasy 12,5 m2. Pohodlné parkovanie je zabezpečené na priľahlej ceste. Začiatok výstavby rekreačných domov je v 09/2022 a plánované dokončenie a odovzdanie domov majiteľom je v 12/2023. Rekreačný dom sa nachádza v centre diania Holiday Village Tatralandia, v bezprostrednej blízkosti celoročne otvoreného aquaparku Tatralandia, no zároveň v pokojnej a tichej osade Bobrovečky I. Holiday Village Tatralandia je jedinečný komplex rekreačných chatiek a apartmánov na Liptove, v jednom z najkrajších kútov Slovenska a ponúka množstvo atrakcií na jednom mieste – ihriská, športoviská, reštauráciu a mnoho ďalších. Pohodlná dlhodobá investícia a vysoký výnos Vyťažovací program apartmánov je robený poolovým systémom so zaujímavým podielom na zisku pre majiteľa až 60% z tržieb. Vyťažovateľ si zo 40% podielu hradí recepciu, marketing, upratovanie, výmenu prádla a poistenie zodpovednosti za škodu. Vašimi nákladmi počas vyťažovaní sú len náklady za dodávku médií (za dodávku studenej vody, za odvod odpadových vôd, za dodávku elektrickej energie). Zmluva s vyťažovacou spoločnosťou je uzatvorená na 6 + 3 roky. Majiteľ ročne dostane 39-41 jednorazových vstupov do aquaparku Tatralandia alebo skipasov, neobmedzený počet dní majiteľského pobytu v mimosezóne a iné benefity. Splátkový kalendár 1. splátka - 50% ceny pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, 2. splátka - 30% po dokončení hrubej stavby, 3. splátka - 10% po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, 4. splátka - 10% pri podpise Kúpnej zmluvy. Pri kúpe na platcu DPH je možný odpočet DPH. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

248 820 €
7 318,24 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Luxusný 2 izbový apartmán na 9. podlaží - HOTEL AKVAMARÍN****

Luxusný 2 izbový apartmán na 9. podlaží - HOTEL AKVAMARÍN****

Lokalita: Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 55 m²

Chceli by ste vlastniť apartmán v **** hoteli v známom a výborne fungujúcom rekreačnom rezorte Vodný park Bešeňová a s krásnym výhľadom na Nízke Tatry? Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke! Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu. 2-izbový apartmán na 9. poschodí má výmeru 55 m2 obytnej plochy a dve loggie o výmere 10 m2 a 11 m2. Dispozične pozostáva z 2 samostatných izieb, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a dvoch terás. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 2,12 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa). Majiteľ získa nasledovné benefity: - Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. - Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku. - Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo - Grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny. Cena je uvedená s DPH, možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu! Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - SKOLAUDOVANÉ

1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - SKOLAUDOVANÉ

Lokalita: Garbiarska, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 7% ročne! Apartmány sú už dokončené a skolaudované! Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club... Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová, kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, https://parkpalace.sk/ Aquapark GINO Paradise Tbilisi, https://ginoparadise.ge/en/ ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta https://ginohotel.com/ Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou. V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov. Apartmán č. 411 má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 27,29 m2. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis. Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. alebo navštívte www.najlepsiainvesticia.sk .

137 202,93 €
5 081,59 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
2-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 41 m2 - DOKONČENÉ!

2-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 41 m2 - DOKONČENÉ!

Lokalita: Garbiarska, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 41 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 7% ročne! Apartmány sú už dokončené a skolaudované. Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club... Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová, kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, https://parkpalace.sk/ Aquapark GINO Paradise Tbilisi, https://ginoparadise.ge/en/ ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta https://ginohotel.com/ Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou. V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov. Apartmán č. 305 má 2 obytné miestnosti o celkovej rozlohe 51,85 m2, z toho 11,35 m2 tvorí terasa. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis. Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. alebo navštívte www.najlepsiainvesticia.sk .

206 739,85 €
5 042,44 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - DOKONČENÉ

1-izbový apartmán s výnosom 7% ročne v GINO PARADISE Tbilisi**** - 27 m2 - DOKONČENÉ

Lokalita: Garbiarska, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť kúpy investičného apartmánu v Gruzínskom meste Tbilisi s garantovaným výnosom 7% ročne! Apartmány už sú dokončené a skolaudované! Apartmánový komplex sa nachádza 7 km od centra Tbilisi, priamo na brehu Tbiliského mora - rezervoáru. Bude tu vybudované mestečko GINO Green city s kompletnou infraštruktúrou pre cca 25.000 ľudí - obchody, služby, promenáda, jacht club... Komplex stavia overený developer Nodari Giorgadze. Vybudoval viacero úspešných projektov: GINO PARADISE Bešeňová, kaštieľ v Považskej Bystrici - Orlové, https://parkpalace.sk/ Aquapark GINO Paradise Tbilisi, https://ginoparadise.ge/en/ ktorý je takmer rovnaký ako aquapark GINO PARADISE Bešeňová, Gino wellness hotel Rabath a Gino wellness hotel Mtskheta https://ginohotel.com/ Hotel ponúkne 220 apartmánov s rôznou rozlohou a dispozíciou. V Gruzínsku sa cestovný ruch rozvíja vysokým tempom, podobne ako na Slovensku pred 10 - 15 rokmi. VÝNOS a benefity: garantovaný ročný výnos 7% a možnosť odpredaja apartmánu developerovi po 10 rokoch za 130% kúpnej ceny. = zárobok 100% za 10 rokov. Apartmán č. 317 má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 45,14 m2, z toho 18,23 m2 tvorí terasa. Vybavenie hotela aj apartmánu zodpovedá štandardu ****. Parkovanie je zabezpečené pred hotelom. Majitelia si môžu podľa zvoleného programu užívať rôzne benefity - napr. vstupy pre rodinu do aquaparku, majiteľský pobyt 30 dní (z toho 10 dní v letnej TOP sezóne) ročne grátis. Viac informácii o projekte a o možnej obhliadke priamo v Tbilisi nás kontaktujte v RK SPIRIT, s.r.o. alebo navštívte www.najlepsiainvesticia.sk .

151 489,11 €
5 610,71 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
2-izbový LUXURY apartmán s terasou vo fungujúcom rezorte v Demänovej Village

2-izbový LUXURY apartmán s terasou vo fungujúcom rezorte v Demänovej Village

Lokalita: Demänová Village, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 41 m²

Investícia v podobe LUXURY apartmánu vo fungujúcom rezorte DEMÄNOVÁ VILLAGE! Apartmány sa nachádzajú v centre turistického ruchu pri vstupe do Demänovskej doliny - obľúbeného lyžiarskeho strediska JASNÁ (15min na svah, 15min k vode, 5min do mesta Liptovský Mikuláš). Každý apartmán bytového domu má exkluzívnu polohu na kopci, s ktorou sú spojené jedinečné výhľady na okolité vrchy a prírodu. Ponúkaný 2-izbový apartmán s terasou sa nachádza na prízemí apartmánového domu Luxury F. Má obytnú plochu 41,5 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obytnej haly, samostatnej izby, šatníka, kúpeľne a samostatného WC. Má terasu o výmere 11 m2. Ubytovacia kapacita je pre 4 osoby. Je zariadený v modernom, vzdušnom a útulnom dizajne. Apartmán môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ho vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho plávajúci výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. V DEMÄNOVÁ VILLAGE Vám ponúkame na predaj apartmány rôznej veľkosti a dispozície, určené hlavne na celoročné rekreačné využitie. Súčasťou komplexu sú aj moderné drevodomy. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros.. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia apartmánového domu je október 2023. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
3-izbový LUXURY mezonet s terasou v top lokalite Demänová

3-izbový LUXURY mezonet s terasou v top lokalite Demänová

Lokalita: Demänová Village, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 69 m²

Investícia v podobe LUXURY apartmánu vo fungujúcom rezorte DEMÄNOVÁ VILLAGE! Apartmány sa nachádzajú v centre turistického ruchu pri vstupe do Demänovskej doliny - obľúbeného lyžiarskeho strediska JASNÁ (15min na svah, 15min k vode, 5min do mesta Liptovský Mikuláš). Každý apartmán bytového domu má exkluzívnu polohu na kopci, s ktorou sú spojené jedinečné výhľady na okolité vrchy a prírodu. Ponúkaný 3-izbový apartmán s terasou sa nachádza na druhom a treťom nadzemnom podlaží apartmánového domu Luxury E. Má obytnú plochu 60,2 m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, obytnej haly, samostatnej spálne, kúpeľne a samostatného WC na 2.NP a z chodby, kúpeľne s WC a samostatnej spálne na 3.NP. Apartmán má vlastnú terasu o výmere 9 m2. Ubytovacia kapacita je pre 6 osôb. Je zariadený v modernom, vzdušnom a útulnom dizajne. Apartmán môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ho vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. V DEMÄNOVÁ VILLAGE Vám ponúkame na predaj apartmány rôznej veľkosti a dispozície, určené hlavne na celoročné rekreačné využitie. Súčasťou komplexu sú aj moderné drevodomy. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia apartmánového domu je október 2023. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
1 2