Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RK SPIRIT, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RK SPIRIT, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: zst...
http://www.rkspirit.sk
Adresa:
Garbiarska 695
Liptovský Mikuláš
03101
Nájdených 28 novostavieb
1 2
Skolaudovaný 2-izbový apartmán v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Skolaudovaný 2-izbový apartmán v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 61 m²

Novo-skolaudovaný 2-izbový apartmán v novostavbe - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. 2-izbový apartmán na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s celkovou rozlohou 61 m². Dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej izby, kúpeľne a samostatného WC. Má balkón o výmere 9 m2. V cene je sklad o výmere 3,6 m2. K bytu je potrebné si dokúpiť garážové státie. Apartmán je čerstvo skolaudovaný, je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byt má hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Pri kúpe bytu je potrebné si dokúpiť aj garážové státie v spoločnej garáži v cene 20.000,- € s DPH. Ceny sú uvedené s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

256 000 €
4 196,72 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Luxusný 2-izbový apartmán s galériou a balkónom vo Vysokých Tatrách - Vila Olívia, Nový Smokovec

Luxusný 2-izbový apartmán s galériou a balkónom vo Vysokých Tatrách - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 43 m²

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier. Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete. Ponúkaný 2- izbový apartmán s galériou a balkónom má výmeru 46,3 m2 (42,8 m2 apartmán + 3,5 m2 balkón) a nachádza sa na 2. poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby kuchyňou a galériou, kúpeľne s WC a balkónu. Kapacita apartmánu sú 4 osoby. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica. Apartmán má predprípravu na saunu. Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o..

418 800 €
9 739,53 €/m²

RK SPIRIT, s.r.o.
Luxusný 1 izbový apartmán na 3. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Luxusný 1 izbový apartmán na 3. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Lokalita: Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke. Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu. 1-izbový apartmán na 3. poschodí má výmeru 38 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 6 m2. Má výhľad na bazény. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, Sky bar s jakuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa). Majiteľ získa nasledovné benefity: - Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. - Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku. - Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo - Grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny. Cena je uvedená s DPH, možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu! Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
REZERVOVANÉ - Dvojpodlažný rodinný dom na predaj - Liptovské Revúce

REZERVOVANÉ - Dvojpodlažný rodinný dom na predaj - Liptovské Revúce

Lokalita: Vyšné Revúce, Liptovské Revúce (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite, na konci malebnej obce Liptovské Revúce, konkrétne v časti Vyšná Revúca. Rodinný dom s pozemkom 974 m2 a obytnou plochou 195 m2 pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná hala so schodiskom, obývacia izba spojená s kuchyňou, šatník, kotolňa, sklad a samostatné WC. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, chodba, kúpeľňa, samostatné WC a dva balkóny (2x 2,5m2). Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova, aktuálne využívaná ako garáž a dielňa, v dosahu je aj potok. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete (verejný vodovod, elekt. energiu, komunikáciu), má vlastnú žumpu. Je zateplený, vybavený plastovými oknami, na prízemí je podlahové kúrenie. Kúrenie zabezpečuje kotol na drevo a tuhé palivá + krbová vložka. Príjazdová cesta je asfaltová. Dokončenie a zariadenia izieb, ako aj vonkajšej fasády ponúka novému majiteľovi možnosť zariadiť si dom podľa vlastných predstáv. Je vhodný na celoročné, ako aj na rekreačné bývanie. V okolí je dobrá občianska vybavenosť. V blízkosti autobusová zastávka, škola, škôlka, potraviny. Mesačné náklady: 0 € (pri 1 osobe) Obec Liptovské Revúce ponúka možnosť objavovať krásy Liptova, rovnako aj venovať sa turistike v Nízkych Tatrách alebo Veľkej Fatre. Obec je domovom Rozprávkovej vtáčej záhradky a deti zaujme aj návšteva sveta Habakuky v neďalekých Donovaloch. Funguje tu aj bobová dráha a lezecká stena, kým zimná sezóna patrí lyžovačke a snowboardingu v kvalitnom stredisku Park Snow Donovaly. Zamieriť možno k vodopádom v Zadkoch a Došnej, navštíviť skanzen v Španej Doline alebo Harmaneckú jaskyňu. Prípadne využiť rekreačné služby Športovo – relaxačného centra Gothal pri Liptovskej Osade. Viac informácii poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

Pobočka Ružomberok
Loftový byt v Dolnom Smokovci, Pod lesom

Loftový byt v Dolnom Smokovci, Pod lesom

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 49.56 m²

Na predaj novo-skolaudovaný loftový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. Byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a podkroví bytového domu s celkovou rozlohou vrátane terasy 72.17 m². Dispozične pozostáva - na prízemí: zo vstupnej chodby. V podkroví sa nachádza samostatná izba, kúpeľňa a samostatné WC. Má terasu o výmere 18,29 m², je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži. V cene bytu je sklad o výmere 4,32 m2 nachádzajúci sa pri vstupe do bytu. Byt je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byty majú hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Projekt ponúka možnosť získania výhodnej hypotéky so založením kupovanej nehnuteľnosti. Je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Navyše, hodnota nehnuteľnosti vo Vysokých Tatrách každoročne rastie. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom je 18 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu je aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 verejných parkovacích miest pred bytovým domom. Každý byt má balkón alebo terasu a vlastný sklad a je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži na 1. podzemnom podlaží. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Cena je uvedená s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

265 136,40 €
5 349,81 €/m²

RK SPIRIT, s.r.o.
1-izbový LUXURY apartmán s terasou v centre turistického ruchu na Liptove

1-izbový LUXURY apartmán s terasou v centre turistického ruchu na Liptove

Lokalita: Demänová Village, Demänovská Dolina (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 29.9 m²

Investícia v podobe LUXURY apartmánu vo fungujúcom rezorte DEMÄNOVÁ VILLAGE! Apartmány sa nachádzajú v centre turistického ruchu pri vstupe do Demänovskej doliny - obľúbeného lyžiarskeho strediska JASNÁ (15min na svah, 15min k vode, 5min do mesta Liptovský Mikuláš). Každý apartmán bytového domu má exkluzívnu polohu na kopci, s ktorou sú spojené jedinečné výhľady na okolité vrchy a prírodu. Ponúkaný 1-izbový apartmán s terasou sa nachádza na prízemí apartmánového domu D. Má obytnú plochu 29,9 m2, obývaciu izbu s jedálenským priestorom a kuchynským kútom, spaciu časť, kúpeľňu s WC, chodbu a terasu o výmere 9 m2. Ubytovacia kapacita je pre 4 osoby. Je zariadený v modernom, vzdušnom a útulnom dizajne. Apartmán môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ho vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. V DEMÄNOVÁ VILLAGE Vám ponúkame na predaj apartmány rôznej veľkosti a dispozície, určené hlavne na celoročné rekreačné využitie. Súčasťou komplexu sú aj moderné drevodomy. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia apartmánového domu je október 2023. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
2-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

2-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 40.3 m²

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. 2-izbový apartmán o celkovej výmere 40,3 m2 sa nachádza na prízemí a je orientovaný na severozápad. Apartmán bude dokončený do 30.9.2022 v prevedení štandard a bude obsahovať obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Apartmán vyťažuje správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ využíva apartmán sám pre seba, alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je je 281.800,- € bez DPH, t. j. 338.160,- € s DPH V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. (informácie o cene: cena zahŕňa apartmán, vonkajšie parkovacie miesto a spoluvl. podiel na vstupnom nebytovom priestore) Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

338 160 €
8 391,07 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Luxusný 1 izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Luxusný 1 izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Lokalita: Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke! Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu. 1-izbový apartmán na 5. poschodí má výmeru 38 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 6 m2. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa). Majiteľ získa nasledovné benefity: - Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. - Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku. - Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo - Majiteľ má 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

220 000 €
5 789,47 €/m²

RK SPIRIT, s.r.o.
REZERVOVANÉ - Skolaudovaný 4-izbový mezonetový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

REZERVOVANÉ - Skolaudovaný 4-izbový mezonetový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 117 m²

Novo-skolaudovaný 4-izbový mezonetový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. 4-izbový mezonet č. 306 sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a podkroví bytového domu s celkovou rozlohou 116,82 m². Dispozične pozostáva - na prízemí: z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej izby a kúpeľne spojenej s WC v podkroví z 2 samostatným spální, kúpeľne a samostatného WC. Má balkón o výmere 7,81 m2, v cene je vlastný sklad o výmere 4,84 m2 a je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži. Byt je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byty majú hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Projekt ponúka možnosť získania výhodnej hypotéky so založením kupovanej nehnuteľnosti. Je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Navyše, hodnota nehnuteľnosti vo Vysokých Tatrách každoročne rastie. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom je 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu je aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom. Každý byt má balkón a vlastný sklad a je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži na 1. podzemnom podlaží. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Cena je uvedená s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
Chata

Chata "VILADOM VIEW" v rezorte Demänová Village na PREDAJ

Lokalita: Demänová 584, Demänovská Dolina (Liptovský Mikuláš)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 105.4 m²

Moderná a štýlová chata s výhľadom pre celú rodinu! Chata ViladomView je svojím vybavením a konštrukciou určená na celoročné bývanie, a preto sa dá nazvať aj rekreačným domom. Dispozične je riešená pre rodinu alebo skupinu v počte 6-8 osôb. Dominantou prízemia je obývacia izba s krbovou pieckou, jedálňou a presklennou prednou časťou s výstupom na terasu vo veľkosti 10 m2. Súčasťou prvého poschodia je aj vstupná hala, kúpeľňa, samostatné WC a kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s rekuperáciou a výhľadom na Tatry. Chata sa predáva komplet zariadená. Veľkým benefitom chaty je ekologická zelená strecha, ktorá je pokrytá rastlinami a má tak pozitívny vplyv na životné prostredie. K dispozícii je aj odkladacia komora na bicykle a dve parkovacie miesta. Pri tejto chate je aj možnosť privátneho wellnessu v podzemnom podlaží so saunou a vírivkou. Chatu môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ju vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. Naprojektované boli ako vysokokvalitné a dvojpodlažné stavby a sú umiestnené priamo na zjazdovke! V prípade platcu DPH je možný odpočet DPH! Demänová Village je ekologický projekt, ktorý ponúka bezpečnú a bezstarostnú investíciu do chát, domov, apartmánov a bytov v Demänovej. Rezort je určený hlavne pre rodiny a väčšie skupiny, ktoré si túžia so svojimi najbližšími vychutnávať krásy Liptova v nízkoenergetických stavbách, ktoré nezaťažujú prírodu. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia chaty je október 2023. Krátke video o rezorte Demänová Village tu: https://www.youtube.com/watch?v=MIH6w4W-mk0 Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Chata

Chata "FAMILY" na PREDAJ - Demänová Village - LIPTOV

Lokalita: Demänová 584, Demänovská Dolina (Liptovský Mikuláš)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 64 m²

Moderná a štýlová chata pre celú rodinu! Je určená pre 8 osôb (6+2), má 3 spálne, obývaciu izbu s kuchynským kútom, 3 kúpeľne a saunu + 2 terasy. K rekreačnému domu prislúcha samostatný pozemok s 2 parkovacími státiami, sadovými a terénnymi úpravami. Chatu môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ju vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. Naprojektované boli ako vysokokvalitné a dvojpodlažné stavby a sú umiestnené priamo na zjazdovke! V prípade platcu DPH je možný odpočet DPH! Demänová Village je ekologický projekt, ktorý ponúka bezpečnú a bezstarostnú investíciu do chát, domov, apartmánov a bytov v Demänovej. Rezort je určený hlavne pre rodiny a väčšie skupiny, ktoré si túžia so svojimi najbližšími vychutnávať krásy Liptova v nízkoenergetických stavbách, ktoré nezaťažujú prírodu. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia chaty je október 2023. Krátke video o rezorte Demänová Village tu: https://www.youtube.com/watch?v=MIH6w4W-mk0 Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o. alebo na tel.č. +421 915 79 79 79.

cena dohodou

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

1-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 40.9 m²

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. 1-izbový apartmán o celkovej výmere 40,90 m2 sa nachádza na prízemí a je orientovaný na severozápad. Apartmán bude dokončený do 30.9.2022 v prevedení štandard a bude obsahovať obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Apartmán vyťažuje správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ využíva apartmán sám pre seba, alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 285.400,- € bez DPH, t. j. 342.480,- € s DPH V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. (informácie o cene: cena zahŕňa apartmán, vonkajšie parkovacie miesto a spoluvl. podiel na vstupnom nebytovom priestore) Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

342 480 €
8 373,59 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Na predaj 2-izbový apartmán Vila Kollár, Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

Na predaj 2-izbový apartmán Vila Kollár, Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 42 m²

Na predaj šikovný 2-izbový apartmán vo Vila Kollár v Dolnom Smokovci. Apartmán je komplet zariadený. Ku apartmánu prislúcha aj súkromný sklad o výmere 2,3 m2 nachádzajúci sa mimo bytu. Parkovanie je vyhradené pre majiteľov apartmánov a je pred vchodom do apartmánového domu, zatvára sa rampou. Budova je tehlová, v roku 2019 prebehla kompletná rekonštrukcia, výhodou je nainštalovaný kamerový systém. Kompletné mesačné náklady sú cca 130 €. Pri kúpe na platcu, je možný odpočet DPH. Cena je 179.000 € plus DPH, 214.000 € s DPH. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

214 000 €
5 095,24 €/m²

Pobočka Ružomberok
Skolaudovaný 3-izbový apartmán s terasou na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Skolaudovaný 3-izbový apartmán s terasou na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 56.37 m²

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. Skolaudovaný 3-izbový apartmán s terasou o celkovej výmere 56,37 m2 sa nachádza na prízemí. Je dokončený, predáva sa v prevedení štandard a je bez výhľadu. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Apartmán vyťažuje správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ využíva apartmán sám pre seba, alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 321.850,- € bez DPH, t. j. 386.220,- € s DPH V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. (informácie o cene: cena zahŕňa apartmán, vonkajšie parkovacie miesto a spoluvl. podiel na vstupnom nebytovom priestore) Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

386 220 €
6 851,52 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
3-izbový byt s veľkou terasou na predaj - NOVOSTAVBA - Liptovský Mikuláš

3-izbový byt s veľkou terasou na predaj - NOVOSTAVBA - Liptovský Mikuláš

Lokalita: Osadná, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87.86 m²

Naša realitná kancelária RK SPIRIT, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, v mestskej časti Liptovského Mikuláša - v Palúdzke, ktorá je vzdialená len 15 minút pešo od centra mesta. Dom je tesne pred kolaudáciou, ktorá je plánovaná na august 2022. Byt sa nachádza na hornom podlaží domu a má luxusne veľkú terasu o výmere 101,1 m2 orientovanú na juhozápad. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne spojenej s jedálenskou časťou, obývacej izby, 2 samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC, technickej miestnosti a terasy. V cene bytu sú aj 2 súkromné parkovacie miesta. Štandard bytu: Byt sa predáva ako holobyt. Okná sú prestížnej značky Schüco. Ide o zvukotesné, hliníkové trojsklá. Dvere na oknách sú posuvné a hydraulické, dajú sa veľmi ľahko a pohodlne otvoriť. Tieto okná majú nadčasový dizajn, najnovšiu techniku a veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Vo všetkých bytoch sú vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie položené v celom byte, fotovoltaika s batériou, tepelné čerpadlo, čo výrazne znižuje mesačné náklady na menej ako 50 eur. Stavba domu je urobená z liateho keramického betónu zateplená minerálnou vlnou, čo vytvára výborné tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. V prípade záujmu je možné zabezpečiť dokončenie bytu na kľúč. Priaznivý splátkový kalendár: • 1. splátka 5. 000,- € pri podpise rezervačnej zmluvy, • 2. splátka doplatok do 10% z kúpnej ceny po podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, • 3. splátka vo výške 90 % z kúpnej ceny po kolaudácii Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT.

329 000 €
3 744,59 €/m²

RK SPIRIT, s.r.o.
Luxusný 2-izbový apartmán s galériou a balkónom vo Vysokých Tatrách - Vila Olívia, Nový Smokovec

Luxusný 2-izbový apartmán s galériou a balkónom vo Vysokých Tatrách - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 43 m²

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier. Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete. Ponúkaný 2- izbový apartmán s galériou a balkónom má výmeru 45,95 m2 (42,45 m2 apartmán + 3,5 m2 balkón) a nachádza sa na 2. poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby kuchyňou a galériou, kúpeľne s WC a balkónu. Kapacita apartmánu sú 4 osoby. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica. Apartmán má predprípravu na saunu. Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o..

454 800 €
10 576,74 €/m²

RK SPIRIT, s.r.o.
Nový 3-izbový byt s balkónom na predaj - Palúdzka, Liptovská Mara

Nový 3-izbový byt s balkónom na predaj - Palúdzka, Liptovská Mara

Lokalita: Branislava Lichardusa, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77.4 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný a priestranný byt pripravený na nasťahovanie. Leží v pokojnej rodinnej časti Liptovského Mikuláša – v Palúdzke, len kúsok od Vodnej nádrže Liptovská Mara. Byt s podlahovou plochou 77,4 m2 sa nachádza na 1. poschodí 4-poschodového bytového domu s výťahom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou (vstup na balkón), spálne, detskej izby a kúpeľne spojenej s toaletou. K bytu prislúcha aj balkón, sklad (pivnica) a dostatok parkovacích miest pred bytovým domom. Predáva sa čiastočne zariadený. Okrem plne vybavenej kuchyne, spálne a kúpeľne v ňom nájdete tiež skvele vyriešené odkladacie priestory. Najväčšou pridanou hodnotou bytu je najmä jeho lokalita, ktorú ocenia nielen rodiny s deťmi, ale aj športovci. Prechádzky po neďalekej hrádzi, kúpanie sa v Liptovskej Mare, letné grilovačky, rybolov, cyklotrasy, zimné korčuľovanie sa atď.. V okolí je dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti je škôlka, potraviny, futbalový štadión, tenisové kurty, neďaleko aj nemocnica, škola... Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT.

228 000 €
2 945,74 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Na predaj 2-izbový byt Vila Kollár, Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

Na predaj 2-izbový byt Vila Kollár, Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Na predaj šikovný 2-izbový byt vo Vila Kollár v Dolnom Smokovci. Byt je komplet zariadený. K bytu prislúcha aj súkromný sklad o výmere 2,3 m2 nachádzajúci sa mimo bytu. Parkovanie je vyhradené pre majiteľov apartmánov a je pred vchodom do apartmánového domu, zatvára sa rampou. Kompletné mesačné náklady sú cca 130 €. Pri kúpe na platcu, je možný odpočet DPH. Cena je 179.000 € plus DPH, 214.000 € s DPH. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

214 000 €
5 095,24 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Skolaudovaný 2-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Skolaudovaný 2-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Novo-skolaudovaný 2-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. 2-izbový apartmán na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s celkovou rozlohou 61 m². Dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej izby, kúpeľne a samostatného WC. Má balkón o výmere 9 m2. V cene je sklad o výmere 3,6 m2. K bytu je potrebné si dokúpiť garážové státie. Apartmán je čerstvo skolaudovaný, je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byt má hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Pri kúpe bytu je potrebné si dokúpiť aj garážové státie v spoločnej garáži v cene 20.000,- € s DPH. Ceny sú uvedené s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

256 000 €
4 196,72 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Nová CHATA DELUXE na predaj - Holiday Village Tatralandia - Liptovský Mikuláš

Nová CHATA DELUXE na predaj - Holiday Village Tatralandia - Liptovský Mikuláš

Lokalita: Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Chalupa, rekreačný domček   Úžítková plocha: 34 m²

Na predaj nový luxusný rekreačný dom nachádzajúci sa v chatovom rezorte Holiday Village Tatralandia, v Liptovskom Mikuláši. Chata DELUXE je jednopodlažný dvojizbový apartmán s kapacitou 2 pevných lôžok a možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacie kreslo v spálni a 1 v obývačke). Predáva sa kompletne zariadená. Výmera chaty je 34,39 m2 a terasy 12,5 m2. Pohodlné parkovanie je zabezpečené na priľahlej ceste. Začiatok výstavby rekreačných domov je v 09/2022 a plánované dokončenie a odovzdanie domov majiteľom je v 12/2023. Rekreačný dom sa nachádza v centre diania Holiday Village Tatralandia, v bezprostrednej blízkosti celoročne otvoreného aquaparku Tatralandia, no zároveň v pokojnej a tichej osade Bobrovečky I. Holiday Village Tatralandia je jedinečný komplex rekreačných chatiek a apartmánov na Liptove, v jednom z najkrajších kútov Slovenska a ponúka množstvo atrakcií na jednom mieste – ihriská, športoviská, reštauráciu a mnoho ďalších. Pohodlná dlhodobá investícia a vysoký výnos Vyťažovací program apartmánov je robený poolovým systémom so zaujímavým podielom na zisku pre majiteľa až 60% z tržieb. Vyťažovateľ si zo 40% podielu hradí recepciu, marketing, upratovanie, výmenu prádla a poistenie zodpovednosti za škodu. Vašimi nákladmi počas vyťažovaní sú len náklady za dodávku médií (za dodávku studenej vody, za odvod odpadových vôd, za dodávku elektrickej energie). Zmluva s vyťažovacou spoločnosťou je uzatvorená na 6 + 3 roky. Majiteľ ročne dostane 39-41 jednorazových vstupov do aquaparku Tatralandia alebo skipasov, neobmedzený počet dní majiteľského pobytu v mimosezóne a iné benefity. Splátkový kalendár 1. splátka - 50% ceny pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, 2. splátka - 30% po dokončení hrubej stavby, 3. splátka - 10% po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, 4. splátka - 10% pri podpise Kúpnej zmluvy. Pri kúpe na platcu DPH je možný odpočet DPH. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

248 820 €
7 318,24 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1 2