Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RK SPIRIT, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RK SPIRIT, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: zst...
http://www.rkspirit.sk
Adresa:
Garbiarska 695
Liptovský Mikuláš
03101
Nájdených 33 novostavieb
1 2
2-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ - Vysoké Tatry

2-izbový apartmán na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ - Vysoké Tatry

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 40.3 m²

Apartmán v TOP LOKALITE - na Štrbskom Plese - HOTEL OVRUČ. 2-izbový apartmán o celkovej výmere 40,3 m2 sa nachádza na prízemí a je orientovaný na severozápad. Apartmán bude dokončený do 30.11.2022 v prevedení štandard a bude obsahovať obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Apartmán vyťažuje správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ využíva apartmán sám pre seba, alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 249.817,50,- € bez DPH, t. j. 299.781,- € s DPH. V cene je zahrnuté: - cena za apartmán 210.567,50,- € bez DPH, t. j. 252.681,- € s DPH, - vonkajšie parkovacie miesto 25.000,- € bez DPH, t. j. 30.000,- € s DPH, - spoluvl. podiel na vstupnom nebytovom priestore 14.250,- € bez DPH, t. j. 17.100,- € s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

299 781 €
7 438,73 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Skolaudovaný 2-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Skolaudovaný 2-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Smokovec

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Novo-skolaudovaný 2-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. 2-izbový apartmán na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s celkovou rozlohou 61 m². Dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej izby, kúpeľne a samostatného WC. Má balkón o výmere 9 m2. V cene je sklad o výmere 3,6 m2. K bytu je potrebné si dokúpiť garážové státie. Apartmán je čerstvo skolaudovaný, je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byt má hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Veľká výhoda je, že 2 minúty pešo od bytového domu je železničná stanica. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Pri kúpe bytu je potrebné si dokúpiť aj garážové státie v spoločnej garáži v cene 19.000 eur s DPH. Ceny sú uvedené s DPH, pri kúpe na platcu sa odpočíta DPH. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

239 000 €
3 918,03 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
2-izbový apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry - Smokovec

2-izbový apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry - Smokovec

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 61 m²

2-izbový apartmán na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s celkovou rozlohou 61 m². Dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, samostatnej izby, kúpeľne a samostatného WC. Má balkón o výmere 9 m2. V cene je sklad o výmere 3,6 m2. K bytu je potrebné si dokúpiť garážové státie. Apartmán je skolaudovaný a je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byt má hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody a rekuperačnú stenovú vetraciu jednotku nastaviteľnú cez wifi. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Veľká výhoda je, že 2 minúty pešo od bytového domu je železničná stanica. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom bude 17 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu bude aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 parkovacích miest pred bytovým domom. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Pri kúpe bytu je potrebné si dokúpiť aj garážové státie v spoločnej garáži v cene 19.000€ s DPH. Ceny sú uvedené s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

239 000 €
3 918,03 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Exkluzívny 3-izbový apartmán - Vysoké Tatry - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Exkluzívny 3-izbový apartmán - Vysoké Tatry - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 107 m²

Apartmán v TOP LOKALITE na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách - HOTEL OVRUČ. 3-izbový apartmán má celkovú výmeru 106,93 m2. Predáva sa v stave v akom je (urobené podlahy, obklad a sanita v kúpeľniach a WC, krb). V cene je garážové státie a sklad. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Vyťažuje ho správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis. 2. Majiteľ ho využíva sám pre seba alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 699.999,60,- € bez DPH, t.j. 839.999,52,- € s DPH. V cene je zahrnuté: - cena za apartmán 665.999,60,- € bez DPH, t. j. 799.199,52,- € s DPH, - parkovacie miesto 25.000,- € bez DPH, t. j. 30.000,- € s DPH, - sklad s výmerou 3,40 m2 9.000,- € bez DPH, t. j. 10.800,- € s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

839 999,52 €
7 850,46 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
REZERVOVANÉ - Podkrovný mezonetový byt v Dolnom Smokovci, Pod lesom

REZERVOVANÉ - Podkrovný mezonetový byt v Dolnom Smokovci, Pod lesom

Lokalita: Dolný Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 49.56 m²

Na predaj novo-skolaudovaný loftový 1-izbový byt v novostavbe - Vysoké Tatry - Dolný Smokovec. Byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží a podkroví bytového domu s celkovou rozlohou vrátane terasy 72.17 m². Dispozične pozostáva - na prízemí: zo vstupnej chodby. V podkroví sa nachádza samostatná izba, kúpeľňa a samostatné WC. Má terasu o výmere 18,29 m², je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži. V cene bytu je sklad o výmere 4,32 m2 nachádzajúci sa pri vstupe do bytu. Byt je predávaný ako holobyt s dokončenými omietkami, potermi a rozvodmi inštalácií. Byty majú hliníkové okná s trojsklami a akustické, protipožiarne, bezpečnostné vstupné dvere do bytu. Kúrenie je decentralizované elektrické podlahové s wifi hlavným termostatom ovládané cez internet. Má vlastný ohrev teplej vody. Partnerská spoločnosť developera ponúka majiteľovi dokončenie interiéru bytu na kľúč. Bytový dom ponúka Smart riešenia, kde pomocou aplikácie v telefóne bude možné napr. využívať službu elektronického vrátnika, odomykať dvere, nastavovať kúrenie a pod. Projekt ponúka možnosť získania výhodnej hypotéky so založením kupovanej nehnuteľnosti. Je vhodná na celoročné aj rekreačné bývanie. Navyše, hodnota nehnuteľnosti vo Vysokých Tatrách každoročne rastie. Bytový dom “POD LESOM“ je projekt novostavby v Dolnom Smokovci, ktorej výsledkom je 18 dvoj- až štvor-izbových bytov rozložených na troch podlažiach a podkroví, a na prízemí bude 1 komerčný priestor. Súčasťou objektu je aj 20 garážových státí na prvom podzemnom podlaží a 13 verejných parkovacích miest pred bytovým domom. Každý byt má balkón alebo terasu a vlastný sklad a je možné kúpiť si aj garážové státie v podzemnej garáži na 1. podzemnom podlaží. Dolný Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Zastávka (trasa: Poprad Tatry - Štrbské Pleso) je vzdialená len 220m od bytového domu Pod Lesom, len pár minút pešo. Cena je uvedená s DPH, pri kúpe na platcu je možný odpočet DPH. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
REZERVOVANÉ - Dvojpodlažný rodinný dom na predaj - Liptovské Revúce

REZERVOVANÉ - Dvojpodlažný rodinný dom na predaj - Liptovské Revúce

Lokalita: Vyšné Revúce, Liptovské Revúce (Ružomberok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite, na konci malebnej obce Liptovské Revúce, konkrétne v časti Vyšná Revúca. Rodinný dom s pozemkom 974 m2 a obytnou plochou 195 m2 pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná hala so schodiskom, obývacia izba spojená s kuchyňou, šatník, kotolňa, sklad a samostatné WC. Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby, chodba, kúpeľňa, samostatné WC a dva balkóny (2x 2,5m2). Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova, aktuálne využívaná ako garáž a dielňa, v dosahu je aj potok. Rodinný dom je napojený na inžinierske siete (verejný vodovod, elekt. energiu, komunikáciu), má vlastnú žumpu. Je zateplený, vybavený plastovými oknami, na prízemí je podlahové kúrenie. Kúrenie zabezpečuje kotol na drevo a tuhé palivá + krbová vložka. Príjazdová cesta je asfaltová. Dokončenie a zariadenia izieb, ako aj vonkajšej fasády ponúka novému majiteľovi možnosť zariadiť si dom podľa vlastných predstáv. Je vhodný na celoročné, ako aj na rekreačné bývanie. V okolí je dobrá občianska vybavenosť. V blízkosti autobusová zastávka, škola, škôlka, potraviny. Mesačné náklady: 0 € (pri 1 osobe) Obec Liptovské Revúce ponúka možnosť objavovať krásy Liptova, rovnako aj venovať sa turistike v Nízkych Tatrách alebo Veľkej Fatre. Obec je domovom Rozprávkovej vtáčej záhradky a deti zaujme aj návšteva sveta Habakuky v neďalekých Donovaloch. Funguje tu aj bobová dráha a lezecká stena, kým zimná sezóna patrí lyžovačke a snowboardingu v kvalitnom stredisku Park Snow Donovaly. Zamieriť možno k vodopádom v Zadkoch a Došnej, navštíviť skanzen v Španej Doline alebo Harmaneckú jaskyňu. Prípadne využiť rekreačné služby Športovo – relaxačného centra Gothal pri Liptovskej Osade. Viac informácii poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

Pobočka Ružomberok
REZERVOVANÉ - Luxusný 1-izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

REZERVOVANÉ - Luxusný 1-izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Lokalita: Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke! Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu. 1-izbový apartmán na 5. poschodí má výmeru 37,47 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 7 m2. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Na liste vlastníctva je zapísaný ako byt. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa). Majiteľ získa nasledovné benefity: - Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. - Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku. - Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo - Majiteľ má 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
REZERVOVANÝ - Moderný 1-izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

REZERVOVANÝ - Moderný 1-izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Lokalita: Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

1-izbový apartmán na 5. poschodí má výmeru 38,23 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 7 m2. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Na liste vlastníctva je zapísaný ako byt. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa). Majiteľ získa nasledovné benefity: - Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. - Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku. - Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo - Majiteľ má 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny. Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke! Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu. Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
Investičný apartmán s galériou  - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Smokovec

Investičný apartmán s galériou - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 55 m²

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier. Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete. Ponúkaný mezonetový apartmán má výmeru 54,8 m2 apartmán + 2 balkóny a nachádza sa na 2. poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby kuchyňou, samostatnej spálne, galérie, kúpeľne s WC a balkónu. Kapacita apartmánu je 6 osoby. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica. Apartmán má predprípravu na saunu. Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o alebo na webovej stránke https://www.najlepsiainvesticia.sk/projekty/apartmany-vila-olivia-.html

418 800 €
7 614,55 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Mezonetový apartmán s balkónom - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Mezonetový apartmán s balkónom - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 54.45 m²

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier. Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete. Ponúkaný apartmán má výmeru 54,45 m2 apartmán (kapacita 6 osôb) + 2 balkóny a nachádza sa na 2. poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a balkónu a galérie na poschodí. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica. Apartmán má predprípravu na saunu. Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o alebo na webovej stránke https://www.najlepsiainvesticia.sk/projekty/apartmany-vila-olivia-.html

454 800 €
8 352,62 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Moderný 1- izbový apartmán na 4. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Moderný 1- izbový apartmán na 4. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Lokalita: Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 38 m²

Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke. Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu. 1-izbový apartmán na 4. poschodí má výmeru 38 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 6 m2. Má výhľad na bazény. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, Sky bar s jakuzzi na najvyššom podlaží hotela s výhľadom na celý Liptov, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite. Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa). Majiteľ získa nasledovné benefity: - Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová. - Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku. - Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo - Grátis 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny. Cena je uvedená s DPH, možnosť odpočtu DPH pri kúpe na platcu! Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

RK SPIRIT, s.r.o.
Investičný mezonetový apartmán  - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Investičný mezonetový apartmán - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 55 m²

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier. Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete. Ponúkaný 2- izbový mezonetový apartmán má výmeru 54,8 m2 apartmán + 2 balkóny a nachádza sa na 2. poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby kuchyňou a galériou, kúpeľne s WC a balkónu. Kapacita apartmánu sú 4 osoby. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica. Apartmán má predprípravu na saunu. Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o alebo na webovej stránke https://www.najlepsiainvesticia.sk/projekty/apartmany-vila-olivia-.html

418 800 €
7 614,55 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Luxusný 4-izbový Penthouse - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Luxusný 4-izbový Penthouse - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 145 m²

Máme pre Vás v ponuke luxusný 4-izbový penthouse, nachádzajúci sa v obľúbenej časti Vysokých Tatier – v Novom Smokovci. Penthouse s výmerou 144,97 m2 leží na najvyššom poschodí Vily OLÍVIA. Okrem 4 izieb disponuje 4 súkromnými balkónmi, vďaka čomu sa Vám z neho naskytá výhľad nielen na Vysoké Tatry, ale aj na východné slnko pri rannej káve, či hrejivú južnú stranu počas obeda. Dizajnový interiér je krásne členitý, nájdete v ňom svetlé denné zóny aj útulné oddychové miesta. Samozrejmosťou je priestranná obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, galéria, 3 spálne, pracovňa, 2 kúpeľne, a tiež vlastné fitness. Vila Olívia Vám navyše ponúka služby recepcie, kaviareň, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni a parkovanie. Penthouse si môžete ponechať na čisto vlastné rekreačné účely, alebo ho využijete ako výhodnú investičnú príležitosť a prenecháte ho v správe spoločnosti Aplend. Zmluva sa v tomto prípade uzatvára na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a pod.. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o alebo na webovej stránke https://www.najlepsiainvesticia.sk/projekty/apartmany-vila-olivia-.html

960 000 €
6 620,69 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Apartmán s galériou - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Apartmán s galériou - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 54.45 m²

Investícia v podobe apartmánu v exkluzívnej lokalite Vysokých Tatier. Ponúkame Vám na predaj investičný apartmán vo Vile Olívia, v top centre turistického ruchu - v Novom Smokovci, priamo v srdci Vysokých Tatier. Projekt Vila Olívia je výsledok spojenia krásnej nedotknutej prírody s modernou architektúrou. Apartmány sú v prevádzke a ponúkajú spojenie bezstarostnej investície s možnosťou rekreačného vyžitia v zime aj v lete. Mezonetový apartmán má výmeru 54,45 m2 + (kapacita 6 osôb) + balkón a nachádza sa na 2. poschodí stavby Vila Olívia. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne s WC a balkónu a galérie na poschodí. Predáva sa zariadený, je vybavený modernými spotrebičmi ako TV, umývačka riadu, práčka so sušičkou, vstavaná dvojplatnička, digestor a varná kanvica. Apartmán má predprípravu na saunu. Vila Olívia pozostáva z 10 apartmánov a ponúka služby recepcie, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni. Je určený najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o prevádzku svojej nehnuteľnosti a chcú mať pravidelný výnos z vyťažovania, alebo pre tých, ktorí chcú mať apartmán celoročne iba pre seba. O správu a vyťažovanie apartmánov sa stará skúsená spoločnosť Aplend, s.r.o., s ktorou má budúci majiteľ apartmánu možnosť uzatvoriť zmluvu o nájme na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa v tom prípade delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a iné. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o alebo na webovej stránke https://www.najlepsiainvesticia.sk/projekty/apartmany-vila-olivia-.html

454 800 €
8 352,62 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Exkluzívny 4-izbový Penthouse - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Exkluzívny 4-izbový Penthouse - Vysoké Tatry - Vila Olívia, Nový Smokovec

Lokalita: Nový Smokovec, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 145 m²

Máme pre Vás v ponuke luxusný 4-izbový penthouse, nachádzajúci sa v obľúbenej časti Vysokých Tatier – v Novom Smokovci. Penthouse s výmerou 144,97 m2 leží na najvyššom poschodí Vily OLÍVIA. Okrem 4 izieb disponuje 4 súkromnými balkónmi, vďaka čomu sa Vám z neho naskytá výhľad nielen na Vysoké Tatry, ale aj na východné slnko pri rannej káve, či hrejivú južnú stranu počas obeda. Dizajnový interiér je krásne členitý, nájdete v ňom svetlé denné zóny aj útulné oddychové miesta. Samozrejmosťou je priestranná obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, galéria, 3 spálne, pracovňa, 2 kúpeľne, a tiež vlastné fitness. Vila Olívia Vám navyše ponúka služby recepcie, kaviareň, reštauráciu, detský kútik, ako aj možnosť úschovy lyží v lyžiarni a parkovanie. Penthouse si môžete ponechať na čisto vlastné rekreačné účely, alebo ho využijete ako výhodnú investičnú príležitosť a prenecháte ho v správe spoločnosti Aplend. Zmluva sa v tomto prípade uzatvára na 10 + 10 rokov. Podiel na zisku sa delí v pomere 60% pre majiteľa apartmánu a 40% pre vyťažovateľa. Majiteľ získa aj množstvo benefitov ako napr. 60 nocí majiteľského pobytu ročne grátis a pod.. Uvedená cena je s DPH, v prípade platcu je možný odpočet DPH. Nový Smokovec je mestskou časťou mesta Vysoké Tatry a práve táto exkluzívna poloha pod Tatrami ponúka bohaté možnosti turistického, lyžiarskeho a rekreačného vyžitia. V tejto oblasti nájde majiteľ pokojné bývanie v tichej lokalite, a zároveň výbornú dostupnosť do viacerých centier turistického ruchu v Tatrách ako Tatranská Lomnica, Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o alebo na webovej stránke https://www.najlepsiainvesticia.sk/projekty/apartmany-vila-olivia-.html

960 000 €
6 620,69 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
2-izbový byt na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ - Vysoké Tatry

2-izbový byt na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ - Vysoké Tatry

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40.3 m²

Byt v TOP LOKALITE na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách - HOTEL OVRUČ. 2-izbový byt o celkovej výmere 40,3 m2 sa nachádza na prízemí a je orientovaný na severozápad. Bude dokončený do 30.11.2022 v prevedení štandard a bude obsahovať obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a WC. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Vyťažuje ho správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ ho využíva sám pre seba alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 249.817,50,- € bez DPH, t. j. 299.781,- € s DPH. V cene je zahrnuté: - cena za byt 210.567,50,- € bez DPH, t. j. 252.681,- € s DPH, - vonkajšie parkovacie miesto 25.000,- € bez DPH, t. j. 30.000,- € s DPH, - spoluvl. podiel na vstupnom nebytovom priestore 14.250,- € bez DPH, t. j. 17.100,- € s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

299 781 €
7 438,73 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Skolaudovaný 3-izbový byt na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Skolaudovaný 3-izbový byt na PREDAJ - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 56.37 m²

Byt v TOP LOKALITE na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách - HOTEL OVRUČ. Skolaudovaný 3-izbový byt o celkovej výmere 56,37 m2 sa nachádza na prízemí. Predáva sa v prevedení štandard a je bez výhľadu. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Vyťažuje ho správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis 2. Majiteľ ho využíva sám pre seba alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 280.231,75,- € bez DPH, t. j. 336.278,10,- € s DPH. V cene je zahrnuté: - cena za byt 240.981,75,- € bez DPH, t. j. 289.178,10,- € s DPH, - vonkajšie parkovacie miesto 25.000,- € bez DPH, t. j. 30.000,- € s DPH, - spoluvl. podiel na vstupnom nebyt. priestore 14.250,- € bez DPH, t. j. 17.100,- € s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

336 278,10 €
5 965,55 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
3-izbový byt - Vysoké Tatry - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

3-izbový byt - Vysoké Tatry - Štrbské Pleso - HOTEL OVRUČ

Lokalita: Štrbské Pleso, Štrba (Poprad)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 107 m²

Byt v TOP LOKALITE na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách - HOTEL OVRUČ. 3-izbový byt má celkovú výmeru 106,93 m2. Predáva sa v stave v akom je (urobené podlahy, obklad a sanita v kúpeľniach a WC, krb). V cene je garážové státie a sklad. Možnosti následnej prevádzky, vyťažovania kapacity a využívania Vášho apartmánu sú dve: 1. Vyťažuje ho správcovská spoločnosť APLEND. Majiteľ má plávajúci výnos 60% z tržby a majiteľské pobyty grátis. 2. Majiteľ ho využíva sám pre seba alebo ho sám vyťažuje. HOTEL OVRUČ má 2 podzemné podlažia, 5 nadzemných podlaží a podkrovie. V hoteli je wellness centrum, recepcia, bar, reštaurácia, kotolňa, lyžiareň a garážové státia. HOTEL sa nachádza v perfektnej lokalite Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. Ide o jednu z najvyhľadávanejších lokalít vo Vysokých Tatrách, kde sú výborné lyžiarske možnosti a v lete turistické vyžitie. Cena je 699.999,60,- € bez DPH, t.j. 839.999,52,- € s DPH. V cene je zahrnuté: - cena za byt 665.999,60,- € bez DPH, t. j. 799.199,52,- € s DPH, - parkovacie miesto 25.000,- € bez DPH, t. j. 30.000,- € s DPH, - sklad s výmerou 3,40 m2 9.000,- € bez DPH, t. j. 10.800,- € s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Viac info v RK SPIRIT alebo na tel. č. +421 915 79 79 79.

839 999,52 €
7 850,46 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Investičné apartmány v BATUMI na brehu Čierneho mora - 7% ročný garantovaný výnos

Investičné apartmány v BATUMI na brehu Čierneho mora - 7% ročný garantovaný výnos

Lokalita: Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 30 m²

Máme pre Vás v ponuke investičné apartmány v hotelovom rezorte GINO SUNRISE Batumi **** len 15 minút chôdze od Čierneho mora vo vyhľadávanom turistickom letovisku v Gruzínsku, s ročným garantovaným výnosom 7% so zmluvou na 10 rokov. Hotel GINO Sunrise Batumi **** má 28 podlaží, z ktorých k predaju ponúkame INVESTIČNÉ apartmány na 26. a 27. nadzemnom podlaží. Hotel má luxusný bazén s výhľadom na more a okolie, priestrannú telocvičňu, veľké fitness centrum, obchodnú zónu, konferenčné sály, štýlovú reštauráciu, dve kaviarne a atraktívny lobby bar na prízemí a najvyššom podlaží hotela. Napr. apartmán č. 584 sa nachádza na 26. poschodí a má 1 obytnú miestnosť o celkovej rozlohe 36,29m2 z toho 6,2m2 má balkón. Dizajn apartmánov spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu a komfort. Plná občianska vybavenosť, blízkosť reštaurácií, barov a sociálneho vyžitia sú garanciou Vášho dokonalého komfortu. Na najvyššom poschodí komplexu bude Lobby bar, reštaurácia a kaviareň. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom a k dispozícii sú aj podzemné parkovacie státia. GINO SUNRISE Batumi: · Vysoký **** štandard interiérov · Lobby bar, reštaurácia a kaviareň na najvyššom 28. poschodí · Bezproblémové parkovanie · na predaj apartmány na 26. a 27. podlaží hotela · Ročný garantovaný výnos 7% vyplácaný štvrťročne, 30 dní majiteľského pobytu vo svojom apartmáne GRÁTIS (10 dní v top sezóne v lete, 20 dní po zvyšok roka). · Pre športovcov: viac ako 100km cyklistických trás aj s požičovňami bicyklov, možnosť turistiky na horu Anuria Cena je uvedená s DPH. V prípade platcu DPH je možnosť odpočtu DPH. Neváhajte kedykoľvek v prípade otázok kontaktovať: reality@rkspirit.sk, tel. +421 915 79 79 79.

91 270,17 €
3 042,34 €/m²

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
Chata

Chata "VILADOM VIEW" v rezorte Demänová Village na PREDAJ

Lokalita: Demänová 584, Liptovský Mikuláš (Liptovský Mikuláš)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 105.4 m²

Moderná a štýlová chata s výhľadom pre celú rodinu! Chata ViladomView je svojím vybavením a konštrukciou určená na celoročné bývanie, a preto sa dá nazvať aj rekreačným domom. Dispozične je riešená pre rodinu alebo skupinu v počte 6-8 osôb. Dominantou prízemia je obývacia izba s krbovou pieckou, jedálňou a presklennou prednou časťou s výstupom na terasu vo veľkosti 14,4 m2. Súčasťou prvého poschodia je aj vstupná hala, kúpeľňa, samostatné WC a kuchyňa so vstavanými spotrebičmi. Na druhom poschodí sa nachádzajú dve dvojlôžkové izby s rekuperáciou a výhľadom na Tatry. Chata sa predáva komplet zariadená. Veľkým benefitom chaty je ekologická zelená strecha, ktorá je pokrytá rastlinami a má tak pozitívny vplyv na životné prostredie. K dispozícii je aj odkladacia komora na bicykle a dve parkovacie miesta. V podzemnom podlaží sa nachádza privátne wellness so saunou a vírivkou. Chatu môžete využívať s rodinou a priateľmi a zároveň ju vyťažuje vyťažovacia spoločnosť a majiteľ apartmánu má z neho výnos vyplácaný mesačne vo výške 5-12% ročne. Naprojektované boli ako vysokokvalitné a dvojpodlažné stavby a sú umiestnené priamo na zjazdovke! V prípade platcu DPH je možný odpočet DPH! Demänová Village je ekologický projekt, ktorý ponúka bezpečnú a bezstarostnú investíciu do chát, domov, apartmánov a bytov v Demänovej. Rezort je určený hlavne pre rodiny a väčšie skupiny, ktoré si túžia so svojimi najbližšími vychutnávať krásy Liptova v nízkoenergetických stavbách, ktoré nezaťažujú prírodu. V rámci rezortu je k dispozícii reštaurácia, wellness, detské ihriská, Aquapark, SKI centrum, lyžiarska škola, bežkárska trať, požičovňa lyží a e-bike, jump zóna, lezecká stena, 3D bludisko, bikros. Začiatok prevádzky komplexu bol už v zimnej sezóne r.2018/2019. Termín dokončenia chaty je október 2023. Krátke video o rezorte Demänová Village tu: https://www.youtube.com/watch?v=MIH6w4W-mk0 Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

cena dohodou

Pobočka Liptovský Mikuláš - Centrála
1 2