Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RK KINGS s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RK KINGS s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
Popis:
Nájdených 8 novostavieb
Na predaj 2iz. byt v novostavbe

Na predaj 2iz. byt v novostavbe

Lokalita: Jegorovova, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.15 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na 5.NP v novostavbe bytového domu neďaleko centra mesta v zabývanej zóne so zeleňou. Byt s veľkým balkónom o výmere 52,15 m2 je optimálne riešený vzhľadom na dispozičné riešenie. Pozostáva zo samostatnej spálne, obývačky, kuchyne a WC s kúpeľňou. Byt bude dokončený do nasledovného štandardu : v kúpeľni dlažby, obklady, sanita, armatúry, v celom byte omietky, kompletná elektroinštalácia ukončená vypínačmi a zásuvkami, podlaha - nivelačný poter a vstupné dvere do bytu. Medzi fotografiami je aj vizualizácia ako je možné byt zariadiť. V celom bytovom dome sú komplet nové rozvody elektrickej energie, vody, odpady aj stúpačky. Vykurovanie je zabezpečené plynovou kotolňou priamo v bytovom dome. K bytu prislúcha aj pivničná kobka, ktorá sa nachádza na prízemí. Parkovanie je možné za bezpečnostnou rampou pred bytovým domom. Cena parkovacieho státia je 5.500€. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - školy, predškolské zariadenia, obchody, služby, MHD. V prípade záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte 0908 265 754. Kompletné info o projekte a aktuálny stav nájdete na webstránke www.dostupnebyty.sk

154 722 €
2 966,86 €/m²

RK KINGS s.r.o.
Salón pre psov s parkovaním - Na Prenájom

Salón pre psov s parkovaním - Na Prenájom

Lokalita: Zvolenská Cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 16 m²

KINGS ponúka na prenájom priestor zariadený ako salón pre psov s komplet vybavením. Priestor má výmeru 16m2 o rozmeroch 6x2,6m. K priestoru sú vyhradené 2 parkovacie miesta pred budovou už v cene nájmu. WC je k dispozícii na chodbe. Priestor má samostatné meranie elektriky a vody. Ústredné kúrenie je radiátorom ktorý má osadený merač. Cena nájmu zahŕňa náklady na energie vo výške 50 Eur /mes. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na 0908 265 754.

230 €/mes.
14,38 €/m²/mes.
vrátane energií
RK KINGS s.r.o.
Obchodné priestory na prenájom

Obchodné priestory na prenájom

Lokalita: Lazovná, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 230 m²

Ponúkame na prenájom obchodné - prevádzkové priestory v dvojpodlažnej budove blízko centra Banská Bystrica. Priestor o výmere 230m2 sa nachádza na 1. poschodí budovy s dobrou strategickou polohou a len s dvomi stĺpmi tvorí pekný open space. Priestor má vlastné kúrenie. Cena prenájmu je 6€ / m2/ mes. + energie +DPH. V cene je zahrnuté upratovanie spoločných priestorov. K celému priestoru sú k dispozícií 3 parkovacie miesta pri budove. Dobrá občianska vybavenosť, MHD, reštaurácia oproti budove je tiež výhodou prevádzkového priestoru. V prípade záujmu pre viac informácií nás prosím kontaktujte na 0908 265 754.

1 380 €/mes.
6 €/m²/mes.

RK KINGS s.r.o.
Kancelárske priestory blízko centra

Kancelárske priestory blízko centra

Lokalita: Nezadaná, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v dvojpodlažnej budove blízko centra Banská Bystrica. Priestor o výmere 24,5m2 sa nachádza na 1. poschodí budovy s dobrou strategickou polohou. Priestor je možné zväčšiť a spojiť s druhou miestnosťou, tým by vznikol priestor o výmere 48m2, podľa dohody. Cena prenájmu je 5,50€ / m2/ mes. + energie +DPH. V cene je zahrnuté upratovanie spoločných priestorov. Dobrá občianska vybavenosť, MHD, reštaurácia oproti budove je tiež výhodou prevádzkového priestoru. V prípade záujmu pre viac informácií nás prosím kontaktujte na 0908 265 754.

134,75 €/mes.
5,50 €/m²/mes.

RK KINGS s.r.o.
Priestory v novostavbe v centre mesta

Priestory v novostavbe v centre mesta

Lokalita: Jána Bottu, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 37.89 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske/administratívne priestory v zníženom prízemí budovy Bottova 1. Priestory o výmere 37,89m² vďaka rekonštrukcii a architektonickému riešeniu získali nečakaný komfort. K prenájmu patrí zdieľaná kuchynka a sociálne zariadenie so vstupom z chodby. Samostatný prístup z ulice vedie cez vynovené schodisko alebo možno používať výťah. Objekt stráži elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a kamerový systém na monitorovanie okolia vstupov do budovy. Tepelnú pohodu a klímu zabezpečujú klimatizačné jednotky Daikin, panelové radiátory napájané z novej plynovej kotolne v objekte. Cena prenájmu priestorov je 455 eur s DPH vrátane energií/mesiac. Hneď za budovou si možno prenajať parkovacie miesto za 50 eur /mesiac. V prípade záujmu a viac info nás prosím kontaktujte 0908 265 754.

455 €/mes.
12,01 €/m²/mes.
vrátane energií
RK KINGS s.r.o.
Kancelárske priestory v centre mesta

Kancelárske priestory v centre mesta

Lokalita: Jána Bottu, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 13.91 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske/administratívne priestory na 1.NP budovy Bottova 2. Priestory vďaka rekonštrukcii a architektonickému riešeniu získali nečakaný komfort. Samostatný prístup z ulice vedie cez schodisko alebo možno používať výťah. K prenájmu patrí zdieľaná kuchynka, sociálne zariadenie, recepcia, predsieň so šatňou a taktiež sú k dispozícii dve zasadacie miestnosti. Priestor o výmere 13,91m² pôsobí príjemne a vkusne (v pôdoryse 1.18 a 1.19). Objekt stráži elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a kamerový systém na monitorovanie okolia vstupov do budovy. Tepelnú pohodu a klímu zabezpečujú klimatizačné jednotky Daikin, panelové radiátory napájané z novej plynovej kotolne v objekte. Cena prenájmu priestorov je 525,78 eur s DPH vrátane energií/mesiac. Hneď za budovou si možno prenajať parkovacie miesto za 50 eur /mesiac. V prípade záujmu a viac info nás prosím kontaktujte 0908 265 754.

525,78 €/mes.
37,80 €/m²/mes.
vrátane energií
RK KINGS s.r.o.
Novostavba administratívne priestory

Novostavba administratívne priestory

Lokalita: Jána Bottu, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20.8 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske/administratívne priestory na 1.NP budovy Bottova 2. Priestory vďaka rekonštrukcii a architektonickému riešeniu získali nečakaný komfort. Samostatný prístup z ulice vedie cez schodisko alebo možno používať výťah. K prenájmu patrí zdieľaná kuchynka, sociálne zariadenie, recepcia, predsieň so šatňou a taktiež sú k dispozícii dve zasadacie miestnosti. Priestor o výmere 20,80m² pôsobí príjemne a vkusne (v pôdoryse 1.20). Objekt stráži elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a kamerový systém na monitorovanie okolia vstupov do budovy. Tepelnú pohodu a klímu zabezpečujú klimatizačné jednotky Daikin, panelové radiátory napájané z novej plynovej kotolne v objekte. Cena prenájmu priestorov je 786,24 eur s DPH vrátane energií/mesiac. Hneď za budovou si možno prenajať parkovacie miesto za 50 eur /mesiac. V prípade záujmu a viac info nás prosím kontaktujte 0908 265 754.

786,24 €/mes.
37,80 €/m²/mes.
vrátane energií
RK KINGS s.r.o.
Priestory v novostavbe v centre mesta

Priestory v novostavbe v centre mesta

Lokalita: Jána Bottu, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 43.99 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske/administratívne priestory v zníženom prízemí budovy Bottova 1. Priestory vďaka rekonštrukcii a architektonickému riešeniu získali nečakaný komfort.. K prenájmu patrí zdieľaná kuchynka a sociálne zariadenie so vstupom z chodby. Priestor o výmere 43,99m² pôsobí príjemne a vzdušne (v pôdoryse 01.19). Samostatný prístup z ulice vedie cez vynovené schodisko alebo možno používať výťah. Objekt stráži elektronická zabezpečovacia signalizácia (EZS) a kamerový systém na monitorovanie okolia vstupov do budovy. Tepelnú pohodu a klímu zabezpečujú klimatizačné jednotky Daikin, panelové radiátory napájané z novej plynovej kotolne v objekte. Cena prenájmu priestorov je 528 eur s DPH vrátane energií/mesiac. Hneď za budovou si možno prenajať parkovacie miesto za 50 eur /mesiac. V prípade záujmu a viac info nás prosím kontaktujte 0908 265 754.

528 €/mes.
12 €/m²/mes.

RK KINGS s.r.o.