Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RK Finanz Real, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
RK Finanz Real, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rkf...
www.finanzreal.sk
Adresa:
J. Hajdóczyho 108
Trnava
91701
Nájdených 4 novostavieb
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu kompletne zariadenú

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu kompletne zariadenú

Lokalita: Križovany , Križovany nad Dudváhom (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti diaľnice, 8 km od Trnavy v obci Križovany nad Dudváhom. 3 - izbová novostavba je kompletne zariadená. Pozostáva z kuchyne s obývacou izbou, chodbou, kúpeľňou so sprchovým kútom, samostatným WC a dvomi izbami. Za domom je terasa, pred domom parkovacie miesto. Domček je oplotený. V dome sú všetky inžinierske siete. Kúrenie je plynovým kotlom a krbom. Veľkosť pozemku je 264 m 2, úžitková plocha 96 m2. Obec Križovany má vynikajúcu občiansku vybavenosť. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, spočívajúci najmä v správnom a korektnom priebehu obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti, príprava zmluvnej dokumentácie a podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na príslušnú správu katastra nehnuteľností. V cene je aj provízia. V prípade, že využijete služby nášho hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie a následne vybaví úver na kúpu nehnuteľnosti Vám zabezpečíme znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť zdarma.

245 000 €
2 552,08 €/m²

RK Finanz Real, s.r.o.
Predaj novostavby samostatne stojaceho obchodného priestoru - Biely Kostol

Predaj novostavby samostatne stojaceho obchodného priestoru - Biely Kostol

Lokalita: B. Kostol, Biely Kostol (Trnava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho obchodného priestoru o rozlohe 52 m2 s pozemkom o rozlohe 86 m2 a s parkovacím státím. Objekt sa predáva v štádiu holopriestor s plastovými oknami. Objekt pozostáva so vstupnej chodby, soc. zariadenia a kuchynky. V ponuke je aj objekt z výmerou 81 m2 s parkovacím státím 52 m2 a pozemkom 22 m2 vo vyhotovení holopriestor za 100 900,- €. Vstup do objektov je priamo z ulice. Obec Biely Kostol je vzdialená od Trnavy cca 3 km, s mestom je spojená NHD, v blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť s kúpaliskom i Kamenný mlyn. V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. V prípade, že hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, rezervačná záloha Vám bude v plnej výške vrátená ak Vám banka zamietne úver. Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo. KONTAKT NA MAKLÉRA: Mgr. Štefánia Stillerová - 0905 279 475, mail: stillerova@gmail.com Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Napíšte nám telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

73 900 €
1 421,15 €/m²

RK Finanz Real, s.r.o.
Ponúkame na predaj objekt na prevádzku s pozemkom a parkovaním - B. Kostol

Ponúkame na predaj objekt na prevádzku s pozemkom a parkovaním - B. Kostol

Lokalita: B. Kostol, Biely Kostol (Trnava)
Druh: Iný prevádzkový objekt   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho prevádzkového objektu o rozlohe 52 m2 s pozemkom o rozlohe 86 m2 a s parkovacím státím. Objekt sa predáva v štádiu holopriestor s plastovými oknami. Objekt pozostáva so vstupnej chodby, soc. zariadenia a kuchynky. V ponuke je aj objekt z výmerou 81 m2 s parkovacím státím 52 m2 a pozemkom 22 m2 vo vyhotovení holopriestor za 100 900,- €. Vstup do objektov je priamo z ulice. Obec Biely Kostol je vzdialená od Trnavy cca 3 km, s mestom je spojená NHD, v blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť s kúpaliskom i Kamenný mlyn. V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. V prípade, že hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, rezervačná záloha Vám bude v plnej výške vrátená ak Vám banka zamietne úver. Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo. KONTAKT NA MAKLÉRA: Mgr. Štefánia Stillerová - 0905 279 475, mail: stillerova@gmail.com Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Napíšte nám telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

73 900 €
1 421,15 €/m²

RK Finanz Real, s.r.o.
Predaj 4 izb. novostavby rodinného domu - tichá lokalita - Smolenice

Predaj 4 izb. novostavby rodinného domu - tichá lokalita - Smolenice

Lokalita: Smolenice (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izb. rodinného domu v obci Smolenice. Pozemok má rozlohu 680 m2. Dom sa predáva v štádiu holodom: postavený z tehly, plastové okná s izolačným trojsklom, podlahové elektrické kúrenie, strecha plechová s možnosťou vybrať aj pálenú krytinu, predpríprava na vonkajšie žalúzie, zateplený s fasádou podľa výberu, vymaľovaný interiér, zásuvky a vypínače. Inžinierske siete - elektrika, žumpa, studňa. V najbližšej dobe bude na ceste vybudovaná obecná voda a kanalizácia. Dokončenie výstavby máj2022. Výborná lokalita, tichá ulica, obec ma výbornú občiansku vybavenosť. V prípade, že túto nehnuteľnosť nájdete za nižšiu cenu, my Vám cenu znížime tak, aby sme boli najlacnejší. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie financovanie Vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami. V prípade, že hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej realitnej kancelárie, rezervačná záloha Vám bude v plnej výške vrátená ak Vám banka zamietne úver. Ohľadom ďalších informácii a obhliadky volajte na nižšie uvedené telefónne číslo. KONTAKT NA MAKLÉRA: Mgr. Štefánia Stillerová - 0905 279 475, mail: stillerova@gmail.com Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Napíšte nám telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

199 000 €
1 776,79 €/m²

RK Finanz Real, s.r.o.