Novostavby.sk
Nájdených 14 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby Rimavská Sobota

Na prenájom komerčné priestory, ideálne na zdravotné a iné služby či kancelárie v novej multifunkčne

Na prenájom komerčné priestory, ideálne na zdravotné a iné služby či kancelárie v novej multifunkčne

Lokalita: Gorkého, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkoviskom. Zateplená, čistá budova s moderným výťahom, v ktorej sa momentálne nachádzajú lekárske ordinácie a zdravotnícke služby, leží v tichej lokalite, neďaleko centra mesta a v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Priestor o rozlohe spolu cca 80 m2 sa nachádza na 2.poschodí a skladá sa z 5 miestností a k nim patriacej sociálnej časti (toaleta a sprcha). V budove je kvalitné a rýchle internetové pripojenie. Priestor je ideálny na účely ordinácie lekára alebo na iné zdravotnícke služby. V prípade záujmu je vhodný aj na iné služby alebo kancelárie s tichou prevádzkou. Priestor sa ponúka na prenájom spolu, prípadne po dohode s vlastníkom aj jednotlivé miestnosti. Momentálne na tomto poschodí by bol nájomník sám. Nájomné za celý priestor (80m2) je vo výške 340 eur/mesiac. Režijné mesačné náklady, ktoré pokrývajú služby, ako vykurovanie týchto priestorov aj spoločných priestorov, vodné a stočné, používanie toalety, používanie výťahu, internetové rozvody v každej miestnosti, pravidelné upratovanie spoločných priestorov, používanie súkromného, oploteného a na noc uzavretého parkoviska, náklady na odvoz smetí, odhŕňanie snehu a upratovanie parkoviska, sú vo výške 155.- eur. Priestor má samostatný merač na elektrickú energiu, za ktorú sa platí podľa skutočnej vlastnej spotreby. Cena jednotlivých miestností samostatne je dohodou. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

340 €/mes.
4,25 €/m²/mes.
vrátane energií
Rimavská Sobota - POBOČKA
Na prenájom komerčné priestory ideálne ako ordinácia lekárov v novej multifunkčnej budove v Rimavske

Na prenájom komerčné priestory ideálne ako ordinácia lekárov v novej multifunkčnej budove v Rimavske

Lokalita: Gorkého, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 28.6 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkoviskom. Zateplená, čistá budova s moderným výťahom, v ktorej sa momentálne nachádzajú lekárske ordinácie a zdravotnícke služby, leží v tichej lokalite, neďaleko centra mesta a v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Priestor o rozlohe 29 m2 sa nachádza na 1.poschodí a skladá sa z dvoch priechodných miestností. Spoločné toalety sú na chodbe. V budove je kvalitné a rýchle internetové pripojenie. Priestor je ideálny na účely ordinácie lekára alebo na iné zdravotnícke služby. V prípade záujmu je vhodný aj na iné služby alebo kancelárie s tichou prevádzkou. Nájomné za priestor je vo výške 225 eur/mesiac, vrátane spotreby elektrickej energie. Režijné mesačné náklady, ktoré pokrývajú služby, ako vykurovanie týchto priestorov aj spoločných priestorov, vodné a stočné, používanie toalety, používanie výťahu, internetové rozvody v každej miestnosti, pravidelné upratovanie spoločných priestorov, používanie súkromného, oploteného a na noc uzavretého parkoviska, náklady na odvoz smetí, odhŕňanie snehu a upratovanie parkoviska, sú vo výške 110.- eur. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

225 €/mes.
7,87 €/m²/mes.
+ 77 €/mes. energie
Rimavská Sobota - POBOČKA
Na prenájom komerčné priestory v novej multifunkčnej budove v Rimavskej Sobote

Na prenájom komerčné priestory v novej multifunkčnej budove v Rimavskej Sobote

Lokalita: Gorkého, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Iné komerčné priestory   Úžítková plocha: 31 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkoviskom. Zateplená, čistá budova s moderným výťahom, v ktorej sa momentálne nachádzajú lekárske ordinácie a zdravotnícke služby, sa nachádza v tichej lokalite, neďaleko centra mesta a v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Priestor o rozlohe 32 m2 sa nachádza na 1.poschodí a skladá sa z dvoch priechodných miestností (14 a 18 m2). Nachádza sa na konci chodby a v prípade záujmu sa dá k nemu oddeliť plastovými dvermi aj časť chodby (cca 10m2) so samostatnou toaletou. Priestor je ideálny na účely ordinácie lekára alebo na iné zdravotnícke služby. V prípade záujmu sú vhodné aj na iné služby alebo kancelárie s tichou prevádzkou. Nájomné za priestor je vo výške 200 eur/mesiac. Režijné mesačné náklady, ktoré pokrývajú služby, ako vykurovanie týchto priestorov aj spoločných priestorov, vodné a stočné, používanie toalety, používanie výťahu, internetové rozvody v každej miestnosti, pravidelné upratovanie spoločných priestorov, používanie súkromného, oploteného a na noc uzavretého parkoviska, náklady na odvoz smetí, odhŕňanie snehu a upratovanie parkoviska, sú vo výške 145.- eur. Priestor má samostatný merač na elektrickú energiu, za ktorú sa platí podľa skutočnej vlastnej spotreby. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

200 €/mes.
6,45 €/m²/mes.
+ 66 €/mes. energie
Rimavská Sobota - POBOČKA
Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v centre Rimavskej Soboty

Na prenájom exkluzívne priestory na obchodné alebo kancelárske účely v centre Rimavskej Soboty

Lokalita: Bélu Bartóka, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory sú vhodné na kancelárske, obchodné alebo iné komerčné účely. Nachádzajú sa na prízemí novej budovy, 50 metrov od Hlavného námestia. Celková podlahová plocha priestoru je 220 m2. Skladá sa z centrálnej, veľkej miestnosti a z viacerých menších miestností (kancelárií alebo skladových priestorov), kuchynky, prezliekárne so skrinkami a samostatnej toalety. Naposledy boli priestory prispôsobené pre potreby pobočky finančnej inštitúcie, ale stavebne sa dajú zmeniť a ináč usporiadať presne podľa potreby nájomcu. Celý priestor má samostatné plynové kúrenie a sú tam zabezpečené všetky potrebné siete. Cena za nájom je 1990 eur. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

1 990 €/mes.
9,05 €/m²/mes.

Rimavská Sobota - POBOČKA
Športovo rekreačné centrum  vynikajúca investícia- exluzívne na predaj

Športovo rekreačné centrum vynikajúca investícia- exluzívne na predaj

Lokalita: Cukrovarská, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Iný komerčný objekt   Úžítková plocha: 1480 m²

ID:N006-18-JOZI VIDEO OBHLIADKU SI POZRITE NA : youtu.be/EIospr0bCt4 Exkluzívne Vám ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku Športovo rekreačného centra s dobrým investičným potenciálom nachádzajúcu sa v kľudnom prostredí na Cukrovarskej ulici v Rimavskej Sobote. Uvedené zariadenie ponúka príjemné športovo-relaxačné a spoločenské vyžitie pre jednotlivcov, menšie a väčšie skupiny záujemcov ako aj pre rodiny s deťmi. Rozmanitosť športových a oddychových aktivít návštevníkov centra je možné využiť prostredníctvom nasledovných možností: PRÍZEMIE: ŠPORTOVÁ HALA - prevádzkovanie akýchkoľvek športových aktivít na ploche 420 m2 v súčasnej dobe sú na ploche k dispozícii tri bagmintonové ihriská BOWLING - aktívnu zábavu s rodinou, priateľmi a kolegami určite zažijú návštevníci centra na kvalitnej bowlingovej dvojdráhe REŠTAURÁCIA - posedenie v príjemnom prostredí s možnosťou konzumácie jedál je umožnené v reštaurácii s vlastnou kuchyňou o kapacite 40 až 50 hostí PREDAJŇA - súčasťou areálu je aj predajňa so samostatným vchodom, momentálne slúžiaca ako Rybárske potreby o predajnej ploche 85m2 POSCHODIE: FITNESS - možnosť posilňovania a naberania kondície aj spôsobom aerobicu, zumby, jogy a to na ploche 524m2 NIEKTORÉ TECHNICKÉ INFORMÁCIE: Celková plocha pozemku: 1707m2, Úžitková plocha: 1480m2, Konštrukcia: oceľová, obvodový plášť PUR sendvič, strecha trapez PUR sendvič, priečky sadrokartón Podlahy: športoviská -špeciálne PVC-guma, keramická dlažba Okná: plastové Vykurovanie: ústredné-podlahové /kotol na pelety/ Elektricke napätie: 230/380V Plyn: NIE Voda a kanalizácia: mestská Vlastníctvo: firemné Celkový stav: výborný Parkovanie: vlastné Kolaudované v roku 2013. Kúpou horeuvedeného zariadenia využijete skvelú investičnú príležitosť a Vašou jedinou starosťou bude rozhodnúť o spôsobe efektívneho prevádzkovania či už vlastnými silami alebo formou prenájmov. Ak Vás zaujala naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na stretnutie pri obhliadke, kde Vám poskytneme detailnejšie informácie . Volajte 0911105312 Cena: 524000 Eur + DPH, nakoľko vlastník nehnuteľnosti je platca DPH. NEHNUTEĽNOSŤ SA PREDÁVA SO ZARIADENÍM A VYBAVENÍM OKREM VYBAVENIA FITNESS. Prostredníctvom našich finančných špecialistov Vám pomôžeme s financovaním kúpy tejto nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

524 000 €
354,05 €/m²

Poltár
Predaj, chata Rimavská Sobota, Kurinec, Rekreačná chata pri termálnom kúpalisku s jazerom - NOVOSTAV

Predaj, chata Rimavská Sobota, Kurinec, Rekreačná chata pri termálnom kúpalisku s jazerom - NOVOSTAV

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Chata, drevenica, zrub   Úžítková plocha: 163 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v meste Rimavská Sobota / v rekreačnej časti Kurinec / Zelená voda (termálne kúpalisko s jazerom) ktorá je vzdialená od centra Rimavskej Soboty 5km. Rekreačná chata - luxusná novostavba chaty ktorá dostala pomenovanie ´´Avatar´´ je postavená z tehly , zastavaná plocha chaty aj s prístreškom ktorý tvorí vypustená strecha je 163m2. Pozemok je celý oplotený, s možnosťou vstupu cez dve veľké brány a garáž. Chata bola skolaudovaná v roku 2017. Celá nehnuteľnosť aj s letnou terasou sú dôkladne premyslené , s množstvom užitočných detailov a vychytávok. Chata aj celá nehnuteľnosť je práve po finálnych úpravách a je teda bez akejkoľvek investície pripravená na okamžité užívanie. Dispozícia - prízemie : denná zóna - otvorená kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou , práčovňa, 2x odkladací priestor (špajza), študovňa (izba alebo spálňa) 1x WC. - poschodie : 5 izieb (z toho jedna väčšia vhodná pre spálňu so 4 posteľami) , celkovo je možné umiestniť do izieb na poschodí až 15 postelí. kúpelňa s WC, ďalšie samostatné WC. Na poschodí je výstup na veľký balkón orientovaný na západnú stranu, z ktorého je výhľad priamo na bazénový komplex a jazero. Letný altánok - /36m2/ V zadnej časti nádvoria je zastrešený letný altánok ktorý pozostáva hlavne z posedenia, grilovacej plochy, v ktorej sa ďalej nachádza sporák na drevo, barový pult, vonkajšie WC, umývadlo s teplou vodou. Podlaha pod prístreškom je vyložená kameňom. Steny altánku sú vyložené čadičom. Garáž - veľká , priestranná so samostatným uzatváracím odkladacím priestorom je prechodná z oboch strán. Predné dvere sú vysúvacie elektrické, zadné klasické dvojkrídlové. Na pozemku je možnosť parkovať ďalšie 4 autá.Garáž má 21m2. Pozemok - rovinatý, o celkovej rozlohe 397m2 , mimo zastavenej plochy z väčšej časti vyložená dlažbou a kameňom , časť pozemku priamo pred domom tvorí zeleň. Celková zastavaná plocha tvorí cca 270m2. (chata, garáž, letná altánok.) Blízke okolie - mestská časť Kurinec je vyhľadávaná rekreačná oblasť najme vďaka jazeru a termálnemu bazénovému komplexu ktorý je vzdialený iba 100 metrov priamo od chaty. Susedstvo je veľmi tiché a príjemné. Možnosti rekreačného areálu - člnkovanie, paddleboard, rybačka, reštauracie, kúpanie v bazénoch aj v jazere, tenisové kurty, camping. Technické parametre - chata je napojená na mestský vodovod, mestskú kanalizáciu, plyn, elektrinu, internet . Vykurovanie je riešené plynovým kotlom, ktorý ohrieva vodu v radiátoroch , na prízemí je tiež krb na tuhé palivo, ktorý tiež ohrieva vodu prúdiacu do radiátorov. Zmes v radiátoroch je nemrznúca. Okná sú plastové 2 komorové. Podlahy v dome sú kombinované dlažbové s plávajúcimi. Na oknách na prízemí a vchodových dverách sú namontované vonkajšie rolety. Maľby na stenách v dome sú maľované ručne /70m2/. Strešná krytina je kanadský šindel. Strecha aj plafón sú od-izolované. Na rohu pozemku sa nachádza studňa spoločná pre pozemky ktoré s nehnuteľnosťou susedia. Možnosti využitia - Chata bola naprojektovaná a postavená ako budúci penzión pre jej polohu priamo v rekreačnej oblasti , letnú terasu je možné využívať ako miesto pre občerstvenie návštevníkov rekreačného areálu grilovanie, po zariadení je možné chatu celoročne prenajímať a zároveň je možné ju využívať celoročne ako rodinný dom. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 128 501 alebo na jansvinciak@haloreality.sk. ID ponuky: RI-59091 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

420 000 €
2 576,69 €/m²

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, BAKTA 6 x - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, BAKTA 6 x - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 110 m²

Ponúkame na predaj novostavby rodinných 4-izbových domov v mestskej časti Rimavskej Soboty - v Bakte. Dispozícia domu : Vchod / zádverie, chodba, obývacia izba s kuchyňou, 2x detská izba, spálňa, kúpelňa s WC, technická miestnosť. Zastavaná plocha domu : 125,5m2, úžitková plocha : 104,8m2 Stavba v inzerovanej cene bude dokončená do štádia HOLODOM – vstupné dvere, podlahy, vypínače, sanita, dom napojený na siete. Pri rezervácii stavby je možné za príplatky upraviť vybavenia a príslušenstvo domu podla vlastných požiadaviek Kúrenie -domy budú vykurovať elektrické bez čerpadlové kotly s riadeným termostatom, s pod podlahovými rozvodmi teplovodnými trubkamy. V prípade záujmu o čerpadlo je možné ho dokúpiť. V dome bude vybudovaný komín, v prípade záujmu je možné vybudovať v dome kúrenie napr. na pelety. Celý projekt sa nachádza na rozľahlom slnečnom pozemku v okrajovej tichej časti Bakty - mimo hlavnej cesty. Z lúky nad pozemkami sú zvedené drenážne rúry ktoré ústia do brázdy ktorá bude premostená. Domy na všetkých parcelách budú identické s rovnou strechou - predajná suma dom s najmenším pozemkom 146 000€ Domy budú stavané v poradí podla rezervácie jednotlivých pozemkov. Doba výstavby každého samostatného domu je 12 mesiacov, výstavba plotov, prístreškov a ďalších príplatkových stavieb nieje počítaná do doby stavby domu a nieje ani v inzerovanej cene. Dom z rovnou strechou parcela 1-6 : 146 000€ - 152 000€ - približná vizualizácia vo fotografiách, vizualizácie, detailný pôdorys a nákres taktiež nájdete medzi fotografiami. Stavebný materiál použitý na stavbu domov : obvodové múry tehla 30cm, priečky porfix 12,5cm , zateplenie polystyrén 20cm, strecha polystyrén 40cm Fatra For folia. Okná : 3sklo, 7 komorové Drutex. Výmera jednotlivých parciel na ktorých sa bude stavať : 1 - Pozemok 580m2 - 146 000€ 2 - Pozemok 580m2 - 146 000€ 3 - Pozemok 626m2 - 147 500€ 4 - Pozemok 650m2 - 148 000€ 5 - Pozemok 670m2 - 149 000€ 6 - Pozemok 777m2 - 152 000€ Dom ktorý je práve vo výstavbe je už predaný , ponuky 1 - 6 sú volné. Prístupová cesta bude vysypaná štrkom a spevnená. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 128 501 alebo na jansvinciak@haloreality.sk. ID ponuky: RI-56609 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

146 000 €
1 327,27 €/m²

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, trojizbový byt , P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt , P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Ponúkame na predaj tri trojizbové apartmány v projekte Záboj na ulici P.Hostinského. Trojizbový apartmán v novostavbe má 84 m2. Apartmány sa budú nachádzať na 1, 2 a 3 poschodí v dobrej lokalite blízko centra mesta. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, spálne (9,6 m2), detskej izby (11,3 m2), obývacej izby (18 m2) z ktorej sa vstupuje na balkón (5 m2) spojenej s kuchyňou (8 m2) a jedálňou (12 m2), kúpeľne (5,6 m2), WC a technickej miestnosti. Byt je dispozične veľmi dobre riešený. Stavba bude dokončená do štádia HOLOBYT – vstupné dvere, podlahy predpripravené betónovou mazaninou, vypínače, obklad v kúpeľni bez sanity a obklad za kuchynskou linkou. Kúrenie bude zabezpečené centrálnym kúrením prostredníctvom radiátorov. Parkovacie miesto v podzemných priestoroch sa dá prikúpiť alebo prenajať. Lokalita disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Ukončenie výstavby je pripravené na jeseň 2023. Maklér odporúča túto nehnuteľnosť, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 019 864 alebo na janulicky@haloreality.sk. ID ponuky: RI-55465 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

cena dohodou

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, štvorizbový byt Rimavská Sobota, P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, štvorizbový byt Rimavská Sobota, P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 148 m²

Ponúkame na predaj tri štvorizbové apartmány v projekte Záboj na ulici P.Hostinského. Štvorizbový apartmán v novostavbe má 148 m2. Apartmány sa budú nachádzať na 1, 2 a 3 poschodí v dobrej lokalite blízko centra mesta. Byt pozostáva z chodby 16,45 m2, WC 1,14 m2, kúpeľne 5,11 m2, kuchyne 7,27 m2, jedálne 7,15 m2, obývacej izby 26,66 m2, šatníku 8,18 m2, spálne 15,30 m2, izby 16,98 m2, izby 16,50 m2, skladu 7,88 m2, balkónu 6,23 m2, terasy 13,01 m2. Byt je dispozične veľmi dobre riešený. Stavba bude dokončená do štádia HOLOBYT – vstupné dvere, podlahy predpripravené betónovou mazaninou, vypínače, obklad v kúpeľni bez sanity a obklad za kuchynskou linkou. Kúrenie bude zabezpečené centrálnym kúrením prostredníctvom radiátorov. Parkovacie miesto v podzemných priestoroch sa dá prikúpiť alebo prenajať. Lokalita disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Ukončenie výstavby je pripravené na jeseň 2023. Maklér odporúča túto nehnuteľnosť, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 435 862 alebo na michalkamensky@haloreality.sk. ID ponuky: RI-55474 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

cena dohodou

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 115 m²

Ponúkame na predaj tri trojizbové apartmány v projekte Záboj na ulici P.Hostinského. Trojizbový apartmán v novostavbe má 115 m2. Apartmány sa budú nachádzať na 1, 2 a 3 poschodí v dobrej lokalite blízko centra mesta. Byt pozostáva z chodby 13,75 m2, WC 1,14 m2, kúpeľne 5,30 m2, kuchyne 6,75 m2, jedálne 6,50 m2, obývacej izby 18,25 m2, šatníku 4,55 m2, spálne 14,19 m2, izby 18,95 m2, skladu 7,88 m2 a terasy 18,24 m2. Byt je dispozične veľmi dobre riešený. Stavba bude dokončená do štádia HOLOBYT – vstupné dvere, podlahy predpripravené betónovou mazaninou, vypínače, obklad v kúpeľni bez sanity a obklad za kuchynskou linkou. Kúrenie bude zabezpečené centrálnym kúrením prostredníctvom radiátorov. Parkovacie miesto v podzemných priestoroch sa dá prikúpiť alebo prenajať. Lokalita disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Ukončenie výstavby je pripravené na jeseň 2023. Maklér odporúča túto nehnuteľnosť, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 435 862 alebo na michalkamensky@haloreality.sk. ID ponuky: RI-55475 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

cena dohodou

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, P.Hostinského - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na predaj tri dvojizbové apatrmány v projekte Záboj na ulici P.Hostinského. Apartmán v novostavbe má 59 m2. Apartmány sa budú nachádzať na 1, 2 a 3 poschodí v dobrej lokalite blízko centra mesta. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, spálne (9 m2), obývacej izby (17 m2) z ktorej sa vstupuje na balkón (7 m2) spojenej s kuchyňou (8 m2), kúpeľne (5 m2), WC a technickej miestnosti. Byt je dispozične veľmi dobre riešený. Stavba bude dokončená do štádia HOLOBYT – vstupné dvere, podlahy predpripravené betónovou mazaninou, vypínače, obklad v kúpeľni bez sanity a obklad za kuchynskou linkou. Kúrenie bude zabezpečené centrálnym kúrením prostredníctvom radiátorov. Parkovacie miesto v podzemných priestoroch sa dá prikúpiť alebo prenajať. Lokalita disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Ukončenie výstavby je pripravené na jeseň 2023. Maklér odporúča túto nehnuteľnosť, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902 435 862 alebo na michalkamensky@haloreality.sk. ID ponuky: RI-55464 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

cena dohodou

HALO reality Rimavská Sobota
Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, Močiar - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, Močiar - NOVOSTAVBA

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 156 m²

Aktualizácia : hotová platňa domu a prístupová cesta vo výstavbe. Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom s garážou v Rimavskej Sobote časť Močiar ( katastrálne územie Rimavské Jánovce). Parametre domu a pozemku : zastavaná plocha 209m2, obytná plocha 99m2, úžitková plocha 156m2, na pozemku 753m2. Dom bude pozostávať z priestrannej dennej zóny, ktorú tvorí obývacia izba, jedáleň a čiastočne oddelená kuchyňa. Obývacia izba je spojená s jedálenskou časťou a jej súčasťou je aj krb. Z obývacej izby je priamy vstup na čiastočne prekrytú terasu. Súčasťou kuchyne je aj samostatná špajza. Nočnú zónu domu tvorí spálňa rodičov a dve detské izby. Spálňa rodičov má samostatnú kúpeľňu s dvoj umývadlom a sprchovým kútom. Súčasťou spálne je aj vstavaná šatníková skriňa. Dve samostatné detské izby sú veľmi priestranné. Detské izby majú samostatnú kúpeľňu s vaňou, umývadlom a WC. Technická miestnosť sa nachádza uprostred dispozície rodinného domu, čo je veľmi vhodné vzhľadom na dĺžku rozvodov. Dom je navrhnutý ako ultranízkoenergetický čo výrazne šetrí náklady na energie. Privod vody bude z obecného vodovodu, odpad bude riešený septikom. Dom bude vykurovaný elektrickým infra kúrením / podlahovým kúrením. Dom bude kompletne pripravený k odovzdaniu približne v 7 mesiaci / 2021. Aktualizácia : V cene 155 000€ je hotový funkčný dom napojený na prípojku vody, elektriny, odpad – septik/žumpa 12m3. Pozemok v stave vyplanírovaný – bez oplotenia. Použité materiály : Porfix 30cm, izolácia polystyrén 20cm. Inzerát bude pravidelne aktualizovaný o fotografie stavu nehnutelnosti. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 128 501 alebo na jansvinciak@haloreality.sk. ID ponuky: RI-51479 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

155 000 €
993,59 €/m²

HALO reality Rimavská Sobota
Exkluzívne byty v centre+parkovanie+terasa

Exkluzívne byty v centre+parkovanie+terasa

Lokalita: Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne byty v centre mesta Rimavská Sobota na 3. nadzemnom podlaží obchodného centra RSPark. V ponuke sú 2 až 4-izbové byty o rozlohách od 52 - 118m2 s priestrannými terasami. Ku každému bytu parkovacie miesto v podzemnej garáži zdarma. Možnosť vlastného dispozičného riešenia bytu. Nepremeškajte jedinečnú investičnú príležitosť. Virtualna obhliadka: https://neo.foyr.com/toolv2/magiktour/index.html?view=6352c3cd6138e62f891cb018

130 000 €
1 585,37 €/m²

2 ks Garáž - Stará Sobôtka

2 ks Garáž - Stará Sobôtka

Lokalita: Sobôtka, Rimavská Sobota (Rimavská Sobota)
Druh: Garáž

Reality Gemer vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúkajú: Dve väčšie garáže vedľa seba v lokalite Stará Sobôtka. Jedná sa o novostavbu dvoch samostatných garáží ktoré je možné jednoducho prepojiť otvorom v zadnej časti spoločnej steny. V oboch garážach je 230 a 400v, Led osvetlenie, Strecha 2 x lepenka. V danej lokalite už nebude prebiehať žiadna výstavba. Garáže je možné kúpiť aj samostatne.

33 000 €

REALITY GEMER