Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Rich REALITY s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Rich REALITY s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: ric...
http://www.rich.sk
Adresa:
Štefánikova 35
Trnava
91701
Popis:
Nájdených 12 novostavieb
Moderný 4 izbový bungalov na poz.797 m2 v Trnave, časť Kamenný mlyn.

Moderný 4 izbový bungalov na poz.797 m2 v Trnave, časť Kamenný mlyn.

Lokalita: Richarda Vandru, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Rich REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj rozostavaný prízemný 4-izbový rodinný dom . Tento takmer dokončený bungalov sa nachádza v úplne novej výstavbe rodinných domov v blízkosti rekreačnej zóny mesta Trnava – Kamenný mlyn na pozemku o výmere 762 m2. Stavba domu  je inšpirovaná modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj toho najnáročnejšieho budúceho majiteľa. Moderná a účelná dispozícia viď foto: zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, vstupnú chodbu (VCH), technickú miestnosť (TM), chodbu pre umiestnenie vstavanej skrine (CH2), samostatnú toaletu s umývadlom (WC) a kúpeľňu s vaňou (K1). Dennú časť domu tvorí svetlá a priestranná obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou. Z nej a rovnako zo spálne rodičov je východ na terasu. Rodičovská spálňa má svoju kúpeľňu (K2) a veľký šatník. Obvodový plášť domu a deliace priečky sú zhotovené z  tehly PROTHERM, strecha je valbová s väzníkovým dreveným krovom a je pokrytá strešnou krytinou BRAMAC. Odvodnenie strechy je   farbenými pozinkovanými žľabmi a zvodmi. Všetky okná a dvere sú plastové biele s izolačným trojsklom a celoobvodovým kovaním.Vchodové dvere sú hliníkové. Vykurovanie domu je naprojektované s plynovým kondenzačným kotlom ( nie je zarátaný v cene ) , ktorý bude zároveň zabezpečovať ohrev TÚV. Samotné kúrenie môže byť podlahové, alebo klasické radiátorové, podľa rozhodnutia budúceho vlastníka. Parkovanie pre 3 vozidlá je naprojektované na spevnenej ploche z uličnej časti vlastného pozemku. Prípojky splaškovej kanalizácie, vody, elektro a plynu sú dotiahnuté do domu.Zrealizovaná dažďová kanalizácia je zaustená do vyvrtaného vsaku cez vsakovaciu šachtu na pozemku. Pred domom je vyvrtaná studňa pre zavlažovanie zelene na pozemku. Rodinný dom sa predáva v súčastnom stave zhotovenia – HOLODOM  ( viď foto, video ) Ponuková cena v súčastnom stave zhotovenia: 245 000,-EUR Bližšie informácie rád podám telefonicky, alebo pri obhliadke nehnuteľnosti za dodržania prísnych hygienických opatrení ( rúško, rukavice a osoby jednotlivo v priestore). Zabezpečujeme vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv advokátskou kanceláriou a bezpečné vyplatenie kúpnej ceny formou depozitu u nnotára, alebo vynkuláciou v banke. V prípade záujmu Vám bezplatne radi poradíme prostredníctvom skúseného finančného poradcu aj s financovaním a výberom tej najlepšej hypotéky šitej na mieru pre Vás. Realitná kancelária Rich REALITY je členom NARKS.

245 000 €
1 884,62 €/m²

Rich REALITY s.r.o.
4 izbový byt 149 m2 v novostavbe s terasou a vlastnou okrasnou záhradkou o výmere 121 m2.

4 izbový byt 149 m2 v novostavbe s terasou a vlastnou okrasnou záhradkou o výmere 121 m2.

Lokalita: Odbojárska, Trnava (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 149 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj nadštandardný veľkometrážny 4 izbový byt v novostavbe na ul. Odbojárska v Trnave. K bytu prislúcha pozemok v osobnom vlastníctve o výmere 121 m2 na ktorom je okrasná záhradka so zavlažovaním a terasa prístupná z obyvacej izby. K bytu patria taktiež 2 vyhradené parkovacie miesta v uzavretom nádvorí bytového domu. Úžitková plocha bytu bez komôr je 133,47 m2 a k bytu patrí ešte  komora v byte o výmere 8,05 m2 a komora na chodbe pred bytom o výmere 8,15 m2. Byt je vhodný pre väčšiu rodinu s deťmi, ktorá ocení veľkorysú obývaciu izbu s kuchyňou s priamym prístupom na terasu so záhradkou, 2 kúpeľne, 2 x WC a dostatok odkladacieho priestoru. Bezpečnosť a svetelný  konfort je zabezpečený vonkajšími automatickými žaluziami na oknách.  

288 000 €
1 932,89 €/m²

Rich REALITY s.r.o.
1,5 izbový byt Záhradnícka ul. Octopus ( novostavba s garážou )

1,5 izbový byt Záhradnícka ul. Octopus ( novostavba s garážou )

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame do prenájmu 1,5 izbový byt, Záhradnícka ul. ( Octopus ), novostavba, 4. poschodie z 15., výťah, podlahová plocha bytu 50 m2, kompletne zariadený novým nábytkom, lodžia, klimatizácia, garážové státie ( garážové státie nie je podmienkou ). Cena: 500 €/mesiac vrátane energií + 50,-EUR/mes. garážové státie.

500 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
Rich REALITY s.r.o.
Moderný 4 izbový bungalov na poz.762 m2 v Trnave, časť Kamenný mlyn.

Moderný 4 izbový bungalov na poz.762 m2 v Trnave, časť Kamenný mlyn.

Lokalita: Richarda Vandru, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Rich REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj rozostavaný prízemný 4-izbový rodinný dom . Tento takmer dokončený bungalov sa nachádza v úplne novej výstavbe rodinných domov v blízkosti rekreačnej zóny mesta Trnava – Kamenný mlyn na pozemku o výmere 762 m2. Stavba domu  je inšpirovaná modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj toho najnáročnejšieho budúceho majiteľa. Moderná a účelná dispozícia viď foto: zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, vstupnú chodbu (VCH), technickú miestnosť (TM), chodbu pre umiestnenie vstavanej skrine (CH2), samostatnú toaletu s umývadlom (WC) a kúpeľňu s vaňou (K1). Dennú časť domu tvorí svetlá a priestranná obývacia miestnosť spojená s jedálňou a kuchyňou. Z nej a rovnako zo spálne rodičov je východ na terasu. Rodičovská spálňa má svoju kúpeľňu (K2) a veľký šatník. Obvodový plášť domu a deliace priečky sú zhotovené z  tehly PROTHERM, strecha je valbová s väzníkovým dreveným krovom a je pokrytá strešnou krytinou BRAMAC. Odvodnenie strechy je   farbenými pozinkovanými žľabmi a zvodmi. Všetky okná a dvere sú plastové šedé s izolačným trojsklom a celoobvodovým kovaním.Vchodové dvere sú hliníkové. Vykurovanie domu je naprojektované s plynovým kondenzačným kotlom ( nie je zarátaný v cene ) , ktorý bude zároveň zabezpečovať ohrev TÚV. Samotné kúrenie môže byť podlahové, alebo klasické radiátorové, podľa rozhodnutia budúceho vlastníka. Parkovanie pre 3 vozidlá je naprojektované na spevnenej ploche z uličnej časti vlastného pozemku. Prípojky splaškovej kanalizácie, vody, elektro a plynu sú dotiahnuté do domu.Zrealizovaná dažďová kanalizácia je zaustená do vyvrtaného vsaku cez vsakovaciu šachtu na pozemku. Pred domom je vyvrtaná studňa pre zavlažovanie zelene na pozemku. Rodinný dom sa predáva v súčastnom stave zhotovenia – HOLODOM  ( viď foto, video ) Ponuková cena v súčastnom stave zhotovenia: 245 000,-EUR Bližšie informácie rád podám telefonicky, alebo pri obhliadke nehnuteľnosti za dodržania prísnych hygienických opatrení ( rúško, rukavice a osoby jednotlivo v priestore). Zabezpečujeme vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv advokátskou kanceláriou a bezpečné vyplatenie kúpnej ceny formou depozitu u nnotára, alebo vynkuláciou v banke. V prípade záujmu Vám bezplatne radi poradíme prostredníctvom skúseného finančného poradcu aj s financovaním a výberom tej najlepšej hypotéky šitej na mieru pre Vás. Realitná kancelária Rich REALITY je členom NARKS.

245 000 €
1 884,62 €/m²

Rich REALITY s.r.o.
6 izbový byt Kremeľská ul. novostavba, ( s terasou a garážou )

6 izbový byt Kremeľská ul. novostavba, ( s terasou a garážou )

Lokalita: Kremeľská, Bratislava IV - Devín (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 225 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izbový, Kremeľská ul. - Bratislava-Devín, úžitková plocha 225 m2, novostavba, kompletne zariadený, 2 x kúpeľňa, 2 x WC, veľká terasa, klimatizácia, krb, internet, satelit, dve parkovacie miesta v suteréne domu, možnosť užívať záhradu s altánkom a záhradným krbom. Cena 1.200 €/mesiac + energie 300,-EUR/mesiac.

1 200 €/mes.
5,33 €/m²/mes.

Rich REALITY s.r.o.
Novostavba 4-izbového RD v Dolnej Strede

Novostavba 4-izbového RD v Dolnej Strede

Lokalita: Váhovská Cesta, Dolná Streda (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4-izbového rodinného domu v obci Dolná Streda na ulici Váhovská. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do technickej miestnosti, samostatného WC a chodby. Z nej je následne prístup do kúpeľne (sprchový kút, vaňa a toaleta), spálne, dvoch samostatných izieb a obývacej miestnosti, ktorá je spojená s jedálňou a kuchyňou. V kuchyni sa nachádza špajza. Vonkajšia terasa je prístupná z obývacej miestnosti. Hlavný vstup je situovaný na juhovýchodné priečelie domu, orientované do ulice. Na severnej až severozápadnej strane pozemku vzniká záhrada, do ktorej je orientovaná obývacia miestnosť s jedálňou a dve samostatné izby.  Rodinný dom sa predáva v stave holodom. Obvodový plášť domu a deliace priečky sú zhotovené z tvárnic YTONG. Vertikálne zateplenie je riešené 20 cm izoláciou a ukončenie silikónovou omietkou. Strecha je valbová so sklonom 22 stupňov, strešná krytina Bramac antracitovej farby, horizontálne zateplenie je riešené 35 cm minerálnou vlnou. Povala je pochôdzna a má 15 m2. Odvodnenie strechy poplastovanými  zvodmi a žľabmi. Všetky okná a vchodové dvere sú plastové antracitové s izolačným trojsklom a celoobvodovým kovaním.  V dome je elektrické podlahové kúrenie a príprava na krb. Omietky sú sadrové s bielou maľbou, V izbách sa nachádza  predpríprava na bezpečnostné zariadenie a elektronický termostat. Dom bude odovzdaný:  Exteriér - spevnené plochy  budú vysypané štrkom a osadené betónové obrubníky                - všetky prípojky na IS budú zrealizované (voda, elektrina a kanalizácia) Interiér   - rozvody teplej a studenej vody (bez batérii a sanity)                - rozvody kanalizácie (bez batérii a sanity)                - elektroinštalácie (bez svietidiel)                - vykurovanie (podlahové) + termostaty                - potery bez dlažieb a plávajúcich podláh                - omietky s bielou maľbou, bez obkladov  V prípade záujmu klienta možnosť výstavby rodinného domu na kľúč.  Nový majiteľ si po kúpe domu zrealizuje oplotenie pozemku podľa vlastnej predstavy, sadové úpravy a v interiéri obklady, dlažby, plávajúce podlahy, osadí vnútorné dvere, sanitu a svietidlá.  Cena: 168 700,- EUR   Bližšie informácie: Ing. Ján Pavlovčík 0911 244 559 jpavlovcik66@gmail.com   Zabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, overenie podpisov. V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom, overenie podpisov. Pomôžeme Vám aj s financovaním, sprostredkujeme Vám výhodnú hypotéku, vybranú z najvýhodnejších ponúk  bánk na Slovensku.  Realitná kancelária Rich REALITY je členom NARKS.

168 700 €
1 687 €/m²

Rich REALITY s.r.o.
2 izbový byt Rastislavova ul. ( novostavba )

2 izbový byt Rastislavova ul. ( novostavba )

Lokalita: Rastislavova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Rastislavova ul., novostavba, kompletne zariadený, podlahová plocha 62 m2, 1. poschodie z 6., výťah, v cene nájmu je vysoko rýchlostný UPC Internet a káblová TV.

550 €/mes.
8,87 €/m²/mes.
vrátane energií
Rich REALITY s.r.o.
2 izbový nadštandardný byt s garážou v Senci pri jazerách ( novostavba )

2 izbový nadštandardný byt s garážou v Senci pri jazerách ( novostavba )

Lokalita: Štefánikova, Senec (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový nadštandardný byt s garážou v Senci pri jazerách, novostavba, podlahová plocha 50 m2, 3. poschodie zo 4., 2 x terasa, klimatizácia, kompletne zariadený novým nábytkom, výťah, garáž v suteréne domu, v cene internet a káblová televízia. Cena: 600,-EUR/mes. + 150,-EUR/mes. energie.

600 €/mes.
12 €/m²/mes.

Rich REALITY s.r.o.
Veľký 4 izbový byt v Opoji, novostavba s veľkou terasou a parkovaním

Veľký 4 izbový byt v Opoji, novostavba s veľkou terasou a parkovaním

Lokalita: Opoj, Opoj (Trnava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 117 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s terasami o výmere 54,37 m2, novostavba, v obci Opoj Pod hájom len 6 km od Trnavy, celková výmera podlahovej plochy bytu vrátane príslušenstva a terasy je 171,79 m2, plocha bytu ( bez terasy) vrátane pivnice je 117,42 m2, je situovaný na 3p./3p. zatepleného bytového domu bez výťahu. Dispozícia bytu: vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývacou izbou s výstupom na terasu, 3 samostatné izby, z čoho jedna izba disponuje ďalšou terasou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a dva šatníky. V celom byte sú hliníkové okná s vonkajšími elektrickými žalúziami, drevená podlaha vo všetkých izbách, keramická dlažba v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni, v obývacej izbe je k dispozícii klimatizácia, bezpečnostné vchodové dvere. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 5,10 m2 a parkovacie miesto pred domom.

150 000 €
1 282,05 €/m²

Rich REALITY s.r.o.
Veľký 1 izbový byt Lichnerova ul. Senec ( novostavba )

Veľký 1 izbový byt Lichnerova ul. Senec ( novostavba )

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame do prenájmu kompletne zariadený 1-izbový byt na Lichnerovej ulici v Senci. Byt ma výmeru cca 50m2 + balkón do pešej zóny. 6. poschodie zo 7. Je kompletne zariadený, v cene sú energie, komplet zariadenie. V byte je najvyšší balík skylink vrátane HBO a internet.

450 €/mes.
9 €/m²/mes.
vrátane energií
Rich REALITY s.r.o.
3 izbový byt Zámocká ul. ( novostavba s terasou a garážou )

3 izbový byt Zámocká ul. ( novostavba s terasou a garážou )

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v novostavbe, na Zámockej ul., po kompletnej rekonštrukcii, zariadený novým nábykom, podlahová plocha 100 m2, terasa 10 m2, 3. poschodie z 3., výťah, k bytu je možnosť prenajať garážové státie v cene 100,-EUR/mes.

990 €/mes.
9,90 €/m²/mes.
vrátane energií
Rich REALITY s.r.o.
Polyfunkčná budova ( showroom, sklad, kancelárie, obchod a iné možnosti využitia ) s parkoviskom.

Polyfunkčná budova ( showroom, sklad, kancelárie, obchod a iné možnosti využitia ) s parkoviskom.

Lokalita: Trnava (Trnava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 293 m²

Ponúkame na prenájom polyfunkčnú prízemnú budovu. Objekt leží pri vstupe do Trnavy z diaľnice vedľa motoautosalónu HONDA na Nitrianskej ul. Pred budovou a vedľa nej je možné parkovanie vozidiel . Priestory je možné využívať na rôzne účely ako napr. showroom,skladovanie, predajňu, kancelárie a iné. Využiteľná podlahová plocha je  618 m2 ( showroom 325 m2 - 2 925,-EUR/mes. a sklad 293 m2 - 1 465,-EUR/mes.)  + 5 prislúchajúcich parkovacích miest v cene a ďalšie možné za poplatok. Cena prenájmu celej budovy je 4 390 €/mesiac a parkovanie podľa dohody.

4 390 €/mes.
14,98 €/m²/mes.

Rich REALITY s.r.o.