Novostavby.sk

Inzeráty predajcu REI PREMIUM s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
REI PREMIUM s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.reipremium.sk
Popis:
Nájdených 3 novostavieb
REI PREMIUM EXKLUSIVE - 3i NOVOSTAVBA,PARKING,BALKÓN, 2KÚPEĽNE,Hradný kopec

REI PREMIUM EXKLUSIVE - 3i NOVOSTAVBA,PARKING,BALKÓN, 2KÚPEĽNE,Hradný kopec

Lokalita: Sklenárska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 98 m²

REI PREMIUM EXCLUSIVE - 3i BYT v NOVOSTAVBE s TERASOU, PARKOVANÍM v GARÁŽI a 2 KÚPEĽŇAMI - Sklenárska ulica - Staré Mesto / Hradný vrch. Výmera bytu je 98m2 plus terasa s krásnym výhľadom 5,5m2. Dispozíciu bytu tvorí predsieň so vstavanou skriňou, priestranná obývacia izba s kuchyňou, terasa, komora z kuchyne, dve spálňe, z toho jedna s vlastnou kúpeľňou a kúpeľňa z chodby. V byte je dostatok odkladacích priestorov (vstavané skrine, nábytok na mieru). Byt sa prenajíma kompletne zariadený, v prípade dlhodobého nájmu je možnosť dozariadenia podľa potrieb nájomníka. Cena za prenájom je 1000 Eur/mesiac + 200 Eur/mesiac energie vrátane TV a internetu. K dispozícií sú 2 parkovacie miesta v garáži.

1 000 €/mes.
10,20 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
REI PREMIUM s.r.o.
NOVINKA - 4i BYT s BALKÓNOM a PARKOVANÍM, NOVOSTAVBA, Slávičie údolie

NOVINKA - 4i BYT s BALKÓNOM a PARKOVANÍM, NOVOSTAVBA, Slávičie údolie

Lokalita: Ulica Rudolfa Mocka, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

REI PREMIUM ponúka na predaj NOVINKU - 4i BYT v Novostavbe Cubicon Gardens (2016) s balkónom a parkovaním, vo vyhľadávanej lokalite Slávičieho údolia. Výmera bytu je 95 m2 a jeho dispozíciu tvorí vstupná chodba, obývacia izba, kuchyň, balkón, kúpeľňa, oddelená toaleta s umývadlom, dve detské izby a spálňa. Novostavba bola kolaudovaná v roku 2016, v okolí dostatok zelene a detských ihrísk. Nákupné centrum Cubicon (2min pešo) zastrešuje občiansku vybavenosť. K bytu prislúcha aj pivnica a parkovacie miesto v garáži. Cena vrátane parkovania, pivnice a servisu REI PREMIUM je 369 900 EUR.

369 900 €
3 893,68 €/m²

REI PREMIUM s.r.o.
REI PREMIUM - 2i BYT v NOVOSTAVBE, Jégého ulica, Ružinov

REI PREMIUM - 2i BYT v NOVOSTAVBE, Jégého ulica, Ružinov

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

REI PREMIUM ponúka na prenájom veľmi pekný 2i byt s balkónom v novostavbe na Jégého ulici v Bratislave - Ružinove. Výmera bytu je 60 m2 a pozostáva zo vstupnej časti, obývacej izby s kuchyňou, kúpeľne s toaletou, spálne a balkónu. Byt je novo vymaľovaný a plne zariadený všetkými spotrebičmi. V spálni je veľká vstavaná skriňa. Cena za prenájom je 690 EUR vrátane energií a internetu. Možnosť parkovania +50 EUR. Viac informácií Ing. Lukačovičová 0915 998 442

690 €/mes.
11,50 €/m²/mes.
vrátane energií
REI PREMIUM s.r.o.