Novostavby.sk

Inzeráty predajcu RECARE - Reality Care

Predajca

Názov predajcu:
RECARE - Reality Care
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: rec...
https://www.realitycare.sk/
Adresa:
Jakubovo námestie 14
Bratislava I - Staré Mesto
81109
Nájdených 10 novostavieb
Na prenájom lukratívny a dobre viditeľný priestor s terasou v modernej novostavbe

Na prenájom lukratívny a dobre viditeľný priestor s terasou v modernej novostavbe

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: Reštauračné priestory   Úžítková plocha: 242.93 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom skolaudovaný presklený obchodný priestor na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Možnosť využitia priestoru na rôzne služby napr. reštauráciu, kaviareň, pekáreň, bar, potraviny... Prednosti: – dobre viditeľné a frekventované miesto, – skolaudovaná tehlová novostavba, – krajný priestor s výhľadom a zaujímavým členením vhodný ako reštaurácia či kaviareň, – možnosť zmeny dispozície priestoru, – vysoké stropy, – k priestoru prislúcha možnosť výlučného užívania vonkajšej terasy o rozlohe 80m2, – kamerový systém, – kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, – priame napojenie autom na diaľnicu D2, – parkovanie možné na vonkajšom parkovisku pre návštevy alebo v okolí na vonkajších parkoviskách. Podrobnejšie informácie o priestore: – úžitková plocha 162,93 m2, – terasa 80 m2, – celková plocha priestoru spolu s terasou 242,93 m2. Technické parametre: – stav priestoru: holopriestor, – podlaha: cementový poter, – omietky: sadrové, – v priestore sa nachádzajú kompletne všetky rozvody: (elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, odpad), – zvuková izolácia stropu, – požiarne vybavený priestor, – okná, dvere: hliníkové profily s izolačným trojsklom, – priestor je možné vybaviť prípadne dispozične zmeniť podľa ľubovoľnej požiadavky klienta. Cena prenájmu: 2100,- Eur/mesiac + energie. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 777 177 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

2 100 €/mes.
8,64 €/m²/mes.

RECARE - Reality Care
Na predaj 2 izbový byt v štandarde v modernej novostavbe s garážovým státím

Na predaj 2 izbový byt v štandarde v modernej novostavbe s garážovým státím

Lokalita: Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj prakticky dispozične riešený 2-izbový byt s loggiou v SKOLAUDOVANEJ novostavbe nachádzajúcej sa v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (nákupné centrum, lekáreň, drogéria) a zároveň dostatkom zelene (Zámocký park, kúpalisko) priamym napojením na diaľnicu D2 (bez každodenných kolón pred centrom) ako i prístupom k MHD a plánovanej cyklotrase. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a s jedálňou, z ktorých je možný vstup na loggiu. Spálňa s možnosťou umiestnenia šatníkovej skrine je nepriechodná. Kúpeľňa je spojená s toaletou pričom poskytuje dostatok miesta aj na práčku. Byt má orientáciu na severovýchod. Podrobnejšie informácie o byte: - úžitková plocha 51 m2 s pivnicou, - loggia (SV) 4,19 m2 - celková plocha spolu 55 m2, - 2. p. z 5., - výťah, - bezbariérový prístup cez garáž. Prednosti: - loggia s výhľadom na Karpaty, - plastové okná s izolačným trojsklom, - dokončené podlahy, obklad, vaňa, sanita, dvere, zárubne, dlažba na loggii, - okamžite k dispozícií, - každý byt má svoje merače, - zavedená optická kabeláž, - priečky sú z akustickej tehly, - murovaná pivnica na rovnakom poschodí v cene, - nízke zálohové platby (nadštandardná tepelná izolácia, vlastná kotolňa), - kamerový systém spoločných vstupných a garážových priestorov, - skolaudovaná tehlová novostavba, - estetické a moderné spoločné priestory, - kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, - priame napojenie autom na diaľnicu D2, - v byte aj v spoločných priestoroch sú vyhotovené sadrové omietky, - zastavaný pozemok v spoluvlastníctve vlastníkov bytov, - v obchodných priestoroch na prízemí bytového domu sa budú poskytovať rôzne služby ako napr. kaviareň, reštaurácia, zubná ambulancia, estetická klinika a pod., - vhodné ako investícia na lukratívny prenájom či predaj. Cena nehnuteľnosti je 134 000 €. Cena garážového státia je 10 000,-€ (nie je zahrnuté v cene). Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0908 647 290 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

134 000 €
2 436,36 €/m²

RECARE - Reality Care
Na prenájom obchodný priestor s terasou na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste

Na prenájom obchodný priestor s terasou na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 129 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom skolaudovaný presklený obchodný priestor na frekventovanom a dobre viditeľnom mieste v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Možnosť využitia priestoru na rôzne služby napr. kaviareň, pekáreň, bar, potraviny, kníhkupectvo... Podrobnejšie informácie o priestore: – úžitková plocha 129 m2, – terasa 90 m2, – celková plocha priestoru spolu s terasou 219 m2. Prednosti: – dobre viditeľné a frekventované miesto, – skolaudovaná tehlová novostavba, – možnosť zmeny dispozície priestoru, – vysoké stropy, – k priestoru prislúcha možnosť výlučného užívania vonkajšej terasy o rozlohe 90m2, – kamerový systém, – kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, – priame napojenie autom na diaľnicu D2, – parkovanie možné na vonkajšom parkovisku pre návštevy alebo v okolí na vonkajších parkoviskách. Technické parametre: – stav priestoru: holopriestor, – podlaha: cementový poter, – omietky: sadrové, – v priestore sa nachádzajú kompletne všetky rozvody: (elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, odpad), – zvuková izolácia stropu, – požiarne vybavený priestor, – okná, dvere: hliníkové profily s izolačným trojsklom, – priestor je možné vybaviť prípadne dispozične zmeniť podľa ľubovoľnej požiadavky klienta. Cena prenájmu: 1.950,- Eur/mesiac + energie. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 777 177 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

1 950 €/mes.
15,12 €/m²/mes.

RECARE - Reality Care
Na prenájom obchodný priestor na atraktívnom mieste v modernej novostavbe

Na prenájom obchodný priestor na atraktívnom mieste v modernej novostavbe

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 37 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom skolaudovaný obchodný priestor v modernej novostavbe v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Možnosť využitia priestoru aj na administratívnu činnosť či rôzne služby napr. predajňa, pobočka poisťovne, e-shop a výdajné miesto, manikúra... Podrobnejšie informácie o priestore: – úžitková plocha 37 m2. Prednosti: – skolaudovaná tehlová novostavba, – možnosť zmeny dispozície priestoru, – vysoké stropy, – kamerový systém, – kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, – priame napojenie autom na diaľnicu D2, – parkovanie možné na vonkajšom parkovisku pre návštevy alebo v okolí na vonkajších parkoviskách. Technické parametre: – stav priestoru: holopriestor, – podlaha: cementový poter, – omietky: sadrové, – v priestore sa nachádzajú kompletne všetky rozvody: (elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, odpad), – zvuková izolácia stropu, – požiarne vybavený priestor, – okná, dvere: hliníkové profily s izolačným trojsklom, – priestor je možné vybaviť prípadne dispozične zmeniť podľa ľubovoľnej požiadavky klienta. Prednosti: – skolaudovaná tehlová novostavba, – možnosť zmeny dispozície priestoru, – priestor je vhodný aj ako kancelária alebo pobočka, – vysoké stropy, – kamerový systém, – kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, – priame napojenie autom na diaľnicu D2, – parkovanie možné na vonkajšom parkovisku pre návštevy alebo v okolí na vonkajších parkoviskách. Cena prenájmu: 600,- Eur/mesiac + energie. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 777 177 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. V prípade, že táto ponuka nenaplnila Vaše očakávania neváhajte a pozrite si ostatné rôzne dispozične riešené priestory na: https://www.nehnutelnosti.sk/4640514/na-prenajom-velkometrazny-priestor-s-terasou-idealny-pre-fitness-centrum-v-novostavbe-v-ma/ https://www.nehnutelnosti.sk/4622376/na-prenajom-jedinecny-obchodny-priestor-s-dvomi-terasami-a-s-dvoma-vstupmi-na-frekventovanom-a-dobre/ Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

600 €/mes.
16,22 €/m²/mes.

RECARE - Reality Care
Na prenájom obchodný priestor na lukratívnom mieste v Malackách

Na prenájom obchodný priestor na lukratívnom mieste v Malackách

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 444.04 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom skolaudovaný presklený obchodný priestor ideálny pre fitness centrum na frekventovanom mieste v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Možnosť využitia priestoru na rôzne služby napr. zdravotnícke služby, súkromné kliniky, kaviareň, pekáreň, bar, potraviny, lekáreň, prípadne administratívne priestory... Podrobnejšie informácie o priestore č. B1.02: – úžitková plocha 444,04 m2, – terasa 92 m2 – celková plocha priestoru spolu s terasami 536,04 m2, - v prípade záujmu je možné priestor zmenšiť, zväčšiť alebo prenajať si k tomu aj vedľajší priestor. Prednosti: – dobre viditeľné a frekventované miesto, – skolaudovaná tehlová novostavba, – možnosť zmeny dispozície priestoru, – k priestoru prislúcha možnosť výlučného užívania vonkajšej terasy o rozlohe 92m2, – kamerový systém, – kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, – priame napojenie autom na diaľnicu D2, – parkovanie možné na vonkajšom parkovisku pre návštevy alebo v okolí na vonkajších parkoviskách. Technické parametre: – stav priestoru: holopriestor, – podlaha: cementový poter, – omietky: sadrové, – v priestore sa nachádzajú kompletne všetky rozvody: (elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, odpad), – zvuková izolácia stropu, – požiarne vybavený priestor, – okná, dvere: hliníkové profily s izolačným trojsklom, – priestor je možné vybaviť prípadne dispozične zmeniť podľa ľubovoľnej požiadavky klienta. Cena prenájmu: 3 900,- Eur/mesiac + energie. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 777 177 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Ak táto ponuka nenaplnila Vaše očakávania neváhajte a pozrite si ostatné rôzne dispozične riešené priestory na: https://www.nehnutelnosti.sk/4626460/na-prenajom-skolaudovany-obchodny-priestor-na-atraktivnom-mieste-v-novostavbe-v-malackach/ https://www.nehnutelnosti.sk/4622376/na-prenajom-jedinecny-obchodny-priestor-s-dvomi-terasami-a-s-dvoma-vstupmi-na-frekventovanom-a-dobre/ Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

3 900 €/mes.
8,78 €/m²/mes.

RECARE - Reality Care
EXKLUZÍVNY MEZONET V DIZAJNOVEJ NOVOSTAVBE S VÝHĽADOM NA CENTRUM BA

EXKLUZÍVNY MEZONET V DIZAJNOVEJ NOVOSTAVBE S VÝHĽADOM NA CENTRUM BA

Lokalita: Matadorka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 120.81 m²

Ponúkame na predaj mezonet Bratislava-Petržalka, Matadorka. Stav objektu: novostavba. Spoločnosť RECARE - Reality Care Vám ponúka na predaj, exkluzívny mezonet s veľkou terasou a s panoramatickým výhľadom na celú Bratislavu vo výbornej lokalite v dizajnovej novostavbe Matador. Mezonet sa nachádza na poslednom - 28. a 29. poschodí. Celková výmera bytu je 120,81 m2. K bytu prináleží pivnica a garážové státie pre dve autá. Obidve garážové státia disponujú elektrickými nabíjačkami pre osobné autá. Mezonet pozostáva na 28. poschodí zo vstupnej chodby, 3 izieb s balkónom, kúpeľňou a samostatným WC. Priestor pôsobí priestranne. Na horné 29. poschodie vedie schodisko, kde sa nachádza rozľahlá terasa a otvorený priestor pozostávajúci z kuchynskej časti a obývačky. Celý tento priestor lemuje terasa cca 14 m2, s bezpečnostným presklením. Terasa je vhodná na grilovanie, prípade umiestnenie masážnej vane (vírivky). Byt je v stave holobytu. Fotografie zobrazujú možnú vizualizáciu priestoru. ZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: - celková plocha bytu 120,81 m2, - priestranná presklená terasa s panoramatickým výhľadom na centrum Bratislavy. TOP 5 VÝHOD BYTU : - atraktívna adresa v blízkosti Starého Mesta, - originálny a jedinečný byt, - 2x terasa s výhľadom, 2xbalkóny, - možnosť parkovania s elektrickými nabíjacími stanicami. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Od vstupu do bytu sa priestor otvára do časti, ktorú tvoria vstupná hala, a tri izby s balkónom, kúpeľňa a toaleta (28.poschodie). Na 29. poschodie vedie schodisko do priestoru, ktorý je v celom mezonete dominantný. Tvorí ho obývacia miestnosť s kuchyňou a pozdĺž celého priestoru je terasa s možnosťou grilovania, prípade umiestnenie masážnej vane (vírivky). Tento originálnymezonet má štýl a jedinečnú atmosféru, ktorú musíte pocítiť na vlastnej koži. VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: - plastové okná - inak je v stave holobytu. LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza na atraktívnej adrese v blízkosti Starého Mesta, odkiaľ máte všetko doslova na krok od nákupných a zdravotníckych centier až po fitness centrá, úrady dopravné napojenia či voľnočasové aktivity. CENA: Dohodou. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. : 0905 218 795 alebo mailom katarina.vavrova@recare.sk.

cena dohodou

RECARE - Reality Care
Na predaj 3 izbový byt v štandarde s terasami a garážovým státím

Na predaj 3 izbový byt v štandarde s terasami a garážovým státím

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 74.25 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na predaj atypický 3-izbový byt - apartmán s dvoma terasami v skolaudovanej novostavbe nachádzajúcej sa v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (nákupné centrum, lekáreň, drogéria) a zároveň dostatkom zelene (Zámocký park, kúpalisko) priamym napojením na diaľnicu D2 (bez každodenných kolón pred centrom) ako i prístupom k MHD a plánovanej cyklotrase. Táto nehnuteľnosť ponúka budúcim vlastníkom bývanie v komforte bytu s prvkami rodinného domu nakoľko jednu terasu možno využiť na grilovačky, opaľovanie, sadenie či relax vo vírivke po práci a druhú napríklad pre Vášho domáceho miláčika. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a s jedálňou, z ktorých je možný vstup na obe terasy. Spálňa a ďalšia izba sú nepriechodné s možnosťou umiestnenia šatníkovej skrine. Kúpeľňa je spojená s toaletou pričom poskytuje dostatok miesta na dve umývadlá, vaňu aj práčku. Celkovú plochu bytu tvorí spolu 130,64 m2. Byt má orientáciu na dve strany juhovýchod a juhozápad. Podrobnejšie informácie o byte: - úžitková plocha 74,25 m2, - terasa (JV) 17,65 m2, - terasa (JZ) 38,74 m2 - celková plocha bytu spolu s terasou 130,64 m2. Prednosti: - skvelá lokalita (priame napojenie autom na diaľnicu D2 a perfektná občianska vybavenosť) - nízke zálohové platby (nadštandardná tepelná izolácia, vlastná kotolňa), - plastové okná s izolačným trojsklom, - každý byt má svoje merače, - priečky sú z akustickej tehly, - kamerový systém spoločných vstupných a garážových priestorov, - zavedená optická kabeláž, - zastavaný pozemok v spoluvlastníctve vlastníkov bytov - apartmánov, - murovaná pivničná kobka na rovnakom poschodí v cene. Byt sa predáva v štandarde. Cena garážového státia je 15 000€ (nie je zahrnuté v cene). Cena nehnuteľnosti je 199 000€. Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0908 647 290 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

199 000 €
2 680,13 €/m²

RECARE - Reality Care
Na prenájom exkluzívny 2 izbový byt s predzáhradkou, bazénom v areáli a garážovým státím

Na prenájom exkluzívny 2 izbový byt s predzáhradkou, bazénom v areáli a garážovým státím

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 92.45 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom výnimočný 2 izbový byt v novostavbe v Bratislave na Hradskej ulici. Byt sa nachádza na prízemí v uzavretom areáli, ktorý poskytuje budúcemu nájomcovi komfort bývania v rodinnom dome. V areáli sa nachádza krytý a vyhrievaný bazén, vonkajšia sprcha, veľký altánok so sedením, ihrisko pre deti, workout zóna a parkovanie pre návštevy. Navyše k bytu prislúcha aj parkovacie miesto v garáži a samostatná murovaná pivnica. Dispozícia bytu spočíva z predsiene, obývacej izby s kuchyňou a vstupom na terasu a predzáhradku, nepriechodná spálňa, šatník, kúpeľňa s oknom a samostatná toaleta. Rozloha bytu 50,26m2 + 3,19m2 pivnica + 5,2m2 terasa + 33,8m2 predzáhradka spolu tvorí 92,45m2. Byt je kompletne zariadený: kuchynská linka, chladnička, umývačka riadu, indukcia, digestor, kanvica, mikrovlnka, kuchynský riad, 2xTV, rozkladacia sedačka, posteľ, skrine, práčka, vonkajší gril a sedenie. V byte sa nachádza optický internet a TV od Magia. Výhody ponuky: • Možnosť užívania bazénu bez starostí s údržbou, • Bezpečný uzavretý areál s kamerovým systémom, • Prestrešená terasa a predzáhradka k bytu, • Garážové státie, • Ihrisko pre deti v uzavretom areáli, • Workout zóna len pre obyvateľov, • Nízka zástavba umocňujúca pocit bývania v komforte rodinného domu, • Byt je kompletne zariadený a pripravený na prenájom, • Šatník, • Kúpeľna s oknom, • Parkovanie pre návštevy v uzavretom areáli, • Podlahové kúrenie, • Murovaná pivnica k bytu, • Len 7 km od centra. Lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza poskytuje úplnú občiansku vybavenosť (zastávka MHD priamo pred vchodom do areálu a v okolí obchody a služby, reštaurácie, školy, škôlky, pošta, zdravotné stredisko, obchodné centrum, fitness centrá atď. ). Okrem toho na prechádzky a rekreáciu je neďaleko ideálny lesopark a pokračovať môžete pozdĺž vodného toku malý Dunaj. Cena: 1.200€ /mesiac vrátane energií, parkovania, užívania bazénu a výhod uzavretého areálu. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0908 647 290 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis.© COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

1 200 €/mes.
12,98 €/m²/mes.
vrátane energií
RECARE - Reality Care
TOP PONUKA - Na prenájom výnimočný obchodný priestor s terasou na lukratívnom mieste

TOP PONUKA - Na prenájom výnimočný obchodný priestor s terasou na lukratívnom mieste

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka exkluzívne na prenájom výborne situovaný presklenný obchodný priestor, ktorý je viditeľný z frekventovanej hlavnej cesty do Malaciek s výbornou dostupnosťou z diaľnice. Skolaudovaný, samostatný obchodný priestor sa nachádza v modernej novostavbe v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Možnosť využitia priestoru na rôzne služby napr. kaviareň, pekáreň, bar, potraviny, lekáreň... Podrobnejšie informácie o priestore: – úžitková plocha 50 m2, – terasa 60 m2 – celková plocha priestoru spolu s terasami 110 m2. Prednosti: – skvelá lokalita pre podnikanie, – dobre viditeľné a frekventované miesto, – skolaudovaná moderná tehlová novostavba, – možnosť zmeny dispozície priestoru, – vysoké stropy, – k priestoru prislúcha možnosť výlučného užívania vonkajšej terasy, – kamerový systém, – priame napojenie autom na diaľnicu D2, – parkovanie možné na vonkajšom parkovisku pre návštevy alebo v okolí na vonkajších parkoviskách. Technické parametre: – stav priestoru: holopriestor, – podlaha: cementový poter, – omietky: sadrové, – v priestore sa nachádzajú kompletne všetky rozvody: (elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, odpad), – zvuková izolácia stropu, – požiarne vybavený priestor, – okná, dvere: hliníkové profily s izolačným trojsklom, – priestor je možné vybaviť prípadne dispozične zmeniť podľa ľubovoľnej požiadavky klienta. Cena prenájmu: 950,- Eur/mesiac + energie (voda, kurenie, spravcovske atd = cca 80,-Eur) + eletrika. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 777 177 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. V prípade, že táto ponuka nenaplnila Vaše očakávania neváhajte a pozrite si ostatné rôzne dispozične riešené priestory na: https://www.nehnutelnosti.sk/4626460/na-prenajom-skolaudovany-obchodny-priestor-na-atraktivnom-mieste-v-novostavbe-v-malackach/ https://www.nehnutelnosti.sk/4640514/na-prenajom-velkometrazny-priestor-s-terasou-idealny-pre-fitness-centrum-v-novostavbe-v-ma/ © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

950 €/mes.
19 €/m²/mes.
+ 2 €/mes. energie
RECARE - Reality Care
Na predaj moderný 2 izbový byt v novostavbe

Na predaj moderný 2 izbový byt v novostavbe

Lokalita: Javorová, Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50.8 m²

Spoločnosť RECARE – Reality Care ponúka na predaj 2-izbový byt v štandarde s loggiou v modernej novostavbe nachádzajúcej sa v lukratívnej časti Malaciek (Padzelek). Lokalita disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou (nákupné centrum, lekáreň, drogéria) a zároveň dostatkom zelene (Zámocký park, kúpalisko) priamym napojením na diaľnicu D2 (bez každodenných kolón pred centrom) ako i prístupom k MHD a plánovanej cyklotrase. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a s jedálňou, z ktorých je možný vstup na loggiu. Spálňa s možnosťou umiestnenia šatníkovej skrine je nepriechodná. Kúpeľňa je spojená s toaletou pričom poskytuje dostatok miesta aj na práčku. Byt má orientáciu na severovýchod s výhľadom na Karpaty. Podrobnejšie informácie o byte: - úžitková plocha 50,8 m2 s pivnicou, - loggia (SV) 3,82 m2 - celková plocha spolu 54,62 m2, - 3. p. z 5., - výťah, - bezbariérový prístup cez garáž. Prednosti: - loggia s výhľadom na Karpaty, - plastové okná s izolačným trojsklom, - dokončené podlahy, obklad, vaňa, sanita, dvere, zárubne, dlažba na loggii, - okamžite k dispozícií, - každý byt má svoje merače, - zavedená optická kabeláž, - priečky sú z akustickej tehly, - murovaná pivnica na rovnakom poschodí v cene, - nízke zálohové platby (nadštandardná tepelná izolácia, vlastná kotolňa), - kamerový systém spoločných vstupných a garážových priestorov, - skolaudovaná tehlová novostavba, - estetické a moderné spoločné priestory, - kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, - priame napojenie autom na diaľnicu D2, - v byte aj v spoločných priestoroch sú vyhotovené sadrové omietky, - zastavaný pozemok v spoluvlastníctve vlastníkov bytov, - možnosť prikúpenia garážového státia, - v obchodných priestoroch na prízemí bytového domu sa budú poskytovať rôzne služby ako napr. kaviareň, reštaurácia, zubná ambulancia, estetická klinika a pod., - vhodné ako investícia na lukratívny prenájom či predaj. Cena nehnuteľnosti je 134 000 € (cena dohodou). Cena garážového státia je 10 000,-€ (nie je zahrnuté v cene). Možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0908 647 290 alebo mailom linda.csizmarova@recare.sk. Aj Vy potrebujete predať / prenajať nehnuteľnosť ? Radi Vám zabezpečíme komplexný realitný a finančný servis. © COPYRIGHT RECARE, s.r.o., všetky práva vyhradené. Fotografie, texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie. Sledujte nás na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM.

134 000 €
2 637,80 €/m²

RECARE - Reality Care