Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Realitor s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
Realitor s. r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.realitor.sk
Adresa:
Dolná 12 12
Banská Štiavnica
96901
Nájdených 7 novostavieb
Predaj dvojizbový byt, 52 m2, okr. Banská Bystrica.

Predaj dvojizbový byt, 52 m2, okr. Banská Bystrica.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. V malebnej obci 3 km od Banská Bystrica ponúkame na predaj dvojizbový tehlový byt v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 52 m2. Slnečný byt na 2.p. je zariadený, novostavba. Kúrenie je ústredné (doskové radiátory). Teplá voda sa dodáva spolu s kúrením. Murovaná pivnica je veľká 3 m2. K dispozícii je jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Byt má plastové okná. Dvere: drevené dvere. Podlahoviny: plávajúca podlaha/dlažba chodba a soc. zariadenia. Súčasťou bytu je aj toto vybavenie: murované jadro, bezpečnostné dvere, oblôžkové zárubne, elektroinštalácia v Cu, internet, zateplenie domu, sprchovací kút, sporák, linka, umývadlo vo wc. Bytový dom nemá výťah. Dom je asi 5 ročný. Priemerné náklady sú 120 eur / 1 os mesačne. Energetický certifikát bytovky je vyhotovený. K bytu patrí vyhradené parkovacie státie. Pokojná lokalita neďaleko Banskej Bystrice, v katastri obce potraviny, OcÚ, MŠ, knižnica, kultúrny dom, klub seniorov, kostol, prímestská doprava, záhradkárska osada, maklér odporúča obhliadku! Náš maklér Ing. Jozef Grič vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

152 000 €
2 923,08 €/m²

Realitor s. r. o.
**Ponúkame na predaj 2 - izbový byt NOVOSTAVBA s parkovacím miestom v cene**

**Ponúkame na predaj 2 - izbový byt NOVOSTAVBA s parkovacím miestom v cene**

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj slnečný 2 - izbový byt, ktorý sa nachádza v novostavbe na 2.poschodí (2/3) zatepleného obytného domu. Úžitková plocha bytu je 52 m2, jeho dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba spojená z komplet vybavenou kuchyňou, samostatná izba (vstavaná skriňa), kúpeľňa (samostatná), WC a terasa (7 m2) s možnosťou príjemného posedenia. V blízkosti zastávka MHD. Bytový dom sa nachádza na Iliašská cesta. Výhodou je pokojné bývanie, s možnosťou využitia spoločnej záhrady, tiež rýchly prístup do centra a v cene parkovacie miesto. Byt je v OV, voľný predajom. Odporúčam obhliadku. Náš maklér Milan Vodrážka vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

132 700 €
2 551,92 €/m²

Realitor s. r. o.
Predaj trojizbový byt, 75 m2, Zvolen, Podborová.

Predaj trojizbový byt, 75 m2, Zvolen, Podborová.

Lokalita: Zvolen (Zvolen)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. V lokalite Zvolen, v časti Podborová ponúkame na predaj trojizbový byt - novostavbu o celkovej výmere 75 m2. Byt na stredovom podlaží je nezariadený, stav holobyt s omietkou a bielym náterom.(t.j. bez linky, zárubní, int. dverí, sanity, pl. podláh/dlažby). Kúrenie je vlastným kotlom. Teplá voda sa dodáva spolu s kúrením. Balkón má veľkosť 2 m2. Murovaná pivnica v suteréne domu je veľká 4 m2. K dispozícii je jedna kúpeľňa. V byte je oddelené WC. Byt má plastové okná s trojsklom. Podlahoviny: betón. Meranie a odpočet energií je riešený samostatne mimo bytu.Súčasťou bytu je aj toto vybavenie: murované jadro, pivnica, bezpečnostné dvere, rozvody internetu, zateplenie, umývadlo vo wc. Bytový dom má veľkokapacitný výťah. Priemerné náklady energií sú odhadované na 50 eur / 2 os mesačne. Energetický certifikát bytovky nie je vyhotovený. Vlastníctvo je firemné. Parkuje sa v okolí bytového domu na verejných parkovacích miestach. Bytový dom spĺňa energetickú normu pasívneho domu. Regulácia teploty kúrenia pre každú miestnosť. Byt je možné po dohode dokončiť do obytného štandardu developerom. Byt vhodný pre záujemcov, ktorý požadujú vyšší štandard bývania a zároveň tiché a úsporné bývanie neďaleko centra mesta. Cena 196.200 Eur vr. DPH/dohoda. V mestskej časti sú škôlka, stredná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, záhradkárska osada, Borová hora. Možnosť dokúpenia parkovacieho miesta. Náš maklér Ing. Jozef Grič vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

196 200 €
2 616 €/m²

Realitor s. r. o.
Prenájom - obchodný priestor 20 m2 a 52 m2, Banská Bystrica, centrum.

Prenájom - obchodný priestor 20 m2 a 52 m2, Banská Bystrica, centrum.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 20 m2 a 52 m2, Banská Bystrica, v centre. Priestor sa nachádza na prízemí. Kúrenie je centrálne (radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC oproti v budove. Podlahy sú dlažba. Obchodný priestor má: zavedený vodovod, zavedená elektrina, pešia zóna. Stavba má vek zhruba 90 rokov. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností sú dve. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 6,25 Eur/m2/mes. (+ energie 2 Eur/m2/mes. a DPH). Spotreba energií je variabilným činiteľom (podľa spôsobu prevádzky). Záujemca o priestor skladá k rukám majiteľa pri podpise nájomnej zmluvy bezpečnostnú zálohu vo výške mesačného nájmu. Priestor vhodný na poskytovanie služieb rôzneho druhu, poradenstva, sídlo spoločnosti ap. Parkovacie miesto za úhradu 700 Eur/ročne. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

6,25 €/mes.
0,12 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.
**Ponúkame na predaj novostavbu -  rodinné domy v lokalite Suchý Vrch**

**Ponúkame na predaj novostavbu - rodinné domy v lokalite Suchý Vrch**

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144 m²

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj nové 4 - izbové rodinné domy, ktoré sa nachádzajú na Suchom Vrchu, v pokojnej časti tejto lokality, kde sú priamo spojené s prírodou. Celý projekt vychádza z myšlienky poskytnúť Vám bezpečie a súkromie s krásnym výhľadom na okolité hory a mesto. Areál projektu je obklopený bezpečnostným plotom. Pri výstavbe sú používané materiály najvyššej kvality. Každý dom má v štandarde: položenie trávnika, dlažieb, chodníka, vnútorné omietky, atď. Zakladanie objektu je riešené plošne vo forme základových pásov. Každý RD je od susedného oddilatovaný aj v základoch, teda každý jeden RD je tvorený ako dilatačný celok z akustického hľadiska. V každom dome je príprava slaboprúdových rozvodov na bezpečnostný a kamerový systém, internet v každej obytnej miestnosti, wifi a kompletný vstupný video systém, v celom dome je podlahové kúrenie, možnosť výberu z 5 druhov vinylovej podlahy. Okná sú hliníkové, ku každému domu prislúcha garáž resp. dvojgaráž. Celkové náklady na bývanie sa predpokladajú do 90,-Eur/mesiac. Cena za vnútorný RD - 457.000,- Eur (1x garáž) Cena za krajný RD - 527.000,- Eur (dvoj garáž) Náš maklér Milan Vodrážka vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

457 000 €
3 173,61 €/m²

Realitor s. r. o.
Prenájom - nebytový priestor 25 m2, 33 m2 a 49 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Prenájom - nebytový priestor 25 m2, 33 m2 a 49 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 38 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom nebytový priestor - samostatnú kancelárie na komerčné účely o celkovej výmere 19 m2 a 25 m2 a 37 m2 (+ podiel na spol. priestoroch), Banská Bystrica, v časti Sásová. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí polyfunkčného domu. Stav budovy je novostavba. Kúrenie je ústredné (radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. Počet WC na podlaží sú celkom 3. Podlahy sú prevažne plávajúce/dlažba. K dispozícii je výťah. Nosnosť výťahu je 500 kg. Budova je v prevádzke. Vhodné pre obchod, poskytovanie služieb (kaderníctvo, manikúra ap.), kancelárske/administratívne využitie. Energetický certifikát stavby je vyhotovený. Cena nájmu vrátane podielu na spol. priestoroch 7,40-7,98 Eur/m2/mesiac (bez energií a DPH), t.j. spolu s energiami (var. zložka), službami a DPH 271 Eur/mes., 368 Eur/mes., resp. 556 Eur/mes. Samostatné meranie energií pre každý priestor, bezplatné parkovanie, optický internet v budove. Záujemca o priestory skladá pred podpisom nájomnej zmluvy k rukám majiteľa jednomesačnú vratnú zálohu vopred. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

7,40 €/mes.
0,19 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.
Prenájom - obchodný priestor 35 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Prenájom - obchodný priestor 35 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 35 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 35 m2, Banská Bystrica, centrum (ul. Trieda SNP). Priestory v novostavbe (plastové okná, tepelne odizolované podlahy, stierky, nová elektroinštalácia, LED osvetlenie ) sa nachádzajú na prízemí. Kúrenie je elektrické lokálne (konvektory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. Budova je zateplená. Obchodný priestor má kúpeľňu, WC (dámy/páni) a kuchyňku v spol. priestoroch. Počet WC sú 2. Podlahy sú plávajúca podlaha. Zariadenie je k dispozícii (pre podrobnosti sa spýtajte). Obchodný priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, umývadlo vo wc. Obchodná plocha je veľká 35 m2. Možnosť predelenia na 2 menšie miestnosti. Umiestnenie stavby: rušná časť obce. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1 (možnosť predelenia na dve). Vykurovanie elektrickými konvektormi. Obchodný priestor je v prevádzke. Energetický certifikát stavby je vyhotovený. Výška nájmu 337 eur/mes. (bez DPH a energií, energie 60 Eur/mes.). Priestory sú vhodné na prevádzkovanie služieb (masáže, kozmetika) ako aj široké administratívne využitie. V miestnosti je možné inštalovať umývadlo, príp. aj sprchu. Miestnosť ma optické pripojenie na internet a samostatné meranie spotreby el. energie (dvojtarifný elektromer). Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

337 €/mes.
9,63 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.