Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Realitor s. r. o.

Predajca

Názov predajcu:
Realitor s. r. o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.realitor.sk
Adresa:
Dolná 12 12
Banská Štiavnica
96901
Nájdených 8 novostavieb
Prenájom - obchodný priestor 20 m2 a 52 m2, Banská Bystrica, centrum.

Prenájom - obchodný priestor 20 m2 a 52 m2, Banská Bystrica, centrum.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 20 m2 a 52 m2, Banská Bystrica, v centre. Priestor sa nachádza na prízemí. Kúrenie je centrálne (radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. K dispozícii je WC oproti v budove. Podlahy sú dlažba. Obchodný priestor má: zavedený vodovod, zavedená elektrina, pešia zóna. Stavba má vek zhruba 90 rokov. Umiestnenie stavby: centrum. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností sú dve. Energetický certifikát stavby nie je vyhotovený. Výška nájmu 6,25 Eur/m2/mes. (+ energie 2 Eur/m2/mes. a DPH). Spotreba energií je variabilným činiteľom (podľa spôsobu prevádzky). Záujemca o priestor skladá k rukám majiteľa pri podpise nájomnej zmluvy bezpečnostnú zálohu vo výške mesačného nájmu. Priestor vhodný na poskytovanie služieb rôzneho druhu, poradenstva, sídlo spoločnosti ap. Parkovacie miesto za úhradu 700 Eur/ročne. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

6,25 €/mes.
0,12 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.
Predaj trojizbový byt, 75 m2, Zvolen, Podborová.

Predaj trojizbový byt, 75 m2, Zvolen, Podborová.

Lokalita: Zvolen (Zvolen)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. V lokalite Zvolen, v časti Podborová ponúkame na predaj trojizbový byt - novostavbu o celkovej výmere 75 m2. Byt na stredovom podlaží je nezariadený, stav holobyt s omietkou a bielym náterom.(t.j. bez linky, zárubní, int. dverí, sanity, pl. podláh/dlažby). Kúrenie je vlastným kotlom. Teplá voda sa dodáva spolu s kúrením. Balkón má veľkosť 2 m2. Murovaná pivnica v suteréne domu je veľká 4 m2. K dispozícii je jedna kúpeľňa. V byte je oddelené WC. Byt má plastové okná s trojsklom. Podlahoviny: betón. Meranie a odpočet energií je riešený samostatne mimo bytu.Súčasťou bytu je aj toto vybavenie: murované jadro, pivnica, bezpečnostné dvere, rozvody internetu, zateplenie, umývadlo vo wc. Bytový dom má veľkokapacitný výťah. Priemerné náklady energií sú odhadované na 50 eur / 2 os mesačne. Energetický certifikát bytovky nie je vyhotovený. Vlastníctvo je firemné. Parkuje sa v okolí bytového domu na verejných parkovacích miestach. Bytový dom spĺňa energetickú normu pasívneho domu. Regulácia teploty kúrenia pre každú miestnosť. Byt je možné po dohode dokončiť do obytného štandardu developerom. Byt vhodný pre záujemcov, ktorý požadujú vyšší štandard bývania a zároveň tiché a úsporné bývanie neďaleko centra mesta. V mestskej časti sú škôlka, stredná škola, potraviny, reštaurácia, MHD, záhradkárska osada, Borová hora. Náš maklér Ing. Jozef Grič vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

163 500 €
2 180 €/m²

Realitor s. r. o.
Prenájom - obchodný priestor 138 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Prenájom - obchodný priestor 138 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 138 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 138 m2 (120+18 m2, vrátane podielu na spol. priestoroch budovy), Banská Bystrica, v časti Sásová. Stav je novostavba. Kúrenie je ústredné (radiátory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. Počet WC sú celkom 3. Podlahy sú gresová dlažba. Obchodný priestor má: alarm, klimatizácia, internet, vyhradené státie, zavedený vodovod, zavedená elektrina, nakladacia rampa, vzduchotechnika, umývadlo vo wc. K dispozícii je výťah. Nosnosť výťahu je 500 kg. Stavba má vek zhruba 5 rokov. Výška nájmu 1497 Eur/mes. + DPH (300 Eur) + energie (podľa dohody). Stavba tvorí jeden objekt. Bezproblémové parkovanie na priľahlo parkovisku. Priestor má klimatizáciu i vzduchotechniku (možnosť postúpenia novému nájomníkovi za odplatu). Možnosť využitia ako reštaurácia, poskytovanie služieb, rýchle občerstvenie, obchodné priestory ap. Energetický certifikát stavby je vyhotovený. Maklér odporúča obhliadku! Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

1 497 €/mes.
10,85 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.
*Ponúkame na predaj luxusný 5 - izbový byt s terasou*

*Ponúkame na predaj luxusný 5 - izbový byt s terasou*

Lokalita: M.H.Hodžu, Zvolen (Zvolen)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 285 m²

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj luxusný mezonetový byt, ktorý sa nachádza v blízkosti centra na ul. M.M.Hodžu, na 4-tom (najvyššom) poschodí bytového domu s výťahom. Dispozícia prízemie: vstupná chodba, obývacia izba (s krbom) s výstupom na slnečnú terasu (27 m2), kuchyňa (komplet spotrebiče) s výstupom na zimnú záhradu (16 m2), spáleň so šatníkom, kúpeľňa, WC. Dispozícia poschodie: 2x samostatné izby, pracovňa, šatník, kúpeľňa, WC, sauna, terasa. Výmera bytu je 236 m2, predáva sa s kompletným značkovým nábytkom na mieru, byt je inteligentne vybavený najnovšími techonlógiami ovládania bytu cez telefón na diaľku. Inteligentná domácnosť Niko Home Control s centrálnym vysávaním. Systém Daikin Altherma s dvoma tepelnými čerpadlami s inventormi na výrobu tepla, teplej vody a chladu (kúrenie a klimatizácia) spolu so stropnými a nástennými Daikin jednotkami. Prízemie bytu je vybavené elektrickým podlahovým kúrením. V byte je bezpečnostný systém napojený na Mestskú políciu. K bytu prináležia 2 parkovacie vnútorné miesta, ktoré sú v cene bytu, taktiež 2 pivnice. Náš maklér Milan Vodrážka vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

560 000 €
1 964,91 €/m²

Realitor s. r. o.
Prenájom - nebytový priestor 25 m2, 33 m2 a 49 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Prenájom - nebytový priestor 25 m2, 33 m2 a 49 m2 Banská Bystrica, Sásová.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 38 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom nebytový priestor - samostatnú kancelárie na komerčné účely o celkovej výmere 19 m2 a 25 m2 a 37 m2 (+ podiel na spol. priestoroch), Banská Bystrica, v časti Sásová. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí polyfunkčného domu. Stav budovy je novostavba. Kúrenie je ústredné. Krytina strechy je pozinkovaný plech. Počet WC na podlaží sú celkom 3. Podlahy sú prevažne plávajúce/dlažba. K dispozícii je výťah. Nosnosť výťahu je 500 kg. Budova je v prevádzke. Vhodné pre obchod, poskytovanie služieb (kaderníctvo, manikúra ap.), kancelárske/administratívne využitie. Energetický certifikát stavby je vyhotovený. Cena nájmu vrátane podielu na spol. priestoroch 7,40-7,98 Eur/m2/mesiac (bez energií a DPH), t.j. spolu s energiami (var. zložka), službami a DPH 271 Eur/mes., 368 Eur/mes., resp. 556 Eur/mes. Samostatné meranie energií pre každý priestor, bezplatné parkovanie, optický internet v budove. Záujemca o priestory skladá pred podpisom nájomnej zmluvy k rukám majiteľa jednomesačnú vratnú zálohu vopred. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

7,40 €/mes.
0,19 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.
Prenájom - obchodný priestor 35 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Prenájom - obchodný priestor 35 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 35 m²

Viac podrobností poskytne Ing. Jozef Grič, 0948217755, jozef.gric@realitor.sk. Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 35 m2, Banská Bystrica, centrum (ul. Trieda SNP). Priestory v novostavbe (plastové okná, tepelne odizolované podlahy, stierky, nová elektroinštalácia, LED osvetlenie ) sa nachádzajú na prízemí. Kúrenie je elektrické lokálne (konvektory). Krytina strechy je pozinkovaný plech. Budova je zateplená. Obchodný priestor má kúpeľňu, WC (dámy/páni) a kuchyňku v spol. priestoroch. Počet WC sú 2. Podlahy sú plávajúca podlaha. Zariadenie je k dispozícii (pre podrobnosti sa spýtajte). Obchodný priestor má: internet, zavedený vodovod, zavedená elektrina, umývadlo vo wc. Obchodná plocha je veľká 35 m2. Možnosť predelenia na 2 menšie miestnosti. Umiestnenie stavby: rušná časť obce. Stavba tvorí jeden objekt. Počet miestností je 1 (možnosť predelenia na dve). Vykurovanie elektrickými konvektormi. Obchodný priestor je v prevádzke. Energetický certifikát stavby je vyhotovený. Výška nájmu 337 eur/mes. (bez DPH a energií, energie 60 Eur/mes.). Priestory sú vhodné na prevádzkovanie služieb (masáže, kozmetika) ako aj široké administratívne využitie. V miestnosti je možné inštalovať umývadlo, príp. aj sprchu. Miestnosť ma optické pripojenie na internet a samostatné meranie spotreby el. energie (dvojtarifný elektromer). Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

337 €/mes.
9,63 €/m²/mes.

Realitor s. r. o.
**Ponúkame na prenájom 5 - izbový byt v novostavbe na Belvederi - 930,-€/mesiac vrátane E**

**Ponúkame na prenájom 5 - izbový byt v novostavbe na Belvederi - 930,-€/mesiac vrátane E**

Lokalita: Nad plážou, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 150 m²

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na prenájom priestranný 5 - izbový byt (mezonet), ktorý sa nachádza na Belvederi v novostavbe, na 3. resp. 4.poschodí, v tehlovom bytovom dome s výťahom.. Jedná sa o dvojposchodový mezonetový byt o výmere 150 m2, ktorý je kompletne zariadený. Dispozícia bytu: dolná časť: obývačka spojená z komplet vybavenou kuchyňou, 3 izby, kúpeľňa, WC, lodžia. Vrchná časť: izba, kúpeľňa, WC a šatník. Kúrenie je plynové, v byte eurookná, plávajúca podlaha + dlažba, vstavané skrine, internet, káblová televízia. V tesnej blízkosti kompletná občianska vybavenosť, rýchly prístup do centra a bezproblémové parkovanie. Nájomné vrátane energií 930,- Eur/mesiac. Za sprostredkovanie a právny servis, sa uhrádza RK jednorázový poplatok vo výške 500,- Eur. Zabezpečíme vám prípravu kvalitnej a obojstranne vyváženej nájomnej zmluvy. Spýtajte sa na detaily prenájmu ešte dnes.

930 €/mes.
6,20 €/m²/mes.
vrátane energií
Realitor s. r. o.
**Ponúkame na predaj novostavbu -  rodinné domy v lokalite Suchý Vrch**

**Ponúkame na predaj novostavbu - rodinné domy v lokalite Suchý Vrch**

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144 m²

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj nové 4 - izbové rodinné domy, ktoré sa nachádzajú na Suchom Vrchu, v pokojnej časti tejto lokality, kde sú priamo spojené s prírodou. Celý projekt vychádza z myšlienky poskytnúť Vám bezpečie a súkromie s krásnym výhľadom na okolité hory a mesto. Areál projektu je obklopený bezpečnostným plotom. Pri výstavbe sú používané materiály najvyššej kvality. Každý dom má v štandarde: položenie trávnika, dlažieb, chodníka, vnútorné omietky, atď. Zakladanie objektu je riešené plošne vo forme základových pásov. Každý RD je od susedného oddilatovaný aj v základoch, teda každý jeden RD je tvorený ako dilatačný celok z akustického hľadiska. V každom dome je príprava slaboprúdových rozvodov na bezpečnostný a kamerový systém, internet v každej obytnej miestnosti, wifi a kompletný vstupný video systém, v celom dome je podlahové kúrenie, možnosť výberu z 5 druhov vinylovej podlahy. Okná sú hliníkové, ku každému domu prislúcha garáž resp. dvojgaráž. Celkové náklady na bývanie sa predpokladajú do 90,-Eur/mesiac. Cena za vnútorný RD - 385.000,- Eur (1x garáž) Cena za krajný RD - 435.000,- Eur (dvoj garáž) Náš maklér Milan Vodrážka vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

385 000 €
2 673,61 €/m²

Realitor s. r. o.