Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Realitný investičný fond s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Realitný investičný fond s.r.o.
Kontakt:
Tel: 091... Zobraziť
E-mail: aho...
https://rif.sk/
Adresa:
Dolné bašty 3/A
Trnava
91701
Popis:
Nájdených 3 novostavieb
RIF - Novostavba nadštandardný  SMART bungalov v Seredi.

RIF - Novostavba nadštandardný SMART bungalov v Seredi.

Lokalita: Prúdy, Sereď (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho nadštandardného nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu s vykurovanou garážou, rodinný dom je typu bungalov (energetický certifikát trieda A 0). Úžitková plocha domu je 137,65 m² vrátane vyhrievanej garáže o rozlohe 15,90 m² a betónovej terasy o rozlohe 12,39 m². Zastavaná plocha domu je 162,63 m². Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 580 m² so šírkou 19,5 m. Novovybudovaná lokalita PRÚDY v meste Sereď ponúka výborné dopravné napojenie a občiansku vybavenosť. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách, v komore, technickej miestnosti, v chodbe a v vstupnej chodbe. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore. Dispozícia domu: Denná časť: – vyhrievaná garáž s priamym vstupom do domu, vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, predsieň s priestorom pre vstavanú skriňu/šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s krbom, priestranná a svetlá kuchyňa s jedálňou a komorou a priamym výstupom na terasu/záhradu. Nočná časť: – priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, dvojumývadlo a toaleta, technická miestnosť, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu s priamym výstupom na terasu/záhradu. Nosné murivo tehla hr. 300mm + zateplenie 200 mm, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom, kvalitný krb Kobok chopok, elektrické exteriérové žalúzie so SMART ovládaním, kvalitné materiály a SMART riešenia pre ovládanie domácnosti zabezpečujú vyšší štandard bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním 2x na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače NIKO, chodníky, vjazd do garáže, oplotenie betónovými panelmi a upravený pozemok. Vybavenie domu: Elektrické podlahové kúrenie s dotykovým termostatom a SMART ovládaním (aj na diaľku) v každej izbe, rekuperácia VAILLANT, úsporné tepelné čerpadlo VAILLANT (A+) s 270 l zásobníkom na ohrev TÚV. Rozvody internetu a TV. SMART ovládanie domácnosti 7x pohybový senzor, 2x záplavový senzor, dymový senzor, ovládanie osvetlenia, ovládanie exteriérových žalúzií, bezpečnostný uzáver hl. prívodu vody. SMART riešenia pre domácnosť zabezpečujú ochranu pred vytopením, pred požiarom, pred vniknutím, zvyšujú komfort bývania a znižujú náklady na prevádzku domácnosti. V cene domu je aj komplet oplotenie plným plotom s betónovými panelmi a kvalitná kovaná vstupná brána. Termín dokončenia leto 2022. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

246 000 €
1 795,62 €/m²

Realitný investičný fond s.r.o.
RIF - Rodinný dom novostavba v nádhernom prostredí obce Horné Orešany

RIF - Rodinný dom novostavba v nádhernom prostredí obce Horné Orešany

Lokalita: Horné Orešany (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 181 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov s garážou, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí obce Horné Orešany. Úžitková plocha domu je 181 m² vrátane betónovej terasy o rozlohe 25 m² a vyhrievanej priestrannej garáže o rozlohe 30,45 m². Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 1.517 m². Výhodou je, že v prípade záujmu v budúcnosti bude možné pozemok využiť aj na výstavbu ďalšieho rodinného domu. Rodinný dom sa nachádza v tichom a nádhernom prostredí obce Horné Orešany v slepej uličke v ktorej je len 6 rodinných domov, s výhľadom na Malé Karpaty. V blízkosti sa nachádza veľa prírody a vodná nádrž. Obec Horné Orešany ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore. Dispozícia domu: Denná časť: – vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s priamym výstupom na terasu s nádherným výhľadom, priestranná a svetlá kuchyňa s jedálňou a veľkou komorou/ techn. miestnosťou s výstupom do podkrovia. Nočná časť: – priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, dvojumývadlo a toaleta, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu. Nosné murivo hr. 300mm Porfix + zateplenie 160mm, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom a tepelné čerpadlo zabezpečujú vyšší štandard bývania. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače. Vybavenie domu: Teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom a 200 l zásobník na ohrev TÚV. Rozvody internetu a TV. Termín dokončenia marec 2022. Optické pripojenie na internet. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

275 000 €
1 519,34 €/m²

1.  RIF - realitná kancelária
REZERVOVANÉ RIF - Novostavba 4 izb. bungalov Bohdanovce nad Trnavou

REZERVOVANÉ RIF - Novostavba 4 izb. bungalov Bohdanovce nad Trnavou

Lokalita: Nová, Bohdanovce nad Trnavou (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov (energetický certifikát trieda A). Vnútorná úžitková plocha domu je 120 m² + betónová terasa 24 m². Zastavaná plocha domu je 168 m². Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 879 m² + súkromná príjazdová cesta so šírkou 4 m. Rodinný dom sa nachádza v obci Bohdanovce nad Trnavou. Obec Bohdanovce nad Trnavou má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a dostupnosť do Trnavy, na diaľničný obchvat, ale aj autobusovú a vlakovú dopravu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore. Dispozícia domu: Denná časť: – vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s krbom a priamym výstupom na terasu/záhradu, kuchyňa s jedálňou a veľkou špajzou/tech. miestnosťou. Nočná časť: – chodba s výstupom do odkladacieho priestoru v podkroví, priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, umývadlo a toaleta, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu. Na výstavbu rodinného domu boli použité kvalitné materiály, teplovodné podlahové kúrenie, kotol so 120l zásobníkom TÚV, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom, krb s teplovzdušnými rozvodmi do každej izby a kúpeľne, rozvody internetu a TV, 150 mm zateplenie zabezpečujú vyšší štandard bývania. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače. Inžinierske siete: obecná voda, kanalizácia, elektrika, plyn pred domom (nie je napojený na rodinný dom) Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

235 000 €
1 631,94 €/m²

1.  RIF - realitná kancelária