Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Realitná maklérka, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Realitná maklérka, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.realitnemaklerky.sk
Nájdených 4 novostavieb
Nádherný dom pre Vás  * www.domvrusovciach.sk *

Nádherný dom pre Vás * www.domvrusovciach.sk *

Lokalita: Mínešská, Bratislava V - Rusovce (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 330 m²

Všetky komplexné informácie, pôdorysy a videobhliadku nájdete na www.domvrusovciach.sk Rodinný dom, ktorý Vás upúta svojimi dôkladne premyslenými vnútornými dispozíciami, ohúri Vás jednoduchosťou, vyladenosťou a harmonicky usporiadaným priestorom, ktorý dýcha nadštandardnou vzdušnosťou. Nádherný mediteránsky ráz domu, veľkorysé vnútorné priestory a interiér dotiahnutý do maximálnych detailov. Vstup do domu je premyslený do dokonalosti a je doslova vstupnou bránou do duše domu, ktorý Vás na každom kroku prekvapí. Prekvapí Vás premyslenými detailami, vynikajúcou vnútornou dispozíciou, spoločnou dizajnovou líniou a množstvom ďalších milých prvkov, ktoré poskytujú nielen vizuálny, ale najmä praktický zážitok. Rodinný dom disponuje 6 izbami, množstvom nerušivých úložných priestorov, krásnou galériou, technickou miestnosťou a vonkajším skladom. Dom stojí ma pozemku s celkovou výmerou 970 m2 a jeho čaro spočíva vo výbornom umiestnení domu voči pozemku. Je slnečný, vzdušný a orientovaný na juhozápad. V zadnej časti domu sa nachádza technická miestnosť, ktorá slúži na všetky potrebné zariadenia na udržiavanie záhrady. Viac info na www.domvrusovciach.sk Vitajte doma. Všetky komplexné informácie, pôdorysy v PDF a videobhliadku nájdete na www.domvrusovciach.sk Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať. Certifikovaná realitná maklérka Natália Šultysová 0905 444 402 natalia@realitnamaklerka.sk Ďakujem, že nekopírujete moje texty a fotky.

cena dohodou

Realitná maklérka, s.r.o.
REZERVOVANÉ - krásny, kompletne zariadený 1.5 izbový byt v novostavbe v mestskej časti Slnečnice zón

REZERVOVANÉ - krásny, kompletne zariadený 1.5 izbový byt v novostavbe v mestskej časti Slnečnice zón

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 39.38 m²

Hľadáte štartovací bytík , alebo vhodnú investičnú príležitosť? V mene majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny , kompletne zariadený 1,5.izbový byt orientovaný do tichého vnútrobloku s balkónom a parkovacím státím v zóne „Viladomy“ v Slnečniciach. Byt sa nachádza v blízkosti dunajskej hrádze, lesa, prírodného jazera Draždiak, rusoveckého jazera .Pod balkónom sú detské a športové ihriská, rýchle spojenie do centra mesta a v blízkosti kompletná občianska vybavenosť. Byt je výborne dispozične riešený, štýlovo kompletne zariadený. Nachádza sa na 4/5 poschodí . Byt pozostáva z nasledovných miestností: -obývacia izba spojená s kuchyňou -vstupná chodba -spálňa oddelená priečkou -kúpeľňa s WC, vybavená sprchovacím kútom -balkón Podlahová plocha bytu je 33,12 m2, podlahová plocha balkóna je 6,26 m2. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, protipožiarne, interiérové dvere sú plné, hladké fóliové s obložkovou zárubňou. Okná bytu sú plastové 5-komorový rám so stredným tesnením, izolačné dvojsklo. Na balkónových dverách sú sieťky proti hmyzu. Dispozičné riešenie bytu: Byt je výborne dispozične riešený. Po vstupe z chodby je elegantná biela kuchynská linka, vyrobená na mieru s elektrickou dvojplatničkou, vstavanou elektrickou rúrou , chladničkou s mrazničkou a množstvom skriniek, ktoré poskytujú dostatočný priestor na uloženie vecí. Dominantou je veľká pracovná drevená doska. Z kuchyne sa vstupuje do veľkej kúpeľne spojenej so závesným WC. V kúpeľni je veľkorysý sprchovací kút s umývadlom a veľkou úložnou skrinkou. V spálni je zabudovaný po celej stene roldor, čím sú absolútne využité všetky možnosti na odkladacie priestory. Na balkón sa vchádza z obývačky. Priamo v byte je zavedený optický internet a TV. Náklady na bývanie sú cca. 120€ mesačne. Byt sa predáva: -s vonkajším parkovacím státím o výmere 12m2, na ktoré je videť priamo z balkóna bytu za cenu 10 900 EUR. - kompletne zariadený ako ho vidíte na fotografiách. Vo vnútrobloku je veľký, priestranný dvor s detským ihriskom a fontánou. Bytový dom sa nachádza v prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou, rýchlou dostupnosťou do všetkých miestnych častí Bratislavy. Priamo v bytovom dome sa nachádza reštaurácia a potraviny. Vo vedľajšom dome sú jasle a škôlka, či zubná klinika. Obchodná zóna Slnečnice market je vzdialená 7 minút pešo. Názor maklérky: Byt je výborne dispozične riešený, s nízkymi mesačnými nákladmi. Je vhodný pre mladý pár, ale má aj vysoký investičný potenciál. Tým, že sa predáva kompletne zariadený, stačí naozaj prísť, doniesť si osobné veci a bývať. Byt poskytuje množstvo úložných priestorov. Nie sú nutné ďalšie výraznejšie náklady pri dozariaďovaní bytu. V prostredí, v ktorom sa bytový dom nachádza, sa dobre cítia vyznávači mestského života aj milovníci prírody. Kompletná občianska vybavenosť a dostupnosť MHD je výborná. Cena byu je 159 990 EUR, vrátane kompletného právneho servisu. Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať.

159 900 €
4 060,44 €/m²

Realitná maklérka, s.r.o.
REZERVOVANÉ - krásny, kompletne zariadený 1.5 izbový byt v novostavbe v mestskej časti Slnečnice zón

REZERVOVANÉ - krásny, kompletne zariadený 1.5 izbový byt v novostavbe v mestskej časti Slnečnice zón

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 39.38 m²

Hľadáte štartovací bytík , alebo vhodnú investičnú príležitosť? V mene majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny , kompletne zariadený 1,5.izbový byt orientovaný do tichého vnútrobloku s balkónom a parkovacím státím v zóne „Viladomy“ v Slnečniciach. Byt sa nachádza v blízkosti dunajskej hrádze, lesa, prírodného jazera Draždiak, rusoveckého jazera .Pod balkónom sú detské a športové ihriská, rýchle spojenie do centra mesta a v blízkosti kompletná občianska vybavenosť. Byt je výborne dispozične riešený, štýlovo kompletne zariadený. Nachádza sa na 4/5 poschodí . Byt pozostáva z nasledovných miestností: -obývacia izba spojená s kuchyňou -vstupná hala -spálňa oddelená priečkou -kúpeľňa s WC, vybavená sprchovacím kútom -balkón Podlahová plocha bytu je 33,12 m2, podlahová plocha balkóna je 6,26 m2. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, protipožiarne, interiérové dvere sú plné, hladké fóliové s obložkovou zárubňou. Okná bytu sú plastové 5-komorový rám so stredným tesnením, izolačné dvojsklo. Na balkónových dverách sú sieťky proti hmyzu. Dispozičné riešenie bytu: Byt je výborne dispozične riešený. Po vstupe z chodby je elegantná biela kuchynská linka, vyrobená na mieru s elektrickou dvojplatničkou, vstavanou elektrickou rúrou , chladničkou s mrazničkou a množstvom skriniek, ktoré poskytujú dostatočný priestor na uloženie vecí. Dominantou je veľká pracovná drevená doska. Z kuchyne sa vstupuje do veľkej kúpeľne spojenej so závesným WC. V kúpeľni je veľkorysý sprchovací kút s umývadlom a veľkou úložnou skrinkou. V spálni je zabudovaný po celej stene roldor, čím sú absolútne využité všetky možnosti na odkladacie priestory. Na balkón sa vchádza z obývačky. Priamo v byte je zavedený optický internet a TV. Náklady na bývanie sú cca. 120€ mesačne. Byt sa predáva: -s vonkajším parkovacím státím o výmere 12m2, na ktoré je videť priamo z balkóna bytu za cenu 10 900 EUR. - kompletne zariadený ako ho vidíte na fotografiách. Vo vnútrobloku je veľký, priestranný dvor s detským ihriskom a fontánou. Bytový dom sa nachádza v prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou, rýchlou dostupnosťou do všetkých miestnych častí Bratislavy. Priamo v bytovom dome sa nachádza reštaurácia a potraviny. Vo vedľajšom dome sú jasle a škôlka, či zubná klinika. Obchodná zóna Slnečnice market je vzdialená 7 minút pešo. Názor maklérky: Byt je výborne dispozične riešený, s nízkymi mesačnými nákladmi. Je vhodný pre mladý pár, ale má aj vysoký investičný potenciál. Tým, že sa predáva kompletne zariadený, stačí naozaj prísť, doniesť si osobné veci a bývať. Byt poskytuje množstvo úložných priestorov. Nie sú nutné ďalšie výraznejšie náklady pri dozariaďovaní bytu. V prostredí, v ktorom sa bytový dom nachádza, sa dobre cítia vyznávači mestského života aj milovníci prírody. Kompletná občianska vybavenosť a dostupnosť MHD je výborná. Cena byu je 159 990 EUR, vrátane kompletného právneho servisu. Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať.

159 900 €
4 060,44 €/m²

Realitná maklérka, s.r.o.
REZERVOVANÝ - krásny, kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe Slnečnice

REZERVOVANÝ - krásny, kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe Slnečnice

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.5 m²

Ak máte chuť bývať v blízkosti dunajskej hrádze, kedykoľvek vybehnúť do lesov, či k Dunaju, ísť si zaplávať na prírodné jazero Draždiak alebo na rusovecké či čunovianske jazerá, pod balkónom mať detské a športové ihriská, rýchle spojenie do centra mesta a v blízkosti kompletnú občiansku vybavenosť, ste na správnom mieste. V mene majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny 2.izbový, do tichého vnútrobloku orientovaný byt s veľkým balkónom a parkovacím státím v zóne „Viladomy“ v Slnečniciach. Byt je výborne dispozične riešený, štýlovo kompletne zariadený. Nachádza sa na 4/5 poschodí . Byt pozostáva z nasledovných miestností: -obývacia izba spojená s kuchyňou -kúpeľňa s WC, vybavená vaňou -vstupná hala -balkón Podlahová plocha bytu je 52,50m2, podlahová plocha balkóna je 9,42m2. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, protipožiarne, interiérové dvere sú plné, hladké fóliové s obložkovou zárubňou. Okná bytu sú plastové 5-komorový rám so stredným tesnením, izolačné dvojsklo.Na oboch balkónových dverách sú sieťky proti hmyzu. Dispozičné riešenie bytu: Byt je výborne dispozične riešený. Zo vstupnej haly, kde je po celej stene zabudovaný roldor sa vchádza do kúpeľne s WC, spálne a obývačky. V spálni je tiež zabudovaný po celej stene roldor, čím sú absolútne využité všetky možnosti na odkladacie priestory. Na veľký a priestranný balkón sa vchádza zo spálne aj z obývačky. Elegantná biela kuchynská linka s vysokým leskom je plne vybavená zabudovanými elektrospotrebičmi ( indukčná doska, digestor, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, umývačka riadu a elektrická rúra). Byt je klimatizovaný. Priamo v byte je zavedený optický internet a TV. Náklady na bývanie sú cca. 120€ mesačne. Byt sa predáva: -s vonkajším parkovacím státím o výmere 12m2, ktorý je priamo pod bytovým domom za cenu 10 500 EUR. - kompletne zariadený ako ho vidíte na fotografiách, okrem práčky, balkónového nábytku a TV. Vo vnútrobloku je veľký, priestranný dvor s detským ihriskom a fontánou. Bytový dom sa nachádza v prostredí s kompletnou občianskou vybavenosťou, rýchlou dostupnosťou do všetkých miestnych častí Bratislavy. Priamo v bytovom dome sa nachádza reštaurácia a potraviny. Vo vedľajšom dome sú jasle a škôlka, či zubná klinika. Obchodná zóna Slnečnice market je vzdialená 7 minút pešo. Názor maklérky: Byt je výborne dispozične riešený, s nízkymi mesačnými nákladmi. Patrí medzi väčšie 2.izbové byty. Je vhodný pre mladý pár, pre rodinu, ale má aj vysoký investičný potenciál. Tým, že sa predáva kompletne zariadený, stačí naozaj prísť, doniesť si osobné veci a bývať. Byt poskytuje množstvo úložných priestorov. Kuchynská linka je plne vybavená kvalitnými elektrospotrebičmi, nie sú nutné ďalšie náklad pri dozariaďovaní bytu. V prostredí, v ktorom sa bytový dom nachádza, sa dobre cítia vyznávači mestského života aj milovníci prírody. Kompletná občianska vybavenosť a dostupnosť MHD je výborná. Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať.

215 000 €
4 095,24 €/m²
+ 120 €/mes. energie
Realitná maklérka, s.r.o.