Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Realista s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Realista s.r.o.
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: jul...
http://www.realista.sk
Adresa:
Macov 63
Macov
93032
Nájdených 4 novostavieb
REZERVOVANÉ - Samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v Lehniciach/Sása

REZERVOVANÉ - Samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v Lehniciach/Sása

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom v novovytvorenej obytnej štvrti v Lehnice - Sása. Nachádza sa na oplotenom pozemku (prístup z betónovej cesty) s celkovou rozlohou 530 m2 v kľudnom, tichom prostredí. Dom je vo výstavbe. Plánovaný termín kolaudácie je september/október 2021.  Vnútorná architektúra: ✔︎ zastavaná plocha 151 m2 ✔︎ úžitková plocha je 121 m2 s terasou ✔︎ veľká obývačka (výstup na terasu) prepojená s kuchyňou ✔︎ tri nepriechodné izby ✔︎ kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC ✔︎ samostatné WC  ✔︎ technická miestnosť  ✔︎ špajza ✔︎ chodba ✔︎ v podkroví sa nachádza uzavretý odkladací priestor 6 m2 Technické údaje:  ✔︎ tehlová konštrukcia (Porotherm Profi 30) ✔︎ sádrové omietky ✔︎ zateplenie 15 cm hrubým polystyrénom + fasádna omietka ✔︎ sedlová strecha s betónovou škridlou (Bramac) ✔︎ plastové okná - 6-komorový profil a izolačné trojsklo ✔︎ príprava na klímu ✔︎ príprava na alarm a video vrátnik ✔︎ podlahové elektrické (zn. DEVI)  ✔︎ bojler na výrobu TÚV ✔︎ predpokladané náklady cca 130 € / mesiac Inžinierske siete: ✔︎ verejný vodovod ✔︎ kanalizácia ✔︎ elektrická prípojka (400V) ✔︎ rozvody TV, alarmu a internetu v každej izbe Exteriér: ✔︎ kompletné oplotenie ✔︎ 2 parkovacie miesta ✔︎ krytá terasa (14 m2) a chodník zo zámkovej dlažby ✔︎ príprava na alarm a video vrátnik Cena "holodom" (vr. provízie a poplatkov): 172.000,- € Cena "štandard" (vr. provízie a poplatkov): 182.000,- € © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Realista s.r.o.

172 000 €
1 421,49 €/m²

Realista s.r.o.
REZERVOVANÉ - 4-izbový rodinný dom pred kolaudáciou - Lehnice

REZERVOVANÉ - 4-izbový rodinný dom pred kolaudáciou - Lehnice

Lokalita: Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite Lehníc. Dom s terasou sa nachádza na pozemku (prístup z asfaltovej cesty) s celkovou rozlohou 511 m2 v kľudnom, tichom prostredí. Dom je vo výstavbe, plánovaný termín kolaudácie je marec 2021.  Vnútorná architektúra: ✔︎ úžitková plocha je 102,7 m2 ✔︎ veľká obývačka (výstup na terasu) prepojená s kuchyňou ✔︎ tri nepriechodné izby ✔︎ kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom  ✔︎ samostatné WC  ✔︎ technická miestnosť  ✔︎ chodba ✔︎ v podkroví pochôdzny odkladací priestor Technické údaje:  ✔︎ tehlová konštrukcia  ✔︎ omietky ✔︎ zateplenie 15 cm hrubým polystyrénom + fasádna omietka ✔︎ sedlová strecha s betónovou škridlou (Bramac) ✔︎ plastové okná - 6-komorový profil a izolačné trojsklo ✔︎ príprava na alarm a video vrátnik ✔︎ podlahové kúrenie - plyn. kotol  ✔︎ príprava na krb ✔︎ predpokladané náklady cca 100 € / mesiac Inžinierske siete: ✔︎ verejný vodovod ✔︎ kanalizácia ✔︎ elektrická prípojka (400V) ✔︎ plyn ✔︎ rozvody TV, alarmu a internetu Exteriér: ✔︎ kompletné oplotenie, posuvná bránka, brána ✔︎ 2 parkovacie miesta ✔︎ terasa (16,3 m2) a chodník zo zámkovej dlažby CENA NA KĽÚČ (vrátane poplatkov a provízie RK): 154 900,- € © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Realista s.r.o. Fotodokumentácia aktualizovaná k 13. 2. 2021

154 900 €
1 508,28 €/m²

Realista s.r.o.
Vo výstavbe - dvojpodlažný, 4-izbový rodinný dom s garážou na kľúč - Dunajská Streda

Vo výstavbe - dvojpodlažný, 4-izbový rodinný dom s garážou na kľúč - Dunajská Streda

Lokalita: Bálinta Balassiho, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 172 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom v novej štvrti Dunajskej Stredy, ul. Bálinta Balassiho. Nachádza sa na oploteno pozemku (prístup z betónovej cesty) s celkovou rozlohou 360 m2 v kľudnom, tichom prostredí s veľkou, čiastočne krytou terasou. Dom je vo výstavbe, predpokladaný termín dokončenia - október 2021. Vnútorná architektúra: ✔︎ zastavaná plocha 98 m2 ✔︎ podlahová plocha je 172 m2 (s garážou) ✔︎ veľká obývačka (výstup na terasu) prepojená s kuchyňou ✔︎ tri nepriechodné izby na poschodí + šatník ✔︎ kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC na poschodí ✔︎ samostatné WC na prízemí ✔︎ garáž (20 m2) ✔︎ zádverie / chodba + šatník ✔︎ 1x loggia, 1xbalkón  Technické údaje:  ✔︎ tehlová konštrukcia  ✔︎ zateplenie 18 cm hrubým polystyrénom + fasádna omietka ✔︎ ihlanová strecha s betónovou škridlou (zo Španielska) ✔︎ plastové okná - 6-komorový profil a izolačné trojsklo ✔︎ príprava na alarm a video vrátnik  ✔︎ podlahové kúrenie / tepelné čerpadlo ✔︎ predpokladané náklady cca 120 € / mesiac  Inžinierske siete: ✔︎ verejný vodovod ✔︎ kanalizácia ✔︎ elektrická prípojka (400V) ✔︎ optická dátova sieť.  ✔︎ rozvody TV, alarmu a internetu  Exteriér: ✔︎ oplotenie z troch strán ✔︎ 2 parkovacie miesta a chodník zo zámkovej dlažby ✔︎ terasa (18 m2)  Výhody: ✔︎ nízka energetická náročnosť (tepelné čerpadlo) ✔︎ v blízkosti termálne kúpalisko ✔︎ rybolov  CENA bez podláh a dverí (vr. poplatkov a provízie RK): 179 000,- € CENA NA KĽÚČ/ŠTANDARD (vr. poplatkov a provízie RK): 189 000,- € © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Realista s.r.o.

179 000 €
1 040,70 €/m²

Realista s.r.o.
POSLEDNÝ - Moderný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou v nadštandarde - Nitra / Lužianky

POSLEDNÝ - Moderný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou v nadštandarde - Nitra / Lužianky

Lokalita: Korytovská, Lužianky (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 183.7 m²

Ponúkame kvalitné, komfortné bývanie s prvkami kľudného vidieka a výhodami infraštruktúry blízkeho krajského mesta. Moderný 4 izbový samostatne stojaci rodinný dom s dvojgarážou v nadštandarde sa nachádza v novej obytnej zóne v obci Lužianky v kľudnom, tichom prostredí, neďaleko golfového rezortu RED OAK. Dom je čerstvo skolaudovaný. Vnútorná architektúra: ✔︎ zastavaná plocha 223,30 m2 ✔︎ úžitková plocha je 183,72m2 s terasou (21,19 m2) ✔︎ veľká obývačka (výstup na terasu) prepojená s kuchyňou ✔︎ tri nepriechodné izby ✔︎ kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC ✔︎ samostatné WC ✔︎ šatník ✔︎ technická miestnosť ✔︎ špajza ✔︎ zádverie, chodba ✔︎ dvojgaráž (brána Hörmann) ✔︎ v podkroví sa nachádza odkladací priestor 50 m2 Technické údaje:  ✔︎ tehlová konštrukcia (Porotherm Profi 30) ✔︎ sádrové omietky ✔︎ zateplenie 20 cm hrubým polystyrénom + fasádna omietka + obklady ✔︎ sedlová strecha s betónovou škridlou (Bramac) ✔︎ plastové okná - 6-komorový profil a izolačné trojsklo ✔︎ príprava na alarm ✔︎ podlahové elektrické kúrenie (zn. DEVI)  ✔︎ rozvody TV, alarmu a internetu v každej izbe ✔︎ príprava na klimatizáciu ✔︎ predpokladané náklady cca 180 € / mesiac Nadštandard : ✔︎ kuchynská linka so spotrebičmi Whirpool (chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor, drez) ✔︎ vstavaný krb - komín (Leier) ✔︎ elektrické vonkajšie žalúzie Inžinierske siete: ✔︎ verejný vodovod ✔︎ kanalizácia ✔︎ elektrická prípojka (400V) ✔︎ optický internet ✔︎ asfaltová prístupová cesta s verejným osvetlením Exteriér: ✔︎ pozemok s celkovou rozlohou 782 m2 ✔︎ kompletné bariérové oplotenie ✔︎ 2 parkovacie miesta a chodník zo zámkovej dlažby ✔︎ krytá terasa (dlažba 21,2 m2) orientovaná na juhozápad ✔︎ brána, bránka ✔︎ závlahový systém (pred domom)  Cena "nadštandard" (vr. provízie a poplatkov): 309.000,- € Obec Lužianky (www.luzianky.sk) má cca 3000 obyvateľov, ktorým ponúka dobrú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, obchody-potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, ihrisko, reštaurácia. Lokalita obytnej zóny sa pýši výbornou infraštruktúrou a polohou, vďaka ktorej sa stáva ideálnym miestom na bývanie, šport, oddych a zábavu. Od centra Nitry je vzdialená iba 7 km, od diaľnice R1 3 km. V krátkej budúcnosti bude riešená i pravidelná autobusová doprava v rámci MHD Nitra a je naplánovaná aj výstavba nového nákupného/obchodného centra. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Realista s.r.o. Fotodokumentácia aktualizovaná k 20. 9. 2021.

309 000 €
1 682,09 €/m²

Realista s.r.o.