Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu Realion, s.r.o.

Predajca

Názov predajcu:
Realion, s.r.o.
Kontakt:
Tel: 094... Zobraziť
E-mail: hav...
www.realion.sk
Adresa:
Športová 101/15 12
Tomášov
900 44
Nájdených 4 novostavieb
4i RD bungalov 81 m2 blízko jazierka v Novej Dedinke

4i RD bungalov 81 m2 blízko jazierka v Novej Dedinke

Lokalita: Nálepkova, Nová Dedinka (Senec)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 81 m²

Ponúkame na predaj šikovný 4i RD (časť 2-domu) s výmerou 81 m2 s pozemkom 292 m2 v Novej Dedinke v pôvodnej časti obce na peknom mieste v blízkosti jazierka. Dom je momentálne v štádiu dokončovania interiéru typ bungalov s pultovou strechou, strešná krytina je plech KJG, obvodové steny YTONG + zateplenie 150 mm). Podiel na prístupovej ceste 77,5 m2 je súčasťou výmery. RD je funkčne rozdelený na dennú a nočnú časť. Dispozícia: predsieňou, WC, technická miestnosť. Za predsieňou je navrhnutá obývacia izba s kuchyňou. Obývacia izba je presvetlená veľkým oknom umožňujúcim výstup na terasu. Nočnú časť tvoria 3 samostatné izby s kúpeľňou a samostatným WC. Lokalita je veľmi príjemná s jazierkom a komunitným životom susedov. Aktualne foto je z marca 2019. TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA MATERIÁLOV: HOLODOM: interiér – ukončené potery, omietky, základný interiérový náter, vykurovanie DEVI (el.rohože), bojler, kompletná elektroinštalácia silno aj slaboprúd bez svietidiel, PC rozvody v každej miestnosti, sádrokatónové stropy, plastové okná a dvere s 3-sklom. exteriér domu – ukončený fasádou, základné terénne úpravy, príjazdová cesta s osvetlením, parkovacia plocha pre dve autá vydláždená zámkovou dlažbou. V CENE ŠTANDARDU JE NAVIAC (doplatok za štandard je 8.122,-EUR) ako na vizualizácii: interiér domu – finálna maľovka, laminátové podlahy, interiérové dvere – fóliované, kompletná dodávka kúpeľne a WC obklad, dlažba, sanita. exteriér domu – terasa so zámkovou dlažbou, oplotenie. Cena nehnuteľnosti: 127.700,- EUR Bližšie informácie Ing. arch. Lívia Havranová - 0948 201 121 V cene je zahnutá odmena RK s kompletným servisom: príprava zmlúv, návrhu na vklad a preberacieho protokolu, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre kataster, poplatok za overovanie u notára, základný poplatok 66,-€ pri podaní na katastri.

127 000 €
1 567,90 €/m²

Realion, s.r.o.
Slnečný 2,5i byt 78 m2 v srdci DNV na Eisnerovej

Slnečný 2,5i byt 78 m2 v srdci DNV na Eisnerovej

Lokalita: Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2,5i byt o výmere 78,58 m2 spolu s veľkorysým balkónom 9 m2 a pivnicou 2,6 m2 v suteréne. Byt sa nachádza na 3/3.p. s výťahom v nízkopodlažnom bytovom dome SANDBERG skolaudovanej v r. 2008 na Eisnerovej. Byt má vlastný plynový kotol na prípravu tepla a TÚV. Výhodou je, že nad bytom je už len strecha s dvojitou izoláciou, čo zabezpečuje tepelnú pohodu a ticho. V byte sú bezpečnostné vstupné dvere, plastové okná so sieťkami proti hmyzu, na balkóne tieniaca markíza, v hale rolldor, v kúpeľni vaňa, v kuchyni kuchynská linka so spotrebičmi. Orientovaný je na JZ – spálňa a obývačka s balkónom, z ktorého je krásny výhľad do krajiny a SV na pavlač, kam je orientovaný vstup a malá izba s výhľadom na kostol. Malá izba môže slúžiť ako obytný šatník. Bytový dom je pavlačový, riešený bezbariérovo (výťah až do suterénu a prístupová rampa). K bytu je možné dokúpiť parkovacie miesto o výmere 12,69 m2 v podzemnej garáži v dome, samostatne za + 15.000,-€. Pre návštevy alebo ďalšie auto je možné parkovanie pozdĺž cesty pred domom. Byt je kúpou voľný a pripravený na okamžitému bývaniu. V okolí bytového domu je všetka občianska vybavenosť: obchody, poštu, škola, zdravotnícke zariadenie, zástavka MHD a samozrejme blízkosť prírody. Cena nehnuteľnosti: 154.900,-€ Bližšie informácie Ing. arch. Lívia Havranová - 0948 201 121 V cene je zahrnutý kompletný servis: príprava zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok 66,-€ pri podaní na katastri.

154 900 €
1 985,90 €/m²

Realion, s.r.o.
Nízkonákladový v 5i byte v RD na pozemku 332 m2 v Stupave

Nízkonákladový v 5i byte v RD na pozemku 332 m2 v Stupave

Lokalita: Sama Tomášika, Stupava (Malacky)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj krásny 5i byt, ktorý je súčasťou 2-domu na ulici Sama Tomášika v Stupave. Dom sa nachádza v tichej časti, v zástavbe rodinných domov. Skolaudovaný bol v roku 2014. Úžitková plocha spolu je 120 m2, výmera pozemku je 332 m2, z toho 82 m2 tvorí zastavaná plocha. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť, prízemie tvorí otvorený priestor obývačky, jedálne a kuchyne, špajza (v podschodiskovom priestore), WC a hosťovská izba. Druhé plnohodnotné poschodie pozostáva z 3 izieb, priestrannej kúpeľne s wc a balkóna. Bonusom je povala, ktorá sa nachádza pod strechou a slúži ako odkladací priestor. Dom má vykurovanie vlastným plynovým kotlom, podlahovým vykurovaním na prízemí a radiátormi na poschodí. Výhodou sú nízke mesačné náklady sa pohybujú okolo 90 euro. Pridanou hodnotou domu je záhradka. Vedľa domu prislúcha sa nachádza garáž pre 2 autá. Náš tip: V lokalite už ustal najväčší stavebný ruch, preto je táto vyzretá nehnuteľnosť vhodná pre aj pre početnejšiu rodinu na okamžité nasťahovanie a pokojné bývanie. Cena nehnuteľnosti: 209.000,-€ Bližšie informácie Mgr. Veronika Havlíčková - 0907 539 350 V cene je zahrnutý kompletný servis: príprava zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok 66,-€ pri podaní na katastri.

209 000 €
1 741,67 €/m²
+ 90 €/mes. energie
Realion, s.r.o.
Nízkonákladový v 5i RD na pozemku 332 m2 na Sama Tomášika

Nízkonákladový v 5i RD na pozemku 332 m2 na Sama Tomášika

Lokalita: Sama Tomášika, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj pekný nízkoenergetický 5i RD, ktorý je súčasťou 2-domu na ulici Sama Tomášika v Stupave. Dom sa nachádza v tichej časti, v zástavbe rodinných domov. Skolaudovaný bol v roku 2014. Úžitková plocha spolu je 120 m2, výmera pozemku je 332 m2, z toho 82 m2 tvorí zastavaná plocha. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť, prízemie tvorí otvorený priestor obývačky, jedálne a kuchyne, špajza (v podschodiskovom priestore), WC a hosťovská izba. Druhé plnohodnotné poschodie pozostáva z 3 izieb, priestrannej kúpeľne s wc a balkóna do ulice. Bonusom je povala, ktorá sa nachádza pod strechou a slúži ako odkladací priestor. Dom má vykurovanie vlastným plynovým kotlom, podlahovým vykurovaním na prízemí a radiátormi na poschodí. Výhodou sú nízke mesačné náklady sa pohybujú do 100 euro/3 osoby. Pridanou hodnotou domu je záhradka. Vedľa domu prislúcha je náraďovňa/dielňa a parkovanie pre 2 autá. Náš tip: V lokalite už ustal najväčší stavebný ruch, preto je táto vyzretá nehnuteľnosť vhodná pre aj pre početnejšiu rodinu na okamžité nasťahovanie a pokojné bývanie. Cena nehnuteľnosti: 209.000,-€ Bližšie informácie Mgr. Veronika Havlíčková - 0907 539 350 V cene je zahrnutý kompletný servis: príprava zmlúv, návrhov na vklad a preberacích protokolov, prípadne iných dokumentov potrebných k prevodu pre katastrálny úrad, poplatok za overovanie zmlúv u notára, základný poplatok 66,-€ pri podaní na katastri.

209 000 €
1 741,67 €/m²

Realion, s.r.o.